Prújem: květen 2016

modelka zachraňuje svět

** update 22:51 Jo, zase sem dneska pracoval nad nagiosem. standartní kolečko vykonáno, pravidelný rituál večerní duševní očisty a rozjímání nad budoucností, protože kdy jindy máte čas pro sebe a můžete přemejšlet nad tím, co ohlásíte na mimozemskou centrálu. tyhle psí kolečka jsou fajn, rituály a pravidelnost taky. Se pozná liberální výchova, kdy proutek není lehce tvarován, mě to taky něco trvalo než sem se srovnal a přestal lítat ze strany na stranu jak kokot. Psal sem, dneska solidní dávka, jedna z těch, se kterou sem i sám vnitřně dost spokojen. Vlastně se pomalu blížím do finále a musim tlačit jeden nesmyslnou sračku, vedle druhý. Psát ultrabrakový hovna pro inteligenty je těžký, tak co teprv takovej solidní román o 500 stranách pro vzdělaný. To bych asi nedal. Srát na dnešní den, už je pryč.

======

** update 10:02 Helena Houdová: Nedokázala bych sníst maso tvora, který nechtěl umřít. Ty vole, co by si svět počal bez modelek. Kdo by ho zachránil? Vynechám poznámku o blbejch kundách po třicítce, protože stále ještě věřím, že existuje na Zemi aspoň jedna jediná, která je normální a nechce jenom zachraňovat zvířátka pojídáním biostravy či organizovat alternativní undergroundové koncerty pro skupinky neplatících alkoholiků.

pracovní pondělí

** update 23:01 konečně den ve znamení práce. není nic lepšího než jít do práce makat a s chutí vydělávat love, než si do ní chodit odpočinout od starý. doma se má kurva odpočívat a ne v práci. takže sem hejbnul prdelí a pokračoval v práci nad nagiosem. večer sem rozepsal další kapitolu, pohoda klid. venku dusno, třeba bude chcát. v tývce jede nějaká kravina, na kterou sere pes.

Žádný monokl ani Deppka, jen samý úsměv: Žena Johnnyho Deppa se raduje po návštěvě rozvodových právníků. Chudák Johny, otevřel duši, netrval si na předmanželský smlouvě a zkurvená lesba mu rozerve srdce. Nevim co čekala, i slavnej herec večer přijde utahanej z celodenní šichty na place, chce si otevřít pivo, dát si brko a sjet nějakou debilitu v televizi, u který nebude muset přemejšlet. No a hysterka pomatená hnedle dělá problémy a kurví se svejma lesbickejma kámoškama. To by nasralo každýho, přijít domů a místo klidu mít v ložnici bandu nadrženejch lesbickejch děvek. Měl si nechat poradit od Charlieho Sheena, jak se žije po padesátce a začít pařit s normálníma nafetovanejma kurvama.

Sebevražda českého fotografa (†55) v Tanzánii: Kamarádovi poslal šokující zprávu o přítelkyni! Další zničenej život, to ani nemá smysl komentovat, ženská když pije, paří s germánama a kouří jak námořnice, to se těžko zvládá. Navíc jestli došli germáni a milá Janina dostala strach z nadržených černých musulmanů s gigantickými penisy a iphony s online pornem v ruce... Smrtící koktejl.

No, Nečas si taky zkurvil život kundou, ale ten si za to může sám. Potrestal se sám. Jo, a tady je ještě jeden takovej šovinistickej vtípek na téma "ženy a citlivost".

Mark McCloud Has 30,000 Tabs of LSD in His House. Dobrá sbírka :D

No a na závěr nějakej šikmovokej debil odněkad z druhýho konce světa: 作死玩出新花样: 火烧鸡.

tak jo, neděle

** update 22:53 jo, relaxační víkend. v pátek hospoda, výplach hlavy po náročnym tejdnu, včera relax, dneska úklid, praní prádla a vykonávání jiné běžné domácí činnosti. hlavně sem kurva dneska konečně psal a dorazil konec další kapitoly. zase musim nasadit režim a trošku se mi uleví, že mi zůstane už jen práce a ne vymejšlení úkolů pro mladýho. uteklo mu to rychle a práglu si užil dosyta. od zejtřka zase vobyčejnej pracovní režim. úkoly se těší až se z kalendáře rozeřvou v upomínkách. Čím dřív je vyškrtám, tím dřív budu mít po starostech. bitcoin si houpnul na 525$. venku fakt pařáček, sice během víkendu sprchlo, ale žádnej brutál jako jinde. trávníky začínají zase žloutnout.

praxe

** update 00:16 včera sem konečně uchodil pojebaný wifiny v práci a mladej se seznámil s nmapem a ukázal sem mu nějaký hrátky s OpenVas. No spíš, aby viděl co se dá dělat, když se dostane k cizí síti. No a jak sem byl u toho a dneska je pátek, rozhodl sem se mu poslední den praxe zpestřit nějakou ukázkou hrátek se sítí. wireshark, arpspoof a sslsplit. Takže sem chtěl celej večer psát, ale nakonec sem si připravoval laby jako nějakej kantor a ještě sem k tomu přidal exploitaci windows10 metasploitem. taková malá pěkná ukázka injektáže kódu do exáče, jeho spuštění a připojení se ke vzdálenýmu řídícímu serveru. ať si aspoň odveze nějaký užitečný informace a ne alternativní sračky o tom, že si amíci schodili dvě věže sami plánovanou akcí cia a tak. Jako je hrozný, jak rozšíření internetu mezi prostý nevzdělaný lid napomohlo šíření myšlenkových sraček typu, že se daří čtyřicet let tajit podvod s přistáním na měsíci a nebo chemtrajls alias práškování lidí z letadel.

shromáždění

** update 23:16 Sem si vzpomněl, bejvalej předseda vyděsil mladý ze suterénu, že prej pár let po tom, co se v šedesátejch přistěhoval, nahradili základovku jejich bytu od podlahy metr a půl asfaltovým nátěrem. Mladej by měl nechat starou doma. Úplně mi hlavou prolítlo to co tomu nebohýmu děvčeti. "Myši, asfalt, suterenní byt." Mě se prostě nechce věřit, že holka punková má doma králíčka a bojí se běhajících myší pod podlahou. Ale sere potkan, o tom asfaltu sem netušil ani já.

======

** update 23:00 Imho sem dostal od sousedky dva megachlebíčky se šunkou, jako by potvora stará věděla, že mi po shromáždění vyhládne. bůhví co všechno tihle staří lidi vidí. ještě něco sem si chtěl poznamenat, ale už sem to s chutí zapomněl. důležitý je na papíře.

======

** update 21:00 sem fakt kurevsky rád, že mám dnešní shromáždění za sebou. no je fakt, že přitáhla celá familie bejvalýho předsedy i s bejvalým předsedou. Musim říct, že je konečně paráda, že mám za sebou většinu vlastníků, takže se diskuse dala už utáhnout. Ale jo, dostal sem pověření jednat s konkrétní firmou, takže musím začít řešit smlouvy, katalogy se sanitárním příslušenstvím, protože šmejdi si chtěj zaplatit z FO nějakou sadu, umyvadlo, hajzl a vanu nebo sprcháč. myslim, že tak do osmi litrů na partaj by se dalo uvolnit. u nás v pražskym domě vládně takovej komunismus v podstatě, protože hradíme z peněz na opravy baráku soukromý vybavení. když si to zmrdi odhlasovali, proč ne.

největší prdel přišla v okamžiku, kdy sem zjistil, že sem část lidí svejma mejlama o hovnem pobláznil tak, že přehodili problém na druhou rovinu, že se to jako musí udělat letos. ty vole :D Mám ale uzavřenou kapitolu, která se táhne vod tý doby, co sem se nastěhoval, ukončený debaty o kvalitách litiny a vo tom, že je vlastně všechno v cajku. a to ta debata začla prej v roce 2001. jako kurva, to musí uznat každej, že je úspěch jako kráva. když to porovnám s posranci a poslankyněmi, rok debilové řešej zákaz kouření ANO/NE a nakonec se vrátěj úplně na začátek. takže musim zjistit, jak to má chlap letos s prací přes prázdniny, ale já doufám, že už nějakou má, protože letos je to podle mě nereálný stihnout zrealizovat. Jo, paní alkoholička mi oznámila, že nemůže dělat zahradu, že chce peníze za polovinu roku a ať si někoho seženu. tuhle paní by v undergroundu milovali.

no a to je vlastně všechno, mám v hlavě mega guláš, kterej si musí sednout, kalendář sem zaplnil úkolama a mrdat, jebat a třeba i tralala. jo, vlastně, kolegyně z výboru se stěhuje do berlína, ale byt si nechává. v práci holka povýšila.

kurva je prostě dobrý, že tahle práce má smysl a sou za ní vidět výsledky. to je pocit k nezaplacení. jo, voproti tomu, když náhodou zjistíte, že financujete jeden prázdnej byt, druhej prázdnej byt, třetí prázdnej byt... :D sem se dneska bavil s jedním vlastníkem, kterýho starej furt kritizoval a týpek to má jasně daný, nemá jedinej byt v praze. no vona ta matematika je jednoduchá. společenství odvede podle počtu lidí 4-5 litrů a nájemníky skásne o dalších 4-5litrů. a když má těch bytů víc a nejsou průsery, má v bytech peníze a pár kaček k přilepšení. jako kunda, já sem ve svým věku objevil úplně jinej svět úplně jinejch lidí. furt sem naivní.

vočko

** update 22:16 No to bylo zase odpoledne. no, nakonec koncák byl vtipnej, bar s hospodou, kde nejzábavnější částí byla instalace elektronický kasy, protože asi druhej dotaz byl jak se udělá storno a jestli i po stornu bude objednávka v systému vidět. lol. pak sem musel jet na otočku ke svýmu meloucháři, kde sem se neplánovaně zdržel, přeinstalovanej notebook, outlook, síťovej scanner a pokec. ty vole, já se zase o něm dozvěděl věcí. no sere pes, jinej svět než svět mániček, čír, punku a undergroundu.

======

** update 10:55 Včera sem si neplánovaně skáknul do hospody pokecat s milenkou. já nemůžu zejtra, von nemůže v pátek, takže nám zůstalo jenom pondělí. normální pokec dvou dospělých lidí, dozvěděl jsem se, že prej minulej tejden byla středa velmi hustá, něco říkal o kouření čůráků, tak se asi holky vyndaly a bylo veselo. No upřímně sem rád, že už sem vybouřenej a kundy, který přechlastaj i partu námořníku mě fakt nezajmaj. Sere každopádně pes, protože sem přijel domů, udělal pravidelný půlnoční kolečko, vyblil se a zalehl. Někdy kolem půl pátý mě probudil studenej psí čumák v obličeji, větší množství psích slintů a kňučení. Velmi rychle mi došlo, že to tady už dlouho nebylo - stará dobrá psí sračka, takže sem na sebe hodil tepláky, mikinu a šel sem ven se nadejchat čerstvýho vzduchu a vyvenčit. No chuděra se posrala už na chodníku a klika byla, že nás nikdo neviděl.

V osum sem se probudil podruhý, znova vyvenčil a šel sem do práce, kde mi řekli, že v jednu hodinu du k nějakýmu koncákovi, vo kterejch sem si myslel, že se jim vyhnu. Neudělal jsem si maturitu, jeden posranej titul a nevyřešil sem si většinu závislostí jen proto, abych chodil po zákaznících.

Soutěž o nejlepší protidrogovou povídku. LOL

den je krásný

** update 22:59 a už mě něco jeblo do nohy. sere pes.

dnešní nedělní den byl ve znamení procházky městem. matka chtěla vidět centrum, tak sem slíbil, že udělám doprovod. fajn, v půl jedný ji vyzvednu, sedneme do tramvaje, ujedeme tři zastávky a telefon se rozeřval. skrytý číslo, tak sem ho zvednul a modlil se, ať to není ten zákazník, kterej obvykle volá ze skrytýho čísla. Naštěstí ne, byl to ten druhej, z hotelu, že prej hroznej průser, že recepční se nemůže přihlásit do počítače na recepci. což sem pochopil z každýho třetího slova, protože vůbec nebylo rozumět. takže sem řek, ať zavolá z nějakýho normálního čísla, ze kterýho bude rozumět a na který si pak můžu zavolat, takže zavolal ze soukromýho, celý mi to vysvětlil, včetně toho, že na něj bliká nějaká hláška "tento počítač je uzamčen" a že ani reboot nepomohl. tak sem se zeptal, jestli si pomatuje dobře heslo, prej jo a já teda, že se nedá nic dělat, že musim přijet. v duchu sem byl rád, že sem uchráněn od procházky v první parnej den v roce po centru, s tím sme vystoupili a já se matce omlouval, že se nedá nic dělat, že ten chlap je debil a asi neví heslo. můj výjezd, kdy udělám nějakej jednoduchej zásach, bude pěkně mastnej. ušli sme asi stopadesát metrů, znovu telefonát, to samý číslo a chlap se mi začal omlouvat, že už si vzpomněl na správný heslo. hovno sem vydělal, ale nakonec sem byl v turistickym centru. kampa, staromák, floren a autobus. chudák pes, musel bejt na vodítku. v centru sou nějaký přísní a psa na volno nevidět. zlatý strašnice.

Na AC/DC do Letňan už míří tisíce lidí, pořadatelé otevřeli areál. Jo, bylo vidět po městě hafo zombíků s tričkama ac/dc. akorát ten axl....

Ve věku 85 let zemřel výtvarník Adolf Born. R.I.P. Jinak to vypadá, že Sinead se asi našla...

práce

** update 23:57 Dneska sem celej den makal nad nagiosem. Nějak sem úplně nebyl spokojenej s tím, co sem vytvořil přes tejden, tak sem dneska půlku věcí překopal a se konečně spokojen. Není nadto mít klid na práci. Ale jinak sem dneska udělal úplný hovno.

ouplněk

** update 23:50 Konečně pátek. Zejtra si pospim, k obědu mám plán experimentovat s řízkama. přes den sem se nenudil, protože sem chtěl dorazit práci pro ogary, abych měl o vejkendu klid a v pondělí mohl předvýst nějaký výsledky. žádnej nudnej den. jo. ozvaly se mi dcery předsedovy, přišly dva mejly skoro současně, tak sem musel dámy odpálkovat, že mám fakt práci. ty vole, ale už sem zkušenej a něco sem v životě zažil, to jako jo. systému se už nebojim, tak nemusim bejt protisystémovej.

Miss vyrazila na procházku "špinavým" Žižkovem. Cítím se provinile, říká. Z článku pouze vyplývá, že stihli uklidit akorát havlíčkovo a prokopovo náměstí, plus předem jistě nenaplánovanou cestu, jinak nic dalšího. Hoven je po žižkově fakt jak nasráno a to není kec. všimla si toho i moje matka, která je zvyklá se z vesnice dívat dopředu a někdy i nahoru.

Chlapec nadával, že nemá klid na hraní videohry. Rušil ho křik matky, která zažívala domácí násilí. velmi slušné WTF. dokonce z čech.

pyl

** update 22:50 ty vole, pylová sezóna jede, já sem taky dneska jel jak fretka. dělal sem si svoji práci a do toho se musel bavit s mladym, protože to je furt nějaká otázka. dneska vymejšlel nějaký spaní na stromech, že by to mohlo bejt fakt hustý. jo, je vegetarián a bere jídlo v govindě. má rád psytrance a věří, že psychedelika mění svět a člověka. no tak se mu snažim trošku brát iluze, protože to prostředí, ve kterym se pohybuje je nebezpečně nachylný k alternativnímu myšlení a von si musí uvědomit, že život není vo tom mít ve čtyřiceti dluhy a bejt bez práce. To se to pak kecá vo tom, že prachy nic neznamenaj a že všechno vyřeší ezoláska, mír a hvězdy. Vypadá to naštěstí, že není blbej, vyřešil dneska kupodivu problém s heslem u desítek, centos byl snadnej a paradoxně mu zůstal dvanáctky server. no, má úkol na zejtra. pokud sem to pochopil dobře, přivydělává si kupování součástek na aukru a montováním z nich kompletních počítačů. dneska vydražil levně nějakou grafickou kartu a vypadal dost nadšeně. tak sem dneska kvůli němu odcházel dost pozdě, ale co se dalo dělat. Večer sem chtěl ještě dělat nad prací, ale usoudil sem, že ráno moudřejší večera a chrlil sem relaxační sračky, u kterejch se nemusím bát, že něco přehlídnu. To by pak nebyl brak. V tývce jede Běžící muž, olckůl s arnoldem. Kiliáne, já se vrátím.