Zplozeno v období: pátek

po mejdanu

** update 22:39 tradiční procházka se psem z práce byla fajn, ale furt ještě cejtim zničení. zítra mě čeká nějaká práce, která sežere kus odpoledne, protože přijde malíř na dvoje dveře. navíc sem tenhle tejden kvůli průseru odsunul hafo věcí, který sem měl na pohotovost připravený a sere mě to. večer sem zabil psaní, protože sem musel zkusit, jestli mi to půjde. a jo šlo to dobře, hovna mi jdou. během večerního venčení sem potkal frajera s pěti psi a docela předemnou zdrhal. ona ta smečka, když se rozštěká, tak je celkem slyšet a ta moje čubka vymrdaná, taky umí. potkávám to celkem pravidelně, přes den chodí s nějakou kundou a mě to přijde ujetý mít ve městě tolik čoklů. a to sou ještě nějaký tři chrti a dva malý zmrdi, možná i tři. zblízka sem je nikdy neviděl.
tyhle pravidelný procházky mají svý pravidla. potkávám obvykle ty samý lidi, teď se v parku začal objevovat alkáč. tak ve věku 35-40, ráno kolem půl devátý dává placatku vodky, cigáro a nějakej energetickej drink, aby nejspíš zabil pach chlastu a pak honem přes silnici do práce. někdy ho tam potkám kolen pátý s tím samým rituálem. a jako třešničku na dortu mě dneska rozesmál dopis od o2 položenej na domovních schránkách pro nějakýho danihela. on je tam totiž problém, že ten chlap je dost dlouho mrtvej a byt, kde bydlel, mezitím dvakrát změnil majitele. a dopis od o2 tam není poprvý.

Exekutor Luhan výrazně navýšil částku, kterou chce za vyklizení Kliniky. Po člence kolektivu požaduje více než milion a půl. Vona asi nakonec nic platit nebude, ale dostane mařka pořádnou lekci od systému, že do cizích baráků se prostě neleze a když už se leze, tak se vyleze, když skončí smlouva nebo to nařídí zasranej orgán.

Nezvyklé teplo dnes v Česku přepisovalo tabulky rekordů. nějakej klaus povídal, že globální ohřívání neexistuje.

======

** update 11:08 virtuální mejdan pro oslavu deníčkových narozenin proběhl přesně podle virtuálních plánů. řekněmež, že začnu novou desetiletku zcela zbytečných nicneříkajících naříkajících příspěvků. Jsem odpočatý a je ze mě zase normální maloměšťák. Jsem také plně rozhodnut, že budu v práci pro dnešek ignorovat veškerou práci. Co mě fakt sere je, že sem tenhle tejden nenapsal ani větu do své brakové zbytečné sračky.

exch

** update 22:41 večer sem zabil psaním. mám půlku předposlední kapitoly, druhou bych mohl dát příští tejden.

Pražský radní chodí bos. Bezdomovci mu z lítosti dávají boty. no, já považuju lidi, který choděj ve městě na boso za úchylný. vidím to nasráno, nachcáno, nablito, napliváno, odpadky, holubí trus, obroušený brzdový destičky a jinej bordel z provozu. pak přijdu na jednání do kanceláře a tam by mě měl pozdravit bosej frajer se špinavejma nohama. navíc si myslím, že poslat ho na čtyři hodiny do minus deseti, tak mu zčernaj prsty.

======

** update 15:21 no, dneska sem vypad z práce dřív. dopoledne sem řešil s kolegou náš certifikační problém a řekl bych, že se trochu srovnal. noviny sousedce tradičně koupeny a oběd sem měl asijskej pálivej. tu ožralou krávu, kterou sem potkal během čekání na oběd, ani komentovat nebudu. nasral bych se zase.

piškoty

** update 10:50 dnes je pátek a proto hafina šla se mnou do práce. od paní v lahůdkářství dostala dneska opravdu velkej pytel piškotů, tak po mě loupe vočima a ty piškoty hypnotizuje. cestou do práce sem za barákem potkval vystajlovanýho týpka - jo, tento týden mám štěstí na stajlový blbečky a ne na kundy, kerej se mě zeptal, jestli má nějakej důvod, proč ten pes není na vodítku. Tak sem frajerovi na to řek, že to není pes, ale nýbrž fena a ať se zkusí vysrat uvázanej k vodítku. chlapa přešla veškerá řeč a já šel dál. to je fakt to poslední co chci, potkat ráno debila, kterej nerozezná psa od feny.

sleva

** update 23:11 dnes proběhl skutečně pohodový den nerušený kokoty. v práci sme byli tři, kolegové fakt brzo vypadli a já šel po půl třetí. procházka se psem, klasika. příští týden mě čeká vygenerovat do naší firemní exchange certifikáty pro služby od letsencrypt.org, protože mě trochu nasral kolega tím, že by nám to jeden mamrd za dva a půl litru udělal. nevim jestli mě chtěl tak nějak poškádlit za moje pruzení kvůli rozebírání harddisků, ale tuhle kokotinu bych měl dát. večer sem rozdělal dvanáctou kapitolu a dal jsem si velkolepej cíl, napsat finální velkolepou sračku.

si odložim básničku z jedný internetový diskuse o (ne)dostupnosti dámských vložek za socialismu. hajzlpapír je omílaná klasika, ale pravidelně vydávaný noviny měly více možností užití.
Došla vata, došly vložky!
Co si dáme mezi nožky?
My jsme holky z dědiny,
postačí nám noviny!

pracovní porada

** update 23:00 Prsty dobrý, ale nesmím levou ruku používat k vodění psa, protože jak zabere, tak se mi díra v prstu rozšklebí. venku je kurevská kosa, a taky sem byl se psem jedinej, kdo se nechal vyhnat na vzduch. porada byla vo prdu, ale mám pocit, že sem dostal nějaký úkoly.

======

** update 12:58 Včera večer se stavil ještě známej, takže sme asi do dvou do rána žvanili o hovnech všelijakých. protože sem musel bejt dneska v devět v práci, tak to ranní vstávání bylo docela krutý. naštěstí střízlivý.

černý otrok pátek

** update 22:44 Kolem poledne začalo sněžit a napadly místy i pěkný tři centimetry. jako fakt nářez a kalamita. po práci sem šel vyvenčit matku z brigády a chumelenice byla jak na sibiři. večer zabit prací a trochu mě sere, že sem nic nepsal. jinak já fakt nevim, čím víc by se měl tento maloměšťácký den lišit od jiných maloměšťáckých dnů. furt dokolečka, jak u blbečků na dvorečku.

Hrad má smlouvu o propagaci s Huawei. Dostává za to její produkty. To bych se fakt posral, kam tuhle republiku krypl zeman s kryplem mynářem, nejedlým, ovčáčkem, babišem a všema dalšíma zkryplenejma bolševikama dotáhnul. bych blil a jediný co mě děsí, je odpověď na otázku "může být kurva ještě hůř?"

======

** update 11:20 Dnes je pátek, všech černých otroků svátek. Venku je kosa, v noci napadl drobný poprašek a hafina se mnou šla do práce. Dostala od paní v lahůdkách haldu piškotů a mě čeká za chvíli cesta za obědem. Dnes to vidím na návštěvu vietnamskýho bistra.

prokletí

** update 11:03 Ve středu sem odpočíval a do hospody nešel. Včera sem uklidil byt a večer vyřešil poslední návštěvu. dneska dodělám koupelnu, večer asi půjdu na pivo a o víkendu už mě čeká příprava na pracovní nasazení. včera celej den parádně sněžilo a když sem šel z půlnočního venčení, ďábel mi ukázal, že mý kundí prokletí ještě nekončí. zastavila mě totiž tlustá bloncka a snažila se navázat konverzaci o počasí na téma "v centru ale vůbec nesněží". Vzhledem k tomu, že se mi nechtěla zkoumat kundí blondí gramotnost, poslal sem ji do prdele, že je mi to u prdele a šel domů. teď je pátek a doufám, že se bloncky už nějak smířily s tím, že furt ve strašnicích pěkně sněží.

legitka

** update 22:42 maloměšťácký pátek sem zahájil procházkou na metro strašnická, kde sem v trafice koupil sousedce noviny a vedle na pokladně kupon do legitky pro příští rok. jako fajnový mít odměny za pana orgána předsedu. za ty noviny jsem od báby dostal dva panáky medoviny, kterou vaří její vnuk. jo, udělal ji pro babku slabší, ale panáka se mnou v 96 letech dala. ty vole, to je tuhej kořínek. večer sem zase vyvenčil matku z brigády a vysral se na hospodu. leželo mi v hlavě psaní do jedenáctý kapitoly, tak sem musel vyblejt dávku a srovnat osnovu posledních třech kapitol. mám z toho dobrej pocit. venku chčije, ale asi to do rána nezmrzne. kurva normální den.

Dáda Patrasová při nehodě vyřídila zločince: Nabourala do mezinárodně hledaného Ukrajince! Ty vole, podle mě nejlepší vánoční humor. Nalitá stárnoucí herečka vyjede se svými obvyklými dvěma a půl promile pro další flašky a jako náhodou sejme auto mezinárodně hledanýho typa. To by ani Macourek s Vorlíčkem nevymysleli, pičo.

yoo kundááá

** update 11:08 Mám nakoupený poslední dárky pro psa a tímto můžu označit předvánoční sraní za uzavřený. venku vystresovaný lidi, somrující socky a halda důchodců, kteří utrácejí svý mizerný důchody, protože věří, že bude líp. dneska večer mě čeká poslední společenská událost, asi půjdu pozdravit jednu žižkovskou máničku, která slaví narozky. dá se předpokládat, že to bude vyndavačka mániček.

sd karta

** update 23:36 Na zkunděný zimě se nic nezměnilo. Dneska sem si dal pohov od společnosti a večer zabil psaním svý sračky. Potřeboval sem se uklidnit.

Robot v továrně se „pomátl“ a prošpikoval Číňana železnými bodci. Docela brutální, ten robot musel bejt na komunisty hodně nasranej.

Muž (†35) vyskočil za jízdy z rychlíku! Ve vlaku měl okrádat cestující. Ten by měl dostat Darwinovu cenu. Letošní vánoce docela lezou lidem a robotům na mozek.

======

** update 10:35 dneska je zkunděná zima, tak zkunděná, že by psa nevyhnal. takže sem vzal čubičku do práce, od paní v lahůdkárně dostala tradiční pytel s psíma úplatkama a v práci je nás jenom pár. dnes dělám recepčního a přebírače zásilek. protelefonoval jsem stav středeční hlášenky a týpek ze servisní podpory ve frankfurtu nad mohanem mi sdělil omluvu, že včera nemohl technik dorazit, jelikož bylo špatný počasí. jo, vadnou sd kartu do serveru dell přiveze jejich technik z německa. to je byznys.