holter

Vysráno dne: 2023-03-22

** update 22:58 fašisti, nacisti a komunisti jsou svině. o tom by se nemělo vůbec diskutovat.

======

** update 14:20 viděl jsem v televizi reportáž o zahájení Matějský poutě. Co se týče mojí ubohosti, tak Kočkův mafiánský gang mě v roce 2023 naprosto vůbec nezajímá a jsem přesvědčen, že by tihle pohrobci normalizačních veksláků měli na Výstavišti skončit. Hodně mě bavila vystajlovaná dámička ve funkci tiskové mluvčí Výstaviště Praha, která naprosto přesvědčivě lhala o tom, jak s panem Kočkou probírají všechny stížnosti lidí na hluk a bordel. Já úplně vidím, jak Kočka starostlivě řeší stížnosti nějaký debilní chudoby, jejíž jedinou povinností je utratit u něj hromadu peněz za pofiderní zábavu. K obědu sem měl koprovku s knedlikem a hovězím plátkem.

======

** update 10:55 kontrola u doktorky proběhla před pár hodinama. byla mi odebrána moč s krví a první věc, kterou sem se dneska dozvěděl je, že jsem vyrostl a už neměřím 182cm, ale 184cm. To bylo docela překvapující zjištění. Druhá překvapující informace byla, že už nemám přes metrák a tedy se mi podařilo srazit špeky pod trojcifernou hodnotu. Třetí zjištění už nebylo tak báječný, protože tlak mi visí furt hodně nahoře a já nevim, jestli za něj může kafe a balený cigára. To je poslední, co sem úplně neomezil a asi budu muset. Minimálně proto, abych si ověřil jestli má kafe s cigáry vliv na tlak. Doktorka se rozhodla, že mě na 24h obdaří tlakovým měřákem a za 14 dní si pudu vyzvednout Holtera. To je prostě smutný život stárnoucího člověka, kterému ujíždí vlak s nákladem mládí.

Zemětřesení v Pákistánu. Musím uznat, že ten televizní hlasatel umí zachovat klid, přestože se před ním kýve kamera a za ním veškeré vybavení studia. Já bych se posral v přímým přenosu.