první noc

** update 09:41 Sice ještě hajzl přidělanej nemám, ale už sem se přestěhoval, protože televize jde a internet taky. Akorát průser, ve čtyři hodiny mi přetrhla spaní mařka, která volala na hotlajnu a chtěla po mě, abych vyřešil vypadlou klimatizaci, protože nikdo jinej ji telefony nebere. Tak sem ji poradil, aby udělala průvan, protože já ji taky nepomůžu. Akorát to rozmrdnutý spaní mě kurevsky nasralo. Navíc mi přišla připomínka, že bych měl zaplatit tuto doménu. bitcoin prožívá solidní korekci, propad na 4k$.

Spekulantů s byty dvojnásobně přibylo, nájemní bydlení znovu ožívá. Jo, jak říkala bejvalka, na západě je prej normální bydlet v pronajatých garsonkách. Konečně tedy ten trend došel i k nám do maloměšťáckých čech. Jo, s bytama je to smutný, kolikrát je v praze mají lidi, kteří si je nezaslouží, protože k nim přišli jako slepí k pozůstalosti a neváží si námahy a práce, který jsou nutným vkladem pro pořízení takového bytu.

Pán much se vrací jako film. Místo chlapců ale budou o život bojovat dívky. Doprdele, hrozí těžký zprznění mého oblíbeného literárního díla. Co jako kurva bude příště? Pán much jako eskymácká travesti show? Doufám, že z tohodle pokusu vypadne aspoň pořádný lesbický porno, protože tahle divná móda kurvit klasická díla mě sere, jako chápu, že přílišná hollywoodská koreknost k černochům a sexuálním menšinám je ve státech v kurzu, ale je demence jako udělat z krotitelů duchů krotitelky. Nezbejvá než doufat, že něco takovýho Donald Trump zatrhne.

poslední den v garsonce

** update 20:09 doufám. dneska se zapojily zásuvky, elektrika jde, internet jde, televize jde, zítra doufám přidělaj napevno záchod a vodovodní baterie s umyvadlem. sem rád, že vypadnu z tý posraný garsonky do svých necelých padesáti metrů čtverečních, kdysi dávno pro krátkozraký finanční negramoty předražených. svět se točí nekompromisně pořád vpřed a časy se mění. například v pátek v hospodě, štamgasti nikde, jenom já a jarda umělec s vodní dýmkou sme vyhulovali mladým rusákům pod nos, kteří přišli podle bedekru pro turisty. před padesáti lety přijeli s tankama a teďka choděj k voku. svět se posral a proto je vhodný čas vysrat dvanáctý hovno mý sračky.

první školní den

** update 09:40 No, v úterý mi došel datovej limit na telefenu, nic sem nestahoval, aktualizace sem vypnul a i tak sem během měsíce vygeneroval datovej provoz 10GB, po jehož prekročení mi o2 vyplo data. Solidní mrdky mobilní operátoři, protože když vidím ty jejich směšný nabídky 500MB a podobně, musím se smát. Mám pocit, že se mobilní operátoři vrátili o 17let zpátky na přelom tisíciletí, kdy se zkoušeli FUPy a jiný mrdky na pevných linkách. Holt kurvičky, dokud jim lidi platí a nebouří se, proč měnit podmínky. Ale pro mě je deset giga měsíčně minimum. A to piču stáhnu. Těším se zpět ke svému kabelovému modemu. Dneska by mě měli dodělat koupelnu, zitra začnu pořádně uklízet. Bitcon 4778$, v podstatě ho v pod sto tisíc nekoupíte. Velmi slušnej OLOL a jsem rád, že se zatím tak nějak virtuálně vezu.

dovolená

** update 20:43 Fakt rachot, dneska sem jel zase nějakou poštu, ale už sem byl vyřízenej jak pes. Od zejtra mám dovolenou, zejtra domaluje malíř koupelnu a ve středu by ji měli osadit vanou a vybavením, ale kvůla malířovi se to protáhlo. sere pes, vymalováno je fakt hezky. a jak mi osadí koupelnu, přidělaj hajzl a vodovodní kohoutky, začnu uklízet. Kdybych už mohl brzo přespat v tom malém zasraném předraženém bytě, kde si udělám prima průvan, byl bych šťastnej. Snad už se to blíží. je zkurvený vedro.

práce odsejpaj

** update 19:40 Byl sem se dneska podívat na bytě a rekonstrukce pěkně pokročila. Výmalba je skoro hotová, taktéže většina kachliček v koupelně už je na zdi. Je to prostě rozdíl, když maluje profík a ne alternativní amatér jako třeba já. Sem to říkal panu malířovi, že holt za kvalitní práci se musí zaplatit. Moje štěstí je, že mám práci od chlapů tak nějak zlevněnou.

včerejší pívo

** update 14:55 Jo, včera to bylo taky zvláštní v hospodě, ale aspoň sem se vyndal přesně tak jak potřebuju. Bezpečně vím, že dřív než ve středu do hospody nevlezu. Venku je zase zkurvený zasraný vedro jako v létě a přes ulici banda cikánů zahazuje výkop. Solidně házej lopatama. Nademnou nějakej kretén mlátí do zdi a zatlouká hřebíky. V mým bytě se pracuje, zejtra snad bude vymalováno a pan obladač si pochvaloval, že nemám složitý a komplikovaný nápady. Prej už dlouho tak jednoduše nekachličkoval koupelnu, že si prej lidi vymejšlej různý složitý vzory a tak.

snad konec týdne

** update 12:04 Konečně snad konec týdne. Těším se jak malej čuramedán. Dneska zkusím znovu jít do hospody a doufám, že mě dneska čeká slušná společnost slušných lidí bez vyndaných kund. jako ta monika to je zkurvenej matroš, mele to hovna, myslí si, že je vtipná jak jeden z bratrů marxových a pak do toho ten její inženýr, u kterýho fakt nepoznáte jestli vylez z kanálu na letný nebo na žižkově. doufám, že přesně tohle dneska už znovu neuvidím.

Šílená zábava: Kluk (14) vylezl v Hodoníně na železniční most, zasáhl ho proud. Každej rok je pár mrtvejch a stejně sou nepoučitelný. Nedávno sem v tývce viděl mladýho frajera, kterýmu elektrika upálila půlku těla, tak chtěl mít nějakej proslov, aby varoval další lidi. Očividně to nepomohlo, a nepomáhá tomu ani doba internetová, protože lidi raději řešej alternativní sračky na parlamentních hovnech a jiných politický dementních médiích.

konec týdne se blíží

** update 15:02 Včera solidní peklo od rána od sedmi hodin. Musel sem řešit ty lidi, kterým sem musel změnit heslo a potom některé outlooky, které se k novému serveru nepřipojily a nesesynchronizovaly poštu. Žádná exchange, nýbrž transfer pošty z kerio connect na nový kerio connect vmware appliance. Mají nějaký nástroj, který to překonvertí, ale i tak těch 180GB trvalo 4hodiny. Takže sem večer úplně vyřízenej došel do hospody, kde to bylo v pohodě, dokud se kundy nevyndaly. Takže sem velmi brzo zdrhnul a jel domů a dneska ráno sem v půl sedmý radostně vstal, protože řešit práci je tisíckrát lepší než vyndaný frndy. Fakt radši umřít sám a úplně opuštěný, než aby mi do ucha řvala nějaká přendaná píča, která mele hovna o tom, že by s kdekým nešukala, ale když se podíváte na frajera, se kterým přitáhla, tak nevíte z kterýho kanálu ho vyndala. Strašný to bylo. Ženský by prostě neměly lejt a ty, který přelejou chlapa...

Tragédie v nemocnici. Mladou ženu po císařském řezu rozpůlil výtah, zbyly po ní tři děti. Solidní téma pro horor.

Hulení je sociální parazitismus, zbrzdit ho můžeme jen represí, míní žalobce z kauzy growshopů. Fakt baječná představa, že se vším co dělám pro sebe a pro maloměstský zmrdy jsem pro některý parazit. Jebat.

magořinec

** update 21:09 A dneska sem se fakt nenudil. Ráno pokec s malířem, řemeslníkama, pak sem je do jungmanky na pražský plynárny a odpoledne sem si dělal přípravu na překlopení 180GB pošty. V pět sem to zapnul a před chvílí transfer dojel. Čtyři hodiny a sem zvědavej, co všechno nebude zítra fungovat. Udělal sem dobrej skutek, našel sem vedle centra paraple vozejčkáře, kterej vypadl z vozejku, takže sem musel běžet pro pomoc, jelikož bych ho sám nenahodil zpět a nějaká dobrá duše z centra mi naštěstí pomohla. zasraná karma.

výročí okupace ruským odpadem

** update 20:08 Zkurvenej plán na zejtra je nachystanej. zviřectvo sem nakrmil a rostlinstvo zalil. dneska už jen vyvenčím a pokusím se nemyslet. jo a viděl sem nový dlaždičky do koupelny, vybral sem si dobře. zejtra přijde malíř a já doufám, že snad mi do soboty vymaluje aspoň pokoj a osaděj konečně hajzl, že se budu moci přestěhovat zpět. pičo, ale ten úklid, kterej mě čeká, ten vyřeším dovolenou.

======

** update 11:39 Celý dopoledne sem manažéroval nějakou práci pro práci, pro dům a pro matčin barák. pan předseda a ufon v jedné osobě žhavil telefon a žvanil s všelijakými lidmi. No, pohoda, mám prostě svoji práci rád. Zítra mě čeká u zákazníka překlápění pošty ze starýho serveru na nový, cca 180GB mejlů a začínám v pět odpoledne. Venku se ochladilo a dá se konečně i normálně v garsonce spát. Jako po tomto měsíci živoření v garsonce pro důchodce, si trojnásob vážím svého bytu a už nikdy nedopustím, aby nějaká nevzdělaná kunda píčovala na dvěmi předraženými místnostmi. Dvě místnosti s vysokým stropem, vždyť je to pohoda, ale jen pro normální maloměšťácký lidi a ne ezoalternativní underground, kterej mele hovna a raději žije po garsonkách.

Většina Čechů se shoduje, peníze jsou pro šťastný život potřeba. No však je to jasný jako facka, že na dovolený, dárky a pohodu se musí vydělat. Jenom to akorát nechápou ezokundy, který ještě po třicítce melou hovna o tom, že peníze nejsou všechno a současně si vyžadují náročných dárků v podobě zahraničních voňavek, luxusního masa přeštickejch vepřů, luxusních dovolených u moře a k tomu ještě potřebují platit pražskému vzduchu garsonky, kde by vzdoušek nebyl obtěžován nějakými zkurvenými nájemníky. Není nic debilnějšího pod sluncem než kunda, která je navyklá díky rodičům na blahobyt, ale sama mele ezoalternativní undergroundový hovna o tom, že nebude žrát brokolici a současně zanechává za sebou finanční spoušť a ještě se nechá defakto vydržovat matkou nebo fotrem. Prostředí ve kterým se pohybuju je zábavný, ale akorát ty kundy sou zasraná tragédie, která jim započala ve třinácti prvním užitím nějakých fetů. To se prostě nedá ničím opravit či napravit.

ČT - Průběh noci z 20 na 21. srpna 1968. No, jestli si nějak mám představit ruskou krádež krymu, tak to určitě bylo nějakým tímto způsobem, který soudruzi z ruska dobře znají a není ho potřeba nějak měnit. Předpokládám, že Zeman, Zmrdáček hovnáček Ovčáček a celej ten ruskej ksindl, kterej je nakvartýrovanej na Hradě bude dneska mlčet, popřípadně vypustí nějaký debilní hovna. Fakt pevně věřím, že národ dostane rozum a pošle Zemana i se svými odpornými nohsledy zdechnout na Vysočinu. Další věc je, že estebák Babiš taky určitě výročí nepřipomene, protože jako zasloužilý soudruh, kterýmu strana dovolila obchodovat na kapitalistickým západě, určitě nebude své bývalé chlebodárce jakkoliv odsuzovat. Ne, jsem přes všechny ty sračky, kterejma se tahle země brodí kurevsky rád, že jsme v EU a NATO, který nás narozdíl od Varšavskýho paktu neokupovalo. Akorát mě kurevsky děsí, kolik zasraní komunisti furt ještě sbíraj hlasů a serou mě frustráti, kteří se obracejí k Rusku jako k něčemu, co jim pomůže. Jo, pomůže, ale maximálně svobodě a demokracii do hrobu.