blázinec

** update 20:24 myslím, že největší problém Internetu je vzájemný vykrádání myšlenek, aniž by vykrádající prozradili zdroj komu myšlenku ukradli.

======

** update 13:53 pozoruju na Internetech, jak se mládež nad 30 aktivně hlásí k posilovací očkovací dávce, cpou se do míst bez registrace a nemají kvůli tomu ani problém stát fronty. Já jsem to udělal pěkně postaru, jakmile uvolnil stát registrace pro 45 a výš, přihlásil jsem se k očkování přes portál do vinohradský nemocnice, 5 dnů trvalo než mi přišel pin2 a nabídli mi termín na první týden v lednu. Ale hlavně, že se mohla nechat mládež naočkovat boosterem před silvestrovským pařením. já jim to přeju.

======

** update 11:45 rok 2021 byl solidní blázinec a předpokládám, že entropie šílenství bude růst i příští rok. po 4 letech mám zase pohotovost na silvestra, ale nějak výrazně mi to nevadí. spíš mě vadí, že stárnu a přestávám rozumět světu.
Return to Hogwarts: Critics bemoan Rowling's absence in Harry Potter reunion. nikdy sem nebyl výrazným fanouškem Harryho Pottera, v postavách mám solidní magořinec, ale nicméně dění, se kterým přišel v posledních letech Hollywood, mě docela děsí. Rowlingová je výrazná postava literatury, ale i ona má právo na osobní názor a má i právo být ve svým věku zmatená z nově vznikajících sexuálních pohlaví, kdy může návštěva tety Irmy potkat jakýhokoliv člověka. Já sem z toho sám dost zmatenej a sem zmatenej od tý doby, kdy sem ve společnosti pozval buchtu na chutné, jemné a v krku neškrábající brčko slovy "mám super parádní dámské kouření" a vona mi ta píča řekla, že jsem sexista. Svět se prostě v prdel obrací.