Zplozeno v období: ufo

firemní kalba

** update 13:34 Kolegové se už scházej, já za chvíli půjdu domů připravit psa a sebe. Docela sem rád, že dneska vynechám hospodu, protože fakt nemám náladu ani chuť pozorovat hospodský frndy. Dneska totiž budu žvanit s kolegyněmi a spolupracovnicemi, které nechlastají první alkáčskou ligu a choděj normálně každý den do práce.

======

** update 10:53 Dneska mě čeká firemní kalba. V šest ráno pípla smska s jednou debilní hlášenkou, kterou musíme zpracovávat editaci čistého XML souboru a někdy kolem sedmý mi volali všichni kolegové, že maj haldu práce a hlášenku řešit nechtějí. Tak sem je poslal do píče a hlášenku uvedl do pohybu, jsem nyní jediný, kdo ví, jak to celý probíhá.

mumifikace

** update 22:27 Mozek byl vytažen nosem a veškeré maso zbaveno vody. já sem se zbavil taky vody, ale za pomoci několika piv. zítra pokračování s firmou. do toho přijela ja brigádu matka, tak sme si společně zanotovali nad zbytečností předvánočního chaosu. dozvěděl sem se, že prej mezi dvanáctiletejma holčičkama letí jednorožci a prej která nemá aspoň jednoho na oblečení, je úplně společensky znemožněná a vyřazená z kolektivu. to bych se posral.

DooM

** update 22:30 No, po příchodu z odpoledního venčení sem trapácky usnul a probudil se až v devět. To už se nedá nic dělat. Dva kolegové v práci pravděpodobně dozítra odpadnou kvůli nemoci. To bude zase večírek ve středu. Každopádně průser je, že se zase blížej zkurvený vánoce a s nima se vynořujou nehezký vzpomínky. Jo, takový ty, kdy sedíte u řízku se salátem a v hlavě se vám najednou rozsvítí světýlka jak na vánočním stromečku. najednou pochopíte, že ta píča s váma vlastně vyjebává, protože ať ten třetí pronajatej byt znamenal cokoliv, nebylo to absolutně normální. fakt to nemělo smysl, protože si nedokážu představit, že bych za současných cen musel tohle dotovat. jako třináctej plat je fajn, ale když neplatím dluhy, exekuce a život finančně negramotný píče, fakt ty peníze nic neznamenaj a těžko říct co s nima, když vícečiméně nic nepotřebuju. mít finančně gramotnou píču, tak se dá na auto či dovolenou pohodově vydělat nebo pohodově splácet. takovejch scén, který sem musel vyslechnout a přitom rozhodně nebyl problém mě, problém je vždycky v ezopíčách, který melou ezohovna a obyčejná práce jim smrdí maloměšťáctvím. takže ať chcípnou vánoce a ježíška pořádně do prdele ošuká santa klaus.

======

** update 11:35 Vypadá to, že dnes je velké významné výročí. Doom slaví krásných 25let. Tolik radosti ze života jako dává Doom, nedá žádná alternativní vyfetlá ezopíča z undergroundu. Kundy přicházej, kundy odcházej, Doom a peklo na zemi zůstává.

neděle

** update 22:59 V pátek sem malinko zapařil a včera sprostě odpočíval. sjel sem kus série walking dead a narcos tentokrát z mexika. dnes se vstával celkem brzo, udělal sem dvě pračky, odpoledne zabil péči o domáci pokojovky a hlavně chilli, který potřebovalo přípravu na zimu. večer sem chvíli psal, vyvenčil psa a teď jede nějakej dokument no drogovým bossovi el chapovi, je v narcos zmíněn. zítra kurva do práce.

spánek

** update 22:21 No, padla mi do gentoo zkurvená velká aktualizace a rozbila se mi rss čtečka. takže se celej večer kompilujou balíky a já doufám, že potom zase bude čtečka fungovat. vysral sem se na psaní, i když mi jako psovi není, ale nebyla nálada. čumím na televizi a teďka jede santa je pořád úchyl.

======

** update 13:39 No ještě že sem nešel na pizzu, kolegyně to zkusila a tradičně s ní tlustá bloncka za pultem vyjebala. Z patnácti minut čekání na pizzu to bylo 45 minut. Zkurvenej balkán a už zase začínám bejt nasranej. jo, nasrat člověka tlustý krávy umí.

======

** update 10:48 Včera to bylo decentní. Nízká účast, takže sem lehce po desátý zavolal dročku a jel domů podlehnout sedativním účinkům piva. Zasranej svět mě sere o něco míň, protože sem se celkem dobře vyspal. Ráno sem udělal otočku u účetní a v práci zjišťuju, jestli máme dobře nastavený autodiscovery pro exchange, jelikož kolegovi nechodí outlook pro zkurvenej apple. ten outlook je úplně jinej než verze pro windows, to bych se posral. příští týden na hospodu seru, protože máme ve středu firemní večírek a podle všeho to vypadá, že mě čeká pivo za 60 a stejky za 500. mám rád kapitalismus, mám rád práci a mrdám na předlužený kundy.

pývo

** update 11:07 Dneska mě čeká po 14 dnech pívo v hospodě. ani v podstatě nevím jestli se těším. na kumpány jo, ale jinak mě asi zase čeká zkurvenej hospodskej stereotyp. hraju si s nějakou sračkou, kterou vymyslel kolega. furt si myslí, že potřebujem helpdesk.

kočičinec

** update 22:27 Já sem si neměl ty zprávy na čétéčku pouštět. kdybych si pustil raději nějakej dokument o hitlerovi, nemohl bych se nasrat víc. leda při připomínce zemana a nekonečným pátraní po peroutkovi. takže sem se ještě víc zprudil a měl sem co dělat, abych se při psaní odprudil. tu svoji hovadinu chci dopsat, i kdybych měl ďábla ošukat.
k tomu večerní procházka, to je věc, která fakt uklidňuje. dneska sem přemejšlel nad chudejma lidma kdekoliv mimo evropu a usa, jak se musej dívat na ty naše evropský a americký internety v podobě facebooků či instáčů, kde jsou profily jen samých krásných a úspěšných lidí. to by třeba byla věc, která by mě hodně srala. vidět tu šílenou chudobu, která ničí životy v nějakým ghetu plnýho drog, bez tekoucí vody a odtékajících hajzlů, bez fungujícího zdravotnictví, školství a s mizernou bezpečností. hned bych se chtěl dostat přes hranice do usa nebo do evropy, kde je blaze. jenže svět je sobeckej a zkurvenej a tyhle lidi jsou mi u prdele, protože jim nijak nemůžu pomoct ani je nezachráním před bídou. svoje charitativně sobecký pocity zase uspokojím sponzorským darem lékařům bez hranic. neudělám víc. já sem měl to štěstí spolu s dalšími spoluobčany, že jsem narodil uprostřed evropy a tudíž můžu řešit úplně jiný problémy kolem sebe. například, že sem naprostej lůzr a nikdo si mě na fejsbůku nevšímá. nechtěl bych žít nikde jinde ani v jiný době, ale sere mě minimálně polovina voličů, která mě chce okrást o svobodu a sobectví kapitalismu.

======

** update 19:35 Musím říct, že třicet let po revoluci mám fakt pocit, že jde všechno do totální píče. nejenže mě serou kundy, ale když vidím v televizi ty politický zmrdy, který přitáhl Babiš, chce se mi fakt blejt. A to tak, že bych nejradši blil úplně všude. Netušil sem, že se dožiju takovýho zkurvenýho magořince, ve kterým zkurvenej agent stb se zkurvenejma bolševikama, zkurvenejma socanama a zkurveným okamurou zkouší zkurvit můj život. Kurva proč to některý lidi chtěj?
Drobný skutky laskavosti, který sem dneska udělal byly fajn a nejvíc mě asi potěšily kočky v útulku, kterým sme přivezli sponzorský žrádlo. ty čubky poznaly, že vezem krmení, tak se přišly na nás podívat.

Agrofert zvětšil své impérium, jeho Mafra převzala Bauer Media. Chudáci důchodci, Babiš převzal časáky pro penzisty a protože některý z nich kupuju sousedce, tak vím, že to byla relativně solidní německá kvalita. teď se do toho nasere Andík se svejma žvástama a ulhanou reklamou. Myslím, že časem dojde ke zkurvení, jako úspěšně zkurvil mladou frontu a lidovky.

CVVM: Nejvíc lidé věří Babišovi, nejméně Okamurovi a Bělobrádkovi. no tyvole, není tohle k posrání? kde to kurva žiju a mezi jakejma kundama to vlastně žiju? fakt se bojím toho, že normální lidi jsou v zoufalý menšině.

======

** update 11:44 Snímky truchlícího psa George Bushe staršího (†94) dojaly celý svět: Pes se od pána nehnul ani po jeho smrti. Jo, tahle psí věrnost je fakt dojemná. Co mě taky docela sebralo, že vydržel s manželkou snad od střední školy hodně přes 70let. Tomu říkám lidská úroveň.

Mě je prostě fakt fyzicky zle z toho kundího odpadu, na kterej se musím dívat. Bohužel vše jest výsledek mých voleb prostředí, ve kterém sem se rozhodl žít. Je to chyba, kterou už asi pořádně nenapravím, ale skutečně už nechci poslouchat žvásty nevzdělaných kund z undergroundu. Lekce s bejvalkou, nejdebilnější a nejzadluženější krávou, jakou sem mohl potkat, byla brutální. Každý večer usínám se slovy "ty seš takovej čůrák blbej, naivní a úplně retardovanej" na rtech. Jak já sem si nechal srát na hlavu, na to do smrti nezapomenu. Jo, ta kráva se mi pomstila snad za všechny mužský, který ve svým životě potkala, ale faktem je, že sem nikdy nepředpokládal, že taková blbá ezokunda se může chtít chlapům vlastně mstít za veškerý otcovský příkoří. Ano, už vím, že když zasraná kunda sere na partnera a jde chlastat v jižních čechách raději s nějakejma houmlesáckejma kreténama a germánama, že je to msta za zlo. Seru na kundy, který se chtěj mstít, taková ženská je úplně na hovno.

======

** update 11:02 kolega rozebírá nějakej disk, kterej sem prohlásil za mrtvej, v domnění, že ho rozchodí. já myslim, že ne. z cesty do práce sem si ujasnil, že mě serou lidi, který si nedokážou říct o místo k sezení. já fakt neumím číst myšlenky, i když so to hromada retardovaných kund myslí. nikdo čůráci neumí číst myšlenky, to si myslej jen retardovaní nevzdělaní ezoretardi. odpoledne nás čeká cesta do nějakýho kočičího útulku předat sponzorský dary v podobě krmení a kočkolitu. příjemná změna.

pondělí pčo

** update 23:09 dopoledne nevim co sem dělal, z odpoledne mi utkvěla v hlavě další diskuse z celoroční řady na téma firemní NAS. Jede šestým rokem, disky se v něm neměnily, tak sem upozornil že by to bylo dobrý nějak řešit a chtěl sem, když už sme ti zlatý partneři, nějaký pěkný hpe pole v základní sadě. dneska borec přišel s tím, že by nám jedno dali za 80k i s diskama a že je to moc. uff, bych se posral. k tomu si postěžoval, že mu nechodí cisco anyconnect na jablečným tabletu a telefonu, tak sem mu řek, že pro android chodí a pro jabko teda musí chodit taky. já ty jablečný sračky neznám, znát nechci, ale stáhnul sem pro jistotu iso macos, podle návodu ho nainstaloval ve virtualboxu a ten posranej anyconnect vyzkoušel aspoň pod něčím jablečným. samozřejmě chodí. tím sem zabil večer a k tomu sem chvíli psal.

hovno

** update 22:45 jelikož dnešní neděli nebylo rovno, dělal jsem tak akorát hovno. co jinýho v poslední den pohotovosti. sežral sem mocnej oběd, vyvenčil několikrát psa a musim říct, že teď je fakt hnusně. sníh slezl, kalamita zmizela a zůstal jen studený opar. zejtra zase do práce.

úklid

** update 23:53 Dneska sem uklízel a večer odpočíval u novýho pokusu o predátora. venku je zima a chodníky, ze kterejch přes den stáhli sníh a neposypali je štěrkem, solidně kloužou. musel sem jít po trávníku a nebyl sem sám podle stop.