Zplozeno v období: neděle

harddisk

** update 22:37 Dneska se ze mě zase stal člověk. Umyl sem se, vypral nějaký prádlo a odpoledne zabil psaním literárních zbytečných nesmyslů. Odchází mi magnetickej disk v notebooku, od minulý neděle hlásí jeden vadnej sektor, takže sem ve středu zadal příkaz k jeho reklamaci. teda až kolega najde papíry. sem si původně myslel, že do píče půjdou dřív ssd disky. a hele, vono hovno, toshiba asi nedala můj přístup k notebooku. už ho budu mít šestým rokem a je otázka, jestli si nekoupit nový pracovní nástroj. rád bych s ním vydržel ještě rok a pak bych si koupil nějakýho mazlíčka s xeonem, ale je to kurva noťas minimálně za sto litrů. bitcoin si dával nějaký maxima, v tuhle chvíli 8032$. otázka zní, jestli 10k$ dá do konce roku.

hrátky s kompem

** update 23:07 Dneska sem si udělal maloměšťáckej den. Sežral sem hromadu oběda, sjel sem nějaký filmy, z nichž mi fakt utkvěl jenom wind river a hrál si s noťasem. objevil jsem nvidia-xrun. zprávy sem nesledoval a co se dělo je mi u prdele. president zeman stejně ještě žije. bitcoin konečně jede výprodej rychlostí měnový reformy.

flákačka

** update 22:43 Včerejší úklid mi docela nandal. Sice sem se probudil asi v půl osmý, ale řek sem si, že je ještě příliš brzo na nedělní vstávání, tak sem zavřel oči a otevřel je a někdy v půl jedný. pičo. no nic, tak sem udělal pár nejnutnějních povinností, pustil si dvě filmový sračky, rozepsal jedenáctou kapitolu a připravil si při tý příležitosti drobný scénář posledních třech. sere pes, protože dnes skutečně učebnicový maloměšťácký den průměrnýho svobodnýho čyřicátníka z prahy. bitcoin si onanuje sem tam pár stovek kolem 7.4k$.

Kotleba jako hejtman skončil, Směr v krajích překvapivě ztratil. No je dobře, že slováci vypráskali toho nácka zpátky do žumpy internetu, kam správně patří. Sem zvědavej, jaky agenty obviní kotleba ze zmanipulování voleb. asi nějaký židozednářský.

Topolánek chce aspirovat na prezidenta, je prý vážný kandidát. Zato v Čechách se chystá k dalšímu tragikomickýmu představení zvanému volby, tentokrát presidentský. topol taky nemá očividně soudnost.

časovej posun

** update 22:39 Tak sem stihnul procházku ještě před zkurveným deštěm. Pohoda. Pár stromů v ulici je pryč.

======

** update 20:18 Jo, včera sem si skáknul na chvíli na pivko, ale už byla venku zima a navíc začlo chcát a solidně foukat. Fučelo asi celou noc, protože když sem se dneska v jedenáct nebo kolik vlastně bylo reálně hodin probudil a šel ven, ulice byly plný popadanejch větví a zábrany značící výkopy a díry v ulicích byly rozfoukány. Takže sem nakoupil a šel domů připravovat zveřejnění šestnáctýho příběhu ze série nepovedených sraček. Teď je večer a zítra začíná týden pohotovosti. Bitcoin se zase přehoupl přes 6000$.

Zde zrůdné video, které může vyvolat pochybnosti o pravosti presidentské pravé nohy.

bolehlav

** update 23:51 Jo a ještě sem si vzpomněl, že mě sraly windows 10, protože sem dělal údržbu notebooků matky a strejdy a oboum do desítek padnul nějakej update 1709 čico. Gigo sraček a trvalo asi pět hodin, než se to stáhlo a nainstalovalo. fakt sem sral.

======

** update 22:10 furt bolehlávek po včerejšní opici, co? fakt sem zvědavej, co z tohodle guláše vyjde. ale sere pes a život ještě nějakej čas poběží. přijel sem dneska z velimi, vlak narvanej od klánovic, ale naštěstí sem měl sebou psa obranáře, který spolehlivě zahnal všechny rodinky s dětmi. večer sem zabil dopsáním kapitoly, hroznej porod tahle devátá sračka číslo dvě. dva měsíce výpadek a než sem se dostal znovu do rytmu. už zase sázím standartní bloky. v tývce jede nějakej dokument vo náckách u stalingradu, takže pohoda. popisy mrtvých a živých v zákopech, tanky jezdící po lidech a různý jiný vzpomínky.

Praha volí výrazně jinak než zbytek Česka. Obrovské štěpení se projevuje i v zahraničí. sem rád, že žiju v praze. popravdě. sem rád, že praha poslala semelovou do věčný bolševický píče a ta kreatura zmizela v propadlišti, bohužel jen dějin. sem rád, že ringo kokot čech a spo šel do píče, mach a sso šel do píče a vůbec celá řada pomatenců šla tam kam patří. na hřbitov politických mrtvol. teď sem zvědavej, co s těma novejma zmrdama a kdy se který nejdřív zhádaj mezi sebou.

wíkend

** update 22:40 Takže v pátek sem byl večer doma, chcal sem nějaký sračky a v sobotu sem trochu pospal a trochu uklidil. Večer si domluvil hospodu, ale přijdu k voku, tam nějakej totální privát, že nechtěli ani štamgasty venku, takže sem šel za kámošem do nějakýho baru, kam chodí hrát šipky či co, no a tam sem vytuhnul přes půlnoc, protože sme se sešli a zasekli na pinballu. naházeli sme do toho stroje skoro dvě kila a hráli jak pomatený. docela sem se odrelaxoval, protože navíc v tom podniku po 22h suveréně vytáhli popelníky a hulilo se u stolů. v podstatě jak sem pochopil, zákon vytvořil nový prostor pro korupci, protože ti fízli si choděj pro vizoura za mlčení a hlavně klid. A pak je všude v ulicích klid. Dneska sem se probudil ve dvanáct a nečekaně přijela matka na návštěvu. Večer sem zabil čtením a přípravou patnáctý kapitoly dýlerský sračky.

čsfd.cz test

** update 22:40 Popršelo a ze stromů padá listé. nedávno mi pod nohama zakřupala pravděpodobně poslední vlna šnečků, teď už bude skřípat jenom štěrk, až posypou chodníky. Podzim přišel a ním i ta pravá pošmourná městská atmosféra, ze který ve kdykoliv může vynořit opilý golem nebo sjetý kafka. Poslední noc pohotovosti.

======

** update 00:26 vyzálohoval sem svý virtualizovaný desítky, kdyby se něco posralo a zkusil sem si do nich pustit insider preview. protože se v mezičase nudím, taxem si normálně řek, že zkusím jen tak z prdele test na čsfd.cz, jestli projdu a dovolej mi komentovat filmy. Účet už tam mám roky (přesně jedenáct a nějaký drobný měsíce), ohodnoceno taky moře filmů, tak bylo na čase zkusit další level. v diskusích hrozně strašej, jak je to těžký, protože je to deset otázek na sto sekund, jeden pokus a minimálně osm jich musíte dát. na každou máte zhruba deset sekund. tak sem si řek, že už sem z těhlech časově omezenejch testů vytrénovanej dost a pustil si z prdele test filmových znalostí. jo ty vole kurva, sem dobrej :D

image

dovolená f piči

** update 22:25 Zpět ve velkoměstě. Fajnový volno, hromada hub v lese a neuvěřitelná cesta z chrudimi totálně skautama narvanou oprcálkou do pardubic. čtrnáctý díl mý velkosračky. Jeden novej seriálovej star trek (Star Trek: Discovery) a jakési variace p.k. dicka (Philip K. Dick's Electric Dreams).

maloměšťácká neděle

** update 22:43 Včera sem byl na chvíli v hospodě, pár piv, malý jídlo a pokec. Pěkně sem si pospal, dnešní den ve znamení vaření kuřecího rizota z kuřete, který sem upek včera a v noci ještě trochu obral a dojetí zbytku Twin Peaks. No, kdyby to nebyl Lynch, tak bych řekl, že se normálně posral. Ale jo, dobrý. Teďka jede třetí série Narcos a brzo snad obohatí můj maloměšťáckej kulturní rozhled nová řada Walking Dead. Nastávající týden bude krátkej a já se možná na pár dnů odpojím od sítě.

vzdělávání

** update 21:34 Včerejšek sem věnoval úklidu, vybalení posledních krabic a praní prádla. taky sem si hrál s firemním testovacím vmwaverem, protože chci bejt na upgrade u klienta fakt připravenej jak nejlíp mohu být. Zítra budíček v pět hodin, bitcoin 3726$. A i přes to všechno jsem nezapomněl a dneska začínám svěřovat v lůno Internetu první díl druhé poloviny mého sračkodíla v podobě třinácté kapitoly.

Filmaře legendárního seriálu Narcos v Mexiku zastřelili. Stylová tragédie.

Ve věku 66 let zemřel Petr Šabach, autor předlohy filmu Pelíšky. RIP. Nahovno.