matylda

** update 21:07 televizní diskuse s andrejem babišem jsou únavný jak hovno na botě. ještě sem nepřišel na to, co má furt s jurečkou, kůrovcem a zničenejma lesama.

======

** update 14:10 mám takový podezření, že setrvačnost blahobytu skončila a konečně se se zpožděním rozjíždí globální ekonomická krize. nejsou čipy, ceny elektřiny a plynu lezou nahoru, potravin a bydlení taky, úroky se zvedají a spousta lidí bude v prdeli. někteří zaslouženě, jiní nezaslouženě. s tím se nedá naprosto vůbec nic dělat. já sám sem zvědav, jak tuto přicházející ekonomickou krizi přečkám a jak z ní vyjdu.

======

** update 10:28 včera v televizní předvolební diskusi jsem poprvé viděl českou umělou inteligenci Matyldu. Bylo vidět, že jsou z ní diskutující politici poněkud překvapení, pouze v očích polojapončíka Okamury bylo zřejmé vzplanutí lásky a jeho výraz vypadal, jakoby nejradši osouložil všechny její ventilační otvory. Akorát teda nevím, čemu by Matyldu dokázal ten fašistickej zmrd naučit, ještě by začala hajlovat a vzývat Hitlera. jinak celá ta diskuse odpovídala obsazení, jako vítěz podle mě vyšel Rakušan, za ním Fiala a ten zbytek byl obyčejnej hnůj, jehož vrcholku vévodil král všech zmrdů, lhářů a lidského odpadu Babiš. Ten chlap si sral do huby v každý větě, kterou řekl a stejně se bojím, že ho bude hromada dementů z česka volit, protože jejich myšlenkový schopnosti končej u Dežových krádeží pomerančů v hypermarketu, ale už vůbec nejsou schopni pochopit, proč své údajně zdaněný peníze Babiš posílá přes několik firem mimo Evropu a pak zpět do Evropy, aby za ně nakoupil ve Francii několik chat a chalup.
Další problém je Miloš Zeman, který je očividně těžkým alkoholikem v posledním tažení, kterýho se snaží Mynář s Nejedlým a Babišem udržet při životě za každou cenu, protože bez jeho existence jejich kšefty prostě končí. Požehnaný kretén Ovčáček kvičí, že je Mlha v pořádku, že půjde volit a že se chystá na předvolební vyjednávání a přitom není Mlha schopen vyjet na vozejku na veřejnost a všem posměváčům se vysmát do ksichtu, že není alkáč a že by posměváčci měli být zlikvidováni, protože jich je moc. Absurdní drama, který by ani Havel nevymyslel. tyvle [facepalm emotikon]