bych se snad posral

** update 18:55 tyvle, mě normálně jebne záchvat mrtvice. viděl jsem u matky v garsonce v odpadní šachtě kapající vodu a byl jsem i za tím mamelukem o patro výš. záchod má dávno opravenej, ale má solidní flek na stropu hajzlu. takže sem obvolal co sem mohl obvolat, napsal ve vší neslušnosti dva emaily a teď se asi půjdu zastřelit nebo se z toho poseru.

======

** update 10:12 hlavně se neposrat, když je k posrání velká příležitost. tyvle, si ze mě normálně dělaj prdel na entou. sednu si ráno k emailům, podívám se do soukromý pošty a vidím dopis od frajera, kterej má byt nad matkou. takovej novoroční výstřik jsem snad v životě neměl a tolik prdelí, čůráků, kreténů, mrdek, kokotů, dementů, hovad a sraček jsem během minuty asi nikdy nevyřkl.

Přeji krásný den i celý rok '22. Bohužel mám špatnou zprávu. Dnes ráno se opět projevil únik vody někde nad námi. Teklo to přes stoupačku. Kontaktoval jsem pana XYZ, doufám, že se s tím něco udělá, než bude pozdě. My už máme vytopený strop. Posílám video, doufám, že to tam bude vidět.

Video má asi tři sekundy, když ho pustím po frejmech, tak vidím vodu. naběhl jsem do bytu a zatím má matka strop suchej, ale nechci vidět svůj záchvat, až zjistím jednu jedinou kapku v nově opravený koupelně.