zima

** update 13:34 dorazila zima se sněhem. je krásně.

image

do píče

** update 13:34 já nechápu jednu věc,byl jsem autorizovat dokumenty a nikdo po mě nechtěl vidět občanku ani aspoň razítko svj. kdyby ty dokumenty byly úplně formálně v pořádku a přitom falešný, tak mi je autorizujou a pošlou do datovky, kterou jim dám. nechápu.

======

** update 13:11 největší prdel na český digitalizaci státu je, že jsem na checkpoint šel s určitým počtem papírů a odešel s počtem dvojnásobným. si fakt dělaj prdel...

======

** update 11:37 byl sem na poště udělat autorizovaný kopie dokumentů svj za posledních 10 let, kvůli změně v rejstříku. řeknu k tomu jenom jedno. digitalizace naší státní správy je jedna gigantická tragédie a sem z ní úplně v píči.

pomaláč vodafoun

** update 22:03 dejavu. je to tady znovu. V Číně se rychle šíří zápal plic neznámého původu.

======

** update 13:52 nevyžádaná rada: říkám to furt, ale jestli chcete investovat do kryptoměn, investujte prostě do bitcoinu a vyserte se na shitcoiny. kdo chce přijít rychle o prachy, ať si vybere nějakej sračkakojn, ale ať pak nebrečí, že přišel o všechno. Holport miliardáře a těžaře kryptoměn je v troskách, viní se z podrazů.

======

** update 12:17 okej, pomalej zákaznickej internet od vodafonu se u klienta příliš nezlepšil, takže tam kolega ráno jel, odpojil síť a připojil notebook rovnou na čínskej debilní modem pro domácí koncáky. už to mě docela vyděsilo, jelikož jsem vůbec nevěděl, že jim vodafon modem vyměnil. já jsem tajně doufal v to horší, že připojený notebook bude generovat normální rychlost podle smlouvy a já pojedu řešit bordel v síti pod naší správou. nicméně nestalo se a je zcela zřejmý, že problém je na straně vodafonu a že bude těžký jim vysvětlit, že ten problém prostě maj. to bych se kurva zesral až na zádech.

můžu už definitivně říci, že přišla zima a přiletěl studenej vítr. léto bylo dlouhý, teplo bylo furt a tak je zima příjemně nepříjemným překvapením.

mrdat úřady s úředníky

** update 16:44 dneska je fakt den. odpoledne prudí od zákoše, že jim jde blbě internet od vodafonu. tak to s kolegou měříme a maj fakt pomalej download a normální upload. myslel sem, že někdo od nich stahuje jako blázen, ale podle statistikátoru na firewallu to tak nevypadá. vodafon tvrdí, že u nich problém není, já tvrdím, že u nás problém není. no tak kolega zítra pojede k zákošovi, odpojí síť, připojí se rovnou na modem a proměří linku. snad to zítra pojede normálně, protože jinak nevim. tyvle

Učeň z Brněnska měl sex s kozou. Byl překvapen, že lidé styk se zvířaty běžně nemají. okej, už nic dneska nepíšu. to nemá cenu.

======

** update 13:52 hustý, menstruační tampony pro muže, kteří trpí pravidelnou krvavou periodou. pokud brzo nechcípnu, tak se jistě dožiju velmi neuvěřitelných bizarních časů. :D

======

** update 13:15 k obědu mám jelení maso. jakože teda bylo to napsaný na jídeláku, ale vlastně nepoznám, jestli to za života mňoukalo, štěkalo, bečelo, mečelo či řvalo do okolí ííháááá.

celý dopoledne sem dřel jako parchant. nastavoval sem parametry SLA v našem novým servicedesku a pak jsem připravoval ke skenování a odeslání dokumenty, který bude potřeba poslat na obchodní rejstřík. včera sem je našel, dneska naskenoval a poslal pánovi k pročtení a schválení.

or

** update 21:08 ukázkovej debil :D Zloděj na veletrhu konopí ukradl hnojivo za osmdesát tisíc.

======

** update 19:36 okej, manželka jednoho našeho vlastníka bytu rozklíčovala, co vlastně po mě rejstřík chce za dokumenty. kurva, všechny sem je ve spisovně našel, teda doufám. buzeranti zasraný.

======

** update 10:36 tyvle, dostal jsem dvě zprávy z obchodního rejstříku. v tý jedný po mě chtějí zaplatit 2 litry a v tý druhý poslali dvě stránky plný zkurvenejch zasranejch paragrafů a právnickejch vět, kterým naprostou píču rozumím. mrdám vás zasraný právníci, advokáti, judrové a vymrdaný soudní zmrdanci. děláte svět zbytečně složitější a když je vás potřeba, tak bez velkejch prachů nehnete ani tím svým shnilým pařátem. chápete vy hovada, že tý vaší zasraný právnický řeči vůbec nerozumím?

chtěl jsem cosi ještě napsat o magii psích míčků, ale soudní bastardi mi otrávili život, takže se nad životem a mizením psích míčků zamýšlet nebudu. nicméně stále věřím, že to psisko má o svých hračkách přehled a když dělá, že nemůže oblíbený míček najít, tak si s náma hraje a moc dobře ví, kde ho má. to je prostě takový to, když dva dny hledáte balónek, psisko hledá s váma, dělá smutný voči a pak se jednoho večera vrátíte z procházky, ta čubka má ztracený balon v držce a vy nevíte, kde ho kurva měla schovanej.

čuj puch

** update 20:35 tyvle, seznamte se. novej prezident argentiny. nemůžu říct, že by si domorodci nevybrali originálně. originál teda je... :D

======

** update 15:01 tyvole, neříkám nic. Podivné okolnosti farářova zranění. V bytě, kde měl psa, mu měl zmizet penis.

======

** update 12:23 matka dostala pozvánku na setkání svj. protože je na zmrdy a jejich přístupu k prochcanýmu stropu nadmíru nasraná, rozhodla se, že letos nedostanou ani plnou moc. ta parta buzerantů chce zvedat výběry do fondu oprav a myslí si, že když s matkou budou vyjebávat, že jim přijde dát hlas. je to tvrdej přístup, ale co s nima s kreténama zajebanejma.

Advokátka zpronevěřila 153 milionů. Podvedla i naše kontrolory, říká komora. advokáti tvrdí, že je podvedla advokátka a že advokátní kontroloři podvod neodhalili. osobně myslím, že česká advokátní komora je pouze společním advokátní mafie.

======

** update 09:25 jedu tramvají do práce. za krematoriem strašnice směrem na želivskýho začíná mocná automobilová kolona. si tak říkám v duchu "WTF píči" a když dojedu k Hagiboru, kde byla nově opravená a vlastně postavená zastávka tramvaje Vinohradský hřbitovy, všimnu si party týpků, kteří čumí na dva jiný týpky, jenž sbíječkama rozbíjejí asfaltovej nájezd a kus povrchu nový zastávky. asi se jim něco nepovedlo, tak to musej opravit.

Chtěl utéct z ruchu velkoměsta, vyrobil přenosnou kapsli do korun stromů. vždycky sem si pokládal otázku, kam obyvatelé těchto minibytů chodí srát a chcát. do rohu asi ne.

Je to komplikace, nebudeme si nalhávat opak, říká trenér reprezentace Šilhavý o vyřazení trojice hráčů. já říkám furt, že hokejisti jsou prostě debilové...

řízci

** update 21:50 dneska to bylo náročný. ráno setkání s řízkem, kterej by nám měl teoreticky od ledna zajišťovat úklid v domě. pak nákup, návštěva matky a smažení. myslím, že až do zejtra nechci řízky ani vidět. lezou mi krkem ven.

sedmnáctej

** update 21:08 uklizeno. situace sice není ideální, ale zaplaťpánbug za všechny svobody.

ajajaj

** update 19:54 takový běžný pracovní den ve válce.

======

** update 19:08 zejtra je volno, který hodlám využít pro úklid, abych měl v sobotu klid. oslavím svátek svobody prací na soukromém majetku.

======

** update 11:22 ne, nebudu si přidělávat práci s nastavovaním důvěryhodných cest a síťových úložišť v office365, když mi kolegové raději řeknou, že selektivní nastavení prostě nefunguje a jakoukoliv bezpečnost je lepší rovnou kompletně vypnout. nechápu, jak se může lidstvo s tímhle přístupem nadále rozmnožovat. nic nejde, všechno je špatně a nic se učit nebudu.

vrchního makaka babiše a jeho multimakaka karla s havlíčkem nahradila před řečnickým pultíkem nechutně tlustá schillerová. furt nechápu, proč ji babiš před vypuštěním do živého televizního vysílaní nezaplatí fotošopistu, který by aspoň odmazal ty její dvě klepající brady sulcu a vyretušoval z obličeje celulitidu házející prasátka, až z nich oči přechází.

vážně nechápu, že ještě někdo v týhle republice spolíhá na státní důchod.

toto je můj nový problém a nový úkol. starý hnijící trám. prej nebude problém ho vyměnit, tak sem v klidu.

image

======

** update 09:54 Zákon o úložištích jaderného odpadu prošel Sněmovnou, obce zůstanou bez práva veta. okej, obec, která by si vzala do svýho katastru jaderný úložiště dobrovolně, mohla mít skvělou vyjednávací pozici a vytáhnout ze státu peníze navíc pro zlepšení života. jenže debilové protestovali, nechtěli a tak teď někdo z nich dostane úložiště příkazem a k tomu drobnou státní almužnu pro zalepení huby a lidi nic dalšího nenadělají, i kdyby se přilepili kanagomem k silnici.

======

** update 09:18 tabák, papírky a řízky. to všechno sem zatím koupil. v sněmovně blábolí komunistický hovno a nikdo ho neposlouchá.

třeba středa

** update 18:38 byl jsem se podívat na půdu, kvůli nějakejm drátům, který se nelíbily požárnímu revizákovi. ty dráty vyřeším, ale když už sem byl na půdě, kam normálně nechodím, tak sem se porozhlíd, jestli někde náhodou nezatejká. našel sem dva malý flíčky na podlaze a jeden trám tak shnilej, že sem do něj zapíchnul celej prst. musí hnít už dlouho a nechápu, jak mi mohl uniknout. nicméně je v části, kam nikdo neukládá bordel ani nevěší prádlo, takže tam nikdo nechodí. tyvle, furt kurva něco.

Vynechání důkazů a tendenční závěry. Vrchní soud zkritizoval zprošťující rozsudek v kauze Čapí hnízdo. tyvle, to je materiálek tenhle babiš. se syna udělal bílýho koně, z dcery udělal bílýho koně a všichni jsou z fotra tak na prášky, že se soud zamýšlí, jestli při těch dávkách mohli bejt vůbec při smyslech.

======

** update 13:33 ani nemá smysl se nasírat. psí hřiště se setkalo s lidskejma mrdkama.

image

======

** update 11:59 kebabárna na vinohradský zase změnila logo. jako tyvle, já nevím co si mám myslet, kromě toho, že kebabárny a pizzerky jsou prachsprostý pračky peněz. pizzy už žeru minimálně a na kebaby se spermatem neznámýho původu dávno seru.

======

** update 11:30 okej, rozbitý okno ve dveřích do dvora mám opravený. žádost o vyčištění okapů byla taky podána a pán se staví, až pojede kolem. mluvil jsem s chlapíkem, který dělá úklidy domů a na kterýho sem dostal kontakt ze správcovský firmy a jsme domluveni, že se staví podívat.

moje klavesnice je nechutně zaprasená a myslím, že už je to docela i vidět.

======

** update 10:22 v pátek je prej svátek a budeme všichni smrdět doma.