Prújem: květen 2016

šeříky

** update 17:46 no, neděle. šeříky už odvétaj a přestávaj smrdět. prahou se šíří pylová oblaka a dráždí plíce. jinak svítí slunce a chytači rakoviny se již odhalují. v pátek sem byl v hospodě, no klasika, akorát milence se stala taková nepříjemná věc, že po příchodu mu zavolala tchyně, že píchla auto, takže se musel vrátit do bohnic a my si museli dát včera pokus číslo dvě. no, není dobrý chodit do hospody na půl desátou, dlouho sem neviděl zvedání židlí. ale jinak pohoda, dá se už sedět na zahrádce.

včera sem si upekl kuře a protože mě dneska už nebavilo, vyzkoušel sem recept na kuřecí rizoto a sem kurevsky spokojenej. výsledek předčil má očekávání. další zářez. až jich budu mít víc, možná by to stálo udělat nějakou vyhulenou kuchařku. ale žádný laciný kůžičky.

zejtra kurva zase do práce, pravidelný měšťácký stereotyp zase na začátku.

The VVitch: A New-England Folktale. Velmi slušná čarodějnická žánrovka.

Proruský Veleba a populista Okamura – noví parťáci do voleb. Tak já nevim, ale vidím čiré zoufalství v očích těchto prostitutů.

Anonym nahlásil bombu v pražském klubu. Jo, zrovna sem jel dročkou kolem a fízli nás odklonili, takže si se mnou dročkář pojezdil žižkovskými jednosměrkami, toho času půlka v rekonstrukci.

Moderátor a přírodovědec David Attenborough slaví devadesátiny. Ty vole, je dobrej.

jakoby mor

** update 13:05 Fakt kurevsky hezky. Jo, ještě sem si vzpomněl, že sem dneska u Šatlavy, to je nová 'baroherna' v naší oblasti, potkal pět kund jak nahánějí nějakýho ultra vyndanýho chlápka, kterej se motal po silnici, po chodníku, vyřvával, svlíkal se a prostě prováděl kokotiny, který dělaj jenom přendaní kokoti. A ještě z toho měl prdel. Já nikdy nic takovýho například nezažil. Vždycky to bylo obráceně, že já musel řešit přendanou kundu. A bylo úplně uprdele jestli se přendala s nějakejma germánama a nebo s domorodcema u stánku s levným alkoholem. Proto už mě zajimaj jenom dívky, který mají své závislosti vyřešené, protože ztrácet čas s kundou, která neví, kde má záklopku, je ztráta času. Ale rozhodně to svědčí o tom, co přitahuju za typy a z toho se musím fakt poučit.

======

** update 11:03 Ale když nad tím tak přemýšlím, venku je hezky a na zahrádce u píva by mi to velmi slušelo. Plán na večer je tedy jasný? :D

Vesničané si spletli sexuální hračku s andělem z nebes. Jo, takhle to dopadá, když se člověk nevzdělává a věří na ezospirituální život.

======

** update 10:26 v čase, kdy máničky, nemakačenka a jiný underground ještě spí, maloměšťácký předseda vstal, vzal čokla a jel na úřad městský části. Pokecal sem s paní úřednicí, vyřešil podpisy a razítko a doufám, že to bude stačit a nevymyslí si ještě něco navíc. Paní úřednice v pohodě, musim konstatovat, že nová generace úřednictva už se aspoň umí tvářit, jakože jim nevadíte. Papíry, který sem chtěl dostat dneska jsou zase odložený, tentokrát na úterý a já doufám, že je to poslední odložení, kterým si projdu. Já prostě furt zapomínám, že v týhle zemi nikdo nikam nespěchá, protože je tu maňána.

Paní úřednice byla nakažená "jakoby morem", což je zvláštní nemoc z kategorie "ty vole", kdy je toto sousloví nahrazeno sloven "jakoby". To je hrozná demence "jakoby mi to podepíšete a já se jakoby přijdu podívat jak to u vás jakoby vypadá". Strašně nelogicka kravina, nikdo normální přeci neřekne "jakoby ty vole". Buď seš vůl a nebo nejseš, ale bejt jakoby volem, to je takový jakoby bejt volem z poloviny.

hambáč

** update 22:38 že já se tak vytočím. ale nemám se co divit, ještě to není v pořádku. je vidět, že lidi rád šířej drby a sou zvědavý jak opice. no já sem taky rád, když mám přehled, ale je lepší mít přehled nenápadnej, než výrazně nápadnej. nemusí každej vědět, že mám přehled o tom co se v hospodě šoustne. je to lepší někdy dělat debila. sere pes, v tývce jede nějaký strašný béčko s jean claudem a hestonem.

psal sem, vyvenčil sem a zejtra mě čeká pernej den, jdu na stavební odbor řešit žádost o vydání potvrzení existence stavby. paní úřednice si vyžádala podpis a razítko. pak musim schrastit nějaký dokumenty, protože se mi velmi rychle krátí čas před shromážděním a vůbec, bude toho nemálo. žádná nuda a žádna pruda, protože sem fakt vděčnej za to, co si můžu vyzkoušet ze života a vůbec tahle práce mi přináší i docela pocit uspokojení, přes to všechno sraní. Lepší než řešit magořiny a psát sračky do blogísku. sem každopádně rád, že je zejtra pátek.

Craig Wright Says Sorry and Goodbye. Bitcoinem hýbla další aférka "who is satoshi?"

======

** update 12:46 žeru hambáč a mám se prasácky. včera bylo vočko takový komornější, hospoda poloprázdná, část má asi před vejplatou a zbytek asi neměl peníze. sere pes, mě rodiče vychovali, že když něco chci, tak si na to prej mám vydělat. Taxem si holt vždycky na chlast a drogy vydělal. nakonec sme byli ve velmi úzkém kroužku pravověrných a do půl dvanáctý sem byl doma. naprosto ve vší počestnosti. probrali sme život, pohonili si ega a poplácali se po zádech jak sme dobrý. klasika.

pak se mi pokusil jeden umělec povykládat nějaký historky ze života bejvalky, asi se se svobodou a absencí debilního partnera, čokla a bytu ještě nesmířila. No, nevim, tihle ezoterici, to je pořád hlava v oblacích, duchovní sračky, čakry a jiný kundylíný, ale akceptovat realitu to fakt ne. Takže sem frajerovi vysvětlil, že si bude muset vybrat, buď do mě bude tlačit sračky ze života bejvalky a nebo mu nekoupím řekněmež pivo. Jako správná máňa a člen pražského undergroundu zvážil možnosti, stav věcí a rozhodl se raději pro pivo. S těmahle máničkama a podzemním hnutím je fakt problém, stačí tomu zamávat před nosem kořalkou a nebo drogama a .... Sere pes, pak sem si ještě vyslech nějaký historky jak si jiná mánička zařídila svůj bankovní účet a hnedka byl prý minus třicet litrů. Na moji otázku, zda-li si nevybral kontokorent mi bylo řečeno, že nikoliv a že to určitě nějaký exekutoři. Já tedy příliš nevěřím tomu, že by exekutoři šáhli na povolenej kontokorent, ale budiž, zrovna tahle pohádka mi je už u prdele, protože sem kurevsky rád, že sem si exekutorama a jinejma ksindlama prošel už před deseti lety, když mi bylo třicet, protože teďka už bych řešit takovýhle mrdkoviny nechtěl. A nejvíc mě v duchu rozesmálo, že mu frajerka chce dát rok šanci. To mě fakt rozesmálo, protože tenhle debilní systém sem jel sám pár let, kdy sem si říkal "letošní vánoce to bude lepší". Jenže nikdy to lepší nebylo, spíš naopak rok od roku horší a ty poslední dva zkunděný roky s bytama a jinak vymrdanejma penězma stály za hovno. Absolutní hovno. Ale nebral sem frajerce iluze, protože každý si musí sám přijít na to, že když je někdo kunda po třicítce, kundou už zůstane. Když někdo neplatil svý závazky celej život, jako mám věřit, že je po čtyříctce začne platit? Ne, není mi deset let, stačí že sem s něčím takovým žil dost dlouho a dost dlouho se jí dařilo mě obelhávat. Vedlejším efektem je, že už vím, proč by měl mít chlap mladou ženu. Kdyby to náhodou byla retardovaná ezopíča s talentem páchat rozpočtový holokausty, ať je to aspoň mladý. Věk totiž neznamená inteligenci a moudrost. Takže za mě dobrý je, že se mezi těmahle lidma pohybuju co nejmíň a bejvalka si může šířit svý facebookový ezomoudra, jakej sem zmrd a že sem ji okrad o čokla, jak chce, ale já už na ně seru.

woko

** update 15:15 dopoledne samý pracovní schůze a porady, odpoledne sem byl fakt vyčerpanej. dneska hospody třeba, protože je zkurvená středa.

Na nudličky, pane prezidente? Šéf protokolu krájel Zemanovi řízek. Prej ruce junáka, jeho veličenstvo Ovar je tak líné, že si ani řízek nenakrájí.

Dnes nic neberu, není o co stát. Nějaký retro vzpomínky, otázka je, co je a co není pravda.

úřadování

** update 22:48 No, myslel sem, že to bude dobrodružnější, ale nebylo. padly za vlast jen čtyři dlaždičky, aby se ukázalo, že pod nima nic nejní a nebo to bylo dobře schovaný za tím relativně mladým betonem, vo kterým lejdy eŠ. určitě věděla a jeden šroub od hajzlu, který urezl. kamera v hajzlu ukázala, že hajzl má vadný napojení na trubky někde metr a půl pod podlahou a asi tam je díra, kterou občas tečou sračky. já sem teda nenaznačoval, že jim pravděpodobně smrděj v bytě jejich vlastní hovna, sem gentleman, tak sem si to jenom myslel. jediný co se změnilo, byl kanál u vchodu do sklepa, který sme otevřeli a zjistili, že je nízká hladina odpadních sraček, takže byl suchý s několika velmi tlustými dírami kamsi hluboko a týpek říkal cosi vo "moc pěkným hnízdečku". Jasný, je sucho, neprší, hladina odpadních vod se nehýbe, tak potkani šukaj, jak kdyby měla každou chvíli přijít potopa hoven. Jo a je dost pravděpodobný, že starý plány nesouhlasí s aktuální pozicí trubek.

Osobně seru na další zkoumání, protože znamená další bourání a na to sere pes. Kompletní oprava s vybouráním, který nejvíc odserou suterenní byty. Pak sem poslal na stavební odbor žádost o vydání potvrzení existence naší stavby, dáchnul si, zašel do spisovny pro nějaký kontaktní adresy a ještě sme dopoledne kecali s mladým a jeho mladou na zahradě. Jo, tihle mladí mají takové idealistické představy o fungování světa a pořádku, znám to dobře, sere je spousta věcí, který nevyřeší hned jako třeba smrady v bytě a musí ještě narazit na trotla jako sem já. sem rád za jeho tlak, ale bude muset tlačit na lidi a ne na mě. já už v domě zápasím s odpady roky. kdybych byl ezosráč, tak bych mohl tvrdit, že energie domu mi moji námahu vrátí, ale ezomrd nejsem, takže si pocit uspokojení vyberu jinak.

zejtra toho mám taky pár položek v kalendáři. a udělal sem si vlastní žrádlo k obědu. žádná restauračka nebo vietkong.

porada

** update 22:55 jo, porada dobrý, ale nechali si mě až úplně na konec, kolem čtvrt jedný po poledni, takže sem ji ještě o dalších skoro 45minut natáhl. pak sem se věnoval pátrání po objednávce obalu k telefonu a nevim nevim, jestli sem nevyhodil čtyři kila předem. sere pes, už dlouho mě nikdo neojebal, teda kromě... taky sem psal, co jinýho, mohl sem si otevřít flašku, fejsík a šířit nesmrtelnost chrousta. procházka se psem pohodička a co se týče urychlenýho frajera, s ním se uvidim ve středu. Jo a zejtra dovolená, předseda předseduje a bude s hrabat ve sračkách. doufám, že vyfotím aspoň nějaký hovno.

Část tajemného bunkru u Ptyče se bourá. Lépe splyne s okolím, tvrdí firma. Prostě mařka, ani se starýmu nedivim, že ji poslal do prdele. to svět neviděl, nebo vlastně viděl, ale v malym, utratí miliardu za hromadu armaturovanýho betonu se spoustou železa a za druhou půlmiliardu to nechá zbourat. Jo hlavněže ezo, pičo ...

Legendární Baráčnická rychta končí, vytlačil ji italský hoteliér. R.I.P.

první háj

** update 23:13 Vyvenčeno, pohoda, klídek. Město vypadá unaveně, sem zvědavej zejtra. Hlavně bych se rád zúčastnil firemní porady, mam na srdci pár věcí, který bych velmi rád obchodnímu sdělil. ty vole týpek z páteční schůzky je na mně fakt hrozně urychlenej jak "speedy gonzales" a je nutný, aby se seznámil s někým z obchodního. jako je mi jasný, že se se šéfem viděli někdy večer u baru v rozjásaný náladě, kdy si vylajkovali byznysy, ale to že mi prostě šéf řekne "přijdou frajeři vám něco ukázat" je sice hezký, ale mě jako technikovi by mohli ukazovat hračky až do důchodu a budu furt nadšenej. Jenže byznys nedělám a tlačit do mě byznys sračky nemá smysl, protože pro mě je důležitá informace, že v tý jejich krabičce není linux, ale pro změnu openbsd. zbytek sou klikací udělátka, marketingový kecy a nastavení cenových levelů. jinak sem nepsal, ale vytvořil sem kostru poslední třetiny velesračkovýho díla.

======

** update 19:06 Ale jo, celkem pohoda výlet akorát pravda, matka má pod okny provoz jako v praze. pravda, akorát tara zdrhla k sousedům přes plůtek, vo kterym nikdo nevěděl, protože sem si dovolil na chvíli odejít a nechat ji na zahradě. v praze tradiční prvomájové taškařice.