Prújem: ufo

rámus

** update 18:18 dneska ráno mi začla pohotovost a na bytě sekání zdí pro topenářský trubky. no a sekání a mlácení běželo až do pěti. masakr.

dráty

** update 13:38 elektrikář maká, vyndavá starý rozvody a docela se divím, že byt dávno nevyhořel. dneska sundal přes třicet let starou zářivku.

image

image

bordel

** update 20:58 v rozebraným bytě je chaos jako na vládě. nicméně pevně věřím, že v chaosu nastolím pořádek, což se o politický situaci v česku nedá říct. agent bureš je jak neřízená střela, která shodí zmar a bídu pokaždý, když uhne nečekaně stranou. zmrd jeden estébáckej.

mlha

** update 23:15 venku je mlha. taková pěkná hororová. přesně ten typ mlhy, ve který se šíří zombie virus a ze který občas vyleze bestiální příšera z paralelní dimenze.

rekonstrukce

** update 11:27 řemeslníci začali makat na bytě, venku skoro nikdo nebyl, takže sem frontu u řezníka nestál. tyvle, snad přesně po roce další uzávěra, kdy musím trpět doma.

divnej stav

** update 09:10 Babišova armáda zmrdů zase od zítra vymyslela nějakej divnej stav. zase budu celej týden na homeoffice, takže sem rovnou v práci sdělil, že mám práci na novym bytě a že mi to vyhovuje. Nicméně bych řekl, že novej divnej stav je bída a zmar s nouzí, protože nevim, jak omezí šíření viru, když budu chodit v noci se psem do vzdálenosti 500m a nemůžu se jít projít do Klánovickýho lesoparku. Jo a chlapcům řemeslníkům musím napsat papír, že u mě pracujou, aby je pustili přes hranice Prahy, někteří nejsou pražáci.

vnitřní pocit

** update 19:17 koukám na zprávy a vidím tragédii a naprostý zmar.

======

** update XX:XX mám takovej pocit, že národ, který vymejšlí revoluce akorát na Internetech, si vlastně toho normalizačního komouše Babiše zaslouží. Jsem docela rád, že dnes dopoledne nemám příliš čas sledovat svět českých asociálních sítí, protože mám tři prdele jiný práce. Nicméně je fakt, že když vidím diskutovat kretény z Internetu o hovnech, je to fakt únavnej problém, který nelze vyřešit. Čím větší píča, tím větší potřeba být na Internetu viděn a slyšen.

ccse

** update 19:57 no hej, touhle čínskou sračkou se můžou nakazit i gorily se lvama. no to bude ještě prdel, až se zjistí, že virus můžou chytnout i domácí zvířátka jako pejsci a kočičky. tyvle :S

Gorilí samec Richard a lvi v pražské zoo mají koronavirus.

======

** update 14:29 mám po jídle, padá na mě únava a začíná mi bolet hlava. dneska večer se v podstatě poprvý po pěti týdnech nebudu učit. politická situace je furt v prdeli a osobně myslím, že bude v březnu ještě hůř. vždyť se nad českou republikou slitovali už izraelci a frantíci a poslali sem nějaký vakciny, který zmrd Babiš určitě zamkne pod zámek do skladu.

======

** update 11:30 checkpoint ccse mám úspěšně za sebou.

katastrofa

** update 23:54 hm, takže tu máme normální čínskej koronavirus, pak britskou mutaci a objevila se jihoafrická. ani bych se nedivil, kdybysme si vyrobili svoji vlastní mutaci. no jinak to funguje tak, že když velkochov ptactva napadne ptačí chřipka, tak se celej chov zlikviduje, aby náhodou chřipka nezmutovala. i to je řešení kovid problému.

======

** update 19:10 čumím zase na zprávy a myslím, že březen bude fakt katastrofa. zkurvenej babiš, pičo takovej chaos. [facepalm emotikon]

HW mining

** update 22:20 vláda skončila jednání a já asi pět minut sledoval brífing. tyvle roušky, respirátory a chaos. babiš v píči, alena vypadala jak čůrák, blatný je prd platný a hamáček vypadal jak kůl v poli. tyvle

======

** update 19:34 minulej rok hejbaly českem roušky, teď jsou tématem ve zprávách ffp2 respirátory. já měl v úterý z prdele kliku, že sem jich 10 koupil v lékarně, protože od pátku spíš nejsou...

======

** update 13:40 musím si poznamenat, že jsem na Internetu zjistil, že ten slavný starosta Řeporyjí Pavel Novotný, který nemá problém v kanceláři hulit jointy a vysílat sebepropagační videjíčka s debilníma kecama, z jedný strany dokáže vytrolit sovětské soudruhy z Moskvy přes Koněva a Vlasova, z druhé strany se může posrat, když je mu připomenuto, že čínští soudruzi mají Tvrdíka jako bílýho koně a Slavia slouží k praní čínských peněz a je to jediný symbol takzvaných čínských miliardových investic. Já si furt myslím, že je lepší bejt obyčejnej maloměšťák, který má fotbalovou ligu v prdeli.

======

** update 11:00 přistálo mi v poštovním klientovi psaní od pana ředitele s nápisem "HW mining poptávka". Jakože se sice nejedná o farmu asic jednotek pro těžbu btc, ale jen o poptávku na grafický karty, je to asi poprvý, kdy se může můj šéf pochlubit, že má experta.