Prújem: květen 2015

nedělní odpočínek

** update 22:56 Mám po venčení, klasika. Ulice vylidněný, dneska poflakování, drobné, ale velmi skutečně drobné úklidové práce. Po jídle sem sjel ultrabéčko od RZA "Man with the Iron Fists: Sting of the Scorpion", poctivá pocta kungfu, lítající hlavy, digitální krev a spousta šikmovokejch a jeden černoch s ocelovejma pěstma.

Dnešní den bych asi spíše popsal obrazem, objevilo se kousek vod nás nový pražský zátiší. Takže zdraví Praha.

Pražské zátiší image

======

** update 11:11 Jo, to šlo včera. Upřímně, jsem rád za nadcházející pohotovost a týden bez alkoholu. Tyhlety posezení s neexistujícími přáteli jsou fakt náročný. Ale zahrádka dobrá, tentokrát bez excesů či různých vyndaných mařek.

Dneska odpočinek, možná si pustim i nějakej film. Zatim sem akorát pustil pračku. Pro jídlo si půjdu k vietkongům.

Ve stopadesátce si vyletěl s autem k balkónu pro smrt. Jediný štěstí, že to hovado zabilo jenom sebe sama. Za velký přínos lidstvu by měli pozůstalí obdržet Darwinovu cenu.

Ke zkouřené mládeži dvakrát spěchala záchranka, Deset lidí je v nemocnici. Ty vole, tak to byl asi slušnej trip :P

sobotní úklid

** update 14:07 Ty vole, včera to byl slušnej hardcore. Zrovna, když jsem měl zaplaceno a chtěl sem jít domů za pejskem, začalo tak brutálně chcát, že sem si musel dát ještě pivo a panáka zacapy. Vypadnul jsem až ve chvíli, kdy si nějaká celkem vyndaná Blanka začala dávat svý nohy na nohy mého spolusedícího, takže sem usoudil, že asi přestalo pršet, protože ještě se řítit do nějakých pofidérních tunelů, na to bych se s chutí vysral. Tyhlety hospodský mařky, který když se přendaj mě fakt nezajmaj. Není nic horšího než mařena, který jebne v kouli, chlastá celou noc a doma pak prudí s debilníma kecama typu, že bude tančit bosá v rose, že všichni chlapi sou fakt debilové a že ji vůbec nemiluju. To se fakt nedá milovat.

Je to měsíc co sem sám a fakt je to dobrý. Zase věřim, že mě ještě něco v životě čeká a zajmavý je, že mě nikdo nelitoval ohledně konce vztahu, ba dokonce proběhlo pár gratulací k rozhodnutí, zvláště od lidí, kteří byli vykopnuti z facebookového okruhu mé ex. Bůhví co se mi dělo za zády. No a frajeři, kteří se účastnili loňských facebookových rozchodů mě pouze míjí s pozdravem, protože sem jim taky dal čočku, kvůli šíření online informací do offline světa. Ty vole, nějací omezení uživatelé fejsíku jsou mi vysoce u análního otvoru. Učit ještě lidi, že mezi on/offline realitou je rozdíl, na to se taky můžu vysrat.

Dneska sem se tedy chtěl věnovat literární tvorbě, ale protože mám opici a uplynul ten měsíc od získání svobody, rozhodl jsem se, že trošku poklidim a hlavně vytřu podlahy. Dva černý kýble sem vylil, tři hodinky sem strávil prací a musim se pochválit, protože sem sice měl cuky si zaplatit uklizečku, ale když sem si vzpomněl, že poslední roky jsem úklid zvládal v pohodě sám, nevidím důvod proč nepokračovat v zavedený praxi. Ono umět si uklidit je výhoda, navíc manuální činnost ještě žádnýho ajtíka či úředníka nezabila. Ještě dojedu pračku a pak relax. Možná, ale vopravdu možná si ještě večer skočim na jedno či dvě a do Ramba budu zpět.

Silk Road Operator Ross Ulbricht Sentenced to Life in Prison. Shit.

Manželka Zdeňka Pohlreicha: Po chemoterapii měla zjevení. No bože, tak na ní promluvil kůň a změnil se v chlapa. Asi dobrý prášky od doktorů. Zná každej feťák.

rumunský pátek

** update 13:41 Neska vysmahnu z práce v 16h, je pátek a v pátek je svátek. Jo, měl sem dneska ráno nějakej splín, ale rychle jsem si vzpomněl na zatčení, na exekuce, na vejlet do staňkova, kde se naštěstí už bejvalka rozhodla strávit víkend s nějakým posranými německými důchodci, místo přátel za kterými jsme jeli a kteří vlastně ani nikdy neexistovali. Zůstala mi jediná otázka, na kterou asi nikdy nebudu znát odpověď. To že sem byl za oslíčka otřes se, to že sem byl za debila sem pochopil, ale jak moc se mnou vyjebávala se asi nikdy nedozvim. Upřímně, co oči nevidí, to srdce nebolí, takže jsem rád, že to zůstane tak jak to je a nic novýho se už o svý ex dozvědět nechci. Ty vole, já sem byl fakt jak slepej.

Gold Artifacts Tell Tale of Drug-Fueled Rituals and "Bastard Wars". Velmi starý bong.

======

** update 11:39 Vlezu dneska se psem zase do tramvaje a hele hovno. Zase ta samá rumunka rozměrů důlního bagru, tentokrát obklopená kníratými hubenými muži bez berlí. Kozy neměli, takže předpokládám, že vousaté rumunky to nebyly. Otázka je, jestli nemají někde u depa hostivař zaparkovaný svý karavany.

je celkem vedro, docela bych chvíli poseděl i na zahrádce u pivka. uvidim večer.

Nečasová nezneužila vojenské zpravodajství, rozhodl soud. Ty vole, Jaňulko, to je kocourkov.

Ruská státní televize obhajuje invazi do ČSSR. Rusko se zbláznilo. Definitivně.

Jeho sekretářka denně brečela, líčí referentka Chládkovo řízení úřadu. Nechci se nijak zastávat sociálnědemokratického ministra, navíc školství, kde to bylo od převratu dosti personálně tragický, ale něco mi mírně smrdí. Nějaká referentka šíří drby o událostech u kterých nebyla, její otec pracoval pro téhož chlapa a kundě vadilo, že ji pan ministr nejspíš přichytil jak polovinu pracovní doby trávi s cigaretkou. Nechci bejt nějakej podezíravej, ale vsadil bych se, že na ministerstvu školství mohla vládnou pohoda jako v jiné organizaci například na Kačerově. Mezi 10-11:30, tj. v pauze mezi svačinou a obědem, bylo vždy ve vnitrobloku u popelníku skutečně hodně lidí. A po obědě némlich to samý. Jestli von ten zasranej socan nechtěl po svých podřízených práci a lemplové navyklí na pohodičku státní organizace, se začali bránit. Osobně si nedělám příliš iluze o lidech a jejich vztahu k práci. Peníze nejsou všechno, ale za tu tabulkovou almužnu nemůže nikdo čekat vysoký pracovní výkony.

advokáti

** update 22:48 Zase sem přišel dneska kolem sedmý. No, zejtra přijdu dřív, protože řemeslníci nemakaj. Mladej je správný trdlo, říkám mu "nešlapej na ty dlaždice, sou čerstvě položený, proto je na nich ten papír" no a von na ně šlápnul, když odcházel, a dlaždič pak nadával jak dlaždič. no, mladej si urval na grafický kartě kondenzátor, takže řešil co s tím, jelikož na novou kartu zatím nemá love, tak sem mu poradil, ať zajde do gme a zeptá se, jestli nemaj parametricky stejnej na skladě. Pajecí tužku máme v práci a von by měl mít něco málo z průmyslovky napájeno. Takže zmizel dřív.

Upřímně se ale těšim, až budu mít tenhle dohled za sebou, protože mi znova tahle lekce připomíná, proč jsem nechtěl zůstat ve školství. Navíc bych si stejně musel časem dodělat peďák a na to sere pes. prostě nemám příliš chuti učit, i když zrovna tohodle mladýho kompy bavěj. učej se ve škole c# a já mu měl dneska zkontrolovat nějakej jeho seminární program, ale byl sem z těch jeho překombinovanejch podmínek fakt děsně zmatenej. :P I když to céčko je v tom furt cejtit.

zejtra pátek, asi hospoda, příští tejden budu zase hodnej kluk z dobrý rodiny, co šlape jak hodiny.

======

** update 12:17 Tak to bylo včera v hospodě fajn. Příchod kolem půlnoci, vyvenčení a poctivý řádný výtuh. Ráno sem se nepoblil, vysral z podoby, vyvenčil a v devět vyrazil směr janáčkovo nábřeží, kde jsem měl spicha s maminou a ujal se funkce doprovodu. Jo, slušný kanceláře, slečna koncipientka pěkná kunda v kostýmku, práci měla nacvičenou, takže to odsejpalo rychle. v jedenáct sem byl už v práci. Za chvíli si půjdu koupit něco k obědu a pevně doufám, že řemeslníci nehodlaj dneska makat do šesti.

Vražda knihovnice Hanky: Horní Bříza zruší internet zdarma, vrah na něj chodil do knihovny. Podle mě to byla taky blbost, aby v knihovnách byl internet zdarma pro všechny z ulice. Měli přístup k internetu navázat na čtenářský průkaz, protože si takhle dokážu představit, co musí chodit na internety zdarma za mentálně slabší jedince. Je to vidět v diskusích, kdy si kolikrát říkam, že internet je výdobytek pohodlného kapitalistického života, který by měl užívat jen ten, kdo na něj prostě a jednoduše má. a ne, že si kdejakej negr v africe bude bazírovat na internetu jako na základním lidském právu.

Japonec nenáviděl svou manželku: Její popel vysypal na toaletě samoobsluhy. Měl se rozvést nebo ji zabít a měl by už dávno klid.

návštěva na očním

** update 10:24 dneska mě čeká návštěva u vočaře. zkontrolovat zrak, podívat se co novýho mezi povaleči a štamgasty. v práci sem sám, kolegové jsou v prdeli, mladej si přitáhl svůj počítač. pěkná složenina z aukra, z dílů různých původů, jimž kraluje grafická karta s urvaným kondenzátorem, stále z nějakýho záhadnýho důvodu funkční. No, mám doma nějaký dva starý kompy, jeden svůj a jeden po Iv, takže sem mu řekl, ať se o vejkendu přijde podívat, stejně bych je jinak vyhodil.

Zemřeli na ebolu a teď tajně jezdí v africkém MHD, varuje policie. Ty vole, to je země. Každej středoevropskej esoterik a milovník duchovních věd musí být vlhký blahem, kam až se dá prověštit čtením z prasečích střev, léčbou magií a vírou v podivné tradice. Svět je o vývoji, rozvoji a kráčení vpřed. Nemusí se to někomu líbit, ale tyhle primitivní kmeny, který žijou ještě v době kamený jednoho dne zaniknou a zmizí z povrchu zemskýho. Že má každej druhej primitiv mobilní telefon neznamená, že se pomocí něj může přehoupnout z pravěku do 21.století.

Depardieu: Za Rusko jsem připravený zemřít. Obelix se definitivně zbláznil.

Chci ruku Obamovy dcery, oznámil Keňan. Nabízí za ni krávy, ovce i kozy. Ještě štěstí, že Keňan aspoň přiznal, že nejde o peníze ani o prznění šestnáctiletý dívenky, ale o starou poctivou lásku.

How to mine Bitcoin on a 55-year-old IBM 1401 mainframe. :P

elektrický neplánovaný výpadek

** update 22:53 Klasika po venčení. Přišel sem dneska skoro až v sedum, protože řemeslníci makali jak mourovatý, když už se pár dní flákali. Jinak sem si válel zase šunky u počítače. co jinýho, žejo. mladej je celkem samostatnej, ale prdel byla, že si dneska přinesl svůj vlastní monitor. z toho našeho ho prej boleli voči. dnešní mladý už hovno věděj, co je to řádný vysvícený CéeRTéčko. Ale hlavně, že kupujou po aukrech harddisky za 250kč. jinak pokud sem to pochopil dobře, starej do jeseníka dojel, ale prej byl strašně unavenej.

zase každopádně nemůžu říct, že bych se flákal. ale sem unavenej. zejtra hospoda, příští tejden pohotovost, takže pohoda.

no a tím dneska seru na blití blitků.

======

** update 13:45 ráno přišel elektrikář s tím, že musí cosi vyřešit na trojfázi a že musíme teda vypnout techniku. já sem mírně vystřík, protože výpadky se plánujou s drobným předstihem, minimálně aspoň den. Jenže nedalo se svítit, protože majitel baráku tohle nedomyslel a elektrikáři by mohli zase až příští tejden. údajně teda. na otázku "jak vám to bude trvat dlouho" sme dostali odpověď "maximálně deset minut, upsky vám to určitě podržej." Jak sme s kolegou slyšeli, že se jedná maximálně o deset minut, usoudili sme, že to bude na delší dobu, takže sme obešli firmu, řekli všem ať si daj pohov a ukončej práci. Samozřejmě se celá operace protáhla asi na hodinu, protože jim začal vypadávat jeden jistič. fakt prdel.

Ostraha McDonaldu vykázala kojící ženu. A nudící se generace facebookových prvorodiček si udělala srázek u Mekáče a ukázaly všem nalitý cecky.

ručníkový den

** update 22:46 Klasika, po venčení večerním. Pískající vozejk kovosběračův a velmi rychlou transakci u nás před barákem mezi týpkem z bytu co má na jmenovce nenápadně připsáno 420 a nějakým zaparkuvši řidičem, asi ani komentovat nebudu. pískající vozejk potkávám celkem často, mistra sběrače potkávám i ve dne, nikdy ožralýho, transakci sem viděl zatim první a doufám, že na dlouho i poslední.

co se týče mladýho praktikanta, to je taky matroš. jak přišel pozdě, tak se dlouho nezdržel, protože prej fotr mu chtěl dát lítačku na emhádé, takže letěl na hlavák. byl pryč asi dvě hodiny. když přišel, byl chvíli klid a pak měl pár telefonátů. asi kolem čtvrtý se zrovna se vracel z oběda, když sem si dával malý umotaný cigáro před firmou a rovnou mi odvykládal celou story. Starej Jarda měl jet dneska do Jeseníka na nějakou brigádu. Protože tahal mladýho celou noc po všech možnejch pajzlech, pochopil sem, že mladej se v šest ráno urval a šel se domů umejt, kde pochopitelně zaspal. Fotr se rozhodl nejspíš jít rovnou na nadraží na vlak, jenže asi nejspíš zkejsnul ještě někde u piva, protože jinak si nedokážu vysvětlit, že ještě v jedenáct byl na hlaváku a chtěl dát mladýmu lítačku. Fajn, litačku vyřešil a sednu teda prej na vlak. pak z mladýho vypadlo, že mu volal tatík někdy před čtvrtou, že zaspal a že je v olomouci. protože byl skoro bez peněz, prej se rozhodl dostat do jeseníku vlakem jízdou načerno. jak dopad nevim, dozvim se asi zejtra.

aby toho nebylo všechno, ráno na něj prej zvonila majitelka baráku, protože se jí nezdál větší pohyb osob v okolí bytu, pokud jsem dobře pochopil a jelikož je to bába snad osumdesátiletá, která na něj dost koukala, když otevřel jen zahalen v ručníku, protože si dával zrovna sprchu. a do toho v trenkách jeho starší brácha, kterej je zrovna taky na návštěvě u fotra a bydlí v témže malém bytečku o velikosti nula nula hovno. mladej je ještě mladej, ale jak mi líčil reakci báby, mohla by si omylem myslet, že v bytě starej przní mladý chlapečky. a bůh ví co se v tom bytě děje, majitelka asi musí bejt velmi vděčná za nájemníka, kterýho ji tam nasadila Iv, když ve studiu zahučelo aspoň dvěstě a ona ho pouštěla takovýmu bohémovi, kterej není ani schopnej dojet střízlivej vlakem do jeseníka.

‚Cikáni a feťáci.‘ Tak nadepsala šanon pražská kriminálka. Takhle blbě se nechat nachytat. Xoxoxo.

Odškodné za průjem a ušlý zisk půjde do desítek milionů. Dejvice, tam je sraček nejvíce.

======

** update 14:40 Výhled ze serverovny po profesionálním zásahu. Dneska sem si dal dvě hodinky práce se zahradnickejma nůžkama.

image

======

** update 11:19 No, mladej dneska zaspal, protože s tatíkem byli někde chlastat a přišel v šest ráno. Holt musí se naučit buďto jít rovnou do práce a nebo si nastavit brutálního budíčka, kterej vzbudí po třech hodinách spánku i mrtvolu.

jo a zdechlo mi raspberry pi, takže jsem po 20měsících těžby vypnul jalapena. 30ghs už je prd vzhledem o tomu, co dávaj nový kamínka.

dneska je ručníkovej den, tak doufám, že ste si zmrdi aspoň vzpomněli na douglase adamse.

nedělák

** update 22:03 Já si nemůžu pomoct, ale Rambo trojka je prostě boží. Závěr přímo epickej, srážka vrtulníku s tankem je nepřekonatelná. už se těším na čtyřku a běh nebohých domorodců přes minový pole.

======

** update 21:05 Průjem v Dejvicích. Svolá primátorka krizový štáb? To mě poser. Já sem teda naštěstí v klidu, koupil jsem si zaručený lék na čištění střev. plzeň a pár kefírů.

Mladí kuřáci marihuany vyrůstají o decimetr menší, tvrdí Pákistán. V Rávalpindí se dobře pindí. hulej asi dobrý matroše.

Zemřel matematik John Forbes Nash, kteří říkal svým studentům „hackeři“.

======

** update 20:20 Tak další zvonek na předsedu, tentokrát vlastník, kterej mi posílal v pátek mejla a protože nedostal odpověď, dneska si přijel vyřešit klíč od sklepa. snad poslední zvonek a předsedování konec.

rambo 3 toť věru lahůdka na nedělní vyřízený podvečer. a sem fakt pro dnešek přežranej jak kráva.

======

** update 18:41 Vylezu z koupelny, hodim na sebe večerní hadry, lehnu si k tývce a tu najednou zvonek. hodim na sebe tepláky, pes řve, já otevřu dveře a tam stojí stará paní sousedka v ruce další talíř s cukrovím, já se ptám co to kurva je, vždyť už mi včera přinesla talíř, v hlavě mi problesklo jen jestli paní nezačíná blbnout, když ze dveří vystrčila hlavu sympatická paní a říká, že maminka má dneska narozeniny, tak se stavili na návštěvu a přivezli fakt celá rodina spoustu cukroví. ty vole, 91 let. v suterénu 96 let babka. máme průměr věkovej slušnej v baráku.

‚Byl jsem otrok v pěstírně.‘ Znají to tisíce Vietnamců v Evropě. Husté. Velmi.

V Dejvicích je vykoupena balená voda a léky. Vietnamci v Dejvicích asi maj kšeft, vykoupili určitě balenou vodu ve všech supermarketech v dalších čtvrtích pražských. Sem zvědavej, jestli se průjem roznese po celý Praze. Cha, Praha se posrala.

======

** update 16:37 Zpět ve městě. Vysmahnul sem z vesnice hned po obědě, abych se vyhnul lufťákům, poté co sem dopoledne přišrouboval dva lustry, protože sice jsou všelijací fachmani ze strany strejdy, ale co se týče elektriky, všichni maximálně vyměněj žárovky. furt říkám bratrancovi, že stačí si jen vypnout pojistky, barvy snad pozná a malej plochej šroubovák snad má každej. barva k barvě v čokoládě a nazdar, neasi. každopádně prdel je, že starej českej lustr měl čokoládu i pro zem, ten posranej ikea jen hnědá, modrá.

pak sem musel vysvětli matce jak se používá usb flashka, joj, chudák účetní na penzi. první rok v důchodu a učí se jak odesílat formuláře přes datový schránky. Ještě klika, že ten ježek, kterýho používá, má export do xmlka a to se už dá odeslat přes webovej formulář. no, nechtěl bych bejt účetní, jejich obor je dynamickej stejně jako posraný počítače.

dále proběhla nějaká debata na téma problémy všedního dne, táhnoucí se dědictví, vlhnoucí barák, řešení izolace, prodej garáže, koupě bytu v praze. ve čtvrtek s ní jdu jako doprovod do nějaký advokátní kanceláře na nábřeží zajistit advokátní uschovu peněz, ne že by to nezvládla sama, ale není prostě zvyklá na pražskej cvrkot velkoměsta a chtěla, abych s ní šel. tady se prodeje bytů netáhnou půl roku jako v tý přeloučský díře. kdyby ji bolševici s fotrem nepřemístili do přelouče a zůstali v praze nebo kolíně, neměla by s městským hukotem problém. a poslední humor je přeloučskej panelák, protože vlastníkům bytových jednotek pomalinku dochází, že vlastně už bytovej podnik dávno neexistuje, místopředseda jde asi na sedmou operaci s rakovinou střeva a na poslední schůzi oznámil, že fakt rozhodně už v práci pokračovat nehodlá a že si mají mezi sebou najít jinýho předsedu. prej všichni sklopili hlavy a nastalo ticho. no, novýmu majiteli asi brzo začne docházet, proč sme byli při prodeji svolní čekat, než si vyřeší svý finanční problémy, a že to trvalo kurva dlouho. no, pan policista dostane další lekci krutý reality a když se nad tím tak zamyslím, kdo všechno v domě žije, bude se muset stát minimálně místopředsedou, aby mohl barák fungovat. bude v domě jeden z těch chytřejších, schopnějších a myslim, že mu jeho autorita státního zaměstnance dost pomůže. akorát bude záležet na tom, jak rychle se dokáže v situaci zorientovat.

no za posledních pět let sem dostal slušnou čočku od reality, fakt slušnou. nevim jestli se tomu dá říct, že přichází krize čtyřicátníkova, ale fakt nemám pocit, že bych se měl nějak dál hledat. myslim, že sem celkem nalezenej, akorát realita přihazuje další a další skutečně reálný úkoly a problémy, že ani poloslepá inkarnace Kleopatry by z karet nevyčetla, co vlastně dělat. takže následující čtyři roky vím co mám dělat a depresívní otázka mládí "co vlastně budu dělat?" se mění na depresívní otázku "proč já to vlastně dělám?" Asi proto, že se nechci nudit a práce je kolem furt dost. i když sem se skutečně dobře vyspal v tichu vesnice, nemůžu říct, že bych se nudil.

závěrem bych pro dnešek ještě dodal, že k optimismu vždy přidají pozitivní vize budoucnosti, kdy se někdo internetu svěří, že věří růstu bitcoinu až na 50 000$ za bitcoin do pěti let. ty vole, to je jako si vsadit miliardáře, kterej se bude losovat za patnáct let. :P //titulek matoucí

Bitcoin Super-Investor Roger Ver: Bitcoin Exchange OKCoin May Be Insolvent.

Problém s pitnou vodou v Praze, obyvatelé trpí průjmy. V Dejvicích se posrali :P

Voda v Dejvicích způsobila zdravotní problémy stovkám lidí. Mohou za to zřejmě koliformní bakterie. Jo, E.Coli, říkala mamina, že nechala se sousedem udělat rozbor studně, soused dělá chemii a má firmu s laboratoří, a prej voda dobrá, akorát je v ní právě e.coli, nejspíš asi od odehnívajících kořenů, ale nepomatuje si, že by z tý vody někdo někdy sral. i já si rád o vejkendu natočil studniční vodu. holt problém v praze, lidský tělo je navyklý na defakto laboratorní vodu z vodovodu.

23

** update 22:43 Rodičové poslali haranty spát a teďka jedou teskný písně. Slavnej horizon go stále nejede, takže si půjdu asi lehnout. ještě si mám v hlavě co rovnat myšlenky, zatím jen bezpečně vim co už znova nechci.

ještě si musim poznamenat, že velim ma skvělýho předsedu, patriot, stará rodina velkostatkářů, obec udržována. navíc chlap vlastní jednu z největších stavebních firem, je za vodou, takže nemá potřebu tunelovat stát a navíc tu mají fakt pěkný fotbalový hřiště, kde se všichni chlapi v neděli scházej na fotbal. strejda každou neděli co si já pomatuju vždycky dopoledne řekne, že se jede podívat na fotbal. pravidelně jak švýcarský hodiny. no zkurvení komunisti, my měli zůstat u kolína a v praze. ale furt lepší přelouč než chomutov, když dostal fotr nabídky umístěnek k práci k výběru.

======

** update 20:41 Udělal jsem si vejlet za maminou do Velimi. Vyspat se v klidu a tichu venkova. Jen tedy doufám, že ta sousedská slavnost do deseti skončí a rodiče dětí nebudou chlastat nijak dlouho.

upc má momentálně rozbitej ten svůj horizon go, kterej sice vůbec skoro nepoužívám, ale zrovna dneska bych si tývku v počítači pustil. no, zákon upc udělat schválnost zrovna, když se vám to nejmíň hodí.

jinak mi matka ukázala smsky co jí chodily od, nyní už naštěstí, bejvalý partnerky a fakt síla. celkem by mě zajimalo, za co sem posledních deset let byl. asi za opravdu kapitálního čůráka, kterej sloužil jenom jako kasička k zajištění pohodlného nenáročného života. vona naprosto vůbec nepochopila co sem zač, v naší rodině nikdy žádný aktivní komunisti ani voliči miloše zemana nebyli, žádní kolaboranti s režimem, žádní veksláci, vinárníci, hospodský a jinej podobnej póvl co dělal za bolšána kšeftíky nalejvajíce klienty alkoholem, tahajíce informace a prodávajíce podpultový pašovaný zboží. Ne, prej vůbec vo peníze nejde, ty nic neznamenaj, ale kdybych fakt byl rovnocenej partner, tak mě ta kráva poslouchá, protože měla deset let nato, aby pochopila, že sem ekonomicky gramotnej a nejsem svině. takže mě těší, že sem měl pravdu, že letos bysme měli pěknej balík, se kterym by se dalo něco podniknout, těší mě, že sem měl pravdu, že kdyby mě poslouchala, mohl sem na to auto ušetřit v pohodě sám, protože počítám, že za dva-tři měsíce budu mít částku, za kterou sem myslel, že bysme auto pořídili. upřímně, ani bych se nedivil, kdyby ty prachy, který sem jí dával, aby milostpaní mohla jet pracovat, nekončili na jejím účtě, protože možná nikdy o nějaký společný partnerství nešlo, nejspíš je celkem možný, že nevěřila, že půjčený prachy vrátím, i když mohla pochopit za ty roky jak to mám. no přeju ji, aby ve svym věku ještě potkala nějaký idiota jako sem byl já, aby se nechal třičtrvně hodiny před odletem ožrat její matkou a aby si taky užil ty kecy o penězích. I když sem měl nějakej drobnej splín včera, jestli sem udělal dobře, dneska si zase připomněl, že dobře sem udělal. Lepší je bejt sám než žít v nějakym absolutně nefunkčnim svazku, kdy jeden si užívá mejdánky, koncertíky, fejsíkový srazíky a druhej chodí od rána do večera do práce.

a když sem mamině odvykládal storky s exekucema, s celostátním pátráním, s pojišťovnou v německu a s nejdražším vhs videem na světě, který přehrálo asi jednu kazetu, ale stálo nakonec asi 50litrů a že vlastně ho ještě teďka splácí, tak na mě zírala jak kdyby právě spadla z marsu. dostal sem důraznou lekci, ať se příště takovejm lidem zdaleka vyhejbám.

láska je kurva slepá, láska je slepá kurva, láska je kurva co zaslepuje rozum. a kdo má punkový myšlení ve dvaceti je idealista, kdo má punkový myšlení ve čtyřiceti je normální idiot.

Ano, znova si připomenu, že peníze nejsou všechno, vopravdu ne, dokonce jsou lidi, kteří musí žít za šest tisíc měsícně, ale jsou dost na to, aby se i dva sourozenci pohádali tak, že spolu už v životě nepromluví.

======

** update 11:20 Včera sem byl lehce na pivku, pokecat se známejma. sezení venku, bylo hezky a uvnitř voka hrála fakt příšerná ženská kapela. nějaký dospělý ženský zpívaly starý písničky způsobem, jako když se rozhodne zpívat dětské osazenstvo mateřský školky včetně doprovodu nejpomalejším automatickým bubeníkem, kterýho v Sapě sehnaly. přesně v těchto chvílích si říkám, že některejm kundám by islám dost pomohl. starej by je proplesknul a vysvětlil, že ze sebe píči dělat nebudou, protože mu dělaj vostudu. Jediná nevýhoda týhle naší skvělý civilizace, kde zatím žiju, že dává možnost i naprostým neumětelům s vyhoněným egem se vyprezentovat a zkusit získat body. no a černoch byl včera na zabití, měl debilní poznámky jako kdyby ho eskymák šukal do prdele.

Mladí komunisté: Pro nás české zákony neplatí, my chceme jen socialismus. Já bych jim dal každýmu do ruky lopatu a poslal je kopat Milošův kanál labe-odra-bajkal.

Byla jsem spíš puritánka, tvrdí dnes královna legendárních večírků. Dodneska sem netušil, že nějaká Venuše žila a existovala. Každopádně oceňuji, že se pokouší zviditelnít tím, že i Karel Gott byl v německym bordelu a že s ním šoustala. Důkaz, že i Karel Gott bejval úplně normální týpek, dokud nepodepsal antichartu a nelezl do prdele komunistům.

Některá plátna řádění kastelána z Valtic přežila, hledá se pro ně místo. Buďto nemám umělecký vkus a cítění, ale některá plátna mi tak trošku připoměla včerejší koncert u voka se zpěvem z mateřský školky. Tomu Francovi umělecky skutečně nerozumim a chápu, že je to spíš pro mladší, kteří ještě berou drogy a jsou otevřenější.

77letý Menzel chce další dítě: Záleží, jestli bude chtít Olga oplodnit. Si myslim, že Olga si dokáže zařídit oplodnění. Menzel, ty si dopadl.

How the Crypto Community is Celebrating Bitcoin Pizza Day. Z dnešního pohledu velmi drahá pizza :P

rumuni v emhádé

** update 15:23 Řemeslníci bez ohlášení zase nepřišli, takže za chvíli vysmahnu domů. Dneska pohoda, lehčí práce, pruzení po internetech. Musim říci, že ten antminer jsou velmi solidní kamínka. Během 24h se zvedla teplota v klimatizovaný serverovně o cirka jeden a půl stupně. řekl bych, že klíma možná přestává stíhat a nebo si říká o servis. my sme ji zdědili po týpkách, kteří s námi sdíleli prostory a potřebovali klímu kvůli svý technice.

Moskvanka fotila selfie s pistolí u hlavy, omylem zmáčkla spoušť. Velmi vhodná kandidátka na Darwinovu cenu.

Maturity zahrozily. Školy ruší volitelné předměty. Co na to říct, maturity by měly bejt hustší.

Výhled z naší serverovny.

image

======

** update 09:41 Je pátek, tak sem si vzal Taru do práce, abych ji cestou domů pěkně vyvenčil. Vlezu do tramvaje, v ní parta rumunů jak vyšitá, s několika psi, každej chlap měl berli a jejich vůdkyně rozměrů důlního bagru měla hipsterskej knír, že by i matěj stropnický záviděl.