Zplozeno v období: ufo

kunda dovolená

** update 09:23 dovolená bez kund a retardů. co víc si přát.

twin peaks return

** update 22:41 vstával sem relativně brzo, takže sem dopoledne dořešil poslední záležitosti, udělal přípravu na zítřejší začátek výletu a jak tady kolega baf položil v diskusi dotaz ohledně dvou vrcholů, položil jsem si otázku, jestli není načase zahájit konečně dovolenou, odolal sem pustit email a dal si 2x4h s twin peaks a lynchem. s pauzou na pozdní oběd od vietnamce, sem sjel prvních osm odvysílanejch dílů. no, jak bych to tak řekl, dostal sem visuální a zvukový orgie s dějem, tak nějak typickým pro lynche a seriálový postavy, kdy držet jeho linku znamená nechat se třicetkrát rozmrdat. a ten konkrétní osmej díl, to byla esence. jako já se bavil, ale nemohlo se mi na mysli vybavit, co tady občas jednou ročně píšu, jak stopadesát mikro kyseliny, prostě v tý hlavě vybuchne jak atomová bomba a pak se to valí před sebou, v barevných oblacích ve sférách, který sou drobek posunutý od týhle. jestli má lynch takovýhle sny...

konečně konec června

** update 22:43 Kunda pátek, všech čůráků svátek. Dneska mě sral celej den, od začátku až do konce. Vopravdu všechno a všichni. Všechno se to krásně završilo kolem půl čtvrtý u strašnickejch hřbitovů, kdy se znenadání přihnal takovej zkurvenej liják, že jakákoliv ochrana byla marná. Navíc ještě asi padesát metrů od krytý zastávky, ale nějakej hajzl nahoře na mě vylil kýbl vlažný vody okořeněný kroupama o velikosti hrachu. kroupy tenhle tejden podruhý, teď sem je chytnul v plný palbě.
se psem sme počkali na další tramvaj a zbytek cesty sme se svezli. přijel sem úplně durch. zejtra vyřeším poslední věci a přípravu před vejletem, v neděli bych rád jel do píče pryč od internetu do zajetí špíny, ohně, vody, chlastu a naprostýho hovna dělání.

======

** update 11:24 Kunda konečně pátek, práce svátek. Bolí mě furt hlava a je píča půl dvanáctý a už sem rozhodnutej nedělat naprosto nic, tedy kromě oběda. Dodělal sem věci kvůla baráku, abych neměl příští tejden plnou hlavu toho, co sem ještě nestihl, koupil sousedce blesk a vykrad stojánky s pytlíkama na psí hovna, který už mi doma došly. A v neděli, nejpozději v pondělí jedu do hajzlu, pryč od internetu a jeho pomatených uživatelů.

solidní chcavec

** update 22:45 Konečně pozdní večer, protože v ten brzkej sem měl dvě schůzky ohledně baráku a pak se ještě stavil brácha a protože mám poslední den pohotovosti, tak sem to oslavil dvěma panákama tequily. vyvenčeno a nasrat.

Dívka zastřelila přítele. Chtěli mít víc diváků na YouTube. Hm, lol

======

** update 13:56 Babiš na další nahrávce hovoří o Havlovi a "špionce" Kleslové. Musím říct, že se mi chce z toho Babiše solidně zvracet. Zasraný zkurvený bolševik a zasraný zkurvený národ, který z něj udělá premiéra. Úplne vidím jak hraje na bolševickou notu o zkorumpovaným havlovi a tak.

======

** update 10:52 Teplota padla dolů, hlava mě stále bolí a opravdu mocně chčije. Spáchal sem nějaký telefonáty, vyřídil dva emaily a popravdě řečeno, mám už duchem pátek, protože příští týden mám týden dovolený. Dneska večer ještě setkání s panem instalatérem, kolegou místopředsedou a kunda veškerá předprázdninová práce bude hotova.

slušný vedro

** update 22:36 Tak to ochlazení bylo jen krátkodobý, protože odpoledne se neslo v opravdu dusným a vlhkým horku velkoměsta. houkaj hasiči, houkaj sanitky, není se co divit. zítra přijde chlap s fakturou na zálohu pro materiál, hodíme ještě pokec, večer schůzka s kolegou místopředsedou a valící se balvany už nepůjde zastavit.

Zeman otevřel lesní stezku. Obec navezla štěrk, aby ji projel v limuzíně. Strašný.

======

** update 15:20 Je po vedru. Pořádně zapršelo, popadaly kroupy jako hrachy a ochladilo se.

======

** update 13:16 Solidní vedro, mě bolí hlava jako kráva, to bude tou očekávanou změnou tlaku. Přišel mi návrh smlouvy a konečný výpočet za rekonstrukci odpadů. 1.6 mega včetně dph. ty vole, se těším až tohle budu mít za sebou, protože můj maloměšťáckej skill se tím dost zvedne.

Krampolová (56) skončila v blázinci: Vypije litry vína a nic se neděje, říká Jiří. ano, přesně tohle je důvod, proč je lepší bejt sám, než s retardovanou degenerovanou alkoholičkou. Prostě typická kunda, který se nikdy makat nechtělo, tak se přisála na relativně úspěšnýho chlapa a teď mu dělá jen ostudu a ten debil na starý kolena ji není schopnej vyhodit tam kam patří, do škarpy na ulici. Kunda, která mě přechlastá nemá už nikdy šanci na úspěch, i kdyby byla vlezlá jak štěnice. To fakt nikdo nechcete zažít, frndu, která se ožere a buďto dělá hysterický scény, hází předměty, řve na celý kolo jak posraná a ještě mele hovna o tom, že v alkoholu je pravda. A to třeba tři hodiny furt dokolečka, dokud se ji nevypnou zbytky mozku. Nebo se taková frnda vyndá, alkohol ji uvolní zábrany, začne se v tom alkoholovym oparu lísat a k tomu vykládá o svých milencích. Tak ať mi někdo neříká, že život s kundou je k něčemu dobrej.

manažérování

** update 22:24 Venku se ochladilo a já sem kurva rád, že je večer. Jediná výrazná zaznamenáníhodná událost odpoledne je, že sem byl nakoupit nějaký flašky s chlastem. Přesně řečeno tři, vodka, rum a tequila a teďka jak koukám na tu vodku, tak je svině nějaká prémiová od smirnova. její čas někdy přijde. z kalendáře pár věcí vyškrtáno, volali mi kolem devátý na hotline, ale naštěstí sem mohl dotyčného slušně poslat do prdele, protože ten jeho problém nebyl smluvně můj problém.

======

** update 11:58 Dopoledne sem dělal manažérskou práci, která spočívala v telefonování a ladění termínů. Samozřejmě kvůli baráku a mýmu bytu. Sem fakt zvědavej, kolik do něj ve finále vrazím, ale podle mých skromných a zjednodušených propočtů se mi rekonstrukcí elektriky a výměnou odpadů zvedne hodnota minimálně o 170litrů, což je kurva fajn. No, to sou prostě tyhle maloměšťácký starosti, protože tetovanej retard z alternativního prostředí by ty prachy raději prochlastal a utratil za hovna. To co dělám mi přijde pořád smyslupnější, než si nechat srát frndou na hlavu.

Praha vzpomíná na oběti komunismu. Zapojila se i dcera Milady Horákové. Celkem zajimavý, že Blesk zaregistroval toto smutné výročí, které by se mělo připomínat denno-denně, protože zasraní zkurvení bolševici tu jsou pořád a některý se zase oháněj slovy jako demokracie a svoboda. Nekomentujíc to, že jejich agenti a soukmenovci dodneš škodí této republice. Strašný, jak dokázali komunisti tenhle národ zdevastovat a ještě mají odvahu nasadit zasranou rudou svini Semelovou na první místo pražský kandidátky.

Paroubek v problémech. Manželka Petra tvrdí, že zneužíval jejich dceru. Jo, to je tak, když se člověk nechá oblbnout frndou, která nejde po penězích, ale jde jen po duchovních věcech jako je třeba sexy mozek. Sem si nedávno dovolil okomentovat na internetech příspěvek nějaké dívky a celé se to zvrhlo, že za poslední tři dny jsem měl v mailboxu každý ráno přes deset zpráv, každá s jednou větou. No a když sem ji potřetí požádal, aby svý myšlenky zkusila vecpat do jedný zprávy, dozvěděl sem se, že jsem jako ostatní a že patřím do ignorelistu. Pičo, tyhle internety a sociální sítě dělají z lidí dementy a retardy. Ale co se divím, na facebookový hovna bejvalky si pořád ještě dobře pomatuju a je každýho problém, že začne dávat online realitě významy, které v offline realitě pozbydou důležitosti a smyslu. Jo a minulej tejden sem vyprávěl v hospodě, jak moje bejvalka byla celostátně hledaná a furt se kurva nikdo nesmál, takže si tyhle historky raději schovám sám pro sebe.

kurva práce

** update 22:32 Konečně večer, zase pohotovostní. Nejmenovaný kolega přežil operaci, teď řeší opravu kolena. Sloužím teda jen do pátku do rána. Měl sem rozhovor s šéfem instalatérů, podařilo se mu srazit cenu, já sem spokojenej a příští týden začne navážet materiál. zejtra snad konečně pošle smlouvu a bude chtít zálohu. to musím do konce týdne vyřešit. pak jediný týden dovolený, který doufám, že neprochčije, i když mi dneska přišel stan a spacák, chtěl sem to všechno zhruba do dvou a půl kilo maximálně. dneska si pudu lehnout dřív, ne zítra ve stejným času jako dneska ráno. fakt nevim, kolik chyb mi ulítlo, ale tahle sedmá kapitola mi pár hodin čtení zabrala. bitcoin solidní výprodej na 2370$, výběr zisků před létem a před událostmi, které tuto sít v půlce prázdnin čekají.

V Cerhenicích chtějí Paroubka zpět do strany, Praze navzdory. Matroš tyhle cerhenice, jeden by řekl, že v noci choděj na to makový pole, který maj u vlakový zastávky.

======

** update 13:43 Hm, pořád je pondělí. Vyzkoušel sem si udělat kafe, firemnímu automatu jsem řek, ať mi namele co nejvíc zrn, ale i tak se mi klížej očka. Začala mi zase pohotovost, tentokrát jen do pátku, pak mě střídá kolega. Venku je báječně a já sem rád, že sem byl o víkendu pryč, prima vejlet. Takovej parádně maloměšťáckej. Užil sem si patnáct minut zpoždění u poříčan a viděl velká maková pole, jehož plody po utržení ronily krásné bílé makové mléko. No, feťák by byl úplně v piči, dvě makový pole hnedka u nádraží a ještě kousek za prahou.

Zemanovo zdraví se zhoršuje. Souvisí s tím i přitvrzení jeho rétoriky. Zase nějaké zlé podvratné drby, které pochybují o junáckém zdraví Milošově.

======

** update 01:22 Byl sem na vejkend za matkou, pohoda a klid venkova. Celý dnešní odpoledne a večer sem zabil zpracováním sedmý zasraný části, která je ještě navíc pěkně zkurveně dlouhá.

Vybudovat socialismus, vystoupit z NATO. KSČM má volební program. zasraný kundy rudý.

Světová federace taekwonda změnila název. Nechce už používat zkratku WTF. OLOL

kurva zase piv0

** update 14:12 Ještě chvíli a jdu domů.

======

** update 11:24 Hm, teďka sem si všimnul, že kopírování hlavičky nového záznamu způsobilo ztrátu jednoho znaku '*', což mělo trapný následek, že se hláška update přestala zobrazovat kurzívou. No, očicidně to nikomu delší dobu nevadilo a já si toho nevšiml, tedy až nyní. Sere pes.
Co je hustší, včera mi zavolal kolem půl osmý soused, že se teda jako de na pivo, tak sem se nechal ukecat a jeli sme na pivo. Dneska už opravdu nic, raději uteču z prahy. Je mi fakt hůř než tomu psovi, kterej mi leží za zády a tváří se hrozně otráveně. Chtěl sem včerejší večer zabít čtením další sračkoidní brakový kapitoly, ale fakt nezbyl čas. Fajn bylo, že sem dneska při čekání na tramvaj potkal hospodskýho kumpána.

Nejsou vědecké důkazy? Nevadí, i tak lze vakcíny vinit z nemocí, rozhodl Soudní dvůr EU. Demence ezokund prostupuje svět. Nevim proč, ale mám takovej divnej pocit, že lidi hloupnou, skutečně degenerujou.

Zeman o Sobotkovi: Svině a charisma lahve od okurek. Dochází u něj k rozpadu osobnosti, odpověděl premiér. Fakt se těším, až ten zmrd skončí i s těma dalšíma zmrdama v propadlišti dějin. Klaus, Zeman, rusko, čína, mrdky zasraný.

vedro

** *update 13:24 Ty vole, megazkurvený vedro. Včera hospoda super, v jedenáct sem byl doma a ani sem se nepoblil. Někdy kolem půl pátý sem se probudil, tak sem se zved a šel sežrat sulc s chlebem. Pak sem se probudil v devět hodin. Vyvenčil sem a šel do práce. Mám takovej divnej pocit, že chlastání včera a předevčírem úplně v pohodě stačilo, takže se na to dneska a zejtra vyseru. O víkendu sem pryč. Dozvěděl sem se, že ty plánovaný svatby, který se teďka dějou, nejsou příští týden, ale nýbrž tento týden, což mi docela vyřešilo problém, protože na víkend už plán mám a měnit ho nehodlám. Jako nechci ženichovi a nevěstě vyjadřovat nějakou tu upřímnou soustrast, ale už sem byl asi na pěti svatbách, třikrát sem svědčil a popravdě řečeno, už se nechci žádný další svatby účastnit, pakliže to nebude moje svatba kvůli dětem, ale stejně bude podmíněná předmanželskou smlouvou. To mám ujasněný, abych náhodou zase nedal důvěru nějaký pomatený frndě, pro kterou je život underground a čtení tarotových karet. Todle už fakt ne. Další věc je, proč se mi nechtělo, že mě děsila představa, že by se po mě zase sápaly nějaký vožralý kundy a já nemám zájem dělat opatrovatele přendaných kund. To je taky debilita, aby se chlap staral o píču, která nemá záklopku a mantinely.
No, takže příští týden mám zase pohotovost, pak dovolenou, pak se vrátím a zase mi začne pohotovost a práce na baráku. Do hospody se dostanu až za měsíc někdy v půli července. To je vostrý úděl maloměšťáka. Jo a slušně mě píchá v levoboku.

Žárlivost se z evolučního hlediska vyplatí, říká sexuoložka. Výraz tý sexuoložky ve mě vzbuzuje asociaci šílené krávy, protože to je fakt poslední co chcete řešit. Frndu, která nemá na práci nic jinýho než vám předhazovat kámošky a manželky kámošů. Nevim, nejsem si fakt jistej tím, že je žárlivost k něčemu dobrá, protože podle mě chlapovi bere čas a chuť věnovat se vydělávání peněz a živení rodiny. To je fakt to poslední, co chcete mít v hlavě, pomatenou ženskou, nad kterou furt přemejšlíte, kde s v ní ty dementní nápady berou a naprosto nic neuděláte, protože i když se na ty ženský nedíváte, furt je píča předhazuje. Jako ženská, která nutí chlapa, aby žárlil, je prostě blbá kráva, která si neuvědomuje, že spokojenej chlap maká a solí bez keců. To prostě frndy tak maj, pomatuju si začátek našeho vztahu, kdy mi vykládala furt o nějakých milencích tu a tam a já se to snažil překousnout. Dneska už na to seru, protože píča, která mi po šukaní začne vykládat o svých milencích a čůrácích, kteří volaj tu ze švajcu, tu z kostariky, tu z brna nebo z prahy, mě fakt nedojímá a nezajímá. Zbytečnej stres a kdybych já začal po šukání vykládat frndám o milenkách, tak se poserou a sou posraný až na píče. Takže z evolučně freudovskýho hlediska je otázka, co frndu nutí stát se sexuoložkou a mlít hovna o tom, že žárlivost je vlastně ok. Ne není, je to průser, když od rána do večera v čirém zoufalství řešíte kundu až nezbejvá čas na cokoliv jinýho.

Ze zákulisí hradu aneb Proč se Zeman nemůže vetřít k Trumpovi. Jedovatý komentář, proč Donald Trump pravděpodobně nechce přijmout našeho vrchního Alkoholika.

Fotografická reportáž z návštěvy starý Trumpový u Ovara Ovaroviče. Foto 1 a foto 2.

pivo

** *update 13:21 Jo, včera po návratu z hospody sem nachytal ezopíču paní dokonalou lásku, která venčí čendu a ty další dva zmrdy, jak si to pěkně valí károu v protisměru jednosměrkou, když musela kvůli mě zastavit, smála se jako píča a dělala, že je všechno úplně v pohodě. Myslím, že se mi ta kráva bude nějakej čas vyhejbat, protože jak sem byl vožralej, tak sem ji vyjebal do kund a píč, protože nesnáším radoby slušný ezokundy a ezozmrdy, protože toho pokrytectví je mezi nima až to bolí. Fakt nesnáším lidi, který melou o slušnosti, hrajou na ezosračkově vyvinutý lidi a pak v klidu noci serou na pravidla. Jak říkám, bejvalka mě naučila, že pokrytectví ezozmrdů může být nekonečně nebetyčné. Fakt mám radši lidi, kteří nežvaní a žijí slušně. Ale to sou pak maloměšťáci. Soused má kvartálek a pevně věřím, že jeho stará s láskou vzpominá na moji bejvalou starou, která je seznámila. Sem rád, že sem zatim furt sám, protože sem zodpovědnej sám za sebe a rozhodně už nechci přijímat zodpovědnost za vyfetovaný ezopíče.

======

** *update 12:04 včera sem se úplně náhodou ocitl v hospodě na pivu. teďka v létě to jde, ale počítám, že přes zimu si dám pohov, protože si nedokážu představit, že bych měl sedět v jedný místnosti s posranejma nekuřákama. Já chci zpátky svoje štamgasty. Dneska du zase a tento týden naposledy.

Milion ročně pro Václava Klause. Bývalého prezidenta sponzoruje muž, který od něj dostal milost. Tak já počítám, že Kájinek je taky Milošovi vděčnej a třeba mu taky pošle nějaký peníze na Klokánky.

Policie zadržela tři lidi z Lesní správy Lány kvůli veřejným zakázkám. Firma spadá pod Hrad. No nevim, ale přijde mi celkem logický, že si Mynář s Nejedlým udělali z lesní správy dojnou krávu. Ti zmrdi to mají v krvi.

Ronaldo už má dvojčata doma. Matku nikdy neuvidí. Ty vole, to je retardovanej buzerant tenhle vyvoněnej čutálista.