Prújem: pátek

všímačka

update 09:42 líbí se mi tradiční česká zvyklost, že když se někomu narodí novej harant a budoucí pracovní síla, tak se musí jít chlastat do mrdek. vždyť chlastat a fetovat můžeme i bez důvodu, prostě jen tak pro radost ze života.

mám takovej návrh. pojďme si všímat jen svýho a to ostatní nechme být. já přestanu běham kolem činžáku, nebudu nahánět uklízeče, aby bylo čisto, nebudu řešit závady, opravovat zmrdama rozbitý okna a budu si všímat jen svýho zaprděnýho bytečku. nenuťme hasiče, fízly a záchranáře, aby si všímali druhých. nenechme popeláře, aby věnovali pozornost hromadícímu odpadu u konťáků, nenuťme řidiče autobusů, tramvají, vlaků či letadel, aby se starali o naše pohodlí během cestování. nevšímejme si agresivního národa, který z mrzkých důvodů napadl svýho souseda a zabíjí jeho lidi. hleďme si jenom sebe, mějme klid na práci a hlavně si nevšímejme druhých a svýho okolí. bude se nám líp žít.

tak to je zhruba resumé včerejší diskuse s kreténem.

hurá pátek

update 21:37 měli jsme na návštěvě sousedku. vykouřili pár obyčejných cigaret, sežrali koláč a pokecali. ona je paní ve věku mojí matky a naštěstí je taky normální. rusáky nemá ráda a dezinfo nejede. byla s ní docela prdel.

======

update 12:39 strýce dál požírá rakovina. volala mi matka, že mu našli další metastáze.

======

update 11:53 žena mi oznámila, že se pan uklízeč zabouchl na dvoře a nemohl klíčem otevřít dveře. mám obavu, že zase nějaký čůráci zkurvili dveře. za poslední roky se lidi v domě dost vyměnili. většina vlastníků ve svých 2kk prostě nežije, byty pronajímá a nás stálých bydlících vlastníků je menšina. S tím se nesou problémy, který musím řešit.

  • nájemníci jdou kouřit na dvůr, zabouchnou si a místo aby někomu zavolali, vyrazí ve dveřích skleněnou tabulku a otevřou si.

  • nájemníci kouřící na dvoře si zabouchnou, zkurví zámek a nic neoznámí

  • nájemníci si myslí, že když budou nechávat pytle s odpadem na společný chodbě, tak se odpad sám uklidí

  • vlastníci si myslí, že jejich nájemníky budu učit civilizovanýmu chování

======

update 11:43 říkali ve zprávách, že prej nás čeká extrémně horký léto. myslím ale, že toho si všimnul asi každej, kdo má iq vyšší než je iq houpacího koně.

======

update 10:09 zvládnu pochopit, když někdo z kolegů sedí na hajzlu třičtvrtě hodiny. chápu, že někteří mají ve zvyku obsadit záchod, zrovna když dorazí většina zaměstnanců. vlastně dokážu i pochopit odkládání hajzlpapírů na umyvadlo pod ovládání vodovodního kohoutku. odkládání hajzláku na zem považuju za uberprásárnu, ale chápu a žiju. ale vážně nedávám dolévání nádobky na tekutý mýdlo vodou. když vidím, že dochází tekutý mýdlo, udělám přeci pět kroků do kuchyňky, kde je pod dřezem velkej plastovej kanystr se zásobou mýdla na hajzly. ale ne, nějakej inženýr raději doleje vodu, takže když o tom nevíte a chcete si vymáčknout trochu gelu, dostanete do rozkroku dávku ovoněný vody.

černoch

update 22:28 mytí nádobí, zapnutá pračka, připravovaný jídlo, venčení psa. pátek.

======

update 12:17 byl sem nakupovat v albertu, kde za pokladnu postavili černocha. vážně nevím, jestli se nejedná o nějakou nařízenou sváteční povinnost, ale týpek byl příjemnej, slušnej a mluvil česky líp než kdejakej rodilej českej pazneht.

venku je fakt hezky, já musím trčet v praze a do toho poslouchám v televizi žvásty od nějakejch politickejch důchodců, že je potřeba navyšovat věk odchodu do důchodu. takzvaná rada starších a nejstarších dělá všechno proto, aby získala ještě nějaký prachy navíc.

čmoud v kloudu

update 11:19 okej, trvalo to přes dva roky, ale konečně mluvčí kremlu peskov přiznal, že rusko je ve válce se západem. tedy s námi. to se mi vážně ulevilo.

======

update 10:26 v televizi proběhla tiskovna k junáckýmu zdravotnímu stavu těla zemřelého prezidenta alkoholika z Kolína. Sedm doktorů z Motola sedělo za jedním stolem, rozumět jim nebylo, protože byl zkurvenej zvuk a všichni se k něčemu vyjádřili. Pevně doufám, že stejnou péči dostanou všichni čeští alkoholici, kteří se prochlastali a prohulili do stavu, ve kterým jim cukrovka raději dobrovolně odešla sama. trapnost na entou.

======

update 09:26 před jídelnou a lahůdkami byl na zemi velký hnědý rozšlapaný flek. stopy neomylně vedly do prostoru, kde prodávají obědy, chlebíčky a cukroví. byl to tradiční příběh hovna. ať leží, kde leží, vždycky se najde bota, která do něj šlápne.

kapitán mor

update 20:46 sezóna zahájena. chatostroj naběhl a zatím nevypadá, že by měl poruchu. ale vymrzlej je solidně.

image

======

update 10:07 pátek, konečně kurva pátek. žádný příběh v tramvaji se nestal, u bankomatu fronta nebyla a v řeznictví jsem nečekal. uvidím, co přinese odpoledne.

Černý kašel ve třídě? Do školy pak mohou jen očkovaní, připomněli hygienici. je to tak správně, jen ať si neočkovaní zůstanou ve své neočkované rezervarci, kde za vzdělávací služby na škole života platí spermatem neočkovaných.

Exprezident Zeman byl operován v Motole. Jeho potíže souvisí s cukrovkou, uvedl Ovčáček. zeman je jedna velká nechodící lež s krátkejma nohama, který nejdřív cukrovka odešla a pak se zase vrátila. mám toho zmrda v píči a vlastně už jen držím palečky, aby si ho co nejdřív vzalo peklo.

prdel

update 20:28 poslouchám pana prezidenta. je fakt super, že nemusím trpět u blábolení slovenskýho makaka. je skvělý, že nepadají debilní bonmoty, urážky oponentů, je střízlivý a jeho věty mají hlavu a patu.

======

update 20:21 sousedka přinesla koláč a bitcoin posunul hranici na 70k$. pokud vás vaše bitcoiny serou, klidně mně je můžete poslat.

======

update 10:49 Podvodníci ve Španělsku padělali Banksyho umění. Policie vyčíslila škodu na více než 250 tisíc korun. to je fakt prdel, pouliční vandal a sprejer, kterýho nikdo nezná a nikdo nikdy neviděl, má za sebou tým právníků, který má dvě starosti. hlídat peníze a aby ho někdo nevandalizoval a nevykrádal. to vážně nevymyslíš...

Antibabiše střídá Antifiala. Lídr opozice má novou taktiku. to je taková náckovská taktika od lidí, kteří nejsou příliš kreativní. anarchisti založí Antifu, tupé holé hlavy po několika dnech přemýšlení vymyslí Antiantifu.

======

update 09:08 někdy mám na ulici takový nutkání plácnout nějakou lidskou samici přes prdel. jenže se ozve mé zlé druhé já a říká, abych se na to vysral. proč mi ta svině furt žvaní do života?

fascinuje mě, jak lidé pojmenovávají svý auta. je poznat, že jsou pro ně plechy na kolečkách důležitý člen rodiny. některý vozy se jmenují "baby on board", jiné zase "tomášek, elinka, pepíček, martinka, michálek" a podobně.

černý humor z bílých prasat

update 22:05 Hořící muž vyskočil v pražských Kobylisích z 10. patra. solidní demonstrační sebevražda. rozhodně upoutal moji pozornost.

Obézních lidí už je na světě víc než podvyživených, tvrdí nová studie. jednou přiletí mimozemšťani a začnou sklízet úrodu tuku. lidstvo pěkně dozrává.

V Česku opět padaly teplotní rekordy, ve Vidnavě bylo 16,3 stupně. léto bude žhavý, tak snad teploty nedosáhnou zápalný hodnoty tuku.

======

update 20:10 jeden mrtvej ruskej tank a hromada mrtvejch rusáků.

Byla to jatka. V životě bych nečekal, že se budu plazit mezi těly. Bachmut je moderní Stalingrad, říká český legionář. rozhovor s českým frajerem. já bych to nedal, byl bych mrtvej hned první den.

======

update 19:41 čočkovka byla super, zítra budou bramboráky. snad je kurva nepřesolím.

======

update 13:42 tyvle, dneska asi dávali v bohnicích vycházky, protože sem viděl v ulicích vetší množství debilů. hlavně ten na želivskýho byl jedlej, kýval se, kouřil a cosi hlasitě gestikuloval. smysl to nedávalo. no a pak ti běloši s potetovanejma ksichtama, tyvle, sorry kikoti, směju se vám ještě teď.

======

update 11:49 v čt24 hovoří nějaký lukáš hajžin z pozice právního zástupce investora do barrandovských teras. ten týpek lže tak průhledně, až se mu nehezky práší od držky. já prostě tyhle právníky fakt nemám rád, jak říká matka, jsou to všichni gauneři.

Majitel Barrandovských teras namísto hotelu postavil byty a zrušil restauraci.

======

update 11:01 Dva orly mořské někdo otrávil u Jesenice na Příbramsku. upřímně, přeju týhle planetě, aby lidstvo co nejdřív a co nejrychleji vyhynulo. my lidi jsme totiž jen vesmírnej odpad.

když očkem sleduju pohřeb navalnýho, tak prostě nechápu, co můžou čeští debilové, chlastenci a dezolátní lůza tak na tom páchnoucím rusku obdivovat. vždyť rusové se bojí i mrtvoly v rakvi.

======

update 10:44 soudruzi křesťané z kdu-čsl představili svůj návrh důchodový reformy. spočívá v tom, že rozšířili seznam profesí, které mohou odejít dřív do předčasnýho důchodu. skvělá práce, dementi.

======

update 10:05 věděli jste, že jsou matky, které znovu nedají dítěti rohlík, jenž mu upadl na zem? copak se rohlík při dopadu na chodník pokazí a nedá se už jíst?

"Udělala by mi ze syna muslima," říká Michael Kocáb o Lejle Abbasové. mysleli jste si dodnes, že Míša Kocábovic je sluníčkář, demokrat a liberál, který zachránil Česko ze spárů Sovětský armády a jenž miluje všechny lidi jako sám sebe? Tak na to zapomeňte, frajer si vyprcal s tmavou go-go tanečnicí haranta a ta když chtěla odjet do Turecka za svým pátým manželem, dostane od Míši čočku, že mu chce udělat z kluka muslimáka. Míša je kunda.

======

update 09:41 kartářka lidka. další vyžraná prasnice na českých internetech. sádlo z ní přetejká, div nepraskne a ty hovna, jaký z ní padaj, tak ty hovna ji platíme našimi dávkami.

======

update 09:20 venku je mlha, že by se dala krájet nožem jak hnijicí mrtvola. živí mrtví v ulicích města pokrývají chodníky odpadnutými kusy páchnoucích myšlenek, z kanálů a děr leze smrdutý puch a mezitím se pohybují trosky umírajících těl. je typický pátek v praze dne prvního března roku, kdy začal končit svět. debilita, demence, kreténismus, hovadství, čůráctví, zmrdství a naprostá ztráta soudnosti se stala normou.

tlustý bílý prase. napadá mě spousta černýho humoru, ale útlocitní levičáci z Alarmu, debilní poslední generace Z a podobný zoufalci z Internetů by možná měli nějaký poznámky k tomu, že není hezký dělat prdel z hnusných tlustých bílých prasat, když jsem sám celkem hubený. nicméně tohle vyžraný tlustý hnusný prase by potřebovalo odtučňovací kůru a osmidenní pracovní týden s dvacetihodinovejma šichtama na stavbě. žádný dávky v nouzi, stejně je ten zmrd prožere.

jurečka z debilní křesťanský strany právě v televizi mele hovna, že ubejvá mladejch, málokdo chce makat a že teda jako zjistili, že asi bude potřeba udělat důchodovou reformu. jediný, co mě vážně těší je, že tahle zasraná křesťanská partaj míří do hajzlu za stranou zelených, komoušema a socanama. jako ty jejich křesťanský rodičovský hovna, to je fakt tragédie...

prci, prci, pacičky

update 23:29 chčije. čeká mě procházka pochcanými ulicemi v prochcaný praze. vychcaná noc.

======

update 22:19 rusákům za posledních pár dnů popadalo nějak letadel. za poslední čtyři hodiny rovnou dvě a už ty padající hrušky přestávám stíhat počítat. no tak hlavně aby jim zejtra nespadnul kerčskej most...

======

update 22:04 koukal sem na hbo na filmovou akční sračku. víc k tomu asi nemám co dodat.

======

update 18:29 tak už i germáni nás předběhli. ani nechci vědět, jestli se legalizace dožiju i u nás. Německo legalizuje konzumaci konopí. Lidé budou moci mít doma pro rekreační účely až 50 gramů drogy.

======

update 12:12 budou to dva roky od chvíle, kdy fašistický rusko zahájilo třídenní speciální vojenskou operaci na ukrajině.

rusko je hovno.

======

update 10:54 docela by mě zajímalo, kterýho čínskýho výrobce vozů napadlo pojmenovat auto podle počítačových pamětí - RAM. Tyvle, to je tak velká kráva, že se nevejde nejen na parkovací místo, ale ani na chodník. Naprosto netuším, jak malý penis člověk musí mít, aby si koupil takovej gigantickej křáp. Já mám v notebooku 128GB RAM a rozhodně tím celej chodník nezaberu.

======

update 09:38 přes ulici od kanceláří máme dlouhý roky vietnamce. dneska sem k němu šel pro mlíko a všimnul si, že rozšířil mezi bordelem u kasy sortiment zboží. můj pohled sklouzl k barevný dýleráku s výrazným nápisem THCp. to je prostě v prdeli, zakázali HHC, máme tu teď THCp. Stává se ze mě militantní uživatel přírodního konopí, který nechce hulit tyhle moderní, nevyzkoušený a syntetický sračky.

vidím v televizi reportáž, kde kňučí nějaký provozovatel sjezdovky, že přišla obleva. není nejvyšší čas přiznat, že provozovat sjezdovky v český kotlině je absolutní nesmysl?

chtěl jsem komentovat nějaký politický události na český scéně, ale pak sem si řekl "mrdám na to".

GIMP 3.0 vyjde v květnu: jaké novinky přinese po deseti letech vývoje? gimp je skvělý nástroj pro nás amatéry, kteří nepotřebují tuny funkcí, který stejně nikdy nevyužijou.

zkurvený chlastenci

update 14:27 tyvle, hrozná krize. zase mi píšou pražský plynárny, že mně zlevní plyn. ani jsem je o to neprosil.

======

update 12:48 V ruském vězení zemřel Alexej Navalnyj. Putin se zbavil dalšího kritika. problém s prudičem kreml vyřešil ke svojí spokojenosti.

======

update 11:36 byl jsem u vietkonga pro mlíko. předemnou stál frajer, kupoval džus a platil za něj dvoulitrem. jako bylo mu rozměněno, ale netvářil se týpek za kasou příjemně jako v bance.

======

update 10:11 u řezníka koupil sem dvě a půl kila hovězího masa, žeber a morkových kostí na vývar. k tomu sem vzal jedno celý kuře, který upeču nožkama nahoře.

„Nechci tady F-35, ať si je vezmou do Prahy.“ Nákup stíhaček rozděluje Čáslav. já bych těm debilům do Čáslavi vzkázal, že jestli je sere letiště, tak už mohli svý baráky dávno prodat a odstěhovat se. Třeba do Ruska.

Kvůli protestu zemědělců hrozí v Praze kolaps. Pracujte z domova, vyzývá obyvatele magistrát. v pondělí si udělá do Prahy výlet chlastenecká proruská lůza v amerických traktorech zaplacených z evropských dotací. vzhledem k tomu, že musíme být odpoledne na kontrole ve vinohradský nemocnici, vezmu sebou pro jistotu německý nožík z německý oceli.

Seznamte se. Paní dánská feministka s pravým přírodním knírem, který ji může závidět lecjaký návštěvník barbershopů. A tou červenou rtěnkou ve stylu francouzských kurev to vážně vylepšila.

životní špína

update 09:20 záhada výluky vyřešena. havárie vodovodního řadu.

Bartkovský: Rozhovor Carlson vs. Putin dopadl podle očekávání. Dvě hodiny nudy, servility, lží a propagandy. nějaká americká píča spáchala dvouhodinovej rozhovor s adolfem putinem. jako já nevím, co kdo čekal, ale já nečekal nic od chlapa, který tvrdil, že na nikoho útočit nebude, kterej shromážil u hranic dvěstětisíc vojáků a tvrdil, že jde jen o cvičení. kdo co čekal od fýrera, kterej si myslel, že kyjev dostane kurva za tři dny. vždyť ta jeho slavná hnědá armáda šikmovokejch eskymáků ze sibiře dostala takovou čočku, že se musela s potupou vrátit na frontovou linii, kterou ruský zmrdi drží od roku 2014. jo, můžeme si za to sami dlouholetým ustupovaním kremlu a chlácholením levným plynem a ropou. putin byl, je a zůstane rudým zmrdem.

======

update 09:08 život je jak špinavý trenky. nikdy nevíte, kdy začnou škrábat.

okej, letím na tramvaj a vidím, že na zastávce probíhá nějaký chaos a část čekajícíh přebíhá sem a tam k zastávce určený pro náhradní dopravu. kouknu do jízdních řádů, tam se všechno tváří normálně. pak si všimnu, že na sloupku s odjezdy spojů visí žlutá cedule. žlutá cedule znamená změny v jízdním řádu a tahle tam očividně visela neplánovaně. nastavím vzdálenost mezi očima a cedulí tak, aby písmena nebyla rozmazaná a vidím, že je skutečně v provozu nahrádní doprava. řeknu si "mrdám na to" a jdu za křižovatku na zastávku běžných autobusů, ze který všechny spoje jezdí k metru. okej píčo, problém sem vyřešil, aniž bych se zamotal mezi zmatkující cestující.

vlezu do metra, sednu si a přistoupí černoch. rozhlídne se a začne otevírat všechny okna. černochům do hlav prostě nevidím.

dívčí kačeří zobáky se mi fakt nelíbí a nezachraní to ani drahej telefon v ruce. sorry holky, nemáte to s tím botoxem ve rtech přehánět. můžete si za to samy.