Zplozeno v období: neděle

narozeniny

** update 18:11 V pátek sem měl homoffice, protože sem byl na poledne objednanej se psem na přeočkování. odpoledne sem řešil jednu hlášenku a pak sem šel na pátou skouknout, jak vypadá kámošovo oslava narozenin. z tý sem přišel v sobotu ráno kolem třetí a byl sem úplně vyřízenej. dneska je neděle a žeru večeři z asijskýho bistra.

volební veget

** update 18:46 Včera sem vstával celkem brzo ráno a udělal sem si uklízecí den. musel sem, už byl bordel. protože ze mě furt leje, udělal sem si dneska veget. poslední večer pohotovosti. co se týče voleb v praze, výsledek mě celkem příjemně překvapil. fakt sem se bál, že to tady požerou soudruzi z ano s šílenejma pirátama a zbytek utře nos. a hele, agenti z ano za guláše a pivo zdarma dostali voliče komunistů a socanů, mladý a zastydlý idealisty urvali piráti, odéska s topkou povstala z mrtvých a do toho čižinský. sem zvědavej, kdo bude mít největší vyjednávací koule.

déšť a vítr v praze

** update 22:45 matka je nemocná, tak sem akorát posekal zahradu, vypustil vzduch z topeni a napustil do něj vodu, udělal řízky k jídlu a sežral hromadu svíčkový. v noci mě nějaká mrdka jebla do víčka a nateklo. přijel sem do prahy a začínalo chcát. chčije ještě teďka a trochu mě to sere, protože mohlo přijít chcaní klidně o týden pozdějí, když už teda nechcalo pomalu čtyři měsíce.

„Ženy nemají penisy,“ napsal student a spustil bouři. Ty vole, tyhle moderní akademický diskuze jdou mimo mě. nechápu, proč to řešej.

Sociální sítě žijí Batmanovým penisem. DC ho poprvé ukázalo v komiksu. Překvapení, batman má čůráka. v dnešní době odvážný rozhodnutí. snad v příštím díle neřeknou, že je ženská s čůrákem.

jakože neděle

** update 22:26 Utekla neděle, nic se nestalo a nikdo pohotovostní pomoc nechtěl. praní prádla, civilizování sebe sama, filmy.

voda z nebe

** update 22:42 Jak mám tou noční šichtou rozmrdanej režim, tak sem sice vstával dneska v sedum, ale usoudil sem, že je brzo, tak sem zavřel oči a otevřel je zase v poledne. někdy v noci začlo chcát a chčije v podstatě celej den. kdyby takhle chcalo aspoň čtyřicet dní v kuse, tak by zase lidi nadávali, že je vody moc. sjel sem nějaký filmy, sežral pozdní oběd z bistra a zítra mi začíná pohotovost. jediný co mě těší je, že sem ušetřenej práce, kterou sem udělal v pátek.

páchnoucí popelnice

** update 22:27 Popravdě řečeno, včera sem se zasek u psaní a na hospodu vysral. neuteče, nožičky nemá. navíc se mi nechtělo cestovat v tom zajebaným horku, který stále vládne. popelnice páchnou, trávníky zmizely a stromy shazujou listí. klimatický apokalyptik by už dávno stavěl bunkr pro přežití přírodní katastrofy. zbytek konzumního světa by měl spíš zaměřit pozornost jinam, hlavně aby se přestalo půl litru chcanek v hajzlech zalejtat několika litry vody. hodně taky přemejšlím nad rodinejma historkama. vážně uvažuju, že je zařadím do kategorie "kundí kecy", protože ezosraček, keců o milencích a vlastně i rodinných tragédiích, mám defakto plný brejle. Každá familie má svý mrtvý kostlivce ve skříních a vypustit všechny na ďáblovo světlo jasně znamená konec světa. i když světu by možná pomohlo, kdyby se celej najednou kompletně zeblil.

Němečtí vědci našli v lesích obří tropická klíšťata. Mohou přenášet skvrnitý tyfus nebo krvácivé horečky. Solidní monstra. Už teď se jich začínám bát.

Zemřel DJ Loutka. Ale hovno, RIP.

veget

** update 22:47 Dneska prostě maloměšťáckej veget. Přeměřil sem šířku schodiště, abych objednal správný rohože, vyjebal s rašícím bezem na zahradě a byl ve spisovně zjistit, jak sem na tom vlastně s číslováním zápisů schůzí z výboru. poslední 2014. fér.

zase vedro v praze

** update 22:35 sem doma a vedro nekončí. pravda teda je, že sem dneska viděl 2xdéšť. nejdřív u matky, pak mě přivítala po příjezdu do města pěkná průtrž. jinak hovno, zejtra mi začíná pohotovost.

Počtvrté! Do bazénu v Brné znovu někdo kálel. Sem sice původně myslel, že někdo nasral do bazénu v Brně, ale i tak dobrý.

výlet za zatměním měsíce

** update 22:26 Byl jsem na výletě v brandejse a viděl sem fakt parádní zatmění Měsíce. včera mocně dlouhá procházka a neutuchající vedro.

hospoda

** update 22:41 Sem byl včera v hospodě. Předevčírem byl koncert, takže sobotní večer byl prázdnej. Pár lidí, takže sem se příjemně v klidu vyndal. Dneska dlouhej spánek a nic nedělání. praní prádla, žraní jídla z bistra. Sjel sem Childhood's End a za sebe můžu říct, že sem byl spokojenej. dílo bez šťastnýho konce je nejlepší dílo.
k nasrání je, že husitská je rozmrdaná a bez asfaltu, takže dročky nemůžou zajet až k hospodě. to sem zjistil ve středu a včera už sem směroval dročku ke slovanský lípě. ale je to na piču a já doufám, že se v pondělí cisterna s pivem dostane na vzdálenost dosahu hadic. pivo by nemělo v hospodě dojít, protože jestli jo, tak už je to na napsání stížnosti k rukám magistrátních úředníků. že musím kvůli dojebaný silnici běhat k dročce 150m mě sere, ale kdyby nešlo doplnit zásoby piva, to bych se posral.