Zplozeno v období: ufo

nabíječka

** update 22:47 Protože v práci kromě mě a kolegy nikdo nebyl, obchodní úplně vopuštěný a nám nedali homeoffice. nejspíš kvůli třetímu kolegovi, kterej smrděl v kanceláři u zákazníka. takže kolem jedný sem se sebral, šel domů a vyřešil matku. pak sem navštívil vietnamský bistro, objednal si polívku a nějaký kuřecí s rejží a šel to domů sežrat. někdy kolem čtvrtý, když sem se chystal se psem ven, zazvonil telefon a neznámý číslo. takže sem ho vzal a na druhý straně byl chlápek, ze kterýho vypadlo, že má u nás v práci na recepci krabici s nějakejma tričkama, který si měl teda vyzvednout včera. jelikož kolegyně na recepci měla dneska dovolenou a nic neřekla o krabici s tričkama, rozhodl sem se udělat dobrej skutek a v rámci dobrých vztahů sem se sebral a jel do práce. tam už na mě čekali dva frajeři, vzali krabici a hodili mě autem domů. snad sem tu ranní nabíječku v rámci dobrých skutků aspoň trochu oplatil.
na hospodu sem se vysral, nakonec sem zabil večer psaním a na smažák s bramborem a tatarkou půjdu zejtra. celej den docela mocně houkaj sanitky a hasiči. asi ty zkurvený vedra, díky kterejm uschly poslední zbytky trávníků. vypadaj, jakoby trpěly žloutenkou.

Je na čase změnit přístup Čechů k alkoholu a tabáku, integrovat nové fenomény a být více mezinárodně aktivní, uvádí Vobořil. Nějaká zpráva o tom, že se v čechách chlastá a fetuje nejvíc v evropě.

======

** update 10:56 Tak nabíječku sem sehnal, dokonce mi ji v tom bazaru dali zadarmo. Já jim chtěl dát aspoň kilo, ale myslím, že mě chlap blbě odhadl a asi sem vypadal jako retard, kterej neumí do pěti počítat, tak se nademnou slitoval. Prostě takovej ten kundí ezoalternativní přístup. Jinak sem ve středu viděl v hospodě u stolu ženskou, která skoro nechlastala a měla dokonce práci. Sice seděla s partnerem, což je logický, protože takovýhle frndy jsou hned rozebraný, ale je fajn si připomenout, že můžou existovat i normální kundy a ne jen negramotný ezokrávy s vychozenejma základkama a schopností přechlastat všechny alkáče u stánku s levným chlastem. Jo a na palmovce sem viděl spícího bezďáka, kterej měl nohy obsypaný mouchama a jiným hmyzem.

jo, to bylo ten den

** update 19:26 Včera sem zabil den u zákoše instalací serverů a služeb, večer doražen v hospodě. dneska zase u zákoše konfigurace páskovýho zálohovače, oběd a strašný vedro. matce se přetrhl kabel od nabíječky k prehistorickýmu samsungu b100, takže zejtra jedu do bazaru koupit novou nebo rovnou nějakej starej tlačítkovej telefon pro důchodkyni.

Expertka: Tygří kosti na revma a penis na potenci? Pověry vznikly z mixu mytologie, historie i kultury. Jo, je strašný jak tyhle ezoduchovní nesmyslný sračky zabíjí planetu.

obyčejný den

** update 22:40 byl jsem otevřen diskusi jít dneska do hospody, ale nakonec popravdě vyhrála zodpovědnost, protože musím bejt zejtra po osmý u zákazníka, kde nás čeká práce. bylo by asi dost blbý přijít zničenej, když věděj, že bejvám zničenej ve čtvrtek a když k nim ten den musim, tak mě maj rádi. takže bych veškerou práci zejtra rád zvlád, abych k nim nemusel ve čtvrtek. důležitý je umět odhadnout důsledky vlastních rozhodnutí a rozhodnutí jít do hospody by bylo vostrý rozhodnutí.

======

** update 14:01 Dnes je obyčejný maloměšťácký den. Byl jsem hodit domovní účetní do schránky nějaký podklady, pak sem jel do práce, kde sem si udělal přípravu na zítřejší mordování s windows 2016 serverem. oběd se nesl ve znamení italský placky na piču a teď buší do hodin odpoledne a ručička se pomalu kolébá k době mého odchodu.

teplý pondělí

** update 22:38 Dneska sem málem těsně zmoknul, ale fakt těsně vo kozy. byl sem si zařídit nějaký věci u nákladovýho nádraží. je vidět, že se tam bude jednou stavět. večer sem zabil psaním a venku je zkurvený dusno.

======

** update 15:11 Venku je docela letní pařák. Co se dá dělat. Udělal jsem něco kancelářské práce, obvolal pár lidí a řekl kolegovi po dovolený, co se má udělat. Praha je poloprázdná, za chvíli razím domů, protože se ještě cestou musím stavit u kámoše v práci.

tvarohový knedle

** update 22:17 Inu nic, ráno sem chtěl jít do OBI pro nějaký sračky, jenže sem se probudil o půl dvanáctý, pravděpodobně důsledek toho, že sem se zasekl u počítače asi do tří do rána. řešil sem problém se startem X-ek, protože poslední měsíc občas nenaběhly, nvidia-smi bral 100% cpu a na displeji zůstal svítit jenom kurzor a ani nezablikal. nakonec sem na to přišel, vadnej udev skript, takže vstup do bugzilly a tak dál. furt je co vylepšovat.
takže sem udělal nějaký prádlo a vrhnul sem se do tvarohových knedlíků s meruňkama. Jo, kurva se musim pochválit, povedly se, nerozpadly a ani nerozvařily. jediný co mě nasralo bylo, že mi došlo makový semeno, takže sem musel koupit nějakej předpřipravenej a byl sem hodně zklamanej. není nad čerstvě rozemletej mák. dnes poslední den pohotovosti, nic se nestalo a snad už ani nestane.

úklid

** update 18:45 Dneska sem zabil den obyčejným maloměšťáckým úklidem bytu a praním špinavýho prádla.

cure the

** update 22:41 Odpoledne bylo úplně trapně pohodový, frajeři do tří odešli a když mi kolegyně řekla, že sme byli v kancelářích celej den sami a od nás nikdo nemakal, sebral sem se taky a šel domů. ty vole dovolený v malý firmě. bitcoin se plácá kolem 6200$ a sem zvědavej, jak dlouho ještě bude. konec hry nevidím. večer sem zabil psaním svých ubohých sraček a k tomu sem z televize od nějakýho vědce dozvěděl, že prej vodíku je omezený množství a za pár biliónů let dojde. čímž nebudou mít hvězdy čím topit ve svých kotlech, zhasnou a vesmir se ponoří do tmy a chladu. to mě trochu vyděsilo.

======

** update 13:35 Hele, dneska je pátek třináctýho. Kdo by to kurva řek. V práci je hovno a klid, dneska nemám moc co na práci. V zasedačce sou nějaký frajeři a jedou jakýsi audit. Protože jsou šéfovo významní známí, netrápím je technem ani kanadským hardcorem, ale jen si pouštím the cure. můj oblibenej popík.

vobčanka

** update 22:43 Klidný pohotovostní večer, který sem zabil psaním. Zase se musím dostat do tempa. V tývce běží hovno, venku bylo příjemně a zuří prázdninovej klid. Trasa tramvaje mezi Želivskýho a Florou je rozkopaná, takže jezdí náhradní doprava v podobě autobusu. docela voser, ale nedá se svítit. přemejšlím, že zítra nechám psisko spíš hlídat doma, protože navíc maj dovolenou v mejch oblíbenejch lahůdkách, takže stejně nebudou páteční psí úplatky, který dostává.

Neukazujte tolik atraktivních fanynek, prosí FIFA televize. Obraz šampionátu ničí sexismus. Jako nejsem nějakej velkej fanoušek těhlech sportů, ale přijde mi, že svět začíná mít solidní průjem. Snad se jednou nedočkám toho, že zavedou na modelky kvóty a fotbalisti s hokejistama s nima dostanou zákaz ženitby.

Kam zmizeli původní američtí psi? Všechny je pozabíjeli a snědli Evropané. Lidi všechno sežerou. Jednou sežerou celou planetu.

======

** update 15:00 Už se blíží konec pracovního dne. Poladil sem pár drobností, jinak sjíždím od oběda písničky od punkový grupy D.O.A.. Fotografie čubičky na výletě.

image

======

** update 11:02 byl sem dneska zažádat o novou občanku. tý starý končí platnost a já chci novou s čipem. navíc má rozměr jako platební karta, tloušťku jako karta a pravděpodobně půjde k některým úkonům použít jako karta. Vyřízení trvalo asi 15 minut, nevyplňoval sem žádnej formulář, nemusel sem k fotografovi, protože fotku udělali na místě. 21 století přichází do český republiky. no, přichází, vzhledem ke stavu současný vlády tolerovaný zasranejma odpornejma komunistama, je tahle země duševně zaostalá. agent stb s komunistama bude diktovat svoji představu, jak má bejt líp.

oběd

** update 22:26 No, solidně sem po příchodu z venčení matky a psa vytuhnul a probudil před chvílí. úplně sem si nebyl jistej jakej je dneska den. myslim, že se teprve teď začínám vracet do reality, protože dovolená byla hodně vostrá. celkem jasně si pomatuju ještě středu jak otevírám rum, kterej sme ještě ten večer vypili a do toho hromadu piv, jehož poslední kousky v plechu sme vypili v neděli večer ve vlaku. nacenili sme se na dva sudy a je otázka, jestli je prostě příště nevzít. taky si pomatuju pár klobouků hub, ze kterých sem se radostně a barevně nejdřív zesral a pak zeblil. jako solidní očistec. fakt nechápu ty lidi, který lemcaj ayahuascu a žerou tyhle přírodní sračky, vždyť to není pěkná otrava, když se člověk zeblije jak šakal. ale byla to prdel. je lepší brát sračky čistý v jen v malejch mikrodávkách. v pátek nevim co sem dělal, ale rozhodně sem do soboty taky moc nespal, protože někdy po čtvrtý hodině odpolední na mě přišla v hospodě menší krize, takže sem se šel natáhnout na zahradu do lehátka, aby mě probudil půlnoční měsíc. tak sem se akorát přesunul na matraci pod střechu a pokračoval v dospávání. v neděli úklid, hospoda a večer odjezd zpět. oheň celou dobu.

======

** update 13:21 Obědvám. Do toho generuju trochu práce. Ráno sem jel za účetní, zítra mě čeká cesta na obecní úřad P10 zažádat o novou občanku. Miloš Zeman dopoledne mlel v parlamentu nějaký uberhovna a raději sem si v televizi pustil dokument o rozmnožování koal. stále instaluju notebook pro zákoše, došlo na aplikace a hlavně ms office. furt si ta svině něco stahuje. taky mě sere, že paní v mém oblíbenem lahůdkářství má měsíc dovolenou a v podstatě nemám kde nakupovat snídani. jinak zatím pohoda den, nerušený žádnejma kundíma ezokecama.

tiskárny

** update 22:58 Ani odpoledne a večer sem se nenudil. Navíc přijela matka, tak sem ji musel vyzvednout z brigády. Klika, že je to tak akorát na psí procházku. si ještě musim poznamenat jednu zkušenost z chatový kolonie. normálně tam žijou přes léto lidi, kterým vadí, že pes sere u polní cesty nedaleko dřevěných domků. upřímně si nejsem jistej, jestli bych pozemek takhle chtěl, ale koupit chatu na sázavě před třema rokama, když byly do čtvrt mega, byla by to fajn investice. trochu ji opravit, zařídit záchod a sprchu a hned by se dala pronajímat.

======

** update 13:15 Nakonec se mi aktualizace docela protáhly, takže sem skončil dneska ráno kolem půl třetí. Bych se posral. Každopádně super bylo, že po příchodu k zákošovi v tiskárnách ležely kontrolní tisky a všichni byli spokojení, že zase můžou normálně tisknout. No, něco se posralo na terminálový službě a bylo prostě lepší terminál restartovat a nechat tiskárny znovu pochytat. U zákoše mi vrazili notebook, který je potřeba připravit novýmu zaměstnanci. Normálně to dělá kolega, ale je na dovolený, takže si užívám instalaci win10. No a do toho ještě hlášenka od jinýho zákoše. Teď čekám na hamburger.