karáčí

Vysráno dne: 2024-06-27

update 23:47 teploměr v kuchyni hlásí 24.6. vyměnil jsem mu baterku, protože ho podezřívám, že kecá. ale asi nekecá.

======

update 21:27 objevil sem na steamu v akci bundle pack doom za 12.5e. doom1, doom2, doom64, doom 3 bfg + bonus pack, doom 2016. no neber to za ty prachy. k tomu sem během stahování 60gb zjistil, že mi jde pomalu internet, tak sem restartnul. pomohlo to stejně jako dnešní restart modemu a routeru v práci. vodafon asi něco změnil...

======

update 15:26 rozhodl jsem se jít pro rohlíky. po jejich nákupu mě překvapila dešťová sprcha.

objednal sem opravu střechy. držím sám sobě palce, aby všechno klaplo aspoň v následujících třech měsících. tahle práce předsedy je vyčerpávající a já se tak nerad ponižuju žadoněním u řemeslníků, jestli by se nám nemohli pověnovat.

======

update 09:28 v karáčí už pár dnů panujou vedra. je tam horko jak v africe, píšou v novinách.

v praze je taky pařák. některý kundí tramvaje maj zapnutý klimatizace a jedou na plnej výkon. vlastně mně byla dnes v tramvaji pěkná kosa a tímto předem děkuji debilům za pomoc při šíření respiračních nemocí.

internet je i dnes zaplavován proudem sraček. internet je pěkně kalný moře plný uživatelských mrtvol. hniloba starých textů, zdechlých nýmandů a frustrovaných kreténů je pěkně cítit. prostě sklep plný sraček, kejdy a smrdutý zatuchliny.