Prújem: ufo

15k

** update 11:12 včera česko překonalo rekord v počtu nakaženejch za den. 15k. tato nákaza je snad trest boží za babišovo lhaní a zemanovo podlejzání čínskejm komunistům. v albertu lidí jako sraček a nějaký zpruzený. potřebuju vrátit flašky od piva, stojím frontu u automatu a předemnou vrací lahve nějakej debil. nahází flašky a začne čumět do zdi. já se ho slušně zeptám "co děláš píčo?" a von mi odpoví, že se zasnil. normálně nasráááát. pak stojim frontu u kasy, předemnou nějakej zmrd oslizlej podle současných trednů. znáte to, debilní tetování, kotvičky, lana, srdíčka a na ksichtě hnusnej hipsta vous, že by o dřevorubec blil, kterej mu vylejzal z hnusný roušky. fakt některý lidi nemaj soudnost. myslím, že padáme do slušnejch sraček.

starý dobrý papalášský výjeb

** update 19:26 teda poslouchám zprávy a to je slušnej výjeb, co předvádí prymula, faltýnek a babiš. to je neuvěřitelná parta zmrdů. a do toho se sere chcípák zeman, kterej je ovázanej obinadlama jak sovětská mumie, nezvedne prdel ze židle a přenáší ho ochranka. jako ten zmrd musí bejt solidně nasranej, protože přišel o mejdan, teď blesk vyjebal s prymulou, kterýmu chtěl dát státní metál. katastrofa je slabý slovo a průjem málo smrdí. pyčo.

======

** update 10:23 myslím, že estébáckej zmrd andrej babiš jede starý dobrý papalášký výjeby. no, jestli jste to ještě někdo nepochopil, tak posledních pár tejdnů tahle republika jede na setrvačnost a hlavně každej sám za sebe. já vám čůráci rozhodně pomáhat nebudu, každej má myslet na horší časy s neschopnou vládou sám.

Prymula byl v noci na schůzce v ‚zavřené‘ restauraci na Vyšehradě. Podle Faltýnka mluvili o lékařích z USA. republika spláchnutá do hajzlu.

měsíc

** update 23:56 feťáci se čínský sračky nebojej :D

======

** update 12:52 Co mě fakt dnes potěšilo, že Zeman a jeho parta zmrdů prohrála a letos nebude na Hradě chlastačka k 28.říjnu. Muselo to asi bejt těžký tomu duševnímu kriplovi vysvětlit, že letos bude hovno a Zemanův příšerný stav dává naději, že příští rok by mohl rozdávat metály někdo slušnější...

======

** update 01:16 babišovi chybí pár kousků do 15k nakaženejch za den. 14 968. a já jako předseda svj začínám přemejšlet, jestli neobjednat bagr, aby mi na zahradě udělal díru do země. jako asi by se dala se sousedama domluvit nějaká brigáda, že bysme si vykopali hrob sami, ale jsme celkem bohatý svj a můžeme si dovolit kopání zaplatit jako službu, dokud ještě zbejvaj nějaký lidi ochotný makat. best in covid, pyčo.

======

** update 00:45 nasa objevila základnu mimozemšťanů na měsíci. NASA to Announce New Science Results About Moon.

další rekord

** update 21:44 ty vole, já sem myslel, že třeba Babiš vyhlásil nějaký slevy na lopaty a vápno, aby se mohli lidi sami pohřbít, ale fakt žiju mezi debilama. Lidé vzali obchody útokem. U nákupních center kolabuje doprava

======

** update 13:14 se mi budete tlemit, ale v pátek sem propadl divnýmu pocitu a naplnil mražák 2kg masa a 3/4 chleba, koupil sem brambory, rejži, těstoviny a 250g tabáku. to jen k tomu dnešnímu lockdownu.

======

** update 11:27 čínská komunistická sračka se nechystá přibrzdit a lítá populací jako neřízená střela. Český prezident a vepřová hlava v jednom Zeman vidí neexistující články, poradce a investice. Premiér a komunistický donašeč Babiš zmizel a vyměnil na pozici ministra zdravotnictví zpěváka z televizní soutěže za nějakýho plukovníka. navíc hlava krizovýho štábu a ministr všech fízlů taky onemocněl. Já osobně si myslím že tahle země je slušně v prdeli.

babiše do koše

** update 10:44 mám pocit, že furt ještě žiju. dneska sem v práci totálně, ale fakt totálně sám.

nejlepší dnešní titulek

** update 14:00 když se nažeru, tak se potim. jsem rád, že nežeru v restauracích. nicméně musím chodit do kanceláře, přestože kolega, který vymyslel týmy A a B chodící do kanclu v sudé a liché týdny, zavedl o víkendu skupinu C, do které přiřadil sám sebe a tato skupina do práce nechodí vůbec. Dělám normálně s debilama, když vidím prodavačky, řidiče mhd a jiný lidi, který do práce musej, i když sou posraný až za ušima, cítím stud a trapno. Já mám taky staženou prdel a v poslední době čím dál tím víc, když vidím ty šílený čísla. Nemám nainstalovanou eroušku, protože znám lidi, kterým se rozsvítila červeně a je stresující, když víte, že jedinej způsob, jak zjistit vlastní nakažení, je se postavit do brutální fronty na odběr mezi další potenciálně nakažllivý... zkurvená situace.

======

** update 12:00 takže tohle je asi nejlepší titulek dneška: Maláčová řekla o Babišovi, že je debil.

čínská sračka

** update 20:18 činskej koronáč furt škodí. statistiky rostou a stejně negramotný primitivové z řad fotbalových chuligánů muselo jet na staromák ukázat, zač je to základní škola života.

Přes noc dřepěli v havarovaném autě v potoce a pak tvrdili, že jeli člunem. asi hodně slušnej matroš...

asi žiju

** update 13:33 myslím, že zatím žiju. já chci dovolenou a jet na chatu.

shr číslo 25

** update 11:56 paráda, právě sem dal dohromady všechny plný moci, který dorazili k dnešnímu shromáždění vlastníků a mám hotovo. jsme usnášeníschopný, odměny odsouhlaseny a shromáždění je vyřízený. O tom sem ani nesnil.

chodník

** update 14:39 homeoffice probíhá skvěle. parta cikánů přes ulici skončila s rozřezáváním asfaltu na chodníku a teď ho rozbíjej krumpáčema na menší kousky, aby šel odnýst. jo, v praze se docela kope a maká. takovej žižkov je po další uzávěrce koněvky fakt zábavnej.