Zplozeno v období: ufo

práce vole

** update 22:28 trochu mě sere rozjetá hlava, nebyl to dneska pracovní problém, kterej by mě měl trápit. venku už nějakou dobu smrděj kytky a vícečiméně se všechno zelená, až na pár uschlejch stromů, který potkávám během pravidelných psích koleček. zejtra je tuším pátek a v sobotu mám přes den za kolegu pohotovost, protože jede se svým lokálním sdružením včelařů autobusem na zájezd. tak se snad moc neožere.

Na Pražském okruhu shořel vězeňský autobus, srazil se s tahačem naloženým tanky. solidní bizár.

======

** update 21:30 byla prdel dneska. ráno sem naklusal za domluvenou prací, malá účetní firma, samý chytrý ženský a prožil sem s nima celej den, protože sem zapojil novej předkonfigurovanej router a myslel sem, že do oběda budu doma. proto sem si ani nevzal napájecí kabel k notebooku, což byla po třech a půl hodinách chyba, jelikož nebyla kurva komplet nabitá baterka. před odchodem sem zjistil, že mám výpadky v síti a více než 50% packetloss. samozřejmě, že ta malá plochá síť byla tak historicky zkurvená, že půlka zařízení měla nastavenou jinou gateway než ta druhá a já pochopil, proč ten starej router měl tři privátní adresy z rozsahu 192.168. takže, než abych se hrabal v doméně a zařízeních, tak sem to nastavil jako ve starý konfiguraci. kolegové se poserou z tý domény, protože sem k tomu řešil nějaký outlooky a poštu. fuck.
ráno mi navíc volala matka novýho majitele bytu u nás v baráku a chtěla služby pana předsedy, tak sem ji poslal slušně do háje, protože sem stál v narvaným autobusu a když mi volala v poledne, tak sem ji chtěl poslat znovu do háje, ale řekla mi, že jít musí na sál, tak sem ji řek, ať přijde večer. přesně na minutu podle domluvy přišla ženská, která byla jasná doktorka, protože mi na první pohled připoměla matku sestřičku jednoho známýho. takže sem se dozvěděl, že manžel je chirurg nedaleko na poliklinice, že maj barák za prahou, byt v praze. doktorská honorace, mladej dělá pro statní silový složky, prej furt sedí u počítače, holku nemá a tak mu pomohli koupit byt. cena za byt dobrý, vešli se těsně pod 100k za m2 a i tak sem se tlemil, protože 100k za m2 v 2+kk je kunda předraženej byt. navíc teda s tím bejvalým majitelem rusákem si užili, já sem se tlemil, odvyprávěl nějaký historky o jeho stylu placení a naoplátku sem se dozvěděl, že v tom bytě nejspíš bydlelo pět bulharů. ty vole, ten zmrd platil jen za jednoho člověka, čertví kolik vyvařil a prej měl nějakej problém se splácením, protože byt byl v bankovní zástavě. pičo tyhle kšefty týpků z východu.

zasranej květen a první urnový háj

** update 22:21 strašnice sou nějaký vylidněný. jestli si lidi nevybrali dovolený. zejtra ráno mám práci u firemní účetní, tak doufám, že mi to do dvanácti klapne a pak pojedu domů. večer sem promrdal u počítače, quake a televize. jo, a včera sem našel ležet na chodníku padesátikorunu. to mě taky potěšilo.

======

** update 17:21 Kompletní verze Vesmírných dýlerů 2 k dispozici, kdyby to náhodou chtěl někdo číst celý pohromadě.

======

** update 12:30 pičo, pěkně mě bolí hlava. protože je dneska volno, včera byl pařící den. já sem původně nechtěl nikam jít a chtěl sem čumět na filmy. každopádně sem byl sérií mystifikací vytažen na narozeninový večírek člověka, se kterým se neznám, byznys nedělám a on vůbec neví, že existuju. prostě takový to, když váš zaměstnavatel slaví narozeniny a vy jako jeho zaměstnanec pozvete svý kámoše. takže sem chlapovi vzal tulamorku, aby to nebylo blbý, že se mu tam objevil týpek, kterýho nezná a chlastá mu pivo. ale jo, viděl sem mařku, která nejspíš podniká v oblasti porna. pak mi zavolal soused, že je v hospodě a nikdo známej tam není. tak sem se nenápadně vypařil a šel o podnik dál.
v hospodě sem zjistil, že je tam halda vyndanejch lidí. takže pivo, pivo, pivo, žvanění a pivo. kecali sme o různejch hovnech, jako například o tom, jestli je rozdíl mezi swingers party a bordelem. jak soused jezdí dročkou, tak povídal o podnikách kam v noci vozí zahraniční turisty. dnes už to není jako v devadesátejch, že noční taxikáři museli mít přehled o pražských nočních podnicích a za dovezení klienta dostávali finanční odměnu. porno a byznys s erotikou je přesměrovanej na internet, takže taxikář už jenom dostane adresu. No, ale když na nějakou zašitou adresu vozíte lidi každou noc, tak pochopíte, že tam je podnik se sexem. já sem se zaseknul na tom, že když veze jednoho člověka na swingers, tak to nemůže bejt swingers párty, protože na tu se snad jezdí s partnerkou, ale normální bordel. no, neshodli sme se, ale asi sem sral kundu, která seděla zády ke mě a prudila, ať držím hubu. kurva, já si snad můžu v hospodě ožralej řvát co chci. pak přišly opravdu dvě pěkný buchty, fakt pěkný, že sem měl v jednu chvíli cuk, jestli si neřeknu o telefon. jenže sem si to pak rozmyslel, protože to nejspíš byly dvě kámošky a ta jedna měla nějakej problém, jak se pak ukázalo, asi se vztahama a chlapama a lila zacapy. tak sem se dozvěděl, že je konec dubna a tudíž čarodějnice a někdy kolem jedný ráno sme jeli domů, kde mě čekala fena a klid.

práce

** update 14:33 dneska sem si zkurveně máknul. ve čtvrtek du k zákazníkovi a připravoval sem si kerio fw. pak sem chystal podklady pro shromáždění a když sem přišel na poštu, tak sem zjistil, že tam je zkurvená fronta s jedním otevřeným okýnkem.

Kolínský masakr. Sedmnáctiletý karatista vyvraždil celou svoji rodinu. Ty vole tenhle masakr si pomatuju, velká aféra. Co sem netušil, že ti vrazi jsou už dvacet let na svobodě.

déšť snad po měsíci

** update 22:15 ty vole po bůhvíjaký době pršelo skoro celej den. jako zemědělci a vodohospodáři sou asi rádi, ale ten déšť je zkurveně studenej a já jednou zmoknul. den sem zabil prací v práci a přípravou podkladů na shromáždění. mám takovej divnej pocit, že na mě leze zkurvená rýmička. dostal sem domácí vajíčka, tak sem na ně zvědavej.

vesmírní dýleři 3

** update 18:07 piča. dneska sem se probudil v půl jedenáctý, udělal sem pěknou procházku se psem a po snídani vrhnul veškerou pozornost do vyblití konce trilogie. no, samozřejmě, že se to nepovedlo podle plánu, tak co chtít od amatéra sračkovýho žánru, ale dokázal sem to dodělat. ještě si dílo musím po sobě třikrát přečíst, ale největší kus práce mám za sebou. přiznám se, nechtěl bych být v kůži scénáristy nekonečnýho seriálu typu hra o trůny nebo walking dead. dokud udržíte pozornost diváků, dejte tam maso a krev, mrd, zradu, pěknou kundu, skupinu lidi, něco scifi a fantasy, koktejl pořádně promíchejte a máte nekonečnej seriál. samozřejmě je kumšt zalíbit se průměrnýmu mainstreamu, to bych napsal pokračování návštěvníků, ale asi by se moc nelíbilo, ona dáda patrasová není v nejlepší formě.

voko týden

** update 22:29 dobrý to bylo. přesně podle plánu. protože se v pátek v praze odpoledne už nemaká, měl sem domluvenej sraz v hospodě v pět hodin. protože mi všechny spoje emhádé odmítly ujet před nosem, přijel sem na zahrádku asi tři minuty po půl pátý, zrovna po otvíračce. pak dorazil kumpán a začala pětihodinovka v hospodě. tento týden byl společensky velmi výživný. dnes pohoda, žádný úklid, žádný sraní, jenom večer psaní. jo, pohnul sem s literární sračkou. politika je furt na hovno, babiš odmítá jít před soud dokázat kalouskovo celoevropský spiknutí a zeman leze do prdele číňanům v číně. teda leze, to už bych asi netvrdil, vzhledem k tomu jak vypadá.

no ty vole

** update 22:27 včera sem si dal opravdu pěknou šestihodinovku v hospodě. velmi vypadařený večírek. dnes dopoledne seminář u partnera s libovou snídaní a překvapivě i teplým bufetem k obědu. odpoledne sem si udělal home office, dal se do kupy a večer zabil psaním svý sračky.

Příznivcům SPD hrál na Václaváku Ortel. Dementi z celý republiky přijeli do prahy a předvedli freakshow pro cizince.

zkurvená porada

** update 22:29 mě tak ty zasraný bolševici serou. by mě nenapadlo, že mě budou srát ještě v týhle době. takový zmrdi pokrytecký. fuj ho, ještě že je čeká peklo. večer sem zabil psaním a rozbolelo mě koleno, takže asi přijde změna tlaku. teoreticky by mohlo spadnout pár milimetrů vody.

======

** update 19:12 Církve mají platit daň z náhrad od státu, rozhodla Sněmovna. mrdky rudý. ty vole, čeho sem se to třicet let od revoluce dožil. zmrdi zasraný.

======

** update 13:31 sem zjistil, že dneska máme zkurvenou poradu a já nejsem připraven. maloměšťácká chyba. snad to přežiju v klidu.

Facebookové děti jdou do puberty. A tvrdě pociťují důsledky chlubivých fotek rodičů. facebookové děti se prakticky naučí, že si prostě nevyberou, jakým debilům se narodí.

Podezřelý kufr na „Jiřáku“ vyděsil obyvatele: Prozkoumal ho pyrotechnik, bombu nenašel. Kolem toho kufru sem ráno šel a vůbec by mě nenapadlo volat policajty, protože sem myslel, že ho tam nechal nějakej hipster z vinohrad a dělá skrytou kameru.

Zemětřesení na Filipínách rozkývalo mrakodrap se střešním bazénem, až se voda vylévala na ulici. To de, ale já bych nikdy nebydlel v baráku, kterej má víc než tři patra.

rodinná procházka

** *update 22:33 dnes rodinná procházka z hradčanký, přes letnou, okolo technickýho muzea a vnitra až do stromovky. pak oběd, krátký spánek a večer ještě nějaký zařizování. tenhle týden bude náročnej. ve středu narozeniny a tryzna v hospodě, v pátek mám ještě jednou domluvenou hospodu. plán je jasnej, akorát mě sere, že musím zítra do práce.

fenkoff

** update 22:27 byl sem na venkově vyspat se v tichu. protože matka semnou přijela na velikonoce do prahy, prožil sem dnešní pozdní odpoledne a večer s výrobou španělských ptáčků. měl sem chuť na pořádný maso v provazový bandáži plněný různejma sračkama, protože ty hospodský a jídelnový verze mě serou.

Delegace Společnosti Pektusan navštívila KLDR, 1. místopředseda převzal vyznamenání. tohle je takovej bizár, až mi ho mozek nebere. když vás nikde nechtěj, tak v severní koreji vás uvítaj. já bych tam poslal všechny český dementy.