Zplozeno v období: neděle

maloměšťácká neděle

** update 22:43 Včera sem byl na chvíli v hospodě, pár piv, malý jídlo a pokec. Pěkně sem si pospal, dnešní den ve znamení vaření kuřecího rizota z kuřete, který sem upek včera a v noci ještě trochu obral a dojetí zbytku Twin Peaks. No, kdyby to nebyl Lynch, tak bych řekl, že se normálně posral. Ale jo, dobrý. Teďka jede třetí série Narcos a brzo snad obohatí můj maloměšťáckej kulturní rozhled nová řada Walking Dead. Nastávající týden bude krátkej a já se možná na pár dnů odpojím od sítě.

vzdělávání

** update 21:34 Včerejšek sem věnoval úklidu, vybalení posledních krabic a praní prádla. taky sem si hrál s firemním testovacím vmwaverem, protože chci bejt na upgrade u klienta fakt připravenej jak nejlíp mohu být. Zítra budíček v pět hodin, bitcoin 3726$. A i přes to všechno jsem nezapomněl a dneska začínám svěřovat v lůno Internetu první díl druhé poloviny mého sračkodíla v podobě třinácté kapitoly.

Filmaře legendárního seriálu Narcos v Mexiku zastřelili. Stylová tragédie.

Ve věku 66 let zemřel Petr Šabach, autor předlohy filmu Pelíšky. RIP. Nahovno.

poslední den v garsonce

** update 20:09 doufám. dneska se zapojily zásuvky, elektrika jde, internet jde, televize jde, zítra doufám přidělaj napevno záchod a vodovodní baterie s umyvadlem. sem rád, že vypadnu z tý posraný garsonky do svých necelých padesáti metrů čtverečních, kdysi dávno pro krátkozraký finanční negramoty předražených. svět se točí nekompromisně pořád vpřed a časy se mění. například v pátek v hospodě, štamgasti nikde, jenom já a jarda umělec s vodní dýmkou sme vyhulovali mladým rusákům pod nos, kteří přišli podle bedekru pro turisty. před padesáti lety přijeli s tankama a teďka choděj k voku. svět se posral a proto je vhodný čas vysrat dvanáctý hovno mý sračky.

práce odsejpaj

** update 19:40 Byl sem se dneska podívat na bytě a rekonstrukce pěkně pokročila. Výmalba je skoro hotová, taktéže většina kachliček v koupelně už je na zdi. Je to prostě rozdíl, když maluje profík a ne alternativní amatér jako třeba já. Sem to říkal panu malířovi, že holt za kvalitní práci se musí zaplatit. Moje štěstí je, že mám práci od chlapů tak nějak zlevněnou.

z venkova pryč

** update 20:30 Zase jsem ve městě a z vesničana se stal maloměšťák. Přežranej sem jako kráva, v podstatě v posledních týdnech hodně žeru, abych si obalil nervy sádlem a přežil rekonstrukci, k tomu sem si dal spánkovou jedenáctihodinovku v tichu a klidu dědiny. Samozřejmě nechybělo dobrodružný cestování vlakem a přeplněným autobusem MHD. Jedenáctý příběh mý neskutečný sračky je na Internetu.

4000$

** update 18:30 Dneska zase v devět volala hotlajna od zákoše s tím samým včerejším problémem. Takže sem ho přehodil na frajera, kterej se jim fyzicky stará o datovou síť a ten po hodině vyčuchal, že si tam nějakej kokotskej zaměstnanec připojil svůj vlastní wifi access point. Pak sem dělal nějaký sračky, napsal dopis na radnici prahy10 ohledně snahy přehodit směr jednosměrky u nás za barákem a zbytek dne sem nějak prospal a prožral, protože sem fakt slušně vyřízenej. Už aby ta posraná rekonstrukce byla za mnou. Bitcoin se furt houpe kolem 4k$ a vyhoupal se až na 4190$. Solidní onanie.

======

** update 07:37 Se náhodou probudím zpět do života a bitcoin je za 4000$.

havárie vody 4

** update 22:31 Takže vodu pvk nepřivezli, jak sem dneska zjistil, když mě jedna bába z baráku zjebala jak čůráka. já sem vystřík, zjebal jsem ji naoplátku, že na mě žádná bába řvát nebude, protože fakt už nikdy nenechám jakoukoliv píču, aby na mě řvala. Pak sem vyřval mařku na hotlajně na pvk, že se jako posrali v těhlech vedrech nedodat vodu, i kdybysme ji měli zaplatit. píčo, já doufám, že ti montéři zejtra ráno v osum podle ústní dohody dorazí.

tady je desátej příběh tý mý sračky, na kterej ste určitě netrpělivě čekali. takže se poserte jak chcete.

igelit

** update 21:25 Dneska sem po maloměšťácku balil byt do igelitu a pokrýval podlahy kartonem. To musim říct, že je moje největší odměna za práci posledních 14 dní, protože krabice od serverů a racku, všechno hp enterprise, sem použil jako krytí na podlahy. A že toho kartonovýho papíru mám, je kvalitní a pořádně tlustej.

ty vole neděle

** update 16:40 Po prasácky sem se přežral, zcivilizoval a zabil večer po maloměšťácku odpočinkem a sledováním nenáročných televizních pořadů, klasická pasivní zábava s galaxy of horrors. laciný zpracování super, některý povídky i vtipný.

======

** update 16:40 Devátý příběh ze série neskutečných sraček. Kuřecí srdce jsou hotova, rejže se nespálila, du se nažrat.

======

** update 13:44 v pátek sem se u zákazníka zdržel fakt dlouho, diskový pole mi dalo trochu zabrat a hlavně mi dva lidi furt čuměli přes rameno. když sem přišel, akorát sem vyvenčil a už se stavil kámoš elektrikář obhlídnout byt a nechat si vysvětlit, že chci všechno vytrhat a instalovat nový měděný dráty s novejma zásuvkama. už žádný zvonkový drát ve zdech. stavili sme se u sousedky, kterou sem mu dohodil, aby si ji poslech, jestli jí to chce taky udělat, byt ofkoz a pak sme šli do hospody, ze který sem přišel o půlnoci. v sobotu sem se probudil normálně, nasnídal se a vysral na všechny povinnosti, hlavně na kontrolu páteční práce. někdy po třetí sem vysmah navštívit kámoše a pak sme šli zase do hospody, ze který sem přišel o něco dřív než včera. pohoda.
dneska sem se chtěl probudit v deset, ale vstával sem v osum, vyvenčil, nasnídal a zkontroloval předvčerejší práci. zjistil sem, že se mi pole hlásí jako degradovaný, tak sem asi dvě hodiny strávil nad dokumentaci a čtením dlouhých odstavců, abych zjistil, že mám blbě nakonfigurovanej dual-path. druhej kanál nepropagoval, takže sem problém opravil a pole se hlásí jako OK. k tomu sem pověnoval čas instalovaným ssd diskům, který maj fungovat jako read cache. ale taky sem z dokumentace vyčetl, že se to musí jakoby nastavit. ty vole, stačí dvě hodiny klidu a problémy vyřešený. jako školení dobrý, ale praxe je jiná věc. sem spokojen, protože nesnáším warningy v logách. dneska mě čeká přečíst další kapitolu těch mejch sraček, ale naštěstí je krátká, tak až si dodělám a sežeru oběd, vrhnu na to.

včera sobota byla, včera byl zkurvený den

** update 22:25 Večer. Venku zase dusno. Bych se posral. Doklidil sem nějaký drobnosti a celkem v křesťanský pohodě jsem prožil zbytek posledního pohotovostního odpoledne. Světil jsem jednoho z těch bohů nicnedělání.

Proč je máslo tak drahé? To by mě taky do píče zajímalo.

======

** update 12:13 Včera byl teda zasraný den. Kolem poledne sem se pokusil začít uklízet, ale udělal sem jenom podlahu, protože mě příšerně začala bolet hlava. Asi nějaká migréna z tlaku a změny počasí, protože z kundy mě rozhodně hlava nebolela. Takže po umytí parket a plovoučky sem se na všechno vysral a šel si lehnout. Sjel sem nějaký špatný filmy, devátej díl twin peaks a večer usnul u Thora. No a dneska sem vstával někdy kolem desátý hodiny jako pravej maloměšťák. Vyvenčil sem, stavil se na Skalce nakoupit psovi nějaký pochutiny, sobě tabák a šel sem zase domů.

Zapalte Prahu, skandují mimopražští. Vidle zůstanou vidlema, říká Pražák. Takovej článek o tom, jak vesničani furt řeší pražáky. Já kam přijedu, pro domorodce sem pražák, i když marný vysvětlovat, že jsem obyčejná naplavenina z vidlákova. A vůbec nejhorší to je v brně, tady v praze je vám brno úplně u prdele, ale tam u hranic se sibiří se můžou z prahy posrat. Mám pár storek, kdy sme jeli do brna, zaparkovali na šumavský u mrakodrapu v místech, kde byla spousta aut s brněnskou spz a po návratu z šichty tam všechny auta stojí, kromě našeho, jehož místo zabral zase nějakej dement s brněnskou spztkou. No a pak se dozvíte, že ste parkovali na zákazu a že vás odtáhli. Srát na brno.

„Ty už víš, kudy běží zajíc.“ Pelta s náměstkyní v odposleších mluví o dotacích. Tohle bude Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? II.

Čína jako trhák pro Hollywood. Americké filmy pro čínský trh upravují scénáře i herecká obsazení. I já sem si všimnul, že se může hollywwod posrat z číňanů, ale co se mě týče, najít mezi čínsko-světovou produkcí perlu, znamená prohrabat se fakt hromadou čínskejch sraček. Tak je lepší se nehrabat, protože doby hongkongských kungfu filmů, kde byla ještě potřeba stará dobrá ruční práce a lidská síla je pryč a dneska to číňani dohánějí digitální grafikou a to je už o hovně, protože pak kungfu může dělat i posraná panda.

Osamělost zabíjí, varují odborníci. Rozhodně nesouhlasím, protože například ve familii bejvalky sem nepotkal chlapa, který by byl starší padesáti let. Všichni mrtví a já z toho podezřívám kundy a jejich přístup k mužům jako k odpadu. Využít a odhodit. Pakliže v rodině vládnou toxický vztahy a nevzdělaný ezokundy si myslej bůhvíjak nejsou chytrý, to je pak na průser zaděláno a o dlouhým a spokojenym životě se nedá hovořit.