blue monday

Vysráno dne: 2023-03-13

** update 22:30 hrabu se ve svých pojišťovacích smlouvách, který se zase blížej ke konci roční platnosti a nejsem z nich vůbec moudrej. a to potřebuju vědět jen detail. zítra musím zavolat pojišťovákovi.

======

** update 15:21 jsem úplně šokovanej, že profesionální mastermegagiga kuchař až v americe u potomků bývalých černých otroků zjistil, že pro úpravu masa stačí sůl, pepř a kouř ze dřeva. akorát s tím rozdílem, že když dělám rybí maso, vyměním pepř za kmín.

======

** update 11:57 volal mi člověk z baráku, že na něj zvonili nějací dva lidi a sháněli osobu, která měla úplně náhodou stejný jméno jako moje bejvalka, jelikož pro ni prej maj dopis. ptali se, jestli v domě bydlí, jestli má schránku a jestli můžou dostat kontakt na nějakýho správce, kterej jim tyhle informace dodá. nejspíš nějaký exekutoři. i po osmi letech to je prostě neverending story. hele vy zmrdi v exekucích, dluhy jsou vaše chyba, za ně nemůžou ani vaši rodičové, ani migranti, ani židi s cikánama. za dluhy a exekuce si můžete sami a mám vás všechny v řiti a pyče.

jediný, co mě trochu zaráží, že dementi exekutorští nejsou schopni nahlídnout do obchodního rejstříku, kdo dělá ve výboru svj a pak rovnou zavolat předsedovi. takový finanční úřad, když nahání lidi, to dokáže.

======

** update 10:08 je pondělí třináctého, jedno z těch modrých pondělí, které dokáže rozhodit lecjakého chudáka.

skončila mně pohotovost a začíná zase běžný pracovní týden okořeněný pracovním nechutenstvím a chaosem prostých maloměšťáckých dní.

V USA padla další banka. něco si přejte, ve státech zase padají banky. já si přeju krizi, protože po každý krizi přijde doba blahobytu.

Věčné chemikálie vs. Antverpy. to je takový to depresivní čtení, které asi poslední generaci lidí postiženou enviromentálním žalem rozhodí tak, že někteří nebudou čekat na valentýnský konec světa v roce 2046 a raději si to hodí dřív.