sobota

je furt pařák. vopravdu pařák. včera přijel kamarád z moravy, takže o mám ubytovanýho u sebe.
chtěl dneska jet do anglie nebo norska, tak sem zvědavej jak se rozhodl, včera si ještě nebyl jist :) (update: už je, dneska nikam nejede :))
taky pokus o párty, která se měla konat na praze 10 ve štěrboholích. pochválit se musim za to, že jsme ji našli, akorát už byla pod bedlivým okem orgánů a nehrálo se. Místo dobrý, nemělo to tam koho rušit, maximálně houmlesáckou kolonii a zaměstnance malešický spalovny, ale orgán je orgán a nejspíš ne úplně povolenej mejden je ne úplně povolenej mejdan, takže chvíli zevlujem, dáváme brko a chvíli poté co se začne hrát deme domů, cirka kilák ke konečný sedmičky.
Vtipnej report s fotkama zde: V Praze 10 tančily stovky lidí na nelegální technoparty

Jinak musím říct, že amerika de pěkně do hajzlu. Co se stalo s tou úžasnou zemí svobody a demokracie? Těžká likvidace základních principů, na kterých tato země vyrostla. Nejdřív se zruší otroctví, pak přijde na řadu konec segregace a dnes... Dnes už si nedáte ani kachní játra.

30.06.2012 v 13:09:08

pařák

fakt pařák. sem celej ulepenej potem a mezi půlkama škrábe sůl.

29.06.2012 v 14:56:18

pátek

je fakt zkurevný dusno. dusno takový, že ze mě chčije pot.
taky je dneska poslední školní den a zmrdi školou povinní dostali vysvědčení a v době, kdy já sem zvyklej jezdit do práce, se vraceli domů, takže tolik dětí sem dlouho neviděl. Každopádně žádná nehodička se nestala a všechny děti zatím žijí.

Jinak včera sme si teda dali nějaký víno a něco málo slivovice, pravda však je, že sem ho chtěl jenom tak pozdravit na pár minut, a nakonec z toho byla pěkná trojhodinovka.

trhy na jiřáku k hovnu, málo zboží a spousta agresívních matek s kočárky, důsledek toho zkurvenýho počátku prázdnin, takže sem si pořídil akorát mlíko a šel sem do prdele, protože ty kočárky jsou jak tanky, matky je před sebou valej a měl sem co dělat, abych se jim vyhnul. A to nebudu komentovat, že většina matek má takovej divnej zvyk odložit si kočárek s děckem uprostřed uličky, takže vzniká tlačenice, která se ještě zhustí, když se potkaj matky dvě uprostřed cesty a začnou cosi šišlat do kočárků, stejně jako já zhulenej šišlám na psy, když mám náladu.

Jo, tak dlouho se zvedá pravačka u klimatizace až ti voko ochrne, dane...

29.06.2012 v 10:50:23

někdo zpívá

pod okny a to hlasitě.
soused má narozeniny, takže du na panáka až uloží děcko.
Upalování lidí bylo špatné, uznali po 400 letech v Kolíně nad Rýnem. A odškodnění příbuznejm bude?

robot pro řízení velblouda


28.06.2012 v 21:41:01

fialový hovna

ptáci serou fialový hovna. včera sme to řešili v hospodě. místy je fialový úplně nasráno. asi to maj holubi z nějakejch bobulí a nebo ze zbytků ploštic.

fialový ptačí trus
fialový hovno


28.06.2012 v 18:27:51

fleky na chodníku

pár dnů si všímám fleků na chodníku. dneska jsem se podíval pořádně a zjistil sem, že ty fleky jsou poslední pozůstatky ploštic. jak stíny z japonců v hirošimě.

fleky na chodníku


28.06.2012 v 18:24:49

čtvrtek

jsem po obědě. počítač stále kopíruje. každopádně je příjemný, že se mu už podařilo skrz USB protlačit 107GB ze 173GB. Tak ještě tak dvě hodinky a bude to.
k obědu malé černé pívo, polívka a houbová omáčka s masem.

Britskou novinářku dav vysvlékl do naha a osahával. Tyhle západní novinářky by měly zůstat pěkně v klidu a teple americký svobody a neměly by jezdit do míst, kde pro ně není místo. Nepoučitelný, nudící se mařky.

Lochnesska je skutečná, učí některé školy v Louisianě. Já myslím, že je to v pohodě. Na mý domovský planetě se zase učí, že na spojený státy americký si máme dávat pozor, protože popírají nepopiratelné.

Martha Issová je maminkou. No, vona je to taková zbytečná zpráva, protože ne každýho zajímá nějaká seriálová hérečka, ale chci narazit jen na to, že bába asi už přemluvila dědka a dědek jí to udělal. Ne, nechtěl bych bejt potomkem něčeho takovýho, aby mi pak v dospělost připomínali, že mám přemlouvat dědka a bábu... Prostě blbá hérečka.

Aktivistu Pence zatkla policie, přinesl poslancům marihuanu.
Policie zadržela aktivistu Pence, poslancům nabízel krabici konopí. Jo, tak Standa Penc to je frajer. Myslím, že se musel Frydrych asi tak trošku posrat, když mezi ně vlezl Penc s plnou taškou hulení. Každopádně má v tomhle případě mojí podporu, protože si myslim, že má pravdu a současný navržený model je navržený špatně. Prostě žádnej zhulenej šašek typu jiřího yks doležala.

28.06.2012 v 12:30:24

středa

původně jsem chtěl něco zapsat pro historii. něco strašně důležitýho co by změnilo svět a způsobilo globální mír, kde by se měli rádi komunisti, kapitalisti s muslimama a severni koreou, grupáč mezinárodní. jenže na to seru, protože je to stejně zbytečný a lepší bude si poznamenat, že včera jsem potkal takovej divnej párek, kteří venčili zvířátko a já až na poslední chvíli zjistil, že je to kočička, takže sem stihnul chytnout akorát starou. mladá tu svini kočičí prohnala a ti lidi řvali a já na ně, protože kurva co maj venčit kočku a ještě na volno.

27.06.2012 v 23:08:30

čištění ulic a kotelník

no kotelník čistí kotel, tak snad bude kotel kotlit na podzim. týpek vypadá v pořádku, fenky nevyšilovaly, dokonce mu mladá dala svý přední packy na ramena, což týpek docela dobře snesl, protože ne každý dospělý člověk vydejchá, když se před ním postaví pes na zadní, přední packy mu dá na ramena a vlepí hubana za ucho...
Akorát sem musel zajít na poštu, protože sem si zapomněl včera vybrat love z bankomatu a asi by pan revizní nebyl rád, kdybych mu řekl, že nemám peníze.
Každopádně cestou na poštu sem si všimnul, že městská policie konečně začíná i fungovat. No, nevěřim že za to může ten můj občanskej výjeb, ale faktem je jedno, že fízli neodtahujou, dávaj nepřeparkovaným autům bloček s poznámkou "parkování na zákazu" a dnešní novinka oproti minulým číštěním ulic je ta, že někdo městským policistům prozradil sladké tajemství, že parkování na trávníku taky není úplně v pořádku, tak všem autům, co byly zaparkovaný na travnatým ostrůvku mezi silnicí a chodníkem, vlípli taky pokutovej bloček s poznámkou "parkování na zeleni". Takže každý auto mělo lísteček za stěračem a jsem rád, že to těm fízlům docvaklo, že jedinej způsob jak donutit lidi, aby dodržovali základní elementární pravidla slušnosti, je dávat jim ty bločky do zblbnutí furt a pořád. Jinak to nejde, většina lidí si doma na koberec nesere, ale kdekoliv jinde, s tím problém nemají, bych řekl....

No, takhle to vypadalo v místech, kde fízli dávali pokuty za parkování na zeleni. To auto se začmáranou spzkou už bloček nemá, protože kolem lítal nějak debílek a lamentoval, jací sou ti měšťáci hovada a kreténi. Naprosto vůbec ho nejspíš nenapadlo, že na tom trávníku nemá co dělat.

fucking parking prague


Akorát teda Tara prostě nemá ráda fízli, takže na ně štěkala a vrčela...

27.06.2012 v 10:44:29

rapsodie ve fialovém

ale jo, dobrý drogy ...

tv nova


26.06.2012 v 20:19:06

sporák

umyl jsem sporák.

26.06.2012 v 17:55:41

zlatá střední evropa

26.06.2012 v 16:52:01

revíci

no potkal jsem revíky před chvílí. valim si to domů, za fenečkama, čekám na jedenáctku, ta přijede a já checkuju lidi. spatřím dva podezřelý týpky s vizáží "kancelářskejch krys z open office", jeden přes rameno kabelu jakoby na notebook, kterak zrovna stojí nad nějakým chudám a cosi do něj hustí. Já si říkám "kurva, revíci", tak se teda rozmyslim a nechám tramku ujet. Ještě vidím, jak ten jeden pokračuje vozem a chlubí se svojí plackou. Protože mi nevadí chůze, tak se dám do pohybu, abych nějak utratil těch deset minut co mám do dalšího spoje, dojdu na želivárnu, tam chvíli stepuju a dojede další jedenáctka. Tak si sednu, sjedu k vodafonu a jasně, že tam ti dva maníci čekaj na zastávce a znova se hrnou do jedenáctky. Tak vystoupím a usoudím, že následujících deset minut využiju k pěší cestě dom.

26.06.2012 v 14:53:56

outerý

je outerý. dopoledne něco málo práce, teďka sem dojedl pizzu a čekám, že třeba přijde nějaká hlášenka s trablem. vypadá to, že dneska bude na počítačový frontě klid.
ale jo, zaregistroval sem se příští týden na středu na nějakej semenář. opět kousek od domu, takže pohodička.

Dav v Indii ubil tři muže, podezříval je z provozování černé magie. Ale to bysme mohli převzít a obohatit naši kulturu o nový pěkný lidový zvyk.

Smlouva se školou funguje, chválí si ji rodiče zlobivých dětí i učitelé. Jaká kurva smlouva se školou. jestli patnáctiletej zmrd pravidelně zlobí v devátý třídě, tak je to jenom normální nevychovanej krypl za nějž mají plnou zodpovědnost rodiče. Kurva, proč podepisovat nějakou smlouvu mezi rodičma a školou, když snad rodič by měl mít zájem o svý dítě a pokud nemá, tak je to špatnej rodič a smlouva je k hovnu. Já, když chodil do školy, tak bylo takový to SRPŠ (Serte rychle, pane školník), rodiče pravidelně museli chodit na třídní schůzky a taktéže rodičové podepisovaly známky a poznámky v žákovský knížce a když podepsáno rodičem nebylo, tak se to řešilo dál, většinou osobním pozváním rodiče na kobereček k soudruhu ředitelovi.

26.06.2012 v 12:56:36

deštík

lehký lechtivý deštík dráždí rozpálený asfalt ulice.

26.06.2012 v 00:11:58

klasické téma monologu

je následující: dopoledne bylo slunečno, během oběda se objevily první mraky, které se převalovaly po obloze. k večeru zmizely a prudilo slunce.. Nyní se přihnala taková tmavá obluda, vítr nic moc a já se obávám, že ani necákne.

předpokládám, že chápete, když není téma, tak zkurvený počasí to zachrání. jo a csfd.cz má nějakej výpadek. chtěl sem se podívat na nějakej kungfu film pět zbraní a vim prd. timeout.

25.06.2012 v 23:40:29

no je krásný podvečer

já se konečně vypulíroval, umyl nádobí a vyměnil sem si povlečení. jo a dvě pračky. jaksi sem se nenudil.
ve středu přijde revizor na kotel.
a ještě něco sem chtěl, ale už sem to zapomněl...

jo

Kypr požádá Evropskou unii o finanční pomoc. Teda já vám nevim, ale není Kypr náhodou nějakým daňovým rájem, ve kterým skončilo hodně peněz z českých privatizací??? Jakože mi něco velmi smrdí, mám pocit, že někam mizej peníze v dost velkých objemech poslední dobou.. řecko, irsko, španělsko, itálie, portugalsko a teďka kypr... to spíš vypadá, že špatnej začátek se rozjel do tempa průseru.

Kauza chlípného lékaře: chtěl, aby mu manželka vozila dítě do vězení. Jo, myslim, že si v kriminále různých chuťovek užije v roli tatínkovy holčičky. Akorát těch tatínků bude asi víc... Když už sme teda u těch perverzností a fantazií.

25.06.2012 v 20:51:52

marešova holka

jo, tak ale tahle zprávička, která na mě vybafla v rss čtečce, ta mě vopravdu ďábelsky pobavila.

Záhada Marešova kapesníčku: Dováděl s polonahou Faltýnovou
Já jsem si udělal preventivně screenshot, kdyby třeba někdo měl později pocit, že to nebylo úplně vhodné. Tedy vystřihnul jsem z něj prostřední část, protože to byly normální bulvární hovna beze smyslu, a uchoval si jenom začátek a konec.
Já si myslim, že záhada kapesníku leoše mareše a petry faltýnový bude velmi prostinká a jednoduchá, protože to podle mě nebyla ani rýmička či flíček na prdeli (imho, kdo kdy viděl, aby se udělala rýma na prdeli), ale že to byl normální pšouk a milá modelka se normálně posrala.

Marešova holka se posrala


25.06.2012 v 13:23:13

pondělí

jako prdel no dneska.

Už tuším, jak to bylo, říká právník sražené ženy. Já už taky tuším jak to bude. Janoušek si váli šunky v chorvatsku, směje se do kapesníku jak tady s náma vyjebal, a v praze se koná monstr divadlo, kdy figurantům davájí na ksicht brýle s kamerou, aby vše bylo zdokumentováno, sražená kunda se pořád a pořád hroutí a bude se hroutit tak dlouho, dokud janouškovi advokáti nevyvalí řádný bolestný, takže nakonec se dozvíme, že za nehodi mohli okolojdoucí chodci, kteří včas nezaregovali že jede vožralej janoušek. Kdybych tu asiatku sejmuj já, bylo by vokolo takový divadlo??? Janoušek jel nalitej, neměl nalitej co za volantem dělat, sejmul člověka, tak co je kurva ještě za problém???

Madonna si na turné vzala čistící tým, nechce nikde nechat svou DNA. Strašná tragédie stárnoucí zpěvačky. To si fakt myslí, že by jí někdo chtěl naklonovat???

Pojišťovna Direct v Česku končí, britské majitele neuspokojily výsledky. No, nato že byla republika zasraná jejich reklamou. Asi špatná kampaň a špatnej creative director.

25.06.2012 v 12:58:58

čerstvý výblitky

přidal jsem do levýho panelu výpis posledních osmi komentářů, aby tak zhruba bylo vidět, co přibylo naposledy. v tý rss čtečce je to vidět v pohodě, tam se mi to pěkně řadí, ale nejsem si jistej, jestli rss čtečku používají všichni uživatelé počítačů a internetu obecně.

jo a na ty zvýrazněný jména se dá kliknout, protože je to odkaz na diskutovanou myšlenku.

24.06.2012 v 21:17:56

partyzáni

jo a k něm lidicím a ležákům, vo ležácích se za komárů mluvilo ještě míň, respektive nám akorát na základce řekli, že je nacisti vypálili, a větší čoromoro sme zažívali pokaždý, když jsme byli nuceni účastnit se partyzánskýho samopalu a různých pionýrských akcí u památníků sovětských diverzantů v krasnici, kteří operovali na území protektorátu pod názvem ZAREVO (Záře) za účelem škodit nacistickým okupantům a podněcovat národní odboj. samozřejmě s jistým zamlčením zajímavého faktu, že i na západní frontě nebyl klid a že z anglie k nám lítalo nemálo šílenců.
pomatuju si rybník, pár půdorysů vypálených domů a to, že v devadesátých letech tam byla hospoda "U partyzána", kde se konaly různé bigbítové sešlosti.

Ale jo, ty partyzánský samopaly byla prdel. pomatujete jistě... plynový masky, pláštěnky, vzduchovky, falešný granáty, běhání a sbírání různejch blbejch razítek na partyzánskejch checkpointech. nepříjemný to bejvávalo, když pršelo a nahradila se tím pracovní sobota. celodenní ztráta času. a taky nás nutili tam jezdit na kole, protože od přelouče pár kilásků...

24.06.2012 v 20:49:08

tlaky

nějak zataženo a tlaky, možná bouřka, ale čím sem starší tím horší s těma změnama počasí.

24.06.2012 v 16:47:15

ufo nad japonskem

hlášeno spatření neznámého létajícího objektu nad japonskem.

UFO japonsko


24.06.2012 v 14:14:23

žrádlo pro pejsky

no, tak teďka mi ukažte, jestli existuje v ceně 80Kč za 800g nějaký podobný žrádlo pro lidi. byl jsem v tescu na skalce nakoupit si nějaký jídlo, prostě změna od alberta, takže když už sem tam byl, tak sem se stavil i ve zverimexu pro nějaký konzervičky holkám. Vybírám si tedy dvě konzervy a prohlížím si příchutě, když tu najednou paní na mne volá "toho se nebojte, animondy sou dobrý". Tak jí říkám, že to vím, že si jenom prohlížím příchutě, abych holkám nedával furt to samý. Paní se zasmála a protože byla ráda, že někdo přišel, tak sem jí řek, že to složení je fakt hustý a vona mi na to řekla, že se před čtrnácti dněma vrátila s rodinou z dovolený, že si chtěli udělat jídlo k večeři, tak otevřela konzervu s nějakým žrádlem pro lidi a prej to byla taková tragédie, samej tuk a šlachy tak to dala psům a že prej "ty moje holky se ani k tý misce ani nepřiblížily, tak sem otevřela jednu animondu, trochu soli, pepře, zeleniny a jako příloha těstoviny." Já ji na to řek, že to chápu, že těm našim psům taky závidim co žerou... hovězí a vývar čoklům... :) tak to jen abyste věděli, co žerou německý čokli a co žereme my lidi v čechách...

žrádlo pro psy


24.06.2012 v 13:35:13

nehodička

no musim říct, že ta tragická nehodička na chorvatský dálnici sou fakt pěkně hustý jatka. by mě docela zajimalo, jestli takový autobusy procházej crashtestama, protože si nějak nemůžu pomoci, když už autobus přichází o střechu, tak přichází i o cestující...

já chci akorát poděkovat české televizi, že o nehodě v chorvatsku referovala objektivně, vkusně a rychle a hlavně chci poděkovat za to, že nám dokázala zprostředkovat osud českých řízků a pomazánkového másla...

pomazankové máslo

řízky


23.06.2012 v 20:18:20

omg wtf

jo, ještě sem si vzpomněl, že včera k nám do kanclu vlítla kolegyně z recepce s úsměvem na tváři, jestli prej víme co je "omg wtf", tak my "oc" a "roflmao", protože fakt dobrej fór holka :)
no ono z ní vypadlo, že má účet na facebooku, aby mohla sledovat co dcery ventilujou do světa a nebyla si úplně jistá co znamenají komentáře u některých fotek či jiných komentářů, takže si je našla na internetu a byla z nich celá vysmátá.. :) ó můj bože. samozřejmě že víme a smějeme se až z toho sereme na podlahu...

23.06.2012 v 18:39:14

vejlet za příbuzenstvem

dneska malej vejlet za příbuzenstvem. vzal mě brácha s ženou autem, takže sem ušetřil peníze a postěžoval si na stát. :)

V Guatemale zadrželi dva Čechy kvůli pašování tří kilogramů kokainu. Smutná daň za to, že se pak může pár lidí vyšňupat...

Čtyřletý hoch se vezl mezi vagony metra, lékaři bojují o jeho život. Kde se tam vzal, to mi hlava nějak nebere...???

23.06.2012 v 18:27:46

děláme web

web je to, co z něj uděláte vy. tak se dívejte, co z něj děláme!
když už tady operuju, tak bordel uděláme řádnej. prosím, hovno prosím, žádám vyhledávače, aby zaindexovali následující večerní hlášku: iq testy mi dopadly negativně.
mladá se nechce dělit o peřinu, myslí si, že sem ji sundal kvůli ní. taky měla dneska problém s arabama. normálně štěká jenom na psi nebo jiný dravce v televizi, ale dneska štěkala i na borce s ručníkama na hlavách. tak nevim co si vo tom mám myslet.

22.06.2012 v 23:30:32

legalizace

22.06.2012 v 15:15:39

pátek odpoledne

je pátek odpoledne, další tragický hodiny přede mnou, slunce bude svítit, vítr foukat a střeva nadýmat.
podařilo se mi taktéže přeladit na radio1 a zatim si ještě nikdo nevšim, že radio city už nehraje a že se neopakují debilní český písničky.

jinak nic, vedro a zase vedro.

taky nechápu, proč musej vesničani nakupovat v praze na farmářskejch trzích. jakoby na tý vesnici nebyl nějakej místní zemědělec, řezník nebo pekař. možná, že ta česká vesnice není taková romantika, jak si někteří ve svých fantaziích představují. přijde mi to jako jeden vtipálek, co si vzpomněl, že by měl domů na moravu vzít nějaký víno, tak ho koupil u vietnamce v praze před hlavákem.

Američanka vydala knihu: 101 způsobů, jak mučit manžela. Upřímně, já bych američanku nechtěl,ani kdyby vypadala jako pamela anderson. Si nějak nemůžu pomoci, ale tento tendeční bulvární článek ve mě budí představu, že američanky sou blbý krávy, co nevěděj co s volnym časem a jediný co by zasloužily, je řezat, řezat a řezat. Ale jestli von ten její manžel nebude nějakej trouba...

V ČR je čtyřikrát víc obézních dětí než před 15 lety. No tak to můžou mít tlustý děti konečně radost, že je jich hodně, protože si z nich bude dělat legraci menší množství hubenejch zmrdů, než když sem byl já děcko školou povinný, ale naštěstí ze mě si nikdo prdel nedělal, že mám kozy dvojky. Chtělo by to založit nějaký "Klub přátel amerických dětí".

V Bahrajnu chtějí odsoudit šesťáka na 15 let do žaláře To je demokracie. Každej mužskej občan má stejný práva, ať je starej nebo mladej, když se vzbouří vůči vládci, skončej všichni stejně... Amerika by se měla učit.

22.06.2012 v 13:12:37

pátek

pátek zase ve městě. ne že bych z toho měl nějakou výraznou radost. zejtra se snad pojedu podívat za prarodičma, takže menší změna.
Akorát se cejtim tak, že mám pocit, že mi tak trochu mrdne. Jestli za to můžou tlaky, počasí a nebo jen stárnoucí mysl, těžko říci.
Taky mi dneska jeden nejmenovanej kolega řekl, že prej má celej příští tejden dovolenou a když sem se ohradil "a to mi říkáš jako teďka", tak sem se dozvěděl "že mi to prej říkal". No, naštěstí de vo hovno, ale čím sem starší tím víc mě sere, že lidi nejsou schopní prostě některý věci říci předem. Ale co bych chtěl, když ani po sobě nechci vysoký nároky, žeano.
Chci klid, chci fakt klid a nemám náladu na lidi. Už dlouho sem neviděl normálního mimozemšťana.

Jo, a ještě mě točí jedna věc. Když sou kurva dveře zavřený, tak sou prostě zavřený a bývá takovým logickým zvykem (nebo já si to aspoň myslim, že je to logický), že když zavřenejma dveřma procházím, tak si nejdřív otevřu a pak za sebou zase zavřu, aby byly dveře opět v původním zavřenym stavu. Zdá se, že existuje spousta debilů, který maj doma negra, protože zavřený dveře otevřou, projdou a už nezavřou a čekaj asi až negr dveře zavře. Jako jeden nejmenovaný kolega a jeho lektor angličtiny. Pak přijde jinej debil otevře si dveře a při odchodu se zeptá "a chcete ty dveře zavřít?". Neasi čůráku...

Své dítě svěřila neznámé dívce, našli ho pohozené ve křoví. Každá blbá matka si zaslouží být po právu a spravedlivě potrestána. Stejně jako každá studentka nemůže bejt hrabal či seifert.

22.06.2012 v 11:19:10

ženský práva

teďka v dokumentu říkali, že v jemenu se ženy nesměj účastnit veřejnýho života, včetně vlastní svatby. olol. chtělo by to americký feministky...

21.06.2012 v 20:36:44

elektrika

na kladně nejde už tři hodiny elektrika a pár tisíc lidí se nemůže dívat na fotbal. no k nasrání. sem zvědavej co kolega zejtra v práci. žádná elektrika rovná žádná televize, radio, internet, lednička vyteče, vejtahy nejezděj, semafory nesvítěj. prostě takovej malej kolaps. akorát s tím, že dřív než lidi vystříknou, tak to čez nahodí a panika nenastane.
ale jako že výpadek elektriky je dost nepříjemnej, nedávno se stalo asi na deset minut a celej svět se najednou změní. všechno je jinak. ticho. lednička neledničkuje, kotel nekotluje, světlo nesvětluje.

taky je dneska fotbal česko portugalsko či tak nějak. to vysvětluje relativní klid v ulicích.

a ještě nějaký šukající ploštice...
ploštice


21.06.2012 v 20:07:43

dopoledne

no je čtvrtek dopoledne. přiznám se k tomu, že sem si dneska ráno koupil reflex, přes všechna ta vyhrožování, že na něj seru, což se mi pochopitelně nevyplatilo, protože sem až v doma zjistil, že ta bílá mařka na obálce je ve photoshopu do běla dopatlaná lejla vod kocába a na třech stránkách řeší jaký to je, když černoška uloví ministra pro rasový menšiny a nechá si od něj udělat bílý dítě. No jak sem při pohledu na poslední odstavec usoudil, její bílá matka měla dvě černý děcka, vona má zase jedno bílý. akorát mám nějakej takovej pocit, že kocáb nějak zmizel z veřejnýho povědomí, já osobně si myslim, že ho normálně jeho bejvalá, natálka a teďka i ta černoška, co by byla ráda nejspíš bílá, prostě vojebávaj vo prachy. Nevšim sem si, že by se hnal milej multikulturalista do sňatku s lejlou, která imho ještě nepochopila, že jedinej černoch, kterej zbělal byl michael jackson. a to mi promiňte, Majkí byl větší kalibr....

taky sem si přinesl domů asi 250kč v kovovejch. chtěl jsem je udat u řezníka, ale neměl zase takhle malý papírový, tak sem si u něj aspoň koupil chleba a rohlíky a šel k trafikantovi, kde sem si koupil reflex a chtěl vyměnit aspoň pár drobnejch za kilo papírový, jenže se mi vysmál, že prej má čtyři a půl litru v kovovejch a že by se jich rád zbavil. No prostě paradox, už to vidím příští tejden jak přijdu s litrem a von nebude mít drobný nazpět... :)


Porno na PSP.cz? Pár dalších poučení z této kauzy. No ten dočekal píše občas fakt kapitální hovna. Nelituju lidi, co ve svý blbosti nahrajou na internet data, fotky a videa, který by normálně jinak skoro nikomu nedali a i já bych chtěl vědět, kterej debilní admin nebo user si tam uložil porno. Věřím, že internetová komunita tyto lidi odhalí a zostudí je. I já bych klidně přidal link, abych pomohl rozkřičet do světa, kterej čůrák nahrál na web psp svýho čůráka a kundu ve vaně... :) (zde k vidění formou odkazu)

Deset důvodů, proč se nám líbí Surface. Dva důvody, proč si myslim, že microsoft se posral:
a) kurva co to je za módu ty hranatý dlaždice. no, asi to bude operační systém pro dlaždiče...
b) něco podobnýho sem viděl, když si kolegové na vánoce koupili ke svým apple tabletům externí klávesnice a podpěrky pro ty tablety. vypadalo to úplně stejně jako prezentuje microsoft svůj surface a já se nemůžu zbavit dojmu, že microsoft zase tak trošku kopíruje ostatní... jo a ještě k tomu metru a dlaždicím a novým microsoft windows, takovej fórek...

Evoluce Windows


Pelhřimovský Bernard Fest spojí Petra Jandu s jeho dcerou Martou. Teda ta Jandovic rodina to je vlezlá familie. Nejenže starej Janda už aspoň dvacet let slibuje, že každej koncert Olympicu bude poslední, tak pořád ne a ne zdechnout. Mě už by odradilo od návštěvy festivalu jen to, že by na fesťáku měl hrát Olympic a já musel poslouchat skřehotajícího sedumdesátníka jak mu furt ještě svítí zelená, přičemž ten jeho bigbít je už třicet let mrtvej a jediný co ho vlastně drží při životě jsou jeho fanoušci důchodovýho věku, kteří měli tu smůlu, že v socialistickym československu nepoznali nic jinýho a že ještě nebyly tenkrát ty internety. No a ta jeho Martička, mizerná moderátorka tuctová zpěvačka. První co mě napadne, když ji vidim - to nic martičko ve zlym - že je to takový kobyla na podiu. Akorát ten Janda ji prostě tlačí, jenže se mu není co divit, když dcerenky současná nevlastní matka je snad o deset let mladší než samotná marta. a zdá se, že ji nijak nepomohl ani ten jeji gynekológ. prostě bulvár... imho ty mandrage sem nedávno viděl v televizi, zpěvák laciná kopie na piráta z karibiku a samotná kapela, přestože se tváří drsně, je stejně unylá a nudná jako gay skupina nightwork...

U maturity propadl každý pátý student, ministr nařídil audit. Já se furt nemůžu zbavit dojmu, že celá ta aféra okolo cermatu, státních maturit a podobně je jen kvůli tomu, že se ukázalo, že za posledních dvacet let šla kvalita školství rapidně dolů, došlo k devalvaci vzdělání a titulů obecně, za což můžou hlavně politici a ty jejich potřeby získat maturitu za každou cenu a hlavně v co nejkratšim čase. Já osobně se stále domnívám, že na titul má nárok menší část populace a že rozhodně neplatí v dnešní době, že maturita dokazuje co se žák ve škole naučil. Mnody spíš maturita ukazuje, jak moc má žák či jeho rodiče styky a kolik je ochoten zaplatit za "papír". rodiče to prostě neradi slyšej, ale všichni nemůžou mít maturitu, všichni nemůžou bejt filozofama, právníkama či doktorama. někdo taky musí makat rukama, protože prostě všechny děti nejsou stejně chytrý, i když by si to mnohdy rodiče fakt přáli....

Trápí mě tu, nesmím mluvit s dětmi, napsal do redakce Rath z vězení To je dobrej buzerant ten rath. takovýho chudáčka ze sebe dělá. měl by si začít dělat nový kamarády a stále platí, že toho zmrda nelituju, že mu to patří a že bych hrozně rád, kdyby v ty vazbě vydržel aspoň dva roky...

Žena si koupila čokoládové vajíčko, místo krému bylo uvnitř mraveniště. Tak to je vrchol ukázky práce medií a globalizace. Koho to kurva zajimá, že si nějaká kunda koupila vajíčko do kterýho se dali brabenci. Může bejt ráda, že dostala nějaký proteiny a bílkoviny, vždyť to muselo bejt rozhodně výživnější než nějaká "čokoláda" udělaná ze sojový moučky a dochucená E666 a E999. Navíc jsou země, kde hmyz a mravenci platí za velkou lahůdku... debilní evropani, zaslouží si vymřít...

imho: Policie odhalila největší pěstírnu marihuany, byl v ní zazděný zahradník Tak to je zajimavý, jak se učej čuramedáni, aby na ně nepřišli přes černý odběry. Ojedinělý není jen počet zabavené marihuany, ale také způsob dodávky energie. Skupina používala tři naftové agregáty, kdy nejvýkonnější z nich byl dovezen z Číny. Další tři měli pachatelé objednány, protože měli připravenou další pěstírnu k uvedení do provozu.

21.06.2012 v 10:48:29

středeční půlnoc

toto je zpráva pro budoucí badatele v mém velkolepém díle: dnes při návratu vod vystřelenýho voka nás chytla v autobuse taková smršť, která nepřestala ani v okamžiku, kdy nám spoj pro jednu zastávku ujel o 2 minuty, takže sme v ní museli jít pěšky a když sme pěšky došli, taxem ještě vyndal hafiny a šli sme se projít do bouřlivého počasí. protože holky nepočítaly se sajgonem (pozn.:původně histoprické označení pro místo, kde žili lidi), tak mlčely, vykonaly své potřeby a domů. stálo mě to durch prochcání a čuby smrděj jako zmoklý feny...

20.06.2012 v 23:54:38

ploštice

ploštice jedou grupáč. asi bude hustý léto a tuhá zima.

ploštice 01

Ploštice 02


20.06.2012 v 16:12:20

jandák

no nevim proč, ale před chvíli sem si vzpomněl, že byla včera taková veselá reportáž na téma kolik budou přiznávat poslanci jako svůj výdělek. celkem vostrej byl zčervenalej jandák, kterej tim svym rozšafnym opileckym hlasem bohapustě prohlásil, že nic nemá a že všechno přepsal na manželku. šmécko jedno.

20.06.2012 v 14:27:24

středa

na votočku v práci. nakoupit si na trhu máslo, kefír a nějaký jídlo. pak domů, jelikož zase přijdou kominíci si definitivně naměřit rozměry vložky. Akorát je blbý, že vyvložkovat komín nestihnou do konce měsíce, ale nýbrž do konce prázdnin. No, budu se muset na to ještě přeptat.

jinak se blížej prázdniny, protože ekofašisti zase plánujou léto.

20.06.2012 v 10:44:28

je to dobrý

zájem o gay porno roman gregor klesá. asi buzny zjistili, že fullhd video je lepší než dvacet let starej vhs záznam...

19.06.2012 v 22:08:56

hic

je stále hic. nic se nezměnilo.
sklidil sem dneska první várku habaneros.
vytřel sem prach z poliček. fakt mrdání.
osprchoval sem kytky.
zejtra přijdou kominíci finálně domluvit vyvložkování komína.
ve správách na čt i nově se shodně chlubili, že jim škoda dala exkluzivně záběry nový škoda rapid.

19.06.2012 v 19:50:47

offline svět

dneska sem cestou v tramvaji tak trochu filozoficky přemýšlel nad současným online světem - světem internetu. Dospěl jsem k jednomu, pro mě až tak ne příliš překvapujícímu zjištění, že všechny ty facebooky, twittery, asociální sítě, nyxy, seznamy a veškerý tyhle sítě, který stavěj na nějakym přítelství a vytváření nových vazeb, spojují lidi, kteří by se nikdy v offlině světě (ve světě bez internetu) nepotkali, nespojili, protože by neměli nic společnýho. Jediný co mají společnýho, je totiž pouze internetovej portál, kde mají založený profil. A to mi přijde kurva málo.

je to něco jako když jedete na drogách. drogy taky umí spojovat lidi, kteří by se nikdy normálně nepotkali a neměli by nic společnýho. Internetovej portál je jako dýler drog, spojuje lidi, protože je potřebuje, jelikož čím víc lidí za ním chodí, tím má větší vejvar.

takže abysme si to vysvětlili. není mým cílem spojovat lidi, pokud si myslíte, že jsem nějakej spojovací element - dýler, tak to se mejlíte, protože každý, kdo si myslí, že chci spojovat lidi, tak se mejlí, protože já všechny lidi, který znám dlouhou dobu, znám z offline světa a jak tak přemejšlim, těch se kterými sem se seznámil přes tento kanál hoven, bude pomálu, možná by se dali spočítat na jedný ruce (ufo zdraví sever) a ještě je to pěkná dlouhá historie.

Prostě mým cílem je, aby se každý nový čtenář už nikdy nevrátil a nevotravoval mě.

Já fakt prostě nechápu, proč bych se měl přes internet seznamovat s nějakejma ksichtama někde třeba v asii a vyměnovat si s nima zbytečný fotky. Tahle globalizace je tak trochu falešná, protože k čemu mi je nějakej virtuální přítel v jižní americe, když skutečnej přítel, se kterým se můžu jit třeba vyndat, je k nezaplacení. Zvláště pokud bydlí ve stejným státě, ideálně městě. Mám prostě rád ten živej kontakt s živejma lidma.

Fenka bezhlavě ničí paničce domov, nepomohl ani zaříkávač. Ufo moje, za co mě trestáš. Očividně i v Británii platí, že každej má maturitu, magistra či nějakýho specialistu, přičemž mozková kapacita dnešních lidí je fakt zlá. Napadá mě 666 důvodů, proč je panička blbá píča a jeden důvod, proč za to ten pes nemůže: A to těch 666 důvodů blbosti paničky. Chudák pes...

Ind usekl hlavu dvacetileté dceři, nelíbilo se mu její chování. Říkal tady někdo někdy něco o multikulturalismu, prolínaní společností a vzájemné inspiraci...???

Psp.cz - ještě větší fail, než jsme čekali. Doporučuju diskusi. Velmi jedlé... :)

19.06.2012 v 11:01:19

žhavá procházka

procházka s čoklama byla fakt žhavá. myslel sem, že bude líp, ale víte jak. někdy je méně myslet více. ta naše trojka se táhla jako asfalt zanechávajíce za sebou stopu v horkym ovzduší. jediný velký vzrušení byli malí zmrdi vypuštění do zahrady, takže mohla uřvaná strašnická jedenáctka minipsů s našima holkama probudit usínající okolí.

18.06.2012 v 23:21:34

vedro jako fakt jo

táhne z ulice do bytu. jsem celkem rád v tyto chvíle za severní okna a severní stěnu. ve společnym schodišti je ještě velmi příjemně, stejně jako u nás v práci ve dvoře.
akorát teda lituju lidi naproti, co bydlej v půdních vestavbách. co já vidím ze svýho severního okna, tak všechna jejich jižní okna jsou otevřena a aj nějaký ty stropní větráky běžící vidím. musí to bejt peklo v tomhle hicu v jižní půdní vestavbě. kor do ulice.

18.06.2012 v 22:03:51

bouřmo II.

jasně, že to byl fejk. furt vedro.

18.06.2012 v 20:59:28

bouřmo

venku hřmí a nad prahou se počasí tváři bouřlivě. jenže je to tady praha a tady je vždycky všechno jinak. bouřlivé a hlasité projevy bývají známkou tzv. "pražského pozlátka".

jinak sleuthkit zabral a z těch 220GB mi vytáhnul 173GB dat, který se daj i přečíst. Myslim, že sem dobrej a že víc už asi udělat nepujde.

18.06.2012 v 18:16:27

číňani

národ vojebávačů a kopírovačů vrací úder: Rekordní padělek: čínský obchodník zfalšoval banku Jestli vona ta Čína nakonec nebude jeden velkej podvod.

18.06.2012 v 15:06:51

porno star

zdá se, že klesá zájem o porno v mém skvělém deníčku. porno star roman gregor už netáhne... ale i tak čísla zajmavý... :)

roman gregor porno star


18.06.2012 v 14:03:45

pondělní vedro

dneska sem se nechal vytáhnout kolegy na obídek do pravý český jídelny na vinohradský třídě. za tiketku sem se celkem dobře najedl, ale to horko bylo fakt nesnesitelný. prostě hic, jako když slunce praží do skleníku. pak sme si skočili do cukrárny na rakvičky a věnečky. prostě si dobře žijeme...

zato šéfikovo harddisk je docela labůžo. přišel sem do práce, dd_rescue odkopírováno 38% celkový kapacity 500GB, přičemž poslední 3procenta už jely jenom chyby, do konce kopírování chybělo 107hodin a nějaký drobný, tak sem po krátký úvaze usoudil, že ten disk bude prostě úplně v prdeli, že stejně už nic asi nevykopíruje, takže sem se soutředil na prvních 220GB, který se překopírovaly bez errorů, zběžný pohled na hlavičku evokoval jisté zbytky ntfs a řekl si, že snad majitel bude mít štěstí a veškerý data se štosovaly ze začátku disku. protože image disku nebyla celá, pochopitelně se nepodařilo image mountovat na loop, natož nějakej fdisk -l, takže sem na něj rovnou pustil testdisk. Přestože testdisk testdiskoval asi půl hodiny, výsledek byl tristní a dozvěděl jsem se, že image je nemocný a nic v něm není. Čemuž sem nějak nevěřil a mé skromné znalosti filesystému mi pořád říkaly, že master file table je v pořádku, nasadil jsem kalibr nejsilnější, atomovou bombu, sleuthkit. Ten mi potvrdil, že mft by mělo dát nějakou informaci, takže sem pustil fls a icat z tohodle kitu a už mi lezou ven nějaký adresáře a data. Zatím i čitelný věci. Myslím, že majitel bude docela vděčnej, zvláště za foto archív :)

18.06.2012 v 13:15:26

klasika venčení

no takže klasika vyvenčení fenek. venku příjemně, lidí pomálu, prohnaná prohnaná kočička a dokonce i přestože dostaly dneska takovejch pochutin, včetně kelímku vod kefíru, tak ta terezka si prostě na tom dětskym hřišti musela zabufetit. ti malí zmrdi tam po sobě nechávaj bordel v podobě křupek, brambůrek a jinýho nezdravých pochutin. imho odrostlejší děcka se nescházejí na hřišti, nýbrž vedle parčíku na labvičce a takovej bordel jako tam udělali včera sem fakt dlouho neviděl, láhve od kokakoly, friska, tyčinky no humáč... no, furt lepší, než kdyby se tam válely třeba buchny...
počasí jinak dobrý, akorát strašej zase nějakejma rekordama...

17.06.2012 v 23:03:12

neska relax

dneska relax. budu ctít neděli. dělám si segedín.
imho za 14dnů to bude rok, co nekouřím cigára a půl roku co jsem přestal podporovat vietnamský a asiatský krámy obecně. ani mi nechybí ty jejich šedivý podniky s regálama plnýho chlastu a předraženejma rohlíkama.
jo, včera sem zjistil, že po centru prahy se rozrůstá síť potravin "Žabka", jak malý krámky, tak velký a bylo docela fér si jít koupit vodu do obchodu, kterej není šedivej, nesmrdí v něm rejže a nějakej asijskej glutamátovej blaf a nemusim řešit dilema jestli víno za 15kč nebo za 17kč...

17.06.2012 v 13:04:58

koncentrák na paměť národa

taky přijela mamina, takže procházka po praze, rodinej pokec a návštěva simulátoru koncentráku na karláku. musim říct, že mě celá výstava překvapila, vstup zdarma, ale musíte si počkat, pouštěj po skupinkách kvůli místu, sedumdesát cedulí se sedumdesáti fotkama pamětník, aktérů a děje s popisem a vzpomínkama. zvlášť ti pamětníci byli jedlí fakt jo. je těžký soudit chování jednotlivých lidí v tý době, kdo ví jak by se zachoval sám, ale odcházel jsem s tím pocitem, že všichni ti popravení gestapem byli fakt hrdinové a heydrich musel zemřít. někteří nepromluvili ani při mučení. ale z druhý strany jsem se dozvěděl, že gestapo obdrželo na dva tisíce udání a rozdalo udavačům dva miliony říškejch marek. spousta udavačů co přežili čistky sloužilo pak dalším vrahům. fakt strašný, gestapo vyvraždilo celý rodinný klany.

paměť národa koncetrák

paměť národa koncentrační tábor

tohle bylo vtipný. sem ti lidi v koncentráku došli, svlečení, odvšivení, že je změřej. netušili, že z druhý strany je esesák co má kvér a střílí lidi do týla.
paměť národa heydrich


zbytek fotek zde.

Pak sme se šli ještě podívat do krypty kostela cyrila a metoděje, je kousek pod výstavou, podívat se na stopy střelby, jenž přežily do dneška a podívat se přímo dovnitř neb ani já jsem tam nikdy nebyl. pěkná výstava, borci kladli docela tuhý odpor, sedum hodin se bránili a poslední kulky si nechali pro sebe. němci jim pak uřezali hlavy, naložili je a ukazovali příbuznejm při výsleších. fotky jsem nedělal, je tam zákaz, protože je to pietní místo, kde zemřelo sedm lidí a nechtěl sem se zařadit po bok těch šikmovokejch debilů, kteří si foťákem přefocovali fotografie mrtvejch výsadkářů. Oni je němci před kostelem vystavili...

Kostel Cyrila a Metoděje - Heydrich Atentát výsadek


A ve finále pozdní obídek pod slavínem, musim říct, že sem kurva fakt dobře udělal pepřovej stejk, ale ten kurva byl epesní...
pak procházka a vyprovození maminy k nádraží. pochopila, že centrum je relativně malý, když se člověk dobře orientuje :)

jo a poslední zaznamenání hodný je, že jsem stihnul vyvenčit holky, když ještě běžel fotbal a stihnul sem mezi domkama gól, takže to řvalo pěkně :)

16.06.2012 v 23:38:30

poznámky

vtipnej byznys plán... web pro mladé, kterým někdo zemřel... ehm. nechodilo se dřív třeba kvůli tomu do kostela a nebo na lehátko k psychiatrovi???

měníme život všem, kteří zemřeli...
měníme život všem, kteří zemřeli


hash tag
hash tag


jo a statistiky od včerejška jsou taky prdel (nárůst na tyto čísla):
gregor 249x
roman 245x
gay 122x
píča 104x
porno 100x

a to opět ještě nejní půlnoc. tyhle věci naskakujou spíš během tmy a nechci nijak rozvíjet nějaký bujarý teorie, ale jestli nejní teplejch v populaci víc, protože ten zájem je enormní... :) ale spíš bude zvědavost lidská, normální... no normální... ???
tyhle internety fakt umožňujou voyérismus nového typu, protože takhle jednoduchý nahlížet do soukromí jednoho člověka po dvaceti letech je vostrý...

16.06.2012 v 23:12:25

koncentrák

přijede matka dneska a chce se jít podívat na maketu koncentráku co je na karláku. takže mě čeká dneska tak trošku nazi den.

16.06.2012 v 11:18:13

po půlnoci

ještě lepší :) gregor 138x a roman 136x
tak to musí mít chudák jarní slavík pěkně scvrklý koule, protože jestli v tomhle množství byly dotazy na minulost tohoto pána schopný propadnout i ke mě, tak nechci vědět co lítá mězi provařejnema linkama showbyznysu. to mě fakt baví :))

imho tu kombinaci slov roman a gregor odkazujou vyhledavače sem :) to je tuplem lautr fakt prdel :)

16.06.2012 v 00:05:26

konec dne

jo, konec dne je tragickej. blíží se půlnoc, hafiny vyvenčený a město vylidněný. jako na povel. odhadci počasí zaveleli k pozitivní prognóze a veškerý národ pražský vyrazil směr venkov. já kdybych byl diktátor, tak bych u japonců objednal dobu ledovou a v praze bych vyhlásil prognózu několika velmi teplých měsíců.

teda gay porno roman gregor mě nepřestává překvapovat. ještě není půlnoc a 109x gregor a 107x roman.

jo, upřímně, tohle mě fakt baví, protože si myslim, že každý hit, který seberu reklamnímu a obecně komerčnímu provozu na internetu, "zlatý hit" a větší prdel...

15.06.2012 v 23:58:14

pátek

tlaky do zase nahoru, ale po obloze se honěj mraky.
v práci sem myslel, že disk už bude překopírovanej, ale dd_rescue hlásil do konce ještě 29h, protože zrovna jel přes nějaký vadný bloky. No, ale 30procent měl vykopírovanejch.
Byl jsem si koupit cigára a dlouhý papírky v trafice. před trafikou mě odchytla mařka a říká mi "koukám, že jste si koupil cigarety a co říkáte na...", tak jí říkám, ať už nic neříká, že když už se dívá co si lidi kupujou, tak si snad všimla, že sem si vzal i dlouhý papírky, tudíž by ji mělo dojít, že mám nejspíš cigarety k úplně jinému důvodu, jelikož nekouřím a mám je pouze jako příměs k marihuaně.

15.06.2012 v 18:21:13

parazitování

no, nedá mi to, ale hodlám trošku parazitovat na gay pornu, protože mi to jinak nedá. Roman Gregor, Jaro Slávik, Vojta Dyk, Prachař, Soukup, Maxián a Antl, toť Nightwork současné době největší a nejznámější teplá gay kapela v čechách během jejichž tónů vlhnou anální otvory československých - nejen - dívek.


Já jsem gay, jsem gay, jsem tepléj, já jsem úplně tepléj...
roman gregor porn


Poznámka: Není cílem tohoto příspěvku býti vtipným a nebo budit zdání humoru. Ne, není tomu tak, je vytvořen pouze proto, aby pomohl v diverzním plánu matení internetových vyhledáváčů.

15.06.2012 v 13:01:28

to je prdel

dalším slovenským homosexuálem, který to dotáhl až na české televizní obrazovky je nějakej roman gregor. Respektive, dneska se dívám do statistik a říkám si "kurva, která kurva je roman gregor", protože mi včera o polovinu vzrostla návštěvnost (ze 100 na 150 :)) a jedním z velmi vyhledávaným slovním spojením bylo "roman gregor porn". Jo, pak mi došlo, že nejspíš roman gregor bude slovenská célebrita jménem jaro slávik. No, přeju mu to, konečně má chlapec slávu po jaký toužil. Sice nevim co kdy vyprodukoval nebo kde se čeho účastnil, kde hrál a kde vyhrál, ale zato víme, že se český internety mohly posrat z toho, že prostě si svoji kariéru založil na řitích. Ale von to bude asi nějakej jednoduší slovák: „Před 20 roky jsem udělal tolik hloupostí, jako většina 18letých lidí, a v roce 1993 byla tak zvláštní doba.
Já nevim, my sme jako osumnáctiletý dělali hodně hloupostí, ale nějak si nepomatuju, že bysme se aktivně účastnili natáčení teplýho porna, to fakt ne a nevim, kde ten borec myšlenkama žije.

tak hash tág: roman gregor porn jaro léto slavík zlatý teplý mocný velký amerika česko slovensko teplo gay porno


No, takže vy dementní vyhledávače indexujte, protože si myslím, že pomalu, ale jistě ty má zkurvená slova začínají pěkně probublávat databázema na povrch internetu.

15.06.2012 v 12:35:52

čtvrtek

no dopoledne chcalo a já se čílil na nemravnejma veřejnema osobama. dorazil 2TB disk, takže byl připojen a puštěn dd_rescue. Pak sem si šel pro pizzu a když kolem druhý hodiny zbejvalo do konce kopírování 5hodin, zrovna když šel dd_rescue po vadnejch sektorech a byl sem na nějakých 30procentech, zjistil sem, že přestalo pršet, tak sem se vypravil pro žrádlo mladý.
Jo, a ještě jsem nějak včera v hospodě pochopil, že bych neměl moc hlasitě vykřikovat "jak sem se včera trošku vyndal, tak se mi nechtělo líst na patro, takže sem zůstal dole, kde ležela na gauči mladá a tak sem jí skopnul, abych si mohl vzít spacák na kterým ležela", protože ne každej by musel vědět, že máme dvě feny, jednu starou a jednu mladou, přičemž ta mladá si od mládí myslí, že pohovka je v podstatě její pohovka, takže to bývá docela boj získat trošku místa, když je milá fená roztažená celá do široka. Prostě lehce nohou odstrčíte, ona se blbě podívá, pak chvíli počká až se usádlím a pak si zase v klidu stočí do klubíčka vedle mě, protože místa nechal vyndanej páneček hafo.

14.06.2012 v 20:14:06

čtvrtek

no je dneska čtvrtek. pěkně sem se vyspal ze včerejška, padly nějaký tlaky. ráno chcalo a docela by mě zajimalo jak chce počasí dosáhnout toho, že o vejkendu budou třicítky. Nedokážu si to představit nijak jinak, než že bude zase brutální teplotní hop v řádech několika málo hodin. Budem prostě srát krev z toho počasí.
Dneska ráno sem měl v tom svym stavu vidění revizora, tak sem si cvaknul lístek a když už už sem si nadával do kreténů, že sem promrdal 24kč a revizorskej zmrd nikde, tak mě u Flory přepadl, čehož jsem využil nejdřív k tomu, že jsem ho ignoroval, pak jsem mu řekl ať nevotravuje, že se s cizíma nebavim a když už teda asi po stopadesát zopakoval, že je revizor a že se mu musim prokázat, tak sem mu řekl, že mi ten svůj posranej odznáček ukazuje vzhůru nohama, že nejsem netopejr, abych uměl číst obrácený texty a že kdyby byl tak laskav, znova pozdravil, otočil si ten svůj odznáček a ukázal mi průkazku, protože nevypadá jako revizor. No čuměl na mě jako puk, asi si myslel, že jen zdržuju a že sem černej cestující, tak si ten lístek prohlížel, podíval se dokonce na hodinky, aby si zkontroloval čas a vůbec dělal děsně důležitýho, aby mi ten lístek vrátil a ani nepoděkoval. Prostě vychování revizora, vychování zmrda.

Vtipný poznámky ke dnešku:

Microsoft si zažádal o patent na náladovou reklamu.
Tož to nás čeká skvělá budoucnost, žejo.

Smrt pasažérky po pádu stíhačky: Budeš nám chybět, Markétko, píší přátelé. Tohle na internetech fakt miluju, to že můžu nahlížet do soukromí jednotlivých lidí. Děkuju ti facebooku, žes mi umožnil dozvědět se, že do něj mařka před smrtí vložila zprávu, že "se už nemůže dočkat". Smrt nečeká, ta se dočká. Takže jsem rád, že díky internetu nemusím záviset na novinové černé kronice, kde bych se akorát dozvěděl, že "30letá PM tragicky zahynula při letecké nehodě. vyšetřování probíhá.", ale můžu se v přímým přenosu s radostí a nadšením dívat, jak se lidi trápěj... No není to bomba???

Zlomená Dagmar Havlová šla na procházku s tímhle fešákem. Chudinka Dáša, ta to musí mít moc těžký bez toho Vaška: Kvůli zlomenému zápěstí je sice zcela závislá na pečovatelské službě... Tyhlety héérečky to sou kundy fakt...

Jaro Slávik prý natáčel gay porno pod jménem Roman Gregor. No to mě fakt poser. Kdejaká modelka, hérečka či hérec natočí porno ve státech, tady za to pak dostanou kšefty v showbyznysu, v televizi a berou to asi tak trochu jako standart. No a nebohej ředitel základní školy si ve svém volnu a taky na zahraničních serverech natočí sadomaso porno, všichni se z toho můžou posrat, jaký je to amorální, že by neměl dělat ředitele školy, nikdo se nezamyslí nad tím, že v soukromí si snad můžeme svý úchylky ventilovat jak chceme a když má někdo potřebu býti při tom vidět, tak ať je kurva vidět, když mu to dělá dobře??? A nikdo se nezamyslí nad tím, že co se má kurva žák základky dívat na porno a úplně na závěr mi dva zhulený pětačtyřicetiletý borci začnou tvrdit, že by nechtěli, aby mu jeho dítě navštěvovalo školu, kde ředitel točí porno a na dotaz "jestli by nechal svoje nezletilý dítě základkou povinný koukat na porno", sem se dozvěděl že jo, ale nesmí tam bejt ředitel školy. Většina dětí dneska už v deseti letech ví jak se dělaj děti a tihle pánové snad chtějí svýmu děcku aspoň do patnácti let tvrdit, přes to všechno čím jsou děcka dneska obklopený, že děti dělá tatínek mamince tak, že jí hladí po bříšku tak dlouho, až ji vyhladí miminko....

14.06.2012 v 11:12:48

apple fan

pod našimi okny, v malé zahrádce, hnijou tam tři jabka...
nějakej fanoušek stál pod našim oknem zrovna na červenou... a je na internetu dřív než dojede domů... :)

apple fan


13.06.2012 v 17:20:37

úplně k posrání nejvíc na závěr

no dneska ráno kolem si teda připojim mobilní internet, vyřídím poštu a jdu s fenečkama na ranní procházku. Udělám pár psích fotek, to je tak kolem devátý, chci je poslat ivce a vono hovno. tak si říkám, starej server je tuhej, du domů a čekám do desíti. furt nic, tak se teda seberu a cestou do práce se stavim v serverhousu, podívat se co se kurva děje. No šlo vo starej server, kde mi běžel deníček, teďka už je na něm pár posledních webu a akorát pošta a smtp server pro mý použití. Cestou v tramce vymejšlim všechny možný průsery, který se po šesti letech nonstop provozu můžou stát, od pamětí, přes procesor, harddisky až po nějaký nepříjemný hack. No dojedu tam, řeknu borcoj ve službě kdo sem a za jakou mašinou du, říkám mu "ipéčko si nepomatuju, ale končí na 52". Von se na mě podívá a říká "hm, tak to už asi vim za kym dete", a já mu na to "von generoval nějakej nadměrnej trafik, tak ste ho vypli?".
"Ne to ne, já sem vám zkoušel volat, ale vzal to někdo neznámej, já sem vám štrejchnul do napájení."
"Aha, tak to je dobrý. uptime dva roky v prdeli."
Takže sme došli k serveru, zapli sme ho, protože nevěděl jestli byl vypnutej nebo zapnutej prej :), připojim monitor a začala tříčtvrtěhodina čekání než proběhnul fsck a naběhly všechny servisy. Postfix mě docela překvapil, jak dlouho nabíhal.
Během týhle doby jsme vedli různý vtipný rozhovory na téma "tak aspoň vám proběhnou všechny security apdejty".
Což sem mu musel vysvětlit, že jako asi těžko, když tomu debianu skončila podpora někdy před čtyřma rokama a já ho pak na nový verze neaktualizoval, protože některý bazmeky tam byli přeložený přímo ze zdrojáků a nikoliv instalovaný z repozitáře. Tak sme se zasmáli a týpek mě naoplátku provedl provozama. Jo, pěkná prohlídka, mám rád tyhle serverhousy.
Na závěr jen letmý ověření jestli se ozve aspoň ssh, aktualizace mobilu v databázi a jel sem pryč. Fakt prdel.

ale upc až zase de.

13.06.2012 v 12:43:38

fut byste srali

ale to upc furt nende. člověk chce od rána pracovat a ještě, že sem neuklidil gsm modem...

13.06.2012 v 08:15:04

to byste se posrali

pražák si přijde v jedenáct z hospody, vyvenčí v klidu svý městský hafany, pustí si počítač a chce si zapsat do blogísku zprávu o tom, jak se společensky lehounce unavil ve společnosti jiných pražáků. Hle vono hovno. upc má výpadek, nejde televize, takže si nepustim nejen porno, ale hlavně internet, což mě donutilo vytáhnout záložní mobilní připojení. kurva to je situace. to byste se posrali.
jinak pěkný. chcalo, takže zahrádka pod stříškou. lepší než posranej fotbal. nakonec vyhráli, ale všude takovej ten klid "no, ještě aby kreténi projeli s řekama", takže na čerstvym vlhkym vzduchu super.
ale vo to nejde, v podstatě sem vám chtěl napsat, že díky tomu, že nejde tv a net - obé digitální, tak jste donuceni přečíst si tento v podstatě nesmyslný zápisek, ne v podstatě ale skutečně, a vůbec děte do prdele.

12.06.2012 v 23:16:26

spořka

no, konečně sme s kolegou dořešili byrokracii ve spořce. musel sem vstávat ve třičtvrtě na sedum, protože kolega chodí do práce na hrozně brzo, což je na mě brzo. Nemůžu říct, že bych ale nic neudělal. šéf má od zejtra tejden dovolenou, takže bude pohodička.

12.06.2012 v 11:04:02

zima

a je zase nějaká kosa.

11.06.2012 v 21:13:02

log file

mno, updatoval sem gcc na 4.7.0, kvůli lepší podpoře cpu a pro lepší pocit. takže je třeba rebuildnout všechny závislosti, ať nejsou namíchaný binarky ze dvou verzí překladače, ne že by to asi nefungovalo, ale de o ten pocit, jak řikam. akorát sem teda teďka řešil místo, protože systém má vyhraženejch 30GB, vlastní systém má asi 8GB no a mě se ztratil někam zbytek, protože mi zbejvalo 5GB a nějaká debilní aplikace typu firefox si zaprudila, že nutně potřebuje 8GB ke svý kompilaci. No, taxem kurva pátral jako čůrák největší, než sem se dopátral, že za to může zkurvenej /var/log/messages, kterej si od ledna dovolit narůst do obludný velikosti 18GB :)

11.06.2012 v 20:34:04

ufo for president

teda koukám na statistiku a asi bych fakt byl dobrej president :)
už to vidim, nejdřiv přijedou z bruselu a udělaj mě ředitelem evropy. pak přijede papež, udělá mě císařem říše římské a vzdá se taláru. pak přijedou rabíni, prohlásí mě za syna nebes a omluví se za vraždu ježíše. ajatoláhové mě prohlásí za přímého potomka Mohameda a spálí korán. Pak už to půjde rychle, přivalej z Tibetu, že sem převtělení budhy a všech dalajlámů, japonci spáchaj hromadný harakiri a já vám budu vládnout všem. Poslední se vzdaj američani, protože Bruce Willis s Arnoldem Schwarzennegrem nebudou mít zrovna čas. Bomba představa.

11.06.2012 v 18:08:13

pohoda

dneska pohodový pracovní den, okořeněný pouze tím, že mi šéf dal na stůl harddisk a jestli prej z něj něco pujde dostat. No, asi po půl hodině sem zjistil, že z něj sice něco dostat možná pude, ale na to, abych udělal binární kopii celýho hdd jaksi nemáme půl tera v kuse, takže sme si objednali dvouterovej hadr. ty tera se budou vždycky hodit na skladování bordelu. na to, že mi kolega - co ho objednával - tvrdil, že ceny hadrů šly nahoru, protože prej nějaký záplavy v asii, tak dvatisícedvěstě za nějakýho 2TB westerna je fakt prdel. když si vzpomenu na svůj první 2GB disk před nějakými 13-14lety za 10litrů... HAHA

Muzikál Once podle Hansarda a Irglové vyhrál osm divadelních cen Tony. ti američani jsou národ se zvláštním vkusem, když dokážou z něčeho takovýho vařit pár let.

Španělsko má přislíbené miliardy, trhy ožily. To je jasný, že trhy a obchodníci ožijou, když jim řeknete, že se můžou těšit na porcování miliard. Obávám se, že tyhle podivný toky peněz, řecko, španělsko, irsko, itálie, nejsou vůbec dobrá cesta do budoucna.

Řiditel základky v pornu bičuje dívky: Tohle už na fotomontáž neuhraje! OLOL. Zvláštní chutě. Chci jen říci, že já osobně si myslim, že řiditel základky je v tom úplně nevinně, protože jak si kdo žije svůj intimní život je pouze jeho problém, v tomhle případě asi nejsou žádný mrtvý a ty hérečky to určitě taky chtěj a nebo je jim aspoň dobře zacálováno. Navíc udělal velmi dobře, že natáčel v zahraničí a uveřejňoval se na zahraničních serverech pro dospělý, a nechápu jaktože se ještě nikdo nepodivil nebo se nezeptal rodičů, jaktože žák základní školy surfuje po zahraničních sadomasostránkách, který jsou ještě navíc nejspíš placený. :)

11.06.2012 v 15:12:30

peníze

no, štráduju si to takhle parčíkem, když tu mé oko zasáhne záblesk odrazu světla od mince. jako správný správnej škrt sem se sehnul, minci sebral a nyní doma po očištění zjistil, že to není eurocent, ale nýbrž pozdrav z dob minulých...

1 pfennig


10.06.2012 v 23:32:41

invaze mimozemšťanů

prší. furt prší, ale venčení sem zvládnul. akorát je nutný holkám třít po návratu tlapy a bříška. taky sem se zvládnul zcivilizovat, takže vypadám jako normální ufon.
jo, prdel je, že na national geographic dávaj nějakej fiktivní dokument, jak by to dopadlo, kdyby přišla invaze mimozemšťanů. no, máte to vy lidi pěkně vymyšlený, plány zcela logicky předpokládají masívní úhyn populace, totální zánik civilizace tak jak ji znáte, ale zcela chybně předpokládají, že nějaký lidi zbydou a povedou partyzánskou válku proti nám alienům a možná i nějakým záhadným způsobem přežijou a vyhrajou. helejte lidi, to je fakt scifi, protože až jednou přijedou ti druzí než sme my, tak to bude fakt rychlý a nikdo nezbyde do 24h. Ale intergalaktická rada zatim nehlásila, že by měla v plánu v nejbližší době nějakou menší genocidu.

10.06.2012 v 20:06:09

papriky jedou

no a papriky jedou. fakt jo. habanero dá pěkný vostrý devaterčata... :)

habanero chilli

habaneros chilli

tahle jalapeno ze semene je taky vtipná :))
mini jalapeno


10.06.2012 v 13:43:23

trapný homur

malý koutek trapnýho humoru...

1) Světovým podnikatelem roku se stal Keňan, který rozetnul kruh chudoby Tyvole, tak to je hustý. Týpek co v chudý zemi donutí ty nejchudší z nejchudších, aby si u něj zařídili bankovní účet, se stane světovým podnikatelem roku... OLOL

2) Vtipný vinný lístek co jsem si přefotil teďka u voka. :) (v původní velikosti zde)

Hodnocení vín


3) Pan kníže Schwarzenberg ... :)

Knížepán na jednání sněmovny :)


btw. svatozář nad Bohušem je pouze odraz přisvícení od telefonu.

10.06.2012 v 13:27:46

vypálení

no, protože chčije, tak nebudu moc vtipnej. kdyby se náhodou někdo tomuto trapnému, ubohému a lidice dehonestujícímu vtipu zasmál, tak se mu omlouvám, nebylo to původně vubec záměrem.

Vypálení


10.06.2012 v 12:58:32

klid ve městě

ve strašnicích klid. pohodička venčení. počasí příjemný, dejchatelno. v nonstopce žádnej mejdan, tak snad bude v noci klid.

10.06.2012 v 00:18:48

procházky

jo tyhle procházky s hafinama dávají zapomenout na všední dny. aspoň rozptýlení, zabavení a potěšení. tahle akce "německo" už mě nebaví, fakt sem chudáček vopuštěnej. fakt jo.
procházky dávají mi možnost se aspoň v klidu zamyslet či rozptýlit myšlenky hlídáním hafinek.

09.06.2012 v 18:49:16

sobotní dopoledne

hm. dneska poklidné dopoledne, které jsem vyplnil snídaní, procházkou s hafinkami a přípravou oběda.
Včera vočko, ale takový slušný, normální. Taky mám nějaký trhaný spaní. Probouzím se třeba po 4hodinách.
Avšak jedna věc mě dneska zarazila. Už sem psal, že máme v domě indy. Nejdřív jednoho sem potkával, pak dva, naposledy dva dospělý a jedno děcko. Dodneška jsem byl v klidu, protože jsem tak nějak předpokládal, že indická věda doposavad nezvládla rozmnožovaní živočichů s chromozomy XY, takže jsem neměl obavu, že by v brzké době hrozilo, že by v malém prostoru bydlelo hodně lidí. Dneska však jdu z nákupu, dojdu ke dveřím a z nich vylezele náš ind - s indkou, kteroužto sem dneska viděl poprvý. No, potkat ji někde v Karlíně, tak si řeknu "cigoška jak poleno", jenže tahle měla mezi vočima takovou tu červenou tečku, která v normálních hrách znamená bod pro zaměření. No já radši už budu mlčet, abych se nedostal do nějakýho průseru, ale faktem je, že jestli potkám ještě jednu osobu navíc, tak pošlu paní účetní dotaz, ať zjistí, jestli majitel řádně nahlásil počet obyvatel v bytě, protože za každou hlavu se něco platí minimálně úklid a odpad. On je američan a podle toho co sem měl zatím tu čest, tak to bude pěknej zmrd co ani nezdraví. Ale neni možný, aby na 48m2 žilo třeba 15osob, jak je v některých zemích zvykem. Nejsme ve zkurvený africe nebo asii.

Já mám rád cizí kultury, vo tom žádná, zvláště takové dobývání cizích uzemí a podrobování a otročení domorodého obyvatelstva by mě bavilo. Sem tam nějakou popravičku, mučeníčko, veřejný pranýřování, to by se to vládlo. Jenže vocáď pocáď... Islamista šokoval Belgičany: Respektujte nás, nebo zmizte

Fotbal taky včera nedopadl tak jak si asi někteří fotbaloví vlastenci přáli. Já jsem od voka vypadl záměrně ještě během hry, aby nebyl narvanej bus a já nemusel poslouchat rozjařený kretény. No, nakonec jsem před chvíli pochopil, proč byl včera v ulicích klid a nikdo neřval "hop hop hop, kdo neskáče není zmrd." Jo, jsem rád, že mi fotbal žíly netrhá, i když sem byl včera nasranej, protože nějakej debil k voku přinesl televizi a většina se nechala přitáhnout magickým obrazem televizním. No, museli sme jít pít ven na vzduch. Televize je zhouba hospody.

Jo, a taky vypadla teďka elektrika, tak doufám, že nepřijdu o tyhle hovna co sem teďka napsal.

Jo, a ještě jedna věc. Maturita z češtiny, která teďka otřásá českým školstvím, protože prý nějaký sloh byl velmi nepříjemný a i premianti propadli. Na ministerstvo školství přicházejí stížnosti na maturitní zkoušku z češtiny
No, mě docela zajimalo, jak tedy takovej sloh nebo maturita z češtiny vypadá a musim vám říci, že je to fak tragédie. Ne příliš těžká zkouška z češtiny a psaní, já bych řekl, že příliš ještě mírná, a poprosil bych laskavě čtenáře, aby si vzpomněli na svoji vlastní maturitu, slohovou práci a zapřemýšleli, zda-li odvedli něco v tomto smyslu: Maturita 2012 Sloh.
Musim prostě souhlasit se slovy svýho mrtvýho fotra, že školství po revoluci šlo fakt do hajzlu, státní maturity se táhnou 15let a žáci díky mobilům, facebookům a internetům vůbec stávají se literárně naprosto degenerovanými. Maturita a tituly a vzdělávání obecně za posledních 15-20let utrpělo fakt devastující škody, který nezachrání ani rychlokvašení maturanti, disové, bc či magistři, kteří své tituly nezaslouženě získali podivným chozením do nějakých ústavů jednou-dvakrát do měsíce.

Elektrika de, na plyn naštěstí vliv neměla, jídlo je hotový.

09.06.2012 v 12:15:37

před bouřkou

je nejspíš před bouřkou. takový dusno a mračno. lehce kape, velmi lehce, jako plížívá kapavka.

08.06.2012 v 17:31:43

kešu

tak teďka sem se dozvěděl, že oříšky kešu za čerstva obsahujou nějakej olej, kterej je toxickej, leptá ruce, a když se ty oříšky sklízej, tak se musej buďto dlouho vařit a nebo je pražej tak dlouho, dokud se z nich ten olej nevypraží. a když praží, tak i hoří, protože je hořlavej. a ve vyspělejších provozech ten olej skladujou a dělaj z něj insekticidy. ženská dostane za kilo oleje zbavevných ořechů 75 centů. fakt vostrý.

08.06.2012 v 15:12:54

pátek

no dneska zatim nic. tedy kromě toho, že jsem musel do český spořitelny vrátit šeky ze starým neplatným podpisem. No byla to docela prdel, protože přestože na starejch šecích byl už neplatnej podpisovej vzor, odmítli mi ty šeky vzít zpátky s tím, že je potřeba sepsat předávací protokol a na něm musí být dva podpisy členů výboru. No chvíli jsem se podivoval tomu, že i pro vrácení neplatnejch šeků jsou potřeba dva lidi, vždyť to tam stačí u nich jen nechat, ale budiž.
taky je trochu pod mrakem, asi bude pršet.

08.06.2012 v 11:01:00

ze sněmovny

David Rath


07.06.2012 v 22:10:37

v poklidu

to bylo dneska. něco práce, obídek, zase něco práce a pak nějaká malá úředničtina v domě. hm. zejtra musim jít do spořky vyzvednout "love" na platy otroků.

Tara měla včera narozeniny, takže to holky oslavily spolu, protože terezku ještě čekaj. prostě nějaký to speciální narozeninový menu, více konzervy a nějaký ty děsně smradlavý pochoutky, po kterých zůstalo na podlaze větší množství velmi kluzkých psích slin.

Dealer nedostal zaplaceno za trávu, tak to přišel oznámit na policii. No né, to nejní možný... :)

Vojáci v Afghánistánu si už brzy pochutnají na dobrotách od Babici. Chudáci vojáci. Tedy pokud nemá Babica nějakej jinej úkol, tajná mise na zničení teroristů jídlem.

Tortura? V teplické vazbě připomínají středověk jen staré žalářní dveře. Ty vole, asi bych se dobrovolně oběsil než být týrán amaterským naivním umělcem. Chybí mi tam ještě srnky se všema nohama zadníma...

Ve vietnamské tržnici v Praze našli celníci padělky vína Sklepmistr. Ne, nevěřim, že se dá tohle víno padělat... :)

07.06.2012 v 20:04:59

#hashtag

haš ták sem se zprasil.

06.06.2012 v 23:42:29

školení

dneska sem si byl poslechnout seminář na téma PGP (česky zde). Tedy ne, že bysme tento produkt nabízeli, ale jak jsem zjistil díky pozvánce, patří dneska PGP do portfolia Symantecu, takže sem si šel poslechnout, jestli za těch posledních 21let došlo k nějaký změně. No, nedošlo, dělá to furt to samý, ale je to lépe a lépe integrovaný do operačního systému.
Jo, bylo to spíš z nostalgie, protože já se s tímhle software seznámil, respektive sem zjistil, že existuje, někdy v roce 1995 v době mého oťukávání internetu a první významný aféry ohledně ochrany soukromí, kdy pan Zimmerman čelil obžalobě ze strany vlády USA, že zveřejněním zdrojovýho kódu PGP na internetu ohrožuje národní bezpečnost USA a porušuje embargo na vývoz zvláště nebezpečných a výkonných zbraní. Takže Zimmernam to vochcal tak, že zdrojový kód pgp vydal formou klasické knížky, takže kdo si ho chtěl přeložit, musel si opsat zdrojový kód z knihy :)

následuje humor:

Gibsonův otec se ve třiadevadesáti rozvádí pro nepřekonatelné rozdíly.

Marta Jandová končí s muzikály, Bídníci byli poslední. Já sem původně myslel, že se chce stáhnout do ústraní, protože jí někdo řekl, že jako muzikálová zpěvačka je tuctová a že jako moderátorka je to ještě horší.

Souboj obřího poprsí: Mesarošová a Zugarová hypnotizovaly Muže roku. Teda vo Mesarošový sem věděl, že existuje, ale vo Zugarový sem dodneška nevěděl. A jako, že teda ta je, ta fakt je. Ta je fakt moc....

06.06.2012 v 13:34:27

kosa

fakt zima venku. musel sem si vzít bundu. no, na to že je červen.

06.06.2012 v 00:09:11

to je čůrák

teda ten rath je fakt čůrák. měl jít na herce, to by mu šlo. fakt nevim jestli se mám smát nebo brečet, ale ten prostor mu dávat neměli, fakt ne.
a) úplatek nevzal, mandátu se nevzdá.
b) je to kubiceho komplot, on za to může. vymyslel plán na likvidaci nepohodlného opozičního politika.
c) trpí. hrozně trpí ve vazbě. nemůže nic dělat, nudí se a ven může na hodinu denně.
d) kubice zničil životy osmi lidí, jejich dětí a celého jejich příbuzenstva.
e) estébácký metody. ty mě pobavily nejvíce, 23 roků od převratu :)
f) kubice napáchal hrozný škody, protože za ratha se šetřilo a nebudou opraveny desítky domovů seniorů, opraveny silnice a jízdné zdarma.
g) je to politický proces, on je politický vězeň, zneužívání policejních metod a vůbec policejní stát.

no, je to jasný, je nevinnej, mele fakt hrozný hovna, ušili to na něj a všichni zavření jsou nevinní. akorát teda nechápu jednu věc, to znamená že ti nevinní co sedí ve vazbě byli donuceni kubicem, aby dali rathovi krabici s penězma a fakt nevysvětlil proč šel pro to víno s kvérem. respektive pancovou s kottem hodil přes palubu, protože byli kubiceho lidi. to je lolek... fakt jo.

05.06.2012 v 15:17:03

outerý

dneska je outerý, celkem se ochladilo, ale je to dobře, protože ten teplotní rozdíl mě sral. když prostě lítaj tlaky, tak mi to nedělá dobře.
taky chtějí ve 14h pustit Ratha ke slovu, no nevim jestli je to dobře, nevim jestli to chci slyšet celý a ani nevim jestli chci slyset jeho slova o politickym komplotu.

Co mě ale celkem v poslední pár dnech baví, z toho našeho výpočetního oboru, tak je malware s názvem "Flame". Podle mě další ukázka z toho, že v digitálním prostředí internetu může zuřit válka. Nemusí být nutně politická, i když i taková je - Anonymous např a jiný podobný skupiny, ale může jít i o průmyslovou špionáž, prumyslový sabotáže či vůbec obecně sběr jakýchkoliv dat. Stuxnet a Duqu jsou mediální příklady z poslední doby.

Faktem však je, že Flame má celkem zajímavý vlastnosti a hlavy, který ho vymyslely nejsou hlavy blbý.
Flame Command & Control Domains Registered in 2008.
IT Security & Network Security News & Reviews: Flame Malware Fascinates Antivirus Researchers, Conspiracy Theorists.
Microsoft Security Advisory (2718704) - Unauthorized Digital Certificates Could Allow Spoofing :0)) (Microsoft Certificate Was Used to Sign "Flame" Malware)


Attackers Hit Weak Spots in 2-Factor Authentication - Velmi pěkný hack :))

05.06.2012 v 13:55:24

Chci být váš prezident

píše Vyhulený UFO svým budoucím poddaným. Chci, abyste si mě zcela demokraticky zvolili za svýho prezidenta, abych si vás mohl posléze podrobit a poslat na nucený práce. Takže hlasujte, jestli mě chcete za prezidenta. Ale můžu vás ubezpečit, že si poserete život.

04.06.2012 v 23:20:34

zhaslý světla

celej blok domkářů je ve tmě. pouliční osvětlení neosvětluje. ani bych se nedivil, kdyby nějakej koumák někde ukradl kabely. spoustě lamp chybí kryty.
takže venčení hafinek prdel. nebylo vidět, takže když sme potkali bárta, bylo to trošku překvapení pro všechny strany. příjemná tma lehce říznutá měsíčním světlem úplňku.

04.06.2012 v 23:14:34

pár fotek z británie

byl sem na skok v londýně poblahopřát Bětce k pěknýmu kulatýmu výročí. 60 let vládnout lidem to je úctyhodnej výkon. Už to není taková pařmenka jako za mlada, ale víte jak, dali sme brko, mladej se s Camillou zrovna vrátil z Panamy, takže sme dali lajnu kokeše, aby sme vydrželi ten vejlet lodí a šlo se pařit. Tak pár fotek...

Alžběta II. 60 let na trůně

Alžběta II. 60 let na trůně - Londýn, nějaká řeka


04.06.2012 v 20:40:56

pondělní podvečer

přestalo pršet a vysvitlo slunce. no, na to, že sem s fenama zmoknul, když sem byl venku je to lehce k nasrání. ale svítí pěkně. znáto to z televize, takovej ten romantickej západ slunce nad městem, kdy slunce hází prasátka po vlhkejch střechách a kytky sosaj poslední zbytky energie, která k nim propadne na severní okno ve druhym patře. Superman skáče z komínu na komín pronásledován batmanem, jehož ulicemi plazící se stín děsí kolemjdoucí a řidiči strhávájí řízení v němém údivu nad to nehoráznou blbostí, která se jim odehrává nad hlavami.

tak to byl takový stručný popis toho, co se zrovna odehrává v mém blízkém okolí, nyní se uklidníme nějakými veselými zvířátky ze zahraničí.

Britský moderátor během oslav: Snad se královně nebude chtít na záchod. Teda dělaj z toho pěknou aféru, že se zamyslel, já bych se rozhodně posral a pochcal, kdybych měl strávit pěknejch pár nesmyslnejch hodin na kymácející se lodi, ve studenym větru a takovym věku. Však to taky starej pěkně odesral, žeano. (Manžel Alžběty II. onemocněl! Z lijáku na lodi dostal infekci)

Pornoherce-zabijáka chytli v Berlíně! Poštou rozesílal kusy těla. To by nevymyslel ani Tarantino. Pornoherec zabiják. Kam se hrabe Auto zabiják.

04.06.2012 v 20:17:01

klíč králů

no a když už sme byli u toho landy, tak já sem prostě musel... vopravdu musel, protože si vo to řekl sám...

Klíč králů


jo a homosexuální hudební uskupení Nightwork je fakt děsivě unylá, nudná a votravná kapela.

04.06.2012 v 14:01:25

pondělí

no dneska je pondělí. už od rána. v podstatě pondělí bylo už když sem se probudil. Takže s tím nic nenadělám.
Šel jsem do práce, protože co jinak dělat. Pak oběd a zase práce. Napsal jsem pár emajlů.
Taky sem přemejšlel nad tím, jak sem strašně rád, že jsem se narodil tady ve střední evropě a že nejsem černoch ze somálska a nebo ind z indickýho slumu či dokonce mongoloid. Prostě dobře se narodit, to umíme jen my - rození ve střední.

Stvořil nás Bůh, tvrdí Američané a odmítají evoluci. Jo, chápu. Bůh, když se nudil tak vytvořil arabáče a američany.

Nový Landův muzikál Klíč králů bude výpravnou sci-fi. To vypadá na velkou inspiraci Indiana Jonesem. Nejdřív dobyvatelé ordo lumpen templu, potom scifi a nakonec konspirační film s názvem "Techo 2" o tom, jak zlí černí ještěři chtějí zničit nebeský chrám bílého světla s nejvyšším veleknězem Alibem Agilem.

Teda to sou inovace. Nejdříve nová Windows naučí používat i více než pouze jeden monitor, nyní uživatelům odeberou tlačítko "Start", takže sem zvědavej, kde budou hledat useři, kde nechali programátoři vypínač.

Nejhodnější kluk, tvrdí známí o lupiči, jenž zemřel v domě podnikatele. Nechci bejt nějakej hnusnej či dokonce zlostnej, ale nemůžu si pomoci, realita a zkušenosti mě naučili, že největší svině, šméčka a zmrdi jsou ti, kteří se označují za "slušné, normální a vobyčejný lidi, kteří by nikdy nikomu neublížili a jimž by se něco takovýho stát nemohlo." No, prostě nic se nezměnilo na mým názoru, že ten kdo mi říká, že není sobec, egoista a že má rád lidi, tak lže a je potřeba si na něj dát pozor.

Příběh Dany: Syn je gay. Jak to říct manželovi? Jak mu to říct? Velmi jednoduše: "Franto, musím ti říct, že tvůj kluk je teplej a už dva roky šoustá tvýho kolegu z fabriky. Tak se na něj nezlob a kolegu pozvi na oběd".

04.06.2012 v 12:58:08

změna počasí

počasí se změnilo. ochladilo se lehounce, začlo pršet. sem zvědavej jestli bude pršet tak dlouho, až se zase tráva zazelená.
pejskům to však nevadí, že prší. mají akorát mokrý tlapky.
tyhle půlnoční procházky jsou stejně super. přesně můj čas. přesně ty chvíle, kdy vymejšlim, jak vám budu pít krev.

03.06.2012 v 23:50:23

filmy

dva filmy s nacistickou tématikou.
Outpost: Black Sun
Iron Sky

Náckové řádně náckovití, vypečení, nasraní a s velikou chutí zabíjet.

Taloši se chtěj odtrhnout nebo co??

03.06.2012 v 22:02:53

dnes politicky a rasově nekorektně

no, chci jen předem upozornit, že v následujcích řádcích nehodlám býti ani ironický, ani naivní, ani spravedlivý, ale pouze rasově a politicky zcela nekorektní. To znamená, že pokud to nějaká citlivá duše dočetla až sem, tak je načase, aby se okamžitě zdekovala a šla někam do prdele nebo tam kam choděj vobyčejný citliví lidi, když je nikdo nechce vidět ani poslouchat.

Tož vo co de, dneska sem se probudil docela pozdě, nasnídal jsem se a šel jsem s fenkama na procházku. Když jsem se z ní vrátil, nakrmil jsem je a rozhodl se jíti do Tesca nakoupit si nějaký pečivo a salámy a sejry. Holt změna, do Alberta chodim furt. Takže vyrazím, dojdu na Skalku k Tescu, vlezu dovnitř a procházím regály a vybírám si zboží. Takhle to jde až do konce, když se dostanu do fronty na kasu, čekám až na mě dojde řada, nečumím vokolo sebe a jen chci co nejdřív vypadnout. Takže se takhle posouvám ve frontě, zjišťuju, že ten párek co je předemnou je slověna s nějakým čechem, pravděpodobně asi nějakým milovníkem exotických kund, a dává mu čočku, že tyhle kuřecí párky neměl brát, že nejsou ve slevě. No, tak si něco pomyslím vo debilních slověnách co jezděj na západ ulovit pokud možno aspoň podnikatele, když tu mě zarazí za mými zády švitoření jakési asijské řeči, tak se otočim a tam stály nějaký dvě vietnamky nebo číňanky - kurva poznat se to fakt nedá z jaký sou země, kontinent se dá ještě odhadnout - tak tlustý, že ste to ještě asi nikdy neviděli. Fakt dvě megatlustý pandy, jenom jim přidělat pandí uši a fixem dodělat voči. Něco takovýho sem do teďka viděl pouze na Internetech.

update 14:15 - Jo, ještě sem si všimnul, v souvislosti s úpravou legislativy, že obchodní řetězce mají uvádět u pečiva v kategorii čerstvé a nebo dopečené, že v Albertu to koumáci vymysleli chytře, u dopejkanýho pečiva je cedulka "Čerstvě dopečeno".

03.06.2012 v 13:43:22

sobota

dnes dlouhý spánek. odpočinek. úklid. film. hovězí játra na cibulce s rejží. cibulka na másle. fakt rozmařilost.

02.06.2012 v 22:08:46

páteční poetika

toť studená zahrádka hospody a zahulenej výčep na poslední pivo na stojáka. páteční romantika je autobus plnej lidskejch duší, který vezou se na konečnou. páteční realita toť věru prázdný park, kde dětský prolejzačky znásilňuje temnej vítr. páteční scenérie schodů plnejch prázdnejch kroků opodál rušená skupinkou mladejch holdující marihuáně, kterouž před procházejícím opilým démonem schovaje za záda svá. páteční ulice jest ulice prosvícená reklamou na hnusnej budvar a páteční poetika jsou osumdesát let starý schody vyšlapávaný tísícem kroků, z nichž každej zanechal stopu svýho nicotnýho osudu. páteční půlnoc je půlnoc měsíce blížícího se svému úplňku a psů chčijících na prochcaný rohy a suchý stébla trávy. páteční noc je nocí, kdy není dobrý přemejšlet nad svojí maličkostí v tý velikosti všude okolo nás. věru krásný čas pátečních keců přiožralých.

01.06.2012 v 23:30:51

pracovní den

no, objížďky už pomalu skončili, ještě mě čeká oběd a zalití kytek v bytě. nejdřív sem se stavil u zákoše, abych se tedy optal jak to vypadá s naší řádně vysoutěženou smlouvou, protože ještě stále po pěti měsících není podepsána a šéf začíná bejt mírně nervní. Dozvěděl jsem se, že "jsem úplně v prdeli, protože z padesáti řádně dokončenejch výběrovejch řízení nepodepsalo vedení ani jednu smlouvu, protože vedení je zase nový" a každý nový vedení si myslí, že ono bude vésti nejlépe. No, prostě jde o přerozdělování funkcí a kontroly nad toky peněz.
Prostě věci veřejný a jejich pohrobci to tady tak posrali, že víc už to vysrat nešlo.

taky sem zaplatil pokutu. doplatková pokladna dopravních podniků hlavního města prahy je jediný místo, kde nezdravím, nemluvím a platím pokud možno co největší bankovou. Řekl bych, že ty ženský jsou tam místo automatu a s automaty se zásadně nebavím.

taky byla nějaká policejní akce, kontrolovali cizince v metru ve stanicích. brali ukáčka a negry co sem viděl. já, přestože jsem mimozemskýho původu, pravděpodobně vypadám jako čech jak poleno, takže mě nechali bejt.

trhy na jiřáku dneska normální. koupil jsem si litr kefíru.

Tady je prima výčep a tady spím. Z bezdomovců budou průvodci po Praze. Mno, nic proti houmlesákům, ale nejsem si zcela jist, že mě zajímá, kde mají nejlevnější krabicový víno. No, ale pro japonský turisty by to mohl bejt pěknej zážitek. Co na to Atomio Okamura???


Agresivita malých dětí stoupá, problémy řeší každá pátá školka.
Já si myslim, že za to můžou rodičové. Nikdo jinej. Prostě serou na děti, to sou samý ipadu, ipody, upady a jiný pady, samý internety, facebooky, samí přátelé a svoboda. Nebo je to tim, že dnešní rodičové nechtějí předávat dětem svý vlastní vzpomínky na základní školu, na šikanu a výuku pod kontrolou strany. Osobně si myslim, že největší problém je, že některý humanistický pošahanci tvrdí, že dítě se nemá mlátit, že dítě nemá právo na práci a že dítě má mít pěkný a krásný dětství. Obávám se, že díky tomu bude mezi námi spousta malých zmrdů, kteří si myslí, že můžou všechno a až tihle malí zmrdi vyrostou, tak z nich budou velký zmrdi a bude to ještě horší. A to jen proto, že rodičové si stydí přiznat, že na většinu z nich preventivní pohlavek celkem solidně zabral a rozhodně si málokdo troufnul odporovat učiteli ve škole.

01.06.2012 v 11:29:33

první červnový zápisek

musím říct, že první červnovej den chčije. chcalo i včera, chčije i teď. prostě zdá se to nějaký celý vychcaný. ale jo, pořád lepší, než kdyby se probudil nějakej supervulkán. to by byla katastrofička jedna báseň. přemejšlel jsem, jaký bych měl šance na přežití. no, došel sem ke stejnému závěru jako britstký školák, že žádný. prostě k hovnu.
Osobně si myslim, že většina internetový generace by pošla tak rychle, že by nestačila říct ani ping.

01.06.2012 v 00:07:15