Prújem: ufo

přechody pro nechodce

update 12:53 když vidím skupinu "minibazárek pro bezva maminky", tak si představím matky, který celé dny sedí na sociálních sítích, nevaří, neuklízí, serou na vlastní děti a všude vykládaj, jak maj těžkej život.

======

update 11:41 komentáře k dnešním mediálním sračkám všech chutí.

Průlom: V Německu nařídili uprchlíkům pracovat. kdyby to bylo jenom na mé maličkosti, hned bych nařídil českým dezolátům, flastencům a chcimírům v žoldu Kremlu povinnou pracovní docházku. už mě nebaví těmto nepřizpůsobivým vydělávat na dávky. oni si jezdí v týdnu po demonstracích a já musím chodit do práce. tak to nasrat, zmrdi.

Honzík (4) má podezření na autismus, trápily ho záchvaty vzteku: Rodina marně sháněla školku. pokaždý, když čtu takový dojemný článek o dětech se záchvaty autismu, se musím ptát, kdo se o tyto děti postará, až budou dospělé a při síle. jejich rodiče zestárnou, přijdou o energii, dřív nebo později zemřou a děti přijdou o stabilní komfort. kdo se bude o tyto autisty starat?

Středočeský kraj zmodernizuje MHD. Fixní jízdní řády nahradí mobily a AI. trošku se bojím toho, že v blízký budoucnosti bude nějaká AI zkoušet kecat do mýho zkurvenýho života.

CEO Nvidie: děti už se nemají učit programovat. z tohoto článku mně vychází jenom jedno vysvětlení. AI od Nvidie už umí naprogramovat sebe sama a tudíž lidi nejsou k její existenci nutní.

======

update 09:27 je mně stále záhadou, proč řidič stojící autem na přechodu pro chodce a čumící do telefonu chytne hroznej záchvat, když mu s úsměvem ukážu oba palečky vzhůru, že ho lajkuju jako naprostou jedničku. každej chce mít přeci na sociálních sítích co nejvíc pozitivních palečků.

home ofis

update 20:32 pan prezident byl dnes skákat padákem z letadla.

image

======

update 18:08 ptáčci s buchtou jsou hotovi.

======

update 11:57 Své štěně nalezli mrtvé s broky v těle. Trest pro viníka požaduje i petice. no kdo to asi byl? zase ozbrojenej zrmd, kterej si hraje na pána luk a lesů.

======

update 11:45 dnes domácí kancelář. ptáčci jsou v hrnci.

smrt komunismu

update 14:44 kouřím u okna a prohlížím kytky na parapetu. podívám se na ulici, vidím tmavýho týpka jak odkládá na sklepní okno krabičku nejspíš od cigár. říkám si "dobytek jeden". pak ho nenápadně doběhne frajer v kšiltovce, cosi mu dává do ruky a tmavej otočí hlavu ke sklepnímu okýnku. frajer v kšiltovce vezme krabičku, chvíli jdou spolu, pak se otočí a mizí pryč. hlavně nenápadně hoši.

======

update 13:03 palačinky.

======

update 11:23 únor 25. komunismus je smrt, zmar a bída.

cokoliv přicházející z ruska znamená konec civilizace. ruský svět, ruská bída, ruský mir. jestli jste včera slyšeli ruskou bakterii Fica, tak vám asi došlo, jak moc jde východní evropa do píči. babiš už je naklepanej lízat putinova varlata. děti, vaše budoucnost bude zlá.

prci, prci, pacičky

update 23:29 chčije. čeká mě procházka pochcanými ulicemi v prochcaný praze. vychcaná noc.

======

update 22:19 rusákům za posledních pár dnů popadalo nějak letadel. za poslední čtyři hodiny rovnou dvě a už ty padající hrušky přestávám stíhat počítat. no tak hlavně aby jim zejtra nespadnul kerčskej most...

======

update 22:04 koukal sem na hbo na filmovou akční sračku. víc k tomu asi nemám co dodat.

======

update 18:29 tak už i germáni nás předběhli. ani nechci vědět, jestli se legalizace dožiju i u nás. Německo legalizuje konzumaci konopí. Lidé budou moci mít doma pro rekreační účely až 50 gramů drogy.

======

update 12:12 budou to dva roky od chvíle, kdy fašistický rusko zahájilo třídenní speciální vojenskou operaci na ukrajině.

rusko je hovno.

======

update 10:54 docela by mě zajímalo, kterýho čínskýho výrobce vozů napadlo pojmenovat auto podle počítačových pamětí - RAM. Tyvle, to je tak velká kráva, že se nevejde nejen na parkovací místo, ale ani na chodník. Naprosto netuším, jak malý penis člověk musí mít, aby si koupil takovej gigantickej křáp. Já mám v notebooku 128GB RAM a rozhodně tím celej chodník nezaberu.

======

update 09:38 přes ulici od kanceláří máme dlouhý roky vietnamce. dneska sem k němu šel pro mlíko a všimnul si, že rozšířil mezi bordelem u kasy sortiment zboží. můj pohled sklouzl k barevný dýleráku s výrazným nápisem THCp. to je prostě v prdeli, zakázali HHC, máme tu teď THCp. Stává se ze mě militantní uživatel přírodního konopí, který nechce hulit tyhle moderní, nevyzkoušený a syntetický sračky.

vidím v televizi reportáž, kde kňučí nějaký provozovatel sjezdovky, že přišla obleva. není nejvyšší čas přiznat, že provozovat sjezdovky v český kotlině je absolutní nesmysl?

chtěl jsem komentovat nějaký politický události na český scéně, ale pak sem si řekl "mrdám na to".

GIMP 3.0 vyjde v květnu: jaké novinky přinese po deseti letech vývoje? gimp je skvělý nástroj pro nás amatéry, kteří nepotřebují tuny funkcí, který stejně nikdy nevyužijou.

many v kabelce

update 22:17 pohaši nakaši

======

update 21:25 Pavlův plán funguje. Munici pro Ukrajinu zafinancuje Dánsko, Kanada i další státy. rozhodně poskočíme na žebříčku největších nepřátel ruska. :D

======

update 18:31 procházím podchodem pod želivskýho křižovatkou, v koutě u schodů vidím zaparkovanej kočárek a pak si všimnu páru stojícího nad alobalem. okej.

======

update 13:42 internet je místo, který je plný neskutečných idiotů.

======

update 11:09 scéna jak z nějaký černý válečný komedie. představte si filmový scénář, kde hrajete ruskýho fašistu zalezlýho v předjarním zákopu. je vám zima, chcete se ohřát a nedaleko je váš sádelnatý hořící kamarád. tak se připlazíte, uděláte si pohodlíčko a v posledním záběru kamery vám dojde, že jste z kamaráda zapomněli sundat munici.

======

update 10:43 jediný štěstí, že bendig není cikán, protože to by se rozjely na internetech shitstormy, který by poukazovaly na problematičnost a ulhanost danýho etnika. Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně.

======

update 09:41 nechci bejt nějakej příliš politicky nekorektní zmrd, ale musím uznat, že italové jsou všude stejní. v itálii, ústí, chebu, ale i v ostravě, zlíně či za hranicemi až košicích. Italka předstírala 17 těhotenství, na dávkách inkasovala téměř tři miliony.

V americké škole, kde není očkováno 11 % dětí, propukly spalničky. Odborníci se obávají dalšího šíření. příběh z nedaleké budoucnosti, ve které budou vyhrávat dezinformace, antivaxeři a absolventi základních škol života.

======

update 09:05 prachy jsou jedna z věcí, který přitáhnou pozornost mýho zraku. sedím v tramvaji přes uličku sedí úplně tuctová bába. hrábne do kabelky, vytáhne čtyři pětikila, který začne přepočítávat a prohlížet. já si říkám "tyvle bábo, já bych se na veřejnosti dvouma litrama fakt nechlubil, dyť nevíš, kdo se dívá". bába asi uměla číst myšlenky, šáhla do kabelky, vytáhla ještě dva dvoulitry, který celkem ještě voněly novotou.

Stříž nepodá dovolání v případu muže, který znásilnil nevlastní dceru. Neumožňuje mu to zákon. myslím, že dnes spousta przničů vlastních dětí radostí nad rozsudkem zprzní dcerku nebo synka. jeden otvor, druhej otvor, třetí otvor, velký svátek zprzněných otvorů.

nevlastníci

update 22:14 nejenže sme spolu s usa na seznamu dvou nepřátel ruska, ale prej sme i dokonce hlavní sponzoři neonacismu. me gusta, sráči.

Rusové vyhrožují Česku dekádami utrpení. Jsme prý hlavní sponzoři „neonacistů“.

======

update 18:45 V Kolíně se zřítil rodinný dům: Nájemce narušil statiku! Kopal ve sklepě. okej volové, tak tenhle inženýr musel mít určitě vysokou školu života.

Číňané odešli ze Smartwings, aerolinky se vrátily do rukou původních majitelů. konec slavných čínských investic. slavia fuč, smartwings fuč... myslím, že se jim investice do Zemana bohatě vyplatila.

======

update 15:36 vzkaz ruské hitlerjugend české mládeži...

======

update 14:38 tyvle, dnešní den mi naskakuje ve sledovaných diskusích velmi často kňučení komunistický mládeže, že jsou jako prej drahý nájmy a že 2kk o velikosti 50m2 je tak malý byt, že prostě nestačí a nestačí už vůbec pro rodinu. rád bych tyhle zasraný komouše poslal do píči, protože v takových bytech běžně žijí průměrní češi se dvěma průměrnými dětmi. skromnost, ta komunistický mládeži fakt chybí a přesně takhle vznikají sráči, kteří po roce 48 lidem brali velký byty, dělali je menší a ty malý byty rozdávali jiným komunistům.

======

update 11:01 vždycky sem mi sevře žaludek, poleje neskutečný smutek a někdy vzbudí i smích, když na ulici potkám nebo na internetu vidím ženu propadlou plastickým modifikacím od plastelínových chirurgů. proboha ženský proč? proč chcete vypadat jako by vás vytiskla plastická 3d tiskárna?

Soud odmítl dovolání družstva Svatopluk. Musí správci H-Systemu zaplatit přes 18 milionů. je to třicet let, kdy lidi investovali první peníze do h-systému a od tý doby jenom platí. tragický pozůstatek devadesátkové politiky dvou zmrdů. václava klause a miloše zemana.

======

update 09:24 ivysírání český televize mi nabízí zdarma shlédnutí filmu vlastníci. na tyhle popkulturní filmy pro jednoduchý lidi, kteří nikdy v orgánu svj nedělali a nikdy trávu na samotě nehulili, se prostě nedívám. jsou to sračky, který nemá smysl konzumovat ani zadarmo. kor, když sem předseda svj, kterej si brko občas dá.

Rohlík končí s výrobky organizátora zemědělské demonstrace. no, samotnýho čupra komentovat nebudu, protože to je taky ten typ byznysmena, který chce hodně vydělat za minimálních nákladů, nicméně je prdel pozorovat, jak najednou dezoláti z celý čr hromadně na internetech oznamují rušení svých neexistujících rohlíkových účtů. ano, i ten dezolát z chatový kolonie u hranic se slovenskem...

„Skončili jsme jako kolonie,“ hřímá muž, který poslal traktory do Prahy. prcám tyhle ušatý traktoristy. Babiš, Jandejsek a další agrobaroni s vazbami na proruskou dezolátní scénu prostě nepatří do tohoto světa. kňučení zblblých zemědělců, kteří až na místě v traktoru zjistili, že se jim na demonstraci motají debilové s ruskejma vlajkama, s debilnímy projevy a debilními názory, mě prostě nedojímá. eurodotace jim nesmrdí, americký traktory jim nesmrdí, hnůj jim nesmrdí, ale demokracie a svoboda ano. naserte si zmrdi.

Rusko zakazuje beletrii se „zakázanými informacemi“. adolf hitler by skákal radostí deset metrů do vzduchu. rusko je debilní země, která by měla bejt od evropy oddělená vysokým plotem a minovými poli.

klid

update 17:58 nějak se nám u psího parku přemnožily sdílený kola, ale takovým způsobem, že se nedá kolikrát projít a stojí i na záhonech s veřejnou zelení. takže sem se zachoval jako správná pomocná stráž vébé neboli uliční udavač a poslal na radnici zvídavý dopis, jestli jim to přijde úplně v pohodě.

======

update 14:50 V Česku se znovu našla invazní sršeň asijská. Svezla se v kamionu z Francie. kde je pitomio okamura, kde je doktor broukolog konvička, kde je široká jana volfová, kde je Милош Земан, když je potřeba bránit hranice před cizáky?

======

update 13:29 skoro všechno jsem dneska udělal a dodělal. tedy to, co bylo nutný udělat a dodělat. potřeboval bych dovolenou.

======

update 09:13 včera byl ve městě solidní klid. co všechno se vrátilo s odjezdem pomatených ušatých traktoristů sedících v dotovaných strojích:

  • otázka co je horší v mhd. páchnoucí bezďák, vysokofrekvenčně ječící dítě nebo důchodkyně slizce usmívající se na dítě v záchvatech?

  • zácpa na želivskýho

  • debilové ve vozech značek bmw a mercedes, kteří serou na blinkry během odbočování. tyvle těch kreténů ale dneska bylo.

VÚTR

update 16:07 dobrá, někdy kolem 13h sem viděl pár amerických john deerů, jak jedou po černokostelecký zpět do prdele. celá ta taškařice debilů dopadla vlastně dobře.

jinak moje první cesta jako doprovod invalidního vozíčku dopadla dobře. měl sem z toho stres jako prase, ale zvládli jsme to, ještě štěstí, že je vinohradská nemocnice tak blízko. každopádně můžu už teď říct, že to maj vozejčkáři přes veškerou snahu města zkurveně těžký. děravý chodníky, obrubníky, prostě voser.

======

update 9:36 Velká únorová traktorová revoluce se evidentně nekoná. na to, že měli dementi v amerických traktorech táhnout černokosteleckou až na vinohradskou, tak praha je skoro prázdná, u řezníka ani noha a ti zmrdi mě ráno ani neprobudili. nicméně vláda by měla aspoň otevřít otázku, jestli agrobaronům typu Babiš a jejich holdingům vyplácet další dotace. když gigantický holding nepřežije bez dotací, tak asi nemá právo na existenci. dotace jsou komunismus.

kukuře

update 17:05 leží v troubě nožkama nahoře.

no, tyvle, jako doufám, že se zejtra na kontrolu do nemocnice dostanem v pohodě. pokud sem četl dobře, tak ti magoři v traktorech chtějí jet taky pod mejma oknama. já bych těm zmrdům sebral veškerý dotace, hlavně dotace na traktory a naftu.

zkurvený chlastenci

update 14:27 tyvle, hrozná krize. zase mi píšou pražský plynárny, že mně zlevní plyn. ani jsem je o to neprosil.

======

update 12:48 V ruském vězení zemřel Alexej Navalnyj. Putin se zbavil dalšího kritika. problém s prudičem kreml vyřešil ke svojí spokojenosti.

======

update 11:36 byl jsem u vietkonga pro mlíko. předemnou stál frajer, kupoval džus a platil za něj dvoulitrem. jako bylo mu rozměněno, ale netvářil se týpek za kasou příjemně jako v bance.

======

update 10:11 u řezníka koupil sem dvě a půl kila hovězího masa, žeber a morkových kostí na vývar. k tomu sem vzal jedno celý kuře, který upeču nožkama nahoře.

„Nechci tady F-35, ať si je vezmou do Prahy.“ Nákup stíhaček rozděluje Čáslav. já bych těm debilům do Čáslavi vzkázal, že jestli je sere letiště, tak už mohli svý baráky dávno prodat a odstěhovat se. Třeba do Ruska.

Kvůli protestu zemědělců hrozí v Praze kolaps. Pracujte z domova, vyzývá obyvatele magistrát. v pondělí si udělá do Prahy výlet chlastenecká proruská lůza v amerických traktorech zaplacených z evropských dotací. vzhledem k tomu, že musíme být odpoledne na kontrole ve vinohradský nemocnici, vezmu sebou pro jistotu německý nožík z německý oceli.

Seznamte se. Paní dánská feministka s pravým přírodním knírem, který ji může závidět lecjaký návštěvník barbershopů. A tou červenou rtěnkou ve stylu francouzských kurev to vážně vylepšila.