nzkb a nis2

Vysráno dne: 2024-06-05

update 23:02 včera sem cejtil z odpaďáku příšernej smrad. tak sem vzal pytel a šel ho nacpat do kontejneru. dneska cejtím ten samej smrad a říkám si "kurva bezdrát". jdu vymejt odpaďák savem. nechám ho vyschnout, vytáhnu novej pytel na odpad a cejtím smrad. kurva drát.

======

update 20:02 seděl sem se sousedy na zahradě, kouřil cigarety, pil pivo a povídal si o pejskách a kočičkách. osvobozující pocit.

======

update 13:15 kdyby vy ste věděli, jak moc se těším na dovolenou. možná zkurveně víc než vy samotní.

======

update 11:18 byl jsem teda u distributora na ranní přednášce a kafíčku. poslouchali jsme povídání k novýmu zákonu o kybernetický bezpečnosti a nový směrnici eu o kybernetický bezpečnosti nis2. jako moji milí zmrdi, během toho poslechu mě napadly dvě věci.

  1. přidělávaj nám práci, protože my budeme muset zase školit běžný uživatele, aby neklikali na zjevný demence, který jim přijdou smskou nebo mejlem. to vynechám, že část lidí vůbec netušila, že bfu je zkratka pro zasranýho zkurvenýho běžnýho frantu uživatele, kterej je celej naklepanej vám při první příležitosti natrhnout prdel.

  2. soudruzi byrokrati vymysleli další desítky až stovky stran plných zákonů, jejichž vynucování bude nejspíš dost problematický. máme zákony naprosto na všechno, od zákonů omezujících parkování na chodníku, na přechodech pro chodce, přes telefonování čí pojídání jídla během řízení, máme zákony na čipování a očkování psů, máme zákony pro cyklisty, zákony čím mají lidi topit a pomalu jak velký trávníky mají chataři mít na předzahrádkách. nicméně vymáhání těch zákonů je minimálně problematický, protože zkoušeli jste někdy řešit zmrdečka, hulváta a vychcance, kterej vám nonstop parkuje na zákazu před barákem nebo autovrak, který vlastně úplně provoz neblokuje a občas se do něj podívaj tu děcka, tu nějaký bezdomáči či sběrači kovů. máme zákony prostě na hovno. když ste zmrd, nikdo s vámi nic neudělá.

odložím si screenshot. vítejte ve stále debilnějším a hloupějším světě. selský rozum a škola života vítězí.

image