Prújem: duben 2016

zkurvenej pátek

** update 23:15 Na hospodu sem s vysral, protože stejně bude poloprázdná a hlavně sem potřeboval psát, protože zejtra jedu na venkov a nebudu mít čas. jo, dneska můžu říci, že už sem vyplodil 2/3 plánovaných sraček. Po roce. Zbývá ještě jedna třetina a pravda taky je, že poctivě zálohuju.

Záznam RRTV v záležitosti vysílání filmu kobry a užovky.

======

** update 18:13 Reflex, Zelený Raul - Sráč.

======

** update 14:43 No to byla akce tahle presentačka. Přišli zase frajeři, u kterejch sme si udělali posledně ostudu, tak sme si povídali nejdřív plánovaných 45 minut, pak hodinu a nakonec hodiny dvě. Snad sme si vyjasnili jaký segment trhu se týká naší firmy, že to rozhodně nejsou boxy pro velká mezinárodní letiště nebo armádu. No, i když presentačka byla v duchu "my sme nejlepší a zbytek sou sračky." Ve finále je to naštěstí věc obchodníků, co dokážou prodat a co ne. Frajeři klasika, jak cejtěj byznys, chytěj se jak slepice na flus, protože sem se zmínil, že nám zdechly access pointy a do deseti minut přivezl kurýr dvě nový AP aniž bych stihnul říct aspoň "momént..."

======

** update 09:04 Stačí jedna kunda, která si nechá naštěkat do boudy a přestane ovládat svý mateřský hormony. Je pátek, jedu si tak se psem zase do práce, tramvaj poloprázdná až na želivárnu. Tam to přihoustne, nastoupí dav lidí, dětí a matek s kočárky. Já nevim jestli je nějakej svátek dneska nebo co se děje, že se do prahy vyvalily matky s dětma, ale důsledkem toho bylo, že tramka byla pěkně nahuštěná. Nic, furt pohoda, děti ukazujou na Taru, říkaj "haf haf", rodiče odpovídaj "pejsek, haf haf", prostě taková ta retardovaná šišlací chvilka, která v pohodě trvala až na Floru, kde se k nám začala tlačit nějaká norvózní kunda s děckem v kočárku, nechtěla si ani nechat pomoci od lidí dostat kočárek do tramvaje a hnedka se do mě pustila, že se psem mám bejt vepředu. Marně sem se bránil, že psa mám velkýho a vepředu je místo pro slepý mrzáky. Měla napěněnej hormon a jediný co mě zachránilo bylo, že sem se ovládl a ostatní matky se naštěstí ke kundě nepřidaly, protože Tara byla hodná a s náhubkem. No říkal sem si "fajn, nechám si nasrat na hlavu, protože příští zastávku vystupuju." Akorát sem nepočítal s tím, že retardovaná kráva se s kočárkem chtěla svést jen jednu zastávku, takže když se začala zase prodírat s tím posraným harantem ven a Taře přejela pacinku posraným kočárkem, už sem se neovládl a řekl tý krávě "no to ste mohla tu jednu zastávku jít klidně pěšky." No a to byla ta poslední kapka, kdy kunda vystříkla a začala řvát na celý kolo, že vona si bude jezdit jak a kdy se jí zachce. Takže až dovystříkla, řekl jsem ji "di do prdele" a šel sem do prdele. Ještě něco za mnou řvala, ale může bejt rád, že sem slušnej gentleman a vynechal sem poznámky o sádle na mozku. Jako tyhle hysterický pomatený kundy kazej jméno všem slušnejm maminkám. Když mentálně na to posraný děcko nemám, tak si kurva nenechám naštěkat do díry.

Picmoch, čúza a kartářka. Přečtěte si, proč soud musí znova rozhodnout o Nečasové. Ty vole, já si snad otevřu kancelář, kde budu radit nezkušeným chlapům jak rozpoznat ezokundu. Mám dost bohatý zkušenosti ze života, kdy kundě řídí život kartářky, kámošky a sračky typu rodinný konstelace. Kdybych věděl dřív v jakým je Nečas průseru, oblékl bych si oblek superhrdiny a vydal se zachránit vládu a českou republiku. Jo, poznat ezokrávu je strašně těžký, protože sou to hérečky a uměj se maskovat za normální kundu. Každopádně snad se aspoň velectěný čtenář čtením těchto životních zkušeností poučí a příště již rozpozná hrozící ezonebezpečí.

Magistrát už nechce občerstvení od učňů. Vařili špatně, říká Krnáčová. Učňové vařili blbě, tak naše Kundí primerátorka zařídila Eurest. Jako nechci hanit nějakou soukromou vývařovnu, ale já do eurestu žrát nechodím, protože prefabrikáty mi nedělaj dobře na žaludek. Ženská by měla mít cit na jídlo, ale tahle Krnáčová je nějaká celá špatná. Nechce se mi věřit, že by učňovský jídla byla špatná, já osobně rád jím v učňovskejch jídelnách, protože vždycky dostanu kotel žrádla a nikdy mi blbě nebylo, vždyť to hlídaj dospělí. Pravda, jediná vada na kráse je, že holt to učňovský jídlo nevypadá na obrázku tak pěkně jako plastový jídlo z eurestu.

vopice dopiče

** update 22:49 pohoda, klídek, pičo. jsem spokojenej sám se sebou a od příštího tejdne zase začíná práce na baráku. příprava na shromáždění. připomněl jsem si u účetní v pondělí zprávu o hospodaření za minulej rok a vona mi řekla "ježišmarjá, já sem na ni přes ty babišovy hlášení zapomněla, zejtra vám je pošlu." Dneska je čtvrtek a zejtra pátek. Příští tejden v úterý akce podlaha v suterenním bytě. sem zvědav co uvidim za průsery a hovna. takže žádná nuda. kromě toho zejtra zase v práci nějaká předváděčka, tak doufám, že nebude nějaká průserová. já sem docela rád, že mám svoji práci, protože všem v práci na obchodnim zdůrazňuju, že to bude práce jak na kostele a požere mi většinu času. Takže u týhle padavý mrdky doufám nebudu přítomnej, maximálně jednou u instalace. zpracování a ocr velkých, kurva velkých, pdf souborů je ošemetná věc, kor když to vyvinete na základě licencovaných součástek sami někde na druhý straně republiky. venku je kosa a v tývce jede polibek draka, dobrý dílo.

======

** update 11:29 Včera slušná vyndavačka, nejsem už nejmladší a tak trochu trpim. pokec, dodatečný zhodnocení akce aneb jak sme dopadli po technu a chlastání nějakýho dánskýho lepihubu s vodkou, protože sme slavili nějakej svátek.

Singles mohou být vývojová slepá cesta evoluce, říká evoluční biolog. Pan biolog má docela zajímavý postřehy, byťže je ventiluje v bulváru, "Kvalita muže totiž nespočívá ani v boji s mamutem, ani v absolvování triatlonu nebo v ochotě bránit vlast, ale pouze a výhradně ve schopnosti sbalit ženskou nebo ženské. Tedy ve schopnosti plnit jejich požadavky na kvalitu muže. Fakticky je to tedy schopnost být sbalen, ale to mužům raději neříkejte." Jo, při čtení tohoto bulvárního plátku sem si vzpomněl, že sme včera debatovali taky nad tím, že není úplně v pořádku, když si člověk chodí do práce odpočinout. Já jsem to taky říkal v práci, že si do ní chodim odpočinout, ale je to špatně. V práci by měl člověk pracovat a odpočívat by měl doma. Jako ještě trošku chápu lidi, který mají děti, že je pro ně práce odpočinek od chaosu, ale my bezdětní bychom neměli utíkat od pomatených partnerek si odpočinout do práce. Došel jsem k jednomu, pro mě logickému závěru, že pokud sem si chodil do práce odpočinout od pomatený kundy, bylo to další znamení, že vztah je na hovno. No a navíc je absurdní, že podle teorie pana biologa jsem jako relativně slušný, vydělávající, pracující člověk nebyl schopen vlastně naplnit požadavky na muže, protože bejvalka spíš obdivovala takový ty jedince se závislostí na drogách a alkoholu, nepracující a propagující alternativní teorie například o tom, že USA jsou zlé a kapitalisti vražděj, což já blbec s pár školama a relativně slušně placenou prací samozřejmě nemohl naplnit. Ale upřímmě, co bych naplňovat po všech těch exekucích, zatčeních, alkoafér typu svatba nebo jižní čechy, apod. No a pokud tohle měl bejt vrchol, kým se dokážu nechat sbalit, tak to radši zůstanu single a budu si užívat polívek za šest a více pětek.

vokatřeba

** update 15:36 No a protože skončil vegetační klid, prořezávaj v ulici, kde sídlí naše firma, všechny stromy.

======

** update 13:14 Dneska se de chlastat. Po dnech abstinence přichází doba, kdy si zase zkurvim stáv chlastem. Hlavní bude neposrat se a nepřehnat. Jinak celkem dneska nic. Je slušná kosa, ráno se stavoval týpek a domluvili sme se, že vezme vapkou i naši minerální omítku. Možná zase domovní stěna prokoukne. řešil sem dopoledne přihlašování k novému klientu pomocí ssh certifikátů. asi po dvou hodinách tvrdého kontrolování nastavení na mé straně jsme zjistili, že na mý straně problém nebyl. práva holt. jinak pohoda, žeru halušky a rybí polívku za 65kč. Jako vážení kundi, od tý doby co sem přestal řešit peníze, si můžu dopřát i takovou věc, jako je polívka za šest pětek a rozpočet to ani nepozná. Ale jo, kvůli těmhle radostem radši budu maloměšťákem, než nějakým chudým retardem z alternativního undergroundu, kterým stačí pivo, béčkový rum a brokolice.

Zaměstnanci okradli poštu o stovky tisíc litrů nafty, hrozí jim dva roky. Bohužel stále přetrvává pocit, že kdo neokrádá zaměstnavatele, okrádá rodinu. Jedna věc je, že státu trvalo čtyři roky, než zjistil, že ho nějaký čůráci okrádají a druhá věc je, že holt některý šmejdi pořád žijou v domnění, že krást je normální. Však jo, restaurace a jídelny, šmelináři a bolševickej ksindl.

práce

** update 23:01 Venku kosa, přes den v práci sem se fakt nenudil. sem rád, že už je konec dne. jo, jediný příjemný je, že týpek vzal schodišťový okno vapkou a ještě kus zdi a docela pěkně sundal bordely z ulice. zdi zaprášený bordelem, zechcaný a zesraný psama, poblitý a poflusaný. do půl roka se stejně vrátí původní stav.

Prohlášení skautů k zásahu policie: V zemi, kde nemůžeme zpívat státní hymnu, žít nechceme. Miloš si dělá nepřítele, skauti přežili nácky i bolševiky.

Blok proti islámu vypověděl smlouvu s Úsvitem. Konvička: Nejednali férově. Takže tahle internetový revoluce taky neslavně končí. A že těch jejich posranejch samolepek byla v Praze plná prdel. Fakt docenti, když dojde na prachy...

další týden

** update 22:53 Venku je nečekaně chladno. Zabíjel sem čas psaním, dneska vcelku sračky, ale jak moc velký uvidim až si to jednou budu číst v celku. Píšu po blokách, v podstatě okýnko za okýnkem. Srát na to zatím. Ještě minimálně rok práce. Řekl bych, že jsem si plán odhadl dobře, dva roky, pokud se nic neposere teda. Jo, zabíjet dva roky večerním psaním sraček, to dokáže málokdo. Přitom bych mohl sedět na internetech a účastnit se revolucí. co je lepší? zabíjet to vstřebáváním nových informací... :D

======

** update 15:30 Dneska byla zima, chcalo a dopoledne lehounce sněžilo, respektive pokud bych považoval krupičky za sníh a ne jen za zmrzlou vodu. Ráno, než sem vysmah do práce, předal jsem klíče chlapíkovi, kterýho využívám na výškový práce a požádal ho, jestli by uměl umejt schodišťový okno, protože nemá vyklápěcí okna a musí se tudíž umejt z lana. Říkal, že ho asi vezme vapkou, ale to sem nechal na něm. Ještě nikdy mytý nebylo, tak chci vědět, jestli nám schodiště prokoukne a zesvětlí se. Zejtra dorazí psí žrádlo a odpoledne sme měli předváděčku, kdy nám měl týpek ukázat novinky v jejich anonymizátoru dokumentů, jenže během předváděčky, kdy jsme do systému nahráli jedno z našich běžných PDFek, jim nějak lehnul server a po 15minutách, kdy nám bylo řečeno, že bude reboot trvat minimálně 20minut, sme schůzku rozpustili a já sem kurevsky rád, že tenhle podělanej úkol nepadne na mý bedra. Jo a ještě jsem si generoval páry privatních a veřejných klíčů pro přihlašování se ssháčkem k nějakejm serverům a týpek mi odpověděl, jestli sem si jistej, že se chci na každej server přihlašovat jiným klíčem, tak sem mu odpověděl, že jestli nemají mentální problém s tím, že do osmi serverů bych se přihlašoval jedním certifikátem, proč ne. Já teda nejsem příliš příznivcem řešení "jedno heslo/jeden certifikát pro 'X' serverů". Jo a ještě sem přidal do konfiguračního souboru conky pár nových položek, abych viděl jak se chovají nové ssd disky, hlavně io write mě zajímá. Klasickej obyčejnej den pracujícího maloměšťáka.

neděle

** update 22:54 fakt sem si dneska pospal. dost. holt život ve městě, kde vás nebudí vyzvánění kostelní věži, řev ptactva a smrad z květin. doplnil jsem prostředky do koupelny, pokecal s matkou u dlouhýho oběda, vyřešil pár drobností a za zabil večer pátráním po novém pouzdře pro moji xperii. usmyslel sem si hliníkovej obal a provedl jsem experiment s českým shopem, než dojde na čínský servery a platby přes paypal. nemám učet na paypalu a nechce se mi ho zakládat. bitcoin by byl lepší, kdyby ho ty shopy čínský braly. bitcoin někdo pumpuje, krásná technologie za krásných 462$. Poslední noc pohotovosti, tentokrát byl klid a nikdo neprudil. stará paní v suterénu už asi umřela, protože přestali před domem parkovat pravidelně synové.

úklid

** update 23:24 Dneska sem celej den uklízel. Chčije a je hnusně. Umyl sem i koupelnu, včetně hajzlu. Docela sem si máknul a odpočinul. Večer vaření guláše na zejtra, jinak trapnej maloměšťáckej veget.

Černobyl třicet let poté.

zápisy

** update 23:41 tradičně vyvenčeno, je úplněk. nebo nějak kolem něj. pověrčivý se křižujou, chytrý počítaj příliv a odliv. Zrovna teďka mám konečně odliv. Zabil sem večer psaním sraček a přemejšlením nad projektem, rozuměno otevřeným googlem a zodpovídáním si různých otázek, který se objevujou v hlavě. Je to super mít večer čas a přemejšlet nad něčím smysluplným, i kdyby to měla být literární kupice hoven, protože fakt jinak řešim sračky. ty vole, to bude práce. mám ještě teďka štěstí, že už neřeším starosti a můžu se rozhodnout přemejšlet klidně i v jednu ráno. jinak to v budoucnu ani nepude, čas se sobecky bude muset řídit podle mě. ale jo, žádna nuda dneska, na to že byl pátek. příští tejden se pojedu podívat na obchvat velimí. matka říkala, že lidi sou hrozný prasata a vyhazujou z okýnek různej bordel.

======

** update 13:09 Konečně zkurvenej pátek. Dopoledne sem musel napsat zápis ze včerejší schůzky a vysvětlit kolegyni, že konečně mám zase pořádnou práci a že mi už nebude moci dávat k řešení různý kokotiny. A když už sem byl v tý literární ráži, napsal jsem rovnou i žádost na stavební odbor při úřadu městské části praha 10, kde sem je požádal o vydání potvrzení existence domu, kde žiji. Kolegovi sem rozmluvil koupi prohnutýho monitoru vod Samsungu, místo toho sem mu doporučil iiyamu a udělal dobře. Teda co by si beze mne tahle firma počala. Možná si koupím monitor domů. Ty vole, já si fakt můžu teďka dopřát všechno co si usmyslím, jak už nemusím dotovat kundí nápady. Nepřestává mě to bavit, fakt ne. Jo, jsem vděčnej těm pomatenejm ezokundám, který dávaly skvělý rady mý bejvalce. Sice mi dodneška není jasný, jakým ezomentálním cvičením došly k tomu, že přes internety a duchovní ezokanály poznaly, že neumím milovat a vůbec zamilovanej nejsem, protože mý chování prej normální není, ale sere na to pes, protože těmhle ezokundám z internetu zase přišlo normální, aby ta moje bejvalá kunda byla celostátně hledaná, měla stopadesát exekucí, milion a půl pohádek o tom, kde všude byla a kde všude pracovala (hodně super byla pohádka o bankovním účtu ve švýcarsku, tý já dokonce věřil). Jo to byl docela zajimavej střet pohledů. Já osobně si myslím, že není normální se dostat do celostátní pátračky, ani není normální dělat dluhy a nechávat za sebou exekuce, ale víte jak v tom undergroundu. Tam dělají všechno obráceně jen proto, aby nevypadali maloměšťácky.

brno

** update 22:59 Ty vole brno. samozřejmě sme vyjeli v deset a nějaký drobný, abysme měli rezervu a dali s v brně oběd a přijeli sme nakonec až o půl druhý, místo do jedný, protože na 170 se vyklopil nějakej kamion. Ty krávo, jako to je dobrodružství jet po D1. Už dlouho sem nedělal tuhle trasu. ale jinak pohoda, pokec až do čtvrtý a v půl sedmý sem byl doma. pak ještě procházka se psem a matkou, teďka sem zkoušel chvíli psát, ale mám kurva plnou hlavu informací. Bude to vostrý a práce jak na zkurvenym kostele. no a navíc ještě dneska k tomu perlička, jedou docker. proběhlo v knize zmrdů takový videjko.

Amerického zpěváka Prince našli mrtvého v jeho domě. Bylo mu 57 let. A ty vole, krávo. RIP.

AP

** update 23:14 klasický stereotypní večer. vyvenčeno a konečně sem napsal svoji plnou pravidelnou večerní dávku. kurva, to byla akce, takhle dlouho se dávat do kupy. v podstatě jediný spestření dnešního večera byl volající kolega, který se nutně potřeboval na něco zeptat a jak posléze z rozhovoru vypadlo, nemohl si vzpomenout jak se menujou procesory od intelu, který dodává pro servery, jak byl podle hlasu lehce omámen alkem. no šlo jak sem doufám pochopil dobře o starý dobrý xeony. jinak fakt klasický večerní pražský hovno. ale jo, vyvěsil sem na nástěnku v baráku papír, že se v pondělí uklízí půda.

======

** update 15:13 sem se sral dneska s ápéčkem, protože sme zjistili, že to posraný AP, který včera vypadlo, shořelo na desce. Takže sem hledal ve skladě čím ho nahradit, než sem našel dočasnou mrdku náhradní. Sraní na skoro celej den. Zejtra do Brna, na otočku kvůli hodinové poradě, která začne hodinu po poledni.