nedělat nic v neděli

** update 12:19 Tara hárá a už mám po venčení. Pravda, dovolil jsem si dneska vstávat v 9h, protože sem byl prostě a jednoduše tuhej. Chcalo a chodník je spláchnutej. Všímám si jak byt změnil svůj zvuk. Zmizela spousta věcí o který se lámal a měnil tón bytu. řekl bych cynicky, že byt vydává mládenecký zvuky. Nic co bych neznal od známejch, kteří žijí taky sami. On ten chlap toho moc nepotřebuje, akorát ta ženská ruka je vidět a cejtit, domov získá teplo.

Jo, jediný co se mi furt honí hlavou, že jsme fakt mohli něco dokázat. Našlápnuto sme měli a kdybychom pokračovali v tom, co jsme začali naší dovolenou před sedmi lety, bylo by to super. To jsme si dokázali dát cíl, vydělat na něj a nemuseli jsme si nikde půjčovat 60k za 90k, kde 30k by byly úroky. Člověk by měl mít cíle a sny, protože ty jsou motorem pohybu vpřed. každej pohyb vpřed člověka změní. Jako já jsem vyrostl z velmi naivního, byťže si egoisticky myslim relativně chytrýho, mladíka, jenž se ještě před patnácti lety bál samoty jak upír česneku, do chlapa, jenž zhruba tuší že je lepší asi bejt sám, když to prostě nefunguje, že láska je super chemie, ale jako každá jiná chemie dřív nebo později přestane na serotoninových receptorech fungovat, zamilovanost odpadne a je potřeba si pak položit otázku "co dál?". Můj život nemůžou řídit kartářky, karty a nebo postavení hvězd.

Já prostě nemám na nezodpovědnej život. Bylo by to snažší, bejt mánička, hipík nebo jakejkoliv jinej alternativní živel, jenž tráví celý dny prací zdarma pro komunitu ve skvotu a nebo řeší důležitý problémy lidstva každý den v hospodě. Znám jednoho takovýho týpka, jeho partnerka je teďka těhotná, břicho už má pěkně nateklý a v práci už dostala něco jako zákaz vstupu, aby si vyřídila nemocenskou, protože už by si neměla ráchat ruce ve studený vodě. Milej zlatej partner je o něco starší než já a ještě si nesehnal pravidelnou práci. Pokud se nepletu, vyhodili ho dokonce i od geodetů. Dodneška přiliš nechápu, kde bere peníze na rumíky a pivo. Byl to jeden z těch, kteří prohibici velmi těžce nesli, protože to podělaný pivo prostě nenakládalo tak jak byl zvyklej.

Myslim, že až potkám ženskou, která bude vybouřená, bude mít ujasněný priority a svoji vlastní minulost, s pravidelnou jakoukoliv prací (snad tedy kromě honění cizích čůráků, to bych fakt nedal), nebude co řešit.

"Přišel nějaký český osel a založil stát!" Liberland je pro smích. Jakýsi český internetový pomatenec si založil stát. Nudící se lidé v internetových auditoriích mají co prožívat a řešit. Snad si v tom zápalu všimnou, že za okny existuje taky svět.

Proslulé španělské letiště duchů jde opět do dražby. Ke koupi stačí jen koruna. Jo, maňána. To se staví a žije za cizí.

Za lístek na MS v hokeji jsou fanoušci ochotni dát i své tělo. Osobně si myslim, že kdybych už jako chtěl vidět čirou náhodou zápas MS v hokeji, na lístek si normálně našetřim a koupim dostatečně v předprodeji. Ale abych běhal někde kolem náměstí nahej, na to bych se vysral pěkně z vysoka.

Žena opustila domov bez dovolení. Manžel a tchán ji upálili zaživa! Jo, český ženský můžou bejt rády, že se ještě nepodařilo v rámci vzájemných kulturních obohacení vložit do našich barbarských zákonů tyto romantické dalecevýchodní zvyky.

Vdova Šárka poprvé o smrti manžela: Grosse pohřbí na Slavíně. Maloměstská snobárna od začátku až po hořký konec.