Zplozeno v období: ufo

money

** update 22:32 Úplně vobyčejnský vodpoledne, sem se zdržel v práci a během odchodu potkal šéfa. mám bod, že mě viděl, protože sme odcházeli poslední :D
budu zase muset napsat ceduli ke vchodu na nástěnku. potkal sem souseda z patra jak se odněkud valí se ženou a partou nějakejch strašnickej, počítám obě děti nechali na venkově, a ten debil mě vytrhl z přemýšlení nad aktuálním rostoucím bitcoinem a jestli sem si všimnul tý loužičky u vchodu. jasně, že sem si všimnul, navíc nebyla první a už minulej tejden za mnou byla jedna bába, jestli bych jako nenapsal zase nějakou vtipnou cedulku. blbý je, že opakovaný vtip přestává být vtipem.

Některé vrány jsou nekrofilní, zjistili ornitologové. Z toho článku sem si odnesl, že mrtvý soukmenovce šukaj nejen vrány, ale i veverky nebo delfíni. Ty vole, tohle je fakt pojebaná planeta.

======

** update 14:16 Ty vole, to je fakt děsný, dneska mi furt někdo cpe peníze za ten páteční dobrej skutek, furt říkám, že sem to nedělal kvůli penězům a když týpek nepřestal v naléhání, že mi to pětikilo fakt musí dát, tak sem mu z prdele řek, že ani za litr, tak vytáhl litr a vnutil mi ho. Fakt děsný, ale vždycky si vzpomenu na životní styl frndy z ezoalkoundergroundu, jehož smysl byl v tom získat co nejvíc nejdražších sraček za cenu co největších ezoblábolů. jak peníze nic neznamenaj, ale marmoleum, luxusní voňavky nebo takovou audinu či maso přeštických prasátek by to chtělo.
ráno sem šel vhodit účetní do schránky poslední fakturu za opravu odpadů, pak sem si šel vyzvednout novou občanku. Na úřadě sem zjistil, že v tom přiloženým letáku mi lhali a neaktivoval jsem 2 číselné PINy, ale rovnou tři. Čekal sem asi půl hodiny a musel sem čekat ve společnosti nějakých rodičů s uřvanejma harantama.

hospoda

** update 22:41 Sem byl včera v hospodě. Předevčírem byl koncert, takže sobotní večer byl prázdnej. Pár lidí, takže sem se příjemně v klidu vyndal. Dneska dlouhej spánek a nic nedělání. praní prádla, žraní jídla z bistra. Sjel sem Childhood's End a za sebe můžu říct, že sem byl spokojenej. dílo bez šťastnýho konce je nejlepší dílo.
k nasrání je, že husitská je rozmrdaná a bez asfaltu, takže dročky nemůžou zajet až k hospodě. to sem zjistil ve středu a včera už sem směroval dročku ke slovanský lípě. ale je to na piču a já doufám, že se v pondělí cisterna s pivem dostane na vzdálenost dosahu hadic. pivo by nemělo v hospodě dojít, protože jestli jo, tak už je to na napsání stížnosti k rukám magistrátních úředníků. že musím kvůli dojebaný silnici běhat k dročce 150m mě sere, ale kdyby nešlo doplnit zásoby piva, to bych se posral.

nabíječka

** update 22:47 Protože v práci kromě mě a kolegy nikdo nebyl, obchodní úplně vopuštěný a nám nedali homeoffice. nejspíš kvůli třetímu kolegovi, kterej smrděl v kanceláři u zákazníka. takže kolem jedný sem se sebral, šel domů a vyřešil matku. pak sem navštívil vietnamský bistro, objednal si polívku a nějaký kuřecí s rejží a šel to domů sežrat. někdy kolem čtvrtý, když sem se chystal se psem ven, zazvonil telefon a neznámý číslo. takže sem ho vzal a na druhý straně byl chlápek, ze kterýho vypadlo, že má u nás v práci na recepci krabici s nějakejma tričkama, který si měl teda vyzvednout včera. jelikož kolegyně na recepci měla dneska dovolenou a nic neřekla o krabici s tričkama, rozhodl sem se udělat dobrej skutek a v rámci dobrých vztahů sem se sebral a jel do práce. tam už na mě čekali dva frajeři, vzali krabici a hodili mě autem domů. snad sem tu ranní nabíječku v rámci dobrých skutků aspoň trochu oplatil.
na hospodu sem se vysral, nakonec sem zabil večer psaním a na smažák s bramborem a tatarkou půjdu zejtra. celej den docela mocně houkaj sanitky a hasiči. asi ty zkurvený vedra, díky kterejm uschly poslední zbytky trávníků. vypadaj, jakoby trpěly žloutenkou.

Je na čase změnit přístup Čechů k alkoholu a tabáku, integrovat nové fenomény a být více mezinárodně aktivní, uvádí Vobořil. Nějaká zpráva o tom, že se v čechách chlastá a fetuje nejvíc v evropě.

======

** update 10:56 Tak nabíječku sem sehnal, dokonce mi ji v tom bazaru dali zadarmo. Já jim chtěl dát aspoň kilo, ale myslím, že mě chlap blbě odhadl a asi sem vypadal jako retard, kterej neumí do pěti počítat, tak se nademnou slitoval. Prostě takovej ten kundí ezoalternativní přístup. Jinak sem ve středu viděl v hospodě u stolu ženskou, která skoro nechlastala a měla dokonce práci. Sice seděla s partnerem, což je logický, protože takovýhle frndy jsou hned rozebraný, ale je fajn si připomenout, že můžou existovat i normální kundy a ne jen negramotný ezokrávy s vychozenejma základkama a schopností přechlastat všechny alkáče u stánku s levným chlastem. Jo a na palmovce sem viděl spícího bezďáka, kterej měl nohy obsypaný mouchama a jiným hmyzem.

jo, to bylo ten den

** update 19:26 Včera sem zabil den u zákoše instalací serverů a služeb, večer doražen v hospodě. dneska zase u zákoše konfigurace páskovýho zálohovače, oběd a strašný vedro. matce se přetrhl kabel od nabíječky k prehistorickýmu samsungu b100, takže zejtra jedu do bazaru koupit novou nebo rovnou nějakej starej tlačítkovej telefon pro důchodkyni.

Expertka: Tygří kosti na revma a penis na potenci? Pověry vznikly z mixu mytologie, historie i kultury. Jo, je strašný jak tyhle ezoduchovní nesmyslný sračky zabíjí planetu.

obyčejný den

** update 22:40 byl jsem otevřen diskusi jít dneska do hospody, ale nakonec popravdě vyhrála zodpovědnost, protože musím bejt zejtra po osmý u zákazníka, kde nás čeká práce. bylo by asi dost blbý přijít zničenej, když věděj, že bejvám zničenej ve čtvrtek a když k nim ten den musim, tak mě maj rádi. takže bych veškerou práci zejtra rád zvlád, abych k nim nemusel ve čtvrtek. důležitý je umět odhadnout důsledky vlastních rozhodnutí a rozhodnutí jít do hospody by bylo vostrý rozhodnutí.

======

** update 14:01 Dnes je obyčejný maloměšťácký den. Byl jsem hodit domovní účetní do schránky nějaký podklady, pak sem jel do práce, kde sem si udělal přípravu na zítřejší mordování s windows 2016 serverem. oběd se nesl ve znamení italský placky na piču a teď buší do hodin odpoledne a ručička se pomalu kolébá k době mého odchodu.

teplý pondělí

** update 22:38 Dneska sem málem těsně zmoknul, ale fakt těsně vo kozy. byl sem si zařídit nějaký věci u nákladovýho nádraží. je vidět, že se tam bude jednou stavět. večer sem zabil psaním a venku je zkurvený dusno.

======

** update 15:11 Venku je docela letní pařák. Co se dá dělat. Udělal jsem něco kancelářské práce, obvolal pár lidí a řekl kolegovi po dovolený, co se má udělat. Praha je poloprázdná, za chvíli razím domů, protože se ještě cestou musím stavit u kámoše v práci.

tvarohový knedle

** update 22:17 Inu nic, ráno sem chtěl jít do OBI pro nějaký sračky, jenže sem se probudil o půl dvanáctý, pravděpodobně důsledek toho, že sem se zasekl u počítače asi do tří do rána. řešil sem problém se startem X-ek, protože poslední měsíc občas nenaběhly, nvidia-smi bral 100% cpu a na displeji zůstal svítit jenom kurzor a ani nezablikal. nakonec sem na to přišel, vadnej udev skript, takže vstup do bugzilly a tak dál. furt je co vylepšovat.
takže sem udělal nějaký prádlo a vrhnul sem se do tvarohových knedlíků s meruňkama. Jo, kurva se musim pochválit, povedly se, nerozpadly a ani nerozvařily. jediný co mě nasralo bylo, že mi došlo makový semeno, takže sem musel koupit nějakej předpřipravenej a byl sem hodně zklamanej. není nad čerstvě rozemletej mák. dnes poslední den pohotovosti, nic se nestalo a snad už ani nestane.

úklid

** update 18:45 Dneska sem zabil den obyčejným maloměšťáckým úklidem bytu a praním špinavýho prádla.

cure the

** update 22:41 Odpoledne bylo úplně trapně pohodový, frajeři do tří odešli a když mi kolegyně řekla, že sme byli v kancelářích celej den sami a od nás nikdo nemakal, sebral sem se taky a šel domů. ty vole dovolený v malý firmě. bitcoin se plácá kolem 6200$ a sem zvědavej, jak dlouho ještě bude. konec hry nevidím. večer sem zabil psaním svých ubohých sraček a k tomu sem z televize od nějakýho vědce dozvěděl, že prej vodíku je omezený množství a za pár biliónů let dojde. čímž nebudou mít hvězdy čím topit ve svých kotlech, zhasnou a vesmir se ponoří do tmy a chladu. to mě trochu vyděsilo.

======

** update 13:35 Hele, dneska je pátek třináctýho. Kdo by to kurva řek. V práci je hovno a klid, dneska nemám moc co na práci. V zasedačce sou nějaký frajeři a jedou jakýsi audit. Protože jsou šéfovo významní známí, netrápím je technem ani kanadským hardcorem, ale jen si pouštím the cure. můj oblibenej popík.

vobčanka

** update 22:43 Klidný pohotovostní večer, který sem zabil psaním. Zase se musím dostat do tempa. V tývce běží hovno, venku bylo příjemně a zuří prázdninovej klid. Trasa tramvaje mezi Želivskýho a Florou je rozkopaná, takže jezdí náhradní doprava v podobě autobusu. docela voser, ale nedá se svítit. přemejšlím, že zítra nechám psisko spíš hlídat doma, protože navíc maj dovolenou v mejch oblíbenejch lahůdkách, takže stejně nebudou páteční psí úplatky, který dostává.

Neukazujte tolik atraktivních fanynek, prosí FIFA televize. Obraz šampionátu ničí sexismus. Jako nejsem nějakej velkej fanoušek těhlech sportů, ale přijde mi, že svět začíná mít solidní průjem. Snad se jednou nedočkám toho, že zavedou na modelky kvóty a fotbalisti s hokejistama s nima dostanou zákaz ženitby.

Kam zmizeli původní američtí psi? Všechny je pozabíjeli a snědli Evropané. Lidi všechno sežerou. Jednou sežerou celou planetu.

======

** update 15:00 Už se blíží konec pracovního dne. Poladil sem pár drobností, jinak sjíždím od oběda písničky od punkový grupy D.O.A.. Fotografie čubičky na výletě.

image

======

** update 11:02 byl sem dneska zažádat o novou občanku. tý starý končí platnost a já chci novou s čipem. navíc má rozměr jako platební karta, tloušťku jako karta a pravděpodobně půjde k některým úkonům použít jako karta. Vyřízení trvalo asi 15 minut, nevyplňoval sem žádnej formulář, nemusel sem k fotografovi, protože fotku udělali na místě. 21 století přichází do český republiky. no, přichází, vzhledem ke stavu současný vlády tolerovaný zasranejma odpornejma komunistama, je tahle země duševně zaostalá. agent stb s komunistama bude diktovat svoji představu, jak má bejt líp.