Prújem: neděle

divnej stav

** update 09:10 Babišova armáda zmrdů zase od zítra vymyslela nějakej divnej stav. zase budu celej týden na homeoffice, takže sem rovnou v práci sdělil, že mám práci na novym bytě a že mi to vyhovuje. Nicméně bych řekl, že novej divnej stav je bída a zmar s nouzí, protože nevim, jak omezí šíření viru, když budu chodit v noci se psem do vzdálenosti 500m a nemůžu se jít projít do Klánovickýho lesoparku. Jo a chlapcům řemeslníkům musím napsat papír, že u mě pracujou, aby je pustili přes hranice Prahy, někteří nejsou pražáci.

kurva 20 let

** update 11:57 můj sračkovej deníček dneska slaví dvacet let. tak sem vám vyfotil brko, mouku a papír.

image

bábofka

** update 21:20 včera sme si udělali fakt libovou kávovou bábovku. důležitý je nešetřit na másle. fakt libová bábovka, mám tu zbytek na zítra, ale nevim jestli ji nesežeru ještě večer.

mráz

** update 22:58 do prahy přišel mráz. je celkem zima. ráno sem se probudil s bolavou levou nohou a přeleženou rukou pravou. ale nechutně přeleženou a brnící. co sem dělal s nohou fakt nevim. zítra do práce a pomalu bych se měl zase začít učit na testy.

strejda

** update 10:31 pyčo. včera mi volala matka, že její brácha zkolaboval a je v nemocnici. má cukrovku, ledvinový kameny, rizikovej věk přes šedesát a od pátku diagnostikovanou čínskou kovidovou mrdku.

andělíček

** update 10:37 koukám z okna a naproti přes silnici po chodníku šla maminka s malou holčičkou převlečenou za andělíčka. jako, že je roztomilý, udělat z děťátka andělíčka a jít na návštěvu, nicméně máma říkala, že když za starejch času, kdy dědeček byl ještě malej a umřelo dítě u nich na vsi, tak se říkalo, že si ho povolal k sobě bůh, aby z něj udělal andělíčka. tak nevim.

donald v pyči

** update 22:04 hej, ten retard ve státech půjde asi do prdele. tyvle, kdo to kdy viděl, aby byl přehazovačkář prezidentem. to snad nefungovalo ani tady za socialismu. jinak dneska venku lidí jako sraček, procházka podél hostivařský přehrady jak na václaváku a ten divnej kokot v červenejch teplákách a bez roušky, kterýho sme potkali, prej byl řepka se svojí starou.

čínská sračka

** update 20:18 činskej koronáč furt škodí. statistiky rostou a stejně negramotný primitivové z řad fotbalových chuligánů muselo jet na staromák ukázat, zač je to základní škola života.

Přes noc dřepěli v havarovaném autě v potoce a pak tvrdili, že jeli člunem. asi hodně slušnej matroš...

den magorů

** update 21:32 svět úplně zmagořil. prezident český republiky miloš zeman má shnilý nohy a není schopnej ani zvednout prdel, ale hovna z něj padaj čím dál horší. viděl jsem kousek údajnýho živáče na blesku a nejvíc mi utkvěl v paměti záběr, jak si rukou rozetřel po ksichtě hlen z nosu a držky. jo a chvílema sem měl pocit, že se kroutí, jakoby mu nefungovaly svěrače. odpoledne sem zaregistroval zase nějaký hovna andreje babiše a furt je to zoufalý. ten člověk je naprostej zmrd s plnou držkou slibů, ale jinak se zbaběle schovává za druhý. svině neuvěřitelná, která není schopná dát větu dohromady a říct, co se vlastně může a nemůže. no a ve finále si donald trump myslí, že je imunní jak superman. taky si američani zvolili největšího debila ze všech americkejch debilů.

víkend

** update 21:16 víkend v praze. včera sem měl u sovovejch mlýnů plzeň za 38 a kulajdu za 65. turisti v prdeli, v centru se dá kdekoliv sednout. nicméně debilní trdelníky, ruský čepice, matrojšky a jinej turistickej shit už zase jede, včetně negrů naháněčů v námořnickejch oblečkách. wtf.