gdě je sníh?

** update 23:25 tyvle, šel sem venčit a za barákem u popelnic se během večera mezi mrtvými stromečky objevila televize. ať žijou vánoce v krizí sužovaným česku. odpočívej v pokoji.

image

======

** update 14:04 jo, už jsem si vzpomněl, co jsem chtěl napsat a vzpomněl jsem si v okamžiku, kdy kolega začal řešit dotace pro jejich včelařský klub. Jak sem poznamenal, matka se vrhla na dotace. Pokud máte v rodině barák, důchodce, invalidu či někoho chudýho, dá se přes něj vysát z evropský kasy až 150 litrů na zateplení či nová okna. Matka se rozhodla, že z prdele napíše do oblastní kanceláře pro tento dotační projekt, kam spadá a do několika dnů se ji ozvali, přijeli a nafotili čtyři skoro třicet let starý střešní okna, na jejichž údržbu jsme srali a dnes nová stojí tak kolem 22litrů i s montáží. K tomu se přidaly dvoje starší malý dřevěný okna na hajzlu a v koupelně v barákový části po prarodičích. Matka zná dotace, ví, že se proplácejí až po dokončení projektu, ale v tomhle případě pro chudý lidi a důchodce se peníze posílají tyvle na účet normálně předem! Takže matka už čeká na 87litrů evropských peněz a cikáni v Pečkách se těší úplně nejvíc, protože jsou invalidní skoro všichni a mají starý koupelny a auta. Takže se nebojte a šáhněte si na snadný peníze.

======

** update 10:34 takže z avizovaný sněhový nadílky docela sešlo. venku byl lehký poprašek, který už přecházel do mokrý břečky. soudruzi meteorologové asi někde udělali chybu v odhadu.

metro ja jiřího z poděbrad je na rok zavřený, protože měněj jezdící schody a snad probíhá kutání výtahovýho tunelu pro vozejčkáře. je to vidět, protože na floře přibylo dost čekajících lidí na tramvajovej spoj směrem jiřák.

ještě něco sem si chtěl poznamenat, ale zapomněl jsem co, takže to už asi znovu nevymyslím.