Prújem: listopad 2015

poslední listopadový den roku tohoto

** update 23:09 Vyvenčíno ve vlhkém podzimním strašnickým pozdním večeru, pohoda klídek, relax. vyčistit si hlavu a hlavně nemyslet na sračky, ale nýbrž na dílo a práci. zejtra a pozejtří budu mít plný kurva brejle. domovní orgán bude muset makat. je prostě fakt, že je lepší myslet na povinnosti a reálnej život, uvědomovat si těžkost všedních dnů než se vznášet v oblacích. dřív nebo později realita každýho dožene. nikdo se neschová za sebeomamnější stěnu. Zvláštní věc tohle psaní, nápady přicházejí v průběhu a občas bych řekl, že dávají smysl. ano dneska mě do díla napadla i malá část, kde hrdina nebude mít v prvním záběru plnovous a v druhém nikoliv. ebuild 685 z 1097.

Ovčáček: K útoku na "zlého Zemana" nutili Sobotku poradci. Na Hradě fakt sjížděj hustej matroš. Vůbec mediálně byl dnešní den takový celý sfetovaný.

======

** update 18:59 Bych se posral, teďka mi volali, že zejtra jdu na školení toho sráče, jak sem posledně neudělal certifikaci a prej, že si dáme repete. Pod jinejma jménama. Bych se posral.

======

** update 18:24 Stále chčije. Jediný co mě sere na dešti je, že Tara po příchodu smrdí takříkajíc jak zmoklej pes. Aktualizoval jsem gcc na verzi 5.2.0, což znamená rebuild celýho systému. holt jede 118 ebuild z 1097, přičemž mě čekaj špeky jako rebuild firefoxu, thunderbirdu, libreoffice a webkitu. Počítám, že tak 10-12h v plný zátěži. Jo a je fakt, že konečně dostanu ze svýho notebooku maximální výkon. Intel zapracoval a jeho vývojáři provedli dosti změn v některých částech kódů (podpora SandyBridge, etc) . Například linux kernel 4.2.6, kterej aktuálně jedu v notebooku, je libovej, vopravdu libovej.

======

** update 16:11 Asi sou dneska nějaký skvrny na Slunci, ale Landovi fakt úplně definitivně jeblo.... :D Žito prý pomáhal Hanče a Tonče a školil piloty. Obrana: Landa přijel jen zpívat.

======

** update 15:51 Jo, dostal sem ještě jeden mejl od bejvalky, takže asi bude na fejsbůku prázdno a nudí se. Jen sem ho prolítnul očima a vše je zase tak jak má bejt a jak sem byl zvyklej posledních pár let. Jsem prej psychicky nemocnej, psa sem prej ukrad a ještě nějaký vtipný poznámky. Akorát teda vynechala buzeranta a neoznačila mě alkoholikem, ale předpokládám, že to si nechává pro vánoční psaní. Ano, psa sem si nechal, všechno do halíře sem vrátil, mohla si odvést z bytu co chtěla, se dvěma igelitkama rozhodně neskončila a ještě by mi měla bejt vděčná za bonus v podobě pomoci skoro kompletního oddlužení, i když je fakt, že deset let stejně nestačilo a všechny dluhy se vyřešit se mi stejně nepodařilo. Takže Taru, kterou mi stejně furt předhazovala, že ji nikdo nichtěl, sem si nechal jako malý zadostiučinění. Stejně sem to byl já, kdo se posledních pět let o čokly staral v době, kdy v tom posranym německu vymejšlela za jaký kraviny utratit peníze, který nic neznamenaj. Počítám, že tahle kauza se ještě pár měsíců potáhne jak psí průjem a pár mejlů ještě dostanu. Stejně si myslim, že mě chtěla nasrat a vytočit a já se zatim ještě furt vytočit nechám, na tom budu muset ještě zapracovat, aby se mi už tlaky nezvedaly.

======

** update 15:35 Obyvatelé Hradce Králové se již mohou těšit na nové předvolební bilboardy Strany přátel organizovaného zločinu.

======

** update 14:39 Prší, prší jen se chčije. Jo, prší a déšť nám bubnuje do střešního okna. Úplná romantika. Byl sem se vysrat a popravdě, těšim se domů za pejskem.

37 tisíc žároviček, 20 km kabelů: Tohle je nejosvětlenejší vánoční dům v Česku. Fakt nechápu co vede člověka k tomu, aby jeho vlastní domov vypadal jako pouťová atrakce. Nepočítaje v to, že elektriky spálí víc než vietnamský pěstitel konopí. Jediný co by mě zajimalo, jestli si taky každoročně bere cápek půjčku, aby mohl dotovat toto zbytečné pálení elektriky.

Stres ze ztráty životního partnera může vyvolat kolaps organismu a smrt. Co se mě týče, radši si přivodim kolaps a smrt sám, než abych se nechal mučit nějakou pomatenkyní. Jako za sebe můžu říci, že po tom, co sem skončil svůj zbytečný vztah, stres zmizel a trávení se mi srovnalo. A bylo by mi dávno líp, kdybych všechno skončil už po dovolený, která byla asi našim největším životním úspěchem, neberu tedy v potaz, kolik keců sem si tenkrát musel vyslechnout, že musí kvůli dovolený makat. I tak to bylo tenkrát sraní, protože pár dní před odjezdem se zase připomněla nějaká exukuční agentura a chtěla, už nevim kolik, ale snad nejmíň 30litrů za nějakej nezaplacenej nedoplatek za plyn z doby milión let před vztahem, k čemuž jsem dostal tenkrát tradiční pohádku, že ona za nic nemůže, že za to může tehdejší bytná, protože to byla kráva. Jo, za všechny ty posraný exekuce a dluhy, který sem musel lepit, vždycky mohl někdo jinej, ale jen frajerka byla čistá jak lilie. Nevim proč mi píše, nevim co chce, ale beru to tak, že si je kráva vědoma toho, že se vždycky rozčílím, stoupne mi tlak, ale do hrobu mě nedostane. Na to sem ještě pořád příliš mlád.

Na místě ohlášené hromadné sebevraždy našli záchranáři opilou mládež. Hlavně, že nikdo neohlásil uprchlíky páchající hromadnou sebevraždu.

Landa kvůli své bezpečnosti ruší turné. Ortel přilévá olej do ohně, říká. Landovi definitivně jeblo?

======

** update 11:01 Jak policie chytala taxikáře. Na jednoho bylo deset detektivů, spotřeba figurantů byla značná. Ze života pražských dročkářů.

======

** update 09:40 Dnes mi začíná pohotovost, takže mě čeká týden abstinence s brakovými večery. Dnes se prozatím přihodilo následovné:

  • V tramvaji se mnou jel takový od prvního pohledu obyčejný český pán předdůchodového věku a stejně stará paní, kterou byste si zařadili do kategorie obyčejná česká naštvaná babička. Z ní to teda padalo. Prej včera viděla v televizi Kalouska (imho já taky) a prej se Kalous posral, protože se smál a říkal, že by se lidé na stáří měli zabezpečit sami a jak by k tomu vona přišla, když celej život pracovala a stát by se pak nepostaral.

  • Ta samá obyčejná žena si stěžovala, že se poprvé v životě bojí o budoucnost svoji a svých vnoučat. Prej tolik uprchlíků dřív nebylo, protože se stát staral, aby se lidi měli dobře a mladí si nemuseli brát hypotéky a zadlužovat se.

  • Zase mi psala bejvalka, asi mi chtěla popřát k narozeninám, protože mi poslala odkaz na nějakej ezosračkovej web, kterej sem radši ani nevotvíral, protože jak v názvu vidim slovíčka jako transformace, dokonalý muž a jiný podobný ezohovna, automaticky mažu. Takže sem ji připomněl, aby nezapomněla všechno co už zde mám poznamenaný, od celostátní pátračky až po pokus mě na svatbě kamaráda přejet autem. Než žít se zadluženou frajerkou bez práce přežívající po brigádičkách, to radši budu sám se svým psem, jehož zplození sem měl na talíři dokud to peklo, ve kterym sem žil, neskončilo.

  • Ne, stále platí, že ke kundě se nevrací, protože by ze mě mělo okolí legraci, klepalo by si na čela a smálo se mi, že nemám odvahu překonat náročnější období než potkám nějakou fakt úplně normální ženskou, která bude vědět, kde má místo, bude vybouřená a nebude taková píča, aby si po kristovejch letech hrála na underground a alternativu.

nedělo se nic

** update 22:51 dneska se nedělo naprosto nic. dospal sem se a celkem sem rád, že vlastně nic neproběhlo, protože sem měl v krku zkurvenej škrábavej náběh, kterej by se mi po kalbě určitě rozjel. sjel sem dva filmy, napsal dávku brakových hoven, vyvenčíno. zítra do práce, týden pohotovosti. dneska žádný zážitek s hovny.

člověk míní, život mění

** update 23:59 Holt nasračky jindy. Není všem dnům snad konec. Každopádně sem se ukojil jinak. prostě je to super mít dlouhodobý koníčky. není jich nutný mít miliony, ale pár na střídání určitě jo. než dozrajou chilli papriky, dá se popsat několik desítek stránek. takže čas sem zabil a nenudil sem se ani příliš. uklizeno mám z minulýho tejdne, příští týden v úterý schůze výboru, ve středu shromáždění a pak run k notáři a na obchodní rejstřík s novejma stanovama.

půlnoční procházka super. zrovna, když sem procházel parčíkem a přemejšlel, že už je celkem zima, objevil sem na lavičce spícího bezdomovce ve spacáku, vedle kterýho stál nákupní vozík plný krámů. von se určitě ráno půjde vysrat vedle do křoví, protože Tereza chodívala do přesně toho samýho křoví žrát hovna. Občas sou tam poházený posraný kusy papírů od hoven. No a když už sem u těch hoven, tak k tomu dodám ještě jednu půlnoční fekální historku. Udělám si tak kolečko, říkám si, že Tara už srát nebude, ale vono hovno, našla si místo na hovno u dětskýho hřiště mimo největší světlo. Fajn, vytáhnu pytlík s papírovým nabírátkem, hrábnu do listí a naberu jen kus hovna, papír zbytek odříznul a nechal někde zákeřně v listí. Jelikož se jednalo o dětský hřiště a ve mě se hnulo trošku mý prohnilý svědomí, babral sem se tou papírovou lopatičkou v listí a hledal zbytek hovna. Nic sem však nakonec nenahmátl, tak sem se na zbytečnou činnost vysral a vyhodil papírovej pytlík s kusem hovna do odpadkovýho koše. fajn pohoda, jdu a najednou ucejtím závan hovna. Prohlídnu si ve světle lampy podrážky, jestli mě nějakej zkurvenej bůh nepotrestal za hovno na dětskym hřišti, ani hovno podrážky čistý, tak si pomyslim, že se asi jedná o přicházející stařeckou demenci a jdu dál. Po chvíli zase ucejtím hovno, což mě trošku znepokojí a začnu přemejšlet, jestli sem něco nepřehlídnul. Takříkajíc sem přemejšlel o hovně. Najednou mi došlo, že hovno vždy ucejtím, když zvednu pravou ruku. Zvednu ruku, zápach hovna, ruka dolů, smrad hovna mizí. Zvednu ruku, smrad se znova objeví. Očuchávám si řádně ruku, prst po prstu a nakonec objevím zdroj na ukazováčku. S úlevou dám ruku dolů a smrad nemizí, ba naopak je takovej intenzívnější. hlavou mi běží myšlenky jako "co to kurva je?" než mi dojde, že mám hovno na nose. podařilo se mi ho přenýst z ukazováčku na nos, takže sem si řekl, že na to seru, je to jenom hovno a neposeru se z něj, takže než sem došel domů, oškrábal sem o zateplení sousedního domu z prstu a dlaně, kam se mi podařilo taky přenést kus hovna, co nejvíc hovna, levou rukou sem naťukal kód k našim dveřím, abych neohovnil panel, opatrně z kapsy si vyndal klíče, odemkl byt a zamířil rovnou do koupelny k umyvadlu.

tak to jenom takovej zápisek o hovně do blogísku o hovnech. nasrat, jiný už to nebude.

v tývce už jede předvánoční masáž, reklamy o šťastnejch dětech, lidech, psech a vůbec všech. hrozný sračky. taky zase protočej básníky a promítnou popelku. předpokládám i mrazík, že bude strašit na nějakém televizním kanále.

Protimuslimský Ortel ‚zazářil‘ na Českém slavíkovi. Má dvě ceny. Slušnej olol... druhá nejlepší kapela a třetí nejlepší zpěvák. v životě by mě to z těch jůtubovejch videjek nenapadlo.

======

** update 18:47 jo, to sou plány. takže dneska nakonec nic, protože mi volal kámoš vašek, že se hrozně vomlouvá, ale jednoduše sere celou noc. no, asi něco včera sežral a nebo mladej přitáhl z dětskýho kolektivu. inu nic, sere pes, vyndavačka jindy. já teda taky nejsem příliš fresh, cejtim jisté chycení a dva dny volna jsem měl vlastně kvůli dnešku, abych nezdechnul. pokud se něco nezmění, literární večírek doma v soukromí.

zase pátek

** update 22:45 Protože bylo odpoledne trošku posunutý a procházku sem udělal už v devět hodin s maminou, když už přespává v sousedství. protáhnul sem ji mezi vilkama malešic. pohoda, v bytě má vedro a ani nemusí mít puštěný topení. ušetří pekelně za teplo, když bytem táhnou hlavní trubky k topení. byla hlídat mladší vnučku, protože s tou starší se chodí k logopedovi se šišláním. no, máme to asi v rodině. ř,š,č,ď,ť,ň,r,s. zkurvená čeština. zkurvený ř.

Panika se šíří. Ať studenti nejezdí na Západ, vyzývá Hašek. To je šašek tenhle Hašek.

Muže z Kladenska ubodala jeho o dvacet let starší družka, tvrdí policie. Slušnej brutál, nezvládnutý emoce a životní představy, domácí zabijačka.

Nevíte, co dát dceři pod stromeček? Na trhu je menstruující Barbie! Problem solved.

======

** update 14:01 Tak kurva jo. Mám za sebou účetní, poštu, nákup, mytí nádobí, pračka jede a i na pár mejlů sem zvládl odpovědět. Na poště byla prdel, protože stále jim po 3/4 roce nefunguje vydavač pořadových lístků, takže se jede podle starých zvyků, jedna fronta a dohadování kdo je u jaký přepážky na řadě. Zvláště v období před vánoci se takto dá báječně strávit pár hodinek. Slečna za přepážkou mi na mé hloupé poznámky začala tvrdit, že klienti chválí zrušení vydávání pořadových čísel, takže jsem se začal vyptávat co jim jako může přijít báječnýho na tom, že musí důchodci stát frontu místo, aby si vzali čísílko s pořadím a sedli si do jedné z mála židlí. Tato zákeřná otázka slečnu překvapila a tak za ni musela odpovědět její nadřízená, která zrovna šla kolem. Prý je problém v tom, že vydavače pořadových čísel spravovala firma, které skončila smlouva a protože je česká pošta podnik státní a musí proběhnout výběrové řízení, aby nedošlo k podezřením z korupce, čeká se tedy až výběrko proběhne a vítězná firma zase spustí vydávání pořadových čísel. Takže sem se zasmál a uznal, že tato výmluva je aspoň logická, poděkoval jsem a šel do prdele. Tedy až po tom, co jsem musel odmítnou s díky nabídky pojištění aut, bytů a sbírky obrazů.

Konvička tvrdí, že akce na Albertově byla s Hradem dopředu koordinována a domluvena. Zeman to popírá. Slušná sbírka trotlů.

Poslanci chtějí, aby zákaz kouření neplatil ve vesnických hospodách. Jo, kouření. Dokud budou u moci sociální demokrati, nehrozí nějakej posranej zákaz kouření.

Barvy moci Jindřicha Šídla: Stanovisko Hradu k návštěvě z Osvětiman. :D :D :D

rumíček

** update 23:50 rumíček. jedno z mých traumíček, který je vyřešený a nad kterým se možná za deset let zasměju, jakou drobností sem byl vytočenej. ale stejně si myslim, že kdybych byl pěkná mimozemská kurvička, živim se jako kartář a vykladač ze skleněný koule. jenže nemám na to žaludek. taky je faktem, že to pozdní vstávání kolem poledního a noční život má něco do sebe, ale sem maloměšťák a ne bohém. zejtra mě čekaj dopoledne povinnosti všedního dne, odnést fakturu, stavit se na poště a vyřídit nějaký emajly. jenže to se musí udělat dopoledne, protože pateční odpoledne v praze sou dost specifický a kolikrát se lidi divěj, kde všude se po třetí hodině na přepážkách nemaká a nebo maká, ale v omezenym režimu. tudíž je tenhle bohémskej život dost na piču.

v tývce jede nějaký céčko, Vlkodlak: zabijácký virus, mám vyvenčíno a dokonce sem napsal i plnou brakovou dávku, i když sem se dneska fakt necejtil. jo, ale závislost je zdá se závislost. cejtim se fajn.

Obrat Zemanovců: Blok proti islámu zneužil prezidentovu akci. Hrad se, internetovou řečí, pomalu, ale jistě 'vytrolí' sám. Doufám.

======

** update 12:47 rumíček byl fakt super. nakonec ho bylo kurevsky málo, dvě láhve by se užily. vychlastal se kurevsky rychle a celkem bych věřil, že těm sockám z fejsbůku šmakoval. mě teda jel maximálně. safra, zafra zkurvená.

před hodinou sem vstával, sežral sem párky a du si znova lehnout.

Tajný účastník Mynářova výletu: Šokovalo mě, jak kancléř na Hradě vládne. Výlet komunistů z Osvětimam musel bejt jak z pera Hrabala.

Děti v Texasu strčily sestřičku do trouby, nešťastným omylem ji upekly. To de, slušnej brutál.

voční kontrola

** update 13:26 Prezident Konvičkovy výroky neznal, tvrdí Zemanův mluvčí. Chachacha, to tak budu těm hradním šaškům věřit.... :D

======

** update 13:26 To mi ten čas pěkně letí. Před chvílí bylo ráno a já seděl s kolegy u našeho klienta a poslouchali sme přednášku o provedených změnách v lokální firemní síti.

jinak celkem nic, snad kromě toho, že dopoledne sněžilo a že sem zvědavej kolik nás dneska v hospodě bude. rád bych nešel domů dřív než bude rum vypitej. jo, přesně ten rum respektive jiná láhev, kterej sem si šetřil na nějakou významnou událost a kterej mi bejvalka s těma svejma sockama z fejsbůku nejenže vychlastala, ale ani neřekla, že ho vychlastaj a ani sem nedostal posranýho panáka, když už ta pojebaná láhev stála patnáct stovek. Pevně věřím, že je nyní spokojena a se svými nejlepšími fejsbůkovými přáteli chlastá dvacetiletý rumy každej víkend, protože nějakej vyhulenej mimozemskej kretén už konečně nežvaní do toho, že prachy nic neznamenaj a ten kdo je vydělává slouží jen k tomu, aby nezaměstnaným kryplům co maj plnou hubu alternativy a undergroundu platil mejdany. fakt měla příšernej čuch na lidi, povětšinou v lepším případě samej vohnout, kterej neměl na žrádlo, v nejhorším případě přitáhla domů čichače toluenu. Bože zasranej, já byl tenkrát tak zaslepenej, že v současnosti už by letěl vyčuchanej krypl a za ním píča, která ho dotáhla domů, ale já tenkrát neměl ještě koule. Ne, rozhodně už nechci mít nic s ženskou, který je víc než třicet, mele hovna o tom, jak láska všechno překoná, žije takzvaným undergroundem, prachy nic neznamenaj, nemá maturitu a práci. Žít s ženskou, která se ještě po třicítce živí brigádičkama, chce si jen užívat, mejdánky, chlastání a fetování, nemá žádnej logickej smysl. I když samozřejmě, když to někomu vyhovuje, proč si nejet čistou lásku jako to má třeba Jarda Umělec s Irenkou. To je čistá láska, která nestojí na penězích a na nějakých přízemních materiálních nesmyslech jako třeba, že chlap by měl vydělávat a žena by měla umět hospodařit a nepronajímat si tři, čtyři byty, aby v nim mohl žít vzduch, organizovat pomatený koncerty, který stejně jen sloužily k uplácení takzvaných fejsbůkových přátel...

bolehlav

** update 22:49 v tývce jede nějakej dokument s evropanem někde na dálný sibiři mezi sobími lidmi. jo, jako slušná exotika, ale je tam problém s chcaním, protože soby přitahuje slaná složka v moči a žerou sníh s chcankama. ještě by mě zajimalo jak serou v těch mrazech.

vysral sem se dneska na psaní a konečně sem srovnanej, vypadá to, že v pátek budu mít klid, mejdan se odsouvá na příští tejden, ale to stejně budu mít pohotovost. venku je kosa, fakt kosa, která Taře tradičně zvedá chlupy na zádech a čokly uklidňuje. Sme potkali nějaký feny a jen na sebe zamručely, psa by ven nevyhnal. odpoledne sme narazili na sárinu a čubky se vyštěkaly přes silnici.

eskymácký záchod

Konvička byl obviněn z podněcování k nenávisti. Tak už taky na něj došlo, pomatence. každej má potřebu se vyjádřit. v tramvaji si stěžovali nějaký důchodci na současný ohrožení hordami islamských zabijáků.

Protipirátská BSA schválně mate. Žádný alternativní trest pro piráta nepadl. Neverending story.

Notorious Shm00p hacker Claims he helped the FBI find ISIS Hacker Junaid Hussain. Pěkná story.

======

** update 12:52 Účastníci zájezdu. Sem včera propásl humorný film ze života voličů Miloše Zemana. Slušnej hardcore.

======

** update 10:30 Čekám na psí žrádlo, který sem v neděli objednával. bolí mě hlava, mám opici a to je teprve úterý. V Praze byl dneska nějaký asi významný den, protože sem potkával samý důchodce a zasraně hodně malejch dětí. Nějaká matka mě požádala, jestli bych ji nepomohl s kočárkem do tramvaje, tak sem řekl, že milerád a snad nebude vadit to jedno promile, který mám v krvi. Zoufalá matka se na mě podívala a požádala o pomoc někoho jiného. Asi měla strach, abych ji nějak nevyjebal s harantem. Jo, to jsou ty situace, kdy se vyplatí mluvit pravdu a hned se ušetří spousta práce a potíží.

Neobvyklý trest počítačovému pirátovi. Jeho video musí vidět 200 tisíc lidí, jinak zaplatí 6 milionů. To se vyplatí, nakoupí přes internetovou agenturu za pár tisícovek větší množství shlédnutí od indických klikačů a pohoda.

Zájezd pro fanoušky Zemana: Demonstrace, raut s Mynářem a VIP prohlídka Hradu. Jo, Ovar Ovarovič Poslední má vkus a styl.

Sexuální asistentka postižených: V každé z nás je kus prostitutky. Sáhodlouhý kecy o tom, proč paní vlastně není kurva, když je kurva a ještě prodejná.

sníh

** update 11:38 Do práglu přišel sníh. Sice málo, ale přesto padá. Vyřídil jsem větší počet emajlů a pár upomínek v kalendáři, mise splněny a nyní se již můžu klepat na první večerní dávku alkoholu v tomto týdnu. dovolenou na čtvrtek a pátek jsem si zařídil. hola hola, hospoda volá.

půlnoc

** update 22:55 Měsíc svítí jako prase, odražené světlo házelo v parku i stíny stromů. V ulicích již vládne klid a ochránci pořádku projíždí ulicemi. Zítra začíná maso. Myslim, že během tejdne toho moc nenapíšu. Sem fakt rád, že se mi úklid podařil, i když při každym úklidu zjišťuju, kde všude je bordel schovanej. Všude a ze mě bude ještě jednou velmi pořádná samice. Vymalovat by to chtělo, ale nechám veškerý úpravy až po výměně stupaček.

Anonym nahlásil na Hlavním nádraží bombu, policie ho už zadržela. V Praze bylo dneska veselo.

Žijeme v zemi, kde... Nějaký zamyšlení nad dnešní dobou.

======

** update 22:07 Holohlavce nechali fízli jít, nasedli do aut a všichni odjeli. Noční směna pražské policie pokračuje dál.

======

** update 21:54 Vypadá to, že pomahači a chrániči chytli jednoho holohlaváče v bundě a držej ho pěkně u stěny. Asi nejspíš nějaká známá místní parta bitkařů.

======

** update 21:38 Tak fajn, parta nějakejch holohlavejch hovad z nonstopky, kde nechtěj islám, si dala před podnikem do držky, nějakej týpek zůstal ležet na zemi, všichni hrdinně zdrhli a jen nějaký kundy se staraj o toho ležícího chudáka. přijeli fízli a sem zvědavej co vyřešej. přijelo už pět policejních kár, týpek se nezvedá, to budou mít pár zmrdů asi horkou noc. a sanitka. zkurvený vypatlaný běloši z nonstopek.

týpka v sanitce rozchodili, ale stejně je to nějaký divný. nějakej jinej frajer na fízli řve, že útočníky nikdo nezná, ale podle mě lže jako když tiskne.

======

** update 18:54 koupelna vydrhnuta, mám do vánoc nejspíš klid od velkýho uklízení, respektive podle bordelu venku. ohřejvám si večeři, pohoda, klid před bouří. příští tejden bude náročnej.

Za všechno už nemůže Kalousek, ale uprchlíci. Jo, tyhle masy...

Dope - Nečekaně zábavnej film se zmínkou o bitcoinech, darknetu a black market reloaded... :P

======

** update 00:10 vyvenčíno trošku později. celkem zima a auta byla pod lehkým rovem námrazy. možná trošku ledoví migranti zaklepají na dveře a okna českých domácností. trošku sem se rozepsal, takže jsem dohnal už vlastně předvčerejší výpadek. no, stejně to vypadá na hromadu nesmyslných vět choré mysli. nijak moc sem nepřemejšlel, zásadní věci mám vyřešený a nebo si je mentálně dořešil v posledních měsících.

Elektronická evidence tržeb se počtvrté odkládá. Tentokrát na neurčito. Jj, stejně tak dopadne zákaz kouření v hospodách, navíc se začnou přibližovat volby. ano, makáme jako politici.

Moskva posílá do Francie štěně. Nahradí policejní fenu zabitou teroristy. Dojemný příběh, úplně bych zapomněl na krym a lodě mistral.

bilancování

** update 17:29 Jo, pospal sem si, vyvenčil a uklízel. prostě sem klečel na kolenou, hadr v ruce a drhnouce podlahu jsem přemejšlel nad uplynulejma létama. Nic novýho, všechno je tak jak má teďka bejt. Hlavně už žádnej magořinec. Mám snad ujasněný co už znova ne.

TEST Svět podle Ovčáčka. Znáte podivuhodné výrazy a výroky prezidentova mluvčího? Bohužel, podle testu neznám svět hradního šaška.