Prújem: srpen 2022

klymatyzace

** update 14:12 tyvle, je pro mě novinkou, že JCVD měl hrát Predátora.

======

** update 10:57 k tomu mokrýmu stropu pod mou koupelnou. včera večer sem mluvil s majitelkou, dozvěděl jsem se, že přijde do bytu až v neděli, ale že má malinkatý flíček na stropu, kde se loupe omítka a to ještě v místech, kde já rozhodně pračku, vanu ani umyvadlo nemám.

======

** update 09:00 musím si poznamenat pro zbytečnou budoucnost dvě hovadiny:

  1. serou mě klimatizace a to naprosto všude. zima, teplo, zima, teplo a do toho průvan, u kterýho mám pochybnosti, že prošel právě vyčištěnejma filtrama. zdražení a úspory energií by mohly kurva mít vliv na nadbytečný chlazení prostor.

  2. kdysi sem se prasácky smával lidem, který v emhádé čtou knížky, protože sem nechápal, co z toho čtení můžou mít. beru svůj omyl zpět, dneska sem jel po delší době metrem a napočítal jsem jednoho člověka s knížkou, dva s novinami a ten zbytek, kterej čuměl do mobilů, sem nepočítal.

kovídek

** update 17:44 notyvle, napustil sem vanu, vypustil ji a mám pod sifonem sucho. tak to je zkurvená záhada, musím nahnat majitelku, abych to u ní viděl.

======

** update 16:20 dneska mi volali dva lidi, že mají z mýho telefonu nepřijatý hovor, přičemž sem nikomu nevolal. fakt divný.

======

** update 10:41 kolega epidemiolog a odmítač očkování má kovid, to asi nebude náhoda. kolegové bez očkování si prošli horečkama, ti s očkováním pouze rýmičkou. psala mi sousedka, která bydlí podemnou, že má v koupelně mokrej flek. asi mi teče vana, takže ji musím zkontrolovat.

plátek

** update 11:40 tyvle, já tomu včera dal solidně na frak. ale může za to kamarád malíř, protože mi až během oběda a po prvním pivu řekl, že penetrace bude schnout minimálně čtyři hodiny.

pyvo

** update 15:35 asi bych se tím neměl chlubit, ale od 11 doposavad sem seděl v hospodě.

špičatý boty

** update 16:56 zase mě sere vedro.

======

** update 14:29 taky vás sere srkání polívek, nápojů, nudlí a špaget?

======

** update 13:45 myslel jsem, že špičatý boty zmizely v roce 1999 s posledním vekslákem. ale nezmizely, dneska sem je viděl na takovým tlustým chlapovi, kterej těžko vylejzal z nablejskanýho meďouru.

sprostota

** update 13:34 fakt nechápu, co je to za zesranou módu chodit do města v žabkách nebo pantoflích. to je takovej problém vzít kroksy nebo sandále a ponožky na nožky?

======

** update 11:23 si musím udělat pár poznámek k novým StarTrekům. Mám tenhle seriál příběhů rád o mnoho víc než dětinský StarWars. Nicméně každý téma lze v průběhu času neskutečně zprznit. ST: Discovery je neuvěřitelná chaotická sračka, která je místo příběhem nadupaná genderovejma tématama a sem tam jakoby akcí, ke který se rozhodně už vracet nebudu, čtvrtá série byla spíš už za trest a při jejím sledování sem dost trpěl. ST: Picard je příběh starého muže pronásledovaného starými traumaty z dětství pro staré fanoušky. Mě se starci Picard a Q líbili, nicméně je mi jasný, že to tak všichni mít nebudou. ST: Strange new worlds je zatím návrat ke klasickému formátu původního StarTreku v solidní kvalitě, jsem opravdu nadšen.

======

** update 10:36 helejte vy zkurvený čůráci, dneska mám chuť bejt zasraně sprostej. mám hovno co na práci, protože veškerý zkurvený povinnosti sou hotový. srali mě docela dneska lidi na zastávce, zvlášť jeden vymrdanej zmrd, jenž byl sprostej na řidiče tramvaje, kterej dělal jenom svoji zkurvenou práci. každej by chtěl, aby na podělným světě byl mír a všichni se měli zasraně rádi, ale posraná realita je jiná. všichni zasraný zmrdi říkaj, že hovna po svým psovi sbíraj, vajgly na zem neházej a když už jsou přichyceni při činu, tak se vymlouvaj jak malý zasraný haranti. v neděli jsem čekal na posraný žrádlo před bistrem, nějaká kunda vedle odpadkovýho koše hulila cígo a místo, aby vajgl hodila do koše, tak skončil na zemi. tyvle, já tý píče řek, že má vedle sebe koš na bordel a ta dostala záchvat, jak šlapka, který klient odmítl zaplatit. tyvle, co já se od tý kundy všechno nedozvěděl a jen kvůli tomu, že v tý velký zelený krabici nerozpoznala odpadkovej koš. i na podělaný ukrajince došlo, protože voni tu prej dělaj nejvíc zasranej bordel. svět není ružový, svět ani není krásnej, svět je plnej vysoce zasranejch sráčů, kteří jen hledají cestičky, jak se projebat o krok dál. a zasranej internet zkurvenej život neulehčuje.

pivo

** update 12:22 u ženy v práci se propouští. já nemám nic proti propouštění, to se tak v běžných soukromých firmách občas děje, když nejdou hospodářský výsledky podle plánu. co mě teda akorát sere, je zkurvenej přístup toho americkýho korporátu. do poslední chvíle jedou žvásty, jak je všechno nejlepší, jak jsme úspěšný a jaká světlá budoucnost všechny čeká a pak začnou vyhazovat.

======

** update 09:43 včera proběhla schůze výboru svj. dal jsem si jeden a půl piva, pak jídlo a usnul jak po dvou rohypnolech.