Zplozeno v období: neděle

úklid

** update 22:25 odpoledne sem teda podle maloměšťáckýho plánu udělal koupelnu a sjel jeden a pak ještě druhej divnej film. během jednotlivých venčení strašnný čubky ze strašnic se nic zvláštního nedělo, nikdo nepřišel k újmě a popelnice sou kurevsky přecpaný. zbytek pohotovosti snad už proběhne v klidu. příští týden využiu k dořešení odložených věcí, k čemuž mi dopomůže, že polovina vedení je pryč s děckama na prázdninách. příští pohotovost zase nebude prdel, protože tentokrát se začnu učit na certifikace.

======

** update 13:34 Včera sem zabil celej den s malířem a uklízením. Večer sem udělal hovno, protože sem čuměl na tývku. Dneska ještě musím udělat koupelnu a tím uzavřu pohotovostní týden.

Soumrak domovních schůzí. Nikdo to nechce dělat, raději se vzdají práv, říká předseda. Jo, bejt předseda je zkurvená nevděčná práce. Faktem však je, že z toho může být parádní zkušenost, stejně jako je zkušenost žít s finančně negramotnou kundou. Kdybych se o fungování baráku staral alternativním stylem, tak ten barák zkrachuje a rozpadne se.

Fekální fantom se vrátil na místo činu! V Bohnicích znovu značkuje auta psími lejny. v bohnicích je veslo. ale kam se hrabe na lorda hoven.

rybička

** update 22:28 zabitej a úplně zbytečnej den. potkal sem dneska garona a jak je chudák už delší dobu kastrovanej, tak úplně sere na moji fenu a vona sere na nej. sjel sem dva filmy. overlord mě potěšil, protože tam bylo všechno. hlavně náckové, zombíci, pár hrdinů a civilisti na pokusy, jejímž cílem mělo být tradičně stvoření tisíciletýho vojáka pro tisíciletou říši. jediný, co mě chybělo, byl nacistickej létající talíř, ale to nemůžu chtít všechno. pak sem sjel 'DEATH by MetaL', což byl pěknej dokument o smrti. Dobrej náhled do hudební historie chrličů, nikdy sem nebyl fanoušek a ani se po tomhle dokumentu nestanu fanouškem smrti, ale talent je prostě v hudbě vždycky cejtit.

======

** update 18:42 chytil sem rybu a cosi mě dráždí v krku. včera sem se na hospodu vysral, den prospal a zítra kurva pohotovost. chtěl sem si zajít pro jídlo do bistra, ale odchytla mě stará sousedka a za pomoc s televizí sem dostal regulerní večeři a sladkej zákusek k tomu. pičo, někdy mě překvapí, že lidi uměj bejt ještě slušný a žádný kundy. stará generace, takový lidi už nebudou.

druhý sníh

** update 22:29 furt sněží. to je skoro jako na drogách. sem zvědavej, jestli bude sněžit i zítra. počasí je kolem nuly a sníh je mokrej.

======

** update 16:39 furt sněží. docela čumim. místy už je aspoň 10cm.

======

** update 10:45 normálně fakt v praze napadlo asi padesát milimetrů sněhů a je to tady. kalamita.

image

zpět v praze

** update 22:32 musim říct, že tohle je asi nejtrapnější blogýsek na internetech. většina lidí prezentuje svý úspěchy od slejzání hor, přes skvělý investigativní články, kvanta fotek z různejch dobytejch území nebo aspoň fotečky jídla či hadrů ze sekáče. tady je hovno. nic se neděje, práce, hospoda, zkurvenej víkend, občas pokus o vtip, jinak skučení nad zkunděnou realitou. samý prázdný plácání, kunda sem, kunda tam, žejo.

======

** update 21:31 Zpět v praze z výletu na venkov. není špatný se občas vyspat v klidu. večer sem udělal nějakou práci a teď čekám, jestli někdo nebude prudit. jinak obyčejný maloměšťácký den. fakt nevim, jestli má smysl zaznamenávat, že asi dneska hrála sparta. když sem jel do prahy, přistupovala do vlaku spousta lidí v kostýmech sparťanů.

srací neděle

** update 22:18 srací úplně nebyla, ale pěkně to vypadá se včerejším titulkem. pravda, sral sem dneska do jedenáctý kapitoly svý sračky a vysral sem opravdu velkou dávku lejn. v podstatě mi zbejvaj už jen dvě celý kapitoly a ty musim zvládnout. vytčený cíl se pomalu, ale jistě blíží. venku mrzne, takže sme potkali jenom jednoho vyhnanýho psa. v tývce jede nějakej dokument o americkejch policajtech, furt samý kecy, že pachatelé nakonec musí udělat správnou věc a hbo rozjelo třetí sérii temnýho případu. prezident zeman prej mlel dneska v blesku mlel nějaký hovna a agent stb babiš na palachův týden náhodou zmizel na druhou stranu zeměkoule. vychcanej zmrd se nezapře, se bojí v praze vystoupit s projevem. nemám nějak pocit, že je líp s těmahle zmrdama u moci. jeden výkal vedle druhýho.

déšť

** update 22:52 včera sem byl v hospodě na pívu a řízku se salátem. přemejšlím nad tím, že salát příště vyměním za brambory, abych nebyl tak maloměšťácky stereotypní. dneska sem si pospal, vypral prádlo a během večerního venčení začalo kupodivu mohutně pršet. sníh je pryč. zítra snad dostanu konečně pohotovost.

stroječek na hovínka

** update 22:49 Vyvenčil jsem svýho výmrdanýho čokla, kterýmu někdy láskyplně říkám 'stroječek na hovínka'. z jedný strany sypu granule, z druhý strany padá hovno. Je to prdel.
Maloměšťáckou dovolenou sem ukončil psaním a zítra bohužel musím poprvý letos do práce. fakt hrozný. v tývce jede nějakej dokument k 50 výročí internetu. no jo, v roce 1969 spustili američtí imperialisté arpanet. Dokument se spíš zaměřil na posledních 20 let od roku 2000, kdy se daly věci dost do pohybu. Ale faktem je, že tu je nová generace, která si nedokáže představit život bez globální sítě a nepochopí, jaký to bylo v době před internetem. kazety, pásky, osmipalcový diskety a takový ty divný lidi, kteří sedí u divnejch pípajících krabiček. fakt sem rád, že sem zažil počítačovou globální revoluci, která změnila svět i když nikdy nehrozí, že bych si udělal účet na seznamce pro zoufalce.

Saúdskoarabské soudy nově musí ženám rozvody potvrdit skrze SMS. Už ani arabáši nejsou co bejvali. Dovolit ženskejm používat auta, potvrzování rozvodů, teď ještě, aby měly u nich ženský dovolený dávat na instáč plážový fotky v plavkách.

nejzkurvenější svátek v roce

** update 20:31 bych asi prohlásil za zahájenej. kurva, už aby byla středa a život se vrátil do normálních maloměšťáckých stereotypních kolejí. Fajn je, že letos zase rozhodně nebudu řešit problémy finančně negramotných kund.

Herní hrdina Chuchel mění barvu. Kvůli rasismu. Fakt sem dodneška netušil nic o existenci blackface. To jest zábavy, kdy si běloch začne hrát na negra a že by to někdo mohl považovat za rasismus. v asii hrajou mužský ženský role, v čechách japonsko-korejský kříženec vidí nadrženýho negra s gigantickým pérem a iphonem naprosto na každým hraničním přechodu, travesti show bývají plný černošských zpěvaček a tady nějaký pitomci řeši barvu herní postavičky. pičo to je posranej svět, vánoce nevánoce.

neděle

** update 22:59 V pátek sem malinko zapařil a včera sprostě odpočíval. sjel sem kus série walking dead a narcos tentokrát z mexika. dnes se vstával celkem brzo, udělal sem dvě pračky, odpoledne zabil péči o domáci pokojovky a hlavně chilli, který potřebovalo přípravu na zimu. večer sem chvíli psal, vyvenčil psa a teď jede nějakej dokument no drogovým bossovi el chapovi, je v narcos zmíněn. zítra kurva do práce.

hovno

** update 22:45 jelikož dnešní neděli nebylo rovno, dělal jsem tak akorát hovno. co jinýho v poslední den pohotovosti. sežral sem mocnej oběd, vyvenčil několikrát psa a musim říct, že teď je fakt hnusně. sníh slezl, kalamita zmizela a zůstal jen studený opar. zejtra zase do práce.