PLyN

Vysráno dne: 2023-03-14

** update 19:50 tak já nevím. před 12-13 lety řádila velká recese, v americe krachovaly hypoteční trhy a banky, peníze se tiskly jako o závod. načež se objevil bazmek jménem bitcoin, který má jasně a pevně daný pravidla a tak digitální svině kryptografická furt nechce zdechnout. Bitcoin je nejdražší od loňského června. Pomohl mu krach Silicon Valley Bank.

======

** update 14:25 chtěl jsem napsat něco k ševčíkovi z vše, ale seru na dezoláta a nebudu mu dělat reklamu. ševčík je prostě zmrd.

======

** update 13:27 čvachtání zdar. no nazdar! kdo nečvachtá s námi, čvachtá proti nám. mír čvachtání.

======

** update 10:45 okej, objednal jsem se k doktorce po třech měsících na kontrolu tlaku, přesně jak sme byli domluvený. nicméně mi sdělila, že mám přinýst ranní chcanky a k nim mi vezmou zase krev. půl roku chodím k doktorce a už mi po druhý chtějí vzít tělesný tekutiny.

======

** update 09:44 dnes je krásný den. psi serou na chodníky, rostliny začínají kvést, tramvaj devítka s šestadvacítkou jezdí objížďkou a já budu dnes v práci žrát polívku z domova. taky sem speciálně pro vás zmrdy vyfotil, kolem čeho chodím každý den do práce. nádherná ukázka spojení nikdy nečištěných vafek, stáří kamen a norskýho plynu či odkud se bere. stěna černala už dost dlouho, ale letošní topná sezona teprve pořádně přiložila pod kotel. Srdíčko milovníka ohňů, hasičů, hasičský techniky a požární ochrany jistě zaplesá radostí.

image