Zplozeno v období: neděle

neděle

** update 21:33 uklidil sem byt a zapek si těstoviny. trapnej víkend. zítra se půjdu na chvíli podívat do práce, aspoň zkontrolovat kytky, jestli je někdo zalil. a taky mi začne pohotovost. čínská stračka se dál šíří po planetě. a příští tejden má bejt zkurveně vedro.

sníh

** update 14:37 ty vole, vono sněží.

poslední den pohotovosti

** update 22:54 měl sem dámskou návštěvu, takže probíhala nějaká společná panika a sledování filmů. ulice sou vylidněný, potkal sem pár pomatenců v rouškách. mám takovej pocit, že většina roušek skončila ve sklepích lidí, který je reálně nepotřebujou nebo je chtěli prodat předražený na aukru. cibule i brambory dneska v albertu byly, prodavač teda vypadal dost zničenej a kašlal. myslím, že zatím žiju, ale bůhvíjak bude příští týden. ty vole, já mám takovej pocit, že vláda je v chaosu, babišovi akorát funguje marketingovej tým a ten zbytek dělá co může. nezávidím hlavně doktorům.

korona virus v čechách

** update 23:37 měl jsem společenskej víkend a v pátek večer sem se opil fakt hodně, až mi bylo včera zle. dnešní den byl takovej promrdanej, udělal sem oběd a sem zvědavej, jestli zejtra přijde do práce kolegyně, která byla na lyžích v severním taliánsku.

Praha má místa pro masové hroby. Kdyby přišla katastrofa. v souvislosti s prvníma nakaženejma oceňuju, že Babišova média uklidňují veřejnost, že maj připravenej i katastrofickej plán.

smrt přichází z vesmíru

** update 15:54 v itálii se rozjíždí epidemie čínský virový sračky, já sem dneska docela solidně zaspal a vím, že to není v pořádku, protože hrozí, že usnu zase kurva pozdě a zejtra je pondělí. hrál sem si s libteam a podařilo se mi dát do teamu ethernet a wifi. fakt prdel.

Američan, který chtěl dokázat, že Země je plochá, zemřel v raketě. Chtěl vyletět do výšky 1500 metrů. doufám, že ten blb chvíli před smrtí pochopil a na vlastí oči spatřil, že Země je kulatá a smrt přichází z vesmíru.

neděle zase

** update 21:27 víkend sem měl společenskej a navíc sme měli výročí půl roku randění, tak sme ho v sobotu oslavili návštěvou komentované prohlídky olšanských hřbitovů. večer sme šli do hospody, kde došla plzeň. v průběhu večera došel taky gambáč a černej kozel, tak sme šli o půlnoci domů. dneska sem došel domů a během relaxu u televize začal řvát zvonek. tak se nasraně zvednu, hodím na sebe tepláky a otevřu dveře. nikdo na chodbě nestojí, ale začínají se otevírat další dveře na patře a ven začaly vykukovat hlavy sousedů. tak du nasraně dolů, přemejšlím, kde hoří a potkávám další vylezlý sousedy. no dole u vchodu stály dvě vytlemený frndy, já se ptám, jestli jako zvonily, jedna se tlemí dál a říká, že si zabouchly dveře. já na to slušně říkám, jestli se neposraly, protože kvůli tomu fakt není nutný zburcovat celej posranej barák. frnda na mě zkusila drsnou, že by jako klidně zavolala zámečníka a odvrtala zámek, já sem ji řek, že sem tady kurva předseda a že by to mohla jako zkusit. nastalo trapný ticho a já se dočkal omluvy. mi zvedla solidně tlak. tyvole, to sem ještě nezažil takovej víkend.

vejkend

** update 16:21 byl sem se podívat za maminou, aktualizoval sem ji účetní software, sežral co mohl a pokecal se strejdou o neteři. je to furt nahovno. čeká ji šestá dávka chemoterapie. jo a zjistil sem, že český dráhy zrušily zpáteční jízdenku. místo jednoho lístku dostanu dva, fakt píčovina.

Koronavirus se šíří stále rychleji, podezření na infekci hlásí už i Vídeň. ty vole, mrdka z asie se šíří, panika prohlubuje a tradiční čínská medicína a mletý nosorozčí rohy nezabíraj. fakt by mě zajimalo, z jakýho pralesa se tahle sračka vynořila.

zvonkový tablo

** update 17:17 včera mi přijela dámská návštěva, tak jsme se večer samou radostí přežrali bramboráků a dortíčkem. dneska sem zkontroloval stav revizí a zjistil, že mi utekla loňská revize bleskosvodů a příští rok mě čekaj rozvody elektriky. pracovní neděli sem završil aktualizací jmenovek ve zvonkovým tablu.

smrtihlav

** update 20:19 měl jsem dámskou návštěvu, včera sme navštívili restauraci v lucerně, pak koncert v rockcafe a po návratu sem usnul asi do pěti minut. dneska veget.

neděle

** update 20:03 v pátek přijela dámská návštěva, v sobotu sme byli na narozeninový oslavě dvou mániček. tam sme se vyndali a dnešní den promrdali. před chvílí jsem osaměl.