fámy

** update 12:25 kolega byl venku a přinesl na botě monstrozní hovno, který roztáhnul od vchodu do firmy, přes společnou chodbu až k nám na koberec do kanceláře. jako solidní stopa.

======

** update 11:05 dneska jede socialistický retro. Musel jsem komunikovat s typem, který se nebojí před svý jméno psát titul RSDr a ještě se nestydí. Určitě starší generace zná, že to byl takzvaný "Rozhodnutím Strany Doktor" a snad sem ho nesral příliš tím, že sem ho oslovoval pouze pane. Matka povídá, že nemůže takovým lidem říkat "pane doktore", protože její manžel a můj otec měl titul RNDr z matfyzu a o oslovování "pane doktore" naprosto vůbec nestál a ani si titul nikam nepsal.

Co se týče existence našeho Schrödingerova prezidenta, jistý je jedno. Soudruh Ovčáček tvrdí, že je zcela naprosto zdráv, tvrdě pracuje, v pátek půjde volit a v neděli vystoupí v živém předtočeném rozhovoru s komentářem k výsledkům voleb. k tomu je v ústřední vojenský nemocnici hromada novinářů, fízlové v civilu a já se furt nemůžu zbavit pocitu, že sem se vrátil do let před Sametovou revolucí. Nechápu, proč ten požehnaný blb Ovčáček prostě nezaběhne za prezidentem, nevyfotí se s ním a nenatočí krátké video za stolem pracujícího draslíkovýho muže.

======

** update 09:13 jo tyhle fámy. hodně mi to připomíná časy, když nečekaně zemřel zcela naprosto zdravý soudruh Brežněv. Po něm nastoupil další zcela zdravý soudruh, který do roka opět nečekaně zemřel. A pak vybrali dalšího plně zdravého soudruha, který zase do roka nečekaně zemřel. divadlo hradní kanceláře kolem alkoholem zničenýho zemana je ale solidně bizarní. sice ho nikdo neviděl, ale v pátek půjde volit a v neděli v předtočeným rozhovoru s primou okomentuje výsledky voleb.