Prújem: listopad 2022

spodní tlak

** update 12:57 klesající tlak jsem rozhodl oslavit jelitem a lepenicí.

======

** update 10:24 konečně nějakej posun směrem dolů, kdy mi spadl spodní tlak. mám radost jako správnej důchodce z maloměsta.

žifot

** update 18:01 ne, vůbec se nesměju. xi xi xo xo jo. V sídle Xixoio zasahuje policie.

======

** update 13:32 dneska sem to neposral a pálivý žrádlo neobjednal! nebudu srát hromadu čili.

======

** update 11:43 žijeme životy, abysme byli za kokoty. snaha nebýt kokotem, skončí ostudou za plotem. není mi úplně jasný, proč mají miliardáři a různí dementní influenceři pocit, že jejich miliardy a velký dosah také znamená, že mají pravdu. I influencer či miliardář s ohromným technologickým holdingem se může mýlit. Vydělaný miliardy nejsou patentem pravdy. přátelé, zmrdi, kreténi a vohnouti, bitcoin tu s námi bude ještě dlouho, nejspíš nás všechny přežije a poslední satoshi vytěží vnoučata současných adopterů.

logika lidí mi přijde kolikrát dost zcestná. lidé nemají problém vyhodit desítky tisíc za nejnovější modely telefonů, aby pak šli na nejlevnější oběd v okolí, brýle si kupovali u vietnamců za 60kč a svý očařce si pak stěžovali, že se jim zhoršuje zrak. ne. vážně nevěřím, že brýle z vietnamské večerky dlouhodobě nahradí kvalitní brýle z optiky vyrobené přesně podle parametrů, který naměří oční lékařka. nezlobte se na mě, ale raději koupím kvalitní brýle, než nejdražší mobil na trhu.

bude poledne a já přemejšlím, co si pořídím k obědu. asi hovno.

gen xyz

** update 20:14 samozřejmě, aby nebyla nuda, tak tohle potěšení mě překvapilo dnes doma. něco si čuba odnesla do peřin, abych si pořádně užil.

image

======

** update 18:19 dostala se ke mě fotka ze stoupačky. problém je, že problém byl a stále je na každým patře odspoda až nahoru. tyvle, tam ta prdel nikdy nekončí a vážně nechci vědět, co to je za mimozemskej organismus. snad se to nerozleze po celým domě. úplně vidím ten scénář. přijede armáda, vyskákaj týpci v ochranejch kombinézách, celej barák zakryjou igelitem a napustěj plynem bez ohledu na vše živé uvnitř. k tomu pár záběrů na důchodce pokrytých slizem, kteří kymácivým pohybem bloudí chodbami a vydávají panický řev trhající uši. to by byl trhák.

image

======

** update 14:08 jsem po jídle a v kanclu je cítit tradiční vánoční vůně slivovice a kalvadosu, který jsme z demižonů přelejvali do lahví.

======

** update 12:09 prezidentská kampaň v plném proudu. burešovi lidi šíří fotomontáže a jiné příšerné prasárny. já vím jenom jedno. nechci prezidentem bureše a podle toho budu volit jak v prvním tak v druhým kole. čeká mě pragmatická volba z nouze a dost mě sere, že v týhle republice existuje hromada voličů, kteří mně chtějí zkurvit budoucnost jen proto, že mají zkurvený životy, za který si můžou sami.

v práci jede nějakej blázinec a volala mi znovu matka, že Odpadovi oznámili na nástěnce kompletní rekonstrukci bytu. Asi sem jim fakt pořádně přišlápnul varle. pojišťovna mě zatím nekontaktovala, ale je možný, že je poslala do prdele a nic nevyplatila.

======

** update 10:20 moderní vědci rozdělují poslední generace lidí do kategorií 'x,y,z'. Docela by mě zajímalo, proč nezačali generace značit od začátku abecedy písmenem 'a,b,c...' a jestli bude generace 'z' poslední generací a po ní lidstvo vymře.

štěchovice

** update 14:19 pokud jste měli v devadesátkách pocit, že je s Helmutem Gaenselem něco špatně, tak byl váš pocit naprosto správnej. Helmut - devadesátky v kostce.

Štěchovický poklad jsem si vymyslel, přiznal konečně slavný pátrač.

squati

** update 22:00 martin kocián je dobrej lunetik. vážně jo. Martin Kocián o drogové závislosti: Jsem tři měsíce čistý, ale neslibuju, že to vydržím.

======

** update 20:23 volala mi matka, že nad její garsonkou začala nějaká rekonstrukce. tyvle, třeba se ledy hnuly, když sem šlápnul do hnoje s pojišťovnou.

======

** update 20:02 nákupní horečka začíná nabírat na obrátkách. tento titulek běží na nově v reportáži o narvaných obchodních centrech. tyvle, to nevypadá na krizi, během který budeme mrznout při 18 stupních a trpět hlady.

======

** update 14:38 tak asi máme ve strašnicích squat. myslím, že se jedná o tenhle barák, protože sem šel dopoledne s čoklem kolem a viděl jsem nějakej ruch. jako nenapadlo by mě, že se asi jedná o zakládání squatu, ale faktem je, že ten barák město vyklidilo krátce po tom, co sem se do strašnic přistěhoval, byla to spíš ubytovna a od tý doby barák leží ladem. a to bude určitě dobrejch 14 let a furt sem si říkal, co s tím město chce dělat.

Elon

** update 16:37 dneska sem četl pěkný vtip: Trocha humoru z polského tiktoku: Byl jsem tak škaredé dítě, že když jsem zůstal sám s knězem, nabídl mi, že budeme jen přátelé.

======

** update 12:48 bude to k posrání a udělal to znovu. objednal sem si pálivý indický žrádlo.

======

** update 10:29 geniální Elon buď stále loví boty nebo chce z twitteru udělat ještě větší sračku než je Facebook. Nenapadají mě jiný možnosti, proč chce do sítě znovu pustit dávno zablokovaný účty. Nicméně sere pes, můj sračkový a mezinárodně neuznávaný blogýsek nikdy reklamu nezavede, ani sem nikdy nepřijdou kremelský boti, aby šířili zkurvenou propagandu.
kolega ke svému ultra drahému telefonu řeší, jestli si má koupit ochranné sklíčko za 150kč nebo za 300kč. já osobně myslím, že se svým starým telefonem ještě budu nějaký čas žít. v podstatě nyní primárně řeším doplacení hypotéky, protože mi ještě zbejvá dát dohromady necelých dvěstě litrů, abych po patnácti letech doplatil dvoumegovou hypotéku na třicet let. myslím, že se mi to povede bez toho, aniž abych musel šáhnout na svý rizikové investice, což je super.

mejdlo

** update 14:45 dnešní největší bizáry:

Můj syn zastřelil lidi v gay baru? Uf, já už myslel, že je gay, šokoval vrahův otec. řekněte mi, že to není pravda. [facepalm emotikon]

Splňte naše požadavky, a utrpení obyvatel skončí, zní z Moskvy. řekněte mi, že to ti zmrdi z ruska nemyslí vážně a jen si dělají černý humor. prosím... řekněte. [facepalm emotikon]

myslím, že dnes půjdu spát s docela solidní depresí ze světa, života a tak různě.

======

** update 13:51 dnes je to devět měsíců od útoku fašistického Ruska na svobodnou Ukrajinu jenom proto, že si Putin a jeho lidi myslí, že Ukrajina a její lidé nemají právo na existenci. Putin je zmrd a vrah.

Konečné řešení mýdelnatého problému hotovo. Kdosi z kolegů řekl paní recepční, že je potřeba na pánském záchodě doplnit mýdlo. Takže paní naklusala a udělala, co jí bylo řečeno. Takhle žijí skuteční muži.

======

** update 11:52 máme po poradě. někdy si tak říkám, že bych nejradši umřel a zmizel ze světa. žiju ve světě, kterej prostě nechápu, ale aspoň mně slečna na Floře v optice opravila brejle. Byl to jenom šroubek.

======

** update 10:00 včera došlo v práci na hajzlu mejdlo na mytí rukou. čekám, kdy se najde nějakej debil, kterej ho doleje. já to normálně dělám, ale chci se dnes na poradě zeptat, jak si kluci po sraní a chcaní mejou ruce. nebaví mě dělat otroka lidem, za který doma maká stará.

======

** update 09:24 je vážně problém sehnat malej telefon, kterej by nečouhal z kapsy jako pádlo. taky jsem dnes viděl fakt hodně hoven. tři pejskaře, kteří hovna nesbírali a hovnama zesraný vinohrady. nevěřím příliš na lepší budoucnost v zemi, kde všichni pejskaři říkaj, že hovna sbíraj, ale přesto jsou ulice a trávníky zesraný jak někde v Rusku.
pořád mi leží v hlavě omilostnění ezozmrdů, kteří prodávali konzumem znuděným retardům halucinogenní sajrajt z jižní ameriky. sere mě, že v Česku je očividně menší problém prodej psychedelických sraček za miliony než psaní časopisu o konopí či pěstování konopí. Podle logiky Pirátů, Vobořila, Blažka a zmrdů z Hradu je Robert Veverka či bláznivej Dušan Dvořák větší problém než polští mezinárodní překupníci drog.

nasrat pytel

** update 22:34 někdy cejtím fakt příšernou bezmoc nad nespravedlnostmi, který se ve světě dějou. za hulení tresty, za mezinárodní pašování psychedelik v koncový ceně přes 11 míčů prezidentská milost. poznal jsem dost lidí, kteří mají kvůli trávě záznamy, nikdo jim je nevymaže a tak se s nimi táhnou. tenhle svět někdy fakt nechápu.

======

** update 19:23 rusko je teroristický stát. tečka.

======

** update 12:08 problém internetu a sociálních sítí je, že se může influencerem stát i ten, kdo o tématu ví naprostý hovno. takže jsou tu různí Blaníci, ILblogové či Kovandové, kteří sbírají tisíce lajků od svých ovcí k tématu o bitcoinu, přičemž potichu vynechávají takový věci, jenž každý uživatel internetu musí znát - symetrickou a asymetrickou kryptografii, která zajišťuje bezpečí a bezpečnost na Internetu. každý jistě slyšel o pgp, každý kurva minimálně používá protokol https a každý majitel holdingu či ekonomický influencer snad tuší, jaké principy zajišťují provoz https, co to znamená šifrovací klíč, hash, merkelův strom, eliptická křivka a co vlastně znamená privátní a veřejný klíč. ať zkusí takoví influenceři s tisícemi sledujícími ovcemi vyjmout jakýkoliv blok z BTC blockchainu, změnit ho a vrátit zpět. ať zkusí tito jedinci spočítat privátní klíč aspoň k jedný adrese, na kterou neznámá entita jménem Satoshi Nakamoto uložila část z milionu btc, jenž vytěžila. ať to zkusí v nějaké rozumné době například v následných 20 letech...

„Radši si užijeme život než splácet hypotéku.“ Pár z Brna bydlí v nájmu a sní o městském bytě. bizarní text o mladých lidech, jejichž rodiče vládnou domy a několika byty v Praze, jenže se nechtějí stěhovat z Brna a raději by tam městský byt. já bych se hanbou propadl.

======

** update 10:24 kdo umí žrát bez čvachtání, přijde do nebe. na ty ostatní čeká peklo.

======

** update 10:04 bolí mě hlava jak prdel šlapky, kterou protáhl černý hřebec.

krize kříže

** update 20:55 no ty pýčo! Bohuše Matuše čeká velké stěhování a pochvaluje si: Lucka po plastice vypadá jako holčička.

======

** update 17:39 no, nakonec sem se vysral až doma. je super mít na hajzlu okno do světlíku, protože ty smrady v nevětraných záchodech bývají příšerný.

======

** update 14:10 jsme v kancelářích dnes čtyři muži. pokaždý, když se pokusím jít vysrat, vidím na dveřích červenou, že je jako obsazeno. tyvle.

======

** update 12:57 kolega si objednal nový telefon. samsunga s22 ultra v plný palbě asi za 24k, aby pak šel na oběd do nejlevnější jídelny v okolí. já nevim, taky už rok přemejšlím nad novým telefonem, ne že bych neměl prachy, ale vždycky když najdu nějaký dražší model sám sebe se ptám "proč?" a nenacházím argument. kolegovo tvrzení, že to má kvůli focení dětí mi přijde trochu marný, protože děti lidi fotili i kdysi v rozlišení 640x480 a byli fakt moc spokojení. honba za počtem jader, gigabajty paměti a megapixely fotoaparátů mi prostě přijde ujetá a většina lidí víc jader, víc giga ram a víc megapixelů prostě nevyužije. takže už šestým rokem žiju s xperií, kterou jsem kupoval jako dojíždějící model za zenitem ve slevě, baterka furt drží a nemusím dobíjet každej den.

======

** update 12:33 objednával jsem v neděli večer jídlo z kfc. já vím, je to americkej prefabrikovanej fastfood, ale nejsem dvacetiletej anarchista, abych z toho dostával erekci s infarktem. nicméně to co stávalo před 3/4 rokem 520-550kč nyní bylo za skoro 700 a došli sme se ženou k názoru, že už kfc znovu objednávat nebudeme, protože za 700kč můžeme zajet na vinici do restaurace nebo koupit kuře a upýct ho vlastníma silama a dva lidi se spolehlivě nažerou. docela lituju rodiče, kteří podlehnou dětskýmu knučení a jedou na rodinný žrádlo do fastfoodu.

======

** update 10:53 Miloše Zemana vyvezli na zasedání velitelů Armády čr. loví mouchy, pozoruje pavouky, kterým upadávají nožičky a mele svoje tradiční sračky.

======

** update 09:18 pánbůh by blil, kdyby viděl kontejnery na odpad. nevím jak jinde v republice, ale kdybych měl ekonomickou krizi posuzovat podle plných kontejnerů na domovní odpad, řekl bych, že žádná není. potom stojím v lahůdkách a čekám, až lidi utratí pětistovky na chlebíčky a dortíčky. fakt krize.

kurva práce

** update 13:12 záhada hlášenky vyřešena. takový to, když se všichni vyserou na domluvený procesy a nikdo aspoň mejlem neoznámí, že je v běhu řešení závady nebo aspoň kdyby udělali záznam do databáze provedených servisních zásahů.

dost lidí sere z Elonova kolotoče kolem twitteru. Část lidí chaoticky zdrhá na různý podivný sociální sítě, část se klepe strachy, že bez twittru budou mít absťák jako prase a zbytek diskutuje, jestli bylo dobrý vrátil žluťáka Donalda. já na to seru, protože za můj krátký život vzniklo a zaniklo už vícero sociálních sítí. od všelijakých telnetových bbs, přes lidécézet, líbímseticézet, majspejsy, český sajbry a tak. nasrat na sociální sítě, snad akorát ten elitní server nyxcézet pro elitní dementy z čech ještě nějakou chvíli vydrží. ale i tam je to plný demence lidí, kteří recyklují hovna z globálních sítí a k tomu sázejí svoje moudra.

Maďarsko je na suchu. MOL přestává dodávat benzín a naftu na 250 pump. vzpomínám, že Maďarsko a Orbána dost obdivoval Babiš, Zeman a kretén Okamura a dávali ho za příklad. Byla vážně klika, že si voliči malým rozdílem hlasů zvolili pětikoalici a nikoliv zkurvenýho estébáckýho blábolistu.

======

** update 11:14 to bych se normálně posral, vlítnul k nám do kanceláře kolega z obchodního, že prý kdo měl minulej tejden pohotovost, protože byla propásnutá hlášenka a pak zdrhnul na poradu, aniž by cokoliv vysvětlil. jsme přesvědčení, že minulej tejden žádná hlášenka od silovýho zákazníka nepřišla, nikdo ani nevolal či jinak neprudil. mě tohle sere, já během pohotovosti spím kurva blbě, v noci se budím, abych něco nepropásnul a potom přijde nějakej chaotik a udělá chaos. tyvle a pak že nemám mít vysokej kurva tlak.