Prújem: duben 2022

úředníci

** update 13:18 úředníci na úřadech práce vyhlašují stávkovou pohotovost, protože mají práci.

den hoven

** update 10:13 to je takový ten den, kdy sedíte v hospodě a cítíte hovno. nějaký čas trvá, než si uvědomíte, že smrdí hovno na vaší botě. opravdu velký hovno. jdete to hovno oškrábat o písek a trávník a myslíte si, že je všechno vyřešeno. pak sedíte v autobuse plným lidí a cítíte zase hovno. tak si všimnete, že máte od hovna rukáv bundy. dobrý, solidní trapas, ale děláte, že vy to nejste a že ve veřejný dopravě smrdí někdo jiný. přijdete domů, kde zjistíte, že to hovno není rozmázlý nejen po bundě, ale i solidně po kalhotách. fér, a když už máte dojem, že vás nic nepřekvapí, najdete studený psí hovno pod sušákem s prádlem. den hoven.

prokrastinace

** update 14:28 samotnýho mě to sere, ale dneska sem prokrastinoval jako prase. ráno sem před barákem na zastávce tramvaje viděl prudce przdící a cinkající tramvaj, protože nějaká blbá píča před ní vešla s hlavou skloněnou nad telefonem a ani ji nezvedla.

smradi

** update 09:40 tyvle, zasraný smradi. dneska bylo v tramvaji pár enormně vyvoněných lidí, kteří to přehnali s voňavkami. myslel sem, že mi to urve plíce.

elza domácí

** update 14:21 musím konstatovat, že čím jsem starší, tím jsou ty návraty do práce po dovolený horší a horší. Já bych se nejraději na všechno vysral a odjel na chatu. Tam je takovej zkurvenej klid, kterej se penězma nedá nahradit. Blbý je, že ty peníze potřebuju, abych mohl krmit provoz letního domečku.

sezona šneků

** update 23:47 začala sezona. během venčení jsem nechtěně rozšlápl malého šneka. brzy jich ze zahrad vylezou haldy. elza ráda líže flusance ze země, na chatě během procházek podél řeky jsem zjistil, že ještě raději má velký ptačí hovna.

kurva dovolená

** update 18:50 udělal sem si kurva dovolenou.

konec respirátorů

** update 11:19 v mhd je jasně vidět, že respirátory jsou už jen dobrovolný. napočítal jsem tak dva v jednom tramvajovym voze. děcka zmizela, mají prázdniny a před námi ostatními je delší volno. jsem rád, že nemám pohotovost.

dva dementi

** update 10:10 dobře, to je zase humornej den. jedu do práce šestnáckou, ve který mě kontrolujou dva zmrdi s odznáčkem. vylezu na floře, ti dva taky, počkám na třináctku a říkám si v duchu, jestli do ní půjdou taky. jasně že do ní vlezli a druhej revizor se řítí hned ke mě. takže mu dám výsměch, že mě jeho kolega kontroloval už v šestnáctce, ale že si rád prohlídnu i jeho průkazku, jestli náhodou není podvodník. tyvle, takový dva mladý lidi a musej dělat prudiče v emhádé.

přijedu do práce, kde je mi sděleno, že kolega z kanceláře si dneska nalízal dvě čárky, má 38 a rýmičku. ale super je, že sme od pondělka zrušili střídání na homeoffice a tudíž sem se po několika týdnech mohl s kolegou potkat.

stále si stojím za tím, že rusáci jsou zmrdi a putin velezmrd, který by měl hnít na kandelábru.

zasekaná praha

** update 11:11 Bývalá pseudomodelka Houdová je solidní slepice. Celkem by mě zajímalo, kolik se najde idiotů, kteří vysolí 11 litrů za vyhonění před webkamerou. Helena Houdová učí muže správně ejakulovat. Speciální kurz stojí jedenáct tisíc korun.

Protože mě serou ruský Zmrdi, poslal jsem ukrajinský ambasádě další peníze na zbraně. Doufám, že můj drobný příspěvek pomůže aspoň z jednoho Zmrda udělat hnojivo pro pole.

======

** update 09:36 praha je slušně zasekaná. včera měly tramvaje směrem z centra pěkný zpoždění. jinak mhd už je narvaný lidma a s kapičkou slzy v oku vzpomínám na časy lockdownu, ve kterých byl od lidí ve městě fakt klid.