kořalka

** update 21:59 v podstatě sem rád, že už je večer. tohle bylo jak za starejch časů.

======

** update 13:21 jak to funguje u nás v kanceláři. já mám puštěnou televizi s nějakejma dokumentama o zvířátkách. jeden kolega televizi nesnáší, takže do toho pustí z notebooku nějaký debilní český rádio, ve kterým hrajou osmdesátkový sračky od olympiku až po takovej ten uječenej metal s debilníma kytarovejma sólama ve stylu kiss. druhej kolega si nasadil sluchátka, aby měl klid. takhle my si žijem, ale já nevyměknu a televizi nevypnu, sem dost trpělivej.

======

** update 11:44 včera sem byl v hospodě. pil sem pivo, slivovici, kouřil marihuanu, jedl bramborovou polívku a po příjezdu domů čuchal vůni toluenu odpařujícího se z nově natřených dveří do komory. myslím, že sem se dobře sjel a dnes ráno slyším v hlavě permoníky.

Čína hlásí rekordní oběti koronaviru, nakažených na lodi v karanténě přibývá. jo to fakt chci. skončit na gigantický turistický lodi plný důchodců na vejletě, mezi kterejma se plíživě šíří čínská koronasračka. to je téma, podle kterýho jednou někdo natočí solidní zombie masakr.

Aleš Bleha: "Dýdžejský m*dky mě v tom nechaly...". každej od pardubic zná aleše blehu. jeho rockotéky u žluťáka byly proslulý a očividně to díky technu a drogám dotáhl až na ibizu do jeskyně, kde jede ezo.