Prújem: pátek

hurá pátek

** update 23:12 jo, potřeboval bych dovolenou a trochu vypnout. pivo na zahrádce, sledovat řeku a ruch vodáckýho tábořiště a prostě se vyndat jako dobytek.

======

** update 18:38 je pátek a já jsem rád, že tenhle tejden skončil. rekonstrukce novýho bytu se blíží ke konci a myslím, že rozhodnutí vrazit veškerý dědictví po tetě do koupě bytu z pozůstalosti po starý paní sousedce bylo jedno z mých nejlepších. nejenže sem vyřešil otázku "co kdyby ten vedlejší byt koupil nějakej zmrd", ale budu mít dvě koupelny, dva hajzly, dvě chodby a čtyři místnosti. jedna z dobrých investic, protože kdybych to neudělal, ty peníze bych nejspíš promrdal. život je sice svině, prachy a majetky si do hrobu nevezmu, jako si teta nevzala chatu do hrobu, ale někdy je dobrý nabízený příležitosti využít.

uklízeč

** update 16:07 potkal jsem sousedku a měla celkem zajímavý postřeh. i náš důchodce uklizeč by měl projít samotestováním před vstupem do baráku a úklidem. takže musim koupit na svj testy a připravit pro pána samotestovací formulář. to mě vůbec nedoteklo.

samotest

** update 15:48 no hej, mám puštěnou čt3, kde běží přenos ze sněmovny a už sem viděl poslance od okamury, pak flákance s tím druhým debilem a frndu z trikolory. tyvle, to je matroš a solidní výkvět základní školy života.

======

** update 13:59 no je pátek, humoru svátek. nikdy by mě nenapadlo, že se dá jednou z největších lodí světa nakreslit starej poctivej čůrák.... :D

Kapitán lodi, která zablokovala Suez, si krátil čekání složitým manévrováním. Nakreslil obrazec genitálií.

======

** update 11:01 mám nějaký zalehlý uši a ráno mě bolela hlava, takže sem si udělal jeden samotest na kovid, který vyšel nečekaně negativně. nicméně bolest hlavy mi to nevyřešilo, takže sem se vhrnul do mytí nádobí a praní prádla, jestli mi práce nepomůže od bolení hlavy. navíc mi pořád leží v hlavě známej, kterej se včera stavil a ze kterýho vypadlo, že se mu úspěšně dařilo posledních snad 15 měsíců neplatit nájem ve výši kolem 2k a teď má dva měsíce na to, aby dluh vyřešil. já nevim, já už lidem do životů kecám co nejmíň, ale tohle mi prostě hlava nebere. inu každý je strůjcem svýho vlastního štěstí.
někdy asi před 15minutama, krátce po domytí nádobí, mi volá neznámý číslo. neznámý číslo zvednu a tam mi neznámý hlas oznámí, že by bylo skvělé, kdybych měl čas pro rozhovor, protože mají skvělého poradce přes energie, který mi na základě mých plateb za poslední rok navrhne superduper ubermega skvělou nabídku. mě prolítlo hlavou slovo "šmejdi", ale jak mě bolela hlava, tak sem rovnou vystartoval, kde sebrali moje číslo. dostalo se mi klasické odpovědi, že prý bylo náhodně vygenerováno, já paní řekl, že je to podle mě lež, protože si nepamatuju, že bych jim dával nějaký souhlas s nabízením produktů a že bych rád hovořil s nějakým jejím nadřízeným. frnda mi začla tvrdit, že to nejde a cpala mi nějakýho emaila, kam prý můžu napsat. Já jsem se jí vysmál, že mě žádný email nezajímá, že to ona mi volá a je skvělé, že se rozhovor nahrává, protože se nemůžu zbavit výraznýho dojmu, že mi lže. Ona na mě vyjela, že ji prej napadám a urážím, já ji odpověděl, že si to klidně můžeme poslechnout ze záznamu, ale pouze tvrdím, že lže ohledně mého čísla a ať mě aspoň přepojí na vedoucí callcentra. To se taky ukázalo jako problém, takže sem ženský na telefonu řekl, že mám čas, že sem si ji dal na odposlech a budu čekat tak dlouho, dokud mě nepřepojí na jakéhokoliv nadřízeného. ano, nebyl jsem to já, kdo hovor ukončil a ano, přestala mě bolet hlava. celkem se mi ulevilo.

výpar

** update 17:45 myslím, že se ze mě už veškerej líh vypařil. sanitky houkaj, politická situace je furt napiču a epidemická taky.

dráty

** update 13:38 elektrikář maká, vyndavá starý rozvody a docela se divím, že byt dávno nevyhořel. dneska sundal přes třicet let starou zářivku.

image

image

vnitřní pocit

** update 19:17 koukám na zprávy a vidím tragédii a naprostý zmar.

======

** update XX:XX mám takovej pocit, že národ, který vymejšlí revoluce akorát na Internetech, si vlastně toho normalizačního komouše Babiše zaslouží. Jsem docela rád, že dnes dopoledne nemám příliš čas sledovat svět českých asociálních sítí, protože mám tři prdele jiný práce. Nicméně je fakt, že když vidím diskutovat kretény z Internetu o hovnech, je to fakt únavnej problém, který nelze vyřešit. Čím větší píča, tím větší potřeba být na Internetu viděn a slyšen.

pátek

** update 19:02 normálně sem se učil včera i dnes. do toho drobnosti s bytem, zejtra přijde elektrikář. pustil sem si teď zprávy a zase čekám nějaký zkurvený průsery s babišem. začínám cejtit, že budu potřebovat dovolenou.

chaos

** update 20:41 se normálně učim, do toho koordinuju lehce rekonstrukci bytu a občas prokrastinuju na internetu a koukám na zprávy. musím pro budoucí upřeživši zaznamenat, že chaos, který stvořil normalizační komouš a donašeč stb andrej babiš, je fakt hustej. vláda naprosto v chaosu, nemocnice nezvládaj a virus se asi v podstatě nekontrolovatelně šíři, jako v nějaký zombie apokalypse.

matka

** update 12:01 ráno sem šel zalejt matce kytky a při marné snaze odemknout její byt jsem zjistl, že sem vyděsil vlastní matku. já netušil, že je v praze, tak sem ji docela vyděsil rachocením klíče v zámku. naštěstí se všechno vysvětlilo.

včera mi přišla nová hračka jménem RT-AC65P. hned jsem ji flashnul na openwrt a jsem šťastý jako puberťák. tyvle, ten router má procesor se čtyřma jádrama a 256mb ramky...

gestapo

** update 14:15 mám po obědě, venku pěkně zase chumelí.

======

** update 13:13 máme v práci elektrikáře, který nám montuje nový světla. během kecání jsem zjistil, že je z Kolína a že sme se narodili ve stejný nemocnici a máme v rodině učitele. no moje kolínská babka od fotra byla taky učitelka. takže opět došlo na debatu o nejznámějším kolínským rodákovi - Miloši Zemanovi. Znovu jsem slyšel historky, že jeho fotr, o kterým nikdy nemluví, donášel za války gestapu a mstil se lidem, kteří mu šlápli na kuří oko. Takže pokud někdo přemýšlí, po kom má Miloš chorobnou mstivost, tak skutečně ji zdědil po fotrovi. No mít fotra donašeče gestapa, tak jsem hanbou propadlej a chápu, proč je celoživotní Zemanova noční můra.