Zplozeno v období: ufo

výročí okupace ruským odpadem

** update 20:08 Zkurvenej plán na zejtra je nachystanej. zviřectvo sem nakrmil a rostlinstvo zalil. dneska už jen vyvenčím a pokusím se nemyslet. jo a viděl sem nový dlaždičky do koupelny, vybral sem si dobře. zejtra přijde malíř a já doufám, že snad mi do soboty vymaluje aspoň pokoj a osaděj konečně hajzl, že se budu moci přestěhovat zpět. pičo, ale ten úklid, kterej mě čeká, ten vyřeším dovolenou.

======

** update 11:39 Celý dopoledne sem manažéroval nějakou práci pro práci, pro dům a pro matčin barák. pan předseda a ufon v jedné osobě žhavil telefon a žvanil s všelijakými lidmi. No, pohoda, mám prostě svoji práci rád. Zítra mě čeká u zákazníka překlápění pošty ze starýho serveru na nový, cca 180GB mejlů a začínám v pět odpoledne. Venku se ochladilo a dá se konečně i normálně v garsonce spát. Jako po tomto měsíci živoření v garsonce pro důchodce, si trojnásob vážím svého bytu a už nikdy nedopustím, aby nějaká nevzdělaná kunda píčovala na dvěmi předraženými místnostmi. Dvě místnosti s vysokým stropem, vždyť je to pohoda, ale jen pro normální maloměšťácký lidi a ne ezoalternativní underground, kterej mele hovna a raději žije po garsonkách.

Většina Čechů se shoduje, peníze jsou pro šťastný život potřeba. No však je to jasný jako facka, že na dovolený, dárky a pohodu se musí vydělat. Jenom to akorát nechápou ezokundy, který ještě po třicítce melou hovna o tom, že peníze nejsou všechno a současně si vyžadují náročných dárků v podobě zahraničních voňavek, luxusního masa přeštickejch vepřů, luxusních dovolených u moře a k tomu ještě potřebují platit pražskému vzduchu garsonky, kde by vzdoušek nebyl obtěžován nějakými zkurvenými nájemníky. Není nic debilnějšího pod sluncem než kunda, která je navyklá díky rodičům na blahobyt, ale sama mele ezoalternativní undergroundový hovna o tom, že nebude žrát brokolici a současně zanechává za sebou finanční spoušť a ještě se nechá defakto vydržovat matkou nebo fotrem. Prostředí ve kterým se pohybuju je zábavný, ale akorát ty kundy sou zasraná tragédie, která jim započala ve třinácti prvním užitím nějakých fetů. To se prostě nedá ničím opravit či napravit.

ČT - Průběh noci z 20 na 21. srpna 1968. No, jestli si nějak mám představit ruskou krádež krymu, tak to určitě bylo nějakým tímto způsobem, který soudruzi z ruska dobře znají a není ho potřeba nějak měnit. Předpokládám, že Zeman, Zmrdáček hovnáček Ovčáček a celej ten ruskej ksindl, kterej je nakvartýrovanej na Hradě bude dneska mlčet, popřípadně vypustí nějaký debilní hovna. Fakt pevně věřím, že národ dostane rozum a pošle Zemana i se svými odpornými nohsledy zdechnout na Vysočinu. Další věc je, že estebák Babiš taky určitě výročí nepřipomene, protože jako zasloužilý soudruh, kterýmu strana dovolila obchodovat na kapitalistickým západě, určitě nebude své bývalé chlebodárce jakkoliv odsuzovat. Ne, jsem přes všechny ty sračky, kterejma se tahle země brodí kurevsky rád, že jsme v EU a NATO, který nás narozdíl od Varšavskýho paktu neokupovalo. Akorát mě kurevsky děsí, kolik zasraní komunisti furt ještě sbíraj hlasů a serou mě frustráti, kteří se obracejí k Rusku jako k něčemu, co jim pomůže. Jo, pomůže, ale maximálně svobodě a demokracii do hrobu.

z venkova pryč

** update 20:30 Zase jsem ve městě a z vesničana se stal maloměšťák. Přežranej sem jako kráva, v podstatě v posledních týdnech hodně žeru, abych si obalil nervy sádlem a přežil rekonstrukci, k tomu sem si dal spánkovou jedenáctihodinovku v tichu a klidu dědiny. Samozřejmě nechybělo dobrodružný cestování vlakem a přeplněným autobusem MHD. Jedenáctý příběh mý neskutečný sračky je na Internetu.

pivko

** update 13:56 Ty jo, včera sem úplně vynechal blogýskovej výblitek. Inu, není se co divit, byl sem po hospodě vyřízenej a do toho sem musel generovat práci, takže sem doma prostě a jednoduše vytuhnul. Dneska přišla dlouho očekávaná zásilka a večer jdu na pívo.


image

image

tramvaják

** update 11:46 No, dneska sem vlezl do tramvaje a tramvaják na mě začal řvát, že mám jít se psem dopředu místo, abych zabíral prostor pro kočárky. Chvíli jsem se s ním hádal, že mám velkýho psa, že to místo vpředu je pro slepý s čoklem a že se bude můj pes motat pod nohy důchodcům, kteří si půjdou obsadit místa vyhrazený pro mrzáky. Frajer píčoval a úplně sem ho nasral tím, když sem mu řek, že mě nebaví a že je po těch deseti letech co jezdím s čoklem po praze první, kdo takhle prudí. Bouchnul za sebou dveřma a na další zastávce se začal srát na místo pro mrzáky důchodce se dvěma berlema a prostě vpředu u kabiny řidiče fakt moc místa není. Naštěstí důchodce s berlema byl laskavej, protože řekl, že si sedat nebude, jelikož příští zastávku vystupuje a moje milá čubina budila ve spolucestujících roztomilé pohledy. No, kdyby věděli, jak má ráda jiný čokly a jak miluje děti, asi by se takhle netvářili, ale sranda jako byla, né že ne. Venku chčije, ochladilo se a já jdu dneska na pívo. Zítra dorazí chlap a měl by vyvložkovat komín kvůla novýmu kotli. Včera jsem taky konečně vybíral nový dlaždičky do koupelny.

zasranej pařák

** update 22:22 Zkurvený vedro. Abych zabil večer a čas, začal sem číst jedenáctou kapitolu ty svý sračky. V tývce jede nějakej vetřelec.

======

** update 15:08 ty vole, vymrdaný počasí, dneska vylítlo zase na třicet a já nemohl celou noc spát, protože mě bolela zkurvená hlava. Dvacet stupňů, třicet stupňů, pak kunda zase dvacet stupňů, vždyť to není normální. Snažil sem se dopoledne něco udělat, protože dělat sem musel a zákazník se neptá, že mě bolí hlava. v tývce jedou nějaký dokumenty a do toho hromady reklamy, z nichž další debilní po home creditu je propaganda na nějakou sračku jménem kamali. home credit, kamali, mrdky, který dojej finančně negramotný dementy. si vždycky vzpomenu na bejvalku, jak si půjčila od nějakýho cetelemu nebo jiný mrdky 60litrů a divila se pak, že musí zaplatit 90litrů a ještě mlela ezohovna, že prej na západě je normální si půjčovat. Takže sem to samozřejmě musel zacálovat já a posledních pár let mám krutě ujasněný, že kunda, která pomele hovna, že nevim co kolik stojí, mi nestojí ani za to, aby se mi postavil. Ty vole, nějaká kunda, která promrdá desetitisíce v pronajatých bytech, exekucích a sračkách, o kterejch naštěstí nevim, mě nebude školit kvůli spotřebě hajzlpapíru. Čím větší finanční negramot, tím větší hovna to mele a když je chlap zamilovanej, tak si nechce připustit, že si kunda vlastně sere do huby a dělá čůráka ze svýho chlapa. Pokaždý si na to vzpomenu, když posílám splátky za 200litrů, který píča promrdala během 4 měsíců. No, už mi zbejvá jenom 54litrů a budu mít splaceno a tím pádem se zbavím jedný z posledních přípomínek toho, jakej sem byl dement a neskončil dřív. bitcoin se vyškrábal na 4400$ a konečně přišla korekce.

pohoda

** update 20:50 Jo a ještě si poznamenám, že si nejsem jistej do jaký míry lidi lžou do ksichtu, ale to co padalo z pana odpadníka bylo docela vostrý, protože některý báby ze třetího patra na sebe fakt drbou věci, který bych já nedrbal. Vím o nich, protože ty samý kecy do mě báby hustily taky a shodli sme se během kouření cigaret na tom, že je lepší si nechat řádnej odstup. Já si v duchu poznamenal, že kundí odstup, protože si moc dobře pomatuju, co některý kundy jely v mejlech po mým zvolení. Se fakt těším, až to budu mít za sebou a nebudu muset ty hovádka řešit.

======

** update 20:18 Dneska konečně došlo na vybírání dlaždiček do koupelny. Taky sem s panem odpadníkem řešil některá hlášení od nejmenovaných důchodců, abych se nakonec dozvěděl, že za všechno můžou ti posraní řemeslníci, který do baráku natáhla jedna bába na rekonstrukci svý koupelny a protože byli levní, přepůjčili si je další partaje. Bohužel u řemeslníků nutně neznamená nejnižší cena kvalitní práci. Je to vidět a mě to sere, že musím takový věci řešit. bitcoin se vyškrábal na 4328$. Furt čekám korekci, ale žádná pořádná ve smyslu pád o třetinu nepřichází.

======

** update 11:35 Dneska sem si dovolil udělat pohodový pracovní dopoledne, protože zanedlouho půjdu k zákošovi a ve 3h musim bejt doma, kvůla rekonstrukci. bitcoin 4210$

Pro zajímavost z diskuse z domu, kde teďka bydlím, to musí bejt radost dělat orgána: Vážení sousedé, k závadě hromosvodu na domě. Moje paní byla svědkem toho, když ten hromosvod doslova urval ten fetka (bohužel neznám jeho jméno), co v domě bohužel bydlí. Snažil se dostat do svého bytu oknem. Dle mého názoru by si opravu tedy měl zaplatit!

4000$

** update 18:30 Dneska zase v devět volala hotlajna od zákoše s tím samým včerejším problémem. Takže sem ho přehodil na frajera, kterej se jim fyzicky stará o datovou síť a ten po hodině vyčuchal, že si tam nějakej kokotskej zaměstnanec připojil svůj vlastní wifi access point. Pak sem dělal nějaký sračky, napsal dopis na radnici prahy10 ohledně snahy přehodit směr jednosměrky u nás za barákem a zbytek dne sem nějak prospal a prožral, protože sem fakt slušně vyřízenej. Už aby ta posraná rekonstrukce byla za mnou. Bitcoin se furt houpe kolem 4k$ a vyhoupal se až na 4190$. Solidní onanie.

======

** update 07:37 Se náhodou probudím zpět do života a bitcoin je za 4000$.

volání o pomoc

** update 21:09 Musím říct, že mě docela serou Kellnerovy reklamy na Home Credit. Nějakej vysmátej čůrák se mě snaží přesvědčit, že půjčovat si je normální a ještě se prej během rozmrdání koupelny seznámím se sousedkou. Druhá dementní varianta je ohledně půjčování si na zmrzlinu nebo co to tam melou ti čůráci, kteří ještě dodaj, že až děcka reklamní rodiny dorostou, tak si taky budou půjčovat na zmrzlinu pro rodiče. Pičo, vidím to jako brutální útok na naše finančně negramotný spoluobčany. On asi Kellner ví, proč zůstává zalezlej a dojí jen svý politický styky na Klause a teďka tu svini Zemana. Jo, to se mi dost líbí, jak Zeman s Hovnáčkem Ovčáčkem propagují tu nekorektní politiku a alternativní média, tak můžu fakt s čistým klidem politicky nekorektně říct, že Zeman je obyčejnej čůrák a Ovčáček solidní zmrdíček. Bitcoin se vyškrábal až na 3934$.

======

** update 18:08 Už byl dneska klid a doufám, že to tak zůstane až do konce pohotovosti. Musím si poznamenat dojmy z bydlení v matčině garsonce. Sice je o blok dál, ale všechno v okolí je jinak. Už sem nachytal houmlesáka, kterej mi sral skoro pod oknem, rodina, která žije nademnou je nějaká divná a dost často se tam oslovujou děti slovem "debile, kreténe" (nejspíš tzv. bílej odpad, dveře mají polepený samolepkama typu 'smrt vlastizrádcům' - míněno dox, havloidy, kavárny a tak) a v ulici, kterou venčím fenu je autovraků jak nasráno.

Rozvádějící se Monika Štiková: Už bydlí se zajíčkem! Fuj tajbl, to je hnusná představa, ale když starý kundě jebne v palici a začne si myslet, že je jí dvacet, tak s ní nepohne ani čínskej bagr. starej Štika za pár měsíců pochopí, že měl Štikovou poslat do píče už dávno.

======

** update 13:35 Venku je konečně civilizovaně, takový fajn maloměšťácký počasí. Ráno mi volalo skrytý číslo, jak se později ukázalo od zákoše, kde měli v jednom skladu problém, protože nic jim nefungovalo. Takže sem se sebral, dojel na místo, restartoval počítač a všechno korektně naběhlo. No, za ty dva litry, který zaplatěj za výjezd, proč ne.

Před 15 lety se na Prahu valila stoletá voda. Ty vole, to to letí, byl jsem tenkrát s kámošem u toho. Důkazní fotky zde.

chcavec

** update 22:48 No, chtěl sem si pustit nějakej film přes hdmi, podařilo se mi nahrát nouveau modul, protože displayport je nadrátovanej na nvidii, nahodit ho přes xrandr jako provider, ale nedostal sem zvuk, protože mám nejspíš spíčenou redukci z displayportu na hdmi nebo nevim. venku se ochladilo a bitcoin si onanoval kolem 3570$. Sem zvědavej jak velká přijde korekce, ale jako pičo...

v pondělí mám sraz s chlapem, kterej nám organizuje odpady a budu si domlouvat nový věci do koupelny, respektive úplně novou koupelnu. Plus hromadu dalších věcí jako zedníky a výměnu všech vodovodních roháčků. fakt se těšim až budu mít tenhle projekt za sebou. sem dobrej, že sem to dokázal zorganizovat, ale už sem fakt unavenej. pak bude prdel úklid a nechat ještě komplet vymalovat.

======

** update 19:43 No, v práci sem smrděl do půl čtvrtý, byl sem sám a čekal až přestane chcát. No, nepřestalo, takže sem šel domů a zmoknul sem i se psem. Život v garsonce je hustej, to by se s pomatenou kundou nedalo přežít, protože tyhle alternativní ezofrndy prostě potřebujou hromadu peněz a prostoru. Dneska nebo včera sem kecal s naší recepční a vyprávěl sem o frndách, který potkávám například v hospodě a vyjadřovala docela značný nechápání toho, jak může ženska po třicítce každejch půl roku měnit práci, protože tu ji někdo nasere, tu ji něco nebaví nebo se živí brigádičkama a mele hovna o tom, že peníze nic neznamenaj. Pro ni třeba znamenaj dost, protože z toho co vydělala musela vychovat dvě holky, jelikož jejich otec byl nějakej sportovec a neplatil výživný. No je prostě fakt, že u nás v rodině neexistovaly kundy, který by se nechaly vydržovat, já na to zvyklej vlastně nejsem a i moje babka chodila makat do skladu s náhradníma dílama nebo čím. Ale tohle je přesně maloměšťáctví.

======

** update 14:19 Od rána chčije, chlap dostal přednášku o vopičí hrazdě z plynový trubky a slíbil mi, že přívod plynu předělaj. Zkusím počkat, jestli se déšť nepřežene a pak půjdu domů. bitcoin se vyškrábal na 3526$.

msa 2040

** update 19:04 Ty vole, dneska sem zase celej den konfiguroval, pak sem ještě vyklikal další webíkový vmware testy na desktop virtualizaci a nakonec se vytočil v baráku nad tím, jak jedný bábě přivedli novej plyn do boty. Takovou hnusnou vopičárnu, kterou ji ti ukrajinci předvedli, sem fakt neviděl. Taky sem ji napsal krátkej vostrej mejl.

Policie požádala o vydání Babiše a Faltýnka kvůli Čapímu hnízdu. Jasně, zase to bude nechutná kampaň za kterou bude stát samotný Kalousek. Kunda je to