vejplata

** update 22:35 Domů sem šel z práce pěšky, u voleb sem nebyl, abych se nenasral a půjdu až zejtra, večer sem chvíli chcal nějaký sračky. v tývce jede omega doom, což je fakt čistokrevný androidsko humanoidní béčko. co víc k pátku dodat, jinak se opakuju jak vysranej kafemlejnek, ale chci jenom tady, abych si tím v offline realitě nezanášel větší bordel do hlavy, než bych chtěl. debilní terapie.

OBRAZEM: Jak Zeman ve volební místnosti čelil útoku 'sextremistky'. Nechybělo mnoho a mohli sme mít presidentskej pohřeb.

======

** update 10:32 Přišla mi vejplata. Protože normálně v lednu se prémie nedávaj, mám takovej divnej pocit, že sem dostal přidáno. Budu si muset příští týden promluvit s panem šéfem, jelikož má vejplata dosáhla v podstatě výše výplaty chytřejších kámošů a známejch z mýho počítačovýho oboru. No, protože nejsem úplně nejchytřejší, trvalo mi to dýl, jelikož makám v malý společnosti a nikoliv pro velkou nadnárodku. Faktem však je, že sem si zcela bezpečně jist, že chození do škol, i když částečně neúspěšně - přeci jenom FEL sem nedodělal, se mi konečně začíná vyplácet. Veškerý snažení mít se o krapánek líp začíná přinášet ovoce. V podstatě i ta civilka ve škole měla svý velký bonusy v podobě zkušeností. Nemám kurva ani jeden den na pracáku, nemám ani jeden den, ve kterým bych byl nezaměstnanej a taky sem kurva dobře udělal, že v době, kdy jiní fetovali a mleli hovna, že peníze nic neznamenaj, sem fetoval, makal a hovna nemlel, i když sem nebyl kolikrát dalek od toho, abych taky propadl těmhle memům, který si někteří jedinci opakují dodnes. Není nic smutnějšího než čtyřicátník/čtyřicátnice bez stabilní práce, s dluhama a hromadou debilních keců, proč vlastně peníze nic neznamenaj. Někdy mám pocit, že se tyhle lidi už v podstatě opakovanou lží obelhávají a časem jí uvěří. Osobně můžu říct, že nikdo nechce bejt chudej (teda pokud není nějakej nemocnej) a zvláště na kundách z undergroundu je to vidět dvojnásob. Z jedný strany strašný ezokecy z dementních tarotových karet nebo hvězdných znameních pro debily, z druhý strany to chce žrát výběrový maso a brokolice tomu smrdí.

Využili naivní hloupou holku, říká kamarádka Češky zadržené v Pákistánu. Ze života blbky, která chtěla víc a teďka bude mít píču plnou pákistánskejch čůráků. Kdyby nebyla blbá jak z undergroundu, najde si práci někde u pásu, chodí na směny a najde si nějakýho šikovnýho automechanika. Jenže...

Donald Trump slíbil Norsku stíhačky F-52. Ty ale existují jen ve videohře Call of Duty. OLOL

kryštof

** update 22:31 Dneska spíčeně odpornej den, zima zimu příliš nepřipomíná, zejtra sou zkunděně spíčený volby, který mi můžou zkazit taky na pár měsíců náladu, než by miloš zašel věkem a devastací. a příští tejden repete, protože nevěřím, že tenhle národ v prvním vybere. ještě štěstí, že včera byl parádní důvod k oslavě.

Čtyřnásobný vrah Dahlgren spáchal ve věznici Valdice sebevraždu. Zmrd to vzdal.

======

** update 11:17 Ne nebyl sem na koncertě toho pazdráta krajča a jeho debilní kapely, ale normálně sme včera slavili narození malýho kryštofa. kumpán z hospody se stal fotrem, což sem zjistil při příchodu a malýho sme řádně zapili, až bylo v álejích solidně nablito. ty krávo, jeden panák, druhej panák, třetí panák, solidní pánská jízda. Kdybych si neprozřetelně nenechal v práci notebook, tak bych zůstal dneska doma. Byla po mě požadována nějaká práce, ale měl sem důvod k výmluvě.

to jo, to je tak, když si někdo umí vybrat partnerku. já už seru na honbu za kundou, protože sem přesně ten typ člověka, o kterým pak jeho známí říkají "je hodnej, ale má debilní kundí vkus, protože kundy si s nim dělaj co chtěj". A jako na tom něco bude, protože kundí modely z alternativy a undergroundu si prostě myslej, že když jedou ezosračky, že sou nejchytřejší a ten debil, kterej si myslí, že je partner a platí žrádlo, dluhy a exekuce je onuce, ke který není nutný mít respekt a trochu slušnosti. Prostě alternativní kundí myšlení, kdy si kunda pronajme byt na kterej nemá, chlap se zachová jako gentleman, kundě hubu nerozbije a ta je tak blbá, že si pronajme další byt. Chlap se zachová zase jako gentleman a kunda si to vysvětlí jako slabost a pronajme si znovu byt. To je prostě alternativní kundí logika, kdy má píča z mozku vypatlanou ezokostku. Takže pochopte, že nemám naprosto zájem se rozmnožovat, protože přitahuju píči, který si myslej, že sem tak blbej a hodnej, že jim vytoleruju i nějaký milenecký trojúhelníky. Fakt si na tohle dávám bacha, protože si vzpomenu vždycky na začátky vztahy s ezopíčou, kdy sem musel poslouchat žvásty o švýcarech, nějakejch zmrdech v americe - ten tenkrát volal třikrát denně, to bylo strašný, jak sem nechal kundy, aby se mnou vymetaly podlahu.

První slova Češky zadržené v Pákistánu s 9 kily drog: Heroin? Řekli mi, že to jsou dárky. Blbá blondýna v prdeli. Nemá smysl litovat nikoho, kdo se do tohodle byznysu zapojí. Kdyby nebyla píča, neskončila by v pákistánským krimu.

Na titulní stránce Playboye se poprvé objeví odhalená transgender modelka. Playboy se posral a amerika de do píče. Debilní gendershit. Naprosto odmítám tyhle alternativní novoty přijmout a sžít se s nima. Na to už sem viděl dost z alternativy a mít na playboy předplatný, tak ho odhlásím.

plánovací kalendář

** update 11:14 Včera sem měl nějakou zbytečnou práci a večer návštěvu, tak se mi nechtělo ani zapisovat nějaký nudný životní sračky. Dneska je středa, piva třeba. Vyjel sem plánovací kalendář a označil si letošní pohotovosti, potom sem si naplánoval letní dovolenou, protože kolega už vyvěsil plánovač dovolený a chtěl sem prostě využít toho, že kdo dřív příjde, ten dřív bere. Kdyby se někdo divil, proč si v lednu zaškrtávám červencovou dovolenou.

pondělní práce

** update 22:49 Sem musel z práce zdrhnout dřív, protože to zbíjení bylo fakt nepříjemný a když se vrták přesunul za zeď za naší skříní, tak se v ní pohyboval materiál. Teď žeru nějakou makrelu ve slaným nálevu a je to děs. ve střední evropě žrát makrelu vytaženou vlečnou sítí někde v japonskym moři. pravděpodobně číňanem. jestli tohle náhodou není smysl existence pozemšťanů. sežrat naprosto všechno.

======

** update 13:27 Buzerant, kterej si řiká majitel baráku, kde máme práci, se rozhodl vrtat a zbíjet. Jako většího buzeranta ste neviděli, měsíčně má jen z nás kolem sto litrů a stejně je věčně bez peněz a sem tam se na baráku objeví upomínka od PVK, že je čas zaplatit za vodu. Hlavně, že si frajer jezdí v audině. Ten kdyby od fotra nedostal barák, jezdí ještě dneska ve 105 a balí normální štětky a ne ty luxusní. Teda teďka nemá štětku, má visuelně normální mařku, ale zase ji zaúkoloval, aby pravidelně 2x týdně uklízela domovní chodby a schodiště.

======

** update 11:37 Dopoledne sem byl u zákazníka zapojit nějaký zásuvky a počítače. Pak sem jel do kanclu, kde sedím do teďka a tvrdě přemejšlím. Objednal sem si jídelní stůl a večer se musim rozhodnout nad židlema. Přemejším nad tonetkama se sedáky z kůže. Hraje nám tu televize a v ní nějakej dokument o cracku a koksu.

Ať penis svítí jako pochodeň. V Thajsku letí bělení genitálií. Pičo, vždycky když čtu takový nesmysly, jednoduše mě napadne, že se lidstvo řítí do hluboký prdele, protože lidi fakt už nevěděj co s penězma a nudou. Ty vole, to je země tohle Thajsko, z chlapa udělaj ženskou na počkání a teďka si k tomu čmoudi přidali bělení čůráků. Japonskej čmoud v česku hejtuje islámský čmoudy, čmoudi v asii chtěj mít bílý čůráky jako běloši. Mám kurva mít pocit, že svět je jako v pořádku?

maloměšťácká neděle

** update 22:32 Dneska proběhla obyčejná normální průměrná šedivá maloměšťácká neděle s obědem z asijského bistra. v podstatě sem hovno udělal, akorát sem se byl projít se psem s lejstrem pro účetní. taky dorazila obálka s presidentskejma kandidátama. jako první šel do koše zeman, za ním pár dalších vohnoutů typu hannig nebo topolánek až mi zůstaly jenom tři lístky. byl docela houkavej večer, protože na vinohradský se srazili měšťáci s tramvají.

sračka

** update 20:21 Dneska mám sračku. Tady je druhá dnešní sračka rozměrů přímo vesmírných.

přeplatek

** update 11:51 Dnes je pátek. Pohoda a flákaní svátek. Koupil sem sousedce noviny a sobě sem vybral přeplatek za plyn. Money, money, money, must be funny.

blitky a zvratky

** update 22:57 Sem skutečně rád, že už je konec dne. Zasranej silvestr.

======

** update 12:08 Včera bylo hodně vostře. První hospoda v tomto roce. V podstatě krom pěkného pokecu s kamarády byly včera největším zpestřením dvě mladý holky, který se zlily jak zákon káže. A přitom to začalo všechno tak nevinně, kdy si jedna z nich nějak usmyslela, že bych mohl být marihuanový dýler a začala prudit, jestli něco nemám. Jako mě vždycky potěší, když si mě lidi pletou s dýlerem než s policajtem, ale prostě dýler nejsem a natož ve svý domovský hospodě. Takže sem frajerku s těžkým srdcem, fakt byla sympatická, poslal do píče a asi ji to nasralo, tak šla o stůl dál, kde ji frajeři přizvali k venkovnímu kolečku. jenže jak ty hovada hulej hrozný mordy, na který sou zvyklý, tak nějak v kombinaci s chlastem to brko neustály, jedna frajerka zbledla jak čerstvej sníh a zeblila kus hospody snad až do kuchyně. Já když slyšel ty výkřiky paní kuchařky, tak sem se musel fakt smát, protože sem byl kurevsky rád, že za stav těch nebohých dívek nemůžu já. Ale vyndaný byly hodně solidně a já se taky ráno zeblil.
Dneska dopoledne, dokud sem byl ještě pěkně v opici sem se vydal do raiffaisen banky, protože sem zjistil, že jak sem před měsícem posílal 40litrů na splacení dluhu po bejvalce, naprosto vůbec nic se nezměnilo a ve výpisu sem viděl odpočítanou jenom splátku a pořád skoro 40k chybí doplatit. Takže mě někde ve vzduchu zůstalo viset dost peněz a já byl nasranej, protože sem nějak žil v domnění, že v 21.století stačí poslat zbylou dlužnou částku a automatický systém prostě půjčku uzavře. Jenže hovno, na pobočce banky sem zjistil, že sem měl před splacením přijít sám a vyžádat si speciální uzavírací formulář. Každopádně peníze mařka za přepážkou našla a dala do procesu jejich spárování s mými splátkami. K tomu sem se dozvěděl, že mám nejspíš nějakej přeplatek, tak ten mi vrátí, ostatně stejně jako mi přijde přeplatek za plyn. Pohoda.

úterý

** update 22:45 v práci sem se nudil a je to vidět na debilním zápisku, ale mazat se nebudu a opakovat ještě parkrát nejspíš jo. Takže abych zkrátil to dnešní utrpeni, gentoočko mi rozbilo aktualizace a při tý příležitosti sem vyhodil multilib a přepnul na čistý x64.

======

** update 12:54 Najel běžný pracovní rok. Sice sem se dneska ve faše nepřetrhnul, minulej tejden sem makal víc, ale zase až takový nicnedělání nejedu. Snad bude letošní rok aspoň z poloviny tak úspěšnej jako loňskej a bitcoin by mohl zase o něco povyrůst. Já jinak doufám, že se na mě letos dále nebudou lepit kundy s ezoalternativníma sračkama v mysli, protože se mám fakt kurevsky fajn a nehodlám řešit problémy kund ze zbohatlickejch rodin, který nikdy nepoznaly chudobu a skromnost. To mi matka vyprávěla minulej tejden příběh mojí sestřenice. Ono děvče má jenom základní vzdělání a je svobodná matka, takže maká u pásu dvanáctky za minimální mzdu a z toho živí dceru. Chtěla svýmu otcovi koupit k vánocům tlačítkovej telefon, celej rok na něj šetří, protože ušetřit z minimální mzdy dva litry tak dlouho trvalo. No a na závěr udělala zásadní debilní chybu, že peníze za telefon poslala předem a teďka nemá ani telefon, ani dva litry, takže je z toho nějaká hodně špatná. A když si srovnám výkřiky mý bejvalky a jinejch kund z undergroundu, jak peníze nejsou všeschno, že nic neznamenají a tyhle kundy pak žerou jenom přeštičký vepřový, brokolice je sere a když dostanou do ruky peníze, rozmrdaj je tak rychle, že se ani 200 táců nedokáže ohřát 4 měsíce. ty vole jako, dřív sem se nemohl vlastní rodině podívat do očí a už nikdy mě nebude nějaká taková zbohatlická píča vykládat o životě, zvlášť když nemá odpracováno dýl než půl roku v jednom kuse.

zasranej novej rok 2018

** update 23:12 Přes den fakt hovno přehodil sem pohotovost, sjel nějaký filmy, sežral vydatnej oběd a vysral se. dvakrát.

======

** update 00:03 Takže další zasranej novej rok je tu. Pěkně pro mě střízlivej a největší bengál, kterej mám za okny je bengál vietnamskej, protože asi před půl hodinou zapli ohňostroj a jede ještě teďka. pálej bůhvíkolikátou bednu s pyrotechnikou, šéf okolo toho běhá a teďka se přidávaj vyndaný bílý se svejma raketkama. jako vietnamci rozhodně bezkonkurenčně nejlepší, dneska vylítla do vzduchu hromada nezdaněnejch peněz. jasný, že chtěl, aby to celá ulice viděla. zasranej novej rok, zmrdi.