úterý nebo středa

Vysráno dne: 2023-01-24

** update 15:17 papež má papamobil. miloš zeman brousí silnice města náchoda v golfovém vozíku.

======

** update 14:34 bureš měl nějaký mimořádný vystoupení, který jsem si nepustil. nicméně jsem se o něco později dočetl, že mu guru Mára napsal nějaký anonymní dopis, aby měl v ruce důvod, proč už nejezdit mezi spodinu a na romácký tancovačky. věřím, že se burešovi tito lidé eklují.

======

** update 13:31 byl jsem si pro oběd, nakoupil chleba a dvě bagety pro snídani zítra a pozítří. ano, i dnes sem žral doma připravené jídlo na ráno a myslím, že u toho zůstanu minimálně 4 dny z celého pracovního týdne. v ulici maníci staví lešení. raději jsem je obešel po protějším chodníku, protože když sem viděl, jak tahají železný tyče ručně lanem vzhůru, bojím se úrazu vlastní hlavy. úplně sem si nebyl jistej, že by celá operace probíhala podle pravidel bozp.

======

** update 11:22 já se vlastně těším až bude po volbách. chtěl bych sledovat dění na ukrajině, protože to se nás, myslím, týká ještě o něco víc než volby prezidenta. chci se dívat na létající trupíky ruských okupantů a nechci číst neustálé dementní komentáře k volbám.

======

** update 10:10 co je dneska za den? jedna z prvních pracovních otázek dneška. můj mocdrahý notebook s xeonem letošním rokem začíná svůj čtvrtý rok života. doufám, se mnou pobuda ještě pár let pobude, protože t520 blahé paměti pracovně sloužila přes šest let a nyní přežívá další zimu na chatě.

Reality show zaskočila Čechy. Ukázala, jak se vydělává darováním vajíček. vždycky jsem přemýšlel, kde se berou vajíčka pro umělá oplodnění. tak nějak jsem si bláhově myslel, že v rámci zkvalitnění genofondu se berou od vzdělaných sportovně laděných studentek vysokých škol, ale realita bude nejspíš jiná. vajíčka pocházejí od lidí z televizních reality show a životní styl těch lidí raději ani komentovat nebudu. Petra je na mateřský a žije z příspěvků, partner nezaměstnaný a patří mezi sociálně slabý.