jejda čtvrtek

** update 22:36 Dneska je čtvrtek z kategorie maloměšťáckého dne, kdy přijdete domů a stará se vás zeptá, co ste celej den dělali. A teď marně začnete přemejšlet, jaký drobný sračky se během dne řešily a s kým vším ste mluvili. Prostě žádnej velkej úkol v podobě záchrany velryb sem nevykonal. Večer sem rozepsal sedmou kapitolu třetí sračky, čímž sem se dostal do poloviny a úplně sem předělal její děj. nějak mi došlo, že nemám ještě sračkopříběh se sexy nadrženejma nebezpečnejma lesbičkama. já jen, aby se v budoucnosti neozval nějakej debil s mizerným životem a netvrdil, že mé dílo je genderově nevyvážené.

Ve věku 82 let zemřel americký herec a držitel Zlatého glóbu Burt Reynolds. A ty vole, všichni tam musíme.

středa jaksi

** update 22:28 Dneska jednoduše středa. běžný pracovní den s řešením drobných problémů s připojením k vpn do práce. k tomu se frajeři pokoušeli opravit barákový zvonky, takže sme je měli celej den zalezlý u domovního telefonu, kterej máme v kuchyňce a bavili sme se tím, jak ten telefon nemůžou zprovoznit. popravdě řečeno, ten telefon nikdo nepoužil posledních minimálně patnáct let od poslední rekonstrukce, nikdo neví jestli vůbec funguje (někteří jedinci tedy tvrdí, že ještě před lety fungoval) a hlavně ho vůbec nepotřebujem, protože je na blbým místě. jenže to sme mladýmu od majitele baráku, kterej na týpky dohlížel, jaksi neřekli.

úterní zásilky

** update 22:43 jako po zbytek dne se vlastně zase nic nestalo, běžný maloměšťácký den v malý firmě, večer normálně přijdu domů, vyvenčím psa, umeju sebe, lehnu k televizi a pak vstanu. jak sem vstal, tak sem si šel sednout k počítači a otevřít dokument s třetí částí vesmírnejch debilů. napíšu asi 333 slov, když tu zvoní telefon. já se lek, že to je pohotovost, ale volal strejda a když volá strejda, tak jde buď o průser nebo jeho notebook. a skutečně šlo o notebook. von má náhodou nějaký levný lenovo, už pár let. nic na něm nemá kromě windows 10, firefox, libreoffice a avg free sračka edition. a teď mi začal popisovat problém, který mi přišel značně povědomej. prej mu tam padla aktualizace a teď už nějakou dobu čeká u nápisu Lenovo, kde se točí kolečko a pod tím je hláška, že se opravujou chyby na disku a bude to trvat přes hodinu. no ty vole, mě vomylo. tak sem mu popsal, co poslední dva tejdny řešíme s kolegou za legraci s lenovem a rovnou sem se s nim domluvil, že mi ho ve čtvrtek přiveze. ona už je ta sračka mimo záruku, tak z ní vyndám disk a podívam se, co z něj dostanu. windows sou tam legálně, ale byly to nějaký upgradovaný sedmičky, tak snad desítky naleju z usbčka. pak volám matce, protože má taky levný lenovo a avg, donutím ji zapnout počítač a vyzálohuju její práci k sobě, rovnou kontroluju aktualizace, jestli tam něco nečeká. to bych se posral. já mám pracovní lenovo t520 i5 sandybridge už skoro sedmým rokem a je to držák. po upgradu disků na ssd a rozšíření paměti na 16gb před lety jede fakt dobře, ale už mám vyhlídnutý nový, sním o xeonu v notebooku. a snít je hezký, realita nejspíš bude krutější.

======

** update 10:59 Dneska dorazila objednaná zásilka, která měla přijít v pátek. Navíc mě nasrala rozvážková služba, protože přijela brzo a já musel od tramvaje běžet vlastními silami, abych řidiče stihnul. Nakonec se však podařilo a já mám vedle sebe dva balíky. Dneska přišel třetí pokus o notebook, takže ho s kolegou instalujem a doufáme, že až zaklapnem víko, tak nezdechne. Prdel však je, že to Lenovo je celý pozlacený, takže vypadá jako pozlacenej apple produkt pro lidi s duchem světskýho nebo veksláka. Kurva, kdo si koupí pozlacenou sračku, která se tváří jak luxus...?

pondělní pohon

** update 22:42 No, celý den bylo pošmourno, kromě osobního psycha sem nic nezažil a nic extra se nestalo. večer sem zabil zase psaním, blížím se k polovině díla, ale fakt melu sračky. pro čtenáře sou však zadarmo a to se počítá. Navíc mi říkal jeden týpek, že jedničku čte už podruhý, což mě teda dost překvapilo. Taky říkal, že sem zaměnil někde ve čtrnáctý kapitole zaměnil Blázna za někoho jinýho, ale prej to nějak ději nevadí. je to brak a v braku se takový věci stávaj záměrně.
a taky sem vymyslel, jak ušetřím za natření dveří. sem potkal malíře a já mám už delší tušení, že druhou prádelnu občas používá jako přespávací místnost. už dvakrát mi důchodci volali, že je tam v noci občas ruch, minulej tejden mi jednou volal, že přespí a ty vole, dneska sem ho potkal na schodišti, když sem se vracel z venčení. no, řek sem mu, že dokud budu mít od důchodců klid, tak ho neřeším a teď mi došlo, že mi vlastně může jako protislužbu opravit dveře do pokoje a koupelny. zrovna ty pokojový sou jedenáct let nedodělaný a dokazujou pravidlo, že co se neudělá teď, neudělá se už nikdy.

======

** update 14:56 Praha se po prázdninách zalidnila. Důchodci jsou zpět, rodičové jsou zpět a ráno byla na zastávce hromada školou povinných harantů. Těším se domu za čubičkou, který sem dneska objednal pytel žrádla a nějakejch psích úplatků. Ráno sme potkali Sárinu, čubku majitelé přivezli zpět do prahy, tak na sebe psí děvky spustily štěkání. Fajn je, že už nepotkávám lidi, který by se mě ptali na druhýho čokla a nebo kundu. Snad jediná výjimka byl jeden stařík minulý týden, ale ten se mi pak omlouval, že mě nechtěl nasrat, protože má blbou paměť. ale nasral mě, protože kundí téma je poslední téma, který bych chtěl nadšeně řešit. Nikdo mi nemusí připomínat prostředí, do kterýho sem se dobrovolně prožil, kde je to samá blbá, negramotná píča bez špetky obyčejný maloměšťáký slušnosti.

======

** update 12:00 Od rána vícečiméně chčije. Mě to nevadí, protože sem si vzal bundu. Dopoledne sem vyřídil nějaký drobnosti, zajistil přesměrování zásilky do práce, jenž dorazila dnes místo v pátek a koupil si chleba. Začala jezdit zase tramvaj číslo třináct a tramvajový pruh mezi florou a želivskýho se zazelenal přivezeným travním kobercem. Zalejvací rozvody samozřejmě k dispozici.

voda z nebe

** update 22:42 Jak mám tou noční šichtou rozmrdanej režim, tak sem sice vstával dneska v sedum, ale usoudil sem, že je brzo, tak sem zavřel oči a otevřel je zase v poledne. někdy v noci začlo chcát a chčije v podstatě celej den. kdyby takhle chcalo aspoň čtyřicet dní v kuse, tak by zase lidi nadávali, že je vody moc. sjel sem nějaký filmy, sežral pozdní oběd z bistra a zítra mi začíná pohotovost. jediný co mě těší je, že sem ušetřenej práce, kterou sem udělal v pátek.

první zkurvený září

** update 20:30 Dneska je solidní zkurvený první září. Takže sem se nejdřív probudil kolem půl dvanáctý, protože sem skončil asi ve tři ráno. Po polední jdu vyvenčit psat a ulovit si něco do alberta k snídani, když mi volá milenka z hospody a tvrdí, že je dneska zavřeno, jelikož nejsou lidi. já si myslel, že si dělá prdel, ale fakt není nikdo, kdo by dneska makal, takže zavřeli. obvolám kumpány, nikam nejdou, natož do cizí hospody, takže zůstávám doma zabíjím čas čtením další kapitoly druhý brakové série. menuje se hlubina a odehrává se pod mořem. co jinak s konečně deštivým a časově rozmrdaným dnem.

páteční aktualizace

** update 23:17 No je pátek. Kolega mě požádal, abych vyaktualizoval servery u zákoše, tak to dělám teďka a ne příští týden o pohotovosti. Jedny windowsy mě pěkně serou, už asi hodinu hlásí, že připravují instalaci 0%. něco to dělá, vykazuje to práci na procesoru i nějaký velký kopírování na disku, ale co to dělá. čertví.
jinak sem poklidil, vyřešil drobný nákupy a tradičně zaběhl bábě pro blesk. pan sem se nasral u bulvárního článku o loutkovi, kde sem skončil čtení u ženská, exekuce, peníze, hádky. jako potrestat mařku tím, že se oběsím v kuchyni, aby na to musela po zbytek života myslet, je hustý, ale dokážu si i některý věci představit. kecy, že peníze nic neznamenaj, debilní poznámky, který člověka duševně zabíjejí. je teda fakt, že jak byl teďka ve středu jeho pohřeb ve strašnickym krematoriu, kromě týpků v kvádrech a nekonformních účesech venku u brka, tak tam byla zaparkovaná solidní přehlídka meďourů, audin a jinejch drahejch mrdek.

prostě čtvrtek

** update 22:54 Jo, bylo to dneska docela krutý. navíc řeším už týden jeden notebook, prošel reklamací a dneska mi volá chlap, že windows 10 nenaběhly po restartu. Fakt nevim. Úplně nová věc s holou instalací. Ještě štěstí, že mám zítra homeoffice, protože noťas bude řešit kolega a jediná věc, kterou sem dneska udělal byla instalace antiviru, kterej má ten chlap zaplacenej. fakt divný. jinak sem rád, že den skončil.

======

** update 15:31 Dneska sem vyřešil a definitivně uzavřel kapitolu rekonstrukce odpadů. Zbývá si vyměnit nějaký lejstra pro založení do šanonu ve spisovně a tím to celý hasne. Těch let zkurvenejch diskusí. Kdyby ty lidi nebyli debilové, mohla bejt oprava dávno hotová. Včera v hospodě to bylo bez kund, akorát mám pocit, že se tam mihla monika, která kupodivu nebyla přendaná našrot. mlela něco ve smyslu, že i starý košťata můžou dobře zametat. já nevim, já akorát bezpečně vím, že i starý koště může bejt pěkně blbý a absolutně negramotný. Mě je to u prdele, protože mám ujasněný po všech svých zkušenostech, že přes jistou věkovou hranici prostě vlak nejede. Není nic horší než stará blbá kráva, která si myslí, že je královna a ještě ke všemu inteligentní, aby ve finále nikdy v práci nevydržela dýl než půl roku nebo makala po brigádách.

vypatlaný krávy

** update 13:46 Dneska je středa a piva bude třeba. zítra dopoledne mám schůzku, ale začíná až v 10h, takže můžu ráno pěkně dospat. Cestou metrem do práce mě doprovázely nějaký krávy s blbejma kundíma kecama, který sem musel poslouchat, i když sem fakt nechtěl. V narvaným vagónu metra se nedá nikam uniknout. Se těším, až zase vrátěj tramvaje do starých kolejí a já nebudu muset jezdit metrem těch pár zastávek.

objednávky

** update 22:43 Venku je docela příjemně, v televizi běží dokument o nějaký šílený americký sektě, kde jely dětský nevěsty. Docela solidní mrdník. Večer sem zabil psaním a vyblil docela dávku. žádný smažky sem během venčení nepotkal a v podstatě bych dnešní den uzavřel jako další zcela obyčejný maloměšťácký stereotypní nudný den. fakt nechápu, co je na tom špatnýho.
v praze běží poslední prázdninovej týden, ten příští začíná škola a s ní přijde chaos a mě pohotovost.

======

** update 13:45 Dneska sem utrácel nějaký peníze. Hlavně teda společný z fondu oprav, protože sem potřeboval objednat nějaký nářadí a rohože ke schodišti. Pak sem vyškrtal zase nějaký položky z kalendáře a přečetl si mejla od účetní, ve kterým mi vysvětluje důvod, proč sem se jí nemohl dovolat. Má novej telefon a nový číslo. K obědu sem žral nějaký zeleninový sračky, nebylo to špatný, ale brzo dostanu zase hlad.