Prújem: neděle

zkouška

** update 20:57 zejtra du zkusit zkoušku, dneska sem se ještě učil a včera sem byl za kulturou a podívat se v holešovicích v alze. monstrozní podnik.

konec volna

** update 21:43 dovolená bomba, chatrč mám vyklizenou od přebytečnejch věcí a nábytku, domů sem si přivezl hromadu rybízu, kterej musim zpracovat. v pátek vyhlásili na kutnohorsku nějakej debilní stav, takže výsledek byl, že vodácký tábořiště bylo plný lidí v zábavě, ale do hospody museli vstupovat všichni s rouškama. prostě demence.

dofolená

** update 20:43 včera sem uklízel, byl sem zalejt cizí zahradu, dnes sem chodil a měl s holkou hambáče. zítra mě čeká něco, co sem v podstatě dva roky neměl. dovolená. kurevská dovolená po celej tejden. loni to stálo za prd, nejdřív pes a potom teta. tyvle, dovolená.

znouzectnost

** update 22:03 úplně náhodou sem navštívil koncert několika pankovejch kapel a na závěr sem si po kurva mnoha letech naživo poslech znouzi. mám rád jejich punkový básně. podle mě sou o krapánek lepší než visáči.

image

retardova kápě

** update 20:18 solidně kape. vody spadla plná prdel. sem zvědavej, co to udělá se zahradou na chatě.

smrdlavý ponožky

** update 23:10 včera sem posekal zahradu za barákem, uklidil byt, sebe a uvařil. dneska sem ve městě potkal v Bille nějakej sejra co fakt libově smrděl jak starý ponožky, tak sem ho koupil a nastouil s ním do autobusu mhd.

ledečko

** update 17:15 byl sem v Ledečku. Nahodil sem vodu, takže můžu splachovat chcanky pitnou vodou, přestože sem viděl během víkendu několikrát cisternu se závozem vody občanům. shrabal sem loňský listí z pod vořešáku, oškrábal mech z terasy, sesbíral květináče a umyl popelnici, kde zkvasil rok starej odpad, takže z ní byla muší líheň s extrémní vůní čpavku. Hegeš. Zítra mě čeká masakr, firma mi zaplatila školení na produkty Checkpoint a asi budou chtít po bůhvíkolika letech obnovit partnerství a tudíž i moji certifikaci.

neděle

** update 21:33 uklidil sem byt a zapek si těstoviny. trapnej víkend. zítra se půjdu na chvíli podívat do práce, aspoň zkontrolovat kytky, jestli je někdo zalil. a taky mi začne pohotovost. čínská stračka se dál šíří po planetě. a příští tejden má bejt zkurveně vedro.

sníh

** update 14:37 ty vole, vono sněží.

poslední den pohotovosti

** update 22:54 měl sem dámskou návštěvu, takže probíhala nějaká společná panika a sledování filmů. ulice sou vylidněný, potkal sem pár pomatenců v rouškách. mám takovej pocit, že většina roušek skončila ve sklepích lidí, který je reálně nepotřebujou nebo je chtěli prodat předražený na aukru. cibule i brambory dneska v albertu byly, prodavač teda vypadal dost zničenej a kašlal. myslím, že zatím žiju, ale bůhvíjak bude příští týden. ty vole, já mám takovej pocit, že vláda je v chaosu, babišovi akorát funguje marketingovej tým a ten zbytek dělá co může. nezávidím hlavně doktorům.