Prújem: říjen 2022

sračka

** update 14:09 no měl jsem dneska volat na kardiologii kvůli objednávce na přeměření velikosti péra, ale nějak sem k tomu nedostal, protože dopoledne přišel nějakej frajer a dával nám přednášku o aplikaci pro správu datových schránek.

výsledek voleb v praze mě stále netěší a stále považuji bohuslava svobodu za kurva špatnou volbu primátora. tyvle, teď sem ho zase slyšel v televizi a ten člověk by si měl spíš užívat vnoučat a důchodu, než se srát do politiky.

======

** update 12:36 v televizi vidím prezidenta rakváče, jak kroutí hlavou u tiskovky nějakýho arabskýho šejka. vypadá to, že z kataru si zase přijel nějakej princ zasouložit s nezletilejma holčičkama a prezident rakváč by se k sání rád přidal, když už mu nikdo nenahrává do počítače dětský porno z Alabámy.

======

** update 12:04 polední zkouška sirén. mám takový divný pocit, že dnes posloužila internetovým vtipálkům, kteří virtuálně připojili Královec k Česku. Dnes taky proběhl v práci solidní bizarní rachot, protože kolega dostal čočku, že má pracoviště zasraný bordelem a von dostal záchvat, jako když řve doma na starou. řvát doma na starou je zcela jiná věc, než řvát na paní jednatelku. já sem řekl, že se nesmím rozčilovat, že mám vysokej tlak a do ničeho sem se nezapojil. akorát sem odnesl do elektroodpadu starý notebooky, který mi pár let ležely na odkládacím stole.

======

** update 08:59 dneska brzo ráno nás probudila čuba, tak sem s ní šel ven, protože sem věděl, že včera žrala bordely. venku to z ní šlo dost rychle a já byl rád, že to nešlo ven v bytě. sežral sem svůj první prášek na tlak a šel do práce, kde se všichni divili, proč jdu tak brzo. jo je divný jezdit o hodinu dřív, víc lidí, víc dětí a větší chaos v mhd. jo a rozhodl jsem se omezit pouštění důchodců sednout, protože mi došlo, že už nejsem nejmladší a je potřeba předat žezlo mladé generaci. už mám novou hlášku "já bych vás pustil, ale zkuste zjistit, jestli se tu nenajde někdo mladší, kdo má zdravý nohy a netrpí závislostí na mobilních telefonech a sluchátkách."

tlak pyčo

** update 21:48 tyvle, rameno po tetanovce solidně prudí. a ano, nehoda u benzinky.

======

** update 21:02 nojo, podle informačních kanálů pražských hasičů a policajtů se udála autonehoda s jedním mrtvým a třema zraněnejma.

======

** update 20:01 hasiči, záchranky, vrtulník z vinohrad a fízlové. všechno v rychlým sledu za sebou, to asi nebude náhoda, ale spíš nehoda.

======

** update 14:09 konečně dorazilo jídlo z indie. k tomu chlastám cocacolu s cukrem a myslím, že by paní doktorka asi kroutila hlavou a možná by pozvedla i obočí.
sem si vzpomněl, včera když sem venčil o půlnoci čubinu, šel jsem kolem kontejnerů na odpad. Z jednoho se ozval hlas, který druhému hlasu říkal, že byl jednou na mejdanu, kde bylo všechno. čáry, tripy, houbičky a každej si udělal náladu jakou chtěl. ten druhej hlas z konťáku jen souhlasně mručel a já šel dál.

======

** update 12:16 dobře, v praze se na ovládnutí magistrátu dohodly ods, spolu, kdu a zmrdi z ano. přesně proto sem ods prostě nevolil. stále také platí, že tomio okamura je čůrák.

======

** update 12:02 otevřel sem na chvíli sociální sítě a musím říct, že mě furt serou marketingový kampaně obžalovanýho Babiše, k tomu se přidalo znechucení z prezidentský kampaně šéfa odborářů Středuly, která jakoby stylem vypadla z prdele Miloše Zemana. No a páchnoucí filcky adorující Rusko a Adolfa Putina bych nejraději poslal do toho skvělého Ruska se skvělým vůdcem, jehož tak urputně obdivují. Ano, přispěl sem do sbírky na tank pro ukrajinu a poslal nějaký peníze na střelivo. Doufám, že přispěju ke smrti aspoň jednoho ruskýho zasranýho okupanta.

======

** update 11:44 tyvle, to bych zase blil. myslel sem, že budu u doktorky za pár minut hotovej, ale když sem přišel na řadu, musel sem čekat, protože tam měla nějakej akutní případ. a když už sem se dostal na řadu, zabila se mnou hodinu, tlak, kurva ekg, ještě jednou tlak, k tomu tetanovka s potvrzením do práce, že sem schopen sedět v kanceláři. to mě mrdá, mám kurva vysokej spodní tlak pyčo, takže sem dostal kurva prášky a další žádanky o kontroly. tentokrát kardio a sono jater s ledvinama. pyčo, ja tenhle měsíc půjdu k doktorovi víckrát než běžnej zkurvenej důchodce. asi bych napsal, že sem chodící mrtvola.

zase v práci

** update 15:45 šel sem kolem střední uměleckoprůmyslový školy a musím uznat, že dnešní mládež se nebojí. kouřit cigára hned u školního vstupu ještě před 22lety nebylo možný. bejvávaly časy, ve kterých školník nebo ředitel mládež vyháněl hulit aspoň přes silnici do parku.

======

** update 14:27 celý divadlo kolem Babiše a Čapího hnízda je směšný. jasně, že Babiš využil konexí a talentu vymýšlet ojebávky, aby ušetřil a vyjebal s českou republikou. jasný, že je Babiš dotační podvodník a celá šaráda před soudem je jen šarádou pro dementy, protože se díváme na učebnicovou dotační vychcávku.

Babišova manželka podle svědků vybírala nábytek pro Čapí hnízdo. Jeho akcie přitom už neměla. Plastiková Monča by udělala nejlíp, kdyby se rozvedla, oškubala Babiše o polovinu majetku a se svým floristou odjela na jachtu do Karibiku.

======

** update 13:18 myslím, že také kremelská filcka Václav Klaus dorazila ke svému politickému dnu. Volil jsem SPD, přiznal Klaus.

======

** update 11:37 tyvle, že se mi dneska chtělo zase do práce. víkend na chatě byl super a návrat zpět do reality civilizace trochu bolel. dneska nemám žádnej výraznej pracovní plán, ale pro zítra je mu kalendář nabitý akcí. den začne návštěvou lékařky, která mi opět přeměří můj vysokej tlak a šlehne mi tetanovku. potom mě čekaj firemní povinnosti.

Zemanovo světové loučení. Na supersummitu promluví k Evropě. Nebohou Českou republiku čeká poslední velký bizár v podání normalizačního pseudoprognostika, alkoholika z Kolína, spařený kundy a loutky fašistického Kremlu Miloše Zemana. Vážně nevím, co chce takhle usvědčená Putinova děvka říkat lidem, kteří nechodili na ruské ambasády chlastat vodku a kteří se neověšovali fangličkami v barvách ruské svatojiřské stuhy, kterou se označují ruští okupanti na Ukrajině. Miloš Zeman byl Putinovou děvkou, zůstává Putinovou děvkou a chcípne jako Putinova děvka. Je to všem Putinovejm děvkám jasný?

sázava

** update 22:08 Sázava u Kuchelníku. Nic moc vody teda. Tady je sucho, našel sem dvě houby, ale je fakt, že sem se nesnažil a nasbíral hromádku ořechů. uvidím, jestli letos po letech ochutnám papírák. ten ořech plesniví jak děs, žere ho ptactvo a drobná havěť a ruce mám od slupek špinavý jak v dětství.

image