** update 09:09 mimozemský trpaslíček šplhal po zdi věže k trpaslici se zlatými vlasy.
"už budu lásko, už budu!" volal vzhůru. byl celý vzrušený z té zlaté nádhery, jenže linula se z okna.
"lásko, jsem jen celá tvoje!" odpovídal něžný hlas.
"já vím!" zakřičel trpaslíček a přidal tempo.
trpaslíček vpadnul do okna jako divoká voda. byl naprosto hotový a nevěděl, kam má nejdřív koukat. všude totiž bylo samý zlato, drahý kamení, luxusní šperky. příliš dlouho nerozmýšlel, vrazil pěst do obličeje rozesmáté princezny ve věku kolem 180 let až omdlela a padla na zem jako podťatá.
"ty přijdeš na řadu jako poslední, potvoro," řekl suše, vytáhl obří pytel a začal do něj dávat všechny cennosti, jenž mu přišly pod ruku. když byl se sběrem hotový, podíval se na spící princeznu, vyndal nůžky a její hlavu ostříhal dohola.
"zlatý vlasy jsou pěkně mastný, za ně dostanu nejvíc, " zasmál se a obral tělo princezny ještě o naušnice, náramky, přívěsky a těžký zlatý řetězy. chvíli ji pozoroval a sice se mu do toho nechtělo, ale nakonec se uvolnil a spící dědičku trpasličího trůnu znásilnil.
"tak a teď hurá do bordelu, " rozhlédnul se trpaslíček naposledy po vybrakovaný místnosti, nasadil na záda létající batoh a odletěl do západu slunce.
