Prújem: pátek

gestapo

** update 14:15 mám po obědě, venku pěkně zase chumelí.

======

** update 13:13 máme v práci elektrikáře, který nám montuje nový světla. během kecání jsem zjistil, že je z Kolína a že sme se narodili ve stejný nemocnici a máme v rodině učitele. no moje kolínská babka od fotra byla taky učitelka. takže opět došlo na debatu o nejznámějším kolínským rodákovi - Miloši Zemanovi. Znovu jsem slyšel historky, že jeho fotr, o kterým nikdy nemluví, donášel za války gestapu a mstil se lidem, kteří mu šlápli na kuří oko. Takže pokud někdo přemýšlí, po kom má Miloš chorobnou mstivost, tak skutečně ji zdědil po fotrovi. No mít fotra donašeče gestapa, tak jsem hanbou propadlej a chápu, proč je celoživotní Zemanova noční můra.

nákaza lidí čínskou sračkou pokračuje

** update 22:59 já si jenom odložim opravdu velkej filmovej bizár. je tam naprosto všechno od lidí, prasat, penisů a koz. Kulky spravedlnosti

======

** update 11:59 fašistický kruhy v americe zajistily definitivní prohru Donalda Trumpa. Řádění pomatených kreténů, kteří žijí v zajetí podivných webů šířících konspirační teorie, Trumpovi zajistilo nesmrtelnou ostudu.
Mezitím v Česku normalizační komouš a donašeč státní bezpečnosti Babiš obviňuje EU z neschopnosti dodávat včas a rychle vakciny, přestože ten ulhanej zmrd nesplnil naprosto žádnej slib. Jako za sebe můžu říct, že mě ten komouškej sviňák sere způsobem, kterej nelze snad ani vyventilovat. Kurva já nechci, aby můj život ovlivňovali zmrdi z normalizačních familií. Musím říct, že amorální doba budování komunismu v Československu přinesla opravdu odporný jedince. Pokaždý, když v televizi vidím Babiše nebo Zemana, vzpomenu si na svoje krutý mládí, kdy mě v tehdejší černobílé televizi děsily odule vychlastaný a vykouřený ksichty starých komunistických vůdců pronášející hovna, jimž snad ani sami nevěřili. Zeman mi vždycky připomene odporný ksicht Brežněva a Babiš je prototyp normalizačního politruka, který by kvůli vlastní kariéře klidně poslal do kriminálu i vlastní matku, kdyby mu to mělo přinýst body. Osobně si myslím, že Babiš je takovej zmrd, že kdyby nepadl v 89 bolševik, dnes by klidně mohl bejt předsedou ústředního výboru ksč..
bitcoin kurva hustě.

zase novej rok

** update 19:58 a s ním i nový průsery.

kim ki-duk

** update 12:01 tyvle, prej na kovid umřel kim ki-duk. na ty jeho bizarní filmy nikdy nezapomenu. háčky na ryby.... ajé. rip.

mrtě lidí

** update 22:31 jak uvolnili včera obchody, tak je venku do mrtě lidí. tyvle, takový davy, jakoby nemohli lidi objednávat dovozem. hospoda prej jede, ale sem docela zvědavej, kdy začnou čísla růst a všechno se zavře. po vánocích bych se ani nedivil. chudáci doktoři.

příběh bitcoinu

** update 10:18 lidi prej maj rádi příběhy. lidi prej rádi příběhy žijou. protože je bitcoin blízko rekordní hranice, rozhodl jsem se i já, po třech letech od ukončení těžby, napsat další kus příběhu o vyhuleným čůrákovi a bitcoinu. tyvle, neřekl bych spoustu věcí v době, kdy sem bitcoin objevil a kdy stál 7$. Jsem velmi zvědav jak můj příběh dopadne.

superhrubá

** update 22:14 vláda andreje babiše je vládou naprostých debilů. od pondělka můžou probíhat umělecká představení, ale výhradně bez diváků. to mě fakt poser.

jo a jestli to chápu dobře, tak vláda debilů andreje babiše přihodila důchodcům jednorázovou almužnu pět litrů, lidi co maj přes 80k budou mít pět litrů každej měsíc.

======

** update 19:07 já sem zastáncem pravidla, že kdo dává je hloupej a kdo nebere, tak je ještě hloupější, ale jako volič si myslím, že zrušením superhrubý mzdy si hlavně polepší vysokopříjmová skupina. já si jako nestěžuju, ale ty prachy nutně nepotřebuju a defakto mi přistanou do peněženky tak čtyři běžný návštěvy hospody s jídlem a sedmi plzněma, ale co kurva chudáci lidi se základníma platama...?

pátek kurva ty vole

** update 18:40 musím uznat, že moderní doba fakt školákům přeje. já když chodil do školy, tak se porno ještě distribuovalo formou papírových časopisů, později k nim přibyly diskety s obrázky v rozlišení 320x200 při 256 barvách.

======

** update 11:08 tyvle, přivezli vánoční líh. hromada lihu v podobě vína a kořalky. taky to vypadá nadějně, že donald půjde do píče.

======

** update 10:07 takže ještě pořád není oficiálně známo, že ten zmrd s přehazovačkou Trump prohrál v USA volby. No, snad se tak stane už brzo a toho krypla vezme čert i se Zemanem a Ovčáčkem. Bitcoin se po nějaký době trochu probral a prorazil hranici 15$ za mBTC.

starý dobrý papalášský výjeb

** update 19:26 teda poslouchám zprávy a to je slušnej výjeb, co předvádí prymula, faltýnek a babiš. to je neuvěřitelná parta zmrdů. a do toho se sere chcípák zeman, kterej je ovázanej obinadlama jak sovětská mumie, nezvedne prdel ze židle a přenáší ho ochranka. jako ten zmrd musí bejt solidně nasranej, protože přišel o mejdan, teď blesk vyjebal s prymulou, kterýmu chtěl dát státní metál. katastrofa je slabý slovo a průjem málo smrdí. pyčo.

======

** update 10:23 myslím, že estébáckej zmrd andrej babiš jede starý dobrý papalášký výjeby. no, jestli jste to ještě někdo nepochopil, tak posledních pár tejdnů tahle republika jede na setrvačnost a hlavně každej sám za sebe. já vám čůráci rozhodně pomáhat nebudu, každej má myslet na horší časy s neschopnou vládou sám.

Prymula byl v noci na schůzce v ‚zavřené‘ restauraci na Vyšehradě. Podle Faltýnka mluvili o lékařích z USA. republika spláchnutá do hajzlu.

asi žiju

** update 13:33 myslím, že zatím žiju. já chci dovolenou a jet na chatu.