Prújem: únor 2022

hovno

** update 21:17 konec února stál dost za hovno. doufám, že březen bude o něco lepší. fakt mě serou mrdky kremelský.

bojkot

** update 21:06 byli jsme se podívat na paruce, pokračovala tam tryzna za jardu švece. včera to prej v hospodě u voka bylo veliký.

Invazi u Kachovky narušili Romové. Ukradli Rusům tank. to mě poser, je vidět, že na ukrajině nejsou sběrny šrotu na občanský průkazy. dobrá práce.

======

** update 11:02 dnešním dnem vyhlašuji bojkot ruských vajec.

punk's not dead volové

** update 19:02

image

smrt zmrdům

** update 19:55 to je takovej hnus, co se děje. co je nejhorší, že evropani konečně poznávají to samý, co se děje na blízkým východě nebo v africe. doposud jsme mohli vidět rozbomdardovaný domy, mrtvý lidi a zničenou infrastrukturu jen daleko od evropy, ale najednou je to tady. tohle bude mít dlouhodobý následky a na covid19 z číny se lusknutím zapomnělo. totální průser.

======

** update 13:21 Jsem drsná Elza a žeru ruský fašisty.

image

======

** update 10:09 Smrt Putinovi, smrt ruským fašistickým zmrdům, kteří děsí Evropu! Zmrdi zkurvený, děsíte mi matku. Volala mi a je celá špatná, protože si pamatuje tanky Kremlu v ulicích roku 1968. Bojí se, že za rok tu budou zase. Pokud by znovu přijel do Prahy ruský fašista v tanku, tak lidi jako já budou nejspíš v hledáčku. Oni vědí, co kdo píše, Kreml sleduje dění na Internetu a ví, kdo má blbý kecy. Jsem o tom přesvědčem. Kreml má staletí zkušeností, jak sledovat lidi, potírat odpor a zabíjet svý nepřátele.

válka na ukrajině

** update 22:37 mě z toho zmrda Putina normálně bolí hlava, to je takovej zmrd, že si v pekle bude moci podat ruku s Hitlerem. Smrt Putinovi!

======

** update 14:04 no, trochu odlehčím v tom dnešním průseru. napsal jsem na úřad, že se u našich popelnic výrazně naklonila bříza a je jen otázkou času, kdy se sama složí. Pejsek mi rozkousal botu a umí si vyskočit na kuchyňskou linku pro chleba s máslem. Chleba nežere, jenom máslo. Ale jinak je hrozně hodná.

======

** update 11:36 viděl a slyšel jsem v televizi projev Miloše Zemana. Tato lidská troska prohrála celý svůj život a celou svoji politickou kariéru. Tato vychlastaná kreatura skončí v učebnicích pod čarou jako ukázka, kam až vede podlézání Rusku, chlastání ruské vodky a mletí hoven před Putinem nejen o likvidaci novinářů.

======

** update 09:19 zasraný ruský fašisti pod vedením zasranýho fýrera Adolfa Putina. Pyčo, fakt sem nevěřil,že se dožiju další války v Evropě a že ji ještě navíc vyvolá zasraný zkurvený Rusko s pomateným vůdcem. Život mých prarodičů zkurvili německý náckové a pak čeští komunisté v žoldu Kremlu. Mým rodičům zkurvila život vojenská invaze a zase komunisti v žoldu Kremlu. No a teď kurví životy zase zasranej Kreml.

adolf putin

** update 10:10 Česká televize vysílá projev Adolfa Putina. Rád bych tomu zmrdovi řekl, ať jde do prdele se svými fašistickými žvásty o vlastenectví, hrdinné armádě a vývoji nových lepších zbraní. Studená válka skončila, akorát Kreml nemá světu co nabídnou kromě chrastění zbraněmi a vyhrožování světu. Adolf Putin je jak osina v prdeli.

ruský fašismus

** update 22:22 i dnes platí: neposerte se z těch dvojek.

======

** update 11:50 nemám rád ruský komouše, nemám rád ruský fašouny, nemám rád politiku Kremlu, nemám rád Putina a nemám rád české velezrádce v žoldu Moskvy. Zeman, Okamura, Foldyna, Filip a další svoloč by ruský fašouny nadšeně vítala s rudými mávátky.

======

** update 09:34 Vůdce ruských fašistů Adolf Putin se vysral na jakýkoliv mezinárodní právo a hraje si s vojáčky. Kam vstoupí noha ruskýho fašisty, tam tráva neroste a smrt čeká na každým kroku.

elza

** update 12:15 Ahoj, jmenuji se Elza a budu strašnou děvkou ze strašnic. Jsem z útulku, asi dva roky stará, vážím 12kilo a snad už moc nevyrostu. Zatím jsem naprosto utahala pánečka, protože si odvykl venčení a za poslední dva roky solidně přibral.

image

hovna miloše zemana

** update 10:31 přivezli tělo miloše zemana do sněmovny, aby se vyjádřilo k rozpočtu. voodoo zafungovalo a zemanovo tělo proneslo několik vět, ze kterých byla patrná snaha vypadat, že všemu rozumí, všechno zná a všichni ostatní jsou dementi. ano, miloš zeman mlel jedno hovno za druhým.

kocovina

** update 14:27 boha jeho, já mám kocovinu jako prase.