Prújem: březen 2022

no do pyče

** update 17:03 no do pyče, co to je za retarda, že zavraždí svýho učitele? zmrd by měl dostat doživotí. Student zabil učitele v Praze mačetou. Motivem měl být studijní neúspěch.

zkurvený vodafone

** update 19:04 Bruce Willis “Stepping Away” From Acting Career After Aphasia Diagnosis. demence je hnus, nicméně to vysvětluje, proč v posledních letech hrál Bruce ve fakt dementních filmech.

======

** update 15:05 dobře, s ohřejvačem vody na chatu se to asi potáhne. je to malá zakázka, která asi moc instalatérů zajímat nebude a nakonec nejspíš budu muset zkusit nahnat na chatu lidi z Prahy. V pondělí sem volal na zkurvenej Vodafon, že mi nejde v televizi pět placených kanálů od Discovery. Po delší rozpravě a vysvětlování, že mám ca modul a nikoliv jejich debilní settobox, že se mi načte program, ale nikoliv obraz se zvukem a že ty kanály běží v jejich aplikaci pro android úplně v pohodě, mi bylo řečeno, že do 48h se ozve nějakej technik. lhůta uběhla, nikdo mi nevolal a já teda volal zpět na infolinku. tam mi bylo řečeno, že se prej na tom pracuje a chtěli mi nacpat další super služby. takže sem operátorku zastavil a znovu vysvětlil, že ta jejich televize neběží pod linuxem v prohlížeči, že mi nejde pět kanálů a že vlastně platím za služby, který mi nejsou schopni dodat. tak se začala omlouvat horem dolem, asi nejsem první nasranej exUPC zákazník. to ještě bude sraní.

mylost

** update 20:02 Zeman je Zmrd.

chatařská sezóna

** update 20:20 tímto prohlašuji chatařskou sezonu za zahájenou. byl jsem se podívat v Ledečku, co mě letos čeká a nemine. například už vím, že zítra musím začít shánět firmu někde na kutnohorsku, která mi přijede vyměnit tepelnej ohřev vody. pustil jsem čerpadlo a ohřejvač vody z roku 2004 začal po zimě chcát na podlahu. zejtra má v Pardubicich premiéru Krychlič, ale už nyní vím, že ji asi nedám. Respirátory v dopravě už nikdo neřeší a včera mi došly mobilní data v telefonu, takže sem prožil 24hodin bez konektivity k Internetu. Jo, když máte rum, tak se dá žít i bez Sítě.

image

image

image

fotešky

** update 10:42 toto je ruský svět, toto je ruská kultura, toto je ruský myšlení ve své nejčistší podobě. přeji smrt všem ruským zmrdům, přeji putinovi, aby visel na šibenici.

Proč? Proč? Proč? Ukrajinský Mariupol propadá zoufalství.

======

** update 09:33 jako správná arogantní svině se občas sám sebe ptám, proč lidi nahrávaj na Internety svoje vlastní selfíčka z výtahů, koupelen či z postelí s dítětem. fotky domácích mazlíčků nebo vytuněných aut ještě tak nějak chápu, ale nechápu, proč bych se měl každej den fotit v práci na hajzlu před zrcadlem.

důkaz bojem

** update 14:02 udatná ukrajinská armáda dokazuje jediné: nekonečnými diskusemi na internetech či psaním debilních blogýsků revoluci neuděláte, ani nevyhrajete válku.

pytliky na hovna

** update 12:49 už zase nosím po kapsách pytlíky na hovna.

rb

** update 21:34 Bože, mě ty ruský mrdky tak neuvěřitelně serou. Prožil sem kus života v době studený války, ti zkurvenci mě kurvili mládí strachem, že mě chtějí imperialisti zabít peršingama a jedině Moskva má mírový jaderný zbraně, který mě ochrání před imperialistickým jaderným holokaustem. Ať to ten Zmrd z Kremlu odpálí, udělá globální atomovou apokalypsu nebo ať drží hubu a konečně chcípne.

Mluvčí Kremlu: Jaderné zbraně použijeme při existenčním ohrožení.

======

** update 16:18 volalo mi marketingový oddělení raiffeisen banky. paní na telefonu měla chraplák jak heavymetalový zpěvák nakažený anginou.

nezabil se

** update 15:37 docela mě fascinuje, jak se většina lidí na Internetu rychle přeorientovala z expertů přes kovid na válečný experty. Kdejakej kokot má pocit, že jeho názor je naprosto správnej a nikdo nebere v potaz, že Putin je naprosto nevypočitatelnej blázen, kterej už asi ani nemá zábrany hodit atomovku na Kyjev.
Jako to je klasika, čím větší píča, tím větší pocit důležitosti. Dnes různí Kovandové či Vávrové přebírají žezlo všeználků po pitomém Okamurovi, kterého se televizáci a rozhlasáci tak dlouho ptali na kdejakou píčovinu, až se rozhodl jít do politiky.

======

** update 11:50 Putin se stále nezabil, na Ukrajině stále umírají nevinní lidé a na Hradě Pražském stále sedí agenti Kremlu Zeman a Nejedlý.

Ministerstvo sebere Penamu dotaci 100 milionů na „inovativní“ tousťák. Nicméně aspoň Babiš by se mohl vzteky pořádně posrat.

potkan v domě

** update 21:54 zítra se pudu podívat do práce, jak to tam po týdnu vypadá. jinak furt čekám, kdy se bříza za barákem skácí na popelnice a zaparkovaný auta. už jsou to snad tři tejdny, kdy sem ji hlásil na úřad, zatím se nic neděje a strom má čím dál tím větší náklon.

======

** update 13:13 když sem se vracel po půlnoci z venčení, všimnul jsem si, že je z několika květináčů na chodbě vyhrabaná hlína. myslel jsem, že někdo v baráku vypustil kočku, tak sem to přestal řešit. dneska ráno v jedenáct hodin mě probudil soused zvoněním, že na chodbě je myš. tak sem se šel podívat a vona to nebyla myš, ale potkan. takže po krátký diskusi, jestli s ním něco umím udělat, sem řek, že ne a šel domů pro kýbl s víkem. potkana sem přikryl, zavřel víkem a vypustil na zahradu, ať si s ním poradí kočky a dravý ptactvo.