Prújem: ufo

debilní víra

** update 18:22 okej, volal znovu a tentokrát se ptal, kde má hlavní uzávěr vody. nojo, bydlí tady určitě přes deset let :D

======

** update 18:06 volal mi týpek z baráku, že potřebuje přitáhnout nějakej odpad a jestli prej nemám širokej klíč. no tak sem mu pučil francouzák a sikovky, ať to zkusí jedním nebo druhým nástrojem. nezapomněl jsem připomenout, že bych byl rád, kdyby mi je pak vrátil. funkce předsedy je prostě o službě komunitě, tyvle.

======

** update 17:38 přišlo mírný oteplení, lehce prší, sníh slejzá a odkrejvá lidským očím skrytý psí hovna. to je typický lidstvo, dokud jsou sračky schovaný a nikdo je nevidí, všichni se tváří, že je všechno v nejlepším pořádku a pohodě.

nechápu jednu věc. jaktože jsou schopný tramvaje od smíchova udělat 15-20minut zpoždění, když se na kolejích kolony netvoří.

======

** update 13:17 byl jsem pro oběd v jídelně. mám teď období, kdy mě serou jen představy žrádla z vietnamských a indických bister, takže volba tentokrát padla na českou zelňačku a starý dobrý játra s rejží.

ráno sem musel vyjebat cigoše, protože ten kokot dobíhal tramvaj, tramvaják na něj počkal a debil místo aby poděkoval, začal držet dveře a hulákat morgoštinou na starou, aby přidala, že drží dveře. metro má ve špičce intervaly kolem 90s, tramvaje v ranních a odpoledních špičkách jezdí tak po pěti minutách, ale tenhle dement musel prostě zdržovat a řidič se mohl uzvonit. takže sem na něj zařval, ať kokot nastoupí nebo se vysere na blokování dveří a nezdržuje. pár sekund debil čuměl, stará mu to asi neudejchala, tak dveře pustil. fakt mám rád tyhle držiče dveří a zdržovače spojů.

tyvle, nějak debilně se načítá blogýsek a já nevím, kde je kurva chyba. jestli u mě nebo active24.

======

** update 12:31 takovej pěknej komentář ke kauze xixojo. srovnání s devadesátkami je celkem pěkná paralela. Chyť mě, když to dokážeš. Watzkeho Xixoio oživilo neregulované devadesátky plné celebrit.

Žena tahala peníze z mladistvého ve vlaku z Mostu do Prahy. Pak ho u nádraží znásilnila. no tyvle... omg lol

======

** update 10:26 hraju s waylandem. je to zřejmě budoucnost, protože klasický X11 window systém nás pomalu opouští. xorg server je prostě věc, která je děravá a po skoro 40 letech velmi zastaralá. no nicméně, abych si nekurvil ostrou instalaci gentoo, xorg a xfce4, tak sem si udělal virtuálku a v ní si hraju s Westonem, Xfce4, Gnome a KDE plasmou. tyvle, musím říct, že plasma mě docela mile překvapila. její rozhraní se mi na první dobrou dost líbilo. jen škoda, že KDE je takový hodně rozbujelý ekosystém, já už vyžaduju spíš cestu směrem k minimalismu.

======

** update 09:50 nastal poslední měsíc roku, který probíhá ve znamení velkýho lhaní dětem. nejdřív děti krmíte pohádkou, že mikuláš, čert a anděl existují a současně žádáte souseda převlečenýho za pekelníka, aby děti nestrašil, protože se můžou v noci budit hrůzou. povězte mi, k čemu teda je tento debilní svátek, když se haranti nebojí, nezalejzají strachy pod postel a nepochcávají se ze zvuku řinčení řetězů. pak dětem lžete ohledně mimíska Ježíška, o kterým tvrdíte, že leze komíny do obývacích pokojů a pokládá pod mrtvé usychající stromky dárky. Není se pak co divit, že lidé vychovávají budoucí úzkostnou generaci, která bude závislá na psychofarmakách jen proto, že jim rodiče lhali jak o příjemných tak nepříjemných záležitostech života.

Čtyři koruny za PET lahve a plechovky, navrhuje výši zálohy ministerstvo. jsem zvědav, jak se k tomu postaví věčně remcající český národ debilů.

pavidelná vevize

** update 17:28 Exprezident Klaus se potýká s následky covidu. jak bych to tak napsal... karma je zdarma, ty proruský švábe. vzpomínám, jak si milý ruský šašku chodil šaškovat na antikovidový demonstrace. roušky si nosit nechtěl, očkovaný nejspíš nejsi...

======

** update 15:04 okej, dnes byla velmi dlouhá porada. až jsem si chvílema připadal jako na schůzi svj, jak jsme těkali od tématu k tématu. no nicméně úkoly sme si rozdali a do prdele se poslali. přestalo sněžit a všichni blbnou s nějakým Mikulhashem.

V Praze žije asi o 200 tisíc lidí víc, než uvádí ČSÚ. Data operátorů ukázala skutečný pohyb obyvatel. a víte, že mě to ani nepřekvapuje. nicméně lidi bez mobilního telefonu v těch statistikách započítaný nejsou.

Paralelní Polis má finanční problémy a žádá své podporovatele o pomoc. to je takový, když založíte anarchokapitalistickou firmu, rozhodnete se veřejně fuckovat stát a brát platby pouze v bitcoinu. pak se divíte, že vás anarchokapitalističtí společníci anarchokapitalisticky ojebali, vy nechcete anarchokapitalisticky zkrachovat, tak na internetu somrujete od lidí finanční podporu. fér :D

======

** update 09:03 pravidelnou revizi natlakování krevního oběhu mám za sebou. ventily drží a čistící prášky zatím fungují. na další kontrolu mám přijít až za tři měsíce.

právě se stalo:

  • venku zase sněží. jakoby tohle počasí nestačilo

  • bělochům s debilními tetováníčky ve ksichtě (diamantíky, slzičky a podobný kokotiny) chci říct, že sorry, ale prostě v sobě nemůžu smích dusit. ten stav se prostě nedá ovládnout.

  • vidím těžký život metrosexuálů a metrosexuálek všech pohlaví. chodit v tomhle počasí v teniskách a džínách s děravými koleny musí bejt kurevsky těžká řehole. mě osobně by fakt byla zima.

rampouchi

** update 14:16 na floře začal prodej umírajících stromků za účelem lidské oslavy konce roku a narození jakéhosi frajera, kvůli kterému nemůžou být ženy přes dva tisíce let v řídících strukturách katolický církve. vůbec mi není jasný, jaký smysl má tato primitivní tradice spočívající ve zdobení mrtvého a usychajícího stromku. vánoce jsou holt svátkem umírání, usychání a matky smrtky. k tomu ještě připočítejte zmučené ryby masově zabíjené pro potěchu oka, duše a žaludku. k tomu přidejte náboženský obřady v chrámech konzumu, televizní sledování přes padesát let starých filmů a máte tu kompletní obrázek primitivního pozemskýho svátku.

Opice, vybombardovat, napsal starosta Novotný o Palestincích. Řeší to policie. debil z řeporyjí by měl konečně rozmyslet, jestli chce dělat vlny na sociálních sítích nebo být starostou a veřejně známou osobou.

======

** update 11:53 moje nový boty olang a mikina nike. slevy dobrý a letos užitečný. zima mi fakt není.

Blažkův náměstek stíhá řídit i domov seniorů. Zakázky míří ke sponzorům ODS. furt to říkám a furt si myslím, že právě Blažek bude ten, kdo Fialově vládě zlomí vaz. Ten člověk je chodící odjištěná atomová bomba.

image

image

======

** update 09:34 prágl sevřel menší mráz. já kládu vyřešil mocnější vrstvou oblečení, novejma botama a novou mikinou, čepicí, rukavicemi a brejlemi proti agresivnímu slunci. nemám si na co stěžovat, oproti frajírkům v letních oblečcích a botkách, který jsem klepající kosu potkával na zastávkách. jo bejt metrosexuálem v zimních podmínkách města, znamená položit oběť na oltář počasí a aspoň se vyhejbat místům, který měšťáci označují páskami s nápisem zákazu vstupu.

image

varování

** update 18:35 pražáci jeli na nákup do globusu. nažrali se v tamní jídelně, nakoupili malej batůžek, stálo to 1200kaček a lednička je furt prázdná. problém je, že nejsem ten typ člověka, co musí mít lednici přetejkající žrádlem. já toho potřebuju k životu dost málo. ale někdy i to málo pěkně nasere. ještě teď mě sere čůrák z woltu, kterej mi měl v pátek přivýst žrádlo z indický restaurace, protože sem měl po čtvrtreční masový smršti chuť na rejži s nějakým vegetariánským sajratem, jenže to někde po cestě posral, neohlídal předávky a přivezl nějakej spíčenej nudlovej vietnam s vepřovým, po kterým sem fakt zrovna netoužil. no nic, nějakej zmrd měl indii místo vietnamu a já měl vietnam místo indie. bublanina je venku z trouby.

======

** update 12:23 aplikace, ve který se nastavuje počasí, právě oznámila, že přestalo sněžit a vydala oznámení před přicházejícím velkým mrazem. ilumináti se s tím ovládaním počasí neserou.

sněží

** update 17:13 parukářka.

image

image

======

** update 00:49 furt sněží. půlnoční bílá poetika města, než se vše změní v tradiční bláto, špínu a hnus.

image

image

úúúúůůůííííí

** update 21:43 jako bylo mi jak psovi, ruka a kus těla bolí od házení bowlingový koule. venku furt sněží. bude pěkná nadílka.

======

** update 13:49 jo, večírek byl vostrej přesně podle všech pravidel. i lidi našrot byli. sněží, pod okny proběhla havárka pronásledovaná hasiči, policajty a záchrankou. to auto to prostě nedobrzdilo. od štěrbohol až depu hostivař stříkala proudem z kanálů pára. asi průser parovodu.

peklo ještě nezamrzlo

** update 12:05 Soud přiznal ženě náhradu za odcizený a zabavený pervitin. okej kurva... lol

======

** update 09:20 už zase prej končí uložto a už zase z toho lidi na internetech serou. já nevím, to si jako někdo vážně myslel, že tahle pirátská warezácká díra vydrží se svým obsahem na věky?

======

** update 09:06 a ještě kousek cesty k tomu má. nicméně, venku je pěkná klouzačka a vůbec netuším, jestli můžou namrznout nějak koleje tramvají, protože šestnáctka brzdila dost na hulváta a já myslel, že je kokot řidič. pak přelezu do jedenáctky a ta brzdí stejným stylem. tak nevim, co bylo na kolejích.

dneska večer mě čeká chlastačka s firmou zákazníka. potkáme se někde u kolína.

hory kutné

** update 14:50 je odpoledne a snad sem dojel všechny resty a tresty.

======

** update 12:28 byl sem na vejletě ve fabrice. bohužel jsem nemohl oficiálně fotit, takže jsem nefotil a mám jenom pár oficiálních fotek. z nich jedna je, jak s partou mužů a žen v bílých pláštích stojím vedle superpočítače cray ex. to byla věru ohromná výpočetní onanie chlazená kapalinou.

image

image

image

smrt pondělku

** update 17:29 tyvle, dorazilo datovkou usnesení od soudu, že se mně páteční kolotoč na poště asi vyplatil a v obchodním rejstříku dojde k vymazání bývalého kolegy a zapsání nové kolegyně výboru svj. nevěřím vlastním vočím, nechám si to usnesení ještě pro jistotu zkontrolovat domovním právním rádcem, ale já to asi zvládnul.

a to vynechám bez komentáře práci s webovým rozhraním datovky a práci s rozhraním úschovny czechpointu. nechápal sem...

======

** update 13:36 nic proti myšlence odborů, ale když vidím ty tlustý dobře voháknutý český bafuňáře, kteří svým ovečkám melou hovnovou pohádku o totální bídě v český republice, kde dělníci a rolníci v zimě mrznou kvůli drahým energiím a ti co nezmrznou, ti chcípají hlady, protože potravinářští oligarchové nehodlají ve svých holdincích zlevnit žrádlo, musím zoufalstvím brečet.

======

** update 12:05 měřák od dsl.cz... tak takovouhle rychlost stahování sem ještě neviděl. okej

image

======

** update 09:04 je tu opět nemilosrdný pondělí, který dává jasně najevo, že nebudu smrdět doma, ale nýbrž zase půjdu generovat drobný zisky do státní pokladny. smrt všem pondělkům!

Přihlásil se muž, který vysypal mouku na Slavících: Šokující vysvětlení útoku na Bendiga. tyvle, co je tohle za malou českou mediální kauzu? Nejdřív nějakej Krajčo přizná, že rád nosí dámsky kabelky, potom nějakej trotl posype bílou moukou cikánskýho zpěváka čardášů. To tomu po pěti minutách slávy toužícímu debilovi nikdo neřekl, že má použít popel, kterým se běžně posypávají hlavy cizích lidí?

Školy jsou zavřené, odboráři míří do Prahy. nechci bejt vůči odborářům a učitelům nějakej hnusnej, ale dnes to vidím především na předvánoční nákupní návštěvy pražských obchodních center. Počasí příliš nepřeje postávání na náměstích a pozorování městské architektury.

kunec sezony

** update 16:59 konec lufťácký sezony. tak snad příští rok repete.

image