Zplozeno v období: ufo

úterý ty vole

** update 11:18 Včera sem měl spicha s kámošem v hospodě, pěkně od šesti skoro do půlnoci. No byl sem solidně na már a dnešní ráno bylo krutý. Pokecali sme bitkoinech, počítačích a životě, hlavně o životě, protože v životě platí pravidlo, že umírají lidi, kteří by mladí umřít neměli. Zvláště blbý je, když je to příbuznej. Já nevim, tyhle události mě prostě vždycky donutěj zamyslet a připomenout si, že ezohovnama a alternativou se ohání kdejaká píča, která je nakonec průměrnější a nudnější než vobyčejnej maloměšták, kterej chodí do práce.
Takže přijdu dneska do práce a kauza odpaďák na hajzlu hýbe celým firemním přízemím. No já sem čuměl jako blázen, vlastně sem už od včerejška věděl, že odpaďák na hajzlu je nějakej promáčklej a neschopnej otevření, ale diskuse nabrala solidní grády. Jsme totiž tři mužský, který ten hajzl využívají a nikdo z nás odpaďák nezkurvil. Mě to fakt rozesmálo, protože někdo to musel bejt a výsledek byl takovej, že tři dementi tvrdili, že to nebyli. Sem si připadal jako na základce, kdy soudružka učitelka žádá, aby se přiznal debil, kterej zapíchl kružítko do tabule. A všichni mlčí a mlčí a mlčí. To je prostě tak, když otevřete ventilační okno a kolega začne po patnácti minutách prudit, že je mu zima a že by to okno měl někdo zavřít. Na poznámku, ať to okno zavře, jestli je mu zima, se vám dostane odpovědi "já sem to okno neotevřel".

Ceny bytů v Praze rostou i nadále. Na konci října zdražily o patnáct procent. Neverending story, kdo chce bydlet, musí máknout. Mě stačilo včera poslouchat ty rady v hospodě od expertů přes chudobu, že bych měl všechny bitkojny prodat, protože je to jasná bublina.

pohoda

** update 15:02 Jo, dostal sem v sobotu levně kilo sejra. Pohoda.

image

======

** update 11:43 Dopoledne sem přežil, ale musel sem telefonovat, protože mě sere byt v suterénu a frajer mi furt volá, že něco není dodělaný a druhá strana mi tvrdí, že je všechno hotovo. A mě tohle sere, že musím řešit. Popravdě řečeno, furt lepší řešit práce na baráku, než dementní píču a její každoroční dluhy a byty. Může bejt blbě, ale s ezoalternativní píčou bez práce je rozhodně nejhůř. Dneska zase hospoda.

Bitcoinové futures jsou realitou. První den +26%, prolomily dvakrát limity obchodování, likvidita jen mírná. Bitcoin samotný to ustál a roste. Bomba, bitcoin zpátky na 16k$.

scénář života

** update 23:00 Taky mi došlo, proč furt houkaj sanitky a hasiči. Napadly dva centimetry sněhu a do Prahy přišla první kalamita. Venku zima, mohla by bejt ráno menší skluzavka.

======

** update 20:13 No, v pátek sem večer zabil sledování nějakýho filmu s tomem cruisem, kterej by zcela nečekaně zase o drogách a v sobotu sem si udělal menších domácích prací, abych šel na večer do hospody. zejtra zase. dnešní odpoledne sem zabil s devatenáctou kapitolou svý brakový sračky, takže jestli to někdo náhodou čte, může zase promrdat poslední hodiny tohoto týdne.

I cemented my head in a microwave and emergency services came.. (nearly died). ty vole, diagnóza sfetovaný youtuber.

nocoiner - urban dictionary byl obohacen o další výraz.

Miloš Eman na sněmu hnědých hoven. Bez komentáře.

konečně pátek

** update 13:27 Přiznám se, že včera toho už na mě bylo moc. Někdy v půl jedenáctý sem se sebral a jel domů, vyvenčil sem psa, pustil televizi, kde zrovna běželo s Arniem Komando, ale piču sem viděl, protože sem se probudil až dnes ráno. V podstatě na jakýkoliv alkohol dnes seru.

Druhý život komunisty: Z agitátora, který hájil bití studentů, až do sněmovny. Proti ženě jsem použil obušek dvakrát, byl jsem ohrožen, řekl kdysi Ondráček. Předem varuju, že je to čtení, ze kterýho se vám bude chtít zvracet. Malý, ale přesto brutální vzhled do myšlení obuškový mlátičky.

Míra žije v souladu s přírodou. Chodí po Praze nahý, bydlí v křoví. Příběh pomateného ezoalternativce, který se rozhodl na společnosti pouze parazitovat.

čtvrteční pařba

** update 11:25 Ty vole, tak to bylo včera fajn. Pánská slušná sešlost, lidský pokec a absence kund. Skoro splněný sen, tedy kromě toho posranýho zákazu kouření, protože hospoda opět poloprázdná a v zadní části měli nějakou oslavu jacísi buzeranti či co to bylo. Další chlastání dneska, pro změnu s kolegy z práce, zítra si dám po třech dnech oraz, pak společenské setkání v sobotu a příští týden v pondělí. Čímž by snad mělo být prosincovým společenským povinnostem učiněno zadost.

Další rekord. Bitcoin se přehoupl přes 14 tisíc dolarů. Jako solidní slepičí úlet. 14563$ v tuto chvíli, mohutná korekce se dá očekávat. V podstatě mě těší, že sem tuhle věc objevil dřív nežli píchač ezotericky postižených převzdělaných frnd a promiskuitní propagátor polyamorie Janeček.

malej průser

** update 17:07 Byt u nás na patře je po rekonstrukci. Potkal jsem pana majitele a chtěl se mi pochlubit. Jo, celkem se jim oprava povedla, strašně moc pomohla výměna odpadů, protože majitel chápe, že má teďka novej byt ve starý zástavbě. Ten byt má rozměry mýho a jde do prodeje za vyvolávací cenu 4.5mega. Ty vole, ještě někdy se nechám urážet od negramotný kundy, která za celou dobu svýho chlapa akorát schazovala a promrdávala peníze bůhvíkde. Natož věřit někomu, kdo v životě nepracoval v jednom zaměstnání dýl než půl roku. Pičo, já sem byl idiot.

======

** update 12:46 Fakt parádně sem se vyspal. Úplně do růžova. Přijdu do práce, tam menší haló, že máme průser, abych po krátké debatě pochopil, kde, ale naštěstí ne můj. Prostě windows a jejich systém práv na sdílenejch adresářích. Bitcoin přes noc zlámal zase všechny ATH (all time high) a teď si onanuje někode kolem 12,66$/mBTC. Večer pivo, včera kořalka a zejtra firemní mecheche.

obyčejný úterý

** update 20:40 No, myslím, že je ideální čas uzavřít dnešní den, griotky od báby z baráku za zapojení telefonu a půl flašky amundsenky s kolegou místopředsedou musí stačit každýmu. nasrat zmrdi.

======

** update 13:34 zatím naštěstí úplně obyčejný úterý. nic vážnýho se neděje, kolegyně recepční lítá s holkou po doktorech a v kancelářích vedení je poloprázdno. Byl sem si koupit jídlo a to bylo asi zatím největší vzrušení dneška.

Zeman prý kampaň nevede. Místo něj ji platí spolek Mynáře a Nejedlého, odmítá přitom říct, kde vzal peníze. Fakt nevím, jestli je třeba všechny ty vohnouty a zmrdy, který Ovar přitáhl do politiky, nějak komentovat. Pevně doufám, že Milošovi zlomí vaz návštěva sněmu Okamurových hnědých ksindlů.

Janoušek je invalida. Soud mu otevřel cestu k upuštění od zbytku trestu, rozhodne se o něm v Brně. Tak se simulant konečně dočkal, kdyby měl skutečný koule a mozek, jde si sednout a dávno už mohl být v polovině trestu propuštěn.

Pamela Andersonová: Oběti Harveyho Weinsteina věděly, do čeho jdou. Mám prostě rád slušný a poctivý kurvy, který si na nic nehrajou. Pamela to napsala dobře, protože k čemu světu prospěje, když nějaký filmový pseudohvězdičky tvrdí, že před 30 lety vykouřily hromadů čůráků nedobrovolně kvůli kariéře. Kunda kvůli penězům a moci udělá naprosto cokoliv, klidně mele i ezosračky.

Manžel zavolal na svou ženu (50) policii: Nadýchala skoro pět promile, navíc byla pod vlivem léků. Pičo, to musela bejt piča jako vrata. Celkem si to dokážu představit, na chlastu závislá píča, která mele ezohovna o tom, že prachy nic neznamenaj. Takovýho matroše najdete hromadu kdekoliv v jakoby nezávislým a alternativním prostředí. Například se to projevuje tak, že jedete do jižních čech a ta vaše píča retardovaná, ukáže hostitelům fakáče a jde se ožrat s nějakejma germánama nebo houmlesákama. Nebo nasedne do auta, začne mlít megahovna a s minimálně třema promilema po dvou flaškách tvrdýho odjede pryč a ještě mele hovna. Kundoodpad.

alternativní pondělí

** update 22:44 večer sem chtěl psát, ale vytuhnul sem u nějakýho béčka, protože mi došlo, že se blížej zkurvený vánoce. už začíná strašit předvánoční světelná diskotéka a reklamy se mi snažej zase nacpat do hlavy, že když sou lidi na sebe celej rok jak psi, že se něco u štědrovečerní večeře vyřeší. nemám vánoce příliš rád a v podstatě až teď si je užívám, kdy nemusím přemejšlet, jaký spíčený překvapení kunda zase vytáhne. chtěl sem se v tom babrat, ale během venčení sem si řek 'ser na to kundo', takže po těch všech dluzích a pronajatých bytech sere pes, protože teď je to lepší než, kdy jindy. až na ty kundy.

======

** update 15:23 se naštěstí nekoná. probíhá normální maloměšťácký den, přesně podle plánu jak to má bejt. Ráno sněžilo, pak přestalo a spíš chcalo. Po prásáckým maloměšťáckým obědě, sem chvíli pracoval a byl koupit chleba s makovým závinem. Pohotovast naštěstí skončila.

V diktátu dětských přání. Třetina rodičů přiznává, že se kvůli tlaku potomků nebojí zadlužit. Třetina rodičů jsou finanční negramoti, který neumí říct ne. Já to chápu, říct kundě "kundo, už fakt ne" chce fakt odvahu. Vím co to je, když člověk jede na hraně kvůli negramotný kundě, která si myslí, že bejt permanetně bez práce, s hromadou exekucí a v celostátním pátraní, je úplně v pohodě. Tady je jediný řešení, srát na vyfetovaný kundy, který přechlastaj deset houmlesáků u stánku s ultralevným chlastem a řešit jenom normální maloměšťandy. Fakt mi ještě někdy bude dávat píča s dluhama a bez práce čočku, že nevím co kolik stojí. Vím to dobře a mám už rezistenci na blbý ezomandy.

Transgenderová vzpěračka drtí své soupeřky. Závodnice ji na mistrovství světa nechtějí. Jako ty vole, v tomhle byl komunismus super. Nikdo na olympiádách či mistrovstvích světa neprudil, že helena fibinger či heidi krieger maj větší koule než soutěžní rozhodčí. Svět se posral.

neděle

** update 22:46 Venku je zase kosa. Včera úplně až tak veget nebyl, protože dopoledne sem udělal koupelnu a vysral špinavý prádlo. Odpoledne už nikdo nevolal a snad i noc bude klidná. Psal sem a sjížděl nějakou televizní sračku. Prostě takový maloměšťácký nedělní zabíjení času. Včera na tý akci někomu smrděly nohy tak, jak sem to dlouho necejtil ani u sebe. Prostě smradlavá matematika, součet smradů všech párů noh byl menší než smrad jednoho páru nohou.

Matky rozjely na internetu nelegální hazard. Netuší, co jim hrozí. To je hustý, tam nějaká posraná matka tvrdí, že se na mateřský nudí a tak zabíjí čas na internetech, jede nějaký špinavý kundí letadýlka, přes který tahá peníze z jiných žen, které jsou díky mateřství postižené snížením inteligenčního kvocientu.

Novej Zelený raul se taky s Okamurou nesere. To bude žalobička od čůráčka šikmookýho.

======

** update 12:18 Včera sem si udělal veget a večer sem šel pozdravit narozeninového oslavence. Chvíli sem se zdržel, vypil pál litrů mátovýho čaje s medem a kolem půlnici sem byl naprosto střízliv doma. Dnes ráno mě probudilo řvaní telefonu z neznámýho čísla. Samozřejmě u klienta vypadla v noci elektrika a bába mi chtěla říct, že mě v noci nechtěli budit, ale že jim nejde na hotelu wifina a čtečka docházkovýho systému. Takže sem dojel k zákošovi, zjistil, že se nedostanu pro klíče, abych si odemknul dveře k racku, tak sem se rozloučil a jel zase domů. Všimnul sem si, že se směrem k okrajovým částem Prahy rozmáhá odporný a nechutný nešvar v podobě velkých bilboardů, na kterých je stará Milošova fotka, kde ještě vypadá "dobře" a má všechny tři vepřový podpradky, s velkým textem "zeman znovu 2018". Ten ksindl nevyjde tři schody a jeho placení nohsledi se snaží tvářit, že je úplně v pořádku a rakovinu nemá.

pátek

** update 22:14 Kromě kolegy z práce po mě dneska nikdo netoužil, umyl sem podlahy, vyzvedl matce balíček v zásilkovně a prokecal večer s návštěvou. teď žeru nějakou prasárnu od řezníka a asi si pustim nějakou sračku. venku je zima.