flora

** update 21:25 s prvním zářím všichni nyní na Internetu děkují svým učitelům a učitelkám na základkách. Takže se i já přidám.
Děkuji soudruhům a soudružkám učitelům, že jsem mohl zažít ty nejlepší školní tradice jako byl hod houbou, hadrem či kružítkem do dálky, bitvy dlažebními kostkami a zavírání spolužáka do skříně před hodinou ruského jazyka. Děkuji, že jsem mohl poznat Pepu H., který celý rok nosil jedno oblečení a smrděl jako prase. Děkuji soudruhu učiteli P., že nás posílal do potravin pro kefír, do trafiky pro Sport a že potom raději odešel dělat bachaře do ženskýho kriminálu, protože to to asi bylo bezpečnější. Děkuji, že jsme měli třídu vedle skladu plynových masek. Děkuji, že jsem mohl vidět v televizi pohřeb soudruha Brežněva.

======

** update 12:07 tyvle, já sem udělal kurevsky dobře, že sem se na úterý přihlásil na seminář od Cisco. Máme celofiremní homeoffice, protože nepoteče voda a kolegyně z obchodního nám dvěma technikům řekla, že ho máme využít pro vzdělání. Budou chlebíčky a oběd, dlouho jsem nikde takhle nebyl, tak sem se přihlásil. Kolega to neudělal a teď píše kolegyně, že vidí, že má volný kalendář a tak dostal příkazem, že půjde na setkání s uniformovaným zákazníkem. Tyvle, měl sem z prdele kliku :D

======

** update 09:32 jel jsem dneska metrem, vystupoval na Floře a říkal si, že si tam rovnou něco koupím k snídani. Vlezu do nějakýho krámu jménem Kredenc, mají otevřeno, tam dva lidi za pultem a už se i řítí nějaká nákupu nadržená paní. Než dojdu k pultu, ozve se týpek, že prej otevírají až za 15minut. Já mu teda říkám, že se omlouvám, že sem viděl zvednutou roletu a chtěl jsem u nich v době současný krize utratit nějaký peníze, ale protože je nepotřebujou, půjdu je utratit jinam. No a šel sem tradičně do jídelny na Radhošťský. Tohle mi hlava nebere, obchodníci si stěžujou, jak lidi šetřej a nic nekupujou, ale tady nějakej idiot zákazníkovi nechce prodat zboží o patnáct minut dřív.

Ve Sněmovně stále kvoká Andrej Babiš a zdržuje všechny od práce. Jestli si Češi zvolí Babiše prezidentem, tak je národ český definitivně ztracen.