Zplozeno v období: pátek

našrot

** update 20:09 normálně se tím nechlubím, ale přesně v tuhle chvíli sem pěkně na kaši. jo, není úplně normální začínat ve dvě hodiny. ale je prosinec.

kalba

** update 14:16 dneska mě večer čeká setkání s vaškem, kterýho se neviděl přes dva roky. sem zvědavej, jestli to dopadne jako za starejch časů a já přijedu k ránu domů vyndanej jak kráva.

koncert

** update 23:04 včera sem byl v hospodě na koncertě a dneska sem po delší době doma. slyšel sem nějaký historky ze života, narváno nebylo, nechlastal sem a dnešní dopolední poradu stíhal. divný období. teď si hraju s notebookem.

já sem kokot

** update 13:16 já sem fakt kokot. dneska sem měl naplánováno jít do ČEZu kvůli elektrice na chatě, domluvil sem si dopoledne pozdější příchod do práce a já sem zaspal jak čůrák. takže pokus číslo dvě příští týden v úterý.

pááátééék

** update 12:05 ještě klika, že už je pátek. nic se neděje a je klid. ty vole, já blbnu jak puberťák.

pražský bizár

** update 09:52 dneska je pátek, všech flákačů svátek. včera sem usnul brzo, protože sem byl hotovej jak malej vendelín. ještě sme s matkou dělali nějaký papíry kvůli tetě, takže se mi pracovní den solidně protáhl. Jinak včerejší den v Praze přinesl do česka čerstvý bizár.

Loučení s Karlem Gottem (†80): Slzy truchlících, kolaps dopravy a velké manévry. šílenství. normální šílenství. nikdy bych nestál celou noc frontu na mrtvolu.

Zeman: Čína na postup Prahy reaguje odvetnými opatřeními. Má být zastaveno financování Slavie. Jo, ať si Číňani odvezou Slavii i s Tvrdíkem. Zeman je fakt všech retardů král.

chata v ledečku

** update 11:26 včera sem prožil společnej den s bráchou. dopoledne sme vykysli u notáře, kde všechno proběhlo vícečiméně podle plánu. dostali sme klíče od tetina bytu, navštívili sme ho a vyklidili ledničku a odpaďák. byt je pěkný a vkusně vybavený s hromadou léků a dýchacím přístrojem. ta na tom musela bejt špatně, navíc brácha v cestovním pasu zjistil, že v posledních třech letech cestovala a ještě letos byla na měsíc v únoru a březnu v argentině. aspoň si užila, ale bůhví co vlastně v těch zapadlejch končinách světa hledala.
pak sme popadli klíče, o kterých jsme si mysleli, že budou od chaty, takže sme jeli do ledečka a dostali sme se jen na zahradu a do baráku už ne. to bylo divný, já ani nevim, jestli na chatu nějak pravidelně jezdila. zahrada zarostlá a rostliny zdivočelý, letos tam podle mě nebyla. ale vypadá to, že budu majitel zahrady a chaty. k tomu zdědím pár akcií harwardských fondů (jo ty pičo, fakt prej jo) a nějaký emise cených papírů, ze kterých rozhodně nezbohatnu. no a pak sem zdědil kodejn, s nim aspoň bude sranda. návrat domů mě zabil a já usnul.

image

v práci sem byl sám

** update 18:45 a ve dvě sem odešel domů a vlastně ani nevim, jestli sem zavřel kurva okna. zejtra uklízecí den, včera sem večer relaxoval, protože nebylo co psát a teďka sem přemejšlel, jaký nový sračky psát.

devátá kapitola potřetí

** update 21:12 to byla dneska taky prdel. ráno přijedu na budějovickou na úřad pro prahu 4, zamířím k matrice a až zatažený mříže s cedulí, že v pátek nejsou úřední hodiny, mi jasně řekly, že sice máme 21 století, ale na úřadě v praze se furt v pátek aspoň dopoledne nemaká. takže sem šel na informace a začal se s paní dohadovat, že musím vrátit občanku mrtvý tety a že to prostě nechápu. já do práce v pátek chodím, musím si domluvit, že přijdu později kvůli vyřízení osobních věcí a voni nemakaj? výsledkem bylo, že mi zavolala nějakou úřednici, která přišla a úřední úkon se mnou vykonala. ty vole prostě, kvůli tomu, že v pátek pro lidi nemakaj, se musim dohadovat.
pak sem jel do poradny za o2 experty zrušit tetin mobil a všechny služby. ujal se mě o2 guru, já mu vysvětlil o co jde, dal mu umrtní list a von začal bušit cosi do počítače. po chvíli sem se dozvěděl, že to nepůjde, že má smlouvu na ičo a ičo ještě není zrušený. takže sem musel frajerovi vysvětlit, že je mrtvá něco přes měsíc a že už jim nikdy nezaplatí, tak ať zjistí, jak smlouvy zrušit. guru volá někam telefonem, hovor skončí s tím, že to půjde. znovu buší do počítače a znovu zkusí, že to vypovědět nepůjde, protože v bytě má pronajatý zařízení. já sem mu znovu vysvětlil, že jim mrtvá teta nezaplatí, k tomu mi nebyl ještě přidělenej notář a celý řízení, že může trvat až rok a tohle všechno ať zapíše do systému. Pak už všechno šlo. Fakt magořinec, sem zvědavej, co mě ještě čeká.
v práci sem vyměnil jeden switch a ve dvě hodiny sem šel domů. nazdar pyčo.

úmrtní list

** update 21:53 ráno sem vystál frontu na poště, abych vyzvednul umrtní list. málem sem zašláp nějaký děcko, který se tam válelo po zemi a matku to nevzrušovalo. k obědu sem si dal krevety po asijsku s rejží na fakt kurevsky dobrý ostrý omáčce, takže sem je sežral i s ocáskama. odpoledne sem měl nějakou práci a ještě sem myslel, že se stavím na úřadě vrátit tetinu občanku, když už mám papír, že je oficiálně mrtvá.