navštěva vočního

** update 13:50 Dopolední návštěva zákoše byla úplně o hovně a zabil jsem jen čas. Odpoledne sem pořešil několik telefonátů, během kterých sem zjistil drobná nedorozumění v domluvě. Nic, co by se nedalo vyřešit. Snad zbytek dne uteče rychle a já budu moci jít večer s klidem do hospody na pívo. Zítra dopoledne mám dovolenou, protože jedu za panem odpadníkem.

Vodafone kupuje největší českou kabelovou společnost UPC. Sem zvědavej, jestli se to nějak promítne na službách.

‚Jste pos*aný z neziskovek.‘ Neomluvím se, reagoval na videu na Hamáčkovu výzvu Foldyna. To je taky zmrd, kterýmu by to spíš slušelo u okamury v spd. Buďto je uplně vysmaženej perníkem nebo má prostě boxem z hlavy vymlácený i to hovno, který mu pánbůh nadělil.

Když ji druh pomočil, bodla ho nožem, kterým krájela václavky. To si taky kolikrát říkám, že kundy jsou nejštastnější, když žijou s retardovaným dementem, kterej s nima vyjebává, mlátí je a sere na hlavu. Já už to taky dávno vím, že se slušností a trpělivostí daleko s kundou nedojdu, protože kunda si to vysvětlí jako slabost.
Znám to, ani deset let nepomohlo, aby se kunda srovnala a přestala vyjebávat s partnerem. Možná sem ji měl čas od času jen tak výchovně zmlátit a posrat záda. Třeba by byla spokojenější, ale obávám se, že jen dočasně. Tyhle kundy z alternativního prostředí, který neznaj nic jinýho než chlastání, fetování a vyjebávání s partnery, sou prostě všechny jak přes kopírák. Hromada debilních žvástů, ale práci nemaj a slušnost je pro ně jen maloměšťácká sračka.

válečný volno

** update 22:39 Tyhle válečný svátky mají tu výhodu, že je volno. V posledních 14 dnech se volna sešla docela hromada a mě sere, že musim na tři dny do práce a že mám zkurvený položky v kalendáři. Bych blil. Zítra ráno musím být u zákoše na malý poradičce ohledně nedořešenýho zálohování. Dnešek byl docela v pohodě, chtěl sem vyprat, ale vysral sem se na to a raději se sem začal číst potřetí první kapitolu druhý brakový sračky. včera sem připravil šablonu. Pár kiláků vzdušnou čarou hoří v hostivaři nějakej sklad, furt houkaj hasiči a stoupající kouř sem neviděl, akorát jasná obloha je směrem nad hostivaří zakrytá nějakým kouřovým sajrajtem. Ten už je cejtit lehce ve vzduchu i u nás. Nějaká guma.
Nějaký prase zechcalo rohože u vchodu, takže sem napsal ceduli, ve který žádám, aby dotyčné prase po svým miláčkovi chcanky uklidilo. To bylo kolem šestý, když sem si šel k vietnamcům pro vysmaženou rejži. Teď, když sem se vracel z venčení, už bylo uklizeno. Moc pejskařů v baráku není a tři myslim můžu vyloučit. Zůstane akorát mařka z mýho patra a jedna z přízemí. bolí mě koleno, přijde změna tlaku, nejspíš deštík.

uff

** update 20:10 Dneska sem měl léčivej den. V sobotu sem byl za matkou na venkově, včera v neděli pro změnu návštěva známých v jesenici u prahy, který sem dlouho neviděl. To je fakt věc. Z baráku sem za hodinu ve velimi a do jesenice to trvalo v podstatě taky jednu hodinu. ale emhádéčkem. přijel sem na poledne, chlastali sme pivo a udělali procházku, během který sem viděl pražskej obchvat a domů sem dorazil někdy v půl jedenáctý večer, vyřízenej stejně jako pes. navštěstí s jedním přestupem na opatově a řidič po mě nechtěl v regiobusu peníze, jenom za psa. takže sem ušetřil asi 15kč. zítra státní volno. v troubě se peče ryba.

bílý panter

** update 22:59 Tradiční pátek s psí procházkou. Přicházejí opět dny volna, mě čeká jízda za matkou a zpět. v podstatě sem dopoledne nakoupil, odpoledne uvařil a večer zabil sračkou od marvela.

V USA chytli zvrhlíka, který denně kadil u školy. Byl to školní inspektor. Americký Lord Hoven.

žlutej bordel

** update 22:26 to že je republika pokrytá žlutým bordelem asi už stejně každej ví. nedá se mu uniknout. ani já jsem dnes neunik svému osudu a pořádně vypotil zbytky alkoholu prací. snažil sem se přijít co nejdřív, ale stejně bylo kolem 23h, když sem venčil. na obědě sem byl v zsmv ochutnat, jak dobře vaří. ale jo dalo, ale ta jídelna, jakobych se vrátil do osumdesátek. a ten bufáč. dneska už vlastně v retrostylu.

druhého háje

** update 14:37 Dneska je pohodová středa, odvolal sem zítřejší schůzku s panem odpadníkem, původně sem myslel, že se prostě vyspim a nepojedu s opicí přes celou prahu, jenže sem se před chvílí dozvěděl, že zítra ráno v devět musim bejt u zákoše na silovým ministerstvu. pičo, takže to znamená, že se nesmím úplně dneska vyndat. osobně bych zakázal pracovat v týdnu, který má tři a méně pracovních dnů.

první háj

** update 22:12 Včera sem byl na vejletě za maminou a večer sem šel na karlovo náměstí poslechnout si the herbaliser, vypili sme nějaký piva, něco kořalky a protože parta byla unavená, byl sem kolem půlnoci doma. celkem i tak vyřízenej, takže sem si pěkně pospal a ráno ublinknul, takže sem reálně vstával něco po polední. jedinej odpornej zážitek ze včerejška mám z tramvaje, kdy na lipanský přistoupila partička dost odporně vysmažených holohlavců, který mleli takový hovna, že na floře nezůstal ve vagóně ani jeden barevnej. zmrdi úplně čekali na jakejkoliv pohled, kterej by si mohli vysvětlit jako příležitost k útoku. no, dlouho zase půlnoční dopravou nepojedu. potkávat pravidelně takový opice bych fakt nechtěl. v tývce jede nějakej dokument o SS a některý ty důchodci nad hrobem vzpomínaj se slzou v oku. to je jak předělávat starý komunisty.

neděle zase

** update 22:19 Dneska obyčejná neděle. Vyžral sem ledničku a v podstatě největší výkon, kromě psí procházky strašnicema, bylo dočtení posledních dvou kapitol mý brakový srajdy a večerní návštěva. zejtra na otočku za matkou, večer mě čeká pařba, když všechno půjde podle domluvenýho plánu. trochu se vyndat a v úterý se vyléčit z nejhoršího. venku vedro jak ve zkurveným létě..

nádherná slunečná sobota

** update 20:40 Jo, abych nebyl furt tak zkunděně negativní, tak popíšu dnešní nádherný slunečný den a cestu vlakem. Tolik zasranejch lidí pohromadě sem neviděl a už kurva nechápu kolaře, který musej táhnout kolo z libně z klánovic vlakem, když tam vede cyklostezka a vlakem cesta trvá asi sedumnáct a půl minuty. no nic. jinak bylo na baráku hezky, ale musel sem zpět do prahy kvůli psovi. vlak byl zase od klánovic pěkně narvanej a jediný kdo mě pobavili, byla parta cikánů, která jela z práce, tak měli teda špinavý oblečení a tak po jednom či po dvou zabrali sedačky. nikdo si k nim nepřised a dementi včetně důchodců raději stáli. prostě takovej prosluněnej den v čechách.

Většina Čechů má virus, který snižuje inteligenci, zjistili vědci. Tak pravidelný čtenář vidí i zde jistý mentální úpadek, ale jestli je způsobenej virem, fakt nevim.

pátek pro kurvy

** update 20:00 Že já se kurva vždycky takhle zkunděně rozhodim. Úplně sem zapomněl, že sem si udělal radost a koupil zapalovač značky Zippo. Vypad sem z práce dřív, udělal dvě pračky a připravil jídlo, který musim mamině dovíst. Faktem kurva je, že jestli chce full servis, tak bude muset do prahy, ale chápu, že se jí z baráku prostě nechce. rovnou sem ji ale řek, že jestli zůstane na baráku, tak se musí smířit s tím, že to bude mít trochu punk. ba skoro bych řekl jako alternativu.

======

** update 11:52 V práci sem dneska udělal hovno. Jen samý nákupy, rozhovor s matkou a příprava na zítřek. No, faktem je, že bych v tuhle chvíli už nechtěl řešit žádný kundí dluhy, exekuce, milence a ezosračky. Stačí teďka matka a do toho ještě řešit nějaký vypatlaný nudící se píče s odporem k práci. Jo, když to tak vezmu, během těch deseti let vydržela kunda v jedný práci maximalně půl roku v kuse a s dluhama to nehnulo. já byl takovej čůrák zkříženej s hovnem a bezmozkem, protože nemám jiný vysvětlení, proč sem se na ni po třech ožíračkách nevysral. Holt kokot bez zkušeností, otevřený věřit všem nesmyslům a hlavně sem věřil, že jako láska něco změní. Ani hovno.