Prújem: březen 2015

sníh na konci března

** update 22:59 venku se brutálně ochladilo, podle modelu alladin z aplikace v chytrem telefonu teplota padne minimálně o deset stupňů v rozmezí několika pár hodin. To bych se ale posral. Tyhle změny počasí a sníh na začátku dubna bych nepřál ani černochům v africe. jednoduše řečeno, fakt libový, středoevropský aprílový počasí.

======

** update 20:17 Jazyk v síti – Mluvíme jinak, píšeme jinak. Myslíme jinak? to mi běží v tývce na pozadí a právě sem se z prezentace pana šiftaře dozvěděl, že na sociálních sítích se pohybuje od roku 1993. ok, asi už je infima a liana zařazená mezi první startupy v oblasti sociálních sítí. ale pan oliva, ředitel ústavu pro jazyk český je fakt výbornej. Ano, myslim, že lidi díky internetu myslí jinak, nějakej profesor z germánie říkal, že může hrozit některým jedincům i digitálná demence z toho, jak přesunou svý myšlení do počítačů a sítí. Jo, devádesátky a internet... to bylo fakt dobrodružství a sem rád, že mě neminulo.. :P

Manfred Spitzer To je ten němec, co má téže celkem vtipný postřehy. "Vyklikáváme si mozek z hlavy" či "digitální demence".

Jo, testy vmware vtsp-dv sem dodělal. Kupodivu sem si nějak ověřil, že až tak blbej nejsem. Většinou na podruhý s menší pomocí googla.

======

** update 19:41 Vypadá to, že sněžit bude tuhle i zejtřejší noc. Kalamitička. Doma nachcáno nebylo, ale vrhnul se mladej na košík s časákama. Von je proutěnej a doubře se kouše. Čurbes sem ani nefotil, jelikož to byl další standartní psí bordel. Ale jo, ocenil sem, že nenachcal a nenasral. Asi už si zvyká. Pravda, zatim ještě neblil na to jakej je to bufet.

Ale vítr je vostrej. Lítá vzduchem různej nepořádek, slyšim nějaký plechy, asi odlítla cedule hlásající, že pod táborem se tvoří kolony.

Podle Američanů Češi konvoji mávají, podle Rusů demonstrují. Rusáci a jejich politika. Stejný, jako když v severní koreji píšou, že velebíme kima a máme dvě bolševický strany.

Screenshot z facebookový diskuse. :P

======

** update 11:28 Kdo by čekal poslední březnovej den sníh v praze? Já ne a o to tedy bylo moje ranní překvapení větší. Opravdu sem ocenil, že hafani přišli z procházky celí mokří a špinaví. Taky sem usoudil, že je zbytečný domlouvat výstavbu odstavnýho místa pro kontejner a že je zbytečný hnát týpka na střechu baráku, když teda přes noc sněžilo a teďka fakt pěkně hnusně prší.

Za vřelé přijetí amerického konvoje mohou jeho odpůrci, tvrdí sociolog. Já jsem tak rád, že většina národa je úplně normální.

Útočníci na sídlo bezpečnostní agentury: Byli to sjetí transvestité!

LIVE: Bizár roku: Haddaway, Culture Beat a Leoš Mareš křísili devadesátky. LOL

zase jendo jedno pondělí

** update 23:04 Mám vyvenčího. Tobyho sem pěkně přechválil, ánžto že se pochcal sem zjistil doma až po příchodu, kdy sem šlápnul do louže. Jinak venku pohoda, dostali poslední zbytek kefíru, to byl ten bílej kelímek na fotce a doufám, že se poserou až po mě.

Na západní frontě klid. Pěkná reportáž o přátelích ruska lehajících si pod pásy amerických tanků. Někteří jedinci byli vyloženě i zábavní. Už je mi jasný, jakých třináct procent populace poslední dny zaplavovala diskusní fora na většině českých zpravodajských webů. Vypadalo to fakt na hromadnou sebevraždu všech bolševiků a jiný zvěře. Líp by bez nich bylo.

Federal Agents Face Arrest for Alleged Silk Road Bitcoin Theft. :P

======

** update 21:43 Při čekání na reportéry čété. chci se mrknout na reportáže.

Patnáctiletá Aneta se chtěla stát modelkou: Zmizela z domova i s kufry! Snadná kořist.

Měsíčně rozvrátíme až 40 vztahů, říká majitel agentury Alibi na míru. Zvláštní způsob obživy, ale mě zaujalo spíš slovní spojení "morálně flexibilní člověk".

======

** update 20:52 Pračka právě doprala. Už druhá. Tak sem musel vyvěsit prádlo. Fakt sem se dneska nenudil, udělal sem půlku testů a zbytek si nechám na zejtra do práce, abych měl čím zabíjet čas. Pěkná výmluva pro případný zvědavce. Doma po příchodu zase tradiční bordýlek za trest, že sem byl pryč a protože mám fakt hodně zbytečnýho času. No, ocenil sem, že se tentokrát do bordelu nevychcal a nevysral. Imho v tý hlíně už žádná paprika nebyla, ale podle mě ho prostě jen srala, že zůstala nevysypaná.

Psí práce

image

image

======

** update 11:51 Zase pondělí. Příští tejden mám pohotovost, takže bych se rád tento tejden dostal aspoň dvakrát pod vliv plzeňskýho. Od rána kape, občas i chčije. Zapracoval jsem na úkolech, který mi visej v kalendáři, pár sem jich už odmazal, ještě musim domluvit vyhotovení požárního řádu a vrhnout se na testy z vmware.

První Američané dorazili do Prahy, na obchvatu je čeká nehoda. Jo, fakt mě těší, že se odpůrci konvoje počítají na desítky. Dokazuje to, že většina národa je rozumná a že bojovníci proti uSSackým vrahům dokáží sebrat odvahu a početní síly jenom na internetech. Vykadil se asi posere a já doufám, že bude posranej od hlavy až k patě.

Krnáčová se uklikla. A odkryla, jak jedná s firmou proti Praze & Primátorka Krnáčová: Nic jsem neohýbala. Humorný pohled do pražského magistrátního zákulisí.

první den letního času

** update 23:09 Jenom stručně. Včera kolem půlnoci jsem ještě sesynchronizoval portage u gentoočka a ta svině si vyžádala přechod na true multilib. Žel bohu, existují mrdky typu acrobat reader ve verzi 9, který potřebujou 32b knihovny. takže sem začal postupovat podle návodu, jako bonus sem vyházel sračky typu wine či icaclient. najednou byla jedna, pak druhá, třetí hodina naskočila, ani sem nestihnul mrknout, čtvrtá odbila a po pátý sem si šel lehnout, protože už sem byl spokojenej. ráno v devět mě probudil pes, chtělo se mu, trochu sem zaspal, tak se pochcal u dveří. Takže sem před chvíli dodělal aktualizaci gentoočka, uchodil sem dokonce i ten generátor náhodnejch čísel díky rngd a mám pocit, že bych se už měl na svůj počítač vysrat.

jinak se nic nestalo, uklidil sem a umyl nádobí, na podlahy sem se vysral, protože chčije celej den a mladej debil se zase válel všude kde mohl. to by byla zbytečná práce a já nerad dělám zbytečný práce.

No a taky už konečně přijeli američani a komunisti ze všech prdelí se můžou posrat.

změna času

** update 23:33 Ok. Mladej si venku dal další kost. To bych fakt brečel. A tu legraci jakou si užívá, když předemnou utíká. Ví přesně co dělá. Jinak normální sobotní večer ve strašnicích.

Aktualizoval sem windows ve vmware, to bych se taky posral. dvě hodiny restartů a asi nemá smysl dumat, proč má adresář s těma sedmičkama 23GB.

======

** update 18:09 Slunce už zapadá a přichází milosrdná tma. Vcelku relaxační odpoledne, mladej zase bublá do misky s vodou a honí bublinky. Taky sem ho mrzáka přistihnul při krádeži kosti. Doma, z odpadkovýho koše. Dojedl sem bůček, dostalo se na oba co se týče podílu, já vyhodil kosti do odpaďáku, kterej mám v koupelně a natáhnul se. Asi zavřu oči, když tu mě probudí jakési klapání pod gaučem. Než se zvednu, abych se podival vo co kurva jde, vylítla šéfová strčila hlavu pod gauč a vytáhla žebro a sežrala ho takovou rychlostí, jakoby to mělo bejt poslední žebro na světě. No a záhada byla vyřešena, mladej ukradnul kost z odpaďáku, ožužlal ji a když Tara viděla, že jdu po ni, tak nelenila, ukradla ji a schroupla. To by se jeden posral z těch psů.

======

** update 12:11 Dneska je přechod na letní čas. Ukradnou mi hodinu spánku. Sem zvědavej jak to pobere nebo nepobere mladej. Počasí je divný, pod mrakem. Zavřenej v krabici, čumim z vokna.

Češky unesené v Pákistánu jsou po dvou letech volné. Už jsou v Česku. Tak to je docela velkej zázrak. Osobně sem příliš nevěřil, že ještě někdy děvčata uviděj evropu a vůbec starej dobrej kontinent. Nejsem si nějak příliš jistej, ale do civilizovanějších částí asie příště asi spíše letadlem. Snad jednou Kocáb se Šabatovou zrealizují edukační cestu po republice a dívky odvypráví, jak byly kulturně a společensky obohaceny. Kdyby to šlo, pozval bych je i do své oblíbené hospůdky, dát pivko, tláču, brčko, poslechnout příběhy z cizích krajin. Dřív v době, kdy ještě neexistovaly internety a noviny vycházely třikrát denně, byl takový světaznalý pocestný dobrým zdrojem informací.

Každopádně i já mám sen, že poctivá a slušná češka bude jednou moci - i v takové zemi jako je Pákistán - vytáhnou o polední pauze deku, svléknout se do bikin a vyvalit se v parku před mešitou na sluníčku. Do tý doby, než se tak stane, jsem rád a uvědomuji si to nevýslovný štěstí, že jsem přistál v evropě a ne někde v horách, kde roste jenom mák a žijou jen ovce.

pátek

** update 22:16 Pátek. Dnešní pokus vyšel, přes hodinu na přeloučský poště, protože paní za přepážkou tolik podpisů v tolika počtech asi nikdy neověřovala, takže došlo i k nějakým zmatkům typu, že opsala blbě číslo občanky a muselo se to přeověřit. Ověřit oprava, ověřit novej podpis. Všechno zkontrolovat v kanceláři, pokec s paní makléřkou a teďka už jen doufat, že katastrální ouřad neodmítne návrh na vklad. maj na to dvacet dní ze zákona. no, trošku mám naštěstí výhodu, že jsem si tímhle procesem taky prošel, takže vim o co jde. ale i tak, půl roku táhnoucí se prodej, kdybych nevěděl ze svý zkušenosti, byl bych nervozní stejně jako matka. tak sem ji přivital v klubu obchodníků s realitami.

ale jinak se vyřízenej jak pes. jsou úplně nějaký domrdaný jízdní řády, rychlíky nejezděj přes libeň, ale přes vysočany, oklikou horem na lysou, nymburk, poděbrady a kolín, po starý zkurvený trati, kde nemůže mašinfíra pořádně dupnout na plyn, takže všechno bere zpoždění. jak říká matka, každej dvacet let narovnávaj trať u klánovic a prej začli už v šedesátejch minulýho století. Je pravda, že i já si pomatuju jedno narovnávání trati běchovice-klánovice před dvaceti lety, když jsem dojížděl na strahovský koleje.

tak abych se vyhnul prcání na vysočany, protože byl dneska navíc pátek a to je studentskej den, vyjel sem na hlavák a tam taky všechno v prdeli, protože opravujou ten prosklenej přístřešek nad peróny, samozřejmě třetí perón zavřenej, takže sem jak čůrák skončil pod odjezdy vlaků a čekal sem, na kterou kolej mi vlak přijede. jo, nějaký šestý nástupiště. zpět sem vystoupil ve vysočanech na nádraží a je to taky slušná budova. je pod ní nějaká myší díra pro lidi.

Z airbusu zbyly jen střípky. Nic takového jsem neviděl, říká záchranář. Taky sem na video ve fullhd ve zprávách čuměl, jak byl svah hory oholen a letadlo rozdrceno jak v mlejnku na železo.

Divné pokusy i nájezd lapků. Afrika ukrývá reaktor, na nějž svět zapomněl. Asi bez komentáře.

Jak se praly bitcoiny: Miliony z ciziny, vila napsaná na dědečka & Breaking: Sheep Marketplace Owner Arrested. Tak nějak nevim, ale panáček asi nebude v bezpečí ani v kriminále, takhle mladej a takhle si posrat život. kolumbijci už leštěj hlavně. :P

image

rpsn

** update 23:49 celá černokostelecká je zhaslá, chčije a je tma. pozitivní je, že tradičně déšť spláchne zechcanej chodník, blbý je, že mladej je slušnej lapač bordelu a bláta, takže bude byt zasviněnej. v tývce jede starej soudce dredd.

Ve Vyškově protestovali proti americkým vojákům. Nemůžu si pomoci, ale Vyškov si zaslouží známku hlavního města punku. Mají tam všechno, i pivo.

Známka punku Vyškov

image

======

** update 18:31 jenom stručně. dopoledne sem zase prospal, ale přijdu si už takovej nějakej lepší. k počítači minimálně, poštu nečtu, sleduju v podstatě jen titulky. hlavu sem si vyčistit potřeboval a srovnat si myšlenky.

akorát teďka mi to nedalo a musel sem si na vlastní oči ověřit, že rpsn 700% v tývý reklamě se mi fakt nezdálo. a fakt jo, prej "peníze pro lidi dneška". A co pičo rpsn 700%, 13000% to je vostrý. takže vole, jestli tazkvaný "lidi dneška" si sou schopný i přes tohle číslo půjčit, tak je mi jich fakt jen líto a zasloužej si to. Já sem jednoduchej člověk, mozek by mi prostě nedovolil si půjčit pět litrů za 13k rpsn, protože kdo si půjčí na tyhle čísla? Snad jen člověk, kterýmu už pět litrů nepujčí ani rodina a ani známý, protože prostě nevrací a nikoho už nebaví si o prachy zpět říkat.

Mladý pilot, který namířil airbus do země, trpěl podle tisku depresemi. nakonec jak smutně prosté.

Zejtra pokus číslo dva podepsání prodeje. No, nechci to zakřiknout.

image

image

pokus o úklid

** update 23:53 uptime antmineru :P

image

======

** update 20:42 Na hospodu sem se nakonec vysral, stejně sem byl odpoledne tuhej. asi kolem třetí teda zazvonila stará paní sousedka, že u ni ráno byla doktorka, že dostala nějakou injekci a že by potřebovala do lékárny. no, když mě viděla, řekla, že sem ňákej nemocnej, že nevypadám dobře, já ji na to řek, že ne tak blbě jako vona, tak sem se oblík, vzal recepis a k tomu mi přibalila litr. Já se divil pročto kurva tolik peněz, vona na to, že minimálně za pětistovku to bude, ještě si řekla o chleba, housky a mandarinky a já šel na tramku. Dojel sem do tý samý lékarny jako včera, akorát čokly sem nechal doma, ta samá paní za pultem, já ji předal ten recepis a ona mi vysázela na stůl dvě bedny s tramadolem a tři krabice s nějakym sráčem, kterej sem neznal. Fakt za pětikilo, kam sem se hrabal se svym dvěstěpáděm, který bude zejtra stejně už fuč.

Přijedu zpátky, zazvonim a asi čtvrt hodiny čekal než sousedka vylezla a to doufám, že nebudu volat někdy v dalších dnech rychlou. Chvíli na mě koukala, pak se omluvila, že jí to trvalo hrozně dlouho, že zvracela na hajzlu prášky z rána. Dala by aspoň tramadol, kdyby mohla, ale stejně by ho prej vyzvracela, z ní teda vypadlo. Já na ni koukal a jen mi hlavou problesklo, že zvracet omamný látky a jedy znamená konec. To je to nejhorší co může bejt, vyblejt tabletu aniž by se ještě začla rozpouštět a vstřebávat do krve.

Nechci se chlubit nějak, ale udělal sem, když už ne dobrej skutek, aspoň malou laskavost.

======

** update 10:20 No, chtěl sem dneska uklidit, psí bordel dosáhl nedělního stavu a nějak sem dostal pocit, že aspoň gauč bych měl vyklepat a zbavit zbytků jakési plastové oranžové boty. Tož sem vyklepal deku a cejchu, vrátil zpět, šel se vysrat a když sem vylezl z hajzlu, na gauči zase ležel pes a trhal oranžovou gumu. Tak sem vzal vysavač a aspoň vyluxoval bordel a odpoledne bych měl umejt ještě sebe, začínám smrdět. Přitom sem si všimnul, že zase vycákal vodu z misky na pití. Von si ten debil lehne k misce, strčí do ní čumák, kterým pouští do vody bublinky, packou je chytá a vyhazuje z vody. I s tou vodou.

Počítám, že Toby bude nasranej, že sem velice lehce uklidil, tak to snad napraví a do večera bude zase pořádek tak jak má bejt dle psích parametrů. Jo, kdyby šlo dát si na půl roku pauzu od práce asi by to bylo jiný. Ale nemůžu si dát půlroční pauzu od práce, protože za půl roku bych měl stejný hovno jako kdysi na začátku. Banku by asi příliš nezajimalo, že sem se rozhodl věnovat psovi. To si můžou dovolit jen zajištění, úspěšní a nebo ti šťastlivci, kteří zdědili či levně vyšmelili byt v Praze a nemusí být součástí kapitalisticko-fašistické mašinérie v područí bankéřů z volstrýtu a farmakologických společností z bruselu.

Dnešní program jsem odsunul na zítra. Dneska ještě chci odpočívat.

Podvody v Kladně. Obvinění měli na telefonu kartářku. Musela k výslechu. Fakt nechápu co za mentální pochody vedou lidi do náručí kartářek a vědem. Podle křestního jména nemůže nikdo nic poznat. Mě prostě tohle věci hlava nebere, fakt ne. Navíc si mohli jasnovidci přijít k pěkným penězům a přeci se žádný nenašel: Videodůkaz: jasnovidci v Česku neexistují. Podvodníci a podvodnice.

Úsvit: Okamura za propagaci sebe sama utratil miliony. Myslim, že zánik téhle pidistrany má ještě komičtější průběh než zánik Věcí veřejných a straničky Lidem. Jinak ten polojapončík z moravy je kapitola sama pro sebe.

Záhada fota dětí hrajících si vedle mrtvoly rozluštěna: Pochází z Prahy! I z takových důvodů nechci mít účet na fakebooku, recyklát se dostal až do blesku.

Fašistická armáda, havlovská propaganda a výhrůžky. Mladí komunisté brojí proti USA. To je materiál tenhle bolševický svaz mládeže. To je kurva materiál!!! Fakt nevim jestli se mám dřív smát a nebo brečet, protože ta rétorika je neuvěřitelná, fakt neuvěřitelná. Myslim, že přesně u těhlech lidí bude platit, že ve dvaceti letech jsou idealisti, ve třiceti z nich budou idioti. Citát: Teenageři jsou podle svazu ve velkém ohrožení. „Mládež vychovaná ve fašistickém duchu havlovské propagandy nedokáže racionálně zdůvodnit svou psychopatickou lásku ke kapitalismu. Jsou nezaměstnaní, bez budoucnosti, utopení v alkoholu a drogách. Bez marihuany by byl život průměrného kapitalistického teenagera způsobilý akorát k rychlé sebevraždě," myslí si mladí komunisté, podle kterých právě takoví jedinci hledají alternativu v násilí a proamerickému fanatismu.

Navíc se vsadim, že i tihle členové bolšvickýho svazu mládeže, stejně jako vykadilovi přátelé ruska, se organizují a plánují převraty na facebooku, patřícím do rodiny firem amerických vrahů svobody, demokracie a nezávislosti.

vymaštěný úterý

** update 23:00 Přesně jak sem řikal. Jedenáctá a du si zase lehnout, paralen, prášek proti hlenům. Nechť Hypnos dá mi spánek, nechci říci milosrdný.

Noční můra v Elm Street. V tývce dávaj snad první film Johnnyho Deppa.

======

** update 20:56 Když cítíte podporu, dokážete všechno na světě. Reklamní slogan proběhnuvši v televizním vysílání. Reklama je jedna věc, realitá druhá.

1) Skáknul sem si k doktorce pro nějaký prášky, fakt to nešlo. Menší fronta důchodců, sestřičce sem vysvětlil, že mi teče z nosu a sem zahleněnej, doktorka na mě koukla, já ji řek, že sem si vzal do konce tejdne dovolenou kvůli vyležení, ale že potřebuju něco na hleny a že mám trošku práce. Dostal jsem tradiční dvojkombinaci za cca 250Kč, koupil si ještě nějakej průduškovej čaj a šel domů.

2) Ranní práci sem odložil, vzal jsem si jednu relaxační tabletku, udělal si čaj a usnul. Kolem jedenáctý volal uklizeč, že nám někdo spí u půdy a paní K. už volala fízli. Tak sem se vymotal, oblík sem si tepláky, vzal šéfovou na krátko na vodítko, do pěsti smotal klíče a šel se podívat na zmrda. U půdy fakt ležel zmrd, na zemi a spal, ani noviny pod sebou neměl a protože paní K. už ty fízly zavolala, usoudil sem, že nebudu páchat násilí na nuzákovi a ať si fíci odvedou svoji práci. Počkal sem s uklizečem u vchodu, paní K. sem svůj zombie pohled vysvětlil nemocenskou a antibiotikama a ochránci lidí přijeli do pěti minut. Vyšel sem s nima k půdě, zmrd už se probouzel, jestli byl vožralej nebo sjetej nevim, rozloučil sem se a šel si zase lehnout. Důchodci budou mít pár dnů co řešit.

3) Jo, musim si uznat, že i rýmička jde zkorigovat se starostí o dva psy. Faktem je, že sem ale veškerou práci odsunul na zejtra, kolem půl osmý mě akorat probudil kolega místopředseda a musel sem k němu zaběhnout na menší poradičku. nic vážnýho.

4) teďka to doklepu do půl jedenáctý, pesani sou celkem v klidu, kupodivu i mladej asi pochopil, že nejsem uplně fresh a nedává mi takovou čočku jako obvykle. pravda je, že od likvidace poslední papričky už velký škody nenapáchal. až na to chcaní v kuchyni přes den, ale chčije na stejný místo jako tara za mlada. na roh kuchyňský linky, jejíž spodní vyndavací lišty jsou stejně už poznamenaný.

5) po procházce si dám další spací tabletku a uvidim zejtra jak mi bude. ale pár věcí stejně budu muset změnit, jeden člověk, práce, dva psi v bytě, nejistá a rozvostřená budoucnost nemůže fungovat donekonečna, pokud bych ji nedal nějakej hlubší smysl.

6) pivo asi zejtra fakt ne.

Vtipálci vyškolili „velitele“ Vyvadila, rozklížili odpor proti konvoji. Krásná ukázka internetovýho trollingu a řádné online šikany. Soudruh Vykadil si to zcela zasloužil a nedá se říci nic jinýho než "pěkná práce". Ale jinak další důkaz, že facebook je ztráta času.

podělaný pondělí

** update 10:46 Už mě docela mrdaj chladný rána. Vzal sem si od zejtřka dovolenou, protože ze mě chčije a bolí mě krk. Snad to do středy nějak srovnám. V pátek do přelouče zkusit další podpisy na smlouvě k prodeji bytu. Nikdy v minulosti bych neřekl, že budu na ty prachy čekat jak na boží smilování. Potřebuju je, abych si rozvázal ruce a mohl zase začít fungovat jako člověk a ne jenom jako banka, která lepí černý díry.

Odpůrci amerických vojáků se spojují,plánují i protesty podél trasy. Proletáři všech zemí spojte se a chcípněte.

Dvě dívky. První Hrůzu zachraňovala, druhá zpěváka v bezvědomí okradla. Tolik kryplů na jedný ulici se fakt nevidí.

Copak je to za primátorku. Asi nějaká Kunda. Upřímně, nevim jestli to chcete vidět. Naše pražská primátorka.

Půjčil si, aby pomohl partnerce. Teď se topí v dluzích. Účetní a ještě debil, normální vobyčejnej debil. I když i já za sebe můžu říci, že láska a důvěra je svinstvo. Opravdu zasraný čistokrevný svinstvo, kdy si jeden užívá, plánuje hovnoviny na facebooku, pronajímá si byty, ve kterých žije jenom vzduch a ještě si stěžuje, že je vyčerpanej a že ten druhej by mu měl zaplatit dovolenou. Důležitý je umět poznat ten okamžik, kdy důvěra zmizí, protože to je jasnej příznak konce. Partnerství bez důvěry je partnerství o hovně. A myslim, že dva marný roky snahy vysvětlovat, že když něco chceme, musíme si na to vydělat SPOLEČNĚ by mohly stačit. Dva roky kopat studnu v místech, kde není voda, to chce velký odhodlání a nikdo nemůže říci, že bych se fakt nesnažil. Vopravdu ne.

nedělní cesta

** update 20:30 Musel sem dneska na otočku do Velimi za maminou. Počítač se choval nějak podivně. Tak sem si dal oběd, pokec a jel sem zase zpět. Ve vlaku nějaká nachcípaná rodinka, tak doufám, že sem si přivezl nějakou pěknou nemoc.

Jakejsi čůrák ve vedlejším baráku vrtá do zdi sousedící s naší zdí. Chvíli sem přemejšlel, jestli nemám vytáhnout násadu.

Sem celkem unavenej, příští týden pokus čísla dva o podepsání smlouvy k prodeji spíčenýho bytu.

Konvoj bude testem společnosti, míní Stropnický. Za kritikou vidí emoce. Sem zvědavej jestli se internetoví klikači na petice zvednou z prdelí a půjdou se řetězy vázat za ruce do betonových trubek. Osobně za sebe můžu říci, že jsem celkem rád, že noha amerického vojáka se dotkne pražský země, protože tak se mělo stát už na konci druhý světový války a dneska by sme se rozhodně měli líp. Každopádně bolševickej humor je fakt drsnej. Ty svině se prostě nepoučili a jsou furt ty samý stejný rudý kurvy. ("Komunisté tvrdí, že chystaný průjezd není podle zákona přesun, ale pobyt.")