ff

** update 12:58 už vím, proč se občas lidi na chodníku naproti firmě sehnou. musel jsem se sehnout taky, abych zjistil, že nějaký vtipálek na asfalt velmi pevně přilepil 2kč.

======

** update 10:54 aktualizoval se mi firefox na verzi 94 a je pocitově o dost svižnější než předchozí verze. venku je kosa, praha je ucpaná a počty nakažených se rychle blíží k 10k. andrej babiš je pořád stejná ulhaná svině, o zkripleným prezidentovi miloši zemanovi nebylo dlouho slyšet a je to tak lepší. včera sem zaslechl ve zprávách na čt24 blábolit ivana davida z spd a mlel nějaký hovna o tom, že by se měly regulovat počty lidí na planetě. jako souhlasil bych s tím, že kreténi jako je Ivan David, Okamura, Flákanec Volný či jejich fanoušci by měli být omezeni na rozmnožovacích právech, aby se náhodou nerozmnožili. Jako demokrat chápu jejich právo na existenci, ale kurví mi budoucnoust a to mě sere.

Muž poškodil u Jihlavy devět mobilních vysílačů. Přestřihl kabely a od signálu odpojil tisíce lidí. výrazná debilizace národa českýho pokračuje mílovými kroky. muž prý možná podlehl konspiračním teoriím o škodlivosti 5g signálu. tyvle [facepalm emotikon]