bageti

** update 20:12 mordor.

image

======

** update 20:02 mordor.

image

======

** update 16:03 mordor. to jsou přesně ty chvíle, kvůli kterým mě baví moje práce. přesně ty tři procenta ze sta pracovních procent, jenž do života přinesou velkej zážitek s příběhem o osmnácti patrech. fotky se daj zvětšit, mám jich tunu a musím je hodně protřídit.

image

image

image

image

image

image

======

** update 09:50 jako nechci hanit fanoušky hudebních stylů, ale proč právě ze švédskýho power metalu mě hlava bolí nejvíc? kam zmizely nejlepší tradice severskýho uřvanýho black metalu, kde jsou hořící kostely a kříže?

======

** update 09:21 kunda, musím přehodnotit snídaně. doma je nestíhám nebo bych musel vstávat zase o něco dřív kvůli psovi. buď se na snídaně vyseru úplně nebo si budu dělat bagety či obložený chleby večer, nechám je v lednici a ráno si vezmu snídani sebou. potřebuju žrádlo k nastartování. rád podporuju obchodníky, ale to zdražování mě sere. dneska přijdu do jídelny s lahůdkama, vezmu si bagetu, která ještě ve středu stála 57kč a paní si řekne 90kč. já povídám "to ste trochu přecenili, ne?" a vona mi odpovídá "ani mi nepovídejte nebo se seberu a půjdu domů. já jsem ráno přišla a už to tak bylo a lidi mi nadávaj." tak sem ji odpověděl "vy za to nemůžete" a v myšlenkách odešel.