Prújem: pátek

shr svj

** update 12:12 ve středu sem se překvapivě nevykalil a zdrhnul z hospody celkem brzo. přiznám se, že se nebojím ani tak koronaviru, jako se spíš bojím nezodpovědnejch lidí. myslím, že už sme dost starý na to, abysme chápali, že když mi bylo včera blbě a v horečkách sem pobíhal po zahradě, tak dnes nepudu do hospody chlastat kořalku a pivo. stejně tak nepudu do hospody chlastat pivo a vyprávět, že sem ještě na antibiotikách s angínou. tohle fakt nemá smysl.
dneska a včera sem chystal dopisy ke svolání schůze svj. naštěstí nemusím nic důležitýho řešit, tak je mi celkem u prdele, kdo se mi ozve z domu a kdo ne.

disky

** update 21:50 ve středu sem byl v hospodě a od včerejška se seru s notebookem, protože přišly disky a celýho sem ho překopal. panezasranej, to byl ojeb...

pohotovostní pátek

** update 20:37 seznamte se. pan kurva morek.

image

image

======

** update 14:02 sem si udělal maloměšťáckej pátek. nakoupil sem morkový kosti na vývar, koupil maso a suroviny na španělský ptáčky a v práci opět prokrastinuju. V podstatě trhám metr do dovolený. praha je celkem vylidněná a dnes se i dobře cestovalo v mhd.

128gb ram

** update 10:59 přišly mi 4 kusy 32GB paměťových bloků pro notebook. fungujou a je to fakt onanie.

likvidace

** update 23:52 ordinaci po tetě sme dneska nechali vyklidit, brácha nechal vymazat její údaje z rejstříků a mapy.cz a po člověku skoro nic nezůstalo. za oknem smrdí kompostárna a svět se točí dál.

angina

** update 10:56 celý dny se učím, leze mi to na mozek a ignoruju realitu. dneska sem měl jet pomoct kámošovi se dveřma, ale volal mi, že se ráno probudil se škrábáním v krku, takže šel k doktorce a odnesl si anginu a antibiotika. vzhledme k tomu, že jsou u nás dovolený, já mám příští tejden pohotovost a nemám záskok, kdybych lehnul, tak zůstávám v praze. pičo, to mě mrzí, ale nedá se nic dělat.

supové

** update 17:21 nejpodastatnější dnešní pracovní náplní bylo hrabání se ve vypisech tetina účtu, abych identifikoval kolik uniklo peněz. řeším totiž, že když jsme se jako supové vrhli na peníze, u kterých sme byli uvedený jako obmyšlený osoby, tak nám nedošlo, že do tý pojišťovny pořád potečou z účtu peníze a potečou do tý doby než dojdou nebo se zruší trvalej příkaz. jo. něco přeteklo.

revize

** update 10:55 migrace probíhá celkem normálně, musel sem akorát vyaktulizovat střeva blogýsku na nejnovější verze a změnit konfigurace. jako například přejmenovat 1666 souborů s koncovkou txt na md. něco úplně ne dobře funguje, ale snad tyhle detaily vyladím postupně. co je super, mám konečně validní certifikáty. ve středu sem se pěkně vyndal v hospodě a dneska mi přišel email od kominíka, že příští týden nemůže dorazit na domluvenou revizi komínu. mě to celkem nasralo, protože musim dalším 4 lidem oznámit změnu a vyřešit novej termín. ten sem zvolil podle sebe a sousedům rozeslal kontakty na kominíka, aby se s nim domluvili individuálně, pokud jim můj čas nevyhovuje. popravdě řečeno, trochu mě sere, že sem před třema lety koupil zase plynovej kotel na ohřev vody. je s tím sraní, každej rok revize komínu a úspora oproti elektrice je zanedbatelná. měl sem si koupit elektrickej kotel a odpadlo by mi každoroční domlouvání posranejch revizí. stejně rusáci plyn dřív nebo později zdražej.

zahrada

** update 17:12 dneska v 10h jsme otevřeli s panem místopředsedou první pivo a pak sme šli vyndat sekačku na trávu. ve 12 sem byl už docela veselej.

čínská smrt

** update 23:40 epidemie čínský smrti nabírá na otáčkách, z půl míče nakaženejch bude brzo celej míč a v americe překonali 100kilo pozitivních. jako, že sem loňskej rok hodnotil jako fakt vostrej a nepříjemnej, jak sem se těšil, že letos bude klid a já začnu maloměšťácky chatařit, tak se všechno změnilo. tahle šílená čínská sračka nasadila pro letošní rok solidní level zasranosti.

======

** update 19:53 ty vole, to mi zase byla story, sem si ubalil ke zprávám brko, ležím na gauči a čumim na průsery z dnešního dne, když tu zvonek od dveří, tak vyskočím, hodim na sebe tepláky, seru na roušku a otevírám. no tam stojí mladej od jedný ženský v baráku, já nevim kolik mu je, ale víc než šestnáct určitě ne. skrčenej, cosi držel v ruce a začal něco mumlat, že se chce omluvit a to cosi v ruce mi podával. moje přihulený oči spatří cedulku z půdy s nápisem "prádelna", jejíž krádež mě kdysi fakt vytočila, až sem psal ceduli na nástěnku. no a z mladýho začaly padat nějaký věci, jakože s kamarádem ze školy sbírali věci na výstavku či co, ale jak sem byl nahulenej, ta cedule mě dávno už nesrala a byla oželená, tak sem se rozchechtal a v podstatě sem se zmohl jenom na "ty vole, toho si cenim", protože sem fakt ocenil, že mi tu ceduli přines. taky sem mu řek, že sem podezříval úplně někoho jinýho a přidělávat ji nemusí. Bylo na něm dobře vidět, že měl staženou prdel a čekal výjeb. no, jestli tu ceduli našla doma jeho matka a dala mu čočku, že mám hysteráky, tak bych se ani nedivil, že šel ke mě zazvonit s obavou. dostal holt životní lekci :D

======

** update 18:21 dneska dopoledne sem makal pro svj, napsal sem sousedům dopis, že v běžném termínu shromáždění rozhodně neproběhne. odpoledne sem si poslech seminář o nsx.

Rekordní nárůst počtu obětí v Itálii, celkem je jich přes 9000. já pevně doufám, že ta sračka v itálii začíná kulminovat a rozhodně nevěřím číslům, kterýma čínský komunisti krmili svět. v číně to musel bejt větší masakr, než tvrdí.