prdel v prdeli

Vysráno dne: 2023-01-25

** update 21:05

BABIŠ JE ZMRD.

======

** update 20:29 bureš vypadá jako neoblíbený spolužák, kterej dostává od učitele čočku před tabulí.

======

** update 20:00 a ještě mi došlo, že můj problém s jídlem mohl taky způsobit výpadek microsoftu, protože tam cosi píšou o azure a je možný, že ten objednávkovej web běží právě tam. a já byl na indy nasranej zbytečně. sorry indiáni, ale může za to microsft.

můj nudný život se dnes posral, protože svět začíná bejt dobře propojenej a závislej na internetovejch službách.

======

** update 19:22 aha, to dost vysvětluje. já hned po příchodu do práce hlásil, že se mi thunderbird pomalu autorizuje vůčo office365 a že má asi microsoft problém. jenže kolega mě odpálil, že nepoužívám nativní outlook a dál jsme to neřešili. pak volali od zákazníka, že jim jde asi pomalu internet, protože se nepřihlásí k poště office365. možná, že ani ten restart modemu nebyl nutnej. problém byl fakt u microsoftu.

Cloudové Office 365 měly celosvětový výpadek.

======

** update 18:45 tyvle, se mi asi dneska zvedl tlak. ještě štěstí, že nemám tlakoměr.

======

** update 17:40 no a poslední hřebíček do rakvičky byla nejstarší důchodkyně z domu, která si stěžovala na sousedku, že furt něco kutá, na půdě má bordel a že by chtěla zateplit půdu. jdu se obrazně zastřelit.

======

** update 15:08 a aby toho nebylo zkurveně málo, tak do čerstvý datovky pro svj mi přišla první zpráva od prahy10, kde mě žádají, abych začal řešit bordel kolem naší popelnice. takže sem napsal dlouhej román, že o tom vím, ale s hromadami vánočních stromečků, televizí, skříní či postelí toho prostě moc nenadělám. pan uklizeč k nám chodí jednou týdně a že problém nejsou ani tak bezdomovci/sběrači, jako spíš smažky hrabalky.

======

** update 14:25 a ještě mi v práci v bezdrátový myši došly po měsíci baterky. já vím, proč nemám rád bezdrátový myši a klávesnice.

======

** update 14:09 protože mám zkurvenej den, tak jsem se rozhodl, že ho zkurvím i dalším. ano, napsal jsem jednu ze svých proslulých domovních cedulí, tentokrát na téma pytel se stavební sutí ležící přes týden v přízemí. minimálně 6x denně jdu během pracovního týdne kolem něj, pořád na něj musím koukat a marně čekám, že ho majitel odnese do prdele.

======

** update 13:45 teď mi pípla platební brána, že mi do tří dnů vrátí pětikilo. do toho o 48 sekund později volá zkurvenej čmoud, že jim přišla moje objednávka a jestli chci zpátky peníze nebo mi maj poslat jídlo. tak sem ho poslal do prdele, že žádný jídlo už nechci a ať mi vrátí moje pětikilo.

no dneska se dobře daří.

======

** update 13:35 teď, právě kunda teď, když žeru žrádlo z vietnamu, mi po hodině a půl pípne zkurvenej wolt, že mi vezou žrádlo od čmoudů z flory. vážně nevím, jestli si dělaj prdel nebo ne.

======

** update 13:13 dneska sem si chtěl dát s kolegyní indický žrádlo, takže sem jako 40x před tím udělal objednávku, zaplatil kartou a čekal. peníze odešly, takže sem to na pár chvílí pustil z hlavy, tedy dokud sem si neuvědomil, že mi nepřišly tři tradiční mejly a v seznamu objednávek visí jídlo s poznámkou "čeká se na platbu". takže sem jim zavolal, ale já tý haťmatilce moc nerozumím a že prej mám objednávku zrušit a udělat novou. ja týpkovi vysvětluju, že nic zrušit nemůžu, že to ve webovým prohlížeči nejde a nic novýho dělat nebudu, když mi visí ve vzduchu pětikilo. von prej, že se mi to pětikilo vrátí, já mu říkám, že to takhle dělat nebudu a že jdu na floru za nima do restaurace. tam sem surově předběhl frontu, začal se dohadovat s čmoudem, kterej mi ukazoval, že žádnou objednávku v systému nemaj a že se jedná o "sistem eror". Kdyby to nebylo poprvý, tak vystříknu a vymrdám je do barevnejch, ale protože to bylo poprvý, tak sem nasupeně odešel a objednal si u vietnamců. nicméně pětikilo jsem oželel a nevěřím, že se mi na kartu vrátí.

======

** update 11:10 chvíli jsem poslouchal bureše na novinkách a musím říct, že si ho pavel pěkně mazal na chleba. vnitřně doufám, že se lidi po deseti letech se zemanem probrali z komatu a nebudou toho čůráka z hnutí ano volit. demokracie má nevýhodu, že i naprostý zmrd se může prokousat volbami a stát prezidentem. nicméně pak hodně vypovídá o voličích a národu, když si takovýho zmrda pustí do nejvyšší reprezentativní funkce. ano, myslel jsem, že Zeman našel dno, kam až může zmrd klesnout a jsem nyní přesvědčen, že bureš by se dostal ještě hlouběji.

volali nám z jedný firmy, že jim jde pomalu internet a nepřihlásí se k office365. kolega se sebral, jel tam a na moji radu restartoval modem od o2, čímž problém vyřešil. mě je jasný, proč zkurvený o2 tyhle čínský modemový mrdky prodává zákazníkovi. o2 se tím zbaví odpovědnosti za jakékoliv problémy spojený s levným čínským šuntem a vše přehodí na chudáka koncáka. musel jsem uznat, že mě vodafon sere, když převzal upc, ale nicméně modem je v jejich vlastnictví a skoro vůbec o něm nevím.

nedávno jsme v téže firmě řešili problém s vypadávající wifi. postižený počítač jsme přivezli na firmu, kde nic nevypadávalo a wifi připojení běželo na výbornou. kolega po pár dnech pátrání zjistil v čem byl problém. v dětský chůvičce, která zarušila 2.4ghz pásmo.

Mynář vyplatil odsouzenému správci z Lán na platu a odměnách 10,8 milionu. mě ti zmrdi z Hradu neuvěřitelně serou. Chtěl bych, aby už šli do hajzlu a současně se bojím, že tam přijde Bureš a bude ještě hůř.

43 tisíc členů a dál roste. Nenávist na sítích šíří před volbami i skupina s prokremelským aktivistou v čele. přes deset let se nechala zahnívat skládka se zavážkou, kterou rád využíval ke svým kampaním nejen alkoholik z kolína ale taky bureš. teď se všichni diví, že to tady smrdí.