po dlouhý době

** update 22:25 byl sem po dlouhý době v práci, nikdo tam nebyl, kromě kolegy, kterej bejt původně neměl. světla furt nesvítěj, navíc začal týct ventil u radiátoru v zasedačce. před odchodem domů sem vypnul kotel a ventily do okruhu. pod radiátor sem dal plastovou vaničku, kdyby náhodou ještě něco vykapalo, než poklesne tlak. zasekanej zásuvkovej blok s elektrikou v podlaze má pár nevýhod. kolega měl pěknou storku jak u zákoše aktualizovali software pro systém hotelových elektronických zámků ke dveřím od pokojů a všechno přestalo fungovat. ne naštěsí vinou kolegy, ale dodavatele systému. pátek v práci. měl bych psát, ale zasek sem se u quake. i po těch 22letech je to zábava.

recertifikace

** update 16:02 Jo. dal sem to.

hotovo

** update 22:25 zítra uvidím svoje stresy v praktickým výsledku. snad sem se něco naučil.

walking dead

** update 22:19 sem se zase učil. večerní pauzu sem zabil dalšíma dílama walking dead série 9. už se mi blíží termín porodu.

začíná mi hrabat

** update 22:34 úplně sem zapomněl, že sem měl pohotovost. přes den sem zase trapně učil a myslím, že se poslední týden na mě začíná podepisovat. jeden okruh, druhej okruh a tak dokolečka. já to prostě jinak neumím, než se učit intenzivním způsobem, už od gymplu to tak praktikuju. co se nenaučím za 7-10dní, nenaučím se asi nikdy. každopádně je štěstí, že chodím ven se psem a řeším drobnosti typu nákup pro sousedku nebo jako dneska. někdy kolem pátý zvonek, tak si myslím, že zvoní stará od vedle a otevřu jen v trenkách. jenže ouha, vona tam stará bába ze třetího patra, že ji přestal fungovat vypínač v koupelně. "ne, nejsem německý opravář praček" mi proběhlo hlavou a po chvíli přemýšlení jsem ji dal telefon na chlapa, kterej ji snad pomůže. sem ji vysvětlil, že se učim a rozhodně nemám zájem se hrabat v cizích vypínačích.

Vládci chaosu. po dokumentu o death je tu další dílo o šílených metloších. každej trochu hudebně zorientovanej určitě zná příběh o mayhem a burzum a o těch lidech se dá říct asi jenom jedno. byli to fakt srdcaři a žádní pozéři.

učení

** update 22:49 udělal sem ještě koupelnu, ale jinak den zabitej učením. odpočinkovou pauzu sem vyplnil sjetím filmu "border". Hodně drsná severská pohádka pro dospělý.

relax

** update 23:51 k tomu quake1. rozchodil jsem ho nakonec pomocí darkplaces a lezou z toho takový pěkný obrázky. screenshot 1, screenshot 2.

======

** update 22:24 dnešní sobotní den jsem pojal v tradičním křesťanským duchu. vysral sem se na učení, trochu sem uklidil, pořádně vyvenčil vymrdanýho čokla a jinak sem nic nedělal. vzdělávání nechám na zítra a pojedu zase jak kokot od rána do večera.

Vedení ODS vyloučilo ze strany poslance Václava Klause mladšího. No konečně, ten člověk s těma svejma kecama patří někam mezi stranu plnou debilů a stranu přátel organizovanýho zločinu. pseudovlasteneckejch partají je dost nebo si může založit svoji vlastní. starej klaus měl s bobošíkovou a machem docela 'úspěch'. A Íčko taky zůstane zmizelej.

svíčková

** update 22:45 venku zkunděně chčije a nějakej čas sem přemejšlel, jestli má smysl čekat, než to chcaní přejde a ulicema bude vanout celkem svěží vánek. došlo mi, že nic takovýho nenastane, tak sem šel vyzkoušet novej reklamní deštník, kterej sem dostal před vánocema. vydržel. měl bych zítra uklízet a teď se musím rozhodnout, jestli mu dám přednost před učením. mohl bych, pravidelnost je důležitá.

Poslanec Volný vystupuje z Okamurovy SPD. Vadí mu, že jsou v hnutí ,neonacisté, rasisté a násilníci‘. Další Okamurova strana plná debilů se rozpadá. Největší průser je, že s rozpadem tohodle útvaru voliči s potřebou volit totální magory nevymizí. zmizí sice okamura ve sládkově propadlišti dějin, ale vstane nový retard, takzvaný vlastenec a slušný člověk a bude to zas dokolečka jak u blbečků na dvorečku.

Opičí mor, homeopatika na křivdu a zrádné mikrovlnky. Bludný balvan dostala pětice politiků v čele s Babišem. Už i skeptikům leze Bureš krkem.

======

** update 20:01 myslím, že pro dnešek bylo učení fakt dost a je čas si dát nějakej debilní film, u kterýho nebudu muset přemýšlet. rozhodně nic typu "muž, který zabil dona quijota", jenžto se mi fakt líbil, ale musel sem kurva mít zapnutej mozek. další věc je, že nejbližší termín zkoušek je až ve čtvrtek příští týden, takže už vím, že mě čeká další týden bez alkoholu a hospody, navíc sem si vzal homeoffice a budu se učit doma. sem prostě zavolal do práce, že v modrý noře vedle stavby se fakt nedá učit a navrhnul sem jim, že si vezmu dovolenou. naštěstí maj rozum. z toho vychází, že se ještě pár dnů nedostanu výrazně mezi lidi, dneska sem byl v trafice pro tabák a noviny sousedce. hulim balený cíga k tomu učení a trochu mě to sere. taky mě to ostatně sralo mezi lidma, v trafice byly nějaký kundy a já byl nasranej, že místo aby makaly v práci, tak zdržujou v trafice. tak sem podíval po svým vymrdaným čoklovi a připomenul si, že od kund bez práce mám bejt dál. trochu to zachránila stará bába ze sousedství, která mi dnes za přinesený noviny dala pořádnou porci svíčkový, která kurevský voněla celým barákem.

prcačka

** update 22:16 prcačka s učením mi stále jede. mám takovej vnitřní pocit, že před dvěma rokama mi to šlo líp, to sem dával dvě certifikace během dvou týdnů. do toho sem řešil navíc rekonstrukci odpadů. sere pes. zítra zase takový sraní kvůli komerčnímu razítku, všechno jenom ve finále kvůli penězům, protože tyhle papíry po určitý době pozbývají platnosti. z toho pak vycházejí ty kundí nelogický myšlenky, ve kterých se tvrdí, že peníze nic neznamenají, aby se ve finále vlastně hodily na všechny ty zrůdnosti typu drahej chlast, drahý drogy, drahý dovolený, drahý jídlo, pytle zbytečnýho oblečení, drahý dárky a pro takovýto zbytečný utrácení typu pronajímání bytů. cena peněz je vysoká a draze se za ně platí nehmotnýma statkama. je pěkný bejt dvacetiletej idealista, ale já bych už neměnil, protože zjištění, že ne všichni lidi chodí normálně pravidelně do práce, vydělávají si na zábavu a koníčky či platí zdravotní, mám už za sebou a ten šok z krutý reality bych znovu zažít nechtěl. stačí, že mě sere pracovní nora v práci a naše politika. viděl sem zprávy, babiš je čím dál tím větší ultrazmrd a křivá huba klaus junior by potřeboval pořádně pěstí, aby se mu srovnal rozum. to je takovej humus, co se dostalo po třiceti letech za kreatury do parlamentu. brát si havla do huby, to těm zmrdům jde.

jebat

** update 22:28 ty vole, sem úplně vyřízenej. leju do sebe informace až z toho mozek bolí. každej rok je to horší a horší učit se na zkoušky jak student vysoký školy. ve školství sem zůstat nechtěl, ale učení k testům mě furt pronásleduje. jenže to není jako ve škole, kde vás zkouší živej člověk a dá se s ním diskutovat o problému, ale tady mě otestuje počítač haldou otázek, který vygenerovali indové a prostě musim vyklikat správnou odpověď. s nikým se diskutovat o výsledku nedá, navíc se nedozvím, co sem měl blbě. takže mám k dispozici okruhy, ze kterých se budou generovat otázky a sady s řekněmež vzorovejma otázkama včetně odpovědí a vysvětlení. věci, se kterejma se v našem prostředí nesetkám, některý čísla a výrobcem stanovený parametry se musím jednoduše naučit nazpaměť jako básničku. takže mám v několika oknech otevřenýho "vladan.fr" a jedu jak čůrák. navíc letos vmware změnil podmínky certifikací a recertifikací a já doufám, že pro mě se nic příliš nezměnilo, mám vcp6, musím udělat vcp65/vcp2019 přes rozdílovou zkoušku 2v0-622d. no není to k posrání? a to doufám, že na mě nepřijdou s vspherou 6.7, to bych sral krev.
k tomu sem dneska přišel do práce, skoro nadrženej na učení a když sem byl v tý nejlepší onanii, za dřevotřískovou stěnou se ozvalo sbíjení sbíječky. to mě tak rozhodilo z koncentrace, protože nikdo neřek, že budou vedle makat, vystřík sem a šel to ukáčko zjebat. do půl hodiny čůrák majitel zprudil vedení a já sem za zase za kreténa. kdybych věděl, že tam budou zase budou něco rozmrdávat, du se učit domu. von je to docela průser, protože fakt nesedim v nějaký luxusní vinohradský kanceláři, ale v normálním betonem zalitým vinohradským vnitrobloku, kde máme v místnosti nad sebou jedno střešní okno, v létě je tam vedro a v zimě kosa. čirý devadesátý léta. na betonový podlaze je levnej zátěžák, všude kurevsky prachu a jedna stěna je z dřevotřísky a sádrosračky. za ní už pár let majitel něco kutí, jednou pekárna, jednou vinárna, teď prej kavárna, já fakt nevim, protože mi nikdo nic neřekne. každopadně dneska sem viděl co tam kutěj a první, co mi proběhlo hlavou, byla "kuchyně". Nevim jestli to není moje halucinace, jistý je akorát to, že za zkurvenou tenkou přepážkou mý kanceláře vznikne nějakej zasranej provoz. kurva, to bude příští tejden debata s vedením, protože zkurvenej kobereček mě rozhodně nejspíš nemine.

jen, pro zajimavost, takhle vypadá můj pracovní kutloch. za skříní sou dveře, který se používaly v devadesátejch, ta vyblitá žlutá barva kryje dřevotřísku a za ní vzniká provozovna.

image