Zplozeno v období: ufo

brusel

** update 23:01 žeru bábovku od paní sousedky. proběhlo několik pokusů o učení, hlavně abych zejtra nevypadal jako totální idiot, ale aspoň jako poloviční debil. přečet sem kus svýho díla a vyvenčil psa.

Slevy z jízdného zaplatí i zdravotnictví. Kolik je to víček? 33 666 tun. Takovej olol článek. Mě se hlavně líbil titulek, jinak je to jenom povídání o facebookové přestřelce marketingových expertů s babišem respektive asi s jeho marketingovym expertem.

======

** update 12:59 Je pondělí a vedení je na nějaký konferenci v hradci. to znamená, že myši mají pré a minimálně já půjdu domů dřív. venku svítí zasraný slunce, zkurvený jaro je tu. zítra certifikace.

Evropská komise navrhne zákaz dvojí kvality potravin. Za porušení směrnice zavede vysoké pokuty. Zasranej Brusel, zase nám bude diktovat co máme žrát.

zahrádka

** update 23:45 Venku je normálně a v tývce jede jakejsi dokument o o nějakym vrahovi.

Policisté zfalšovali protokol a zabavili prodejci počítačové hry, tvrdí inspekce. Hrozí jim vězení. Ty si ti dementi nemohli gamesy stáhnout z internetu?

Zemanovci zjistili, proč je skoro nikdo nevolí. Jejich voliči si pletou písmenka. Pičo

G-Talk #10 - Tyler Durden. Rozhovor s nějakou internetovou hiphopovou star. Pičo kámo

======

** update 17:09 Včerejšek sem si udělal maloměšťáckej s malým alternativním obarvením v podobě večerní návštěvy hospody. pospal sem si, prověřil ztráty v paměti testem a teď žeru jídlo z bistra.

školení část čtvrtá

** update 23:15 Oproti dnu se docela ochladilo. dneska sem sousedce kupoval jenom blesk, protože šťastnou hvězdu a nějakej čas na kafíčko ji přivezlo příbuzenstvo. Prostě sem zabil večer po maloměšťácku. Učil sem se jak kokot. Každou otázku postupně prolýst, srovnat s dokumentací a udělat si poznámky s dotazy. jebat no.

======

** update 20:16 No, ještě si na nás udělal týpek čas dneska, takže dopoledne bylo takový opáčko a diskuse na téma "zasraně moc informací". Každopádně dostali sme informaci, kde se dá sehnat braindump, takže sme si kus prošli a hledali chyby. Fakt prdel. Ve dvě sem to dneska zapích, protože čtyři dny nalejvárna je fakt moc a šel sem se psem pěšky domů. Krátkej odpočinek a pak další práce, protože sem si musel zpracovat ten braindump, projít diskuse ohledně odpovědí, otevřít dokumentaci a naházet otázky a odpovědi do testovacího simulátoru. má zaplacený dvě licence softwaru jménem avanset. Takže sem do tohodle softwaru naházel 60 otázek, tři bloky po dvaceti otázkách.

školení část třetí

** update 21:36 Včera sem vypadl z hospody ještě před desátou, abych nebyl příliš vyndanej, ráno sem vstal normálně a celej den se zae školil. solidní blázinec.

Data z veřejných profilů na Facebooku bylo možné hromadně sbírat, přiznal Zuckerberg. No jo no, vždyť data sbíraj od samýho začátku. Data o lidech, to je to jediný, co má na celym fuckbooku cenu. Sem nějak myslel, že to všichni věděj.

pokračuje školení II.

** update 13:39 Školení pokračuje, zítra jede taky. Na zkoušku jdu v úterý. Dneska chvilku pivko a večeře v hospodě. Řekl bych, že je čas zahájit zahrádkovou sezónu.

pokračuje školení

** update 22:24 Hm, dvě takový poznámky zaznamenání hodný. Za prvý, oproti včerejšku je docela hic. Za druhý, chleba, kterej sem koupil minulý pondělí, přežil můj odjezd na venkov, sice už je natvrdlej a okoralej, ale furt dobrej. takže mi vychází, že v pekárně buďto maj nějakou solidní konzervační chemii nebo pečou poctivej chleba. a to ho mám jen v utěrce a chlebníku.

======

** update 21:22 Mám posunutej tejden, myslel sem, že už je středa. Dneska začalo další z mých hpe školení, tentokrát na tři dny. Jako musim říct, že mám v hlavě slušnej brajgl. Hromada informací, který musim utřídit. V podstatě to byla jediná událost dneška. Lepší než řešit kundoviny. Přečet sem půlku další kapitoly, abych aspoň chvíli myslel na nějaký normální sračky.

zpět v prdeli

** update 23:20 Jsem zpět v prdeli v praze, začíná maloměšťáckej režim. Vlak jel podle hodinek a je docela kosa.

apríl kunda

** update 13:03 Se přiznám, že na aprílovej humor nejsem příliš zvědavej. Nějak úplně nedokážu kolikrát dobře rozlišit, jestli si ze mě kurva kunda dělá prdel a nebo ne. To prostě nepoznáte jestli frnda jede srandu a nebo ne. jednou vykládá o švýcarských účtech a pak je schopná do ksichtu povídat, že za všechny ty exekuce můžou rodiče a nebo zkurvenej systém. Jednou mele hovna, že peníze nic neznamenaj, ale brokolici žrát nechce a voňavky to chce luxusní. Takže když v dnešní den čtu média, tak sem v prdeli a raději nevěřim vůbec ničemu, protože párkrát v životě sem uvěřil a stálo to pak za hovno. Jediný co je stoprocentně jistý, že roztáhnout nohy umí i lhářka nebo zlodějka.

kurva výlet

** update 17:14 Sem na vejletě. Zítra začíná duben, který má jenom jeden význam. Budu slavit třetí rok od doby, kdy sem skončil s placením dluhů, exekucí a pronajatých bytu za pomatenou krávu. No, v podstatě celý měsíc si budu připomínat, že kundy s vychozenou základkou, bez vzdělání (soukromý školy fakt nepočítam, tam je vysvědčení rovno papínkově peněžence) nebrat a hlavně už nikdy za žádnou kundu nic neplatit. Takovejch peněz, takový trpělivosti a ta píča ani nepoděkovala, přestože trpělivost je rovna lásce. Deset zkurvenejch let a ani jeden rok bez průseru. A když už přestaly chodit exekuce, tak ta píča, aby mi to nebylo líto, začala pronajímat byty. Kdyby aspoň chodila do práce, ale tenhle typ hospodskejch frnd, který vychlastaj hektolitry alkoholu, spíš mele kecy, že do práce chodit nebude a taky že ne. maximálně šest měsíců v kuse, pak musela půl roku vysílením odpočívat. A ještě si taková píča myslí, že si může nějak vyskakovat, řvát na chlapa a mlít zasraný hovna o milencích. Těch zkurvenejch zážitků, který sem musel prožít. Celostátní pátračka a zatčení, svatba kámoše, kdy píča odjela ráno silně pod vlivem, výlet do jižních čech a vyndavačka se přestárlejma kokotama z germánie.... Vidím kundu a chce se mi blít.

první certifikace

** update 21:08 Dopadla naštěstí dobře, chlapík nám pomohl. Pozdní doba se hodila, protože sem se včera poněkud zasekl díky sousedovi, ale ranní sprcha a semtex bez bublinek dodal energii. V podstatě sem byl dneska mimo barák jenom kvůli zkoušce, pak sem jel zase domů, protože haranti maj volno už dneska a všichni v práci s děckama byli doma. Dočetl sem další kapitolu a počítám, že mi čtení ještě tak měsíc zabere. po velikonocích v úterý mi začne třídenní školení.

Novičok má podle Moskvy "významné místo" v českém výzkumu. Rusáci nakládaj a zeman se posrává.