Zplozeno v období: pátek

homepátek

** update 22:49 pičo pátek, na večeři do hospody pudu až zejtra, dneska ne. fakt divnej den, nejsem si úplně jist, zda-li je maloměšťácky správně v pátek generovat práci. sjel sem Mayhem, velmi příjemná žánrová jednohubka. Venku mrzne, protože během venčení se mi několikrát smekla noha a hovnem na podrážce to nebylo.

======

** update 20:32 Dneska sem se nenudil. Ráno nějaký spíčený kolečko se psem, telefonáty, v jedenáct oběd s malířem, kterej zrovna dělal na soklu, dvě piva a pak domů napsat dva mejly a zcela drsně odložit práci na pondělí. po jedný přišel elektrikář konečně pověsit lampy, abych nesvítil objímkama a v pět byl hotovej, protože sem šel vyvenčit matku, která jde zejtra na brigádu. večer sem přečetl poslední kapitolu prvních vesmírných debilů a tím bych uzavřel rok utrpení s brakovou sračkou.

Agenti StB byli podle Zemana často oběťmi zla. Babiše jmenuje premiérem znovu, voliči podle něj vše věděli. Ovar už jen prudí a sere do plínek.

Zemřel lobbista a exšéf Zemanových poradců Miroslav Šlouf. Figuroval v několika politických kauzách. Tak prej cirhozička, to je jasný proč miloš pošle jen kytičku. už se to zmrdům krátí.

Žena, která byla dříve muž, už nakojí dítě. V USA rozdojili kozla.

nehodný pohodný

** update 23:14 V hospodě sem nebyl, koukal sem na nějakou sračku a začal číst rok svý sračkový práce. byl sem popravdě docela překvapen sám nad sebou.

======

** update 11:29 Včera sem měl návštěvu, docela dobrej pokec, o životě, kundách a alternativě taky. Vytasil sem pár historek ze svýho pokusu o vztah a furt musím konstatovat, že se lidi příliš nesmějou během líčení historek o celostátní pátračce, akce trpaslík v jižních čechách nebo svatba kamaráda václava. A fakt se snažím to podat, jakože mě to vůbec netrápí a byla to největší prdel v dějinách světovýho undergroundu a alternativy. A ty zážitky z podnikatelských kruhů ve špindlu, tomu prostě nikdo nechce věřit. No sere pes, co bylo to bylo, terazky som v pohodě s ezo alternativou zaraženou hluboko v prdeli.

E-mailové lži. Předvolební dezinformace psali a šířili lékař, advokát, důchodce nebo farmář. No to je jako matroš tyhle lidi. Další prdel je, že sem nedávno poznal takovýho konspiratika, kterej za vším vidí židovský spiknuti pod vedením klanu Rotshildů. Ten člověk pracuje v zahradnictví, hulí první megaligu a píše pro různý vlastenecký sračky od parlamentních hoven až po všelijaký národní demokracie.

celý dopoledne sem řešil telefonáty, nějakou poštu a zpomalený server, který nakonec dořešil kolega, protože sem musel jít sousedce pro blesk. pražská vlastizrádná kavárna oblepila bankomaty humornými letáky.

image

pátek zase

** update 22:59 V hospodě sem nebyl, zabil sem večer psaním. potřeboval sem dohnat práci a připosrat se konečně ku trapnýmu konci. v podstatě hovno, akorát mě chřipková epidémie, o který mekotali docela dlouho v televizi. hromady nemocných a nevěřím, že se mi posraná rýmička nevyhne.

======

** update 10:44 Včerejší večer sem tak nějak maloměšťácky promrdal. Nic se mi nechtělo, tak sem sjel dva díly star treku discovery, další díl akt x a jeden díl z příběhů podle pk dicka. Dneska ráno sem šel na veterinu nechat zkontrolovat psí čůránky, výsledek sem věděl předem, ale i tak mě stáhli o 160Kč. Ach ten kapitalismus, ale je fakt, že jak žiju v klidu po maloměštácku, tak nemám problém tyhle nečekaný výdaje řešit. Prostě se vyplatilo poslat do piče alternativu i s undergroundem.

antibiotika

** update 22:52 Byl sem splnit svoji občanskou povinnost, důchodců jak nasráno, ale z toho se dá v praze těžko věštit. tady má většinu pražská kavárna. já teda fakt doufám, že miloš odtáhne a dost mě děsí představa, že by měl ještě pár měsíců škodit, než přestane úplně chodit. ty videjka s ním jsou fakt zlý. večer sem zabil psaním, potřebuju dojet poslední kapitolu dvojky vesmírný sračky, vyvenčil sem a teďka asi přepnu na nějakou kokotinu.

Hitler reaguje na předvolební prezidentskou debatu. Ani to netrvalo dlouho a i Hitler se vyjádřil.

======

** update 11:10 No, včera sem se chtěl dívat chvíli na zápas zemanovský lhář vs vědec, jenže se stavil známej a až do půlnoci sme žvanili tak nějak o klasických životních hovnech. Ochutnal sem libovou meruňkovici a byla pohoda, takže debatu sem nakonec neviděl a vlastně si ani nepřijdu o cokoliv ochuzen. Co bylo včera náročnější, musel sem s čubinou na veterinu, protože se jí objevila krev v moči a furt chtěla chodit ven chcát. Takže sem zavolal do zvířátkový pohotovosti, slečna mi vysvětlila, že musím přijít s močí, tak sem hodinu čekal až se čubě bude chtít čůrat, nachytal sem do sklenice psí chcanky a šel na veterinu. tam strčili chcanky do nějakýho přístroje, kterej je rozebral na krvení destičky, plasmu a další složení, ze kterýho sem se dozvěděl, že prostě čubka nastydla a potřebuje antibiotika. Dostala dvě injekce a doma pak prospala čtyři hodiny a nešla skoro vzbudit. Dneska sem ji nechal doma a do práce netahal.

Dneska du volit, protože tajně doufám, že se v týhle zemi najde víc než dvě mega lidí, kteří toho arogantního zmrda na hradě nechtěj a maj ujasněnou odpověď na otázku "kdo by měl učit moje děti? nechutný alkoholik a lhář nebo pan profesor?"

plátek

** update 13:55 Dnes klasický pátek. Nákup bulvárního čtiva sousedce, pes v práci a hromada piškotků od pan v lahůdkách. Ještě tak hodinu a du do píče domů.

vejplata

** update 22:35 Domů sem šel z práce pěšky, u voleb sem nebyl, abych se nenasral a půjdu až zejtra, večer sem chvíli chcal nějaký sračky. v tývce jede omega doom, což je fakt čistokrevný androidsko humanoidní béčko. co víc k pátku dodat, jinak se opakuju jak vysranej kafemlejnek, ale chci jenom tady, abych si tím v offline realitě nezanášel větší bordel do hlavy, než bych chtěl. debilní terapie.

OBRAZEM: Jak Zeman ve volební místnosti čelil útoku 'sextremistky'. Nechybělo mnoho a mohli sme mít presidentskej pohřeb.

======

** update 10:32 Přišla mi vejplata. Protože normálně v lednu se prémie nedávaj, mám takovej divnej pocit, že sem dostal přidáno. Budu si muset příští týden promluvit s panem šéfem, jelikož má vejplata dosáhla v podstatě výše výplaty chytřejších kámošů a známejch z mýho počítačovýho oboru. No, protože nejsem úplně nejchytřejší, trvalo mi to dýl, jelikož makám v malý společnosti a nikoliv pro velkou nadnárodku. Faktem však je, že sem si zcela bezpečně jist, že chození do škol, i když částečně neúspěšně - přeci jenom FEL sem nedodělal, se mi konečně začíná vyplácet. Veškerý snažení mít se o krapánek líp začíná přinášet ovoce. V podstatě i ta civilka ve škole měla svý velký bonusy v podobě zkušeností. Nemám kurva ani jeden den na pracáku, nemám ani jeden den, ve kterým bych byl nezaměstnanej a taky sem kurva dobře udělal, že v době, kdy jiní fetovali a mleli hovna, že peníze nic neznamenaj, sem fetoval, makal a hovna nemlel, i když sem nebyl kolikrát dalek od toho, abych taky propadl těmhle memům, který si někteří jedinci opakují dodnes. Není nic smutnějšího než čtyřicátník/čtyřicátnice bez stabilní práce, s dluhama a hromadou debilních keců, proč vlastně peníze nic neznamenaj. Někdy mám pocit, že se tyhle lidi už v podstatě opakovanou lží obelhávají a časem jí uvěří. Osobně můžu říct, že nikdo nechce bejt chudej (teda pokud není nějakej nemocnej) a zvláště na kundách z undergroundu je to vidět dvojnásob. Z jedný strany strašný ezokecy z dementních tarotových karet nebo hvězdných znameních pro debily, z druhý strany to chce žrát výběrový maso a brokolice tomu smrdí.

Využili naivní hloupou holku, říká kamarádka Češky zadržené v Pákistánu. Ze života blbky, která chtěla víc a teďka bude mít píču plnou pákistánskejch čůráků. Kdyby nebyla blbá jak z undergroundu, najde si práci někde u pásu, chodí na směny a najde si nějakýho šikovnýho automechanika. Jenže...

Donald Trump slíbil Norsku stíhačky F-52. Ty ale existují jen ve videohře Call of Duty. OLOL

přeplatek

** update 11:51 Dnes je pátek. Pohoda a flákaní svátek. Koupil sem sousedce noviny a sobě sem vybral přeplatek za plyn. Money, money, money, must be funny.

už pátek

** update 23:19 Pičo, to byl dneska den. Sice bez průseru, ale oproti všem plánům docela pracovní. Večer mě ještě zabil malíř s prosbou o radu ohledně notebooku a jedna společenská návštěva. A už je zase skoro půlnoc.

======

** update 00:02 No, myslel sem, že ještě vypíšu nějakej zvratek včera, ale už je kurva dneska. pátek. včera sem z práce vysmahl dřív, protože sem úspěšně dokonfiguroval novou vpnku a kolegyně zmizla už po obědě, navečer sem psal a někdy kolem půl devátý začla večerní šichta. sem totiž u zákoše vzdáleně aktualizoval vmware, widle, vsphere server a nepovedla se mi kerio pošta, páčto někdo propásl prodloužit licenci, která vypršela před 14 dny. jo a k tomu sem na přání u jednoho disku zvětšil na dvě kliknutí kapacitu o 40GB. k tomuhle je virtualizace fakt dobrá. pičo, to byl den.

výlet

** update 18:13 Vysmahl sem z velkoměsta na venkov. Návštěva příbuzných a spaní v klidu, míru a hlavně tichu. Vánoční sračky pod stromeček nakoupeny. Už nemusím řešit permanentně zadluženou kundu, neřeším její pronajatý byty, exekuce, pokutičky za ujetí od nehody nebo nedejboze zjištění, že kunda je celostátně hledaná. Taky vlastně ani už nemusím poslouchat kundí nesmysly s kým vším bych mohl šukat, jo je to hrozný, když vám kunda předhazuje cizí frndy a je to stejně k nasrání, jako když vám kunda vykládá o svých milencích v kostarice, švajcu a nebo furt mele dokolečka o nějakym kokotovi, kterej měl víc rozumu než já a deset let nedal. Takže už mám silně ujasněno, že když frnda mele hovna o frajerech, který šuká, tak to pro mě znamená, že mám co nejrychleji zdrhnout a nezabejvat se jí, ani kdyby měla píču s vodotryskem. To nechápu, jak sem mohl ze začátku vydržet a mám takovej divnej pocit, že mezi kundama z alternativy a undergroundu je to nějaký normální šukat víc kokotů a ještě se tím chlubí, aby každej kokot jasně věděl, že není jedinej kokot v mrdníku. Protože tedy žádná taková pizda není v dosahu a nehrozí promrdání finančních prostředků, využil sem předvánočního vyprodeje bitkojnu a svezl se na vlně úspěšných. Dobře prodáno, ještě líp nakoupíno a už mám vymyšlený, co všechno si koupím. elektrická trouba, litinový nádobí ze švédska, stůl a pár židlí. Jo, život je fajn a štastný a veselý, vohnouti.

předvánoční sračky

** update 22:43 Dnes mi začala dovolená. Letos druhá, první byla před zahájením rekonstrukce odpadů a mýho bytu a nějak si zasraně myslim, že si ten tejden volna a hovna dělání zasloužím, protože letošní rok byl náročnej a v podstatě bych řekl i docela úspěšnej. Dořešil sem hromadu záležitostí a mám právo si pohonit ego. Večer sem psal, protože sem se potřeboval rozepsat a dostat zase do rytmu. posledních 14 dnů sem sraní brakových sraček poněkud zanedbával z důvodu alkoholu a takzvané společenské zábavy. Musim si taky poznamenat, že mě serou vyhnaný kuřáci z podniků, protože hosti z pizzerky vylezou na cigáro ze dveří a postaví se pod okna našich bytů, což by ani tak nevadilo, ale spíš problém je, že házej vajgly na zem a ty se fakt hromaděj až to hezký není.

======

** update 11:16 Přestože už nemusím řešit stresy a obavy z toho, jakej pronajatej byt mi kunda zase nadělí pod stromoček, není úplně všechno na světě v pořádku. Vracel sem se od zákazníka a rozhodl jsem se, že udělám nějakej menší nákup. Fajn, nejdřív sem se stavil v obchodu s úplatkama pro zvířátka, kde sem koupil největší sušenou kost jakou sem našel a hromadu všelijakejch pochutin pro podlézání psům. Následně návštěva trafiky a pak sem se stavil v lékárně pro nějaký vitamíny a obyčejnej paralen, čímž skončila ta pohodová část. Chci si koupit nějaký žrádlo a vlezu k řezníkovi, abych zase rychle vysmah, protože řezník a i ten další po cestě byl v obležení zasranejch důchodců a vystajlovanejch pražskejch matek s haranty. Pičo, když sem uviděl tu šílenou frontu, vlastně fronty dvě, rozhodl sem se, že na tohle seru a zejtra si raději k snídani udělám míchaný vajíčka a oběd si přinesu od vietkongů. Jako vládne v praze už hroznej chaos a jediný co bych si letos pod stromeček přál je, aby chcípnul zeman, ovčáček, mynář a nejedlý, k tomu by to mohl zabalit okamura a piráti s komunistama by mohli zase zalízt do těch svých pomatených nor. Zrovna tohle přání by se mohlo o vánocích splnit.