Prújem: únor 2020

čepice v piče

** update 23:59 ty vole, křeček ombudsmanem. třicet let po revoluci vymradný estébáci, bolševici a plesnivá hlava zeman dotáhli republiku do zkurvenejch sraček.

======

** update 17:18 nainstaloval sem v práci novej server pro účetnictví a pak sem šel řešit každoroční podpisy pod barákový účetnictví. mám takovej divnej pocit, že v posledních letech mi narůstá počet kolonek pro razítko a podpis. snad patnáct podpisů a patnáct razítek pod primitivní domovní účetnictví, kde se nekrade ani nedojej eurodotace, mi přijde fakt moc.

======

** update 10:14 já sem tak nasranej jako nikdy. Ztratil jsem čepici a nevím kurva kde. Do toho se mě kolega zcela vážně zeptal, jestli veřím na přistání Amíků na Měsíci. Já myslel, že včera hulil trávu nebo fetoval a dělá si ze mě prdel, ale on to asi myslel vážně, vzhledem k jeho reakci na moji reakci.

1000 mrtvých těl

** update 19:27 V pardubické nemocnici leží Číňan s podezřením na koronavirus. Na Bulovce testují jeho vzorky. hele ty vole, to je prdel. ještě, že sem před čtvrtstoletím z přelouče utek, podle televize podezřelej pacient pracuje v přelouči v asijským bistru.

======

** update 10:28 počítadlo hlásí 1000 mrtvých vlivem čínský chřipky. a to by mě zajímalo, kolik toho komunisti zatajili.

výpadek

** update 23:13 sem se nějak zasek u práce.

======

** update 10:36 tyvole, už je kurva pondělí. měl sem docela solidní výpadek způsobený dívkou. v pátek sem odjel na žižkov, v sobotu sme šli do holešovic do stejkárny na večeři s kámošem a jeho ženou. fakt sem si dobře pochutnal na pupíku s pepřovou omáčkou a zbytek sobotního večera sme prožili v hospodě. odtud nás vyhodili se zavíračkou a včera sem byl vyřízenej jak pes, že sem se po návratu domů vysral i na holení. dnes mi najela pohotovost, venku chčije a prej v noci řádil v republice nějakej posranej vítr, jehož jeho objevitel nejspíš pojmenoval po svý bejvalce Sabině.

kořalka

** update 21:59 v podstatě sem rád, že už je večer. tohle bylo jak za starejch časů.

======

** update 13:21 jak to funguje u nás v kanceláři. já mám puštěnou televizi s nějakejma dokumentama o zvířátkách. jeden kolega televizi nesnáší, takže do toho pustí z notebooku nějaký debilní český rádio, ve kterým hrajou osmdesátkový sračky od olympiku až po takovej ten uječenej metal s debilníma kytarovejma sólama ve stylu kiss. druhej kolega si nasadil sluchátka, aby měl klid. takhle my si žijem, ale já nevyměknu a televizi nevypnu, sem dost trpělivej.

======

** update 11:44 včera sem byl v hospodě. pil sem pivo, slivovici, kouřil marihuanu, jedl bramborovou polívku a po příjezdu domů čuchal vůni toluenu odpařujícího se z nově natřených dveří do komory. myslím, že sem se dobře sjel a dnes ráno slyším v hlavě permoníky.

Čína hlásí rekordní oběti koronaviru, nakažených na lodi v karanténě přibývá. jo to fakt chci. skončit na gigantický turistický lodi plný důchodců na vejletě, mezi kterejma se plíživě šíří čínská koronasračka. to je téma, podle kterýho jednou někdo natočí solidní zombie masakr.

Aleš Bleha: "Dýdžejský m*dky mě v tom nechaly...". každej od pardubic zná aleše blehu. jeho rockotéky u žluťáka byly proslulý a očividně to díky technu a drogám dotáhl až na ibizu do jeskyně, kde jede ezo.

měšťáci

** update 21:58 dneska proběhl takovej šedivej maloměšťáckej den, že sem měl problém si vzpomenout, co sem žral o obědu. prejt, brambor a nějakou polívku. v podstatě nejvýraznější události se mi dějou právě pod mejma oknama, kdy asi před dvaceti zastavilo auto měšťáků a dva orgáni začali nasazovat botičku čůrákovi, kterej stojí na chodníku jak kretén. já sem docela čuměl, protože botičku sem dlouho neviděl a bylo mi jasný, že čůrák bude ráno asi nasranej. když už úřední orgán nalepil na okýnko papír s oznámením, přiběhl nějakej týpek v kulichu a začal s měšťákama řešit káru. proběhlo předání dokladů a já si říkal, že to se vyplatí, protože naprosto netuším jaký maj měšťáci sazebníky na úkony s botičkama. usednu k počítači s pocitem, že je všechno vyřízený a týpek s autem odjede, když tu mě vyrušil ječivý ženský hlas. tak znovu vykouknu z okna a tam tlustá blondýna ze sousedního baráku v nočním úboru a pantoflích ječí na orgány, že to snad není možný, když tady normálně přes den parkuje spousta aut. a aby toho nebylo konec, vynořil se z baráku její tlustej starej a začal se horšit taky. fakt strašnej strašnickej bizár. auto už je pryč, ale tlustej furt ještě s měšťákama debatuje na pohodu, aby srazil pokutu na co nejmíň.

kurva pondělí

** update 22:14 kurva pondělí. takovej to byl kurva pěknej den.

Podle čínských vědců se koronavirus na člověka přenesl z netopýrů. to mě kurva při zkurveným pondělí vysvětlete, jak může netopejří kurva sračka skočit na člověka? buď tam nějakej úchylnej číňan šukal s netopejrem nebo je žerou kurva syrový.

neděle zase

** update 21:27 víkend sem měl společenskej a navíc sme měli výročí půl roku randění, tak sme ho v sobotu oslavili návštěvou komentované prohlídky olšanských hřbitovů. večer sme šli do hospody, kde došla plzeň. v průběhu večera došel taky gambáč a černej kozel, tak sme šli o půlnoci domů. dneska sem došel domů a během relaxu u televize začal řvát zvonek. tak se nasraně zvednu, hodím na sebe tepláky a otevřu dveře. nikdo na chodbě nestojí, ale začínají se otevírat další dveře na patře a ven začaly vykukovat hlavy sousedů. tak du nasraně dolů, přemejšlím, kde hoří a potkávám další vylezlý sousedy. no dole u vchodu stály dvě vytlemený frndy, já se ptám, jestli jako zvonily, jedna se tlemí dál a říká, že si zabouchly dveře. já na to slušně říkám, jestli se neposraly, protože kvůli tomu fakt není nutný zburcovat celej posranej barák. frnda na mě zkusila drsnou, že by jako klidně zavolala zámečníka a odvrtala zámek, já sem ji řek, že sem tady kurva předseda a že by to mohla jako zkusit. nastalo trapný ticho a já se dočkal omluvy. mi zvedla solidně tlak. tyvole, to sem ještě nezažil takovej víkend.