konec fixace

** update 23:10 Cestou z práce sem kurevsky promok, navíc sem si vyšel jen tak v kraťasech a tričku. ale aspoň zapršelo. večer zabit psaním. co víc, vládní stav netřeba komentovat, bureš se prostě posral. ano, bude ještě hůř.

======

** update 13:50 Přišel dopis z hypoteční banky, že končí fixace úvěru a jako poděkování za pravidelné splácení bez problémů mi nabídli úrok 2.59%. Se normálně posrali, takže sem vzal do ruky telefon a měl kratší telefonát s hotlajnou, kde sem jim řek, že jako snad splácím 11let bez problému, tak mě můžou nějak potěšit úrokem například 2.19%. Sem zvědavej, co z nich vypadne.

nátěr

** update 23:10 Včera to byl zase skoro masakr, ale menší. Doma o půlnoci, ráno sem si mohl pospat, ale v deset už sem byl na schůzce na druhý straně prahy. v práci hovno, akorát musel sem dodělat šéfův novej notebook a skočit nakoupit nějaký jídlo do ledničky. večer zabitej u televize, sjíždním druhou sérku temnýho případu a pozdní procházka se psem. myslel sem, že bude chcát, ale vono hovno. jo a kámoš z úval bude potřetí fotrem, sou ve čtvrtým měsíci. fakt prdel.

vostr8 st5eda

** update 11:34 Tak včera to bylo nečekaně vostrý. Původně sem chtěl tak kolem 22h hodiny vypadnout, ale protože přijel ještě soused, dorazil sem domů kolem půlnoci. Boha jeho, se to zvrtlo. No jo no, to je tak, když štamgasti dostanou pivo na zahrádku i po 22 hodině. dneska je mi jak psovi a počítám, že se večer srovnám. zítra dopoledne mám dovolenou, protože musim za panem odpadníkem dořešit poslední věci, převzít poslední fakturu a vzájemně si poděkovat za spolupráci. V práci začínají dovolený a předemnou je období oserů, protože kolegové sou duchem už nepřítomný a tak nějak na zabití. já mám zatím naplánovanej tejden dovolený, pak si udělám volno operativně.

Osamělost zabíjí, potvrdili vědci. To je hovadina, já sem měl deprese a stresy z bejvalky, protože sem se už jen permanetně bál s jakou zase hovadinou přijde. Nejsem přesvědčen o tom, že vztah má bejt o stresu z toho, s čím ta kráva zase přijde. Takže než žít ve vystresovaným vztahu, je lepší žít sám a bejt v klidu. Frnda nemá přidělávat starosti, frnda má bejt pro pohodu.

Zabiju tě! Agresor ze Znojma vyhazoval manželku z domu, tahal za vlasy a nakonec ji zranil. Jo to znám, když přitáhne kunda ráno z pařby, v očích skelný pohled a pořád dokolečka opakuje dvě věty a nedá se zastavit. Kolikrát si říkám, jestli sem tenkrát neměl použít násilí, protože být slušný gentleman se rozhodně nevyplácelo.

náhodou hospoda

** update 13:15 Dneska musim náhodou do hospody. Mám spicha s kámošem oráklistou, takže počítám, že budeme zase 4 hodiny kultivovaně diskutovat o problematice výpočetní techniky a databází. k tomu vychlastáme hromadu plzně a pravděpodobně sežerem nějaký hospodský pochutiny. Sme dneska měli poradu, byla o hovně, ale musela proběhnout. Ještě sem si chtěl včera po večerním venčení poznamenat, že když sem šel kolem bývalého zahradnictví, tak v baráku naproti nějaká zasraná píča řvala na svýho starýho. Ale řvala na něj tak odporně, že byla slyšet až o blok řadovek dál. Řvala jak protržená přehrada, vysokej odpornej hlas jebající nějakýho kokota, že prej by měl mít víc pochopení. Já už mám ujasněný, že píča, která na mě zařve prostě nekompromisně skončí. U nás v baráku byly dvě frndy, jejichž hlas se nesl mapříč patry a světlíkem, když došlo na věc. Stará N., která už na svýho starýho neřve, protože umřel a tím se problém vyřešil. Bábu potkávám, vypadá jak živá mrtvola, ale aspoň už neřve. Druhá frnda byla bejvalka, tam ty hysterický scény byly děsivě únavný, zvlášť, když sem musel poslouchat seznam partnerek kámošů, který bych chtěl prej ošukat. Není nic únavnějšího než uřvaná píča. Je fajn se vrátit domů, kde je klid a nikdo neřve.
Dost sem si ujasnil, že doma má bejt klid. Domů se chodí odpočívat, relaxovat a v klidu žít. Já když poslouchám kolegy, že do práce se má chodit odpočívat, tak vím, že je něco špatně. To sem si taky kdysi myslel, když sem užíval toho klidu v práci, kde sem nemusel řešit retardovanou kundu s dluhama a exekucema. Pakliže frnda není schopná zajistit doma pohodu a klid, tak je to frnda k hovnu, protože už nikdy nechci chodit do práce odpočívat. V práci se má vydělávat a makat, nikoliv relaxovat a pokud mi někdo tvrdí, že do práce chodí odpočívat, tak zkurveně lže a ve skutečnosti ho stará doma sere.

konec pohotovosti

** update 22:44 kus večera sem zabil prací nad konstrukcí třetí kapitoly a pak sem sjel nový spielbergovo dílo. Musím říct, že pěkná rodinná podívaná, kterou bych sice raději krvavější, ale chápu, že na to můžou jít rodiče s dětma. hromada odkazů od kubrickova osvícení až po tu podělanou planetu doom. hráči warcraftu pravděpodobně dostanou orgasmy.

Trump: Pentagon vytvoří sekci vesmírných sil. Aby ještě Hvězdná brána nebyla Donaldův oblíbený seriál.

======

** update 15:27 Takže konec pohotovosti sem oslavil hlášenkou, která přišla dnes ráno kolem páté, nepípla na mobilu a informoval mě o ní v 7h kolega, který přijel na stanoviště k zákošovi. Byl jsem tedy okraden o půl hodiny spánku, což mě docela nasralo, ale vyřešil sem ji. Během dne sem spáchal několik telefonátů, ale to je tak všechno.

Závislost na videohrách je psychická porucha, potvrdila světová zdravotnická organizace. Chudáci pařani, teď sou v kategorii feťáků.

takže zase neděle

** update 20:37 Takže včera sem vstával v osum hodin ráno, abych pořešil psa a sebe. Chlap přišel na komín v plný palbě s kabelou dílů a přišel přesně. Měl sem hromadu rozmrzelej keců a nakonec strávil na střeše hodinu. Prostě ten vršek dodělanej nebyl a frajer to hodil na mladýho. Tak sem mu dal přednášku, že po praktikantech a otrocích se musí práce kontrolovat, k tomu sem se dozvěděl, že kominíci nemusí být nutně v kominickym cechu a kominíci z cechu nemaj rádi neregistrovaný kominíky. kotelník mi poslal kominíka, kterej není v cechu. prej zákon to nezakazuje, ale popravdě řečeno, tohle pro mě byla novinka. takže přijde ještě s jiným kominíkem, kterej je členem cechu a dá mi papír, protože mý kominíci sou v cechu. k čemu mi to bude nevim, ale minimálně až půjdou mý kominíci komín zkontrolovat,tak budou moci zjebat kolegu z cechu. pičo, to je demence, příště si dám kurva pozor a budu chtít kominíky jen z cechu.
zbytek soboty sem prožil kompletním úklidem a večer zabil u televize. dneska sem si pospal a odpoledne dopsal druhou kapitolu třetí série zkurvený brakový sračky.

svatý pátek

** update 23:03 Večer sem zabil psaním. nic napínavýho se dneska v praze nestalo, natož mě osobně. domů sem došel se psem pěšky. co se týče majitelky bytu nademnou, to bude asi taky zajimavej případ. věci ohledně bytu za ni řeší tatík, mluvil sem s ním nedávno ohledně vratky za hajzl, a já nevim, co si mám myslet. vím, že by měla mít mařka malýho haranta, ale v bytě nebydlí. je to asi rok, co sem s ní mluvil naposledy a to chtěla klíče od boxu na kočárky, k čemuž dodala, že má dítě a nebude nějakej byt teďka řešit, že prej otec. ale brzo mi došlo, že ne dítěte, ale její vlastní. občas tam přespěj rodiče, někdy kámošky. rodina s děckem nademnou rozhodně nebydlí a mám takovej vnitřní pocit, že mařka bydlí s děckem u svých rodičů. v tomhle je náš barák divnej. z jedný strany tu dost duchodců trpí krutou dlouholetostí, ale z druhý strany na 21 bytů je tu jenom jedna kompletní tradiční rodina. tak co s tim, předsedo.
a ještě sem si všimnul, že se pořádně rozrůstá rakovina ubersranců. v centru je často vidět pohyb uber aut a aj v okolí baráku celkem pravidelně potkávám skupinky mladejch s telefonama v ruce, jak čuměj do silnice. pak přijede takovej polovrak, kterej by nemohl v normální taxislužbě jezdit. sem fakt zvědavej, co se bude na internetech dít, až nějakej takovej frajer svý uber cestující zabije nebo aspoň zmrzačí. to je jako, kdybych se po práci sebral, šel řídit na chvíli autobus a vozit lidi za peníze.

======

** update 12:02 Konečně pátek, zejtra přijde posranej kominík a já sem dneska zjistil, že sem měl na sobotu naplánovanou návštěvu obi ve štěrboholích, protože potřebuju nakoupit nějaký drobný sračky pro barák. rohožky a tak.
Sem zase jel do práce později, abych se vyhnul davům lidí a i tak bohužel se do tramvaje (btw sem dneska jel vymlouvačkou číslo 13, kterou beru jako symbolickou odměnu za ty roky, kdy sem třináckou jezdil zdarma a hrál si na schovávanou s revíkama) nasraly tři matky s kočárkama a já musel poslouchat kecy čtyřicítek, jak to maj s jedním harantem těžký, že akorát musej chodit na procházky a že je to hrozný. Žádná z nich neřekla, že maji vlastně kurevský štěstí, že mužou porodit jednoho haranta ve střední evropě, protože se mohlo dobře statisticky stát, že by prděly haranty v africe nebo někde v indickým slumu.
venku je hezky a není úplně zkurvený vedro. za chvíli si půjdu pro oběd.

Miliardář Janeček o narození dcery v blánách: Porod doma doporučuji každému! Jo, slušně s těma frndama vyjebává. Tam nejde o lásku, ale o prachy. jakákoliv jiná frnda, kdyby její starej šukal další tři frndy, by se sebrala a starýho oškubala, ale v tomhle případě to asi dost dobře nepůjde, protože rozhádat se janečkem znamená přijít o příjem.

hele čtvrtek

** update 23:02 Hele ty vole, už je čtvrtek večer. Dneska úplně normální maloměšťáckej den s trochou práce. Večer sem zabil psaním, ale to je úplně hovno, protože dnes se náš president, velkolepý ovar miloš zeman, zapsal do análů. svlékl trenky a spálil je. to vše veřejně. myslim, že se to nedalo přehlídnout.

středa třináctýho

** update 22:37 Řekl bych, že docela klidný večer, který sem zabil psaním. mám rád klid. v tývce jede nějaká sračka. mám za sebou skoro půlku pohotovosti.

USA chtějí pokrok v denuklearizaci KLDR během dvou a půl roku. Já nevim co vyřešej, Kim si nechal zaplatit výlet do zahraničí, má pár luxusních fotek s donaldem, který vystaví vedle těch s pomatenýn denisem rodmanem, zapálí kubánskej doutník, otevře karibskej rum a pustí si ramba. lidem se řekne, že nejvyšší generál a vůdce konečně pokořil proradný usa. trump má taky pár excelentních fotek s magorem, se kterým si zřejmě rozuměl a jeho voliči mají pocit, že je fakt hustej, jak toho rakeťáka srovnal do latě. svět se potočí dál, akorát přibude do internetu pár nových zbytečných výblitků.

Nepronajímejte pozemky ekologům, psala přeloučská policie obcím i zemědělcům. rodná prdel světa je po dlouhý době v médiích. Jo, přelouč, ukázkový maloměsto.

======

** update 15:38 No jo, dneska je středa a na pivo můžu leda tak vzpomínat. ale v podstatě je dobře, že si dám pohov, protože až teď si zase začínám připadat jako normální slušnej maloměšťák. Instaluju šéfovo nový notebook a to je úkol, kterým bezpečně zabiju celej den. Nic se nestalo, je nudnej den, ve kterým tak akorát od rána chčije jako prase.
Mařka, která žije v podnájmu nademnou, měla včera návštěvu. To sem zjistil velmi jednoduše, protože když sem se vracel z venčení, tak sem na schodišti potkal právě tu mařku oblečenou v županu, jak s nějakou jinou frndou táhne po schodech nahoru očividně těžký růžový kufr. No, přiznám se, že jsem měl úplně v prvním okamžiku takovej záblesk duševní ubohosti, že bych jim nabídl gentlemanskou pomoc, ale velmi rychle sem si uvědomil, že žiju v 21 století, ve kterým vládne genderová rovnoprávnost. Jako poslední co bych chtěl, aby mě nějaká kunda zase vyjebala, že sem sexista a navíc mi došlo, že když dokážou vyjít do třetího patra důchodci přes osumdesát, tak nějaký dvě frndy musej vytáhnout debilní kufr. Do píče, žijem v osumdesát let starým třípatrovým baráku bez výtahu, kde každej musí chápat, že se všechno musí prostě vynosit. od nákupu až po nábytek. Takže je tak nějak normální potkávat na schodech lidi, který táhnou těžký krámy. V domě bez výtahu je tahání těžkých objektů základní nutnost k přežití.

Australská policie děkuje českým kolegům za spolupráci, odhalili skupinu pašeráků drog. Ty vole, kurýři strkali hlavu do oprátky za 150 000Kč. Neuměrně nízká částka vzhledem k riziku. Je asi jasný, na jaký lidi nabídky k dovoleným ve světě organizátoři mířili. Na finanční negramoty s dluhama.

semenář

** update 22:29 Mamrd na komín přijde v sobotu. Večer sem zabil u televize, protože sem po včerejší noci nějakej unavenej. Moc sem se nevyspal, protože jediný noční hlášení byla esemska od dcery bejvalýho předsedy, která v nočním lijáku kontrolovala vodu ve sklepě a ve světlíku fakt nějaká byla. tak co s tim vo půlnoci ve slejváku. Takže sem šel zpátky do bytu, ale u vchodu sem zaregistroval hasiče jak zkouší otevřít dveře. sem mu teda šel otevřít a von se mě zeptal, jestli taky máme ve sklepě vodu, protože vedle v pizerce zase odčerpávaj. sem mu teda ukázal ty dva naše světlíky, von se rozesmál a vysvětlil mi, že se voda netočí, tudíž se nevrací z kanalizace a že máme bejt v klidu, že vedle je to horší. nejspíš asi vykapala nějaká voda světlíkem a nejspíš neodtejkaj kanálky, protože budou ucpaný. uklizeč nedávno ze světlíků vynesl pár kýblů bordelu z rekonstrukcí. kurva co tam dělal??? vlastně je asi zázrak, že se z těch suterénních bytů po každý průtrži mračen nečerpaj hektolitry vody. navíc je otázka, kolik vody po takovým dešti bude v suchý půdě a kolik jí půjde pod barák. mladej má v bytě nějaký vysoušeče vlhkosti. tak nějak se obávám, že je to naprosto zbytečný pálení elektriky.

======

** update 15:40 Dopolední seminář v pohodě. Bylo nás jen pár k dispozici, takže zůstalo k dispozici hodně jídla, který se mohlo sežrat. Prostě taková ta dětinská radost z malých drobností. Furt mě sere kominík a kotelník, ale jeden z těch čůráků v sobotu možná přijde. Myslim, že už chápou, že si znovu kvůli nim nebudu brát dovolenou, nenechám se okrádat o čas, který bych mohl promrdat jinde.

ČNB přitahuje uzdu, aby ochladila trh s nemovitostmi. Bude to fungovat? Nebude, ceny polezou dál a kundy budou kundovat, že v posraných předražených bytech bydlet nebudou.