Zplozeno v období: pátek

pražský bizár

** update 09:52 dneska je pátek, všech flákačů svátek. včera sem usnul brzo, protože sem byl hotovej jak malej vendelín. ještě sme s matkou dělali nějaký papíry kvůli tetě, takže se mi pracovní den solidně protáhl. Jinak včerejší den v Praze přinesl do česka čerstvý bizár.

Loučení s Karlem Gottem (†80): Slzy truchlících, kolaps dopravy a velké manévry. šílenství. normální šílenství. nikdy bych nestál celou noc frontu na mrtvolu.

Zeman: Čína na postup Prahy reaguje odvetnými opatřeními. Má být zastaveno financování Slavie. Jo, ať si Číňani odvezou Slavii i s Tvrdíkem. Zeman je fakt všech retardů král.

chata v ledečku

** update 11:26 včera sem prožil společnej den s bráchou. dopoledne sme vykysli u notáře, kde všechno proběhlo vícečiméně podle plánu. dostali sme klíče od tetina bytu, navštívili sme ho a vyklidili ledničku a odpaďák. byt je pěkný a vkusně vybavený s hromadou léků a dýchacím přístrojem. ta na tom musela bejt špatně, navíc brácha v cestovním pasu zjistil, že v posledních třech letech cestovala a ještě letos byla na měsíc v únoru a březnu v argentině. aspoň si užila, ale bůhví co vlastně v těch zapadlejch končinách světa hledala.
pak sme popadli klíče, o kterých jsme si mysleli, že budou od chaty, takže sme jeli do ledečka a dostali sme se jen na zahradu a do baráku už ne. to bylo divný, já ani nevim, jestli na chatu nějak pravidelně jezdila. zahrada zarostlá a rostliny zdivočelý, letos tam podle mě nebyla. ale vypadá to, že budu majitel zahrady a chaty. k tomu zdědím pár akcií harwardských fondů (jo ty pičo, fakt prej jo) a nějaký emise cených papírů, ze kterých rozhodně nezbohatnu. no a pak sem zdědil kodejn, s nim aspoň bude sranda. návrat domů mě zabil a já usnul.

image

v práci sem byl sám

** update 18:45 a ve dvě sem odešel domů a vlastně ani nevim, jestli sem zavřel kurva okna. zejtra uklízecí den, včera sem večer relaxoval, protože nebylo co psát a teďka sem přemejšlel, jaký nový sračky psát.

devátá kapitola potřetí

** update 21:12 to byla dneska taky prdel. ráno přijedu na budějovickou na úřad pro prahu 4, zamířím k matrice a až zatažený mříže s cedulí, že v pátek nejsou úřední hodiny, mi jasně řekly, že sice máme 21 století, ale na úřadě v praze se furt v pátek aspoň dopoledne nemaká. takže sem šel na informace a začal se s paní dohadovat, že musím vrátit občanku mrtvý tety a že to prostě nechápu. já do práce v pátek chodím, musím si domluvit, že přijdu později kvůli vyřízení osobních věcí a voni nemakaj? výsledkem bylo, že mi zavolala nějakou úřednici, která přišla a úřední úkon se mnou vykonala. ty vole prostě, kvůli tomu, že v pátek pro lidi nemakaj, se musim dohadovat.
pak sem jel do poradny za o2 experty zrušit tetin mobil a všechny služby. ujal se mě o2 guru, já mu vysvětlil o co jde, dal mu umrtní list a von začal bušit cosi do počítače. po chvíli sem se dozvěděl, že to nepůjde, že má smlouvu na ičo a ičo ještě není zrušený. takže sem musel frajerovi vysvětlit, že je mrtvá něco přes měsíc a že už jim nikdy nezaplatí, tak ať zjistí, jak smlouvy zrušit. guru volá někam telefonem, hovor skončí s tím, že to půjde. znovu buší do počítače a znovu zkusí, že to vypovědět nepůjde, protože v bytě má pronajatý zařízení. já sem mu znovu vysvětlil, že jim mrtvá teta nezaplatí, k tomu mi nebyl ještě přidělenej notář a celý řízení, že může trvat až rok a tohle všechno ať zapíše do systému. Pak už všechno šlo. Fakt magořinec, sem zvědavej, co mě ještě čeká.
v práci sem vyměnil jeden switch a ve dvě hodiny sem šel domů. nazdar pyčo.

úmrtní list

** update 21:53 ráno sem vystál frontu na poště, abych vyzvednul umrtní list. málem sem zašláp nějaký děcko, který se tam válelo po zemi a matku to nevzrušovalo. k obědu sem si dal krevety po asijsku s rejží na fakt kurevsky dobrý ostrý omáčce, takže sem je sežral i s ocáskama. odpoledne sem měl nějakou práci a ještě sem myslel, že se stavím na úřadě vrátit tetinu občanku, když už mám papír, že je oficiálně mrtvá.

skládání palet

** update 20:39 dopoledne skládání palet a kontrola zboží, pěkný, viděl sem datacentrum pod kongresákem. odpoledne drobná asistence při řešení problému u zákoše a večer zabit prací na vlastních sračkách.

hovno

** update 20:28 přijela ve středu návštěva a vůbec sem měl společenskej tejden. dnes obřad tety, samozřejmě nikdo nepřišel, tak sme si poslechli 4 písničky a šli do prdele. je fakt zkurvený vedro a porodil sem další kapitolu.

účetní

** update 21:04 firemní účetní sem vyřešil tím, že sem ji vysvětlil, že příště až ji něco nebude fungovat, tak má zkusit firefox. google to s chromem asi myslí dobře, ale účetní v něm nefungovaly nějaký banky. nebo nefungovaly, chrome otevíral pdfka svoji vlastní čtečkou místo acrobat readerem a vona je na něj zvyklá. zítra jedu s bráchou do nemocnice za tetou. pičo, řekl bych, že začínám bejt dospělej člověk.

svatba

** update 22:30 přes den sem uklidil celej byt, vyčistil sebe a večer na otočku do hospody vyrazil na dredatýho svatbu, pozdravit účastníky svatby. přišel sem akorát na koncert, takžem sem se tři hodiny zdržel, a vychlastal pár nealkoholickejch piv.

obi

** update 20:48 večer sem zabil čtením svýho brakovýho produktu. k tomu sem dneska viděl velimskou nádržku a je skoro vyschlá. domorodci tvrděj, že je to poprvý od doby, kdy ji před 130 lety vykopali kvůli dnes již neexistujícímu cukrovaru. ve valný části studní není voda, matka má ve svojí 40cm a je dobře, že je 14dní připojená k obecnímu vodovodu. ti, kteří si nechali studnu vyvrtat, vodu sice maj, ale je to silně železitá poděbradka, takže každejch pár let musej měnit hajzly, umyvadla, rychlovarný konvice a obecně nádoby na vodu, protože jim všechno zrezne. jako ta voda je dobrá, ale železo je z ní cejtit jak svině. každej to tady ví, protože u nádržky je veřejně přístupnej vrt, kterej si taky pomatuju vydatnější. natočená voda do plastovýho kanystru časem způsobí, že vypadá jakoby ležel pár let na Marsu. nechci bejt nějakej pesimista, ale s vodou bude ještě kurevskej problém a dost nerad bych se dožil nějakýho chaosu. bohatě mi stačí současnej průserovej stav světa a obávám se, že bude ještě hůř.

======

** update 17:25 je zkurvenej pátek a mě všechno sere. konec dovolený, zkurvená práce a můj posranej život, protože mi za pár let bude pade a mám naprostý hovno. zvolil sem špatný životní prostředí, mám špatnej vkus na debilní kundy, nemám děti a pes mi umřel. a to všechno za to, že sem nezačal chlastat a fetovat na základce, že sem dodělal střední školu a školskej systém opustil až po zkušenosti s výukou. nemám ani jeden den na pracáku, odvádím daně, platím hypotéku a po státu chci minimum. ke kundě sem se choval slušně, toleroval její dluhy a exekuce, toleroval sem alkoholický extempore, přesně podle pravidla hodnej, ale zasraně blbej. po tom všem mám ve finále akorát hovno a před sebou pár let do smrti, který utečou zasraně rychle.

======

** update 12:20 matce praskla zahradní hadice, tak sem s ní musel jet do obi. nesnáším tyhle monstrózní podniky, kde je hromada lidí a zboží, ve kterým se nevyznám. no nic sme nevyřešili, objednal sem tu posranou hadici přes internet. matka mě zná, tak mě netrápila tím, že bysme se jeli z obi podívat do mountfieldu. bez čubiny mrtvej vejlet.