Prújem: ufo

čínský sráč koronáč

** update 11:05 furt se učím. včera po 17 dnech dorazil šéf a vypadal dost jetě. nikdo o koronáči nemluvil, ale doba, po jakou byl doma, byla na něj moc dlouhá. no, jsem přesvědčen, že tahle republika dostane s normalizačním komoušem babišem pořádně přes držku a čínský sráč koronáč tomu moc nepřidá. zemana odnesli do nemocnice na celkovou výměnu balzamovací kapaliny, ale furt se všichni tvářej, jakože je nejzdravější člověk pod sluncem. tahle země je v prdeli.

učení

** update 21:29 no učim se. nicméně mě docela zaujal tento bizarní příběh myslivce, který na šibeničním vrchu zabil svoji milenku a jejího milence. přičemž podle zpráv na nově měl snad ještě jednu milenku doma. ty vole, to nevymyslíš a mě se hned vybavila myslivecká reklama na kofolu, jakože když ji miluješ, není co řešit.

======

** update 12:05 začal jsem se učit na zkoušky, včera zavolal elektrikářovi a ještě musím nakontaktit řemeslníky. proces vyřízení hypotéky hotov a peníze včera odeslány. zvládli jsme to na jedničku. já si prostě furt myslím, že když jsou dva lidi normální a choděj normálně do práce, že zvládnou fakt hodně a můžou se mít dobře, i bez nějakých debilních keců.

mráz

** update 22:58 do prahy přišel mráz. je celkem zima. ráno sem se probudil s bolavou levou nohou a přeleženou rukou pravou. ale nechutně přeleženou a brnící. co sem dělal s nohou fakt nevim. zítra do práce a pomalu bych se měl zase začít učit na testy.

gestapo

** update 14:15 mám po obědě, venku pěkně zase chumelí.

======

** update 13:13 máme v práci elektrikáře, který nám montuje nový světla. během kecání jsem zjistil, že je z Kolína a že sme se narodili ve stejný nemocnici a máme v rodině učitele. no moje kolínská babka od fotra byla taky učitelka. takže opět došlo na debatu o nejznámějším kolínským rodákovi - Miloši Zemanovi. Znovu jsem slyšel historky, že jeho fotr, o kterým nikdy nemluví, donášel za války gestapu a mstil se lidem, kteří mu šlápli na kuří oko. Takže pokud někdo přemýšlí, po kom má Miloš chorobnou mstivost, tak skutečně ji zdědil po fotrovi. No mít fotra donašeče gestapa, tak jsem hanbou propadlej a chápu, proč je celoživotní Zemanova noční můra.

kalamita v praze

** update 09:51 v Praze po letech napadlo pár centimentrů sněhu a zatím drží. Je kalamitní situace, silnice nikdo neodklízí a jediný uklizený chodník jsem viděl před ředitelstvím VZP. asi znaj rizika...

donald trump v píči

** update 23:01 donald čůrák trump je v píči. zmrd dostal co chtěl. teď ještě poslat do prdele normalizačního komouše a donašeče stb andreje babiše. a bude kurva líp.

Sněmovna reprezentantů schválila návrh ústavní žaloby na Trumpa kvůli podněcování ke vzpouře.

daň z nemovitosti

** update 11:26 kolegyně z účtárny je kovid negativní. venku od rána sněží a vypadá to, že nějakej čas asi sněžit ještě bude. prahu nejspíš čeká kalamita. vypadá to, že nám vedení zruší stravenky a budeme dostávat stravenkovej paušál. hodně mi to připomíná starý časy, kdy si člověk mohl za stravenky koupit pár lahváčů a cíga a takový dělňasové jistě tuto možnost ocení.

======

** update 10:50 minulý týden jsem si počítal výši daně z nemovitosti za novou chatu, u který se budu muset přiznat finančáku v kutný hoře. normálně jsem ji počítal ručně, sám si vyhledal platební koeficienty, ze kterých mi vypadlo nějaký číslo. brácha mi pak poslal odkaz na online formulář, do kterýho jsem před chvílí naházel všechny údaje a výsledek jsem získal naprosto totožný. jsem kurva furt dobrej!

pondělní práce

** update 22:58 zombifikovaný náckové mě vždycky potěšej. fakt vždycky. Sky Sharks

======

** update 17:26 bytová smlouva podepsána, peníze odeslány. sem rád, že to mám za sebou. fakt sem se bál, aby prodávající neonemocněli nebo nějak jinak nelehli. vztah mezi příbuznými z řad bývalých vlastníků byl na bodu mrazu, ani se nepozdravili. V práci máme tři jedince s rýmou, horečkou a bolestí svalů. fakt to po silvestru asi náhoda nebude.

donald dement trump

** update 12:57 vypadá to, že hromada dementů na světě včetně zemanova blba ovčáčka stále nemůže vydýchat triumfální prohru donalda trumpa ve volbách. docela mě to baví, navíc je prdel, že sociální sítě zrušily tomu dementovi účty. tomu říkám solidní troling tančícího harmonikáře.

Chřipková sezona bude podle odborníků zřejmě mírná, virus nebyl zatím v Česku zaznamenán. konečně nějaká pozitivní zpráva v současný těžký době. letos nedostanu chřipečku. :D

nákaza lidí čínskou sračkou pokračuje

** update 22:59 já si jenom odložim opravdu velkej filmovej bizár. je tam naprosto všechno od lidí, prasat, penisů a koz. Kulky spravedlnosti

======

** update 11:59 fašistický kruhy v americe zajistily definitivní prohru Donalda Trumpa. Řádění pomatených kreténů, kteří žijí v zajetí podivných webů šířících konspirační teorie, Trumpovi zajistilo nesmrtelnou ostudu.
Mezitím v Česku normalizační komouš a donašeč státní bezpečnosti Babiš obviňuje EU z neschopnosti dodávat včas a rychle vakciny, přestože ten ulhanej zmrd nesplnil naprosto žádnej slib. Jako za sebe můžu říct, že mě ten komouškej sviňák sere způsobem, kterej nelze snad ani vyventilovat. Kurva já nechci, aby můj život ovlivňovali zmrdi z normalizačních familií. Musím říct, že amorální doba budování komunismu v Československu přinesla opravdu odporný jedince. Pokaždý, když v televizi vidím Babiše nebo Zemana, vzpomenu si na svoje krutý mládí, kdy mě v tehdejší černobílé televizi děsily odule vychlastaný a vykouřený ksichty starých komunistických vůdců pronášející hovna, jimž snad ani sami nevěřili. Zeman mi vždycky připomene odporný ksicht Brežněva a Babiš je prototyp normalizačního politruka, který by kvůli vlastní kariéře klidně poslal do kriminálu i vlastní matku, kdyby mu to mělo přinýst body. Osobně si myslím, že Babiš je takovej zmrd, že kdyby nepadl v 89 bolševik, dnes by klidně mohl bejt předsedou ústředního výboru ksč..
bitcoin kurva hustě.