Zplozeno v období: pátek

studený pátek

** update 22:38 Ty vole, venku je celkem příjemně a padá taková ta bílá sračka, kterou romantici nazývají sněhem.

======

** update 20:43 Po všech dnešních ubohých grafomanských sračkách ta největší: další kapitola vesmýrných dementů 2. přání sraní.

======

** update 11:00 je fakt kosa. je taková kosa, že bych se ani nedivil, kdyby se příští týden oteplilo. trochu sem zaspal, ale protože je pátek, tak to nikoho v práci nesere. právě chystáme hromadu vánočního chlastu v podobě vín a kořalek pro nás zaměstnance a obchodní partnery . sme hrozná firma, když se jede veget, tak je pořádnej a sem smířenej s tím, že v budoucnu tak skvělýho zaměstnavatele neseženu a budu muset být sám sobě pánem. Faktem je, že všichni chlápci, pro který sem v posledních 20 letech něco dělal, byli prostě a jednoduše fakt fajnový chlápci. Na kundy mám smůlu a mám se furt co učit v rozpoznávání totálních píč, ale pracovní partneři tam je to jiná. jinak mě už unavuje jedna tlustá negramotná ezoalkopíča vedle druhý, až z toho bolí hlava, protože tyhle retardovaný krávy maj akorát tak velký vyfetovaný ega a haldu blbejch žvástů. základní pravidlo do života je, nedělat a neshánět byznys v alkománičkovský hospodě, protože it obchodníci tam nechoděj a neshánět v tom samým prostředí kundy. protože to je průser, samá píča fetující od třinácti nebo patnácti let a takový frndy prostě už neznaj nic jinýho než chlast a fety. práce jim smrdí, ale chtějí se mít kurva dobře s tučným účtem a tak jedou ezožvásty. fakt sem nepřišel na důvod, proč s takovou krávou být znovu. a tím důvodem není ani díra mezi nohama.

zkunděný pátek

** update 22:49 říkala mi matka, že dneska brigádničila s nějakou ukrajinkou irinou. prý ženská po čtyřícítce a už dvacet let s manželem dělá v čechách. platí za nájem 21 litrů, maj každej dvě práce a teprve letos si mohli přivýst svý dvě děcka ve věku patnáct a devatenáct. prej to fungovalo tak, že na ukrajinu odjela jenom odrodit a kluky vychovávala babička. opravili tam barák, ale bydlet už chtěj tady. prej je to na ukrajině zkurveně drsný, že si ani neuvědomujem v jaký pohodě a klidu žijem, protože tam prej vůbec není práce. a kdo nemaká chlastá. mám hlavu pod střechou, hypotéku zvládám splácet a defakto mám hafo prostoru psát sračky a řešit kundí problémy, protože vlastně žádný jiný problémy zatím nemám.

======

** update 22:06 Mám pořád zkunděnej problém a nemá smysl to svádět na podzimní depresi. Spíš bych to sved na středeční rumy a na zítřejší teoretický jídlo v hospodě. Co mě potěšilo, dopsal sem zkunděnou devátou kapitolu třetí sračkový série příběhů vesmírných kokotů a zbývá mi jenom kapitola deset, jedenáct, dvanáct a třináct. To dokonce roku nestihnu, ale sem rád, že sem dneska nešel do hospody a pracoval na svý absolutně zbytečný sračce. Příští pohotovostní týden snad budu mít poctivě propsanej. Uklidňuje mě to zasraně. Teď už jen vyvenčím psa.

======

** update 13:07 Konečně pátek. Přijela zase matka, takže ji pudu vyzvednout do práce. Dobrý je, že zatím je schopná jezdit a brigádničit díky vlastním silám a snad to ještě chvíli dá. Dobře sem se vyspal a přemejšlím, jestli se půjdu podívat do hospody dnes nebo zítra. Asi to nechám na situaci, jestli se někdo ozve. K obědu sem si dal nějaký pálivý asijský jídlo s rejží. Chodím k těm asiatům rád, obsluhuje černovlasá kočička s perfektní češtinou a schopností počítat bez toho, aniž by mě zkusila okrást. Pak jdu k posranejm balkáncům na pizzu, teď maj za kasou nějakou tlustou bloncku s debilním přízvukem a musím si dávat fakt bacha, aby na mě nezkusila nějakej posranej balkánskej ojeb. Prostě diagnóza, nejdřív se mnou vyjebe, když si du objednat hambáč. Po měsíci zkusím pizzu, kterou sem sice dostal, ale naprosto normálně mi nevrátila přesně kolik mi měla vrátit. Když sem tu korunu chtěl zpět, tak mi začala brečet jak nemá drobný. Tak sem ji poslal do tlustý píče, ať si jde někam drobný sehnat. Teď v pondělí po dalším měsíci sem znovu zkusil pizzu, o korunu mě okrást už nezkusila, ale asi abych dostal čočku, tak deset minut sháněla drobáky. To je prostě rozdíl mezi tlustejma evropskejma mrdkama a asijským přístupem k zákazníkovi.

padá listí

** update 22:44 vrátil sem připravený ápečko sousedovi a zbytek večera zabil psaním. musím s tou svojí sračkou zase pohnout. v práci byla pohoda, protože sem v ní byl skoro sám. sem spruzenej z jedný státní organizace, ze který nám chodí hlášenky mejlem, kterej chodí jako čistej plaintex s naformátovaným xml. to musíme vyeditovat a vrátit zpět. na otázku, proč nám nedaj přístup do webovýho rozhraní helpdesku, mi bylo řečeno, že se nemám ptát. nejspíš asi abych neměl příliš pocit, že už je líp. a eobčanka by už měla komunikovat s linuxem. akorát mě vadí ten debian balíček a absence zdrojovýho kódu. sem zvědavej, jestli tu sračku nacpu do gentoočka.

pátek

** update 22:54 Den v práci byl úplně v pohodě, ale zato odpoledne byl chaos. Do toho mi přijela mamina a mě se všechno posunulo. Nemám rád, když věci nejdou podle plánu. Teď sem úplně vyřízenej a zítra mě asi čeká pivo.

rosa na kolejích image

čínská hračka III

** update 22:46 už umím čínskou sračku resetovat do továrního nastavení. ale jinak televize celej den běžela. ještě musím nastavit, aby ta televizní aplikace startovala automaticky a pak to budu pár tejdnů v práci testovat, jestli je takovej domácí jednoduchej příjem použitelnej. fakt je kokotina, aby důchodkyně platila za televizi skoro pětikilo měsíčně a k tomu další pětikilo za internet. jako kellner se s tím nesere a dojí, co to dá. dnes procházka domů pěšky, budou asi nějaký hřbitovní slavnosti, protože všude u hřbitovů halda lidí a květin. večer sem zabil psaním a vzdálenou prací u zákoše.

pýčo pátek

** update 21:37 Konečně sem dosral osmou kapitolu a připravil koncept devátý. Fakt bolavá práce.

======

** update 13:35 Jo, ve středu to dopadlo přesně jak sem věděl, že to dopadne, i když sem fakt původně nechtěl. Přišel soused a tak sme pili pivo a žvanili o hovnech a kundách, až najednou byla skoro zavíračka a čas něco po půlnoci. Už dlouho sem nezažil půlnoční hospodskou kaši v drobném osazení. Klasika, ožralá Monča s nějakým ynženýrem a k tomu dvě tlustý buchty, který se chtěly seznamovat. Ale já sem arogantní zmrd, kterej dostal od kund v tomhle prostředí čočku a zrovna sem sousedovi vykládal, že znovu zkusím jenom finančně gramotnou abstinentku a von se mi smál, že bych měl v tom případě změnit prostředí. Než debilní nevzdělanou frndu, to raději slušnou a poctivou samotu.
No a protože sem se vyndal, tak sem ve čtvrtek ráno zavolal do práce, jestli by nevadilo, že bych si vzal homeoffice a dozvěděl sem se, že rozhodně nevadí. Nějakej pičus u nás v práci v baráku vylil nějaký ředidlo nebo majitel rozjel varnu perníku, takže celej dům smrděl po rozpouštědle. To sem ocenil, protože sem si šel ještě na chvíli lehnout. Dneska sem zkusil do práce přijít, máme otevřený všechny okna a furt cítím, jak mi syntetická sračka rozpouští mozkový buňky. Takže za chvíli du do píče.

běžnej pátek

** update 22:52 Dneska proběhl úplně běžný pátek. Z práce odchod ve tři, večer zabit psaním a teď du maloměšťácky čumět na televizi.

konečně pátek

** update 22:31 No, večer sem chvíli psal a vymejšlel obsah osmý kapitoly, ale to není tak zajimavý jako to, co se mi stalo po odchodu z práce. Protože v půl třetí sem by zase sám, tak normálně zakóduju celou firmu, zamknu, vezmu psa a vyrazím domů. Zajdu za roh a voila, hlášenka od zákoše. Protože zrovna tahle znamenala hodně telefonování a bušení do počítače, obrátil sem se a šel zpět do práce. odemknout, odkódovat, zapnout notebook a začít makat.
protože sem dneska nevěděl kam jít na oběd, dal sem na doporučení kolegyně, která s kolegou objevila, že nedaleko od nás otevřela asijská restaurace a prej skvěle vařej. Takže sem se tam stavil pro porci s sebou, dal si jídlo za dvě kila a nebyl sem zklamanej. Akorát tolik hipsterů pohromadě sem v životě neviděl, zabírali celej jeden stůl a celej podnik vypadá, že prostě mladá generace vietnamců rozjíždí podnik, protože styl je úplně jinej, než u asijských bister jejich rodičů. příště si akorát musím říct, aby mi dali víc chilli. no a když už sem u toho žrádla, tak sem v deset vypnul pomalý vývar z morkových kostí a dostal sem solidní porci, takovou hromadu sem dlouho neviděl, stálo mě sežrání hodně chleba a ani pes nezalitoval.

======

** update 14:06 Už je tady poslední pracovní den týdne a já sem za to docela rád. Dneska se mi splnil sen a pořádně bez rušení sem se vyspal. Hafinu mám v práci, akorát v tramvaji po mě blbě čuměly nějaký frndy s kočárkama, ale protože sem si nemyslel, že bych se psem zabíral nějak významně místa, ignoroval sem je. V emhádé platí, že kdo dřív přijde, ten dřív sedí a pouštět lidi sednout není povinnost, ale jen trapná a debilní slušnost. A protože nejsem posranej alternativec nebo ezosráč, ale normální maloměšťák, nikoho sem nepustil sednout. Na víkend sem koupil hovězí a udělám ho na houbách, k tomu sem vzal dva kusy morkový kosti, ze kterých udělám vývar a vyklepnu morek na chleba. na oběd sem byl vyzkoušet novou asijskou restauraci v bořivojce, kterou mi doporučili kolegové a jo, nebylo to marný, akorát toho chilli mi dali málo, ale to sem si asi měl říct o víc. Každopádně oběd za dvě kila. K obědnímu poslechu dávám atari teenage riot.

padlá trolej

** update 22:32 Z práce sem vypadl fakt brzo, protože mě všichni opustili a šli buďto vyzvednout děti ze školy nebo s dětma vybírat oblečení k maturitnímu plesu. v pět hodin přijel týpek z upc, vyplnil strašnou hromadu papírů a dal mi novej modem. velkej hnusej bílej křáp, kterej měl strašně pomalý klikací rozhraní, tak sem ho přepnul rovnou do režimu bridge. download dává 292.2 Mbit/s podle webíkovýho testu, takže za sebe sem spokojenej. večer sem pojal akčně a dopsal sedmou kapitolu a vymyslel název kapitoly osmý.

Do Prahy se přihnal liják se silným větrem: Lámal stromy, na Václavském náměstí rozházel plechové zábrany. Prostě ano, není líp a prahu dnes potkaly dvě šílený katastrofy. jak sem byl zažranej do psaní, tak sem se ani nedíval z okna, proč furt houkaj hasiči. kdybych se podíval, tak bych zjistil, že trochu sprchlo a foukalo. během venčení sem navíc objevil, že je všude strašnýho listí.

======

** update 09:49 na karláku nějakej kokot serval tramvajovou trolej, takže sem jel ze strašnic na jiřák do práce tři čtvrtě hodiny vším možným. prostě praha. nejvýraznějším zážitkem byli dva důchodci o berlích, kteří spatřili jinou důchodkyni o berlích a vedli rozhovor. "ale alena je furt ještě kost, co?" sem fakt nevěděl, jestli je to důchodcovský trolení (tzv humor) nebo krutá realita stáří.

páteční oběd

** update 22:45 Sem teda na hodinu sednul k psaní brakových sraček a vyblil docela solidní porci během hodiny. konečně sem se uklidnil, zdá se, že psaní tak na mě funguje. doprdele, mě dokáže zkunděný jídlo dobře rozhodit.

======

** update 20:03 No, už mě nic většího nenasralo, ale vytočenej sem fakt dost. jako nedělám si iluze o českým běžným gastru, nedělám si iluze o pražskejch pizerkách coby pračkách, nedělám si ani iluze, že většina zaměstnanců jede za minimálku a zbytek dostávaj na ruku z dýšek. nedělám si ani iluze o kuchařích a obsluze, která musej vydržet dlouho na nohou, takže sypaj do rypáků, nedělám si obecně iluze o pohostinství, ale do píče, zachovám nějaký aspoň zasraně malý dekorum vůči hostům, zvlášť když choděj pravidelně. furt se melou ezomoudra, jakože láska prochází žaludkem, ale to pohostinství, jebat...

======

** update 13:55 Dnešním nejvýraznějším zážitkem, pokud ho teda nepřekoná nějaká větší demence, byla srážka v pizerce ohledně mého oběda. Sem se dneska rozhodl, když už tedy mám po výplatě, že si dám k obědu hamburger a hranolky. prostě takový prásacký americko-maloměšťácký jídlo. Fajn, obědnám si, frnda za kasou mi říká, ať se stavím za deset minut. Přijdu do práce, du se vychcat a přiřítí se nasranej kolega, ze kterýho vypadlo, že se v pizerce nasral, protože čekal přes čtvrt hodiny, než si ho někdo všimne a když si ho nikdo nevšiml, tak odešel a ještě před tím odchodem slyšel z kuchyně řev, že kurva nejsou do hamburgerů housky. Tak mi vykládá, že tomu nerozuměl, když si nikdo u okolních stolů hambáče neobjednal.
Já na něj čumím, jako kdybych právě spadl ze švestky a ptám se ho, jestli si ze mě nedělá prdel, protože hambáče mám já objednanýho. On mi říká, že si prdel nedělá a ať se klidně skočim zeptat. Počkám pro jistotu ne deset minut, ale celých patnáct a jdu zpět do pizerky. Tam okamžitě za mnou přijde mařka, že musím ještě pět minut počkat a jestli nechci kafe. Protože sem už od kolegy věděl, která bije, tak ji povídám, že počkám maximálně pět minut, protože sem od kolegy, který právě z pizerky utekl, slyšel nějaký divný zprávy. Jedna kunda na baru se začíná smát. Uteče pět minut, který zabiju na mobilním internetu, když znovu přichází frnda, že to ještě chvíli bude trvat. V ten samej okamžik přiběhl zaměstnanec pizerky a v ruce držel asi tři pytle s houskama pro hamburgery. Což byla prostě přesně ta chvíle, na kterou jsem čekal, řek sem kundě, že jako takhle ne, zvednul sem hlas a vymrdal tam ty píčy, protože co fakt nesnáším je, když mi kunda lže přímo do ksichtu. Nebyl problém už na začátku říct "sorry vole, nemáme housky, objednej si něco jinýho", ale jako to co předvedli byla normální vymrdávka.
Frnda ještě zkoušela, ať ještě chvilku počkám, že už maj v kuchyni maso hotový, ale to sem ji řek, že kurva nechci vědět u kterýho vietkonga v ulici ty housky koupili a už vůbec nemám jistotu, jestli maso v hambáči nebude obdobně problematický. Takže sem chtěl zpátky peníze a moje malý zahojení spočívalo v tom, že sem nechtěl zpátky dva potravinový listky, ale normálně sem si vzal prachy. To se často nepoštěstí vyměnit ticketku za peníze jedna ku jedný. Pro jídlo sem nakonec šel do jídleny mezi dělňasy.
Fakt tohle mě sere, vím hromadu věcí, vím co se v mým okolí děje, vím věci, který fakt vědět nechci a stejně mi musej ubožáci lhát do ksichtu a tvářit se zkunděně inteligentně. Nesnáším, když mi kundy lžou do ksichtu, protože jak k hromadě věcí tolerantně mlčím a doufám, že dotyčný čůrák nebo dotyčná píča si sama uvědomí, že dementy ze sebe dělají sami. Jenže to je odvěký nutkání nevzdělaných idiotů, kteří si myslí si, že jsou inteligentní a v tý svý omezený inteligenci si myslí, že když nic neříkám, že sem blbej a lhaní a ojebávku nevidím. Prostě je to tragická vlastnost mnoha lidí a kund specielně, kdy mi osoba lže do očí nebo si myslí, že sem tak blbej a může mě ojebávat milencema, dluhama, exekucema a všema těma dalšíma sračkama.
Mám takový podezření, že si budu muset příští týden sednout s provozním pizerky a vyjasnit si s ním, že tak trochu znám po těch letech historii podniku, ve kterým ještě nedávno byly v jednom místě sušený květiny, protože barák patří jugošům a před mnoha lety tam vzájemně po sobně stříleli magoři z balkánu. Taky znám mladýho A, kterej je teďka vyšetřovanej v souvislosti s pašováním fetů a tyhle lidi si budou myslet, že sem idiot z ulice.