Zplozeno v období: neděle

neděle

** update 22:59 V pátek sem malinko zapařil a včera sprostě odpočíval. sjel sem kus série walking dead a narcos tentokrát z mexika. dnes se vstával celkem brzo, udělal sem dvě pračky, odpoledne zabil péči o domáci pokojovky a hlavně chilli, který potřebovalo přípravu na zimu. večer sem chvíli psal, vyvenčil psa a teď jede nějakej dokument no drogovým bossovi el chapovi, je v narcos zmíněn. zítra kurva do práce.

hovno

** update 22:45 jelikož dnešní neděli nebylo rovno, dělal jsem tak akorát hovno. co jinýho v poslední den pohotovosti. sežral sem mocnej oběd, vyvenčil několikrát psa a musim říct, že teď je fakt hnusně. sníh slezl, kalamita zmizela a zůstal jen studený opar. zejtra zase do práce.

neděle

** update 21:14 Den sem zabil prací, praním kalhot, prádla a péčí o květiny. K tomu sem sjel novej film od bratří Coenů a je to fakt parádně ujetý dílo, kde neexistujou šťastný konce. Tohle všechno mi tak nějak umožnilo přestat myslet nad kundím problémem, protože bych se nerad dostal do stavu, že by mě sice srala ezoterika a různý horoskopický sračky a současně věřil na spiknutí bloncek. to fakt ne. Za hodinu půjdu ještě vyvenčit a potom mě čeká spánek, abych se probudil do pohotovostního týdne. Mám naplněnej kalendář několika úkolama, který musím zvládnout.

======

** update 13:14 Někdo ví, že mě serou bloncky, tak jednu takovou nasadil na pokladnu v Albertu. Pomalá a naprosto blbá, že nedokázala zvednout ani telefoní sluchátko a zavolat o posilu na další kasu. Takže sem si vystál frontu, během který sem měl dost času k přemejšlení a doufal, že ta kráva aspoň umí vracet peníze přesně. Jasně že jo, když ty kasy obsluze řeknou, kolik maj dát zpět. To přemejšlení mě bolelo, protože zjištění, že vtipy o blonckách se zakládaj na pravdě, je fakt krutý. Když se to tak vezme, neznám jednu jedinou bloncku, která by nekradla. Všechny kradly, buď doma, v práci, v supermarketu nebo aspoň rybářům ryby ze sádek. Fakt sem byl nezkušenej idiot a chápu, proč bloncky musej svoji pozornost zaměřit právě na mladý a nevzdělaný kokoty, pokud chtěj sbalit čůráka. Bohužel v tomhle případě ani vzdělání příliš nepomůže, protože můžete mít stokrát načtený z literatury, že s blonckama je problém, stokrát vám můžou kámoši a rodina říkat, že tohle ne. Blonďatým průserem si musí každej projít sám.

sedmnáctý listopad

** update 20:29 mám docela zaneprázdněnej víkend, makal sem a nevim co z toho bude. včerejší sedmnáctý listopad sem byl krátce oslavit v hospodě, původně sem si chtěl dát jídlo, ale byl koncert a celkem narváno. hrály dvě kapely, vzpomínalo se na 89. demonstrace v praze byly prdel, občané dali pěkně nenásilně najevo, co si myslí o politice zkurvenýho estábáka babiše, zmrda zemana a fašisty okamury. tahle trojka musela být nasraná. navíc teda babiš projevuje opravdu kvalitní lidský vlastnosti. manipulátor, křivák, podrazák a hlavně srab bez koulí. v zákulisí mu to asi šlo, když stavěl agrofert, ale naštěstí demokracie není firma. průser však je, že tahle země ani po třiceti letech nevzkvétá, tak jak by měla. jo, problém je v lidech, ne v mimozemšťanech.

den veteránů

** update 23:55 Včera sem byl na pívu. Protože se slaví den veteránů a konec první světový, v praze byla hromada akcí. hospoda měla privátní uzávěru a co mě vyděsilo víc, byla vysoká koncentrace chlapů v uniformách z první války. já když šel uličkou ke vchodu do podniku, tak sem měl co dělat, abych si ujasnil, že se mi to nezdá. Přítomnost štamgastů potvrdila, že úplně zavřeno pro soukromníky není, takže sem se pěkně zdržel. bio vylil dvě piva a už to nebyla ani sranda. dneska sem si pospal a odpoledne sem pomáhal s prací, s jejímž výsledkem jsem nadmíru spokojen. kurva to byl den a zítra zase do práce.

a je zase neděle

** update 22:59 Včera sem měl uklízecí den a večer sem šel do hospody pozdravit kumpány ze severu. vychlastal sem hromadu birellů, musel si dát dva panáky, který nešlo odmítnout a pokecal s pocestnýma. ti pak šli na vlak a já vydržel asi do desíti, abych si užil střízlivej tu kaši, která tam byla. celkem výjimečnej zážitek. doma sem vyžral ledničku, dneska si pospal a odpoledne sem dodělal koupelnu. maloměsťácká neděle.

100 let republiky

** update 22:28 Dneska se slaví výročí republiky. všechno je fajn, ale kdyby nebylo toho zmrda na hradě, bylo by o něco málo líp. už aby šel do prdele s těma všema buzerantama, kterejma znásilnil prezidentskej úřad a jimiž je obklopen. starý mstivý svini padaly z huby pokrytecký hovna.
byl sem na vejletě na venkově, dneska celej den chčije, tak sme jeli s matkou spolu brzo do prahy. lidí bylo jako narváno, stejně jako včera, protože haranti prej maj dva dny prázdnin. nejvýraznější zážitek dnešního zkurvenýho mokrýho dne je, že nějakej zmrd před autobusem kousek za libní dostal smyk a pak ujel. autobusák na to dupnul a všichni sme šli do píče. matka do tyče a ja za psem na zem. chudák zvíře a do toho já "kurva, ten čůrák se posral".
večer sem přečetl další kapitolu, kterou zejtra zveřejním a asi pět sekund koukal na přenos z rozdávání metálů buzerantem normalizačním buzerantům, dýl se to fakt nedalo.

Visací Zámek - Traktor Visáči udělali k výročí republiky videoklip ke svý nejslavnější písničce. Teda až po Cigárech.

ejhle pivo

** update 22:22 sem byl včera na pivu, ale jen tak decentně, na tři hodinky. ono to pivo na mě působí někdy jako rohypnol a taky že sem se pěkně vyspal. den sem zabil mytím nádobí, žraním jídla a psaním. venku se docela ochladilo a marně přemejšlím, kdy pořádně naposledy pršelo. jestli bude suchá zima, tak příští rok bude veselej a voda podraží. v jedný sousední ulici praskla voda a u přistavený cisterny byla fronta lidí. asi je sranda zjistit v neděli po návratu z venkova do prahy, že z toho báječnýho vodovodního kohoutku neteče voda.

narozeniny

** update 18:11 V pátek sem měl homoffice, protože sem byl na poledne objednanej se psem na přeočkování. odpoledne sem řešil jednu hlášenku a pak sem šel na pátou skouknout, jak vypadá kámošovo oslava narozenin. z tý sem přišel v sobotu ráno kolem třetí a byl sem úplně vyřízenej. dneska je neděle a žeru večeři z asijskýho bistra.

volební veget

** update 18:46 Včera sem vstával celkem brzo ráno a udělal sem si uklízecí den. musel sem, už byl bordel. protože ze mě furt leje, udělal sem si dneska veget. poslední večer pohotovosti. co se týče voleb v praze, výsledek mě celkem příjemně překvapil. fakt sem se bál, že to tady požerou soudruzi z ano s šílenejma pirátama a zbytek utře nos. a hele, agenti z ano za guláše a pivo zdarma dostali voliče komunistů a socanů, mladý a zastydlý idealisty urvali piráti, odéska s topkou povstala z mrtvých a do toho čižinský. sem zvědavej, kdo bude mít největší vyjednávací koule.