gum dreams

** update 20:13 tyjo, tak to byl včera nečekanej večírek. měl jsem trochu obavu, protože koncert měl bejt v Krymský, což je ulice, kam byste ještě před dvaceti lety po setmění nešli, ale dneska je to jedno z center pražských hipsterů. přišli sme v půl osmý, abysme se dozvěděli, že gun dreams hrajou až od půl jedenáctý, což nevadilo, protože sem se vylil levným pivem prodávaným draze, tuším kácov to byl a zvuk byl nečekaně dobrej. prostě plná místnost hluku. trochu mě srala barmanka na dolním baru, protože mi furt chtěla měnit sklo za plastovej půllitr, protože sklo jen pro kapelu. já ji nechtěl vykládat, že znám bubeníka a jeho partnerku z hospody a raději sem si jenom trval na tom, že chci pivo do skla. bylo to s čubkou těžký. mám pěkně těžkou hlavu a zalehlý uši.

po příchodu domů nás čekala apokalypsa v podobě rozkousaných papírových kapesníčků, dneska je výročí jedenáctýho září a mě se zejtra nechce do práce.

Ukrajinci: Dosáhli jsme hranic s Ruskem na několika místech. tyvle, nečekal jsem, že rusáci svoji loupeživou výpravu za myčkami a pračkami tak rychle zabalí. putinově speciální operaci bych asi začal raději říkat jedním slovem 'katastrofa'.