mě už politika nezajímá

Vysráno dne: 2024-06-10

update 23:16 chvilka politický filozofie: člověk, který se na vás v obchodě přes den směje, nechá klidně v noci vysrat psa na chodník a má to u prdele.

======

update 21:49 přijela hlídka. lustrace pokračuje. takhle to dopadá, když se nepodaří ukončit konflikt čas a do problému sou zatažený benga.

======

update 21:43 furt čekaj. je prdel pozorovat řidiče, jak jezděj pomalu a před přechodem dokonce přibržďujou. tady nevídaná věc, každej to pálí co to jde.

======

update 21:33 menší vzrůšo pod okny. nějaký dva týpci se hádali se třetím týpkem, furt sem čekal na konflikt a úplně náhodou jeli kolem dopraváci. teď už nějakou dobu jen stojej a čekaj. asi na příjezd běžnejch orgánů.

======

update 20:12 další večer, další spánek, další zítra a další den. pořád dokola den za dnem. život.

======

update 15:18 přiznám se, že mám trochu obavy z budoucnosti, která bude ve znamení ai. lidi zpohodlní, přehodí na umělou inteligenci spoustu práce a ona si tak uvědomí, že lidstvo je naprosto zbytečný a vlastně jenom kurví planetu.

======

update 13:40 vidím zmar a bídu, světlo zmizelo. už abych kurva zmizel na dovolenou.

======

update 11:49 i člověk, který se furt směje, může volit rudý, hnědý, zelený nebo hranatý.

======

update 11:19 řeším problém, strýc má windowsí lištu vlevo na obrazovce a nejde přehodit tradičně dolů. jedná se o jedenáctky a pravděpodobně ji měl tak danou už v době desítek. mám takový divný podezření, že se microsoft posral a s lištou již nejde manipulovat. já nevim, to se ti programátoři v majkrošitu posrali až za ušima, že zakázali umístění lišty podle přání uživatele? jako nějakou aplikaci třetí strany mu rozhodně instalovat nechci a nebudu.

======

update 09:27 s přibejvajícím věkem a na cestě smrti blíž musím konstatovat, že mě přestává bavit sledovat politiku. politický programy se smrskly na primitivní kampaně na facebooku, tiktaku a instáči. takzvaným politikům stačí ze sebe dělat debily na skákácích hradech, psát k tomu hovna o zlé socialistické eu, sem tam zahajlovat a ošoustat výfuk pomazaný benzínovými spalinami. vážně tenhle národ poslal do Bruselu celou řadu parazitů, zmrdů a vohnoutů. moskva musí být spokojená a soudruh StB Babiš navýsost taky. akorát děsivá je nesmrtelnost komoušů. myslím, že česko je v hajzlu a jede po maďarsko-slovenský dálnici vstříc krvavé náruči kremlu. v devadesátkách bylo aspoň všem jasný, že z kremlu přichází jen bída, okupace a krvavý diktát. někam tohle uvědomnění zmizelo a fakt sem rád, že měl tu čest žít pár let v době celkem velký liberální svobody přecházející až v anarchii.

teď se musím věnovat jiným věcem hlavně těm přízemnějším, jako je dořešení hnijícího trámu ve střeše, protože frajer, kterej sem nám o střechu staral se mnou posledních 7-8 měsíců vyjebává. já tak ztratil čas, během kterýho jsem mohl řešit jiný věci a hrozí, že budu za megačůráka před výborem, vlastníky a sousedy. mám takovej vnitřní pocit, že mi lhal do telefonu a ne jednou.