Prújem: únor 2023

žvanírna sráčů

** update 18:55 před chvílí sem zahlídnul, že debilové ze strany plný dementů stále ještě žvaní a po nich jsou asi zase nachystaní zaměstnanci Agrofertu. Jestli dorazil jejich Vůdce Babiš do Sněmovny mně nebylo jasný. Já nevim, tahle vláda musí udělat nepopulární kroky, škrty, úspory a důchody, jenže je jasný, že v příštích volbách to vládní strany zabije. populisti a manipulátoři budou mít totiž žně.

======

** update 13:36 jsou dva typy lidí. ten první typ běhá po budově a zjišťuje, kdo vysypal kafe na zem. druhý typ lidí (obvykle recepční nebo manželka) se prostě sebere a nepořádek uklidí.

Obezita může souviset se způsobem tvorby tepla v těle, ukázal český výzkum a naznačil novou cestu k hubnutí. konečně vědecký důkaz, že být teplý chlap je k něčemu dobrý.

======

** update 11:58 no, takže nejdřív sem musel přidat do svých příspěvků řádek kódu, aby mi po rozkliknutí hoven blogýsek ukázal i datum, kdy sem hovna vysral. včera sem něco hledal, vyhledávání příspěvků zafungovalo, ale jaksi po odkliknutí příspěvku sem nebyl schopnej rychle zjistit, kdy jsem ho psal. takže stačil řádek v php a jsem zase kurva spokojen.

ve Sněmovně retardovaná strana plná debil s ano sektou jedou obstrukce. žvaní o hovnech, žvaní sračky, jedou točky a čím větší retard, tím retardovanější příspěvek do diskuse. já osobně nevím, co je k nepochopení na tom, že Babiš a jeho parta kreténů je přímo zodpovědná za neřešení důchodový reformy. Zrušili před deseti lety práci pana Kalouska, pak vládli a důchodovou reformu neřešili. No a teď bude Babišova prasnice Schillerová kvičet, že jsou důchodci v píči a Husákovi zmrdi budou taky. Jo lidi, ste v píči a můžete si za to sami, protože raději volíte čůráky, kteří vám slíbí budelíp s modrým z nebe a létajícími holuby do huby.

dnes jsem poprvé elektronicky odeslal daně a napsal dopis na radnici prahy 10, kde sem se zeptal, jestli mi zase pošlou složenku pro zaplacení poplatku za psa nebo mám z čubiny udělat neregistrovanou anarchistku jako byla stará Tara?

pondělní parkovačka

** update 15:33 za chvíli jdu konečně z práce do prdele.

Medvěděv otevřeně vyhrožuje zničením celého lidstva. mě už ti vychlastaní čůráci z Kremlu serou. Serou mě ty jejich atomovky a serou mě jejich výhrůžky atomovkama. Znovu zopakuju, že můžou klidně odpálit všechny atomovky, který na Sibiři ve skladech najdou. Je mi úplně u prdele, kolik těch svých atomových sraček mají, protože raději zhebnu v jaderný výhni, než žít jako otrok Ruska. Rusáci, odpalte ty zkurvený atomovky nebo běžte zmrdi do hajzlu. Já na vás fakt nejsem zvědavej.

Utratil miliony, aby vypadal jako korejská žena. Teď se vrací k mužství. já vím, je to bulvár, ale prostě tomu člověkovi nerozumím. Co akorát chápu je, že dnešní medicina asi už umožňuje střídat pohlaví jak ponožky.

======

** update 10:55 tyvle, ráno sem zase vstal jak polámanej mravenec Ferda. v televizi si zemědělci stěžujou na přemnožený hraboše a kalamitu, která se na ně řítí. to se zemědělcům pořád něco děje. tu jsou kroupy, jindy příliš deště, pak málo deště, noční mrazíky, denní mrazíky a pak zkurvení polní hlodavci, kteří šukají, jak kdyby měl nastat konec světa. takže koho pak zajímají běžný problémy pražana chodce, který musí dennodenně na chodnících překonávat překážky v podobě hromad snad jen psích hoven či parkující milovníky velkých aut. Jako musím uznat, že většina majitelů velkých krámů na čtyřech smradlavých kolech s pražskými espézetkami se již doslechla o existenci chodců, dětských kočárků či invalidních vozíků, ale za hranicemi hlavního města ve vzdálených hvozdech u hranic s germánskými kmeny ještě o takových civilizačních vymoženostech moc neslyšeli.

image

výlet

** update 20:13 jako pravda, bolí mě tělo jak zpráskanýho psa. z několika vajec proběhly palačinky a teď testuju uzenou makrelu z obchodu v pomazánce. snad sem vybral všechny kosti.

======

** update 00:03 byl sem na vejletě posloužit jako nosič dříví. viděl sem kámoše a přivezl si za odměnu dvacet domácích vajec.

rok války

** update 10:09 před rokem sme měli doma pár dnů čubinu, já se ráno probudil a zíral na hajzlu do telefonu, že to ten fašistickej zmrd Putin přeci jen udělal. jako bylo každýmu s IQ nad 50 asi jasný, že Putin něco spáchá, protože Donbas, Luhansk a Krym okupoval od roku 2014 a nikdo mu to neuznal. asi si myslel, že mu celej svět uzná, když zopakuje to samý, co udělali sovětští bolševici, když vtrhli do maďarska nebo československa. zaplavit zemi okupační armádou, vzbudit v lidech strach a dosadit loutkovou vládu. to všechnu se Putinovi nepovedlo. ukrajinští hrdinové zakopaní kdesi v polích tvrdě a za cenu prolité vlastní krve odrážejí útoky ozbrojených hord východoasijských negramotných primitivů, kteří v životě nesrali do splachovacího hajzlu a nikdy neviděli pračku prádla. Putin si nejspíš představoval, že za tři bude pochodovat v čele vítězný armády Kyjevem a nakonec do Kyjeva přijel dřív americkej prezident. rusové, proruský filcky, vlastizrádci a užiteční idioti, polibte si svoje páchnoucí řitě a již brzy zase pošlu peníze na zbraně pro ukrajince.

musím uznat, že sem pěkně dostal sám sebe. včera sme s kolegou diskutovali o černých mušketýrech, protože v lidech je zažitá představa, že ve středověký evropě černoši a jiný barevný lidi neexistovali. jako víme, že přemyslovci obchodovali s otroky, arabští cestovatelé a otrokáři o tom snad dokonce udělali zápis do tehdejších blogů. taky víme, že španělsko a portugalsko mělo nečekaně docela blízko k africe a černý kultuře a přesto je v hlavách našich lidí zažitý, že černoši a míšenci prostě spíš neexistovali než existovali. mě to furt leželo v mozkovně a něco se mi nezdálo, takže sem se podíval na Dumase a zjistil, že měl v sobě kreolský geny černý otrokyně. okej, uznávám, nejen hitlera může hrát černoch, mandelu běloch, ale vlastně i mušketýři s kardinálem richelieu můžou být klidně herci s černou kůží a šikmýma očima.

kolegyně lítá po nemocnicích, kolega mi ráno napsal, že měla jeho žena bouračku, že nedorazí, takže sem měl docela blázinec, abych se dostal do kanclu a otevřel firmu. neptal sem se ho, co se stalo, ale doufám, že je v pořádku a že to odnesly jen plechy.

no hej, včera se mně naprosto vůbec nikam nechtělo, ale vyrazili sme do Kafe v lese na Dunaj. Dunaj jsem viděl někdy naposledy v roce 1997 na Litoměřickým kořenu, kdy ještě žil brněnský démon Kolšovský, takže jsem netušil do čeho jdu. Ale byl to kurevsky výbornej koncert, Václavek je furt dobrej, Ostřanský s Koudelkou nakládají stále převelice dobře. No, jedou turné, takže kdyby se někde vyskytli poblíž vás, rozhodně si je nenechte ujít. Dunaj má stále spoustu energie a silnej proud...

image

image

image

image

image

image

image

23 sračka 23

** update 10:51 dnešní datum vyvolává v duševně slabších jedincích spoustu emocí. kdejaká píča specializující se na věštění z cifer vymýšlí, co by ji mohly čísla 023 evokovat. já jsem z datumu 2322023 vyčetl zatím jediný: ten kdo věří na zkurvený čísla, bude mít dneska smůlu a potká ho 23 různých neštěstí. hezký den.

dalším tématem, který na mě dneska po příchodu do práce vyskočilo, jsou důchody a důchodová reforma. retardovaní uživatelé sociálních sítí z řad husákových dětí začínají mít pocit, že jim tikají hodiny a 33 let po Sametový revoluci zjišťují, že důchody budou průser ať s důchodovou reformou či bez ní. Hromady retardů zjišťují, že propásli posledních 33 let, kdy měli významnou příležitost zajistit sebe a rodinu. Jako sorry, ale investice do vlastního bydlení měla být tou nejlepší a nejvýznamnější investicí do svýho důchodovýho zajištění. úplně se bojím, že tak za 10-15 let tady bude armáda nezajištěných Husákových parchantů, kteří budou stát s nataženou rukou a žádat budelíp z peněz státu. A protože budelíp s modrým z nebe samo nepřijde, přijdou populisti a budou před volbami lovit právě tyto parchanty.

Covidoví chalupáři prodávají. Chatu najdete i za milion a ceny dál padají. překvapení kundy. mít chatu znamená hlavně občas odpočinek a většinou nějakou práci. můj bonus je, že mám k chatě a místu, kde stojí, vztah budovaný od dětství. prostě pokaždý když vystoupím v Ledečku na nádraží a vyrazím na kilometr a půl dlouhou cestu, vidím malýho chlapce, který poprvé se svým fotrem přijel vlakem na dědečkovu chatu.

Dan Vávra: Nic výjimečného tu nevzniká. všechno bylo špatně, všechno je špatně, všechno bude špatně, jsme malá země bez výrazných lidí, ale naštěstí já jsem jojo. to mi kurva vysvětlete, proč se z miliardářů z řad husákových dětí stávají s postupujícím věkem arogantní kokoti bez reflexe?

včera sem byl po dlouhý době v hospodě a dneska mám kurva čtvrteční opici, jakou sem kdysi míval celkem pravidelně a když už sem byl na žižkově, tak sem se prošel nočním městem.

image

nagano

** update 13:30 já sem se dneska probudil nějak levej. když sem se koukal na telefon, viděl jsem 7:45, takže sem se šel vysrat a až na hajzlu si všiml, že hodiny ukazují 7:15.

Advokát Nespala vrátil Hradu peníze za obhajobu Zemana ve sporu se Šarapatkou. už jen pár dní a to tlusté, sprosté a permanentně ožralé prase půjde do hajzlu.

======

** update 08:14 mám takový podezření, že česko dnes bude zase slavit nagano. to je prostě takový to, když za posledních 25 let ve sportu nic jinýho republika nedosáhla. když se mě někdo zeptá, co sem tenkrát dělal, tak mu řeknu, že sem chodil do školy v pardubicích, byl sem nejspíš zhulenej jak dobytek a nějaký nagáno měl úplně v píči. ale vim, že kvůli tomu turnaji někteří zoufalci ani nespali.

kunda jaro je tu

** update 17:52 Jak se bourá Mordor? Demolici Ústřední telekomunikační budovy můžete sledovat online.

Britští Tři mušketýři ve znamení korektnosti. D'Artagnan není bílý. když to půjde tímhle tempem, tak v dalším filmu bude Nelson Mandela běloch a Adolf Hitler černoch.

======

** update 13:15 konečně dorazil obal na mobil. dneska mi podruhý spadnul a myslím, že to stačilo.

Inscription 155923 kdyby chtěl někdo koupit vyhulený inscription tak za pět milionů korun, tak nechť mi laskavě pošle email.

======

** update 12:10 fašistický vůdce Adolf Putin mele hovna s trusem. Původně jsme chtěli Ukrajinu vyřešit mírovými prostředky, prohlásil Putin v projevu.

======

** update 11:56 jaro je tu kundi. sice ne ještě to kalendářní, ale pupence pučej, ptáci ráno řvou a i ten pes sere spokojeněji. krásný den.

george

** update 23:30 du se psem kolem tramvajový zastávky, kde stojí šestadvacítka. otevřený dveře, v nich stojí nějakej debil a tramvajačka do něj hustí "já nemám nic proti pomáhání, ale ukrajinci musí chodit se sklopenejma hlavama". já si říkám "kurva proč, ty píčo blbá? vždyť na ukrajině chcípaj lidi" a čumím na ni, dokud si neuvědomí, že by měla raději zavřít hubu, dveře a jet do i s tramvají do hajzlu.

======

** update 22:03 potřebuju přesadit pokojovky od kaktusu, přes pár sukulentů a hromadu běžných kytek, takže sem objednal svůj oblíbenej substrát z growshopu pro zahradníky. kromě valentýnský slevy jsem dostal i filtry na jointy, o kterých jsem si původně myslel, že jsou samolepky. jak kdybych byl nějakej pěstitel konopí...

======

** update 20:04 zůstal nám tu nějakej řapíkatej celer. tak sem ho blanšíroval, nasázel na pekáč, prosolil a pomazal česnekem. takhle zahučel i s pekáčem na dvacet minut do trouby a vono nejenže to chutná, ale dá se i žrát...

======

** update 15:13 jo ve Spořce to bylo rychlý, ale i tak sem se nevyhnul vyplňování dotazníku o tom co dělám, kde dělám, jestli jsem politicky exponovaná osoba, jestli jedu v kryptu a tak. Dlouho jsem musel vysvětlovat, proč jsem na ten dotazník neodpovídal, když mi vyskakoval v bankovnictví, když se jedná o firemní účet SVJ a je snad úplně jedno, jestli je předsedou politicky exponovaný držitel kryptoměn či nikoliv.

======

** update 14:23 tyvle nevím, co si mám myslet, když volá mladej známej a začne tlačit podivný teorie. Zní to jako stalking, vypadá to jako stalking a podle mě to asi stalking bude, když chlapec nedokáže pochopit ženské "NE" a když jí píše z různých SIM karet. A vůbec nejhorší je, když se takový člověk přehodí do kategorie "oběť", protože pak jeho slova znějí dost děsivě. Ano milej K., z toho, co z tebe včera padalo, na mě šel strach a to si myslím, že sem otlučenej realitou a že už sem viděl a zažil dost. Ne, není to pravda, nezažil a neviděl jsem všechno.

======

** update 13:40 transfer dat ze starýho telefonu do novýho mám za sebou. nicméně mě ještě čeká návštěva Český spořitelny, protože mi nejde překlopit aplikace george a píše, že se mám dostavit na pobočku. Tak jdu na pobočku jako ve středověku.

inscriptions

** update 13:09 po šesti dnech bitcoinoví těžaři konečně potvrdili moje první ordinals a inscriptions, stálo to čas a kolem 9$, pro rychlejší zpracování musím příště zadat větší poplatek. Inscription 142760, block 777258, transakce f2092e5058443494cc62fdcde26f4f25020b9d68a603db100cc793410b13ad20. Je to tak, nahrál jsem do blockchainu oblíbený psisko, který tam tak bude žít, dokud bitcoin blockchain bude existovat.

první pád

** update 21:19 jako kdyby někoho zajímalo, jak to vypadalo v zákopech první světový války v barvě a se zvukem, tak může zde.

======

** update 14:09 jednou to přijít muselo, nová xperia má za sebou první pád na zem. ještě ani neměla obal a naštěstí ji zarazil zátěžovej koberec. ostatně s23ultra už má setkání se zemí taky za sebou. jo poprvý je to vždycky nejhorší.