Prújem: neděle

čínská sračka

** update 20:18 činskej koronáč furt škodí. statistiky rostou a stejně negramotný primitivové z řad fotbalových chuligánů muselo jet na staromák ukázat, zač je to základní škola života.

Přes noc dřepěli v havarovaném autě v potoce a pak tvrdili, že jeli člunem. asi hodně slušnej matroš...

den magorů

** update 21:32 svět úplně zmagořil. prezident český republiky miloš zeman má shnilý nohy a není schopnej ani zvednout prdel, ale hovna z něj padaj čím dál horší. viděl jsem kousek údajnýho živáče na blesku a nejvíc mi utkvěl v paměti záběr, jak si rukou rozetřel po ksichtě hlen z nosu a držky. jo a chvílema sem měl pocit, že se kroutí, jakoby mu nefungovaly svěrače. odpoledne sem zaregistroval zase nějaký hovna andreje babiše a furt je to zoufalý. ten člověk je naprostej zmrd s plnou držkou slibů, ale jinak se zbaběle schovává za druhý. svině neuvěřitelná, která není schopná dát větu dohromady a říct, co se vlastně může a nemůže. no a ve finále si donald trump myslí, že je imunní jak superman. taky si američani zvolili největšího debila ze všech americkejch debilů.

víkend

** update 21:16 víkend v praze. včera sem měl u sovovejch mlýnů plzeň za 38 a kulajdu za 65. turisti v prdeli, v centru se dá kdekoliv sednout. nicméně debilní trdelníky, ruský čepice, matrojšky a jinej turistickej shit už zase jede, včetně negrů naháněčů v námořnickejch oblečkách. wtf.

kolečka

** update 21:33 už má zase všech pět pohromadě, měl sem o kolečko míň. jo, stačilo zajet do obi a koupit k židli nový kolečka. pohotovost se blíží ke konci.

lufťák

** update 20:07 lufťák se vrátil ze svýho letního sídla do nejmenšího velkoměsta na světě.

image

zkouška

** update 20:57 zejtra du zkusit zkoušku, dneska sem se ještě učil a včera sem byl za kulturou a podívat se v holešovicích v alze. monstrozní podnik.

konec volna

** update 21:43 dovolená bomba, chatrč mám vyklizenou od přebytečnejch věcí a nábytku, domů sem si přivezl hromadu rybízu, kterej musim zpracovat. v pátek vyhlásili na kutnohorsku nějakej debilní stav, takže výsledek byl, že vodácký tábořiště bylo plný lidí v zábavě, ale do hospody museli vstupovat všichni s rouškama. prostě demence.

dofolená

** update 20:43 včera sem uklízel, byl sem zalejt cizí zahradu, dnes sem chodil a měl s holkou hambáče. zítra mě čeká něco, co sem v podstatě dva roky neměl. dovolená. kurevská dovolená po celej tejden. loni to stálo za prd, nejdřív pes a potom teta. tyvle, dovolená.

znouzectnost

** update 22:03 úplně náhodou sem navštívil koncert několika pankovejch kapel a na závěr sem si po kurva mnoha letech naživo poslech znouzi. mám rád jejich punkový básně. podle mě sou o krapánek lepší než visáči.

image

retardova kápě

** update 20:18 solidně kape. vody spadla plná prdel. sem zvědavej, co to udělá se zahradou na chatě.