hospoda

** update 22:30 V tývce jede Total Recall, ten původní s Arnoldem, mám vyvenčeno a piču sem napsal.

Zdravý i nemocný prezident: Mlžení, fámy a otázky. V podstatě pěkný odborný článek o tom, že je president úplně f piči a posledním tahu, ale škodit ještě může furt.

Paroubek podal na Petru 30 trestních oznámení! Ona ho obvinila z násilí. Jirka se toho fakt nebojí.

======

** update 20:34 Byl sem pomoct kolegovi místopředsedovi rozebrat postel, měla to bejt jednoduchá postel, ale vyklubalo se z toho spací patro, jehož rozebrání nám zabralo skoro hodinu. Bych se posral. Ale zbytky šílený opice sou v prdeli, zalekla se práce a utekla.

======

** update 11:14 Včera sem instaloval certifikační autoritu a večer sem se šel podívat do hospody. normálně touhle podzimní listopadovou dobou, ve které se stmívá velmi brzo, bývala hospoda plná lidí od otevíračky. stoly plný rezervací a všude vládl halas. Včera sem zase přišel do homosexuální alternativní literární kavárničky, poloprázdno a dokonce pro velký finanční úspěch se rozhodli zavřít kuchyni a zrekonstruovat ji. Jo, jeden by čekal, že všechny čtyřky budou plný kund s dětma, který pravidelně každej den choděj na řízek se salátem. Já sem se teda solidně vyndal, vodní dýmka, rumíky, ranní zaspaní a teďka dělám, že tu v práci vlastně vůbec nejsem.

vpn

** update 22:42 si fakt přijdu jako na perníku, hlava jede a přemejšlí nad tím bazmekem v práci. chvíli sem psal, ale stejně sem se vrátil ke čtení a luštění všelijakých prazvláštních zkratek. mám takový podezření, že tak jak sem v práci slíbil, že udělám, tak neudělám, protože to nepůjde, ale půjde to jinak. takže to budu muset nějak vysvětlit, ale všichni budou hrozně rádi, že se zbavěj toho vpn klienta zdarma, kterej roky funguje a nikdo si nestěžoval. zrovna dneska se byl šéf zeptat, proč to dělám vlastně, když všechno funguje. tak sem mu popravdě vysvětlil, že už mám od května na stole novej firewall a taky chceme rychlejší internet, protože ten starej fw má jenom 100mbit porty, ale osm let sloužil dobře.

======

** update 19:09 No včera sem objevil večer ještě jeden problém s vpnkou, sem se připojil, ale viděl sem akorát vnitřní síť a internet nešel. no jako jasný, problém s routama, ale donutit tu asu, aby vracela klientu správný parametry, to sem se málem posral. všechno úplně jinak. každopádně se povedlo a já mám pocit vítězství. ve zprávách povídaj, že v praze vzrostlo nájemný meziročně o 14%. sem tam mi říkaj lidi, že byty prostě k pronájmu za normální cenu nejsou a sem kurevsky rád, že sem problémy tří kundích bytů řešil v době, kdy bylo nájemný kurevsky levný. jako řešit teďka před vánocema zjištění, že má frnda už rok pronajatej prázdnej byt, to bych ji asi zabil a skočil z okna. no radši vůbec nepřemejšlet, kurva.

Hrad zažaluje brněnského politika za tvrzení, že má Zeman rakovinu. Slovy Milošovy oblíbené nekorektní politiky řečeno: Fakt zhubnul hrozně rychle, nevypadá dobře a občané by měli nechat starce před smrtí dožít v klidu a míru v rodinném kruhu na vysočině. třeba za ním přijede čínský president nebo aspoň putin.

firewall

** update 20:33 Dopoledne sem dodělal konfiguraci novýho firemního firewallu asa 5506, odpoledne sem se nudil a o půl patý ho nasadil, abych zjistil, že mě zdrží nastavení IPSec VPN. Pičo, všechno jinak než v deset let starý ase, ale nakonec se mi to podařilo. Přišel sem pozdě a už dneska seru na všechno.

flákačka

** update 22:43 Včerejší úklid mi docela nandal. Sice sem se probudil asi v půl osmý, ale řek sem si, že je ještě příliš brzo na nedělní vstávání, tak sem zavřel oči a otevřel je a někdy v půl jedný. pičo. no nic, tak sem udělal pár nejnutnějních povinností, pustil si dvě filmový sračky, rozepsal jedenáctou kapitolu a připravil si při tý příležitosti drobný scénář posledních třech. sere pes, protože dnes skutečně učebnicový maloměšťácký den průměrnýho svobodnýho čyřicátníka z prahy. bitcoin si onanuje sem tam pár stovek kolem 7.4k$.

Kotleba jako hejtman skončil, Směr v krajích překvapivě ztratil. No je dobře, že slováci vypráskali toho nácka zpátky do žumpy internetu, kam správně patří. Sem zvědavej, jaky agenty obviní kotleba ze zmanipulování voleb. asi nějaký židozednářský.

Topolánek chce aspirovat na prezidenta, je prý vážný kandidát. Zato v Čechách se chystá k dalšímu tragikomickýmu představení zvanému volby, tentokrát presidentský. topol taky nemá očividně soudnost.

úklid

** update 22:26 Dneska kurva úklid. Večer odpočinek s nějakejma filmovejma sračkama.

Proč lidé více soucítí se psy, než s jinými lidmi? Prostě ten psí pohled...

práce na pohodu

** update 22:44 Sem se chtěl večer flákat u televize a seriálů, ale měl sem návštěvu a nějak sme se kurva zakecali a to bez chlastu. bitcoin si dal 7500$ a teď padá. Zítra uklízecí den. Venku se solidně ochladilo, mrazíky asi brzo budou tu.

======

** update 13:19 Dneska je pohodovej den. Práce je poloprázdná, ba skoro prázdná, neb sem tu jen já, kolega obchodní a slečna recepční. Dopoledne sem pracoval na firewallu a byla to zábava. měl jsem ho ve středu předvést v práci, ale nějak k tomu nedošlo a já získal další čas. Už prostě jeho instalaci a konfiguraci nemůžu odkládat dál. Čumáček mi čumáčkuje pod stolem a tváří se zpruzeně, protože musela jít se mnou tradičně do práce, což čubka ocení, neb se těší až paní v lahůdkách poslintá celej prodejní pult.

btc olol

** update 22:49 dopsal sem desátou kapitolu druhýho dílu nechutný sračky. trpím už od začátku takovým pocitem z toho díla, že moc žvaním a je v něm hrozně málo krve. takže se to nějak pokouším napravit, ale furt nejsem spokojenej a hledám směr. a chci se zlepšit a napravit. ty jo, jinak sem měl dneska stav, jakobych byl včera pít, ale pokud se dobře pomatuju, nikde sem kurva nebyl. u zákoše ráno pohodička, bagetka moje a kafe jejich. bitcoin si furt onanuje kolem 7k$ a mě pořád chybí pořádnej propad aspoň o litr. ale sere pes, protože těch 10k$ dá. otázka je, jestli na vánoce a nebo až po vánocích na velikonoce.

To ste asi neviděli, ale nějakej frajer z rusky mluvícího východu, kterej vyžahne na ex 3 flašky vody a nevypadá to úplně jako podvod.

======

** update 12:13 Takže bitcoin valí za 7318$. Již dobře vím, jak se cítil takovej zlatokop, když na bonanze odhalil zlatou žílu. Ten pocit je k nezaplacení. To musely bejt příběhy. Dokážu si živě představit, jak do něj kunda prudila, že se posral, že jede někam do píče, kde nic není a že by bylo lepší prachy vrazit do ní a ještě se mu vysmála. Není lepší způsob jak dokázat, že kundě na chlapovi nezáleží, když mu hází klacky pod nohy a nevěří tomu, co dělá. Prostě vypitý alternativní mrdky z undergroundu.

Opilý nebo nemocný Miloš Zeman? Videjko z internetu, osobně si myslim, že prostě jen ty prášky zapil, jak mu poradil doktor.

virtualization forum 2017

** update 22:47 Je večer, psal sem, ale nějak sem zasek na svým domácím routeru a pohledem na webik tplinku sem zjistil, že novou aktualizaci musím nainstalovat ručně sám a že mi to rozbije všechno nastavení. ještě štěstí, že skoro žádný nemám. pokud sem si během procházky s čoklem dobře všimnul, svět se točí furt dál.

======

** update 17:25 Jo, dočkal sem po jedný fakt monstrózního oběda včetně roastbeefu. Fakt paráda a přednášky celkem fajn, dárkový usb flashky a power banky, ktery sou teďka oblíbenej dárek, sem nebral. Zítra ráno musím zase k zákošovi, celkem brzo, ale výhodou je, že nejdu dneska do hospody, takže mi bude dobře.

Centrum Prahy schválilo prohibici. Za kelímek s pivem pokuta až 10 tisíc. V Praze solidně nákladaj. Teď maj v noci hodně ožralejch kouřících turistů v ulicích, tak je ještě měšťáci skásnou.

Bitcoin vystoupal na nový rekord. Reagoval na oznámení, že ho začne používat burzovní operátor CME Group. Dneska solidní onanie, jen sem dopoledne koukal na mobilu na graf a zíral sem. 6617$.

======

** update 09:04 Tak sem dorazil na konferenci, vyzvedl visačku se jménem do sbírky, sežral posledních pár kusů snídaně a usadil se nedaleko zásuvky s elektrickou energií, odkaď budu poslouchat romantický kecy ze světa virtulizací a bezpečnosti. Rád bych byl kolem 15h doma.

oznámení

** update 22:43 Asi nejvýraznější bod dneška byl dopis ve schránce od českomoravský stavební, ve kterém bylo úřední oznámení o splacení úvěru. fakt skvělej pocit, nejmenší z původních tří dluhů splacen. zbývají dva. byl sem u toho zákoše, kde mi ještě ukázali, kam přemístili hlavní pojistky. Zítra den konferenční. v tývce jede temný anděl a bitcon dal novej top high 6420$.

Dneska byl plnej internet miloše zemana. mekotal s babišem nějaký hovna a internetové zrůdy vytípali pár obrázků. obr1, obr2, obr3

vítr a bordel

** update 22:49 první den pohotovosti. nic se neděje, akorát sem se jen tak mimochodem dozvěděl, že o víkendu u zákoše předělali komplet serverovnu a že je všechno jinak. tak se zejtra pojedu podívat. ve středu mě čeká konference, chlebíčky, rautíček, švéďáckej stůl a tak. přišla mi podložka pod nohy a zatím vypadá fajn, hlavně houpání je prdel.

Pražská ČSSD souhlasila se vstupem Paroubka, vedení vyzvala k rezignaci. pražská buňka socanů v čele s dolínkem mají asi málo hřebíčků v socanský rakvičce. sebevražda paroubkem.

Milenka miliardáře Janečka: Vzali jsme se a čekáme miminko. No to mě poser, ale s miliardama se to kecaj ezohovna o zlojedech.

======

** update 13:09 dnes mi začala pohotovost. přijel sem do práce a zjistil, že hodiny na zdi v kanclu maj ještě letní čas, žádný automatický přehození. Chvíli chčije, chvíli ne, ale furt fouká vítr. Vítr ostatně fučel dost vydatně, šel sem z jiřáku do práce a takovej bordel v ulici sem snad ještě neviděl. Rozfoukaný a rozházený plasty a papíry z kontejnerů na tříděnej odpad byly naprosto všude. Taky sem v baráku potkal ženský, kterejm sem se nevyhnul a byl sem nucen odpovídat na otázky, který už mám dávno vyřešený a nějak sem žil v domnění, že je mají vyřešený i ostatní. Takže sem se znovu zopakoval a přitom si myslel něco ve smyslu, že ty blbý krávy si ze mě snad dělaj prdel. Jediný jejich štěstí je, že už aspoň po deseti letech povětšinou chápou, že lepšího předsedu mezi sebou nenajdou. Dalo to sice práci, ale pochopili sousedi po těch letech, že maj kurva štěstí. Co se mě týče, letošní rok byl kurevsky úspěšnej a vyřešil sem spoustu věcí. Těším se na prosincový bilancování, ale už teď vím, že za poslední dva roky sem toho zvládnul víc, než za deset let s předluženou alternativní ezopíčou v celostátním pátraní. To byla solidní lekce a když to takhle někomu vyprávím, dost se směje. Zvláště ta část, jak mi na festivalu frnda se dvěma fízlama za zády přijde říct, že musí s pánama odjet, protože je v celostátním pátrání. To rozesměje všechny tedy kromě mě, protože si spíš přijdu jako hodně smutnej klaun. Nebo mejdan v jižních čechách, nebo kámošovo svatba.