první den po dovolený

** update 23:46 To je prostě návrat do klasický sterotypní pracovní reality. podvečer sem zabil u televize, od 22h makám vzdáleně u zákoše. Aktualizace a řešení nějakýho trablu se vzdálenejma tiskárnama, kterej doufám vyřeší restart a nový namapování. v praxi kontrolní tisky uvidím až ráno kolem půl desátý.

======

** update 15:05 To byla teda věc. Konečně přišla cartridge do tiskárny, ale kolega, místo aby objednal kompletní zásobník, tak vzal montážní set, ve kterým mi přišla prášková barva v plastový lahvičce, čip resetující čítač vytištěných stránek a návod jak ten čip instalovat. Fakt jak u zkurvenejch socek, jen aby ušetřil pár stovek. Dvě hodiny sem se pral s uchozením a přesypáním prášku do zásobníku, kde sem ocenil v návodu doporučení, jak si udělat trychtýř z papíru, abych nakonec musel chip přilepit na správný místo izolepou, protože měl uplně jinej rozměr než by měl mít podle manuálu. bych se posral.
skočil sem si nakoupit nějaký základní potraviny a za chvíli razím za svým psím čmucháčkem, kterej byl ráno obzvláště unavený. Docela si frajerka dovolenou užila, poznala pár pejsků a vyštěkala jednoho vlčáka. Taky sem udělal dobrej skutek a díky mobilním telefonům, internetu a komunikaci sem mohl sehnat majitele zbloudilého hafana, kterej nám zabloudil na zahradu. taky mi jeden vtipálek navrhoval, abych sbalil babu snad o století starší než já, ale vzhledem k mým špatným zkušenostem, který mě naučily, že věk rozhodně neznamená více obratnosti a finanční gramotnosti, se musím tomuhle jenom smát. Když už to má bejt blbý a negramotný, tak ať je to teda aspoň mladý. Jo, je fajn mít klid a pohodu nerušenou retardovanou krávou, která by ráda jela vysokej životní standard, ale nic pro něj nechce udělat, teda kromě somrování peněz u matky. První den v práci a už sem zase zpruzenej.

Dehydratovaní psi trpěli hodiny ve vyhřátém autě v Praze. Teda co tohle bylo za kundu, že nechá pejsky ve zkurveným vedru zavřený v autě. To mě prostě hlava nebere.

======

** update 11:08 První den v práci po dovolený a už po mě chtějí zákazníci práci. Problémy s notebokama a nějaký sračky s tiskárnama, který měl kolega vyřešit minulej měsíc a očividně nevyřešil, protože mě čekal od zákoše nepříjemný email. Fakt příjemný po návratu z dovolený. Ta byla mimochodem bomba, krásný počasí a ještě lepší noci.

literární noviny

** update 15:09 Včera sem vyzvedl dvě flašky rumu, jednu pro sebe a jednu na vypití u vody. Naštěstí nechali tramvaj číslo 7 žít, takže sem se dostal na smíchov do obchodu bez přestupu. v praze je skautskej slet, takže skautíků jak nasráno. do toho revizoři. večer sem šel na večeři do hospody a dneska byly na programu vepřový kolena a nákup brambor s cibulí. K tomu sem dočetl další brakovou kapitolu.

haha zase praha

** update 22:43 Krátký odpočinek na venkově, práce na zahradě a spaní v klidu a tichu. nic se neposralo, štěnice mě nepokousaly, akorát český dráhy měly včera deset minut zpoždění, protože někde na trase je rozmrdaný nádraží. ale to je takovej standard. jo akorát se rojili mravenci a část se jich vyrojila matce do pokoje, protože ti šmejdi tam maj pod barákem a prknama vyrubaný cestičky. matka říkala, že je to tak každej rok, co si pomatuje, akorát letos prej byli o 14 dní opožděný. praha je vylidněná, zejtra mě čeká zařizování před dalším výletem.

poslední soudný den v práci

** update 23:08 jebat. vedro. snad vydrží. tradiční procházka pěšky domu prodloužená o menší tréning pro příští dny. večer sem máknul, protože chci dopsat do odjezdu kapitolu, abych neměl rozbitej nápad a skoro sem to dneska dal. za nějakejch deset dnů to bude rok, kdy sem zahájil akci rekonstrukce odpadů. jo ty vole, to byl nátěr. spodky pod mladým v suterénu byly dodělaný asi před měsícem a teď už je mi to jedno. čekám jenom fakturu, ale tři měsíce v rozmrdaným baráku byl surovej život. a měsíc u matky na garsonce. díky tomu mladýmu můžu říct, že vyhrál cenu za největší kundu roku, protože protáhnout akci na rok, to chce trpělivýho předsedu. je fakt, že poslední dva měsíce už sem z něj tek. chápu, proč je vyšší manažerská práce tak placená, tam jde o tu práci s lidma. doufám, že následující týden se zkunděně uvolním a nic se neposere. stačí, že je posraná politická situace.

======

** update 11:50 Totální páteční veget v práci. Obvolal sem zákoše, že příští tejden maj smůlu, objednal sem dvě vepřový kolena a nějakej rum, kterej musím v pondělí vyzvednout. Jo, příprava na dovolenou.

Nudný patron, samotář. Jakým dalším předsudkům čelí introverti? Pěkný shrnutí, pod kterých bych se klidně podepsal. Jediný co tam není zmíněný je, že inteligentní introverti maj problém s frndama, protože pokud sou nezkušený a blbý, což obvykle sou, zoufale blbě naletí na debilní kundí kecy a blbě to pak dopadá. Taková extrovertní frnda se základním vzděláním, fetující od nezletilosti, prostě nemá přemýšlejícímu člověku co nabídnout. Teda kromě blbejch keců, řevu a vyjebávek nejen s alkáči u stánku s levným chlastem. A na tohle všechno si vzpomenu, když se řeknou jižní čechy, frnda a dovolená. Proto jezdím na Sázavu a bez frndy.

stará parta

** update 23:12 Takže proběhla ještě jedna návštěva a to by mohlo stačit pro tento týden. zejtra ani hovno. dobrou noc.

======

** update 14:16 Počítám minuty do odchodu domů. Venku chčije a já budu muset jít vyzvednout matku do práce. Těším se kurva domů na odpočinek.

Obvinila manžela z bizarních sexuálních aktivit s jejich dětmi, dostala podmínku. Ty krávo, chlap má zkurvenej zbytek života a kunda dostane jen podmínku. Kdybych na jeho místě byl já, asi bych tu píču raději zabil a šel si sednout za vraždu, než abych musel poslouchat, že sem prcačkář dětí.

======

** update 11:05 Včera se ohromně poštěstilo a setkala se stará parta. Hromada drbů z mýho prostředí, připomněl jsem si, že opravdu existujou ženský, který sou normální a že starý hafany novejm kouskům nelze naučit. Panáci, pivo a pokec zase až do půlnoci. Solidní šestihodinovka, ale byla fakt fajn. Jo a sem docela rozmrdanej, ale zeblitý oblečení nebylo. Příští tejden mě čeká dovolená.

sem se dobře vyspal

** update 14:29 Venku chčije, nine inch nails vydali novou desku a já zabíjím minuty svýho života. Až se mě jednou smrt zeptá, co sem vlastně dělal, tak jí řeknu, že sem zabil hromadu času u počítače a deset let splácením kundích průserů.

Podvodník ženě sliboval manželství, vyloudil od ní přes půl milionu. Že se vlastně divim, lidi rádi věřej spíš podvodníkům, lhářům, agentům estébé a zmrdům, kteří jako správní idioti mění názor podle toho kam vane vítr. Možná bych to měl taky někdy zkusit, lhát kundě přímo do ksichtu. Stačí hezký slovíčko a píča vypne mozek.

======

** update 11:53 Ty jo, včerejší panáci kvalitní vodky dobře zapůsobily a já se vyspal do růžova jako miminko. V práci pohoda, standardní režim a večer pivko s hospodským jídlem. Ovar jmenoval vládu agenta stb babiše, komunisti se chechtaj a milada horáková rotuje v hrobě.

fuck off

** update 23:12 no, dneska všechno dopadlo dobře, napsal sem kus kapitoly, vyvenčil psa a hned potom mě vyděsil soused, kterej tenhle tejden slaví narozky a chtěl pokecat. otevřel sem vodku č.55 od smirnoffa, kterou sem ještě netestoval a kurva jo dobrý. ale ve vší počestnosti.

OSN: Drogy bere ve světě stále více lidí. To je tím, že se celkově máme čím dál tím líp.

======

** update 11:15 No to bylo včera drsný. Udělal sem dobře, že sem se nažral a ten týpek malířskej měl pozval, takže sem nezaplatil ani korunu. Každopádně strašná diskuse, protože se chudák divil, kolik si toho pomatuju a nechápal k čemu mi to všechno je. No, musel sem mu vysvětlit, že je mi to dobrý například k tomu, že jsem schopnej rozpoznat lži a blabolení toho retarda, kterýho jiný retardi zvolili presidentem. Jinak si musím přiznat, že mě chlastání silně unavuje, zváště s lidma, se kterejma sem husy nepásl.

Japonský bloger chtěl na konferenci uklidňovat spory. Zavraždili ho na toaletě. OLOL

refinancování vyřešeno

** update 14:16 Nejpodstatnější informace dneška je, že mi volali z hypoteční banky a zcela bez keců přistoupili na můj požadavek úroku 2.19%. Byl sem docela šokovanej, protože sem očekával protinabídku a tudíž i následný smlouvání. Si tak říkám, jestli sem neměl na koule šlápnout víc a chtít ten úrok menší. V práci začaly dovolený a tudíž i zkurveně divokej režim. Obvolal sem ráno zákoše, aby věděli, že kdyžtak mají volat mě a hlavně příští tejden nejsem. Jediný co mě sere je, že sem dneska slíbili malířovi, že s ním půjdu na pivo, ale kurva fakt nevim, co si s ním budu povídat. Já nejsem ten typ člověka, kterej v hospodě u chlastu dělá byznys. Když dělám byznys, nechci bejt vožralej, protože pak dělám debilty. Mimochodem důvod, proč už odmítám s kundama pít je, že po deseti pivech je každá krásná a chytrá jako einstein. Taky nevim, co si budu s týpkem povídat, protože můj život šel jiným směrem a většina mých známých je z toho směru, takže máme společnou řeč. Snad se mi povede skončit hospodu co nejdřív, protože zítra mě taky dopoledne čeká nějaký online semínář, ke kterýmu se doufám nepřipojím, protože to chce skype a já nevím, jestli skype for byznys pod linuxem funguje.

maloměšťácká neděle

** update 22:21 Vopravdu tak. Dožrání jídla ze včerejška, srovnání papírů esvéjéčka, odpočinek a psaní sraček. přišly dvě hlášenky a já sem rád, že nemám pohotovost. furt jedna a ta samá chyba.

doma

** update 22:34 Pospal sem si a odpoledne proběhl malý úklid s praním prádla a přípravou jídla. Večer u počítače zabit psaním. Stejně mě čeká pivo v pondělí, pak ve středu a pak začne dovolená.