Zplozeno v období: ufo

práce

** update 22:51 Dneska ráno sem jel k zákošovi, kde sem myslel, že akorát roztáhnu diskový pole, zvětším volume pro vmware a půjdu do prdele. jenže měli nachystanou další práci, včetně aktualizace nějakýho divnýho softwaru pro vedení seznamů nějakejch odpadů, takže sem domů dorazil docela pozdě. pak se ozvala matka, že je v praze a večer sem zabil prací. zítra středa, piva třeba. bitcoin dává solidní výprodej.

pondělí se sněhem

** update 22:24 sníh je v prdeli. akorát zima zůstala. chtěl sem dneska psát, ale zasek sem se u jiný práce, která mě taky baví. se něco novýho učim a to je vždycky zábava. v tývce jede nějakej dokument o fízlech, který na letišti berou lidem drogy. kauza babiš a jeho familíe nabrala solidní rozměr venezuelský telenovely. celá ta rodina musí bejt taky v píči, mít takovou hlavu rodiny. estébácká žumpa.

======

** update 13:59 ne, skutečně sem ráno nešňupal koks, nýbrž v praze ráno sněžilo. první letošní bílej studenej sajrat přišel do města. kalamitu to nezpůsobilo, do práce sem dojel tak akorát, abych se stihl nasnídat a vystříknout při přípravě na školení přes webex. Já se přiznám, že tyhle moderní metody vzájemný komunikace mě fakt serou. Tak jako nerad telefonuju, protože se nemůžu zbavit dojmu, že si vzájemně řveme do uší, tak stejně nerad dávám schůzky přes webový meziksichty. Mě taková diskuse přijde dost neosobní, jakoby všichni zúčastnění byli oblečení ve šprckách. Chápu, že to řeší hromadů problémů, hlavně ty finanční, ale rozhovory přes webíky mě serou.
docela dobře sem se v noci vyspal a ráno mě prubudil psí ksichtík vedle mý hlavy. Čím je čubina starší, tím víc chce mít klid a když spim na gauči, tak odchází na koberec. Asi sebou hodně v noci házim a ji to sere. Občas ale zůstane a pak první, co po probuzení spatřim, je psí obličej, kterej čeká, až se začne něco dít. Je to hrozný udělat si závislost na svým psovi, ale já prostě vidím tu velkou psí lásku a pak taky vidim, jak bejvalka svým agresivně sobeckým přístupem málem psí matku zabila a když nedokázala zabít psí matku, tak aspoň zařídila smrt osmi štěňátek. Jen kvůli tomu, aby mě nejspíš nasrala a že si nedokázala odpustit nějakej debilní koncert v Úvalech. Pokaždý, když si vzpomenu, jak vyjebala s psí matkou, sem rád, že sme děti neměli. Protože kurva, když píča nedokáže soucítit s debilní fenou, jak by chtěla vychovávat haranty? Osobně doufám, že boží mlýny melou i za smrt osmi štěňátek a já doufám, že aspoň jednou potkám v životě babu, která bude slušná, vzdělaná a tak nějak lidská. Vím bezpečně, že tlustý bloncky tuhle podmínku nesplňujou, protože u nich jedou úplně jiný diagnózy, hlavně ty ezoalternativní. Jo a jsem si vědom, že taková citová závilost k psovi taky není úplně dobře, ale je to můj vymrdanej čumáček a nikoho jinýho.

sedmnáctý listopad

** update 20:29 mám docela zaneprázdněnej víkend, makal sem a nevim co z toho bude. včerejší sedmnáctý listopad sem byl krátce oslavit v hospodě, původně sem si chtěl dát jídlo, ale byl koncert a celkem narváno. hrály dvě kapely, vzpomínalo se na 89. demonstrace v praze byly prdel, občané dali pěkně nenásilně najevo, co si myslí o politice zkurvenýho estábáka babiše, zmrda zemana a fašisty okamury. tahle trojka musela být nasraná. navíc teda babiš projevuje opravdu kvalitní lidský vlastnosti. manipulátor, křivák, podrazák a hlavně srab bez koulí. v zákulisí mu to asi šlo, když stavěl agrofert, ale naštěstí demokracie není firma. průser však je, že tahle země ani po třiceti letech nevzkvétá, tak jak by měla. jo, problém je v lidech, ne v mimozemšťanech.

padá listí

** update 22:44 vrátil sem připravený ápečko sousedovi a zbytek večera zabil psaním. musím s tou svojí sračkou zase pohnout. v práci byla pohoda, protože sem v ní byl skoro sám. sem spruzenej z jedný státní organizace, ze který nám chodí hlášenky mejlem, kterej chodí jako čistej plaintex s naformátovaným xml. to musíme vyeditovat a vrátit zpět. na otázku, proč nám nedaj přístup do webovýho rozhraní helpdesku, mi bylo řečeno, že se nemám ptát. nejspíš asi abych neměl příliš pocit, že už je líp. a eobčanka by už měla komunikovat s linuxem. akorát mě vadí ten debian balíček a absence zdrojovýho kódu. sem zvědavej, jestli tu sračku nacpu do gentoočka.

porada od devíti

** update 23:53 Sem si dobře nasral do kalhot. Jen kvůli laskavosti sem půjčil sousedovi moje starý wifi ap s openwrt, protože potřeboval udělat relay bridge. já mu vrazil to apéčko do ruky, ať si ho zkonfiguruje sám, jenže mi volal, že se sice přihlásí, ale rozhraní naprosto nic neukáže a zůstane bílá obrazovka. no apéčko z konzole běželo v pohodě, ale to webový rozhraní luci bylo tak starý, že se odmítlo pustit, takže sem se podíval, jestli existuje pro tu starou sračku upgrade a doufal sem, že ne. jenže existuje, tak sem ten starej tp link upgradnul, von přežil s minimem volnýho místa, ale relayd sem naistaloval a bridge uchodil. ty vole, z toho by se chlap posral.

======

** update 15:01 Ty vole, podařilo se mi včera úspěšně urvat relativně včas, abych krásně kolem jedenáctý vyvenčil a šel spát před půlnocí. Bylo to fajn, ale přiznám se, že mě začíná dost pořádně srát jeden zmrd, kterej sám neplní dohody a přitom ožralej huláká hovna o jinech lidech, kteří údajně neplní. Solidní kundí chucpe.
Poradu dnes od devíti jsem dal a žvanili sme až do půl jedenáctý. Dnes je čtvrtek a už aby utek.

mediální šrapnel

** update 11:20 Málem sem zaspal, ale naštěstí mě probudila fena, která chtěla jít na svoji pravidelnou procházku. Venku je příjemně, stavil sem se u účetní a rozčílil nad tím, že mi kolega naplánoval schůzku na zítra od 9h, když ví, že budu mít po středě opici. Co se kurva dá dělat.

Jak poznat ženu psychopatku. Velmi jednoduše, ale chce to prostě hromadu hodně špatných zkušeností. Taková píča ma dluhy, je v exekuci, práce ji sere a nevydrží makat dýl než půl roku v kuse. K tomu mele hovna o tom, že peníze nic neznamenají a věří svým ezotericky zdegenerovaným kámoškám. Taky žvaní bláboly o tom, že život dělají maličkosti, ale k tomu těžce lže o svým finančním stavu a vyžaduje luxusních dárků a pokud je takový present levný, má podezření, že je něco špatně. Taky taková kunda vyznává alternativnější styl života, fetovat začala tak mezi 13-15 rokem života a od tý doby ví, vo čem jako ten život je. Zabíjí hromady času blábolením po facebookách ve zbytečných auditkách, kde pobírá rozum od stejně zdegenerovaných jedinců. No prostě průser, akorát člověk nesmí bejt zamilovanej, protože potom tyhle jasný znamení nevidí a hádá se s kámoši, že ta užasná ženská není ÚBP (úplně blbá píča) a že se fakt kurevsky pletou.

======

** update 00:27 Vodpoledne sem měl kupodivu práci jako instalaci nových licencí do naší ASA krabičky a vyřizování emailů, které nepatřily mě, ale nýbrž kolegyni. Přijela matka, večer sem zabil psaním a ještě sem si přidělal nějakou práci navíc. Jo, kdybych nebyl debil a nic neslíbil, nic bych nedělal. ale furt lepší něco dělat, než sedět každej den v hospodě. maloměšťáctví má svý výhody.

Přepis rozhovoru s Andrejem Babišem mladším: Já se toho člověka bojím, nechci problémy... Babišovi nechala pod nohama Slonková vybuchnout solidní mediální šrapnel.

krátký výpadek

** update 12:41 No, dnešní plánovaný výpadek nakonec trval pět minut místo avizovaný hodiny, takže mohla techniku udržet upska a já nemusel jak idiot vstávat v sedm hodin, abych všechno povypínal. vygeneroval sem sice díky tomu hromadu času do pracovního výkazu, ale nasralo mě to, protože bych nemusel po vypnutí nemusel jet na spíčenej opatov. to byla první věc, která mě rozrušila, tou druhou byla parta tlustejch frnd a dětí, který si sedly ke mě v autobuse. Fakt se snažím bejt tolerantní, ale když se na mě začne lepit silnější frnda, zvedne se mi tlak a vzpomenu si na výlet do jižních čech, kde se mnou bylo pěkně sádelnatě vyjebáno. znovu už to nechci zažít, aby se mi nevzdělaná frnda s vychozenou základkou tlemila do ksichtu, během prolejvání hrdla tvrdým chlastem s nějakejma domorodejma alkáčema nebo posranejma germánama. když je kunda blbá, jede alternativní teorie a je schopná se hádat s vystudovaným člověkem, že se mýlí a einsteinovy teorie nefungují, protože nás přeci navštěvujou mimozemťani.

žádnej kaos

** update 22:35 Dneska sem byl docela akční, vytelefonoval sem několik věcí a udělal něco v práci. kolegovi umřela v pátek matka, takže sme na něj byli hodný a nechali ho bejt. stárnem a dožíváme se věku, kdy už bude smrtka kosit čím dál tím častěj v našem okolí. co s tím? nic, protože hledánim svatýho grálu nebo pramenu mládí lidi zabili spoustu času, který mohli věnovat třeba vývoji perpetua mobile. statisticky vzato, brzo budu za zenitem. sere pes.
večer sem zabil psaním, protože sem na literární sračku deset dní nešáhnul. minulej tejden byl společensky docela akční. k tomu mě potěšilo, že jedna bába pochválila výměnu led žárovek na schodišti za nový moderní led žárovky, prej že je líp vidět. jo, taky mě z toho světla poprvý docela zabolely oči, ale ocenil sem, že si toho někdo všimnul. taková maloměšťácka blbost tahle výměna osvětlení, ale tý radosti kolik očividně přinesla. nejen mě.

den veteránů

** update 23:55 Včera sem byl na pívu. Protože se slaví den veteránů a konec první světový, v praze byla hromada akcí. hospoda měla privátní uzávěru a co mě vyděsilo víc, byla vysoká koncentrace chlapů v uniformách z první války. já když šel uličkou ke vchodu do podniku, tak sem měl co dělat, abych si ujasnil, že se mi to nezdá. Přítomnost štamgastů potvrdila, že úplně zavřeno pro soukromníky není, takže sem se pěkně zdržel. bio vylil dvě piva a už to nebyla ani sranda. dneska sem si pospal a odpoledne sem pomáhal s prací, s jejímž výsledkem jsem nadmíru spokojen. kurva to byl den a zítra zase do práce.

pátek

** update 22:54 Den v práci byl úplně v pohodě, ale zato odpoledne byl chaos. Do toho mi přijela mamina a mě se všechno posunulo. Nemám rád, když věci nejdou podle plánu. Teď sem úplně vyřízenej a zítra mě asi čeká pivo.

rosa na kolejích image