Prújem: prosinec 2021

vyšehrad

** update 14:22 byl jsem na vyšehradě vyměnit doklady, celkem bylo super, že online rezervace předem proběhla dobře a vůbec jsem nečekal. dnešní oběd proběhl formou fastfoodový prasárny z kfc. už ani nepamatuju, kdy sem měl žrádlo z rychlýho občerstvení naposledy.

homáč

** update 12:55 stereotypní týdenní homáč začal tím, že sem si pospal. Byl sem koupit chleba s rohlíkama a nějaký sladký pečivo. Taky sem udělal několik drobných pracovních úkonů a začal řešit peníze z pojišťovny za prochcanou garsonku matky. Otravný hmyz v Lánech opět bzučí v plastové budce a snaží se škodit. Nechci psát, že se mi chce blít z diskuzí na Internetu, ale blít se mi prostě chce.

O Zemana se stará sedm zdravotních sester, je pod neustálým dohledem. Takhle nějak vypadá zdravý člověk, který je schopen ústy přijímat potravu a plnit agendu podle narvanýho pracovního kalendáře.

lavičky

** update 14:45 jdu vyhodit krabice od mlíka, otevřu kontejner na obaly od nápojů a uvnitř vidím plasty, papírový krabice (většinou nesešlápnutý, aby zabíraly co nejvíc místa) a jinej odpad. to mi připomene, že žiju mezi odpadem, kterej nemá ani základní rozlišovací schopnosti.

======

** update 13:30 sníh je pryč, tak sem s kolegou místopředsedou uklidil lavičky a stolek ze dvora do sklepa.

VIDEO: „V akvárku nám lítá moucha,“ špital Mynář při jmenování Fialy. I Mynářovi je nějakej Zeman úplně ukradenej.

sněhový překvápko

** update 21:42 je to jako se vším co se v tomhle státě stane a i ze sněhu už je břečka.

======

** update 12:26 maradona to s pánem bohem trochu přehnali a zasypali prahu sněhem, až je z toho menší kalamita.

herci

** update 23:07 byl bych docela rád, kdyby už ten kovidovej magořinec skončil. jenže mám pocit, že jen tak neskončí. aspoň kdyby už bylo jaro a já mohl jet na chatu.

======

** update 22:09 myslím, že část české populace je úplně dementní. jak můžou někoho v roce 2021 uvádět ve zmatek počítačová pozadí...? Vojtěch v živých vstupech používá počítačová pozadí, mate tím diváky.

======

** update 10:48 to je solidní bizárek. v Čechách není dostupný ani jeden Mireček. Činoherní klub stáhl hru Ujetá ruka, nesvede naplnit požadavek na černošského herce.

miroslav zikmund

** update 11:27 zemřela legenda ve věku 102 let. hustý, ani nevim, jestli bych chtěl prožít celý století.

sdílejte, než to smažou

** update 23:05 mě to s tím čínským koronáčem stejně připadá jako světový války. lidi si mysleli, že do vánoc skončí a nakonec se protáhly na pár let.

======

** update 11:14 zemanův požehnaný pablb Čůráček zveřejnil další fotografie prezidenta v krabici. Tyvle, to je bizárek, jakej svět ještě neviděl.

Roboti se poprvé umí sami rozmnožovat. Dělají to na styl Pac-Mana. úplně vidím to zděšení na český dezinformační a konspirační scéně. najednou jim kovid, očkování, čipy ve vakcinách, ovládání a vyhubení lidí začne dávat naprostý smysl.

======

** update 08:56 venku chčije, prosinec v plným proudu. v tramvaji sem viděl bezrouškaře, který si čistil zuby nějakým klackem. ohmatal mastný tyče, klacek a ten si pak strčil do kapsy. vítejte v debilistánu.

Sdílejte, než to smažou. Reportéři ČT zabrousili do světa naprosto vypatlaných dezinformátorů. Borec leží ve špitále, lapá po molekulách kyslíku a stejně věří, že jsou nemocnice prázdný a všechno je lež. Stačí se projít po nemocnicích a uvidíte, že jsou prázdný, amerika potřebuje vyhladit lidstvo, čip ve vakcině jsem viděla... tyvle, mě ani nevadí, že tenhle matroš žije mezi námi a žere hovna, mě sere, že to má bohužel volební právo.