život mezi debilama

** update 13:10 až mi bude někdo tvrdit, že po prodělání kovidu má člověk získanou imunitu, tak ho pošlu do prdele, protože strejda se po dvou měsících vrátil s kovidem do nemocnice. notypíčo.

======

** update 10:10 akce mlácení do zdí stále běží a poběží ještě pár dnů.

Nerozséváme covid, práškovali jsme pole, musel vysvětlit zemědělský podnik. tyvle, žiju mezi dementama...

no ty pyčo

** update 20:56 rekonstrukce běží, ale sem úplně vyřízenej. už aby to bylo hotový. letos se vyloženě těšim na dovolenou, už mám rezervovaných 14 dnů o prázdninách. chata, dvě hospody u řeky, třetí vlastně taky, ale za mostem. mám to k nim daleko asi jako když sem chodil na základku. dědek to místo vybral dobře.

zase doma

** update 10:14 smrdím zase doma. měl bych asi uklízet, ale nechce se mi.

cedule

** update 10:10 dorazil jsem po dlouhý době do práce. jsem tu sám, televizní aplikace nechce naběhnout a v domě mě nasral nějakej anonym, kterej připsal k ceduli o rekonstrukci debilní poznámku, přestože rámus je jen tento tejden.

rámus

** update 18:18 dneska ráno mi začla pohotovost a na bytě sekání zdí pro topenářský trubky. no a sekání a mlácení běželo až do pěti. masakr.

dráty

** update 13:38 elektrikář maká, vyndavá starý rozvody a docela se divím, že byt dávno nevyhořel. dneska sundal přes třicet let starou zářivku.

image

image

bordel

** update 20:58 v rozebraným bytě je chaos jako na vládě. nicméně pevně věřím, že v chaosu nastolím pořádek, což se o politický situaci v česku nedá říct. agent bureš je jak neřízená střela, která shodí zmar a bídu pokaždý, když uhne nečekaně stranou. zmrd jeden estébáckej.

mlha

** update 23:15 venku je mlha. taková pěkná hororová. přesně ten typ mlhy, ve který se šíří zombie virus a ze který občas vyleze bestiální příšera z paralelní dimenze.

rekonstrukce

** update 11:27 řemeslníci začali makat na bytě, venku skoro nikdo nebyl, takže sem frontu u řezníka nestál. tyvle, snad přesně po roce další uzávěra, kdy musím trpět doma.

divnej stav

** update 09:10 Babišova armáda zmrdů zase od zítra vymyslela nějakej divnej stav. zase budu celej týden na homeoffice, takže sem rovnou v práci sdělil, že mám práci na novym bytě a že mi to vyhovuje. Nicméně bych řekl, že novej divnej stav je bída a zmar s nouzí, protože nevim, jak omezí šíření viru, když budu chodit v noci se psem do vzdálenosti 500m a nemůžu se jít projít do Klánovickýho lesoparku. Jo a chlapcům řemeslníkům musím napsat papír, že u mě pracujou, aby je pustili přes hranice Prahy, někteří nejsou pražáci.