Zplozeno v období: pátek

hovno běží

** update 22:24 Dneska pohodový den v práci, ve tři sem vypadl a šel pěšky s čubinou domů. provedl jsem větší množství telefonátů, jako třeba kolegovi místopředsedovi, protože sem si uvědomil, že sem u něj včera zapomněl skládací žebřík. Taky sem zavolal mladýmu ze suterénu, jak teda má naplánovaný práce na bytě, protože bych ty suterény už rád uzavřel. Dozvěděl sem se, že prej začne v lednu. Takže sem mu vysvětlil, že je to jen díky mý benevolenci a ať na ty kanály dohlídne sám. V podstatě. Večer sem psal. Myslím, že sem den úplně nezabil a aspoň trošku maloměšťáctví do něj vložil.

Další chlípník v Hollywoodu? Ze sexuálního obtěžování je obviněn Steven Seagal! Pičo...

práce na pohodu

** update 22:44 Sem se chtěl večer flákat u televize a seriálů, ale měl sem návštěvu a nějak sme se kurva zakecali a to bez chlastu. bitcoin si dal 7500$ a teď padá. Zítra uklízecí den. Venku se solidně ochladilo, mrazíky asi brzo budou tu.

======

** update 13:19 Dneska je pohodovej den. Práce je poloprázdná, ba skoro prázdná, neb sem tu jen já, kolega obchodní a slečna recepční. Dopoledne sem pracoval na firewallu a byla to zábava. měl jsem ho ve středu předvést v práci, ale nějak k tomu nedošlo a já získal další čas. Už prostě jeho instalaci a konfiguraci nemůžu odkládat dál. Čumáček mi čumáčkuje pod stolem a tváří se zpruzeně, protože musela jít se mnou tradičně do práce, což čubka ocení, neb se těší až paní v lahůdkách poslintá celej prodejní pult.

sám v práci

** update 22:51 Byl sem maloměšťácky doma, v tývce dávali Akta X a já psal nějaký Akta sračky. V podstatě hovno den. Údajně dle nedůvěryhodných internetů aktuální cena plzně v kantýně poslanecký sněmovny.

======

** update 11:01 Tradiční pracovní pátek. Jsem v kancelářích sám, akorát sem zaslechl kolegu z obchodního, kterej se tu mihnul. Počítám, že mě přišel zkontrolovat a ujistit se, že tu aspoň někdo je. Ráno solidně chcalo, takže sem zmoknul a se mnou i fena, která teďka fakt šíleně smrdí jako zmoklej pes. Na pozadí jede tývka a v ní nějakej nesmysl o maníkách, kteří jeli přespat pár nocí do stanu na Sibiř, kde je taková zima, že i digitální teploměr zmrznul.

půjčka ze stavebního spoření

** update 22:46 Vypral sem pračku a zabil večer zbytečným psaním sraček. ještě štěstí, že mám koníček a píšu tyhle naivní literární hovna, když je to s těma hospodama na piču. Venku podzimní pošmourno, v tývce jede novej mad max. bitcoin pokořil 6000$.

======

** update 17:48 Byl sem splnit svoji občanskou povinnost, ale obávám se, že zítra po sečtení budou z výsledků solidně bolet hlavy. To bude průser. okamura, piráti, ano, bude to průser. Ale jinak dneska zatím celkem úspěšnej den.

======

** update 12:30 Byl sem uzavřít a ukončit půjčku ze stavebka, kterou sem měl posledních deset k hypotéce, protože další rok už ji splácet nechci. Letos sem docela máknul, protože kurva, co za kundu by chtělo žít s dluhama na krku. No, tak nějakou představu mám, znáte to sami, ezokundy, alternativa, underground, žvásty, že peníze nejsou všechno, exekuce, celostátní pátračka a případně prudění vlastních rodičů, aby vysolili z vlastních účtů. To je obecně oblíbená finta u retardů, který házej hlášky, že peníze nic neznamejí. Dělat se ve společnosti stejných retardů zajimavym a pak prudit vlastní rodinu, aby solila za pomoci různých pochybných a ubohých manipulací. Teď je na řadě dluh po bejvalce, jsem rád, že sem viděl náhled jak to chodilo za komunismu v restauracích a jídelnách, ale je fakt, že po třiceti letech od převratu by tyhle lidi měli zůstat zapomenutý.

Sever Čech nezklamal. Opět podezření na kupčení s hlasy, opět Krupka. Tak prý na severu už je z toho tradice a někteří lidé mají vytvořené know-how.

Matěj Stropnický: Jsem gay, za svou orientaci by se neměl nikdo stydět! Ježíš marjá, koho to kurva zajímá. Jeho nevlastní ségra je zase vysmažená píča a nikdo z toho tragédii nedělá. Spíš naopak, stačí si představit agátu, její kačeří botolutoxinovej zobák a od pika bílej rypák. Ale je fakt, že kdo zná tu kavárnu ROH nad vystřeleným okem, kterou provozuje stropnickej a parta zelených, tak vám musí hnedka dojít, že jenom buzna dokáže pojmenovat kavárnu ROH fontem stylu komoušskýho revolučního odborovýho hnutí. Kdyby měl koule, tak tu kavárnu pojmenuje NSDAP. Jinak je to jenom přiteplenej humor.

pátek třináctého

** update 11:08 Hm, no jak sem trošku tušil. Volal mi kámoš, že jako dneska sorry vole, ale že by to nedal, protože je chycenej chřipkou. No, takže je možný, že zůstanu dneska doma ve společnosti svých fiktivních brakových postav a staré dobré televize. Do hospody nepudu, protože turistickej nekuřáckej pátek už znovu zažít nechci, takže hurá, ať žije maloměšťáckej večer.

veterina

** update 22:45 Přestalo chcát. V tývce dávaj dokument o Goringovi. Spektrum jede v premiéře první díl hranýho dokumentárního životopisu. Je neuvěřitelný, jak náckové dodneška táhnou.

Předvolební debatu ovládlo máslo. Pyčo. Máslo. Holding zdražil máslo a republika se hroutí.

======

** update 21:09 Ráno sem byl na přeočkování psa, pohoda, pan doktor i slečna sestřička měli pejsky pod svými stoly a všechna zvířata byla neskutečně hodný. Fakt zajimavý, jak na tý veterině jdou psí starosti nějak stranou. Přičemž venku na sebe štěkali jak psi a mohly se feny posrat. Je to prostředim. V práci pohoda, vyřešil sem několik telefonátů a domluvil příští týden. V úterý du řešit domovní vyúčtování, v pondělí k zákošovi vysvětlovat páskovou banku. pro změnu chčije teď večer.

pohodovej pátek

** update 22:50 Dneska byl fakt klidnej den. Život se vrátil do normálu, protože sem byl sousedce zase po dvou měsících koupit noviny. na hospodu sem se vysral, sjel sem 3 díly twin peaks a sežral nějaký brambůrky. maloměšťáckej večer.

zkurvená rýmička

** update 22:53 No, ve středu sem se solidně načal, poprvý se vyblil do novýho hajzlu a ve čtvrtek ráno mě probudil knedlíček v krku a telefonát od zákoše, že jim nejede fileserver. tak sem se málem vyblil po druhý a dal si solidní dopolední hoňku, protože ten posranej virtuál nějak solidně zatuhnul a pomohl až reboot celýho esxi. fakt pičo systém. pak se nějak zhroutilo kerio a přestalo ověřovat uživatele. skoro dobrou hodinu mi trvalo, než sem zjistil, že mám na doménovým kontroleru rozhozenej o pár minut čas a to kerio bylo odmítaný. večer sem si dal dva paraleny a šel si lehnout, protože dneska sem měl dovolenou, i když plán byl původně zcela kurevsky jinej. podzimní rýmička, léto v hajzlu. v pondělí u zákoše výpadek elektriky, tak musim kurva brzo vstávat a povypínat to všechno. bitcoin si dává solidní jízdu, číňani čeřej vodu a konečně pořádná korekce.

práce

** update 22:47 Hajzl sem ráno nestihnul vyzkoušet, protože sem zaspal a sral až v práci. Teď se mi nechce, protože sem vysranej. K posraní, fakt jo. Jinak mám práci, učim se jak aktualizovat vmware. Pičo. Teorie jedna věc, praxe druhá.

první školní den

** update 09:40 No, v úterý mi došel datovej limit na telefenu, nic sem nestahoval, aktualizace sem vypnul a i tak sem během měsíce vygeneroval datovej provoz 10GB, po jehož prekročení mi o2 vyplo data. Solidní mrdky mobilní operátoři, protože když vidím ty jejich směšný nabídky 500MB a podobně, musím se smát. Mám pocit, že se mobilní operátoři vrátili o 17let zpátky na přelom tisíciletí, kdy se zkoušeli FUPy a jiný mrdky na pevných linkách. Holt kurvičky, dokud jim lidi platí a nebouří se, proč měnit podmínky. Ale pro mě je deset giga měsíčně minimum. A to piču stáhnu. Těším se zpět ke svému kabelovému modemu. Dneska by mě měli dodělat koupelnu, zitra začnu pořádně uklízet. Bitcon 4778$, v podstatě ho v pod sto tisíc nekoupíte. Velmi slušnej OLOL a jsem rád, že se zatím tak nějak virtuálně vezu.