Prújem: červenec 2022

arnold

** update 18:58 majitelka bytu pod náma se rozhodla, že bude tento víkend brousit dřevěný podlahy.

======

** update 16:36 pokaždý když uklízím a sundavám z poličky tento obraz, tak si vždycky vzpomenu na Jardu Švece Umělce. Tohle pankáčský dílo jsem dostal tuším k 35 narozeninám. Bylo to pěkně dávno.

image

======

** update 13:15 dnes má 75 narozeniny arnold schwarzenegger. všechno nejlepší conane, terminátore, johne matrixi, běžící muži, lovče predátorů a douglasi quaide! mars bude svobodný! :D

iron man

** update 10:57 četl jsem na Internetu vtip, jaktože není Iron Man ženou. moc jsem se nesmál a spíš mě polilo horko. dával jsem do kupy nový smlouvy pro týpka, který nám bude uklízet. prozatím jsem papír sepsal do konce roku, když si budeme vyhovovat, dostane od ledna smlouvu na celý rok 2023. doufám, že jsem dobře spočítal procenta a nespletl se v hrubý a čistý mzdě.

chápu, že jsou prázdniny a rodičové můžou svý malý děti zapřáhnout do domácích prací. nicméně nechápu, jaký bezmozek pošle svý malý třicetikilový dítě venčit padesátikilovýho obřího psa, kterej toho haranta převyšuje o hlavu. k dětem a důchodcům nepatří hafani, kteří utáhnou plnej vůz kamení.

tisk

** update 15:19 rád čtu a proto nesleduju videjíčka jútuberů a neposlouchám podkasty.

======

** update 14:45

image

======

** update 13:57 bolí mě hlava, asi na mě někdo myslí s pořádnou nenávistí a vztekem. nebo bude změna počasí.

======

** update 11:41 dneska sem tisknul nějaký obaly na cédéčka pro známýho, v práci sem s kolegy rozebral problematiku rodinných hrobů a vyhnul jsem se diskusi o nadcházejícím očkování, protože mě unavuje. za sebe znovu připomenu, že konspirační teorie jdou mimo mě, vědu mám rád a s očkováním problém nemám, protože za autismus nemůže. dozvěděl jsem se nějaký drby o bejvalce, ale vlastně ani nevím, jestli sem je chtěl vědět. prostě takový to, když vám někdo pošle nevyžádanou informaci a vy si ji přečtete. já sem rád, že je to za mnou a že chcípnu jako obyčejný, neznámý a neuznávaný maloměšťák, kterých jsou po světě stovky milionů.

kouření kouře

** update 13:28 se mi líbí auto, kterým mi ind přiveze jídlo z indický restaurace. takový pěkný, nazdobený, dečky a tak. co se mi moc nelíbí, je pozorovat kámoše, který posledních 20-30let lejou první ligu, jak se to na nich podepisuje. to je hodně smutný.

======

** update 11:31 rád bych jenom napsal, že dnešní takzvaní klimatičtí aktivisté jsou dementi. čeho chtějí dosáhnout, když se přilepí k obrazu? výsměchu? ještě před čtyřiceti lety slušní aktivisté páchali bombový útoky, unášeli podnikatele, sundavali z oblohy letadla a vůbec páchali krutý činy, kterými se chtěli dostat do médií. s příchodem internetu solidně degradoval boj za lepší budoucnost.

Klimatičtí aktivisté se přilepili k Botticelliho obrazu.

======

** update 10:59 vzduch v praze se do rána trochu vyčistil. myslím, že sem sehnal novýho uklizeče baráku. zkusím to do konce roku s týpkem, který se nám stará o sekání a údržbu zahrady. když bude všechno v pohodě a jemu bude úklid vyhovovat, příští rok budeme ve spolupráci pokračovat a ještě mu přidám, protože si řekl o podstatně méně, než byla moje cenová hranice. za mě dobrý.

kouř

** update 23:57 tyvle, venku je opar jak v listopadu a každej nádech mi připomenul, jak sem během dovolený párkrát seděl u ohně, kde se pálil starej smrk. to je fakt brutál, chudáci lidi na severu.

======

** update 23:11 tak už zase smrdí kouř z požáru. doufám, že nehoří někde poblíž, to fakt nepoznám.

======

** update 14:02 zavzpomínal jsem na dovolenou a v duchu viděl ty tři hospody v malém Ledečku, kde jsem měl možnost chlastat gambáč, plzeň, kozla, ferdinanda a hubertus. já chci zase volno.

======

** update 09:23 kouř z hřenska je cejtit v i v praze. dneska ráno to psali na internetu a docela by to dávalo logiku, prostě je cejtit smrad z požáru. takže už i češi mají příležitost vcítit se do lidí ve španělsku nebo v kalifornii, kde hoří příroda a domy každý léto. obyčejný čech může už s klidným srdce říkat "mě se to taky může stát" a václav klaus snad konečně pochopil, že globální oteplování není kampaň za světovou změnu sexuální orientace. ale je fajn, že dementi na sociálních sítích mají dnes téma k diskusi. debilní pražáci nyní právě řeší, že cítí smrad z kouře.

kunda nasranost

** update 21:25 já sem si to pálivý jídlo neměl k obědu dávat. mám po dovolený nějaký dojebaný trávení.

======

** update 19:59 před měsícem jsem si posteskl, že mi pražský plynárny zdraží plyn. dneska jsem v poště objevil email, že zdražování nekončí a od září budu platit zálohu 2110Kč. pan uklizeč se rozhodně nevrátí, mluvil jsem s jeho manželkou, měl úraz hlavy, leží na JIPce a tak s ním nemám už počítat. K tomu sem se dozvěděl, že má jeden příbuznej krátce v důchodu diagnostikovanou rakovinu a protože je chlap, tak mu našli rakovinu prsu. tyvle, musím si přiznat, že jsem už ve věku, kdy smrt kolem mě bude lítat jak kulky ze samopalu ruskýho okupanta.

======

** update 13:07 dejte mi prosím pěstí přes hlavu, ale sere mě likvidování pohádkových tradic v duchu jakéhosi podivného genderismu.

Víly už nebudou víly. Disney chce být genderově neutrální.

======

** update 12:24 no jsem v práci půl den a už začínám být nasranej. do toho mi volala chatová sousedka a měla zase nějakej sranec s vodou ve studni. Přiznám se, že mě začíná docela srát, jelikož sem myslel, že mi svoje potřeby o vodě ve studni a o šetření vodou sdělila již před dvěma rokama. No letos zase přijedu na chatu a hned prudí, že nemají vodu ve studni. Půjčím chatu bratrancovi a jeho malejm holkám, tyvle a píča volá, že nemá vodu ve studni. Tyvle, na tom zkurvenym kopci jsou tři prdele studní, všechny chaty a chalupy obsazený teď přes sezonu důchodcema a rodičema s dětma a frnda musí volat zrovna mě. Copak si myslí, že chlap, kterej se jednou denně vysere a jednou týdně umeje, jí vysaje vodu ze studně? Copak si myslí, že dvěma malejm holkám z nichž jedna strávila rok po nemocnicích řeknu, aby se chodily mejt do řeky a sraly do kýble? No začali jsme se ženou sousedce pracovně říkat "krocan".

zpět v praze

** update 22:45 jsem zpět v kurva praze. na chatě sem nechal bratrance s dcerama, včera sme ještě vychlastali nějaký piva a dneska sranda skončila. ve schránce na mě čekal dopis od manželky uklizeče, mě měl úraz, je v nemocnici a už nebude moci uklízet. trochu chlastal, asi se mu to stalo osudný a já musím hledat novýho uklizeče nebo uklizečku.

fedro

** update 12:23 tyvle, takovýhle vedra jako u moře to je za trest.

folno

** update 16:36 volno, ledečko, smrad dětství, ferdinand, pohoda.

image

blítko

** update 11:08 byl jsem na pár plzních v takovým klubu pro milovníky koníčků a pejsků. Na hajzlech tam měli fakt skvělou vychytávku, kterou sem snad nikde jinde ještě neviděl.

image