Prújem: ufo

dědek

** update 11:37 hm, takže už dva sousedi si pomatujou mýho dědka viléma. to bych se posral. prej, von vždycky chodil na kapry se dvěma bambusákama a jednou přines fakt metrovou štiku. jo, bambusáky si pomatuju.

žumpa

** update 19:15 dnes sem makal na zahradě. od rána se nese obcí puch močoviny, báby přes ulici diskutujou, že panu XY asi vybírali žumpu.

hovnocuc

** update 12:18 o vejkendu sem dělal španělský ptáčky, páčto sem měl důležitou návštěvu. neděle utekla, pondělí s úterým taky a právě teď pozoruju hovnocuc o parcelu níž...

pohotovostní pátek

** update 20:37 seznamte se. pan kurva morek.

image

image

======

** update 14:02 sem si udělal maloměšťáckej pátek. nakoupil sem morkový kosti na vývar, koupil maso a suroviny na španělský ptáčky a v práci opět prokrastinuju. V podstatě trhám metr do dovolený. praha je celkem vylidněná a dnes se i dobře cestovalo v mhd.

homeof

** update 17:47 měl sem homeoffice, tak sem uklidil celej byt.

hospoda

** update 12:54 včera sem se odprokrastinoval až do hospody. ale chlastal sem nealko.

prokrastinace

** update 13:02 dnes prokrastinuji. venku je pařák jako prase a nic jinýho se ani dělat nedá.

pohotovost zase

** update 19:59 víkend sem měl odpočinkovej, dneska mi najela pohotovost. taky už vim předběžnej termín, kdy se zase začnu učit. měsíc klid.

128gb ram

** update 10:59 přišly mi 4 kusy 32GB paměťových bloků pro notebook. fungujou a je to fakt onanie.

blitky a zvratky

** update 10:45 včera sem udělal v hospodě parádní ostudu. nejdřív sem hodil čelíčko, pak sem se pěkně zeblil na zahrádce a zase hodil čelíčko.