Zplozeno v období: pátek

pohodovej pátek

** update 22:50 Dneska byl fakt klidnej den. Život se vrátil do normálu, protože sem byl sousedce zase po dvou měsících koupit noviny. na hospodu sem se vysral, sjel sem 3 díly twin peaks a sežral nějaký brambůrky. maloměšťáckej večer.

zkurvená rýmička

** update 22:53 No, ve středu sem se solidně načal, poprvý se vyblil do novýho hajzlu a ve čtvrtek ráno mě probudil knedlíček v krku a telefonát od zákoše, že jim nejede fileserver. tak sem se málem vyblil po druhý a dal si solidní dopolední hoňku, protože ten posranej virtuál nějak solidně zatuhnul a pomohl až reboot celýho esxi. fakt pičo systém. pak se nějak zhroutilo kerio a přestalo ověřovat uživatele. skoro dobrou hodinu mi trvalo, než sem zjistil, že mám na doménovým kontroleru rozhozenej o pár minut čas a to kerio bylo odmítaný. večer sem si dal dva paraleny a šel si lehnout, protože dneska sem měl dovolenou, i když plán byl původně zcela kurevsky jinej. podzimní rýmička, léto v hajzlu. v pondělí u zákoše výpadek elektriky, tak musim kurva brzo vstávat a povypínat to všechno. bitcoin si dává solidní jízdu, číňani čeřej vodu a konečně pořádná korekce.

práce

** update 22:47 Hajzl sem ráno nestihnul vyzkoušet, protože sem zaspal a sral až v práci. Teď se mi nechce, protože sem vysranej. K posraní, fakt jo. Jinak mám práci, učim se jak aktualizovat vmware. Pičo. Teorie jedna věc, praxe druhá.

první školní den

** update 09:40 No, v úterý mi došel datovej limit na telefenu, nic sem nestahoval, aktualizace sem vypnul a i tak sem během měsíce vygeneroval datovej provoz 10GB, po jehož prekročení mi o2 vyplo data. Solidní mrdky mobilní operátoři, protože když vidím ty jejich směšný nabídky 500MB a podobně, musím se smát. Mám pocit, že se mobilní operátoři vrátili o 17let zpátky na přelom tisíciletí, kdy se zkoušeli FUPy a jiný mrdky na pevných linkách. Holt kurvičky, dokud jim lidi platí a nebouří se, proč měnit podmínky. Ale pro mě je deset giga měsíčně minimum. A to piču stáhnu. Těším se zpět ke svému kabelovému modemu. Dneska by mě měli dodělat koupelnu, zitra začnu pořádně uklízet. Bitcon 4778$, v podstatě ho v pod sto tisíc nekoupíte. Velmi slušnej OLOL a jsem rád, že se zatím tak nějak virtuálně vezu.

snad konec týdne

** update 12:04 Konečně snad konec týdne. Těším se jak malej čuramedán. Dneska zkusím znovu jít do hospody a doufám, že mě dneska čeká slušná společnost slušných lidí bez vyndaných kund. jako ta monika to je zkurvenej matroš, mele to hovna, myslí si, že je vtipná jak jeden z bratrů marxových a pak do toho ten její inženýr, u kterýho fakt nepoznáte jestli vylez z kanálu na letný nebo na žižkově. doufám, že přesně tohle dneska už znovu neuvidím.

Šílená zábava: Kluk (14) vylezl v Hodoníně na železniční most, zasáhl ho proud. Každej rok je pár mrtvejch a stejně sou nepoučitelný. Nedávno sem v tývce viděl mladýho frajera, kterýmu elektrika upálila půlku těla, tak chtěl mít nějakej proslov, aby varoval další lidi. Očividně to nepomohlo, a nepomáhá tomu ani doba internetová, protože lidi raději řešej alternativní sračky na parlamentních hovnech a jiných politický dementních médiích.

pivko

** update 13:56 Ty jo, včera sem úplně vynechal blogýskovej výblitek. Inu, není se co divit, byl sem po hospodě vyřízenej a do toho sem musel generovat práci, takže sem doma prostě a jednoduše vytuhnul. Dneska přišla dlouho očekávaná zásilka a večer jdu na pívo.


image

image

chcavec

** update 22:48 No, chtěl sem si pustit nějakej film přes hdmi, podařilo se mi nahrát nouveau modul, protože displayport je nadrátovanej na nvidii, nahodit ho přes xrandr jako provider, ale nedostal sem zvuk, protože mám nejspíš spíčenou redukci z displayportu na hdmi nebo nevim. venku se ochladilo a bitcoin si onanoval kolem 3570$. Sem zvědavej jak velká přijde korekce, ale jako pičo...

v pondělí mám sraz s chlapem, kterej nám organizuje odpady a budu si domlouvat nový věci do koupelny, respektive úplně novou koupelnu. Plus hromadu dalších věcí jako zedníky a výměnu všech vodovodních roháčků. fakt se těšim až budu mít tenhle projekt za sebou. sem dobrej, že sem to dokázal zorganizovat, ale už sem fakt unavenej. pak bude prdel úklid a nechat ještě komplet vymalovat.

======

** update 19:43 No, v práci sem smrděl do půl čtvrtý, byl sem sám a čekal až přestane chcát. No, nepřestalo, takže sem šel domů a zmoknul sem i se psem. Život v garsonce je hustej, to by se s pomatenou kundou nedalo přežít, protože tyhle alternativní ezofrndy prostě potřebujou hromadu peněz a prostoru. Dneska nebo včera sem kecal s naší recepční a vyprávěl sem o frndách, který potkávám například v hospodě a vyjadřovala docela značný nechápání toho, jak může ženska po třicítce každejch půl roku měnit práci, protože tu ji někdo nasere, tu ji něco nebaví nebo se živí brigádičkama a mele hovna o tom, že peníze nic neznamenaj. Pro ni třeba znamenaj dost, protože z toho co vydělala musela vychovat dvě holky, jelikož jejich otec byl nějakej sportovec a neplatil výživný. No je prostě fakt, že u nás v rodině neexistovaly kundy, který by se nechaly vydržovat, já na to zvyklej vlastně nejsem a i moje babka chodila makat do skladu s náhradníma dílama nebo čím. Ale tohle je přesně maloměšťáctví.

======

** update 14:19 Od rána chčije, chlap dostal přednášku o vopičí hrazdě z plynový trubky a slíbil mi, že přívod plynu předělaj. Zkusím počkat, jestli se déšť nepřežene a pak půjdu domů. bitcoin se vyškrábal na 3526$.

konec týdne

** update 22:53 to byla prdel tenhle dnešní den. ráno sem dojel k zákaznikovi a samozřejmě nešlo o přestěhování jednoho serveříku, ale kompletně všeho, protože dostavěli novou serverovnu. všechno jako v pohodě, akorát s jedním zákeřným podrazem od windows 2012 server r2, který sem jenom vypnul a po přenešení o dvě patra níž znovu zapnul a ten debil nastavil síťovku na nějakej veřejnej profil, takže se zapnul firewall a mě trvalo asi půl hodiny, než mi kurva došlo, proč se nemůžou useři připojit k těm svým službám. příští týden pokračujem, protože jim navíc dorazily echt nový servery s echt novým diskovým polem od hp enterprise a to budu muset všechno poskládat, prodrátovat a do neděle nainstalovat vmware a do něj nějaký mrdky. kalendář mám tedy plný od úterka do pátku, kromě středy, kdy si odskočím k jinýmu zákošovi.
domů sem dorazil po třetí hodině teda, vyřešil sem přes teamviewer nějakej problém u matky na počítači, skočil si k mým oblíbeným vietkongům pro polívku a pálivý kuřecí s rejží k pozdnímu obědu, sežral to a férově usnul, aby mě probudil konec televizních zpráv po půl osmý. takže sem sjel nějaký surový béčko pilgrimage, úplně zbytečnej příběh o zbytečnejch věcech a v podstatě to bylo asi největší kouzlo celýho filmu, že se celej příběh motal okolo úplně zbytečný relikvie. věř a budeš věřit i kameni.

Neznámá česká firma s mizivým obratem postaví v Kyrgyzstánu elektrárnu za miliardy. Pomohl jí Hrad. sem si nějak vzpomněl na koženýho, jak vyjebal s azerbájdžancema.

Topolánek si koupil byt ve Špindlu, jeho sousedy jsou další Dalíkovi známí. Zcela zodpovědně můžu říct, že to je to poslední, co byste chtěli. Bydlet ve špindlu.

Alleged Alphabay Admin Found Dead in Bangkok Jail. Celkem hustá story, celou dobu sem nějak věřil teorii, že za ab stojí ruská mafie, ale stejně se mi nezdá, že by celej projekt byl oneman show. kdo ví.

konečně konec června

** update 22:43 Kunda pátek, všech čůráků svátek. Dneska mě sral celej den, od začátku až do konce. Vopravdu všechno a všichni. Všechno se to krásně završilo kolem půl čtvrtý u strašnickejch hřbitovů, kdy se znenadání přihnal takovej zkurvenej liják, že jakákoliv ochrana byla marná. Navíc ještě asi padesát metrů od krytý zastávky, ale nějakej hajzl nahoře na mě vylil kýbl vlažný vody okořeněný kroupama o velikosti hrachu. kroupy tenhle tejden podruhý, teď sem je chytnul v plný palbě.
se psem sme počkali na další tramvaj a zbytek cesty sme se svezli. přijel sem úplně durch. zejtra vyřeším poslední věci a přípravu před vejletem, v neděli bych rád jel do píče pryč od internetu do zajetí špíny, ohně, vody, chlastu a naprostýho hovna dělání.

======

** update 11:24 Kunda konečně pátek, práce svátek. Bolí mě furt hlava a je píča půl dvanáctý a už sem rozhodnutej nedělat naprosto nic, tedy kromě oběda. Dodělal sem věci kvůla baráku, abych neměl příští tejden plnou hlavu toho, co sem ještě nestihl, koupil sousedce blesk a vykrad stojánky s pytlíkama na psí hovna, který už mi doma došly. A v neděli, nejpozději v pondělí jedu do hajzlu, pryč od internetu a jeho pomatených uživatelů.

kurva zase piv0

** update 14:12 Ještě chvíli a jdu domů.

======

** update 11:24 Hm, teďka sem si všimnul, že kopírování hlavičky nového záznamu způsobilo ztrátu jednoho znaku '*', což mělo trapný následek, že se hláška update přestala zobrazovat kurzívou. No, očicidně to nikomu delší dobu nevadilo a já si toho nevšiml, tedy až nyní. Sere pes.
Co je hustší, včera mi zavolal kolem půl osmý soused, že se teda jako de na pivo, tak sem se nechal ukecat a jeli sme na pivo. Dneska už opravdu nic, raději uteču z prahy. Je mi fakt hůř než tomu psovi, kterej mi leží za zády a tváří se hrozně otráveně. Chtěl sem včerejší večer zabít čtením další sračkoidní brakový kapitoly, ale fakt nezbyl čas. Fajn bylo, že sem dneska při čekání na tramvaj potkal hospodskýho kumpána.

Nejsou vědecké důkazy? Nevadí, i tak lze vakcíny vinit z nemocí, rozhodl Soudní dvůr EU. Demence ezokund prostupuje svět. Nevim proč, ale mám takovej divnej pocit, že lidi hloupnou, skutečně degenerujou.

Zeman o Sobotkovi: Svině a charisma lahve od okurek. Dochází u něj k rozpadu osobnosti, odpověděl premiér. Fakt se těším, až ten zmrd skončí i s těma dalšíma zmrdama v propadlišti dějin. Klaus, Zeman, rusko, čína, mrdky zasraný.