Prújem: ufo

nasrat kreml

** update 21:45 sere mě miloš zeman, sere mě andrej babiš, serou mě komunisti a sere mě ruskej kreml. kreml by si měl nasrat.

Ruská vláda schválila seznam nepřátelských zemí, přičemž do něj zařadila jen Česko a Spojené státy. Normálně nasrat na Kreml. Tyvle, tohle až budou číst lidi v nějaký prdeli na druhý straně světa, tak si musej normálně pomyslet, co jsme to za divnej stát, že se nás rusko bojí jako usa. solidně kreml nasral zemanovi na hlavu.

čína

** update 10:52 v bytě mi montujou bezpečnostní dveře a pan elektrikář, který mi rozváděl kabely, dnes odlít směr čína. no, snad si nevzal trička s tibetskejma nápisama.

oznámení o kontrole

** update 15:57 právě sem se dozvěděl, že vláda normalizačního komouše Babiše zakázala hospodským pustit hostům wifi. Tyvle, jakej má wifi vliv na šíření čínskýho viru a co když si přinesu svoje vlastní mobilní data? Takový dementy svět neviděl...

======

** update 09:56 dneska zase do práce. je středa a čeká mě to ještě v pátek. nesmím jezdit tak brzo, jako jsem jel dnes, protože tramvaj byla narvaná nějakejma lidma. fakt nevim, kde se všichni vzali, když normální člověk by měl smrdět doma, jako smrdim já. včera sem si udělal registraci na očkování americkou vakcinou proti čínský komunistický sračce, která v posledním roce otrávila životy většině slušnejm lidem. ne, nejsem odmítač vakcin, protože nežiju v dementní realitě, ve který Bill Gates implantuje do nosů 5g čipy. jediný v co doufám je, že mi systém nabídne nějakej normální termín a netrefí se do dovolený. to by mě zkurveně nasralo. ale je fakt, že mě víc sere Babiš se Zemanem. To jsou takový zmrdi, za kterejma by bylo dobrý po volbách udělat tečku.
Z VZP přišel na SVJ dopis s oznámením o kontrole, zda-li za zaměstnance řádně odvádím zdravotní pojištění. To jest i za moji maličkost. Jako je to prdel, stará účetní, která loni zemřela, jela celý účetnictví na punk, protože prej na SVJ nikdy kontroly nechodí. Nová účetní si celý naše účetnictví předělala, opravila a upravila přesně podle paragrafů tak, že i moje vlastní poctivá matka řekla, že naše nová účetní je tak poctivá, až to bolí u srdce. No a protože je poctivá, tak si zasloužila kontrolu z VZP. Tyvle, zmrdský dotační podvodník Babiš s instagramovou modelínou Schillerovou asi chytaj zloděje.

otevřený shopy

** update 16:24 tak prej od sedmnáctýho chce Bureš otevřít hospodský zahrádky. Čtyři lidi u stolu a ještě s testem nebo potvrzením o prodělaným kovidu nebo nějakej samotest. Já když vidím hospody v Praze, tak mám pocit, že ten idiot žije v nějaký sfetovaný realitě.

======

** update 09:41 pohotovost skončila, venku je letní vedro a furt mám pocit, že dost lidí z prahy zmizelo. dneska otevřely obchody a zcela nečekaně jsou fronty. Většina věcí do bytu se dá objednat z eshopu, ale stejně má občan Česka potřebu stát fronty. Tyvle, 32 let od Sametový revoluce, ale národ se touhy stát fronty nezbavil. tyvle. [facepalm emotikon]

promořovací párty

** update 10:43 včera proběhla na paruce pěkná promořovací párty s otevřeným stánkem a koncertem, který by se dal nazvat "underground proti lockdownu". jarda umělec měl narozky. navíc včera slavil 95 narozky i můj oblíbený britský přírodovědec david attenborough.

narvaná tramvaj

** update 08:54 mám zavedený pátky v práci. dnešní cesta tramvají mi dala připomenout, že epidemická panika skončila a vrací se narvaný vagony. asi budu muset zase jezdit později. navíc sem udělal dobře, že sem se rozhodnul vystoupit o zastávku dřív a jít si koupit salát s rohlíkama, protože vylezu od řezníka a slyším fakt brutální tramvajový zvonění. no jasně, tramvaják zapnul zvonek, protože vyjel pár metrů ze zastávky a musel zastavit kvůli nějakýmu čůrákovi, kterej debilně zaparkoval káru tak, že lezla až do kolejí.

alešný poplach

** update 11:20 v noci mě probudily falešný poplachy, jeden ve 3 a podruhý telefonát v 5. typičo, rozmrdaný spaní.

jaderná bomba

** update 11:56 celkem mě uklidnilo zjištění vědců během simulovaných dopadů planetky na Šumavu, že by nepomohla ani jaderná bomba vyslaná směrem k vesmírnýmu objektu.

pohotovost

** update 12:19 tyvle, nesmrtelná teta Bohdalová slaví devadesátiny. Přežila Hitlera a nejspíš přežije i Zemana.

======

** update 09:29 o víkendu chcalo a včera byla matka ve vinohradský nemocnici na očkování proti čínskýmu sajrajtu. v práci máme pořád najetý homeoffice a já bych docela rád zase začal chodit pravidelně do kanceláře.

rozvolnění

** update 11:23 nějak se nám samovolně rozvolňuje, ráno sem jel nakoupit k řezníkovi a přišlo mi, že Praha je liduprázdná. Žádný fronty, jen sem viděl pár důchodců. Taky bych jel na chatu, ale ještě musím nějakej čas počkat, až dofinišuje rekonstrukce. Politická situace mě sere a vím zcela bezpečně, že zmrdi Babiš a Zeman musí skončit.