Prújem: ufo

zkurvený chlastenci

update 14:27 tyvle, hrozná krize. zase mi píšou pražský plynárny, že mně zlevní plyn. ani jsem je o to neprosil.

======

update 12:48 V ruském vězení zemřel Alexej Navalnyj. Putin se zbavil dalšího kritika. problém s prudičem kreml vyřešil ke svojí spokojenosti.

======

update 11:36 byl jsem u vietkonga pro mlíko. předemnou stál frajer, kupoval džus a platil za něj dvoulitrem. jako bylo mu rozměněno, ale netvářil se týpek za kasou příjemně jako v bance.

======

update 10:11 u řezníka koupil sem dvě a půl kila hovězího masa, žeber a morkových kostí na vývar. k tomu sem vzal jedno celý kuře, který upeču nožkama nahoře.

„Nechci tady F-35, ať si je vezmou do Prahy.“ Nákup stíhaček rozděluje Čáslav. já bych těm debilům do Čáslavi vzkázal, že jestli je sere letiště, tak už mohli svý baráky dávno prodat a odstěhovat se. Třeba do Ruska.

Kvůli protestu zemědělců hrozí v Praze kolaps. Pracujte z domova, vyzývá obyvatele magistrát. v pondělí si udělá do Prahy výlet chlastenecká proruská lůza v amerických traktorech zaplacených z evropských dotací. vzhledem k tomu, že musíme být odpoledne na kontrole ve vinohradský nemocnici, vezmu sebou pro jistotu německý nožík z německý oceli.

Seznamte se. Paní dánská feministka s pravým přírodním knírem, který ji může závidět lecjaký návštěvník barbershopů. A tou červenou rtěnkou ve stylu francouzských kurev to vážně vylepšila.

sračky nasračky

update 20:18 dneska byl vyloženě jarní den. na zahrádkách jsou plantáže sněženek a viděl jsem první zelenající pupence na větvích. všechno je to nějaký urychlený.

======

update 13:51 k obědu jsem si dopřál velkou prasárnu. nechal sem si z hamburgárny poslat jeden hambáč, hranolky, cibulový kroužky a tatarku. fotku dávat nebudu, nechci aby mi někdo záviděl.

======

update 11:54 Prorok umělé inteligence shání šílenou sumu na nové čipy. Ví něco, co my ne? proroci vědí vždy hovno, ale potřebují vaše prachy. čipy pro umělou inteligenci jsou novým blockchainem. je to další technologie, která by s lidstvem mohla v budoucnu být, ale dokud nedojde k vykrystalizování funkčních AI firem, investice do AI a AI čipů budou investicemi velmi rizikovými a budou hlavně pro rizikový investory, kteří počítají s rizikem, že o peníze přijdou. Je to stejně riziková investice jako byla před deseti lety investice do těžby bitcoinu pro dlouhodobý hodl. Spousta lidí v kryptosračkách a v blockchainových startapech utopila miliardy dolarů a přežila málokterá firma. Stejný jako dotcom bublina na přelomu tisíciletí. Pár firem přežilo a žije dodnes, ale spousta jich zanikla a hromada pošuků přišla o peníze.

Kobza žádá univerzitu, aby stáhla trestní oznámení za slova o ‚produktu inkluze‘. Teď čelí urážkám. vzhledem k tomu, že Kobza je čůrák ze Strany Plný Debilů, tak mu ty urážky fakt přeju. Nic jinýho než urážky a přes držku si nezaslouží.

Brněnští vědci zkoumají příčiny Alzheimerovy choroby na miniaturních lidských „mozečcích“. a hele, neočkovaní si k prodeji vlastního spermatu přidali další byznys...

======

update 10:35 Rusko odmítlo zprávy médií v USA o nových jaderných schopnostech Moskvy. ne že bych se chtěl těch ruskejch nacistickej zmrdů nějak zastávat, ale když sem včera slyšel ty bizarní hlášky o ruských atomovkách ve vesmíru, musel sem se smát a kroutit hlavu. tyvle, vždyť ti ruský kokoti nejsou ani schopní přistát na Měsíci, aniž by na něm neudělali novej kráter a teď by jako měli posílat do vesmíru atomovky? vždyť by jim akorát spadly na Moskvu.

======

update 09:23 sere mě jeden zasranej vietnamskej mongoloid. vždycky postaví auto na přechod tak, že je nájezd pro invalidní vozejk zabranej. jako musím uznat, že od pondělka přemejšlím, jak to maj invalidi na vozejkách ve městě zkurveně těžký. i když má město jakoustakous snahu invalidům ulehčit život, vždycky se najde zkurvenej mongoloid, kterej na slušnost zvysoka jebe.

sere mě cokoliv, co má ve svý filozofii základ slova anarchie. je úplně jedno, jestli se jedná o anarchokomunismus nebo anarchokapitalismus. anacho-cokoliv jsou prostě sračky pro dementy.

Kdo koupil byt po krizi, může se smát. Teď „draze“ pronajímá, říká expert. serou mě realitní rozumbradové. primárním cílem realitních bradů je prodat nemovitost. popravdě řečeno mrdám, co si myslí dnešní mladí a mrdám, kdo se směje naposled. já sem si prošel posledním výsměchem, když sem před sedmnácti koupil takzvaně předraženej byt, jemuž letos skončí hypotéka. prcám zlatý dekády a prcám už i ty mafiánský devadesátky, ve kterých zmrdi levně privatizovali a draze prodávali. ani jeden z nich si svoje byty a prachy do hrobu nevezme. prcám kecy, prcám kňučení, že je všechno drahý. vyprcaný mladý se prostě musej přizpůsobit realitě. tomu se říká evoluce a kdo to nezvládne, rozpadne se jak dinosaur.

Vůdce vesmírného hnutí vedl erotický privát. Klient mu zavraždil manželku. nelituju debilů, kteří dají peníze očividně duševně nemocnýmu kreténovi. spíš mě sere, že takovej retard běhá po svobodě a nikdo ho není schopnej vyřešit. vůdce kosmickýho hnutí je zralej na pořádnou nakládačku obuškem a psychiatrickou zkurvenou léčbu.

kolega se právě vyděsil, že prej v pondělí chtějí nějaký zasraný traktoristi s eurotraktory pořízených z eurodotací zablokovat prahu. jestli se mi ti proruští dezoláti s vlaječkama objeví na černokostelecký, tak jim půjdu propíchat nožem ty jejich zasraný europneumatiky.

abcdef

update 19:42 Tesco je zázrak, kámo, zázrak. Supermarkety jsou jako splněný sen. je to tak, chrámy konzumu.

======

update 17:49 Prvoinstanční soud v kauze Čapí hnízdo: Andrej Babiš a Jana Nagyová zproštěni obžaloby. česko v píči. hulvátství a zlodějina imponuje a vyhrává volby.

Euro je finálně u ledu. Vláda se k němu vrátí za rok, ale už nic nestihne. česko v píči.

Putinův výklad pro Carlsona u moskevských diváků propadl, píší The Moscow Times. evropa v píči. moskva není rusko, stejně jako praha není česko a new york amerika. trump i putin to dobře vědí.

Broadcom ukončil virtualizaci VMware ESXi zdarma. vmware v píči. ještě štěstí, že už jsou tu s námi alternativy.

======

update 12:07 zase něco lítá za zkurvenou nemoc. kolega lehnul, já fakt kurva už nevim. čekám, kdy lehnu já sám. tuhle sezonu nemocných zatím nějakám záhadný způsobem dávám.

třináct úterý

update 13:36 Má přístup k policejním spisům? Premiér Fiala zveřejnil zvláštní shody okolností kolem Babiše. prasárna, kterou komunistická svině Babiš směřuje proti premiérovi Fialovi, smrdí starými estébáckými metodami dehonestace oponentů a nepřátel státu. Tak jak naznačuje starej Kalousek, i já jsem přesvědčen o tom, že sběr potenciálně kompromitujících materiálů a vytváření složek je tradiční metodou lidských sviní.

======

update 12:59 už druhej den mám k obědu zelňačku, ne že by se mi nepovedla, ale všechno se jednou přežere.

======

update 10:37 jde to, jak jen to může jít. dorazil vozejk, tak snad bude sedět, ještě sem ho neviděl.

Hokejový skandál mezi Rusy a Bělorusy má dohru. Mezi přáteli nepřijatelné, ozývá se z Minsku. bělorusové dělaj překvapený, že se rusové chovaj jak zmrdi. :D

Tvrdík odešel z klíčových pozic u Číňanů, soustředí se na Tykačovu Slavii. čínská prostitutka, člen strany přátel organizovanýho zločinu a rozkuřovač zemanovců má novýho zaměstnavatele. od dob krachu ČSA jsem přesvědčen, že Tvrdík je oportunista, zmrd a obyčejná lidská svině.

vozeik

update 21:21 duha nad troskami Mordoru.

image

======

update 21:06 po pár letech se brobral bitcoin, líznul si pade a pomalu opět probublává do běžných médií. signal. Bitcoin překročil poprvé od roku 2021 hranici 50 tisíců dolarů za kus.

======

update 19:22 dvouhodinovka každoročního daňovýho papírování pro svj uběhla jako voda. no jasný, zhruba tak půl hodiny sem se snažil rozchodit starej scanner od canonu, protože po přeinstalaci notebooku sem na něj jaksi zapomněl.

======

update 15:29 Shopaholicadel odhalila identitu nového životního partnera: Lidé se obávají, že jde o seznamkového podvodníka. jojo, tohle je přesně ten bizarní život instantních tiktakových cerebrit. fakt je lepší žít průměrný život průměrnýho maloměšťáckýho předsedy svj, občas okořeněný udáváním a pruzením vadně parkujících hulvátů.

======

update 13:34 jak jsem lovil zmrda hulváta. u nás v ulici je zákaz parkování na chodníku. jako nedá se na zákazu trvat neustále, protože na chodníku přes den parkujou závozy obchodů a restaurací, většina závozů prostě vyloží a naloží zboží a jede do prdele. sem tam se objeví hulváti, kterým se nechce objíždět celej blok a parkovat na parkovišti pro hosty. to všechno se dá nějak přežít, protože do večera hulváti odjedou. pak je kategorie "zmrd", kteří hodí auto na chodník a nechaj ho stát na místě celou noc, celej víkend a celý svátky. to už já považuju za zmrdství. a jeden takovej zmrd hulvát už tak od září-října loňskýho roku zneužíval náš chodník. jak chodím v noci se psem ven, tak si prostě najednou začnu všímat, že potkávám na našem chodníku pořád jedno a to samý auto. vyfotím si ho, abych měl uloženou espézetku. pak přijdou vánoce, silvestr, svátky a zmrd stojí tam kde nemá. prvního ledna si všimnu, že má na palubovce mezi dveřma a volantem hadr na sklo a ten hadr vypadá jako vlajka čr. to si říkám "píčo, to je proruskej dezolát, flastenec a zasranej prznič národních symbolů, tak to zmrde ne". nastupujou tedy kroky..

 • píšu udavačskej dopis městský policii s přiloženými fotkami hulváta a prosbou, aby se zaměřili na noční parkování hulvátů, kteří záměrně porušují pravidla slušnosti.

 • odpovědí bylo něco ve smyslu "posíláme hned hlídku". já si v duchu říkám "omg".

 • o pár dnů později volám měšťáky, ať přijedou hulváta řešit. očekávám blokovou pokutu, botičku nebo odtah, tak jak bylo běžný ještě tak před patnácti lety. nic takovýho se neděje, vidím jak přijíždí hlídka, spolujezdec pouze stahuje okýnko a tabletem fotí hulváta. trošku mě tím nasrali.

 • diskusí na internetu zjišťuji, že do konce roku 2023 fungovalo něco jako slučování pokut, takže když byl v praze řidič dostatečně drzej a ignoroval tak půl roku výzvy k zaplacení pokut, přešly do dalšího řízení, kde je šlo sloučit do jedný pokuty s maximální pálkou 2500kč+1000kč manipulační poplatek. to je kurva levný parkování v praze, když si vezmete, že celoroční legitka pro mhd stojí 3650kč. to mě dost zvedlo mandle.

 • asi po deseti dnech začínám tedy občanský odboj a vytvářím A4 ceduli s textem, který mu izolepou přidělávám na čelní sklo.

"tento hulvát zde parkuje již několik měsíců každou noc, každé víkendy a svátky. Městská policie ho má na háku, hulvát ví, že je nepostižitelný, pokuty se slučují (zaplatí za ně maximálně jen 2500kč+1000kč manipulační poplatek) a tak je pro něj parkování na chodníku parkováním v Praze nejlevnějším. Co s ním dál?"

 • to celkem zabírá a hulvát přestává na chodníku parkovat v noci a během svátků. nicméně nevěřím, že jen tak přestal, protože lidi rádi zapomínají a hulvát hulvátem zůstane.

 • vydržel sekat latinu tak týden, než jsem ho objevil v sobotu ráno stát na chodníku přímo před barákem. píšu další ceduli a už si neberu servítky a pak volám zase měšťáky.

Pozor Zmrd! Pozor Zmrd! Ty Zmrde, tady není parkoviště, takže se zmrde zasranej už na parkování na chodníku vyser. Zmrde!

 • fízlové snad ani nepřijeli, protože podle poznánky "on tam furt stojí" jsem asi nebyl první, kdo volal. cedulka asi zapůsobila, protože sem náhodou čuměl z okna, když o pár hodin přišel frajer, automaticky se posadil za volant a pak si všiml papírku za stěračem. bylo vidět, jak při každým slovíčku zmrd sebou lehce cuknul.

 • tím odpadlo parkování přes víkendový dny. už jsem si říkal, že je zmrd poučenej, ale pak sem si při pár návratech z práce všimnul, že zmrdova kára parkuje o kus dál na stejným chodníku.

 • objednávám tedy samolepky s logem píči a nápisem "parkuju jak p..a". žena říká, že sme si mohli udělat vlastní a lepší, já ji řekl, že mě to nenapadlo a během jedné z odpoledních procházek samolepku nalepím nenápadně vedle zadního světla a čekal jsem, jak bude frajer všímanej.

 • prostě zmrd, postával odpoledne na chodníku pětkrát během mých návratů z práce, než jsem uviděl, že samolepka zmizela. to bylo slušný vytrolení hulváta, který s parkováním na chodníku zřejmě definitivně skončil.

 • minulej tejden mě překvapil email od měšťáků, kde mi sdělili, že dotyčný hulvát jen za poslední čtyři měsice roku 2023 dostal 8 pokut, za rok 2024 (tedy v podstatě za leden a kus února) obdržel pokuty 4 plus jednu botičku. nebyl jsem očividně jedinej, kdo volal městskou, nečekal jsem reakci od městský policie a byl jsem rád, že mi potvrdili zasranýho hulváta. přes měsíc to trvalo, než zmrd pochopil, že jeho hulvátství prostě může lidi nasrat.

 • prdel rozhodně ale nekončí, na chodníku se objevil firemní vůz, jehož řidič má zřejmě problém s chápaním délky doby parkování na dobu nezbytně nutnou k převzetí či předání zboží. prostě celej den či celá noc to rozhodně není. chybějícím písmenkem ve firemním logu mi sám nahrál na smeč, já prostě nemohl odolat a ještě včera ji tam měl.

 • jo umim bejt pěknej hajzl a nestydím se za to. je to moje ulice, moje čtvrť a moje místo, kde žiju.

image

======

update 12:11 okej, mám další zářez, jak jsem vyfakoval před časem týpka, tak sem se dneska úplně náhodou dozvěděl, že je to prej nějaká instantní celebrita, účastník realityshow, jeden z mnoha agátiných mužů a mlátička z ringu. jsem prostě diplomat, kdejaká šestnáctka by mu kvůli podpisu do památníčku položila svý panenství na oltář, ale pan Ufo ho pošle do prdele. To je prostě tak, že dneska se fakt už nedá poznat nadyzajnovaná instacelebrita od poctivýho vysmaženýho kriminálníka. srát na tenhle povrchní svět pozérů.

Ještě jedno krátké zamyšlení nad rozhovorem Tuckera Carlsona s Putinem. takový pěkný shrnutí rozhovoru dvou kreténů. jednoho z usa a druhýho z sssr. nicméně dezoláti, flastenci a čůráci, kteří nepoznají rozdíl mezi švédskou a ukrajinskou vlajkou, to prostě nepochopí. blbý je akorát, že maj kokoti volební právo, někteří dokonce sedí jako poslanci ve sněmovně a chodí do bezpečnostních výborů.

Moroccan hash dealers boycott Israeli drug smugglers in support of Gaza - report. válka nepřináší nic dobrýho ani dýlerům hašiše. jakmile jednou do byznysu vstoupí náboženská válka a nenávist vůči všemu židovskýmu, i prachy jdou stranou.

======

update 10:39 jako je prdel vybírat vozeik s kolečkama, když se ve vozejkách vůbec nevyznám a z výsledků google hledání vychází jediná pravda. vozejky jsou velkej byznys

okej

update 21:12 okej, žena má od včerejška jedinej zdravej kotník na sračky v sádře. a bude v tý sádře asi 6 tejdnů. sem rád, že se aspoň sama doberlí na hajzl, ale jinak si neodnese ani sklenici vody.

životní špína

update 09:20 záhada výluky vyřešena. havárie vodovodního řadu.

Bartkovský: Rozhovor Carlson vs. Putin dopadl podle očekávání. Dvě hodiny nudy, servility, lží a propagandy. nějaká americká píča spáchala dvouhodinovej rozhovor s adolfem putinem. jako já nevím, co kdo čekal, ale já nečekal nic od chlapa, který tvrdil, že na nikoho útočit nebude, kterej shromážil u hranic dvěstětisíc vojáků a tvrdil, že jde jen o cvičení. kdo co čekal od fýrera, kterej si myslel, že kyjev dostane kurva za tři dny. vždyť ta jeho slavná hnědá armáda šikmovokejch eskymáků ze sibiře dostala takovou čočku, že se musela s potupou vrátit na frontovou linii, kterou ruský zmrdi drží od roku 2014. jo, můžeme si za to sami dlouholetým ustupovaním kremlu a chlácholením levným plynem a ropou. putin byl, je a zůstane rudým zmrdem.

======

update 09:08 život je jak špinavý trenky. nikdy nevíte, kdy začnou škrábat.

okej, letím na tramvaj a vidím, že na zastávce probíhá nějaký chaos a část čekajícíh přebíhá sem a tam k zastávce určený pro náhradní dopravu. kouknu do jízdních řádů, tam se všechno tváří normálně. pak si všimnu, že na sloupku s odjezdy spojů visí žlutá cedule. žlutá cedule znamená změny v jízdním řádu a tahle tam očividně visela neplánovaně. nastavím vzdálenost mezi očima a cedulí tak, aby písmena nebyla rozmazaná a vidím, že je skutečně v provozu nahrádní doprava. řeknu si "mrdám na to" a jdu za křižovatku na zastávku běžných autobusů, ze který všechny spoje jezdí k metru. okej píčo, problém sem vyřešil, aniž bych se zamotal mezi zmatkující cestující.

vlezu do metra, sednu si a přistoupí černoch. rozhlídne se a začne otevírat všechny okna. černochům do hlav prostě nevidím.

dívčí kačeří zobáky se mi fakt nelíbí a nezachraní to ani drahej telefon v ruce. sorry holky, nemáte to s tím botoxem ve rtech přehánět. můžete si za to samy.

smrdí mi prdel

update 18:53 nejzákladnější filmy z 80's, který musel vidět každej. barbar conan, terminátor, commando, predátor, běžící muž a total recall.

======

update 15:50 chci jen napsat, že nevěřím koruně, nevěřím ČNB a nevěřím, že bankéři z ČNB mají na srdci blaho občanů. Nebudí ve mě důvěru a nevěřím ve smysl existence Český národní banky. Nelíbí se mi, že úzká skupina lidí ovládá kurz koruny a korunu samotnou.

======

update 15:18 já sem ho musel ztlumit, ale v televizi mele hovna havlíček karel k nějakýmu milionu premiéra petra fialy. to prase je červený ve ksichtě tak, až si dovolím tvrdit, že v práci chlastá první ligu.

======

update 14:53 v televizi blábolí nějaká personalistka kateřina z jakéhosi nadnárodní korporátu, že testují čtyřdenní pracovní týden. reportáž je doplněná vysmátými lidičkami z korporátní dyzajnový zasedačky, kde jakýsi týpek kreslí obrázky a doplňuje je texty typu dubai, web, a podobně. jsem přesvědčen o tom, že blbečci z korporátů žijou ve zcela jiný realitě, ve který naprosto neregistrují existenci zaměstnání, kde prostě čtyři dny ze sedmi dnů týdne pracovat nejde. debilové z korporátu nejsou směrodatný vzorek pracujících lidí.

======

update 14:46 objednal sem na chaty další semínka. znáte to, slunečnice, hrách, rajčata, letničky a podobný květinový sračičky.

serou mě líní lidi, kteří než aby šli dvacetpět metrů po svých, raději hodí káru na přechod.

======

update 13:01 cítím, že začíná období, kdy mě bude srát stravování po restauracích a jídelnách. fakt nevim co s tím, tedy kromě toho, že začneme vařit i během týdne. jiný řešení mě nenapadá, tedy kromě vyhladovění.

======

update 12:17 mezitím co se objevují první snahy o odstranění sudo a přechodu na polkit, soudruzi z microsoftu pomalu přinášejí sudo do windows. gratuluji.

======

update 11:12 hnijí nohy, ušní maz teče proudem a tílko žlutý od chcanek. na trenkách hnědý pruh a ve vlasech zbytky zvratků. tak to jsem celý já ve vší kráse.

mladí zoufalci

update 22:33 nechtějte vědět, kdo je ten váš "Bůh". kdybyste to zjistili, roztrhali byste všechny bible, korány, tóry, spálili egyptský papiry, rozšlapali hliněný destičky a smazali jeskynní kresby.

======

update 15:40 Alkohol, mobily a výlety v civilu. Řidič Blažkova náměstka kšeftoval s vězni. tyvle, neříkám nic. prostě ne...

======

update 15:10 Pracovali jsme i na Štědrý den, ale stejně jsme za blbce. Vývojáři popisují pozadí vzniku systému přihlášek na střední školy. příběh o tom, jak parta kámošů a dobrovolníků po večerech, víkendech a svátcích sbastlila přihláškovej systém a jak si ze začátku mysleli, že to bude pohoda na pár večerů. ještě sem zvědavej, kdo to bude následujících pár let udržovat, spravovat a aktualizovat. koupená podpora na pár let je totiž běžná služba. no, ono to dopadne tak, že se za pár let ten bastl vypne a postaví novej na zelený louce.

======

update 14:31 Babiš na Slovensku neuspěl s ústavní stížností. V evidenci archivních svazků zůstává jako agent StB. Babiš byl, je a zůstane komunistickou filckou a konfidentem totalitní Státní bezpečnosti.

======

update 14:02 chčije a já sem po obědě. sem si dneska dopřál kvalitní jídlo, ale vyhodil sem za něj skoro čtyři kila. no nic, na jídle se nemá šetřit.

======

update 09:24 vážně existují mladý lidi, kteří si počkají na tramvaj, aby mohli jet jednu zastávku. nepochopím, ale asi je to důsledek závislostí na mobilních telefonem a elektronickým konzumu.

sledoval jsem na internetu týpka s rakovinou, kterýmu chemoterapie a transplantace dřeně nezabrala. před pár dny napsal, že mu řekli, že už pro něj další léčbu nemaj a včera umřel. silnej příběh.

v kanceláři z kalendáře se na nás zubí bimbas kolegova syna, směje se malá nahá dcerka a oblečená stará u kinderbazénku. osobně bych spíš raději viděl dospělácký porno než to pedofilní. holt rodičovským úchylkám prostě neporučíte a kinderporno s námi zaměstnanci tedy bude celý měsíc.

Kde se ta zloba bere? Pět zdrojů, které rozdmýchávají nenávist v české společnosti. dobrej komentář, tahle republika je na cestě do hluboký temný řitě.

haha hhc

update 19:58 byl sem na kontrole na kožním, kde makaj až do pozdního večera a chtěj do mě řezat. no co, nedá se nic dělat, je to taková příprava na posmrtnou pitvu. cestou domů sem čekal na přechodu až mě někdo pustí. projelo několik aut s českými espézetkami a nezastavil z nich nikdo, ale ukrajinka v autě s ukrajinskou espézetkou mně dala přednost. je jasný, kdo je tady dezolát.

======

update 13:10 dlouho nebyla zhulená autorská tvorba. tak teď takový střízlivý obrázek zhotovený pod dojmy z brífinku ruský bakteriální strany plný debilů tomia okamury.

image

======

update 10:19 Studentka z MIT vymyslela, jak hrát Doom na displeji ze střevních bakterií. Nutno dodat, že herní zážitek není ideální… jako tohle asi bude nějakej čas lítat internetem, protože koho by nenadchla představa hrát dooma na displeji z hoven. nicméně vzhledem k tomu, že lidstvo debilizuje a je schopný přečíst zhruba tak jen titulek do délky 250 znaků, už si nepřečtou, že se jedná pouze o simulaci napsanou v pythonu.

======

update 09:42 poslední dny pustím zpravodajství na čt a jedou furt hhc. teď právě studio 6 a zase nějakej záchranář řeší hhc. jo, tahle epidemie syntetickýho kanabinoidu je důsledek, že je stále thc na seznamu zakázaných látek. jak bych tak řekl, mám už asi v píči, protože za tohle si můžou lidi sami. lidi jsou prasata, chtěj bejt zmaštěný a je jim vlastně jedno z čeho. lidi rádi žijou v opojení, aby neviděli, jakej zkurvenej prasečák kolem sebe dělaj. lidem je u prdele, jak jejich vlastní okolí vypadá a kdyby neexistovali debilové, kteří rádi občas uklízí domy a ulice, topili bychom se v odpadu a sračkách.

byl sem na jiřáku. běží rekonstrukce a asi pár let poběží. stavil sem se u pekaře, ale moji milí zmrdi a šmejdi odpadní, tragédie. pečivo skvělý, luxusně drahý, fronta plná mladých designových lidí, mezi kterými sem byl jediný chudák bez telefonu v ruce. nějaká šikmovoká asiatka si dokonce fotila i stojánky s čerstvě vyndaným horkým pečivem, jakoby viděla pekárnu poprvý v životě. jiřácký matky serou na slušnost a se svejma spíčenejma harantama se cpou do obchodu i když lidi vychází. kurva, tak nejdřív nechám lidi vyjít či vystoupit a pak se seru se vstupem nebo nástupem.

osobně myslím, že pro spásu planety by bylo nejlepší vyhynutí lidskýho druhu. kromě zničenýho světa po lidech nic nezůstane a ani by zůstat nemělo.

image

image