Zplozeno v období: ufo

práce u zákoše

** update 12:06 Práce u zákazníka proběhla dobře, v podstatě by ji nakonec zvládla i cvičená opice jako sem já. večer du na pívo a fakt se těším na řízeček paní zuzanky, pokud tedy nebude mít dovolenou. jediný výrazný vzrušení dneška byla cesta ze smíchova, kdy sem nastoupil do tramvaje a až pozdě sem zjistil, že v ní cestuje nějakej cikánskej houmlesák, který vydával monotóní skororytmický pazvuk, no prostě se kymácel a pípal jak čůrák a bylo to tak otravný až ho cestující o pár zastávek dál za výpomoci řidiče vypoklonkovali. Opravdu, prostě ten typ naprosto retardovanýho degenera, kterej si degeneraci uhnal buď už geneticky od rodičů a nebo ji pomohl užíváním fetů a chlastu. Jak bych to tak řekl, přítomnost takového člověka v mé blízkosti mi vždycky nahodí otázku, jestli by nebylo lepší tyto naprosto zbytečný lidi prostě utratit. Ať sem přemejšlel, jak sem přemejšlel, nenašel jsem jedinej důvod, proč má existence takového jedince na zemi důvod. K čemu je, vždyť obtěžuje už jen svojí přítomností. No a pak se v tramvaji rozbily dveře, že nešly dovřít a čidlo nedovolilo tramvajákovi odjet, takže problému se chytli nějací mladí borci, kteří na každé zastávce řádným úderem a kopancem dveře dovírali, takže sem mohl dojet do práce. aha, taková je praha.

těžká pohoda

** update 22:13 dneska sem skutečně nezahálel. od devíti u zákoše, kde sem teda skodo hodinu snídal a prohlížel hromadu krabic s diskama, kabelama, licencema a tak, protože frajeři od datových kabelů měli práci v serverovně a do ní se vejdou maximálně dva lidi a rack. krásná komora s ventilací do dvora, úplně sem to viděl celý zelený. no skoro do tří sme montovali servery, diskový pole a páskovou mechaniku, bez oběda, ale v pohodě, takže sem přijel a dal si zase rejži od vietnamců. chlapi na baráku už nemakali, veškerý bordel za poslední dobu odvezen a další stupačka vyměněna. příští týden se dělaj garsonky a pak přijdu na řadu já, bude to maso stejně. volal mi, že nakonec ten včerejší průser s kapající vodou v suterenu byl odhalen a odhalení nikdo nečekal, protože si nevšimli, že maj z bytu nad u stropu vyvedenou kuchyni a zjistili to až kolem poledního, kdy si majitel chtěl udělat kafe a odlil vodu do dřezu a chlapi zrovna v suterénu něco dělali, protože původně si mysleli, že problém vyřešili kurva ráno obyčejným pérem a protažením trubek. prej sedm a půl metrů dlouhá trubka, když má metr vedle kuchyně svoji stupačku. takže problém dočasně zafixovali a pak mu kuchyň přehoděj správným směrem. no říkal pan odpadník, že je to vcelku detektivní práce a dneska prej odhalili kus podlahy v bytu v suterénu a je tam propadlá díra. tak se pudu zejtra podívat. taky mi říkal, že prej důchodci sou hrozně rádi, že sem je k tomu dokopal, když teďka na vlastní oči viděj, co se tahá ze zdí za zkurvený trubky. zejtra jinej zákoš, večer na chvíli hospoda, protože ve čtvrtek mě čeká konfigurace části toho železa, který sme dneska poskládali. to diskový pole se připojuje externíma 12gb/s externíma sas kabelama a sem zvědavej, jak to s tim vmwarem spáruju všechno. v podstatě do neděle bych to měl mít hotový. nasrat.

ppppppppppppp

** update 22:30 No je večer, popravdě řečeno, chtěl sem dneska meditovat u počítače, ale proud myšlenek byl přerušen kolem devátý slečnou ze suterenu, že ji tam do sprcháče kape voda, fakt kapala, takže sem měl dlouhej rozhovor s odpadníkem, kde by mohl být problém. teoreticky vyřešen, ale do bytu nad ní se nedostanu, takže řešení až zítra, až přijedou fachmani.
musím se přiznat k jedný úchylce k nasrání. tím jak sem dva roky psal tu svoji nečitelnou brakovou sračku, zůstaly mi nějaký poznámky a solidní závislost na psani, proto náhodným čtenářům asi slezou hrůzou zbytky vlasů, až jim docvakne, že sem ještě neskončil. takže od únoru pracuju na dalších sračkoidních laciných příbězích. budou to vesmírní dýleři 2 a 3, každá část po třinácti kapitolách, abych završil pěknou padesátku. Jo a snažím se dodržet pravidlo, aby dvojka byla nejvíc nepodařeně dementní a trojka měla náběh na takzvaný kult. Mám rozepsaný osmý příběh a dneska mě slečna solidně přetrhla nit. nedá se svítit.

Čína na internetu zakázala Medvídka Pú. Cenzorům vadí jeho přirovnávání k prezidentu Si Ťin-pchingovi. Ty vole, solidní demence.

Jako na základní škole. Dopis, kterým Mynář lobboval za českou firmu, je plný chyb. Nechápu, proč ten dopis nenapsal rusky.

======

** update 20:01 Pro zajímavost ještě dnešní trubky. Fakt nechápu, jak to mohlo fungovat, ale asi nějakou silou vůle.

image

image

======

** update 14:32 Mám po obědě, polívka a burito, respektive nějaká česká varianta na burito. ale původy jídel nějak v týhle zemi nemá smysl řešit, protože španělskej ptáček španělsko neviděl ani během přeletu na zimoviště a o boloňských špagetách v bologni nikdy neslyšeli. Zítra mě čeká kurva práce, ve středu ještě víc a hlavně budu muset hrát divadlo, jak tomu příšerně rozumím. No, už aby byl zase víkend.

Dáda je jak rozjetá dráha! Patrasová s milencem v Itálii pookřála a odhaluje čím dál víc. To mi fakt hlava nebere, co ty český alkocelebritky na tý itálii viděj. Bartošová, Patrasová, paranoidní myšlení by mohlo svádět k domněnce, že má český bulvár v itálii předplacenou celou řadu rádobycelebrit typu zchudlý hrabě nebo majitel několika bungalovů. Já si nějak nedokážu představit, že by jakýkoliv ital dobrovolně vlezl na českou stárnoucí alkoholičku s odulým ksichtem. No von taky Slováček s tou ramlicí je párek k pohledání a nedokážu si představit, jak se musí cítit otec, když si jeho malá holčička přivede domů chlapa, kterej je o deset let starší než vlastní dědeček.

======

** update 13:01 Pondělí. Jediný den v tomto týdnu, na který nemám plán. Tak sem aspoň telefonoval.

Zemřel George A. Romero, režisér kultovního hororu Noc oživlých mrtvol. RIP a dík za všechny zombie

včera sobota byla, včera byl zkurvený den

** update 22:25 Večer. Venku zase dusno. Bych se posral. Doklidil sem nějaký drobnosti a celkem v křesťanský pohodě jsem prožil zbytek posledního pohotovostního odpoledne. Světil jsem jednoho z těch bohů nicnedělání.

Proč je máslo tak drahé? To by mě taky do píče zajímalo.

======

** update 12:13 Včera byl teda zasraný den. Kolem poledne sem se pokusil začít uklízet, ale udělal sem jenom podlahu, protože mě příšerně začala bolet hlava. Asi nějaká migréna z tlaku a změny počasí, protože z kundy mě rozhodně hlava nebolela. Takže po umytí parket a plovoučky sem se na všechno vysral a šel si lehnout. Sjel sem nějaký špatný filmy, devátej díl twin peaks a večer usnul u Thora. No a dneska sem vstával někdy kolem desátý hodiny jako pravej maloměšťák. Vyvenčil sem, stavil se na Skalce nakoupit psovi nějaký pochutiny, sobě tabák a šel sem zase domů.

Zapalte Prahu, skandují mimopražští. Vidle zůstanou vidlema, říká Pražák. Takovej článek o tom, jak vesničani furt řeší pražáky. Já kam přijedu, pro domorodce sem pražák, i když marný vysvětlovat, že jsem obyčejná naplavenina z vidlákova. A vůbec nejhorší to je v brně, tady v praze je vám brno úplně u prdele, ale tam u hranic se sibiří se můžou z prahy posrat. Mám pár storek, kdy sme jeli do brna, zaparkovali na šumavský u mrakodrapu v místech, kde byla spousta aut s brněnskou spz a po návratu z šichty tam všechny auta stojí, kromě našeho, jehož místo zabral zase nějakej dement s brněnskou spztkou. No a pak se dozvíte, že ste parkovali na zákazu a že vás odtáhli. Srát na brno.

„Ty už víš, kudy běží zajíc.“ Pelta s náměstkyní v odposleších mluví o dotacích. Tohle bude Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? II.

Čína jako trhák pro Hollywood. Americké filmy pro čínský trh upravují scénáře i herecká obsazení. I já sem si všimnul, že se může hollywwod posrat z číňanů, ale co se mě týče, najít mezi čínsko-světovou produkcí perlu, znamená prohrabat se fakt hromadou čínskejch sraček. Tak je lepší se nehrabat, protože doby hongkongských kungfu filmů, kde byla ještě potřeba stará dobrá ruční práce a lidská síla je pryč a dneska to číňani dohánějí digitální grafikou a to je už o hovně, protože pak kungfu může dělat i posraná panda.

Osamělost zabíjí, varují odborníci. Rozhodně nesouhlasím, protože například ve familii bejvalky sem nepotkal chlapa, který by byl starší padesáti let. Všichni mrtví a já z toho podezřívám kundy a jejich přístup k mužům jako k odpadu. Využít a odhodit. Pakliže v rodině vládnou toxický vztahy a nevzdělaný ezokundy si myslej bůhvíjak nejsou chytrý, to je pak na průser zaděláno a o dlouhým a spokojenym životě se nedá hovořit.

konec týdne

** update 22:53 to byla prdel tenhle dnešní den. ráno sem dojel k zákaznikovi a samozřejmě nešlo o přestěhování jednoho serveříku, ale kompletně všeho, protože dostavěli novou serverovnu. všechno jako v pohodě, akorát s jedním zákeřným podrazem od windows 2012 server r2, který sem jenom vypnul a po přenešení o dvě patra níž znovu zapnul a ten debil nastavil síťovku na nějakej veřejnej profil, takže se zapnul firewall a mě trvalo asi půl hodiny, než mi kurva došlo, proč se nemůžou useři připojit k těm svým službám. příští týden pokračujem, protože jim navíc dorazily echt nový servery s echt novým diskovým polem od hp enterprise a to budu muset všechno poskládat, prodrátovat a do neděle nainstalovat vmware a do něj nějaký mrdky. kalendář mám tedy plný od úterka do pátku, kromě středy, kdy si odskočím k jinýmu zákošovi.
domů sem dorazil po třetí hodině teda, vyřešil sem přes teamviewer nějakej problém u matky na počítači, skočil si k mým oblíbeným vietkongům pro polívku a pálivý kuřecí s rejží k pozdnímu obědu, sežral to a férově usnul, aby mě probudil konec televizních zpráv po půl osmý. takže sem sjel nějaký surový béčko pilgrimage, úplně zbytečnej příběh o zbytečnejch věcech a v podstatě to bylo asi největší kouzlo celýho filmu, že se celej příběh motal okolo úplně zbytečný relikvie. věř a budeš věřit i kameni.

Neznámá česká firma s mizivým obratem postaví v Kyrgyzstánu elektrárnu za miliardy. Pomohl jí Hrad. sem si nějak vzpomněl na koženýho, jak vyjebal s azerbájdžancema.

Topolánek si koupil byt ve Špindlu, jeho sousedy jsou další Dalíkovi známí. Zcela zodpovědně můžu říct, že to je to poslední, co byste chtěli. Bydlet ve špindlu.

Alleged Alphabay Admin Found Dead in Bangkok Jail. Celkem hustá story, celou dobu sem nějak věřil teorii, že za ab stojí ruská mafie, ale stejně se mi nezdá, že by celej projekt byl oneman show. kdo ví.

čtvrtek třináctého

** update 22:25 zejtra ráno musím naklusat k zákošovi, což se mi sice fakt moc nechce, ale když se dílo podaří, v poledne budu doma a taky si užiju zvuky bouracího kladiva, kterým sundavaj přizdívku od trubek a uvolňujou je z podlah. v koupelnách je poctivá betonová podlaha, to už uměli před válkou. hromada pytlů narůstá, v sobotu je přijede někdo odvést. fotky trubek sem rozeslal vlastníkům a musím říct, že zatím jenom odpovědi ve smyslu, že výměna byla dobrý rozhodnutí. dneska dokonce přišla důchodkyně z posledního patra se omluvit, že mě vyrušila na dovolený a je dobře, že sme se do toho vrhli, ona pečlivě poslední dny pozorovala chlápky co nosej a co dělaj.

image

======

** update 17:56 Pro zajímavost fotky 70mm potrubí. Je zcela jasně vidět důvod, proč nám neprošly kamery až dolů. 100mm hajzlový potrubí sice takhle ucpaný nebylo, ale zato má podélný trhliny z důvodu únavy materiálu věkem, takže kdybysme do něj nechali pustit mechanickej čistič, jak někteří vymýšleli, přidělali bychom si spíš problémy.

image

image

======

** update 11:24 Chlápci makaj na odpadech, začínaj pěkně v osm hodin a když sem odcházel, znělo celým domem dunění bouracích kladiv. Práce jedou na plný koule, dneska sem viděl německý protihlukový desky z nějakýho lisovanýho polystyrenu, ze kterých budou pěkný nový krycí rohy nad trubkama. Jsem docela rád, že přes den jsem v práci, lidi akci pochopili a spolupracují. Paráda. V práci sem sám.

odpadní středa

** update 22:27 No jo, úplně sem zapomněl, že dneska bych šel normálně na pívo. Venku chčije, takže bych si musel vzít do hospody vodníka, protože na sezení venku to příliš nevypadá.
opravdu je kus první trubky vytrženej a odloženej na dvoře, chlápci si mákli a ještě máknou, protože sme bez výtahu a všechny ty 25kg pytle se stavebníma hmotama si musej vytahat až nahoru sami. a dolů v pytlích suť a kusy litinovejch rour a starejch vodovodních trubek, který sem rovnou nechal vyndat taky. říkal jeden z dělníků, jak ho už bolej nohy, 4x nahoru a dolů prej stačí. budou mít chlapci svaly na konci prázdnin. bordel moc není a rámus v práci neslyším. jedou dovolený, jsem v kanclu sám a v pátek možná půjdu k zákazníkovi.
pohotovost zatím furt pohoda a nebyla špatná, protože mám takovej pocit, že až dneska se pomalu vracím do skutečný pravý temný reality, po tý nádherný dovolený. jediný co mě dost překvapilo, byly všude pražský až nadpražský ceny. 130Kč za smažák s hranolkem a tatarkou, to byste ani v praze nežrali, maximálně z francouzskýho, deset let starýho sejra. holt sázava a sezóna. plzeň suverénně za 40, takže povětšinou všude kácov za 25-28. což je pohoda a mít takhle malou hospodu u řeky nebo rybníka s turistama, k tomu koupit pivovarnu se dvěma měděnějma kotlema, tak by to nemuselo bejt marný. Chlastat se bude furt, i kdyby na rakev nemělo bejt a když to lidi chtěj, proč jim to levně nedat. Kor v čechách.

======

** update 11:40 dneska začali chlapi vytrhávat první hajzlovou stupačku a vytvořené otvory se těší na nové potrubí s nápisem "made in germany". žádnej levnej šunt, protože chci, aby se další případná oprava odehrála nejdřív za 60-70let, kdy už tady na tom mizernym světě dávno nebudu. Je to kurevsky fajn pocit, když víte, že po vás zůstane hotový dílo a zorganizovaná práce, protože do těhlech trubek se ještě bude srát až budu hnít pod hlínou. Fakt mi ve finále starost o barák přinesla víc potěšení, než bez výsledku deset let lepit za kundu dluhy, průsery, pokuty a další byty s problémama.

Na Titanu by mohla fungovat velká lidská kolonie. Hm, ehm, hmhm...

deštivé úterý

** update 23:48 Pytle s odpadem přibývají, venku je normálně a tady máte osmou kapitolu ty mý nechutný sračky. rozhodně můžu na svoji křivost slíbit, že tak nic dlouhýho už vás nečeká. opravdu.

======

** update 12:16 Pěkně vychcanej den. Opraváři odpadů makají, zítra dojde k pokusu vytrhnou první trubku ze zdi. No sem fakt zvědavej, ale všechno zatím jde podle zasranýho plánu a pevně věřím, že projekt odpady řádně dotáhnu do konce. To si budu mastit ego, panečku.
Ještě mě napadlo k tomu včerejšímu zamyšlení o kybernetických milenkách. S nima se vlastně ani nemůže stát, že je vezmete na výlet a ona se vám někde zakecá s houmlesákama u stánku s levným alkoholem nebo s posranejma germánama, protože přátelé jejího partnera ji nepřijdou dost dobrý. Sice bude dost záležet na firmware v elektronickém mozku, přeci jen bude muset být dobře zabezpečen proti hacknutí hax0ry, ale pořád vidím jen samá pozitiva. Rád bych se dožil toho, že si na důchod pořídím umělou elektronickou opečovatelku. A klidně i za bitcoiny.

ČR se bude bránit tím, že splnění kvót znemožnila laxnost jiných. Typicky český. Žijeme přeci v zemi, kde kdejaká kunda mele hovna o tom, že život ji zkurvili rodiče, migranti, židi nebo cikáni.

rekonstrukce odpadů

** update 23:00 je pravda, že v tento čas bych měl předhodit v chřtán další díl mý sračky. jenže jak sem se vrátil včera večer, tak sem začal číst až dneska a smutným faktem je, že ty nebožáky, kteří náhodou mý sračky zvládaj číst, čeká nejdelší kapitola ze všech. nejspíš nejdřív zejtra, protože sem dal jen 20 stránek. venku je zkurvený vedro, pařák k zalknutí, mám pohotovost a nejspíš i sračku.

======

** update 13:06 Takže akce rekonstrukce byla zahájena. Ráno sem potkal pana odpadníka a já byl fakt rád, že sem dokázal tuhle akci manažersky dotáhnout až k realizaci. Moje ego je pohoněný a je samo se sebou spokojený. V práci jedou dovolený, já mám pohotovost a bohužel i nějaký posraný úkoly.
Dovolená byla super, akorát ráno v úterý mi zkazila jedna z domovních důchodkyň, která přemýšlela a volala mi, že žádá všechno jinak. Jak řekl jeden kolega, bába si myslí, že všichni pojedou podle ní. Jinak až do neděle fakt zkurvená pohoda, kterou nic nekazilo, tedy hlavně frndy.
add komentář s linkem na film o jxd. helejte já nevim, když se takhle jeden vyhulenej mozek zamyslí a vzpomene si, jakej byl ten pán vohnout a co říkaj některý zkuřky, tak nevidim důvod proč bych se měl jít podívat. Všichni tak nějak tuší, že nejdřív byl s landou a vláďou franzem (humorný retro rozhovor z roku 1990, kterak chtěl kultivovat plešky) za skinheda, pak za feťáka, následně se pokusil stát linuxovým hax0rem, aby skončil jako pisálek moralistických článků pro blesk a nějakej bulvárek jménem reflex. Jo, to sou tyhle vyfetovaný ega, kdejakej kokot prohulí a profetí dvacet let života a pak neumí psát o ničem jiným než o sobě. Jako já jsem přemejšlel, že bych napsal brakovou sračku o své velké a geniální osobě, ale nakonec sem si nějak uvědomil, že by to nikdo nečetl, že by to byla další z tuctových Biblí a jiných vyfetovaných sraček, takže sem napsal to co sem napsal.

Hit 90. let se vrací. Ledvinky mají úspěch, prodávají se jako luxusní zboží. Bomba, zase konečně po pár letech budu mít trendy součást oblečení a nebudu vypadat jako dýler nebo balkánský prodejce pravých rolexek.

To video použijeme i v autoškole, říká odborník o šílené jízdě. Ty krávo, stejně se z týhle havárky nikdo nepoučí a čůráci se budou stále rodit. Jako je to tragédie, ale holky si za ní mohly jenom samy.

Sexuální roboti. Kybermilenku by chtěli čtyři muži z deseti. A že se ani nedivím, vzhledem k tomu, jak současné dívky degenerují pod vlivem různých nesmyslných teorií jako je feminismus či genderismus. Mám nějak pocit, že většina normálních mužských nechce mít doma frndu, která je celostátně hledaná, je potetovaná jak lidojed, od vašich kámošů si pučuje peníze a nevrací, pronajímá nesmyslný byty, když jeden má s partnerem a do toho mele hovna o ezoterice a o tom, že peníze nic neznamenají, ale na druhou stranu si přeci nebude kupovat brokolici, když může žrát svíčkovou nebo jen maso přeštických prasátek. No, tak s těmito vlastnosmi, kdyby výrobci naprogramovali elektronickou milenku, tak neprodaj ani kus.

The Assassin's Teapot: How Does This Thing Work? Pro zajímavost.

konec pohody

** update 19:46 tak je po všem. hlavně po dovolený.