Zplozeno v období: pátek

kurva kurva

** update 23:02 byl sem odvolit, pak sem řešil nějaký debility, potom četl vlastní sračky a zbytek večera vyvraždil duke nukem 3d.

======

** update 14:02 kurva to byla dneska masová akce bez pořádnýho občerstvení a s hromadou lidí. Už nejsem zvyklej na davový setkání pro partnery, mám raději intimčo pro deset-dvanáct lidí, kde jsme si tak nějak všichni blíž.

pátek

** update 22:43 klimatizace v práci definitivně chcípla. led roztál a výparník odmítá funkčnost. myslím, že je mrtvá, akorát v práci si to ještě nepřipouštěj. vzhledem k tomu, že se spíš techniky zbavujeme. už teď vím, že budu vypínat dva prehistorický Suny s prehistorickejma xeonama a zůstanou mi jenom dvě testovací dl360g8, qnap, asa, modem a tři switche. v práci konečně vedení došlo, že když sme vypli tu exchange, že vlastně pro deset lidí nepotřebujeme držet ms doménu a certifikační autoritu. já tyhle věci od microsoftu stejně nesnáším a když se v nim musim hrabat, tak trpim jako prašivej pes. strašnice sou nějaký vylidněný a já přečet další kapitolu. s první polovinou sem docela spokojenej.

======

** update 13:48 normálně jebat, ta šílená doktorská bloncka mě zase ráno naháněla. včera sem kurva dal udělat kopie klíčů a dneska ráno mě prudí, jestli už je mám. samozřejmě, že už je kurva mám, ale do schránky je hodím až přijdu z práce. ty vole, já jednou z tý ženský vystříknu, protože kurva mi dokazuje, že být bloncka je zkurvená diagnóza.

prdel s klíčema

** update 23:28 jak nejlépe zabít pohotovostní páteční večer? čtením vlastních sraček.

======

** update 13:11 Taxem v práci. Nejdřív musím napsat, že mé oblíbené lahůdky ke konci června končí. Čumáček Taruška bude nešťasná, protože tam dostávala hromadu pravidelných psích úplatků. Bojím se, že místo nich bude nějakej vietnamec s bistrem nebo nějaký posraný hipster krám s předraženým kafem a biosračkama v ceně zlata. To je jako průser, na Jiřího z Poděbrad se už nedá normálně najíst, pokud nejste debilní hipster, trendsetter či alternativní biokokot. To je samý fairtrade kafe, donutsy drahý jako oběd s polívkou, pekárna s chlebem za kilo a do toho halda designovejch lidiček, který vypadaj jak čůráci přes kopírák. Pičo, svět se zasraně mění.

Pak mi kolem desátý volala matka novýho majitele bytu u nás ve zkurveným domě. Mám malý pocit vítězství, protože jsem vyhrál nad frndou, která si myslí, že sežrala šalamounovo hovno jen proto, že je sestřička, její starej chirurg a mladej zašitej ve státní službě. Agilní matka dostala přes prsty, protože ji nevyšla akce klíče. Bejvalej majitel ji totiž nedal klíč od bytovýho uzávěru vody a já mám jenom univerzál, ze kterýho nemůžu udělat kopii, jelikož je k tomu univerzálu dávno ztracená jakási bezpečnostní kartička. Já už sem byl rozhodnutej zavolat domovnímu zámečníkovi, ať mi ten zámek vymění a já si holt k univerzálu přidám další klíč, ale v pondělí mě ženská večer zavolala, že přišla s nějakým manželovým pacientem, který je zámečník a že pan úžasný (to fakt řekla), dokáže naprosto všechno a že udělá kopii i mě. Já mu půjčil univerzál, s díky odmítnul zhotovení kopie a znovu vysvětlil, že to nejspíš nepůjde a šel sem do píče. Celý týden sem byl napjatej, jestli chlap dokáže kopii klíče udělat a dneska mi ženská volala, už nic neříkala o panech úžasných, jenom mi sdělila, že se kopii nepodařilo udělat a že mi vrátí univerzál do schránky. já měl co dělat, abych se nezačal smát, sem rád, že mi dokázala, že můj zamečník není retardovaná píča, tak sem ji akorát řek, že sem to říkal a rozloučil se.

Milionové dluhy a podvedená newyorská smetánka. Dobrodružka Sorokinová jde do basy. Taková od pohledu hnusná kunda a takovejch lidí ochcala. Jo, je to prostě tak, že halda nýmandů a nýmandek má prostě přesvědčovací schopnost, takže i když má takový jedinec jednu nohu permanetně v kriminále a za sebou nekonečnou haldu exekucí, dokáže přesvědčit blbce o vlastní výjimečnosti. Okradených nelituju, kdo si chce zahrávat s rusákama, musí počítat s ojebáním a vyjebáním.

pracovní morálka

** update 22:46 dneska byl divnej den, pracovní morálka na hovno, ve dvanáct sem zůstal v práci sám. domů sem šel pěšky, lehce sem zmok. zejtra mám den pohotovost, večer možná do hospody, ale možná zůstanu doma s rýmičkou. sousedka je na tom viditelně hůř, už 14 dní nevařila a říkala, že ji svědí celý tělo. ty vole, bába stoletá.

Cizinec v Praze zakřičel „Alláhu akbar“ a vyklidil hospodu. Nepustili ho na záchod. ty vole... :D

Čapka zná jen ze školy. Odbornici v čele památníku ve Staré Huti střídá snacha krajského radního z ČSSD. středočeskej kraj to je průser.

velikonoční pátek

** update 22:30 dneska slavej křesťani velkej pátek a kupodivu hypermarkety byly otevřený. asi je potřeba řádně oslavit kristovo utrpení. praha je vylidněná, pražáci odjeli potěšit svý venkovský sousedy, kteří se již těší na pravidelná víkendová hučení sekaček a pil. já sem zabil večer kratším popisem znásilnění trpaslíka vládcem podsvětí, protože potřebuju do závěru sračkový trilogie nějakou šťávu.

páteční svodka

** update 23:00 večer sem zabil psaním sraček, abych neměl úplně pocit promrdanosti dne. ale jo, vyvenčil sem pěkně svoji starou fenu, furt je statečná a dává procházky z jiřáku do strašnic. akorát u olšanskejch hřbitovů sem potkal partu vyndanejch smažek s krabičáky, jejichž čokl se zrovna vrhal na nějakýho pudla. čas zkurveně letí a zejtra si jedu připomenout, že od maturity uběhlo už 25let. protože mám pohotovost, kterou za mě zejtra vezme kolega, chlastat nebudu a navíc se mi nechce jet zpět do prahy rychlíkem ožralej. takže to bude zajmavý a faktem je, že se ještě uvidíme čtyřikrát a půjdu do důchodu, pokud se teda toho dožiju, statistiky sou neúprosný.

======

** update 12:02 dospal sem se a ráno mě potěšila výplata, která právě přišla. furt myslím, že sem konečně dosáhl na solidní výplatu a tím pádem se posledních 20let loajality k lidem, kteří mi dávají vydělat, vyplatilo. kdybych byl retard jako snowden, tak zradím zaměstnavatele a už si neškrtnu. možná to, že mám k zákazníckým datům kvalitní vztah a nechci je krást, mělo a má smysl. a že byla hromada příležítostí zcizit zajimavý data, hlavně ve státní správě a v oblasti samosprávy. sem rád, že pohyb v alternativním a undergroundovým prostředí na mě neměl takovej vliv a nestal se ze mě alternativně uvažující kretén. v práci je dnes klid a já zabijím čas čtením novinek na webech a twittrech,

Británie končí přípravy na tvrdý brexit. Dálnice do Evropy se vrací do normálního provozu. Chvíli trvá, než i retardi pochopí, že brexity a jiný exity jsou prostě píčovina pro retardy mentální úrovně Okamura či Klaus mladší.

Červená Karkulka je sexistická, rozhodla španělská škola a zakázala desítky pohádek. Ty vole, to je debilita. To nemohli prostě říct, že Červená karkulka s Šípková Růženka jsou chlapi, kteří se prostě rádi převlékají za ženy?

Dokážeme, že Země je plochá, tvrdí organizátoři plavby k Antarktidě. Bohužel nejen ve světě pohádek se zjevují podivně uvažující strašidla. Co kurva za debila může věřit, že Země je placatá? Vždyť lidi kvůli kulatosti země končili v žáru ohně. Jak moc kurva musí být člověk debil, aby věřil absolutnímu nesmyslu?

Zveřejněna historicky první fotografie černé díry v centru galaxie M87. Černá díra oblétla svět.

Kurt Cobain

** update 22:39 po práci sem byl zařídit nějaký drobnosti, protáhnul sem psa pořádnou pěší procházkou a večer zabil rozepsáním poslední kapitoly svý brakový sračky.

======

** update 12:12 dneska je to 25let od chvíle, kdy si nechal Cobain projít broky hlavou. Byl si dobrej Kurte.

pátek

** update 10:15 včera sem si hrál se svojí novou dokinou pro notebook. fajn, má dva zdroje a připojuje se přes thunderbolt rozhraní a chvíli mi trvalo, než sem uchodil síťovku, která se hlásí jako usb ethernet. dneska mě čeká převoz novýho monitoru domů a nejsem si úplně jistej, jestli sem to s 80cm úhlopříčkou trochu nepřehnal, ale myslim že ne, iiyama je moje oblíbená značka.

Zástupkyně žižkovské Kliniky musí exekutorovi zaplatit odměnu 290 tisíc, rozhodl soud. jsem zvědavej, jestli ostatní komunisti z řad skvoterů kamarádce a kolegyni pomůžou nebo se na ni vyserou a nechaj ji žít podle pravidla, že peníze nic neznamenaj.

po dlouhý době

** update 22:25 byl sem po dlouhý době v práci, nikdo tam nebyl, kromě kolegy, kterej bejt původně neměl. světla furt nesvítěj, navíc začal týct ventil u radiátoru v zasedačce. před odchodem domů sem vypnul kotel a ventily do okruhu. pod radiátor sem dal plastovou vaničku, kdyby náhodou ještě něco vykapalo, než poklesne tlak. zasekanej zásuvkovej blok s elektrikou v podlaze má pár nevýhod. kolega měl pěknou storku jak u zákoše aktualizovali software pro systém hotelových elektronických zámků ke dveřím od pokojů a všechno přestalo fungovat. ne naštěsí vinou kolegy, ale dodavatele systému. pátek v práci. měl bych psát, ale zasek sem se u quake. i po těch 22letech je to zábava.

svíčková

** update 22:45 venku zkunděně chčije a nějakej čas sem přemejšlel, jestli má smysl čekat, než to chcaní přejde a ulicema bude vanout celkem svěží vánek. došlo mi, že nic takovýho nenastane, tak sem šel vyzkoušet novej reklamní deštník, kterej sem dostal před vánocema. vydržel. měl bych zítra uklízet a teď se musím rozhodnout, jestli mu dám přednost před učením. mohl bych, pravidelnost je důležitá.

Poslanec Volný vystupuje z Okamurovy SPD. Vadí mu, že jsou v hnutí ,neonacisté, rasisté a násilníci‘. Další Okamurova strana plná debilů se rozpadá. Největší průser je, že s rozpadem tohodle útvaru voliči s potřebou volit totální magory nevymizí. zmizí sice okamura ve sládkově propadlišti dějin, ale vstane nový retard, takzvaný vlastenec a slušný člověk a bude to zas dokolečka jak u blbečků na dvorečku.

Opičí mor, homeopatika na křivdu a zrádné mikrovlnky. Bludný balvan dostala pětice politiků v čele s Babišem. Už i skeptikům leze Bureš krkem.

======

** update 20:01 myslím, že pro dnešek bylo učení fakt dost a je čas si dát nějakej debilní film, u kterýho nebudu muset přemýšlet. rozhodně nic typu "muž, který zabil dona quijota", jenžto se mi fakt líbil, ale musel sem kurva mít zapnutej mozek. další věc je, že nejbližší termín zkoušek je až ve čtvrtek příští týden, takže už vím, že mě čeká další týden bez alkoholu a hospody, navíc sem si vzal homeoffice a budu se učit doma. sem prostě zavolal do práce, že v modrý noře vedle stavby se fakt nedá učit a navrhnul sem jim, že si vezmu dovolenou. naštěstí maj rozum. z toho vychází, že se ještě pár dnů nedostanu výrazně mezi lidi, dneska sem byl v trafice pro tabák a noviny sousedce. hulim balený cíga k tomu učení a trochu mě to sere. taky mě to ostatně sralo mezi lidma, v trafice byly nějaký kundy a já byl nasranej, že místo aby makaly v práci, tak zdržujou v trafice. tak sem podíval po svým vymrdaným čoklovi a připomenul si, že od kund bez práce mám bejt dál. trochu to zachránila stará bába ze sousedství, která mi dnes za přinesený noviny dala pořádnou porci svíčkový, která kurevský voněla celým barákem.