Zplozeno v období: ufo

dýchací stroj

** update 15:28 dneska sem byl s bráchou vrátit kyslíkovej přístroj z pozůstalosti po tetě, ozvala se mi metlife pojišťovna a po obědě sem generoval i nějakou práci. večer jdu do hospody, tento týden nejspíš naposledy a příští mám pohotovost, takže budu bez hospody. venku chčije.

soudi

** update 10:28 včera sem se mrcasil s notebookem a pak sem šel spát. byl jsem unavenej a dneska sem zase málem zaspal, ale jenom málem. ranní sraní sem si musel nechat do práce.

Hudebnice dostala osm let za pobodání přítele. seznamte se s mončou z hospody, kam tak rád chodím. alkohol, drogy a frndy z alternativního prostředí. hlavně ty frndy nechcete.

rýmička

** update 14:38 docela se o mě pokouší zákeřná rýmička, včera sem s ní bojoval pomocí rumu, protože sem měl docela brutální návštěvní den a během toho dne se vypařila skoro celá lahev. dneska ráno sem zaspal a furt cejtím sople ve ksichtě. pražský mhd připomíná tuberáckej ústav a přestože mám rád posilování obranyschopnosti organismu, co je moc, to je moc. vyřešil sem během dne několik telefonátů, požádal paní domovní účetní, aby vyplatila výboru odměny za celoroční flákání (letos se nedá práce pro barák nazvat jinak než flákání a braní peněz za hovno) a převzal potravinový lístky ma obědy. v podstatě běžný maloměšťácký den.

ledečko

** update 19:00 Dneska sem poprvý viděl vnitřek svý budoucí chaty. pičo, je tam i myčka nádobí, ale je to malý. budu muset vyházet dost nábytku, abych tam dostal zpátky postele aspoň pro 4 lidi. výpustní ventil na vodu sem našel asi dva a půl metru hluboko ve studniční šachtě, do který se vejde akorát žebřík a lidský tělo. sem z toho tak vyplesklej, že ani nevim, jestli sem zavřel dveře na verandu. moje obsese nezavřenejma dveřma teď jede na plný koule. jinak už vim, že mě čeká kurevská hromada práce. sem zvědavej, co všechno mi nepřežije zimu a jak to dám, protože tenhle pozemek bude můj první pozemek s malým barákem.

hlava

** update 11:01 včera sem se ani příliš neožral, vypil sem dvě zakapy a dvě malý piva. k tomu sem měl větší množství nealkoholický sračky, dva buřty na pívu a vaječný placky. buřty byly fakt super, honzik je neuvěřitelnej kuchař. z hospody sem vypad před půlnocí. divnej zážitek mi akorát vytvořila nějaká mařka, který se vydávala za obchodní zástupkyni radia 1. já vám teda nevím, ale nepovažuju příliš za šťastnej obchodní nápad oslovit první lidi před hospodou stylem "neznáte náhodou majitele?", "proč?", "dělám v radio1 a chci vědět, jestli by nechtěli na radiu1 reklamu." na to teda jako musím odpovědět, že majitele neznám, ale že znám majitelku a že nejlepší by asi bylo normálně ji zavolat, než přes náhodný vypatlance před vchodem zjišťovat, jestli by hospoda neměla zájem o reklamu. a pak ta frnda frajersky hodila cígo na zem, rozšlapala ho a já ji musel upozornit, že v dosahu ruky má dva popelníky. ty vole, to jako nevim, ale mě by nikdy nenapadlo dělat byznys stylem, že bych se postavil před školu a ptal se náhodných lidí, jestli nechtěj drogy.

kunda

** update 14:04 mám takový divný podezření, že bejvalka nepřestala prudit můj novej objev. já nechápu, co má ta kunda za problém. sral ji předraženej byt, kterej sem koupil, sral ji můj vymrdanej čokl, srali ji mý neexistující kamarádi a srala ji i moje vlastní rodina. já sem se snažil bejt deset let slušnej, decentně sem ignoroval - což byla chyba - její pokrytectví, vona mi zasraně srala na hlavu a místo aby byla ráda, že má od mých zasraných věcí klid, tak pronásleduje mý okolí. jak říkám, ještě někdy mi alternativa, underground a dementní ezoterika překročí práh bytu a ze mě se stane normální vrah. já už nikdy nechci spojit vlastní život s kýmkoliv, kdo se narodil za zasranýho bolševika a je postiženej myšlením ve stylu restaurací a jídelen.

dneska byl zase den

** update 22:27 a Slunce nakonec zapadlo. ale toho ste si myslim všimli taky.

píčo život

** update 21:24 tak myslím, že sem večer zabil prací.

======

** update 13:13 ty vole, to byl vejkend. v sobotu přijeli kumpáni z Krupky na návštěvu konopný výstavy, takže sme se sešli v hospodě na pokec. v podstatě se mi podařilo otevřít hospodu pěkně v půl pátý a vydržel sem to u stolu se svoji polovičkou skoro až do zavíračky. solidní šichta. neděli sem promrdal a večer celkem brzo usnul, abych dnes ráno zaspal. taky si poznamenám, že fakt už nechci mít s alternativou a undergroundem nic společnýho, protože ten amorální humus mě neskutečně sere. jeden zasranej chudák vedle druhýho, jeden frustrovanej kokot vedle druhýho a jedna píča vedle druhý. jo, bejvalka píše mýmu novýmu objevu debilní zprávy přes nějakej debilní kecací server, takže sem musel vysvětlovat, k čemu slouží ignorelist. odporný nechutný prostředí tenhle underground, nechci s ním mít nic společnýho. zajmaj mě už jen lidi, který choděj maloměšťácky do práce, nemaj dluhy, nejsou ze zazobaných familií a nežvaněj hovna, že peníze nic neznamenaj.

koncert

** update 23:04 včera sem byl v hospodě na koncertě a dneska sem po delší době doma. slyšel sem nějaký historky ze života, narváno nebylo, nechlastal sem a dnešní dopolední poradu stíhal. divný období. teď si hraju s notebookem.

nealkostředa

** update 12:31 včera sem jel celej večer nealko. vypadá to, že příští týden se budou slavit několikatery narozeniny, takže jich využiju a trochu se přiožeru. co mě teda zhnusilo včerejší pobyt byla přítomnost bejvalky, kdy se mi chtělo fakt solidně navalovat, zvlášť, když sem slyšel ty její posraný žvásty. Ne, systém ji neubližuje, za konflikty se systémem si může každej sám díky svý debilitě a naprostý finanční negramotnosti. Cosi blábolila, že se stydím a nechci ji ani pozdravit, ale já sem měl zase celou dobu před očima všechny její exekuce, všechny ty křivý scény, kdy nechtěla jít do práce a prudila, že peníze musí solit matka za zkurvený dětství, protože přeci peníze nejsou všechno a vždycky je někdo má. taky mi proběhly před vočima štěňata, narození psího čumáčka a chtělo se mi skutečně extrémně zvracet. fakt sem žil v dementní bublině. ženská má mít práci a normální vztah s rodičema.