pohotovost

** update 20:35 90% BTC vytěženo.

======

** update 13:04 je sranda poslouchat antivaxery ve frontě na jídlo. to jsou samý silácký hlášky o svinstvech, diktatuře a zrádcích národa, aby pak během objednávání jídla zkoušeli hlášky typu "já sem si zapomněl papír s certifikátem. mě se rozbil ráno telefon. fakt si nemůžu jídlo sníst tady?"

======

** update 10:27 přijdu do práce, nažeru se, vychlastám kafe, pozdravím se šéfem a pustím v televizi čt24. po nějakým koronavirovým zpravodajství nastoupí tiskovka estébáka Babiše a mluvících hlav tragických multiministrů Karla s Havlíčkem. Musím konstatovat, že z blábolení těch tří dementů mě fakt bolela hlava a docela se těším na kultivovaný projevy pana Fialy, Rakušana či paní Pekarové Adamové.

Hradní rozkol s lékaři. Kvůli alkoholu. je zcela evidentní, že Miloš Zeman nemá problém s alkoholem, ale nýbrž bez alkoholu. V týhle republice jsou alkáčů tři prdele, ale kurva proč zrovna ruský otrok alkoholu Zeman musí být prezidentem. Dobře to Moskva sehrála, jen což je pravda: Jak dostal Zemana na Hrad šéf ruských železnic.