březnovej sníh

** update 22:29 Každopádně, jestli je týpek v nemocnici, tak to nebude na dva dny. během venčení mi došlo, že budeme muset najít náhradní řešení, pokud ve firmě chtějí mít do konce dubna tři certifikovaný lidi. pičo, po několika týdnech relativního klidu se jeden stres přeměnil v další stres. klasika práce v it, dny a týdny nudné stereotypní práce, kdy se mozek flákáním vypne a pak období stresu, kdy mozek musí okamžitě nahodit výkon. mám takový divný podezření, že tyhle stresy se podepisujou na každy a dřív nebo později někdo odpadne. i můj šéf už má srdeční příhodičku za sebou a dokážu si představit, že stres a chřipky může bejt smrtící kombinace. jednou budou choroby ajťáků normálně hrazený pojišťovnou a budem dostávat superčistý prášky se skvělejma chemkama proti všelijakým neduhům.
teď to vynahrazujou jenom peníze a v podstatě pracovní pohoda, na kterou si například taková frnda snadno zvykne a pak je hrozně rozhozená, když partner jednou za čas propadne stresu. má blbý poznámky typu "ses dlouho flákal, teď máš trochu práce a hroutíš se", místo aby sklapla, podpořila druha, protože ví, že stresy jsou přesně to, co vydělává na chvíle klidu. nějak se ty desetitisíce musely zaplatit.

======

** update 21:03 No, pičo, kromě toho, že komunista ondráček označil demokracii za žumpu, roztál sníh a voda nejspíš zmrzne, sem se pozdě odpoledne dozvěděl, že všechno co bylo naplánovaný na následující tři dny padá. týpek, kterej nám měl dát do hlavy zkušební nalejvárnu šel do nemocnice na nějakou kontrolu a rovnou si ho tam nechali. tak doufám, že nenastane průser nějakej, je to fajn chlap.

======

** update 11:22 No ty krávo indická, ráno otevřu zkurvený oči, rozhrnu závěs a venku zasraná chumelenice a očividná kalamita. Bomba vzhledem k tomu, že je zasranej březen. Hafina byla spokojená, báby pejskařky si chtěli povídat o počasí a mě bolí hlava. V práci sem sám s kolegyní recepční, od zítra do pátku bude v kancelářích sama. Jediná výhoda tohoto počasí je, že konečně můžu pořádně otestovat bundu a boty, protože letošní zima v praze byla zasraná nuda. čeká mě oběd a pak jdu do píči.

vaginální napářka - pokud ste si dodneška mysleli, že vaginální mapovaní pomatenou yamunou je úplný maximum ezodemence, tak vězte, že nikoliv. dneska sem díky internetu objevil doslova další ezopíčovinu. Vaginální napářku. Za dva a půl litru dostane taková ezopíča hrnec v původni ceně 480kč, desku z překližky s otvorem na píču a nějakou směsku sušený trávy. Blbý je, že blbejch kund bude plná prdel vody, takže asi tyhle ezošamanky meloucí ezohovna budou mít solidní byznys. Jako za mě je jasně daný, že taková ezokunda rozhodně nepřekročí práh mýho bytu. Jo a prej existuje i napařování koulí a prostaty pro ezočůráky.

buzerant ze suterenu

** update 22:38 no, zejtra du odpoledne na nějakou registraci k tý svý certifikaci, nějak blíž to tady ventilovat nebudu, protože následující zkoušky budu dělat jenom proto, aby obchodní mělo certifikovaný lidi, naučim se to jako básničku a zase zapomenu, protože tyhle certifilace jsou pro lidi, který se pohybujou v prostředí komplexních enterprise sítí minimálně 3 až 5 let. v podstatě nic pro mě a nejsem příliš natěšenej na dny, který mě čekaj. a dou se mnou dva kolegové, který z toho budou v piči víc než já.
jediný fakt pozitivní věcí dnešního večera je, že nastal březen, pondělí a ozval se spolužák, kterej určitě šel z hospody, že je třeba zase naplánovat v září Seč a rovnou se domluvil termín, kterej hodim zejtra do kalendáře dovolených.
čet sem chvíli svoji sračku a teďka poslouchám dokument o interbrigadistech ve španělský občanský válce. taky sem viděl ve zprávách toho nebohýho zmrzačenýho psa a fakt bych blil, neskutečně blil nad takovým zmrdem, kterej dokáže zmrzačit zvíře. zabít takovýho zkunděnýho ksindla. mBTC 11.56$.

======

** update 14:03 Ze sebevraždy policisty se vyklubala vražda. Tak tohle dokáže vymyslet jen život. Pičo, to byl debil ten policajt.

Opilého kulisáka zavalila v Plzni část jeviště. Slýchávám všelijaký hromady storek ze života kulisáků. Fajn lidi, ale co byste čekali za ty prachy...

======

** update 11:58 Tak mi zase volal buzerant ze suterénu. Ty vole, mladej a myslí si o sobě, že sežral šalamounovo hovno. No, musel sem zvednout hlas a říct mu pár svých myšlenek o vytváření plánů a buzerování lidi, do kdy má bejt co hotový, protože do píče už o tři měsíce kvůli němu původní smluvní dohodu přetahuju. kunda, buzerant by měl bejt rád, že mu vycházíme všichni vstříc.
na blesku psali o nějakým zmrdovi, kterej svýmu psovi vymlátil zuby, zlomil čelist a poranil oko. kunda, já tak nesnáším zasraný zmrdy, který tejraj zvířata. takový lidi mě serou ještě víc, než retardovaný kundy s kundíma kecama. kunda se dá poslat do píče, takže si brzo najde jinýcho chudáka, kterýho by mohla školit, ale co kurva s duševním kriplem, kterej málem zabil zvíře, jenž za nic nemůže. Takovejm lidskejm odpadům bych dělal to samý, co udělali svýmu zvířeti. Vykopat zuby, rozmlátit oko a zpřelámat čelisti.

pýčo neděle

** update 22:24 Včera sem vstával v jedenáct hodin a chtěl sem to zopakovat i dneska, ale protože sem byl v sobotu v hospodě, dneska ráno sem se probudil v devět hodin. Včera pivo sedlo, tak jak má sednout. Nerušeně, beze stresu a v pohodě. Byl sem tak spokojenej, že sem si dal večeři i přes bohatej oběd. dneska praní špinavýho prádla, procházka strašnicema spojená s nákupem nejnutnějšího hajzlpapíru a másla. běžná klidná maloměšťácká neděle, přesně podle maloměšťácký učebnice.

programovej pátek

** update 23:32 a co je úplně bomba, trezor s novou bridge chodí konečně i pod linuxím firefoxem. nainstalovat udev pravidlo, pustit binárku. o překlad se nepokouším.

======

** update 22:48 Odpoledne sem musel udělat pár věcí, který sem měl domluvený na příští týden, k tomu sem přesunul na popříští týden nějaký domluvený chlastání. nedal bych to, samy o sobě mě čekaj tři kurevsky vyčerpávající dny a v pondělí odpoledne mám meloucháře, kterej doufám odpadne a já na něj zapomenu. ale počítat se s tím nedá. do toho všeho mi volal frajer ze suteréního bytu a že prej nic nejde podle plánu. prej se jako po měsíci vrátil a skoro nic není udělaný. takže diskuse, protože sem myslel, že si všechno jako ohlídá sám, tak sem ho vůbec neřešil. von tam bude bydlet. takže volám panu odpadníkovi, ten mi podá svoji verzi, pro mě důvěryhodnou, skrytě zamlčel důvody zpoždění, ale prostě proběhlo. chápu, kšefty i jinde a týpek ze suterénu už tak zdržoval půl roku minimálně. každopádně kopaj a mě sere, že se musim zase dostávat do obrazu, když už bych chtěl na odpady definitivně zapomenout.
taky sem uchodil konečně doma pod svým linuxem starou usb oki tiskárnu, takže zasunu usb kabel a tisknu, vysunu usb kabel a netisknu, zasunu kabel a tisknu. Bomba. Při starý instalaci sem musel zasunout kabel, rebootnout linux a tisknout. dokonce vím, čím to bylo. stačilo přidat udev pravidlo přesně pro tohle zařízení.
práce fajn, trochu sem se uklidnil, ale tenhle tejden je fakt spíčenej. venku sněží, je březen a mě to sere. všichni mě serou.

======

** update 13:46 Ráno sem vstal a zjistil, že venku kurevsky sněží. V březnu dost potěšující. Psa sem nechal doma a vyrazil do práce sám. V tramvaji jela nějaká skupina kundiček a musím říct, že je dost solidní známka idiocie nosit v tomhle počasí kalhoty s rozedranejma kolenama. To je fakt poslední, co bych chtěl, aby mi v týhle kose táhlo na kolena. Už takhle se ozvou, když se blíží změna počasí a tyhle blbý kundy to čeká taky. Ale vzhledem k tomu, že ani doma jim rodiče nejsou schopný říct, že je píčovina chodit s odhalenejma kolenama, tak kdo chce kam, ať si pomůže sám. V deset hodin začala porada, která se protáhla na tříhodinovou, ale snad sme vyřešili všechno.
Skočil sem pro oběd a cestou se stavil pro chleba a bílou klobásu, kterou budu žrát o víkendu. Nákup mě taky nasral a sem rozhodnutej už dneska do žádnýho obchodu nelízt, protože stojím tu posranou frontu u řezníka a předemnou nějaká tlustá bloncka nakupuje kvanta masa. Prodavačka to všechno spočítala na sedum stovek a došlo k placení. Frnda se rozhodla zaplatit kartou, ale karta byla odmítnuta. Frnda tvrdí, že má prachy. Já si myslim, že když je karta odmítnutá tak je buď kradená a nebo na účtě nejsou prachy. Prodavačka to zkusí s terminálem znovu, ale karta je znovu odmítnuta. Tak říkám, že na kartě nejsou prachy a je potřeba zaplatit normálně keš a že bych rád taky konečně začal nakupovat. Bloncka se po mě podívá jako po čůrákovi a mekotá nějaký sračky o tom, že prachy má. Prodavačka potřetí připraví platební terminál, tentokrát vynechá bezdotykovou část a zkusí kartu zasunout do čtečky. Já si v duchu říkám něco o píčách a když je karta potřetí odmítnutá, tak i prodavačka pochopí, že manda prostě nemá na účtě peníze. Takže nastane brečení, že je to divný a bloncka vysypává kabelku a počítá drobný. To už prodavačce dochází, že něco bude špatně, protože se začínají ozývat lidi ve frontě a já házím komentáře typu "sem to říkal", "bez peněz do hospody nelez". Nikdy by mě nenapadlo jít nakupovat, abych předem neměl jistotu, že na ten nákup mám. Prodavačka teda volá na pomoc kolegyni, počítají drobný a blonce rozdělují nákup, aby se vešla. Bych se posral a mám takovej pocit, že pánbůh stvořil tlustý blondýny, aby mě nasral a testoval moji odolnost. Jenže ta už je po těch letech tak dojebaná a vydřená, že fakt nehodlám brát lidi jaký sou, protože ty svině toho akorát zneužijou. Takže tahle negramotná píča se na mě směje a povídá, že se to přeci může stát každýmu. Ne kundo, nemůže. Jenom negramotným debilům.

Komunistu Ondráčka zvolili poslanci do čela komise. V diskusi Klaus urážel Ferjenčíka. jo a k estébákovi a z dotačního podvodu ubviněnému premiérovi přibyla bolšická obušková mlátička ženskejch. Píčo, to je takovej humus tenhle komunistickej lidskej odpad. A křivá huba Klaus, to je taky materiál, kterej by potřeboval anál protáhnou fízláckým obuchem.

fašistickej stav

** update 23:10 Zasraná zima. Fakt nezávidím lidem, který žijou ještě ve větší zimě a s půlroční tmou. co s tím. nic. už aby přišla jarní rovnodennost a s ní i možnost konečně sedět zase venku na zahrádce. navíc sem dostal rozpis svých certifikací od HP, který musím do konce dubna udělat. to přidá na radosti. příští týden začínám třídenní nalejvárnou v pátek zakončenou certifikační zkouškou pod dohledem kamer. obchodní chce mít úplně nejvyšší level, protože maj v plánu nějaký velký šoupání krabic, takže kvůli marži od hpe. ale už teď mě z toho bolí hlava a budu muset odvolat příští týden nějaký akce, který sem měl v plánu včetně středy. ani nevim jestli mám bejt na sebe pyšnej, že to ještě dávám. informace nalejt a vylejt. někdy fakt závidim lidem, který dělaj jenom jednu a tu samou věc, ale pořádně, jako zenový cvičení.

======

** update 11:13 Přemejšlím, kam půjdu pro oběd. Ještě sám nevím, ale něco vymyslim. Včera sem si pěkně vypláchl hlavu a k absolutnímu štěstí mi chybělo v podstatě jen málo. Zasraná feministická doba, kdy některý frndy musej prostě chodit do hospody a prolejvat hrdlo chlastem. Ženská nemá v hospodě co dělat, maximálně jako obsluha, ženská má bejt doma a dělat ženský věci. Není nic smutnějšího než pohled na chlastající frndu a to beru jako trest za svůj životní styl. Kdysi mi přišlo normální, že ženská vychlastala flašku chlastu a vyjela celej dýlerák bílýho sajrajtu, ale zásadní chyba byla předpokládat, že mají všechny srovnanej život a choděj do práce. To se vám pak taková frnda chlubí, že má nový navrtaný zuby a každej stál třicet litru. Musíte se zamyslet vo co kurva jako jde, protože ještě nedávno ta samá osoba mekotala, že nebude vstávat ráno jako maloměšťák do práce, že peníze nic neznamenaj a že stačí jen pár litrů k živobytí. A najednou posloucháte hovna o zubech 30k za kus. Tohle dokonale symbolizuje svět alternativních lidí, pro který je chodit pravidelně do práce projev maloměšťácký slabosti, prostoduchosti a známka pokrytectví.

Taky sem byl celkem natěšnej, že kámoš přitáhne svýho novýho pracovního kolegu, ale mám pocit, že zmrd něco čuje, protože se mu nechce. On je to týpek, kterej vidí za vším židozednářsko-iluminářský spiknutí, židi jsou zlo světa a všechny nás ohružujou tajný spiknutí elit. soros included. Přiznám se, že ještě loni pro mě bylo záhadou, jak může takový přispěvovatel do parlamentních listů, protiproudů či různých národních demokracií, kde se z fotek zubí pomatený a.b. bartoš, vlastně vypadat. No jak vypadá, prostě týpek metr šedesát, za jehož zkurvenej život nemůžou kundy, ale židi, havel a soros. Jo a chlastá a hulí trávu, což by nejspíš holohlavé čtenáře bartošových sraček a honiče milionů nadržených migrantů útočících na naši křesťanskou vlast docela asi překvapilo.

No a aby toho nebylo málo, tak vláda v demisi pod vedením obviněného tuneláře evropských fondů agenta babiše řádí jak černá ruka, vyhazuje lidi všude kde může a ta šílená mužatka karel šlechta, která se proslavila pokusem o znásilnění motorkáře rossiho, se snaží srát do armády a zemanovi leze do prdele. Musím říct, že 29 let od převratu je česká politika plná neskutečných sraček, křivejch lidí a politickýho odpadu.

jinak včera byla v noci fakt zkurvená zima, naprosto zkurvená.

huráááá pivo

** update 15:57 Dneska sem byl podat daně s požadavkem vrácení nějakých peněz. Instalace notebooku pokračuje skoro podle plánu a večer jdu na jídlo a pivo. doufám, že mi zážitek nezkurví nějaká ožralá manda.

výměna disku

** update 21:00 Vadnej magnetickej disk v notebooku nevyreklamovali, tak sem koupil 500GB Intel SSD. Takže reinstaluju a očividně už něco funguje.

alternativní vítězná neděle

** update 22:31 Protože včera byla maloměšťácká sobota, udělal sem si pro dnešek alternativní neděli. Vstával sem v půl jedenáctý, sežral guláš, sjel dva filmy, pokecal s návštěvou a dvakrát se vysral. ostatně pes dneska taky. alternativa jako prase a viděl sem dokonce pivo. magor by záviděl.

maloměšťácká vítězná sobota

** update 22:38 Vstával sem něco po sedmý, abych přesně s posledním utřením prdele v osum hodin ráno přijal první telefon. no a pak sem telefonoval a čekal na odpovědi až tak do desíti, kdy sem sebral sebe a psa a šli sme se podívat, jaká je venku klendra. v jedenáct snídaně a pak až do další procházky úklid celýho bytu, koupelny a sebe. nastal konečně čas vyzkoušet litinovej hrnec, tak sem do něj nakrájel hromadu cibule, skoro kilo kližky a vyrobil guláš. fakt super hrnec. sežral sem hromadu knedlíků a lehnul k televizi. doufám, že už další akci nezažiju. Sjel sem "Ztratili jsme Stalina" a ocenil hromadu černýho humoru. normální den.

hokej

** update 22:38 Odpoledne byl klid, vyvenčil sem matku a když sem se začetl do svých vlastních sraček, pípla hlášenka a já musel začít řešit. ten samej systém jako před pár dny, kdy to skončilo poloprůserem, protože poloprůser je, že smska nikoho prostě v noci nevzbudí. takže ano, vyhrál sem skvělé první místo ve hře "řešíme hlášenku v nové zakázce". Myslel sem, že se tomu vyhnu, ale nakonec sem rád, protože už mám tohle odpanění za sebou a ještě navíc mimo pracovní dobu. Udělal sem si manuálek pro blbce, krok za krokem a všechny svý zkušenosti budu muset předat kolegům, protože z toho maj hrůzu. a přitom je to jenom telefonování a ohlašování problému na dvou místech, aby se nakonec ozval technik. navíc mám takovej pocit, že tohle je první kolečko pro všechny zúčastněný ve hře. zítra ráno v 8h pokračování, protože to není nic kritickýho, technik mi bude volat. všechno je v životě poprvý a taky jednou naposled. venku je kurva zima a prej bude hůř.

======

** update 10:28 Sousedce sem byl koupit blesk, můj čas na kafíčko a nějakej rytmus života. hrozný noviny, ale furt lepší než kupovat halo noviny, rudý právo a nebo jiný sračky pro debily. Kolegové jsou nějaký špatný z hokeje, však nám taky soudruzi z ruska dávaj solidně na prdel. To zase bude kníkání na českých internetech, protože všichni sou nadržený na další nagáno a vono to zatim všechno spíš dopadá jako s kundou. Celej match jde do píče a čím víc se blíží konec, tím víc všichni vědí, že výhra a medajle za hokej se řítí do prdelních hlubin. Prostě česká klasika a co chtít v zemi, kde půl mega retardů volí fašistickýho čmouda Okamuru a skoro třem megům dementů nevadí zeman na hradě. Imho hrad asi bude jediný místo v čechách, kde oslaví výhru.

======

** update 09:42 Ty vole, přijdu do práce a von je hokej s rusákama.