Prújem: prosinec 2021

konec roku

** update 12:26 sice rok 2021 nestál úplně za vyližprdel, ale do toho novýho roku nikomu přát nebudu, protože nikoho výrazně nic dobrýho nečeká. takže tradičně si naserte.

blázinec

** update 20:24 myslím, že největší problém Internetu je vzájemný vykrádání myšlenek, aniž by vykrádající prozradili zdroj komu myšlenku ukradli.

======

** update 13:53 pozoruju na Internetech, jak se mládež nad 30 aktivně hlásí k posilovací očkovací dávce, cpou se do míst bez registrace a nemají kvůli tomu ani problém stát fronty. Já jsem to udělal pěkně postaru, jakmile uvolnil stát registrace pro 45 a výš, přihlásil jsem se k očkování přes portál do vinohradský nemocnice, 5 dnů trvalo než mi přišel pin2 a nabídli mi termín na první týden v lednu. Ale hlavně, že se mohla nechat mládež naočkovat boosterem před silvestrovským pařením. já jim to přeju.

======

** update 11:45 rok 2021 byl solidní blázinec a předpokládám, že entropie šílenství bude růst i příští rok. po 4 letech mám zase pohotovost na silvestra, ale nějak výrazně mi to nevadí. spíš mě vadí, že stárnu a přestávám rozumět světu.
Return to Hogwarts: Critics bemoan Rowling's absence in Harry Potter reunion. nikdy sem nebyl výrazným fanouškem Harryho Pottera, v postavách mám solidní magořinec, ale nicméně dění, se kterým přišel v posledních letech Hollywood, mě docela děsí. Rowlingová je výrazná postava literatury, ale i ona má právo na osobní názor a má i právo být ve svým věku zmatená z nově vznikajících sexuálních pohlaví, kdy může návštěva tety Irmy potkat jakýhokoliv člověka. Já sem z toho sám dost zmatenej a sem zmatenej od tý doby, kdy sem ve společnosti pozval buchtu na chutné, jemné a v krku neškrábající brčko slovy "mám super parádní dámské kouření" a vona mi ta píča řekla, že jsem sexista. Svět se prostě v prdel obrací.

samotinký

** update 10:59 v práci jsem naprosto sám. žeru šunku, piju kafe a čekám na konec.

Případ převráceného raftu se dvěma mrtvými policie odložila, viník utonul. jo, když jsme u toho náhodou byli, tak jsem si říkal, že to stejně hoděj na toho mrtvýho vedoucího. nejjednodušší řešení.

objed

** update 12:25 s obědy je to přísný. Za jídlo, za který jsem ještě před rokem dal 220kč, teď vysolím s přehledem 275kč. Jsem přesvědčen o tom, že ekonomická krize, která se řítí na svět a Českou republiku, zařídí spoustě lidem dost horký chvilky. Nejlepší bude, když se lidi duševně připraví na to, že peníze nejsou všechno a do hrobu si je nevezmou.

klendra, kosa, zima

** update 12:08 lidská demence je nekonečná. místo, aby šel volič k volbám, tak raději udělí blok marketingových profilům například Andreje Babiše. Udělení bloku nebo banánu na sociální síti jest největší rebelií, které je moderní člověk z 21. století schopen.

======

** update 10:53 cesta do práce byla neuvěřitelná pohoda. mhd prázdný skoro jako loni za časů lockdownu. je super, když se nemusím dívat na ksichty lidí, se kterými sdílím město. jediný co mě nasralo, že sem nachytal nějakou píču, jak nám do firemní popelnice na plasty, kterou právě vyvezli, naházela nějakej plast, jenom proto, že byla líná jít dalších 50m o kus dál.

film roku

** update 00:12 hlavní cenu o nejdivnější vánoční film vyhrává Sfetovaný Barry. tyvle, to nevymyslíš, sfetovanou socku Barryho unesou mimozemšťani a dají si s ním dlouhej sfetovanej trip.

nejhnusnější slovo roku 2021

** update 12:33 bude influencer. Influencerem chce být kdejaký debil, který nemá jinak světu co nabídnout. Nebuď debil, nebuď influencer.

vánoční stromeček

** update 11:00 máte už i vy vánoční stromeček?

image

vánoce

** update 11:29 vánoce, vánoce přicházejí, naserte si přátelé, po roce zase zkurvený vánoce, hnusný a zesraný. proč jen děda říct si nedá, tluče bábou o stůl v kuchyni a pak, běda, marně kudlu na ni hledá. naše teta dlouhá léta na vánoce tluče strejdu, nereptáme, aspoň nemáme z prdele krvavou kejdu. vánoce, vánoce kurva zase přicházejí, naserte si přátelé, po roce zase zesraný vánoce, hnusný a zkurvený.

nechutenství

** update 13:07 nechutný zeman trpí nechutenstvím. v tom případě nechápu, proč je uměle vyživován a proč kolem něj pobíhá 24 hodin denně lékařský personál. nechutenství nechutného zemana je nechutná lež.