orteláčci

Vysráno dne: 2024-04-08

update 18:41 i dneska bylo venku saharský peklo.

======

update 16:49 baštu z spd vzal čert. když vidím ty vyjádření na internetu, tak jen dodám, že přísloví "o mrtvých jen dobře" povídejte, když natáhne ráfky váš neoblíbený člen rodiny, který prochlastal barák, byt a pozemek s chatou. nic takovýho bych neříkal o politicích, kteří dobrovolně pomáhali táhnout republiku do ruský řitě.

======

update 14:35 český zdravotnictví a debilní poukázka na rehabilitaci kotníku. nekonečný příběh, na jehož začátku stojí zdravotní pojištění, který platíme, aby mohlo kolem vypitý mrdky z kolína skákat lekářský konzilium jak kozy na pastvě.

======

update 09:29 byl jsem na strašnický pro tabák a jel se mnou tramvají jeden panáček orteláček a jeden thorsteinaráček. je mi naprostou záhadou, jak se tihle fanoušci obskurních světonázorů dokážou vyžrat do tvaru koule. sádla měli na sobě tolik, že by svým klepavým sulcem ucpali legendární okamurovy tubusy na břevnově.

Agáta Hanychová se rozpovídala o penězích: Kolik platí Soukup s Prachařem? A co ji stojí soudy. agáta, profesionální děloha českých celebrit. v agátě muselo smočit i legendární tlustý vepřový prase xaver veselý.

Zemřel bývalý ministr, velvyslanec v Rusku a kandidát na prezidenta Jaroslav Bašta. vyloženě doufám, že měl tento bývalý chartista před smrtí dost času přemýšlet, proč zamíří jede přímou linkou do pekla do ruskýho hrnce plnýho hnědých milovníků kremlu.