pondělek

** update 23:57 úspěšně sem vstával v půl jedný popoledni. dnes zase promradný den, akorát sem večer nebo moje odpoledne zabil čtením svých sraček. jinak čekám příchod zkurvenýho horka.

neděle

** update 23:13 naběhla mi dovolená, takže doufám, že zejtra ráno nevyrazím do práce. bez čmucháčka je mi smutno, když jdu v noci chcát, dávam furt pozor, abych na ni nešlápl a vyleká mě, když nezazní štěkaní při příchodu návštěvy. pičo. včera sem byl v hospodě, kecal sem s kámošem a v půl jedenáctý vypad domů. dnešní den sem zabil, za okny se šíří puch z kompostárny a na dveřích řeznictví, který je tu otevřený pár měsíců, visí cedule, že pro nemoc zavřeno. mám takovej pocit, že měl někdo velký voči a brzo prodejna zmizí. mám blízko albert, billu a tesco, takže většina lidí si nakoupí tam. bitcoin se kurva přehoup přes 10000$.

Na Letné demonstrovalo čtvrt milionu lidí, nejvíc od roku 1989. perfektní práce. babiš, zeman a další zmrdi od spd až po ksč museli bejt nasraný. bureš pojede žvásty, ale estébák dostává na prdel.

čtení

** update 10:34 konečně pátek, dneska mám zase homeoffice a příští tejden zkurvenou dovolenou. docela sem se vyspal, ale chlupatá tlamička mi prostě chybí. ranní postelovej čenich ve ksichtě bylo takový znamení, že je nutný jít ven.

======

** update 00:15 řešil sem nějaký kokotiny a zkusil zase číst. sem nervozní z toho, že nechodím na večerní procházku. kurva to byl rituál, během kterých sem vyřešil hromadu věcí. rozchod, bitcoin, práci či jen prostě zábavu.

smutek

** update 11:06 mám zkurvenej smutek. čubinka mi hodně chybí a furt se přistihuju, že se otáčím pravidelně za sebe a koukám na místo, kde lehávala. tak jak jsem byl zvyklej poslední roky. včera sem si v hospodě dal večeři, brka, haldu nealkoholickejch piv a tři malý plzně. prostě nemám chuť zabíjet mozkový buňky ve větším množství a asi u tohoto systému nějaký čas zůstanu.

Když důchod nestačí. Senioři v nájmu mají problém vyjít s penězi. současný důchodci to maj pekelně těžký, pokud si nedokázali vydělat v předchozích 30 letech, tak je to asi na hovno. a ještě hůř bude za dvacet let až začnou chodit na penzi husákovi zmrdi. bojím se, že voliči komančů, socanů, pirátů či fašistů nebudou úplně ten ty lidí, kterej teď myslí na nějakou zkurvenou budoucnost. já taky vím hovno co bude, ale rozhodně nic podcenit nechci.

koloběh života

** update 20:02 sem zkurveně unavenej a zničenej. byt je pustej a prázdnej a hrozně únavný je vysvětlování lidem v práci i těm, který potkávám v okolí baráku, co se vlastně stalo. do toho přijela matka, takže povídání o umírání, pětadevadesátiletá sousedka z toho byla špatná, protože ji krmila párkama, ale okomentovala to, že všichni sme holt smrtelný a nic na tom nezměníme. zejtra v hospodě budu pokračovat a řek bych, že i když byla Tara strašná děvka ze Strašnic, lidi ji brali, protože žádnýho psa nezahryzla a ani dítě nezabila, přestože malý děti nesnášela. achjo.

„Psí oči“ se vyvinuly až po domestikaci člověkem. Dávají lidem iluzi inteligentní komunikace. nejsem si jist tou iluzí, ale čubka dobře věděla proč dělá psí oči na piškotky, konzervy a nebo jenom když chtěla prudit.

Vražedkyně Janáková se ocitla na svobodě. Ve věznici za nejasných okolností otěhotněla. to mi hlava nebere, ale určitě to nebude neposkrvněný početí.

Nemocnice nabídla rodičům chlapce v kómatu šestimilionovou zálohu z odškodnění. tomuhle já říkám průser, proti tomu jsou moje problémy se zemřelým psem a frndama sračky pro blbečky.

======

** update 16:25 příchod domů byl smutný, žádný rachocení za dveřma,žádný vytí a žádný vítání. mít aspoň normální frndu, vo kterou bych se moch opřít, ale taková se v tý mý vyhulený bublině nenajde a když najde, tak je zadaná, protože vo normální buchty je zájem. já nemám zájem věnovat energii kundám, který chtěj pohodovej život bez práce, námahy a jenom s blbejma žvástama. doufám, že zítra budu ušetřen v hospodě vyndaných bloncek.

======

** update 13:23 v práci už je klid a venku se dělá zkurvený vedro, že by psa nevyhnal. konečně sem se dostal k obědu a žeru pálivou rejži z asijskýho bistra. vyřešil sem kremaci Tary a musím říct, že je to o dost dražší, než když sem řešil žeh Terezky. Ve výhodě sou lidi s vlastní zahradou nebo lesem za domem, kde můžou svýho miláčka zakopat. Zvolil sem zlatou střední cestu, na jejímž konci dostanu urnu s popelem, rozhodně ne kafilerka a rozhodně taky ne hřbitov zvířátek s hrobečkem, náhrobkem a lavičkou. měl sem čubinu fakt zatraceně rád, ale nechci si do ní úplně promítat lidský chování. to mi připomíná, že sem takovej napruženej a citlivej na debilitu. včera sem v tramvaji cestou domů vystřík, protože jela skupina mladejch arabek v šátkách a za mnou seděl posranej slušnočech s igelitkama, kterej je urážel a česky křičel, že sou v čechách a ne v africe. dost pravděpodobně mu holky nerozuměly, ale já sem mu rozuměl dobře a jak sem neměl včera náladu, tak sem toho zmrda vyjebal do čůráků, kreténů, nácků a zmrdů a že jestli chce mlít hovna, tak ať to zkouší na mužský a ne ubožácky na ženský. úplně vidím, jak ten zmrd onanuje během projevů křivý huby klause mladšího, okamury nebo vandase, který jedou ty svý pseudovlastenecký a pseudokřesťanský hovna o takzvaných tradičních křesťanských rodinných hodnotách. zmrdi pojebaný.

======

** update 10:57 jde dál, nic se nezastavilo a vesmírnej stroj se točit nepřestal. všehomíru je uprdele, že mi odešla věrná ženská do věčných psích lovišť. sem úplně vyřízenej a to mě čeká ještě několikero vysvětlování, co se Taruši přihodilo, protože lidi se budou ptát. v lahůdkářství sem se rozloučil s paní lahůdkářkou a přiznám se, že jsem ji lhal o tom co se stalo, protože čubinu měla dost ráda a myslí si, že je prostě jenom stará a unavená. vlastně sem úplně nelhal, akorát sem neřek celou pravdu. ale co si stěžuju, horší je když umírá člen rodiny, třeba vlastní dítě.

v práci proběhla výměna elektroměrů, přivezli novou klimatizaci, vyřešil sem nějaký hovadiny a už jen čekám na mejl ohledně kremace čubinky.

čmucháčkova sláva

** update 22:35 věci jsou definitivní, nic se s nima nedá dělat. každopádně jsem taky rád, že zemřela doma. v kuchyni se narodila, vedle v pokoji usnula. ty tři dny navíc, který jsme dostali jsou k nezaplacení. poslední společný spaní na gauči, poslední lízanec na ruku a poslední společný procházky.

stavil se známej, má psa s rakovinou močáku, takže sme vyhulili nějaký brka a rozebrali psí život. já mu dal konzervy a žrádlo, který zůstalo v pozůstalosti, schoval sem psí misky a zítra mi zbývá uklidit. Tara 2008.

image

image

======

** update 17:14 po příchodu domů bylo jasný, že čmucháček došel na konec svý psí poutě. zavolal jsem znovu doktory a přijela mladá doktorka vyprovodit čubinku na poslední cestu. sbohem čmucháčku a kdybych byl ezodebil, tak věřím, že už běháš s terezkou a moodym. snad sem byl dobrej páneček.

Tara 6.6.2008 - 17.6.2019
image

======

** update 13:21 furt myslím na čmucháčka čmouďatýho. rekapituluji její život a vzpomínám na všechny její psí lumpárny a nekonečný štěkání. za chvíli půjdu domů.

======

** update 09:54 nechal jsem čmoudinku opuštěnou doma a šel do práce. musím jít dneska a zejtra a pak doufám, že na zbytek týdne dostanu homeoffice. s kolegou sem řešil poslední dny pejsků, protože má taky zkušenost s odcházením zvířátek a nejhorší je odhadnout chvíli, když už domácí miláček zbytečně trpí. zítra se přijdu rozloučit s paní lahůdkářkou, poděkovat ji za to, že mě roky krmila a že dala Tarušce hromadu psích úplatků. Dneska sem ji vysvětlil, že čumáček je na tom špatně, dala mi pytel pochutin a já neměl sílu ji říkat, že už pamlsky nesežere.

čeho se taky bojím, je středeční návštěva hospody a přemejšlím, že vynechám. minulej tejden mě pronásledovala vlezlá opilá bloncka a já fakt nemám náladu na poslouchání ožralejch lítostivejch blonďatejch žvástů. snažím se bejt slušnej a neposlat frndu do hajzlu, ale jednou to budu muset konečně zastavit, protože bytostně nesnáším nevzdělaný kundy s vychozenou základkou, bez dalšího vzdělání a s rozjetou alko-narko-závislostí. kurva, to nedokáže ta píča pochopit, že nemám zájem o kundy, který se čas vyhraženej pro školu rozhodly zabít chlastáním a fetováním? Nemám nic proti holkám se základním vzdělaním, ale nesmí chlastat první ligu. není kurva nic hnusnějšího než ožralá píča, která nejdřív chlapa pozuráží, mele hovna o tom, že v alkoholu je pravda a pak mu leze do prdele. proč bych si měl nechat srát na hlavu, žejo?

chudáček čmucháček

** update 23:47 celej večer čubina spala, teď sme udělali malý kolečko a sežrala kus masa z konzervy. starej nemocnej pes. navíc mi došlo, že dostala u doktora pěknej pohul, když sem ji musel držet pod rentgenem a na sonu. její bolavý záda a zadní nohy musely trpět. achjo.

======

** update 17:59 krátká večerní procházka kolem parčíku. čmoudinka dvakrát čůrala a ploužila se. jídlo ji nezajmá, kromě paštiky a salámu. furt spí, pije, ale strašně mi to připomíná poslední dny terezky její matky. podvědomí mi říká, že odchází a s Taruškou odejde poslední stopa mých předchozích šestnácti let života. podívám se na ní a vidím sice šílenou děvku, která nesnáší děti a feny, ale jenž je strašně věrná a nikdy si nezasloužila, aby ji bejvalka říkala "můj vymrdanej čokl". připomíná mi, že sem se strašlivě změnil. sem si naprosto vědom svých vad, protože kdo je dokonalej, ale předpokládat, že to tak mají i jiný lidi, je dost ošemetný a brát tudíž vady partnera jako jeho součást, je nebetyčná riskantní kravina. jo, tara mi připomíná, že sem měl vždycky blbou ruku ohledně výběru ženskejch. to bude její odkaz, dokud ho čas neotupí. navíc šílená pomíjivost života.

image

======

** update 11:30 jediná ženská, kterou sem si pustil k tělu a která se mnou nevyjebávala, přichází ke konci svý cesty. již to není uřvaná děvka, která furt štěká a upozorňuje na sebe. terezka s moodym na sebe můžou být pyšný, jakýho potomka zplodili.

image

======

** update 11:04 zvířátko spalo, udělalo malou procházku, ale je na ní vidět, že je hotová. chuť k jídlu nemá, akorát pije. myslím, že tohle nebude mít dlouhýho trvání. chuděra.

můj čumáček

** update 23:48 taruše se probudila a vyžádala si vyvenčení. vychcala kýbl chcanek, obešla parčík a pajdala domů. zadejchaná, vyřízená stará nemocná psí děvka ze strašnic. fakt sem zvědavej na příští tejden, protože furt je ještě na drogách z veteriny.

======

** update 21:57 čubina už dvě hodiny spí, je vyřízená. ty vole.

V Řeži bylo skoro 35 stupňů, většina stanic má nové rekordy. to bych se posral, dneska fakt bylo vedro. úplně k posrání.

‚Strážníci mě táhli po zemi‘. Spory při obnově Mariánského sloupu v Praze se vyhrocují. tohle mi hlava nebere, jako chápu právo lidí demonstrovat za kdejakou píčovinu, ale je debilita dělat takovýhle scény kvůli sloupu, kterej je zbouranej už sto let. to vedro má divnej vliv na lidi.

======

** update 19:32 taky bomba, ve zprávách jede reportáž vo tom, že ročně onemocní sto tisíc čechů rakem. dost bylo pro tento víkend rakovin.

======

** update 19:02 nevylečitélně nemocnej starej chlupatej čumáček je doma. fakt nevim, kolik nám zbejvá společnýho času. moc ho asi nebude. hodila bobek, čůrala, doma vychlastala kýbl vody, ale mám strach. z toho co pan zvěrolékař povídal, mám takovej pocit, že až zkolabuje podruhý, přijde na řadu milosrdná eutanasie, není nutný, aby se zbytečně trápila. pokud nenastanou komplikace, v pátek dobere antibiotika a mám přijít na kontrolu.

======

** update 10:38 ty vole, dovolat se na veterinu o víkendu je hustý, ale nakonec se povedlo. je prej vystabilizovaná, ráno prej žrala, ale prognózu mi nedaj, protože to se prostě neví a že by si ji chtěli nechat do večera na pozorování. sem souhlasil, ať zůstane o doktorů aspoň 24h a večer pro ni pojedu, pokud bude aspoň trochu v pohodě. taky sem se dozvěděl, že měla nějakej zánět, dostala antibiotika a kontrastní látku, kterou zjistí průchodnost střev. pozitivní informace byla, že látku ráno zjistili v tlustym střevu, takže střevo je průchozí. diagnóza je jasná, mám hafinku s rakovinou jater, což je největší problém, jelikož ten nádor může tlačit na vnitřnosti.
konečně se můžu najíst, protože když sem v extrémním stresu, tak nežeru.

======

** update 08:37 za pár desítek minut mě čeká telefonát na veterinu, kterýho se bojím. bůh ví jak reagovala na výživu.

čumáček je chabrus

** update 23:54 myslím, že dnešek je nejhnusnějším dnem roku 2019. trumfnout ho znamená ještě větší průser. kdybych byl alkáč, tak se vyleju, kdybych byl feťák, tak se vyjedu, takhle si dám akorát brko, protože beztak ničemu nepomůžu.

======

** update 23:34 já sem se musel podívat i za co všechno sem zaplatil. ne že by šlo o prachy, to je poslední věc, kterou fakt řeším, vod toho je prasátko pro průserový záležitosti, ale vzali z ní hromadu vzorků a já sem dostal za 11 stovek dávku radiace, protože jak je velká, museli ji blejsknout na víckrát, ale nevim jestli mě nechtěli oškubat, sere pes. každopádně dostal sem olověnou vestu a slečna mačkala tlačítko rentgenovýho blesku za dveřma a dívala se tlustým sklem. fakt ale nevim, furt si přehrávám rozhovor s tím zvířecím mvdrem a furt mi vychází velký průserový hovno. ta slezina je taková třešnička na rakovinovým dortu. nemyslím, že by zítřejší rozhovor s doktorem, byl jinej než ten dnešní, ale potřebuju vědět, kolik ji zbejvá času. dny, týdny? tohle jaterní dieta nevyřeší.

image

======

** update 22:39 kurva, já sem otevřel papír, kterej sem na veterině dostal, kromě toho, že ji tam měli vedenou na bejvalku od doby, kdy ji vraceli přetočenej žaludek na správný místo, je popis šancí čubičky dost nekompromisní. co to je kurva 30%?

image

======

** update 22:06 po kurva hodně letech neproběhne večerní čůrací rituál s čubinou. to je fakt v prdeli, protože jestli má rakem sežraný játra, tak je to konečná, žádnej rok dva, žádná transplantace, žádný umělý játra, žádná léčba, prostě konečná otrava organismu, kdy zbejvá pár posledních dnů, než všechno zkolabuje. divnej prázdnej byt a všude kam se podívám, vidím čubinu. achjo.

======

** update 20:38 ne, rozhodně nebudu googlit otázku ohledně spojení pes, játra a rakovina, protože vypadávaj jen samý nepříjemný odpovědi.

======

** update 19:06 můj nebohý jedenáctiletý čmucháček je na veterině na jižním městě. nechají si ji do zejtra na antibiotikách a kapačce s výživou. má za sebou sono a rentgen, ze kterých sem se dozvěděl, že má novotvary na játrech, jeden velkej, o kterým se doktor nevyjádřil moc pěkně a i když sem doufal, že to neřekne, nabídnul mi kurva uspání, ale to nechci dokud nebudou vyčerpaný všechny možnosti a moje finanční rezervy. fakt jako doufám, že rok nebo dva ještě čubinka dá. kurva, já sem v prdeli jako nikdy a ani mě netěší, že sem dneska dal certifikaci na sto procent.

======

** update 09:18 čumáček je nějakej nemocnej. včera celý odpoledne několikrát blila na všechny možný místa v bytě. je úplně vyřízená, navíc do toho zkurvený vedro. mám podezření, že sežrala nějakej humus, protože to smrdělo jak hovno. uvidim až přijdu z certifikace, jestli bude nablito a pak budu volat zvířecího doktora.

pekelně bolavá hlava

** update 12:52 pičo, dopoledne na hpe technology tour sem přežil s největším úsilím, protože mě zasraně pekelně bolí hlava. prostě někdy kolem druhý mě probudila urputná nesnesitelná bolest. nevim z čeho to je, protože sem včera v hospodě chlastal nealkoholický pivo, abych si nerozmrdal hlavu, když sem měl dneska poslech novinek a zítra mě čeká certifikace. netuším jestli může nealkoholický pivo způsobit bolest hlavy jako alkopivo nebo jestli je to důsledek ochlazení, bouřky s kroupama spojeného s trpěním ve společnosty ožralý mařky. ne, nesnáším, když je poblíž mě ožralá frnda, která se ještě vnucuje. to vždycky když vidím, tak vidím vyndanou držku bejvalky, jak chlastá s posranejma germánama nebo jak po litrech kořalky opouští autem svatbu mýho kámoše, kterýmu sem svědčil a přitom mě nabrala na kapotu, když sem se jí snažil vysvětlit, že je debilita odjet pod vlivem. samozřejmě se na mě vysrala, protože získala nějakej debilní alkostav a odjela do píči. ne,alko kundy ne, ne a nikdy znovu ne.