Zplozeno v období: ufo

nehodný pohodný

** update 23:14 V hospodě sem nebyl, koukal sem na nějakou sračku a začal číst rok svý sračkový práce. byl sem popravdě docela překvapen sám nad sebou.

======

** update 11:29 Včera sem měl návštěvu, docela dobrej pokec, o životě, kundách a alternativě taky. Vytasil sem pár historek ze svýho pokusu o vztah a furt musím konstatovat, že se lidi příliš nesmějou během líčení historek o celostátní pátračce, akce trpaslík v jižních čechách nebo svatba kamaráda václava. A fakt se snažím to podat, jakože mě to vůbec netrápí a byla to největší prdel v dějinách světovýho undergroundu a alternativy. A ty zážitky z podnikatelských kruhů ve špindlu, tomu prostě nikdo nechce věřit. No sere pes, co bylo to bylo, terazky som v pohodě s ezo alternativou zaraženou hluboko v prdeli.

E-mailové lži. Předvolební dezinformace psali a šířili lékař, advokát, důchodce nebo farmář. No to je jako matroš tyhle lidi. Další prdel je, že sem nedávno poznal takovýho konspiratika, kterej za vším vidí židovský spiknuti pod vedením klanu Rotshildů. Ten člověk pracuje v zahradnictví, hulí první megaligu a píše pro různý vlastenecký sračky od parlamentních hoven až po všelijaký národní demokracie.

celý dopoledne sem řešil telefonáty, nějakou poštu a zpomalený server, který nakonec dořešil kolega, protože sem musel jít sousedce pro blesk. pražská vlastizrádná kavárna oblepila bankomaty humornými letáky.

image

pohodička

** update 13:23 Musim říct, že mě to úterní zrušení s malířem docela pomohlo, tělo si navyklo na pivo a včera sem hospodu přežil bez újmy na zvratcích, ba dokonce sem po příchodu domů vybílil zbytky jídel v ledničce. Paní kuchařka je na operaci s kolenem, takže minimálně dva měsíce budu bez řízků, salátu, zelňačky a guláše. Nedá se nic dělat, standartní pokec a jediná kunda, která se mi pokusila otrávit život těsně před odchodem, byla vyndaná vyvoněná monika, která mě sere, protože je to klasická přestárlá čtyřicátnice, která přepije regiment dragounů a k tomu hází fakt otravný debilní komentáře. Navíc sem ji asi nasral, protože pálila nějaký elektronický cigára iqos od márlbora a já nejdřív myslel, že přišla s hovnem na botě. protože se mi z tohodle typu frnd zvedá kufr, což sem fakt nechtěl, urychlil sem odchod a zavolal dročku. ráno sem se probudil fresh, vyvenčil sem a cestu do práce vzal oklikou přes účetní, kde sem ve schránce zanechal fakturu k proplacení. den zatím pohoda.

Zdroj informací je mi ukradený, říká autor masivně šířeného dezinformačního e-mailu. Náhled do myšlení fanouška alternativních a necenzurovaných medií. Prostě zmrd.

Tady screenshot z diskuse SVJ, který řeším místo matky. Problém byl, že nesvítilo veřejné osvětlení na ulici před barákem.

image

opoce

** update 11:43 Mám solidní opoci. Včera sem si šel sednout s domovním malířem, protože mu pívo slibuju už od prosince. No, je potřeba s řemeslníkama udržovat dobrý vztahy, protože nikdy nevím, kdy je budu potřebovat. Zvlášť, když žádný slušný a poctivý řemeslo neumím. Strašně sem se zlískal a dneska ráno v 7:15 mě probudila česká pošta, že mi jako vezou můj objednanej stůl. Tak sem se zeblil a seběhl před barák. Vytáhl sem stůl domů a šel si ještě na hodinu lehnout. Pičo, dneska pro změnu hospoda u voka.

Tarantino je ten nejhorší, útočí feministky kvůli zmínce o Polanském. Zkurvený kundí feministky. Hned bych je všechny posbíral a poslal někam na měsíc, aby si tam udělaly svůj feministickej stát.

Strany domlouvají obecné referendum. ANO odmítá, aby bylo možné hlasovat o „czexitu“. Zmrdi od komunistů, spd, pirátů a ano úspěšně pracují na otevření stavidel na cestě k exitu z eu. Zasraný piráti, každej kdo jim dal hlas by měl vrátit občanku a vzdát se svéprávnosti. Tahle republika bez eu půjde jenom do hluboký prdele a píči.

nasranec úterý

** update 10:55 Dodělal jsem nějaký drobnosti, napsal mejla vlastníkům bytů a ceduli na nástěnku, že jako začne oprava soklu a dodělá se konečně suterenní byt. Prostě pohoda a co mě těší nejvíc je, že ani nemusím prudit a lidi mě informujou o všem co se děje naprosto sami. V podstatě je hrozně fajn dělat s lidma, který nemaj mozky dojebaný alternativním uvažováním, drogama a chlastem, i když sou to obyčejný pražáci. Fakt si myslim, že tyhle lidi mi dávaj víc, než nějaký kundy, jejichž jedinej problém jsou kecy o zbytečných penězích a neuspořádaných mileneckých vztazích. No, nedávno si chtěla kunda se mnou povídat, ale asi po třech větách sem ji poslal do píče, protože mi už bylo 40 a frndí mentální zvratky sem poslouchal roky. Furt to samý, milenci, peníze a kundí problémy. Poslouchat to je ztráta času a zbytečný zasírání hlavy. Večer musím jít do hospody s panem malířem.

nový pondělí

** update 22:23 Vesmírní dýleři 2. Ano, místo toho, abych chodil každej den po večerech do hospody nebo sportovat, sedím u počítače a píšu sračky. Akorát ty zkurvený závěry mi furt nejdou, což hned pochopí každej zoufalec, kterej se náhodou pročte až do konce. takže teďka znovu kolečko, přečíst celý poprvý, podruhý a pak se zamyslet, jestli to dokupy dává smysl aspoň vyndanejm lidem. venku se ochladilo a začíná mrznout. ideální čas na procházku se psem, protože se moc pejskařům ven nechce. jen debil jako já, udělá kolečko v tenhle pozdní čas.

Gamer Paralyzed From Waist Down After 20-Hour Nonstop Internet Cafe Binge. Solidní debil. A to ještě číňanům nezačal novej rok.

Praská další bublina? Ceny akcií spadly nejvíc za poslední dva roky. Bitcoin taky stále hledá svoje dno a krvácí až do mrtě. Investoři bez odhodlání a zenový trpělivost nemaj šanci. A nemyslím tim nějakou namistrovanou trpělivost typu "sežral sem tripa a teď sem guru jára", ale tu řádnou, tvrdě odpracovanou odříkáním špatných prodejních myšlenek.

======

** update 13:23 Další pondělí v mým nudným maloměšťáckým životě. Ráno sem dohlídnul na servisáky z PVK, kteří přijeli vyměnit patní vodoměr, pak sem zajel za účetní odvýst lejstra a smlouvy pro letošní rok, abych zase skončil ve svý kanceláři. Vypadla na chvíli elektrika, napsal sem několik krátkých emajlů a provedl jeden telefonát. Venku běží sněhový přeháňky a v části práglu jsou pololetní prázdniny.

konec se blíží

** update 18:05 Nejvýraznější dnešní zážitek je asi rozbíjení palicí stodvacet let starýho betonovýho poklopu od studny. matka má novou a původní poklop bylo potřeba rozmlátit, aby se dal odvýst. Ty vole.

blížím se ke konci zasraných kosmických dýlerů. 23 a předposlední kapitola.

výlet

** update 17:06 Dneska sem si udělal výlet na venkov. Jel sem vlakem a ten sráč byl plnej, takže sem musel pár zastávek čekat, než se důchodci uráčili vysmahnout a uvolnit místa lidem, kteří jedou dál. to sou takový zajmavý paradoxy cestování vlakem. nejdřív jsou ve stanici lidi, kteří jedou nejkratší trasu, aby si mohli sednout. Kdyby bylo na mé maličkosti, v každým vagónu by byl průvodčí, který by hlídal, aby seděli jen ti, kteří jedu nejdál. já vím, píčovina.

Za dobrotu na žebrotu? Se žalobami na členy výborů SVJ se roztrhl pytel. Jo, riziková péče řádného hospodáře. Taky moc dobře znám, co znamená být orgánem v SVJ. Nejdřív se do mě srala bejvalka, pro kterou sem byl jenom debil, kterej koupil předraženej byt, vymrdal si čokla, nic nedokázal a dost pravděpodobně sem mohl i za její dluhy, exekuce a celostátní pátračku. Ale hlavně že měla ezokecy a volila dementy z pirátský strany, protože bartoš má dredy. Valná část lidí v baráku si zase myslela, že předseda je od toho, aby poslouchal rozkazy a příkazy vlastníků a dělal, co jim na očích uvidí. Ideálně nic, protože ze všeho je bordel. V tom byla expertka píča eŠ, kterou doufám dostihl ezoosud a pořádně se ji vysral na hlavu. Ti co zůstali, už chápou, že za ty prachy mám povinnost řádného hospodáře a ta spočívá i v regulaci debilních nápadů členů společenství. Paradoxně maloměšťáci z baráku pochopili o pár let dřív, co ve mě maj, akorát ty blbý ezopíče, pro který peníze nic neznamenaj, tak dluhy a drogy zásadně neplatí, ty to prostě nemaj šanci pochopit, protože ezopíčismus je něco jako sádlo. Zalepí mozek.

pátek zase

** update 22:59 V hospodě sem nebyl, zabil sem večer psaním. potřeboval sem dohnat práci a připosrat se konečně ku trapnýmu konci. v podstatě hovno, akorát mě chřipková epidémie, o který mekotali docela dlouho v televizi. hromady nemocných a nevěřím, že se mi posraná rýmička nevyhne.

======

** update 10:44 Včerejší večer sem tak nějak maloměšťácky promrdal. Nic se mi nechtělo, tak sem sjel dva díly star treku discovery, další díl akt x a jeden díl z příběhů podle pk dicka. Dneska ráno sem šel na veterinu nechat zkontrolovat psí čůránky, výsledek sem věděl předem, ale i tak mě stáhli o 160Kč. Ach ten kapitalismus, ale je fakt, že jak žiju v klidu po maloměštácku, tak nemám problém tyhle nečekaný výdaje řešit. Prostě se vyplatilo poslat do piče alternativu i s undergroundem.

úmorný únor

** update 10:58 Jo, včera paráda, vyrazil sem po dlouhý době se sousedem, vylemcali sme hromadu píva, vykouřili nějakou trávu a bylo fajn. žádný kundí kecy, prostě páradní zmašťovačka v hospodě. Kolem půlnoci sem byl v pelechu a opravdu parádně se vyspal, naprosto kurevsky luxusně, přestože mě včera večer bolela hlava jako kráva. Možná nějaká souvislost se změnou tlaku a počasí, který by mohly do pár dnů nastat. Dneska sem v podstatě přišel do práce pozdě, jak sem zaspal. Nikomu to nevadilo, poslal sem pár mejlů a pomohl kolegovi naložit elektroodpad.

konec ledna

** update 12:09 Dneska sem se zkurveně dobře vysral, teda pardon, vyspal. Dopoledne sem dělal nějaký dobrý skutky a odpoledne si budu užívat dobrýho pocitu. Bitcoin si onanuje kolem 10k a stále hledá dno.

Průměrná cena nových bytů v Praze vzrostla meziročně o 19 %. Nojono, to je takový to, když vám kunda bez vzdělání sere na hlavu, že kupujete předražený byty. Ještě někdy mi budou vyfetlý ezopíči dávat rady a doufám, že dneska v hospodě bude kundí klid. To je poslední na co sem zvědavej, píča bez normální práce s ezomoudrama.