ochlazení

** update 22:37 Vyřešil sem z kalendáře během dne několik položek, stále oceňuju menší ochlazení. večer sem zabil psaním a fakt nevim, jestli mám pro budoucnost zaznamenat, že sem během venčení potkal u našeho kontejneru na odpad párek smažek hrabalek. docela si to užívali. ona jela černý kontejner, on žlutý.

======

** update 10:52 Do Prahy přišlo ochlazení. Je to fajn, konečně se dalo spát. V práci ještě jedou dovolený, ale prázdniny se chýlí ke konci a město pomalu plní lidma. Ráno při cestě do práce byla ke spatření zvýšená koncentrace důchodců.

přišel déšť

** update 23:19 Venku je fakt příjemně. Večer sem zabil psaním a přemejšlením. Jinak fakt nic. Snad jenom, že žeru jelení klobásu.

======

** update 13:27 Do Práglu přišel jemný deštík. Prší už od rána, respektive minimálně od doby, kdy sem se probudil. Včera se u mě stavil soused, tak sme žvanili a je fakt, že tentokrát sem už neblil, ale pro změnu zaspal. Ještě klika, že v práci smrdíme jenom tři lidi dohromady. Vyřešil sem pár položek z kalendáře, poslouchám Green Jellÿ a těšim se domů. Fakt sem rád, že nemusím řešit pojebanou a pomatenou familii, že nemusím řešit šílený vypatlaný kundy a sem rád, že matka se zatím ještě stále dokáže o sebe postarat sama.

nečekaně pohoda

** update 13:47 Ale tak se včera vydařilo. Kromě toho, že sem se nažral, nezapomínám na vodu a pomalejší lití. Příchod domů v pohodě a dneska sem zaspal. V práci hovno a strašně mě bolí koleno. Očekávám změnu počasí.

zase trapně pivo

** update 11:26 Dneska du na pivo a fakt nevim jestli se mi chce a jestli se mám těšit. Vzhledem k tomu, že nemám zájem poslouchat kundí bláboly a ani nemám zájem poslouchat temný rodinný historie, asi se dlouho nezdržím.

Poradna: Jak komunikovat s netrpělivou partnerkou, která často křičí na dítě i partnera. Nijak, s takovou píčou se prostě nekomunikuje a ani nežije. Bláboly, že kunda křičením naznačuje nějaký posraný volání o pomoc je píčovina. Kunda, která řve na partnera a dítě je duševně nevyrovnaná a měla by hlavně začít sama u sebe. Jako do mě frnda opět tlačit nějaký hovna o milencích nebo na mě řvát, tak ji prostě na místě umlčím a pak zavolám policajty, ať si pro mě přijedou. Ty vole, to je jako jediný štěstí, že sem nenaprcal děti s bejvalkou, protože ono by to takhle dopadlo. To je fakt poslední co bych chtěl, aby na mý děti řvala nějaká blbka, která má jenom základní školu, hromadu dluhů a nechuť k práci. No a když si úplně představím, že bysme měli děti a ta píča by jela pronajimání zbytečných bytů, tak jak sem to zažil, tak bych se asi rovnou zabil a odsoudil dítě k životu s retardovanou matkou. Vždyť to dítě by bylo chudákem, zbraní a vydírací pákou na otce a frnda by se ho nebála použít.

den rudých trenek

** update 22:37 Večer byl takovej maloměšťáckej až vesnickej. Takhle to funguje kdekoliv ve vesmíru. Přijdu z práce, vyvenčím psa, vyměním mu vodu, připravím žrádlo, shodim ze sebe hadry a du se vysrat. Začnu tlačit, když tu zvonek na dveře. Co teď, určitě sousedka něco potřebuje. Utírám prdel a do toho začne zvonit telefonem malíř. Říkám si pičo, dotřu prdel, hodim na sebe tepláky a du od sousedky vyzvednout kus bábovky. pak na sebe hodim triko a du prádelny za malířem zjišťovat, co vlastně chce. potřebuje klíče od hajzlu, tak du s ním k sobě, dám mu klíč, ať si nechá udělat kopii a zavřu dveře. Svlíknu se a du zase srát. A zvonek na dveře. Mě jebne, tak se zase oblíknu a von to soused odnaproti, jenom že sem zapomněl klíče ve dveřích.
takže to, že náš president je píča a není schopnej přijít s projevem a že frajer, pro kterýho normalizace nebyla problém, ale spíš zlatý tele, mele hovna o tom, že si může mlít hovna jaký chce, mě už fakt nemůže rozhodit. fakt divný skoro třicet let po revoluci.

======

** update 15:08 Dnes je významné výročí a president české republiky se posral.

image

předvečer okupace

** update 22:40 Venku je mrtvo, poslední dny prázdnin vyplňují ulice a již brzo se davy vrátí zpět. vyzved sem matku na brigádě a večer zabil psaním. jo a v baráku se asi bude prodávat byt.

======

** update 15:29 Dneska bylo normální divný pondělí. Vstával sem brzo, vyvenčil a šel do teplýho pondělí. U zákoše sem pobyl pěkný dvě hodiny s pak sem jel z opatova do práce. Metro je opravdu ukázkovej případ sociálního dopravního prostředu. Nějak nepíčuju, sem s tím smířen, ale musím říct, že ta přestárlá důchodkyně oblečená ve stylu Dana Nekonečnýho smíchanýho s Janou Kratochvílovou byla dost šílená a budila pozornost nejen u důchodců, ale i mezi běžným osazenstvem. Do toho přistoupil mamrd o dvou berlích, kterej se kroutil jako had, procházel vagonem metra a podivnou češtinou somroval od lidí peníze. Ne, protože nejsem skutečně příznivcem toho, když žebrota otravuje ve vagónech veřejný dopravy, tak sem mu normální češtinou s pražským přízvukem řekl "ty vole, na příští zastávce zmiz nebo zavolám fízli." Rozhodně mě rozuměl a rychle vystoupil. Ujetě oblečená stárnoucí důchodkyně začala něco mekotat o tom, že sem nelida a dala tomu kokotovi peníze. Pak si ještě takhle jedu na Muzeu po jezdících schodech a zezadu mě někdo přepadne. Jo, je to fakt hrozná prdel, když vás na jezdících schodech někdo nečekaně překvapí. No, vona to kumpánka z hospody. Jo, a to je teprv pondělí.

páchnoucí popelnice

** update 22:27 Popravdě řečeno, včera sem se zasek u psaní a na hospodu vysral. neuteče, nožičky nemá. navíc se mi nechtělo cestovat v tom zajebaným horku, který stále vládne. popelnice páchnou, trávníky zmizely a stromy shazujou listí. klimatický apokalyptik by už dávno stavěl bunkr pro přežití přírodní katastrofy. zbytek konzumního světa by měl spíš zaměřit pozornost jinam, hlavně aby se přestalo půl litru chcanek v hajzlech zalejtat několika litry vody. hodně taky přemejšlím nad rodinejma historkama. vážně uvažuju, že je zařadím do kategorie "kundí kecy", protože ezosraček, keců o milencích a vlastně i rodinných tragédiích, mám defakto plný brejle. Každá familie má svý mrtvý kostlivce ve skříních a vypustit všechny na ďáblovo světlo jasně znamená konec světa. i když světu by možná pomohlo, kdyby se celej najednou kompletně zeblil.

Němečtí vědci našli v lesích obří tropická klíšťata. Mohou přenášet skvrnitý tyfus nebo krvácivé horečky. Solidní monstra. Už teď se jich začínám bát.

Zemřel DJ Loutka. Ale hovno, RIP.

pátek

** update 22:33 Hodně sem přemejšlel mezi jít do hospody nebo zůstat doma a psát hovna a nakonec vyhrálo psaní hoven, hlavně po tý středeční vostudě, napsal sem dávku a do hospody půjdu zítra na jídlo za odměnu.

======

** update 14:11 Je pátek, pohody svátek. čubička je se mnou v práci, v lahůdkách dostala hromadu piškotů a za chvíli dem do piče.

to mě normálně poser

** update 21:50 Musel sem něco zařídit, vyvenčil sem dřív a tímto bych dnešní dementní den uzavřel.

======

** update 14:19 Byl sem si koupit chleba a vánočku. Na olšanským náměstí vylezl nějakej frajer z tramvaje a do telefonu řval "ty píčo, ty jedna kundo zasraná, tak si za ním táhni, když seš tak blbá, píčo jedna..." a tak pořád dokolečka než sem došel do práce, protože měl cestu stejným směrem. No jo no, to je tak, když prostě člověk nezodpovědně dá důvěru retardovaný krávě. Z toho sou pak tyhle tragický konce. To bylo včera jediný fajn, že mě neprudila žádná vylitá píča a jen dívčí obsluha ze mě měla srandu, páč sme chvíli před mým extemporem řešili nějaký blitky. Jo, byla to přesně ta chvíle, kdy bych naivně toužil po pomocný ženský náruči, jenže nic takovýho neznám, protože zatím všechny krávy, který sem potkal, chlastaly vícečiméně první ligu a ze mě měly akorát prdel, že pořádně nic nevydržim. Co s takovým odpadem, žejo.

======

** update 11:45 No to mě fakt poser hlavu i s vlasama. Včera sem byl v hospodě, po 14 dnech abstinence a dostal sem přesně co sem chtěl dostat a ještě pořádnej bonus k tomu. Přišel soused a podařila se mu úžasná věc. Donutil mě zeblít se na místě, když mi odvyprávěl konec příběhu s jeho bratrem a matkou. Matku musel odvýst do alzheimer centra, protože už neví, která bije, bráchu má měsíc mrtvýho a barák vybydlenej a vyprázdněnej. Jako, když sem s ním bavil naposledy asi před dvěma měsícema, tak bylo jasný, že happy end se konat nebude, ale furt sem si říkal, že třeba skončí jeho brácha někde v ústavu zbavenej svéprávnosti, ale že to vezme konec jakej to vzalo, sem fakt nečekal. Jasně, cynicky vzato vyřešila se mu hromada problémů, já sem musel uznat, že naše familie sice nebyla úplně košer, ale to co jel poslední roky von, to byl fakt stoprocentní hardcore. Takže mi to takhle všechno tlačí do hlavy, aby se vykecal, mě se kroutí mozek do möbiovy pásky, až nakonec přišly dvě virtuální ruce, který ten můj nebohý přemýšlecí orgán vyždímaly jako špinavej hadr do kýble. já se otočil a vyvrhl obsah žaludku na svoji vlastní odloženou bundu, která schytala naprosto přímej zásah. takže sem vyndal věci z kapes a bunda šla rovnou do odpaďáku. zlatý maloměštáctví.

pivo

** update 13:43 Dneska je středa a piva už je třeba. Každopádně sem pěkně po těch 14 dnech abstinence vystřízlivěl a dneska si defakto zkurvim stav. No, ale bude to asi nutný, protože fakt se nesmím se známejma bavit o kundách, protože sem pak nasranej a zpruzenej, protože mi vylezou na mysl všechny ty kundí výjeby, kterejma sem si musel projít. Od blábolení o milencích, přes žvanění o ezohovnech až po naprostý nesoulad s finanční realitou. Ne, už prostě nikdy nechcí mít vedle sebe krávu, která má akorát základní školu a zbytek utek, protože fetování a chlastání. A fakt mě tyhle krávy urážej, když si myslej, že sou chytřejší než já. Jediná jejich chytrost je v tom, že slušnost je pro ně mrdka a příležitost k pořádnýmu vyjebání. Navíc sem interně vzal na milost učitelky a ujasnil si, že už nikdy nechci mít nic s kundou z hotelovýho či restauračního prostředí. Jako sem už naučenej, že když v čechách vlezu do hospody nebo restaurace, tak se připravím na pokus mě ojebat při placení, to už je taková česká tradice, ale přitánout si něco takovýho domů. To je fakt poslední co bych chtěl znovu doma řešit - výjeby nevzdělaný frndy, pro kterou je okrádání lidí normální věc.