Prújem: listopad 2021

krabice sněhu

** update 20:43 už se zase blížej vánoce, dárkovej blázinec a společenský šílenství. ten sterotyp je fakt únavnej.

======

** update 14:54 agenti Kremlu kolem Miloše Zemana najeli věru bizár... Zeman se začíná v lánské vitríně zabydlovat, přidali mu tam velký pozlacený stůl.

======

** update 10:45 do prahy přišel sníh. sice nevydrží, taje a zůstává z něj bláto s vodou, ale přišel. rakváče stále vyvážejí do jeho plexisklového akvárka, emhádéčko bývá plný lidí, vánoce se blíží a mě včera přišel první dárek. jo, každoroční dárkovej blázinec, já vím, že přes silvestra budu mít pohotovost a vlastně mi to nevadí. letos to na novoroční chlastání v hospodě moc nevypadá.

rakváčovy kecy v kleci

** update 12:00 to nemá chybu, tohle oběhne celej svět. rakváčovy kecy v narychlo zbouchaný kleci.

image

IQ opice

** update 16:01 vypadá to, že probíhá další pokus dostat tělo zesnulého rakváče Zemana do Lán a tam ho oživit.

======

** update 14:29 vědci zjistili, že opice má vyšší iq než průměrný český flastenec a volič tomia okamury.

veselo

** update 10:27 aby bylo ještě víc veselo, tak dneska zase padaly rekordní čísla nakažených. jo, až budete mít infekční děti, vemte je na návštěvu třeba k neočkovaný babičce.

======

** update 09:45 dneska se raději asi budu věnovat veselejším věcem, než nechtěnému monitorování situace kolem prezidenta rakváče. je evidentní, že ještě nějaký čas novou vládu nejmenuje, takže si agent stb babiš dosyta užije premiérský zodpovědnosti. a bude mít co dělat, protože začal padat sníh, to znamená pravděpodobný tradiční zimní kolaps dálnic. k tomu se objevila nějaká nová africká mutace, ze který by měl jít strach a obávám se, že v rámci opatření proti jejímu šíření budou hospody zavírat ne ve 22h, ale už ve 20h. no a americká vláda s pentagonem zřídila speciální úřad pro UFO v rámci krycí historky, která má utajit, že jsou s mimozemšťany už dávno v kontaktu.

rakváč se vrací

** update 21:39 sem fakt zvědavej, jestli bude státní pohřeb před koncem roku a nebo až příští rok. tak snad miloš zaregistroval, že byl na otočku v Lánech. něco takovýho nevymyslí ani nejlepší scénárista z hollywoodu. někdo něco pořádně posral a nejedlýmu s mynářem byznysplán příliš nevychází. Zeman je zpět v nemocnici. Má covid, nakazil se od někoho z Lán.

jo a můj dnešní nadpis "rakváč se vrací", nabral docela nečekaných obrátek. [facepalm emotikon]

======

** update 19:34 tak rakváč se vrací zpět do nemocnice. Asi nejspíš Mynář s Ovčáčkem nenašli jednu z jeho ukrytých lahví s lihem nebo já nevim, co je to za divadlo pro dementy. Zeman míří zpátky do vojenské nemocnice. Nakazil se covidem.

======

** update 14:57 Rakváč je v Lánech a smrtihlav Mynář tvrdí, že pan prezident nebude podléhat tlakům. Podle toho, co říká šéf rakváčova konzilia Zima, je jasný, že rakváč tlakům podléhat nebude, protože ho krmí hadičkou a sere do pytlíku. Nicméně očividně ještě stále má dost sil, aby republice škodil.

======

** update 09:36 ne, skutečně to není fór, ale rakváč se vrací skutečně z nemocnice na zámek V Lánech. Vypadá to, že kromě alkoholické demence a rozpadem orgánů také trpí Alzheimerem. To nevymyslíš, lidská troska bude kecat do řízení státu.

rakváč

** update 14:45 tak nám chtějí prezidenta rakváče vrátit na zámek v Lánech. Tak snad mu pošle Babiš cigárka a lahvinku Becherovky, aby mohl návrat pořádně oslavit. Je zcela evidentní, že pan prezident chce zemřít na zámku obklopen věrným služebnictvem. To by bylo, aby šlechtic umíral ve špitále jako nějaký zeman z podhradí.

hotovo

** update 21:28 Neuvěřitelnej výsměch. Pozůstalá po muži, který zahynul při pokusu o útěk z Československa, dostane odškodné 303 korun. Vzpomínám, jak byl fotr nasranej, když žádal v roce 90 o odškodnění za dědových 6let věznění v bolševickým kriminálu. V 97 dostal desítku a byl fakt nasranej. Normálně by bylo nejlepší komoušům šáhnout na platy a důchody.

======

** update 11:42 byt matky je hotov. byl sem tam uklidit krycí igelity a vytřít ho z nejhoršího. krásně sem tim zabil dopoledne. ve čtvrtek a v pátek půjdu do kanclu, protože kolegovi na baráku zdechnul plynovej kotel a přijedou mu ho vyměnit.

BIS: Odpůrci covidových opatření se loni spojili s dezinformační scénou. ano, všiml jsem si, že se dvě fronty dementů spojily do fronty jedné. i to je důsledek dostupnosti internetu dementům s iq tykve.

ovce

** update 20:31 slyšel sem za posledních 14 dnů spousty historek, jak jsou hrdinové nejen ze zaostalejších končin republiky hrdí na svá falešná potvrzení o negativitě či prodělaným očkování, slyšel jsem pár historek o dětech, kterým ve třídě vyšel pozitivní test, kterej hodily do koše a dělaly, jakože je všechno v pořádku. konec roku bude v nemocnicích průser.

======

** update 19:25 tahle kovidová vlna bude průser a tomu průseru napomůžou nezodpovědný lidi.

======

** update 12:18 Daniel Landa je zesraná fašistická ovce. Kolik Blanickejch rytířů poslal Landa pomáhat do nemocnic? Máme právo na odpor, stát lže, zdůvodňuje Landa přetížení hygien zbytečnými dotazy.

======

** update 10:00 na internetech mě serou ovce ze všech typů stád. ovce nemají co dělat, takže přežvykují své názory a dokazují, že mají hovno co na práci. raději půjdu uklízet.

Z afghánských televizí mají zmizet seriály, ve kterých vystupují ženy. jakože svět mě v poslední době docela sere. talibánští magoři připomínají, že středověk neskončil, ale furt trvá a ostatně to dokazujou i lumeni na internetu. lidstvo si asi zaslouží smrt.

zase rok

** update 22:05 ordo lumen zesilovač Landa z řádu blanickejch žitů se zase probral ze spánku a chce na sebe upozornit. sem docela zvědavej, jestli i Čechách dojde k násilným demonstracím jako na západě. demokracie má jednu velkou nevýhodu, že i pošahej lumen má právo křičet do světa svý demence.

======

** update 21:25 zase utekl rok a blíží se vánoce. nemyslím, že se ty letošní budou od těch loňskej něčím lišit. dnes proběhl vegetariánský oběd a před chvílí sem vyklepl bábovku.

Kvůli sporu o javorové listí skončil Chlumec nad Cidlinou v exekuci. Tak já fakt nevim, ale mít takový sousedy je asi radost. Kvůli debilnímu listí ze stromů poslat vlastní obec do exekuce, to bych chodil kanálama. Ty stromy za nic nemůžou a kvůli nějakým kreténům je nakonec pokácí. tyvle [facepalm emotikon]

plzeň

** update 16:36 včera prej proběhl zlatý slavík, kam nepřišel karel gott a kde se akorát sešli vykoksovaný markeťáci a jeden enormně pošahanej miliardář. víc mě rozhodně potěšila dnešní plzeň z plechu na zahradě.