Zplozeno v období: ufo

fenkoff

** update 22:27 byl sem na venkově vyspat se v tichu. protože matka semnou přijela na velikonoce do prahy, prožil sem dnešní pozdní odpoledne a večer s výrobou španělských ptáčků. měl sem chuť na pořádný maso v provazový bandáži plněný různejma sračkama, protože ty hospodský a jídelnový verze mě serou.

Delegace Společnosti Pektusan navštívila KLDR, 1. místopředseda převzal vyznamenání. tohle je takovej bizár, až mi ho mozek nebere. když vás nikde nechtěj, tak v severní koreji vás uvítaj. já bych tam poslal všechny český dementy.

velikonoční pátek

** update 22:30 dneska slavej křesťani velkej pátek a kupodivu hypermarkety byly otevřený. asi je potřeba řádně oslavit kristovo utrpení. praha je vylidněná, pražáci odjeli potěšit svý venkovský sousedy, kteří se již těší na pravidelná víkendová hučení sekaček a pil. já sem zabil večer kratším popisem znásilnění trpaslíka vládcem podsvětí, protože potřebuju do závěru sračkový trilogie nějakou šťávu.

apokalypsa nyní

** update 22:35 dneska to byl takovej fakt divnej maloměšťáckej den. praha je vylidněná, přes den bylo hezky a řekl bych, že je úplněk. ještě klika, že nevěřím na ezosračky a tudíž mě odraz slunečního světla neděsí. psal sem zase svý sračky, protože jediný co chci, je dopsat se konečně do konce trilogie mý zasraně špatný brakový sračky. myslím, že víc pojebaným dýlerům dát nemůžu.
spíš se pochválím, jak sem vyřešil novej telefon pro matku. zdechnul ji dvacet let starej siemens, jemuž kalendář a datum skončil v roce 2007 a z dobíječky lezly dráty. protože nechtěla dotykovej telefon, ani telefon pro důchodce, tak sem selektoval tak dlouho, až sem vyselektoval cat b25 za nějakejch třináct stovek. musim říct, že má fakt super klávesnici, přesně pro ruce lopat a když upadne na zem, neodskočí mu zadní kryt. problém je, že k němu není žádnej software a já do něj potřeboval ze starýho siemense přetáhnout asi šedesát nejdůležitějších čísel. matka mi je nakonec vypsala na papír, ale mě se fakt nechtělo do něj ty čísla cpát přes těch pár tlačítek. jelikož internetový diskuse odkazovaly na manuální zadávání, nevzdal sem se a připojil telefon usb kabelem k počítači. a hele ty vole, von se může připojit jako modem, takže pustím minicom, připojím se k sériovýmu portu a pustím do něj pár základních at příkazů. jo, prostě se mi hodila doba, ve který sem zažil modemy, takže sem nainstaloval wammu a pohodlně z klávesnice počítače nasázel do telefonu na simku celej adresář s kontakty.

Polish Brewery Makes World’s First Vagina Beer From Bacteria Of Two Hot Polish Models. No jo, kvasnice jsou základ.

======

** update 10:52 Včera sem se zprasil u voka. Zcela dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí. hodně se řešila smrt radomila, příští týden bude tryzna a tím pádem asi pořádná vožíračka vokoparty. bude to asi hustý. dnes ráno sem si pospal, protože sem byl společensky unavenej a věděl sem, že v práci budu sám. mohl sem se vysrat na chození do kaceláře, ale potřeboval sem nakoupit nějaký suroviny, takže sem vzal čubinu a udělali sme kolečko po obchodech, kde dávají pejskům piškotkový úplatky.

Soukup chce kandidovat na prezidenta. Vidím slušnou podporu, řekl. Tohle je skutečnej bizár. Retardovaný debil Soukup chce být prezident. Víte co je největší průser? To, že v Zemi, kde dvě a půl mega duševně slabších lidí hodí hlas Zemanovi a je jim úplně u prdele, že je obyčejnej populistickej čurák, kterej nezařídil ani blbou pandu, se může Soukup klidně stát realitou. Vždyť i ten posranej Babiš má přes třicet procent volební preference a očividně je tu velká část populace, který stačí ke štěstí laciná kobliha a dementní žvásty.

velikonoční výjeb

** update 13:08 blíží se tradiční křesťanský svátek, během kterého můžou čeští vlastenci pořádně zmasakrovat české vlastenkyně. v práci sme celkem tři lidi a přemejšlíme, že do tří to zabalíme. jo, tohle je hrozná věc makat v soukromým sektoru. někdy z něj vypadnou třicetihodinový šichty, jindy je zase hovno co na práci. důležitý je, že z prahy zmizeli haranti, asi maj zmrdi malý prázdniny a já jdu večer na pííívo posedět se slušnejma pracujícíma lidma.

modř

** update 22:45 musel sem dneska vyvěsit v baráku nasranou ceduli, protože nějakej mamrd ukrad jinou ceduli. máme v baráku prvorepublikový nebo aspoň prvorepublikový dojem budící cedule s nápisy "přízemí, 1.patro až půda, prádelna 1 a prádelna 2". no a ceduli "prádelna 2" nějakej zmrd ukrad. já bych se to nedozvěděl, ale v prádelně číslo 2 má malíř nějaký věci a všechny ty dveře zná, takže když si šel vyzvednout věci, zjistil krádež. kurva, mě tohle jako sere, že to těm lidem stojí za to. byl to nějakej řemeslník nebo někdo z baráku. večer sem zabil psaním, zítra se jdu podívat do hospody.

======

** update 14:04 dneska je úterý. jediný náročný úkol, který sem musel řešit, byl problém s ředitelovým adobe acrobat readerem, jenž začal najednou mluvit anglicky místo česky. teď čekám, až nastane padla a já půjdu domů psát svý brakový zesrance. Taky dneska registruju, že se český a vlastně nejen český internet stal přes noc expertem na stavbu a hašení katedrál. já už jen čekám, kdy miloš zeman oznámí, že viděl vlevo dole návod na výrobu charterské modři. těch vitráží bude škoda.

započal nový týden

** update 22:37 to je prdel, během večera, kdy sem neseděl u počítače začala hořet katedrála notre-dame.

======

** update 15:04 tak je tu zase další pondělí z nekonečných řad opakujících se pondělí. furt dokolečka jak u blbečků na dvorečku. přehodil sem pohotovost, kolegové zmizeli a já tradičně čekám, až si odkroutím zbytek pondělní sezóny.

Dítěti uvízla ruka v kanálu, hasiči ho rozřezali. Já si odložím jenom titulek, protože sem úplně uviděl, jak v Boleslavi hasiči rozřezávaj dítě, aby mu vytáhli ruku z kanálový mříže.

Zemřel herec, hudebník a malíř Radomil Uhlíř, známý z filmů Kouř nebo Pražská pětka. Ty vole, u Voka bude o další postavu míň. Snad to měl rychlý a netrpěl.

Více novinářů než matek. Kojit do bank přišla sotva desítka žen. Ty píčo, to je kundí kauza. Já už sem v pátek zaregistroval vzpouru nudících se internetových matek a fakt sem nechápal, vo co kurva jako běží. Až dnes sem pochopil, že v nějaký bance nechtěl hlídač sledovat mandu, jak vytahuje nalitý cecky a poslal ji někam, kde nebude vidět. Načež se na nebohou banku vrhly matky, který mají celej den hovno co na práci, tak jedou kundí drby na fejsbůkách a vymejšlej píčoviny, jak ostatním otrávit den. díky kundy, fakt sem neměl zájem zjistit, že existujou píčoviny, který si říkaj "laktační liga" a "kojící guerilla".

výlet do minulosti

** update 22:19 to byl dneska celej divnej den, probudil sem se v poledne, protože po návratu sem měl přemejšlivou. fakt hnus hrabat se v minulosti. přelouč už není moje město. tože mám furt ještě pohotovost mi mezi 16-18h připomněly dvě hlášenky. kolečka se točí dál nezávisle na historii.

Facebook, Instagram a WhatsApp po masivním výpadku opět fungují. ty vole, kdyby o tom nepsala čtk, tak nic nevim. to musely bejt absťáky a rozbitý tlačítka f5 či ctrl+r.

======

** update 13:50 včera sem byl na výletě do minulosti. viděl sem po 25 letech část spolužáků ze střední. byl to zajimavý náhled do života samých úspěšných lidí. respektive nedokážu oddělit vnitřní démony od reality, takže ani nedokážu odhadnout co byla pravda a co ne. Když nad tím tak přemejšlím, jestli sem tam nebyl náhodou jedinej, kdo žije sám a bez dětí. část lidí, který sem chtěl vidět, tradičně nedorazila a nepřijela ani třídní. no nevim, ale sem rád, že sem zpět ve svý pražský maloměšťácký bublině, ve který je mi dobře.

páteční svodka

** update 23:00 večer sem zabil psaním sraček, abych neměl úplně pocit promrdanosti dne. ale jo, vyvenčil sem pěkně svoji starou fenu, furt je statečná a dává procházky z jiřáku do strašnic. akorát u olšanskejch hřbitovů sem potkal partu vyndanejch smažek s krabičáky, jejichž čokl se zrovna vrhal na nějakýho pudla. čas zkurveně letí a zejtra si jedu připomenout, že od maturity uběhlo už 25let. protože mám pohotovost, kterou za mě zejtra vezme kolega, chlastat nebudu a navíc se mi nechce jet zpět do prahy rychlíkem ožralej. takže to bude zajmavý a faktem je, že se ještě uvidíme čtyřikrát a půjdu do důchodu, pokud se teda toho dožiju, statistiky sou neúprosný.

======

** update 12:02 dospal sem se a ráno mě potěšila výplata, která právě přišla. furt myslím, že sem konečně dosáhl na solidní výplatu a tím pádem se posledních 20let loajality k lidem, kteří mi dávají vydělat, vyplatilo. kdybych byl retard jako snowden, tak zradím zaměstnavatele a už si neškrtnu. možná to, že mám k zákazníckým datům kvalitní vztah a nechci je krást, mělo a má smysl. a že byla hromada příležítostí zcizit zajimavý data, hlavně ve státní správě a v oblasti samosprávy. sem rád, že pohyb v alternativním a undergroundovým prostředí na mě neměl takovej vliv a nestal se ze mě alternativně uvažující kretén. v práci je dnes klid a já zabijím čas čtením novinek na webech a twittrech,

Británie končí přípravy na tvrdý brexit. Dálnice do Evropy se vrací do normálního provozu. Chvíli trvá, než i retardi pochopí, že brexity a jiný exity jsou prostě píčovina pro retardy mentální úrovně Okamura či Klaus mladší.

Červená Karkulka je sexistická, rozhodla španělská škola a zakázala desítky pohádek. Ty vole, to je debilita. To nemohli prostě říct, že Červená karkulka s Šípková Růženka jsou chlapi, kteří se prostě rádi převlékají za ženy?

Dokážeme, že Země je plochá, tvrdí organizátoři plavby k Antarktidě. Bohužel nejen ve světě pohádek se zjevují podivně uvažující strašidla. Co kurva za debila může věřit, že Země je placatá? Vždyť lidi kvůli kulatosti země končili v žáru ohně. Jak moc kurva musí být člověk debil, aby věřil absolutnímu nesmyslu?

Zveřejněna historicky první fotografie černé díry v centru galaxie M87. Černá díra oblétla svět.

pyčo windows

** update 21:32 takže celou noc sem zabil s windows. vyaktualizoval jsem u zákazníka pro jistotu jen dva servery s windows, jeden fungoval dobře, ten druhej už sice nežral 100% přidělenýho výkonu, ale jenom 50. Takže sem si s ním asi do tří do rána hrál, jestli problém vyřeším, ale jediný řešení, který sem našel, bylo deaktivovat aktualiazační službu. něco je v těch windowsích blbě, ale sfc ani dism nenašel chyby. tím můj rozsah správce zkurvenejch windows skončil. takže sem před chvílí vypnul aktualizace na všech serverech, abych měl jistotu, že mi zákazník nebude volat, udělal si klon, kterej si přinesu do práce a buď ho zkusím spustit na svým supervýkoným notebooku ve vmware workstation (jo, mám licence, jak sem ten certifikovanej profesionál) nebo v našem testovacím prostředí (jo, mám jako profesionál dostupný vsphere enterprise licence, takže funguje úplně všechno) a zkusím vymyslet řešení. pyčo, dneska sem byl úplně blbej, nevyspalej a ještě přišel revizák na komíny a pak sem šel vyzvednout matku do práce.

kurvafix streSS

** update 22:25 dneska sem měl dopoledne jednání o nějaký posraný práci na dvorku, když mě kolem půl jedenáctý během takovýho toho přátelskýho tlachání o hovnech ze života zazvonil telefon a von to kolega, jestli sem náhodou včera neaktualizoval u zákazníka windows servery, protože mu nejdou otevřít nějaký soubory na fileserveru. mě polilo horko, protože sem včera nic nedělal a během krátkýho rozhovoru sem zjistil, že to bude něco se zkurvenejma právama na adresářích, takže sem urychlil obchodní rozhovor, do jedenácti vypadl a jel do práce. zapnu notebook, zapnu virtální windows a přihlásím se k zákazníkovi. nejdřív zkontroluju jestli žije doménovej kontroler, projedu eventlog a vlezu na fileserver, zkontroluju eventlog a vyzkouším otevřít pár postižených souborů. kolega mi vysvětlil, že ty soubory ztratili vlastníka, takže ani administrátor si nešáhl. fakt divný. do záloh sem šáhnout nemohl, protože sem zjistil, že je to jeden z těch adresářů, který se často nepoužívaj a poslední datum změny bylo z doby před dvěma měsícema, týden po havárce, kdy sem to celý vytahoval ze záloh. takže sme nebyli schopný rozpoznat, jestli se to posralo během obnovení nebo jestli něco posral kolega, protože říkal, že laboroval s právama. po tom všem sme zavolali kolegovi, kterej má windows v paži a problém vyřešil. já sem se na to teda nemohl dívat, ale jestli sem to pochopil dobře, zrušil veškerý sdílení a práva skupin, hromadně nastavil vlastníka a pak nasázel znovu práva. já na to nemám, hrabat se v souborovejch právech windows, když se jedná o ostrej server zákoše. navíc teda doufám, že problém není v 55 denním uptime. já mám někdy s windows pocit, že je dobrý je jednou týdně restartnout jako android. to mě teď například telefon s androidem prudí pravidelnou hláškou, že jsem již 17 nerestartoval. kurva nechci restartovat, restartovat se má jen po upgrade kernelu. jo a večer sem napsal porci brakových sraček.