zase úterý

Vysráno dne: 2024-04-02

update 19:05 sem docela rád, že má na sobě pohotovost kolega. celkem úleva. v tývý běžej zprávy a opět se řeší nějaký změny ve školství. co a jak děti učit, jestli je neučit větší odolnosti proti stresu a tak. no kecy, mládež si stejně bude muset v dospělosti poradit sama, jako si musely poradit generace před nimi. akorát teda nechápu, jak jsem mohl v době bez mobilů, počítačů a internetu žít.

======

update 14:22 mám takový mentální nastavení, že bych měl nejraději všechno u prdele. jenže ještě nějakej čas asi budu muset prožívat šeď nudných pracovních dní zlý krutý reality. svět jde do hajzlu a je nutný si nadcházející katastrofu prostě přiznat.

Che Ťien-kchuej je zpět. Čínský vědec, který nelegálně geneticky upravil děti, už zase mění embrya. mezitím co západní svět řeší etiku genetických manipulací na lidských embryích, země s méně kritickým přístupem k etice už dávno chystají fabriky pro výrobu dokonalých občanů a vojáků.

======

update 10:01 úterý, zkurvený pracovní úterý. bylo ráno poznat, že se do prahy vrátili domorodci ze svých letních bytů, chat a chalup. musím ocenit, že zákazníci nechali hlášení svých závad na dnešní ráno. od půl sedmý mi pípal telefon jak posranej a já díky tomu mohl prověřit, že má speciální primitivní filtrovací pravidla na exchange365 skutečně fungují, mejly přeposílají a duplicity už se neobjevují. k snídani žeru mazanec a je fakt dobrej.

Adidas zakázal na dresech číslo 44 kvůli podobnosti s nacistickým symbolem. to mě poser hlavu. 18, 44, 88. chuděry číslice.