Zplozeno v období: neděle

fucking finále

** update 17:19 Včera sem se vysral na celej den, něco sem poklidil, vyzvednul matku v práci a pak sem šel do hospody dát večeři a pár pivek. Příští týden mám pohotovost, takže se společenským životem bude tak nějak dočasně utrum. No, docela dost kumpánů jede suchej únor, to je nějaká dementní akce, kdy se notoriční pijani pokusí odabstinovat a dělaj, že je to úplně v pohodě. Dnešek sem zabil dlouhým spaním a asi od jedenácti hodin sem se věnoval přesazování pokojových kytek a chilli už taky potřebovalo hrábnout do hlíny.

No ale co je důležitý, dneska do chřtánu internetových sraček vrhám poslední kapitolu z mého debilního brakového románu. I když je to sračka skutečně převeliká, dokázal sem ji za tři roky dodělat, což je docela příjemný, protože sem si tím lehce opravil náladu ze zkunděnýho vztahu. Ano, je mnohem lepší a smysluplnější věnovat pozornost a sílu jakýmkoliv sračkam, jenom ne už znovu kundě, který nikdo nevysvětlil, že elementární slušnost není dobrá jenom pro maloměšťáky. Deset let s frndou, kdy sem furt musel řešit nesmyslný retardovaný kroky v podobě dluhů, exekucí a jiných konfliktů se systémem a bylo z toho hovno, jenom každej rok zklamání z toho, že kunda klidně vedle vás žije v jednom bytě a celej rok vám do ksichtu klidně lže. Jo, ty její posraný byty, ty mě budou pronásledovat do smrti. Kdo může takovou debilitu udělat a ještě třikrát po sobě?? Jenom naprostej retard z familie retardů. Zlatý maloměšťáci a jejich maloměšťácký problémy v podobě psaní brakových sraček. Konec počátku konce je zde a naserte si zmrdi.

ale hovno neděle

** update 23:23 Po flákaní sem se vrhnul do nějakých domácích prací a večer zabil čtením druhý kapitoly druhý sračkový série. nepřekvapivě debilita, ale kupodivu čitelná. vyvenčil sem, praha 10 je vylidněná, protože zejtra začínaj prázdniny. což mi připomělo, příští týden bude v práci veget, protože vedení bude na dovolených. tak se snad nic neposere a já nebudu muset pracovat.

======

** update 15:45 Včera sobota byla, včera byl normální den. Původně sem se chtěl flákat a dělat hovno, ale nakonec sem něco poklidil, sestavil stůl a navíc ještě uřízl zkurvenej bez na zahradě. tím sem zabil odpoledne, večer sem šel na večeři do hospody, klasika sekaná, brambor, tatarka a hořčice. pokec s kumpány a někdy kolem půl dvanáctý sem ulehl do postele. v hospodě standart nějaký divný mladý, před mým odchodem opět dorazila ta samá lejdy ze středy, měla aspoň čtyři promile a pokoušela se o hlášky. dneska sem se probudil pozdě a flákám se.

konec se blíží

** update 18:05 Nejvýraznější dnešní zážitek je asi rozbíjení palicí stodvacet let starýho betonovýho poklopu od studny. matka má novou a původní poklop bylo potřeba rozmlátit, aby se dal odvýst. Ty vole.

blížím se ke konci zasraných kosmických dýlerů. 23 a předposlední kapitola.

tak nějak hovno

** update 22:44 Maloměšťácká neděle s pozdním vstáváním a řešením takových drobností jako je objednávání zahradnickýho náčinní na společenství. nůžky na větve, pila, pohoda. sjel sem nějaký sračkový béčka, psal sračkovou knížku, vyvenčil sem, venku padá nějaká sračka, čubina chčije normálně, akorát má sračku z antibiotik a orazítkoval sem zaměstnancům společenství potvrzení o zdanitelných příjmech za loňskej rok. takže takovej maloměšťácky sračkovej zbytek dne.

měšťácká maloneděle

** update 17:23 Obyčejná neděle. Spánek, procházka se psem, vyprání prádla, oprava makeupu, abych zase vypadal jako člověk a tradiční příprava večeře. Kosmická sračka se blíží ku svému neúspěšnýmu konci, příběh číslo 22.

Co je v Praze uzavřeno. Seznam všeho, co nám tady teďka v práglu nefunguje podle jízdních řádů. uzavírka libeňskýho mostu je fakt bomba.

nedělní relax

** update 22:26 Venku se trochu ochladilo a kundy nevidět.

======

** update 18:51 Dneska obyčejná maloměšťácká neděle. Včera sem byl na večeři v hospodě a pokecat s kumpánama. Chystám večeři, sousedka mi přinesla palačinky, objednal sem si nějaký nádobí a co teda jako kurva můžu chtít víc.

Babiš Zemanovi radí zbavit se Mynáře a Nejedlého. Agent Bureš rotuje jak korouhvička ve větru.

maloměšťácká neděle

** update 22:32 Dneska proběhla obyčejná normální průměrná šedivá maloměšťácká neděle s obědem z asijského bistra. v podstatě sem hovno udělal, akorát sem se byl projít se psem s lejstrem pro účetní. taky dorazila obálka s presidentskejma kandidátama. jako první šel do koše zeman, za ním pár dalších vohnoutů typu hannig nebo topolánek až mi zůstaly jenom tři lístky. byl docela houkavej večer, protože na vinohradský se srazili měšťáci s tramvají.

konec roku

** update 22:32 Zhruba od 18h duní nad prahou výbuchy legálních výbušnin a teďka kolem 22h to v okolí lehce polevilo, protože šli asi spát nejmenší haranti a zůstavaj jen ti starší, který se klepaj až nadrátovaný vylezou o půlnoci udělat brajgl.

Přibývá lidí, kteří nevěří vědě, ale žvástům o placaté Zemi, všímá si Jiří Grygar. Tak i u nás sou pomatenci placatozemci.

======

** update 15:20 Končí kunda rok a já nemůžu říct, že by byl špatnej. Jo, dost toho bylo na piču, ale víc se mi letos povedlo. Ne každej rok je k hovnu. Bolivijská duhovka je opravdu chilli nezmar, ostříhal sem ji a stejně na silvestra plodí.

image

spejs dýlers - vánoční mikrospecijál

** update 20:00 "Můj vůdce, kdo je to ten Ježíšek a proč na něj čekáme?" zeptal se Kokot Kapitána Blázna, který byl zaneprázdněn pozorováním nahých prostitutek v podniku u Bobbyho kdesi v Nové Havaji.
„Ty vole, Kokote, si děláš prdel, ne?“ zasmál se Blázen.
„Můj vůdce, nedělám,“ odpověděl Kokot.
„Ach ty vole, Ježíšek je šéf Santy Klause a byli prvními dýlery v dějinách lidstva. Kdo myslíš, že v biblickejch dobách pěstoval a dýloval hulení? Ježíšek a Santa Klaus,“ řekl Kapitán.
„A ten třetí? Svatej Mikuláš dělal co?“
„Kokote, ten s nima začal podnikat, ale velmi brzo se trhnul, protože zjistil, že drogy se maj prodávat nejen o vánocích.“
„Šéfe, to někdo chtěl prodávat drogy jenom o vánocích?“ udivil se Pong, který právě přišel s plným tácem perníkových krystalů.
„Pongu, všechny začátky sou těžký a prvním dýlerům trvalo, než si uvědomili, že poptávka by mohla být po celý rok a nejen v době význačných svátků.“
„Šéfe, to mě by teda nenapadlo,“ rozesmál se Pong a natáhl kurva lajnu.
„Kakapitáne, uuž sosou tatady,“ přiběhl Frank a mával rukou směrem ku dveřím.
„A je to tu,“ zvedl se Blázen z pohodlného houpacího křesla, zapálil čerstvě ubalené brko a šel ven.

Před barem už bylo docela srocení, palmy ozdobené vánočními ozdobami dodávaly celé akci správnou atmosféru a Karlos, Jack, Doktor, Urgha, Mozeček s Mazlíčkem netrpělivě sledovali prosluněnou oblohu. Blázen s Pongem, Kokotem a Frankem se k nim přidali, vyndali z chlaďáku orosené lahváče a pozvedli hlavu.
V dálce na obzoru se objevil velmi tmavý oblak a započala znít jakási démonická hutná hudba, která velmi blízce připomínala starý dobrý grindcore.
„Xo xo xo xo…,“ přibližoval se temný smích a z oblaku vyletěly jakési rudě červené sáně tažené zombifikovanými soby s rudýma očima a chrlící oheň a dým z nozder.
„Každoročně přiletí s parádním divadlem, je to sice furt stejný, ale pokaždý zanechá dojem,“ konstatoval suše Bobby a sebral Bláznovi brko.
„Nojo, má to vymakaný do detailu,“ odpověděl Blázen a začal balit nový.
Přidalo se hřmění a objevily velké blesky, hudba zesílila na maximum, až rvala uši a trhala mozky. Strašidelný povoz přistál před barem a všechno utichlo.
„Tak sem tady zase, zmrdi zasraný, xo xo xo,“ vystoupil vousatý shrbený stařec, s hrubýma bezdomáčskýma rukama, oblečen ve špinavým kabátě, který byl kdysi nejspíš červený a celý smrděl po chcankách a hovnech.
„Santa Klaus,“ špitl Karlos.
„Kunda, kde mám hulení?“ ozval se druhý hlas.
„Tady pičo,“ odpověděl si ten samý hlas a ze saní vypadl trpaslík v červeném oblečku.
„Ježuch je pěkně našrot,“ rozesmál se Blázen a upil z piva.
„Taky tě rád pičo vidim,“ objal ho Santa Klaus a pořádně poplácal po zádech.
„Hergot, moch ses taky kurva převlíknout, smrdíš jak hovno,“ řekl Blázen.
„Nojo, kurva, jakobys nevěděl, že mám za sebou už pořádnou chlastačku. Než objedu všechny známý bary, vyndám se, ty vole.“
„Klasika jako každej rok, tak pojďte dál, mejdan už je v podstatě v plným proudu,“ usmál se Blázen a šel zpět k Bobbymu do podniku.

Vánočně nazdobené konopí stálo v květináči na barovém pultu a Bobby rozsvítil ozdoby v podobě jointů, šlukovek, velkých průhledných krystalů a psychedelicky zmalovaných houbiček.
„Vážení kamarádi, protože Ježuch a Santa Klaus právě dorazili, je čas zazpívat nějaký koledy. Kapela nechť začne hrát,“ řekl Bobby stojící na klubovém pódiu a čekal, než hudebníci vyloudí první tóny. Začal zpívat a postupně se k němu přidávali další pěvci.

Jak jsi krásně sfetované, vprostřed sraček vysmažené,
před Tebou my poklekáme, fety své ti dáváme.

Já ti nesu dva gramíčky, by zahřály tvé údíčky,
já zas trochu péčka, by kvetly tvá líčka.

Já ti nesu veselého beránka ze stáda svého,
s ním si móžeš šukati a nechutně žertovati.

A co my ti, nuzní, dáme, fetovati co nemáme,
my si aspoň zašukáme, fajfky trávou udusáme.

Pastuškové šukajú, zvuky šlukování sa rozléhajú,
krásně tráva voní, všéci prozpěvují.

Měj se dobře, Ježuchu, přespanilý duchu puchu!
S tebú sa ještě nelúčíme, zítra znovu zafetíme.

scénář života

** update 23:00 Taky mi došlo, proč furt houkaj sanitky a hasiči. Napadly dva centimetry sněhu a do Prahy přišla první kalamita. Venku zima, mohla by bejt ráno menší skluzavka.

======

** update 20:13 No, v pátek sem večer zabil sledování nějakýho filmu s tomem cruisem, kterej by zcela nečekaně zase o drogách a v sobotu sem si udělal menších domácích prací, abych šel na večer do hospody. zejtra zase. dnešní odpoledne sem zabil s devatenáctou kapitolou svý brakový sračky, takže jestli to někdo náhodou čte, může zase promrdat poslední hodiny tohoto týdne.

I cemented my head in a microwave and emergency services came.. (nearly died). ty vole, diagnóza sfetovaný youtuber.

nocoiner - urban dictionary byl obohacen o další výraz.

Miloš Eman na sněmu hnědých hoven. Bez komentáře.