Prújem: ufo

pondělí

** update 16:57 jedu zase homeoffice. dopoledne sem uklidil jeden pokoj a chodbu. zejtra kuchyň. jo a taky sem vypral nějaký špinavý prádlo.

narodědiny

** update 11:04 sem v práci. mění nám rozvodnou skříň, tak sem musel všechno povypínat. teď jedu na baterky a doufám, že ti rusky hovořící elektrikáři svoji práci udělaj. Já bych si pozval jiný elektrikáře, ale majitel baráku chěl ušetřit, tak si pozval nějaký svý vlastní Igory. Mě například zaráží, že nemaj čelovky, ale držej v zubech ruční baterky při práci v rozvodný skříni.

superhrubá

** update 22:14 vláda andreje babiše je vládou naprostých debilů. od pondělka můžou probíhat umělecká představení, ale výhradně bez diváků. to mě fakt poser.

jo a jestli to chápu dobře, tak vláda debilů andreje babiše přihodila důchodcům jednorázovou almužnu pět litrů, lidi co maj přes 80k budou mít pět litrů každej měsíc.

======

** update 19:07 já sem zastáncem pravidla, že kdo dává je hloupej a kdo nebere, tak je ještě hloupější, ale jako volič si myslím, že zrušením superhrubý mzdy si hlavně polepší vysokopříjmová skupina. já si jako nestěžuju, ale ty prachy nutně nepotřebuju a defakto mi přistanou do peněženky tak čtyři běžný návštěvy hospody s jídlem a sedmi plzněma, ale co kurva chudáci lidi se základníma platama...?

zkurvená vláda se zkurveným presidentem

** update 10:30 včera sem napsal do deníčku hovno. teď ho napíšu taky, ale jen dodám, že poslouchám seminář k rámcový smlouvě na vmware pro státní správu. do toho mě sere babiš se zemanem a asi mě ještě dlouho srát budou. minimálně dokud zeman nechcípne a babiš nepůjde do píči.

listopad 17

** update 20:38 václav havel byl, je a bude můj prezident. to říkám jako husákovo dítě, který považuje klause a zemana za sráče.

chata

** update 16:02 podle parte na domovní nástěnce včera zemřel můj předchůdce předseda pan K. Doufám, že jsem zdatný nástupce a že mě vybral dobře. R.I.P.

======

** update 11:22 byl sem o vejkendu v Ledečku zazimovat chatu, shrabat listí, udělat svůj první zimní úklid a posbírat ořechy. Jo, ty sem propásl asi tak o 14dní a začínají plesnivět. Tyvle, sem fakt zvědavej, jestli je někdy trefím na první zralou dobrou. Ořezal sem strom a nějaký keře a tělo mě bolí ještě teď. se pozná, že sem kancelářský sádlo. v noci byla docela kosa, já si přitápěl přímotopem a elektroměr se točil jak u ilegální pěstírny marihuany.

dneska sem měl spicha ve spořce, kvůli přechodu domovního účtu ze servis24 na george. No, zaprvý hned na začátku kolega místopředseda zjistil, že doma zapomněl občanku, tak se musel vracet. Což by ještě bylo v pohodě, kdyby to překlopení a znovuověření veškerých údajů netrvalo přes půl hodiny a mě před nosem neujížděly všechny spoje. tyvle....

další den

** update 22:30 asi sem fakt starej. běžela v televizi reklama na nějakou irskou kořalku a mě došlo, že už nejsem mladej. v tý reklamě byli samý mladý lidi, kterým se marketér snažil naznačit, že chlastáním můžou psát nový příběhy. no jo, nás důchodce už nikdo učit pít nemusí.

Po Mladé Boleslavi běhají králíci „bez očí“, zdechliny odklízejí strážníci. viděl sem na nově reportáž, po celým městě chcípaj na myxomatózu přemnožený králíci a bylo to fajnově morbidní.

======

** update 18:07 dnes utekl další den, během kterýho sem toho moc neudělal. příští tejden mám pohotovost a budu aspoň chodit do kanclu. zrovna čtu, že chtěj nouzovej stav zase prodloužit.

samý jedenáctky

** update 22:52 dopoledne sem byl na virtuální konferenci, poslechl jsem si pár novinek a odpoledne sem se přežral pizzou. dneska byl takovej trapnej maloměšťáckej den, kdy sem nezachránil ani jednu velrybu či jednorožce.

Zvěrstvo a ptákovina. Ostrava vyzvala vládu, ať stopne Zemanův kanál. Aspoň v Ostravě maj rozum. Jako fakt se těším až půjde Zeman do pekla a Babiš za ním. Takový mrdky, za kterejma zůstane takovej dluh, že z něj budou srát krev ještě vnoučata současných rodičů.

zkurvenej příběh

** update 12:01 no jo, život píše zkurvený příběhy. kruh se uzavřel a páteční sebevrah z metra má souvislost se včerejším nálezem zavražděný mladý holky.

krematoria

** update 21:56 tyvle, to jsou zprávy jak z války. Jsme také v první linii, zní z krematorií. Některá jedou na dvě směny.